Proficiat aan STIJN DE BOCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
Proficiat aan JENS GEERINCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
Proficiat aan ALEXANDER DE KEERSMAEKER met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
Stijn De Bock Jens Geerinck Alexander De Keersmaeker
Zaterdag 21/06/2014 LONDERZEEL (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km
Aantal deelnemers: 96
1.JENS GEERINCK uit Grembergen-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-
2.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-
3.GUNS Jurgen-HOME SOLUTION CYCLING TEAM-
4.EECKHOUT Kurt-HOME SOLUTION CYCLING TEAM-
5.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-
6.SINOY Fabio-VAN EYCK SPORT-
7.SUAREZ MARTINEZ Kevin-TEAM DIFFERDANGE LUX-
8.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-
9.VEKEMAN Maxime-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-
10.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-
13.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-
14.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-
24.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-
25.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-
28.VAN GOETHEM Kevin-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-
30.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-
39.VAN BUGGENHOUT Joeri-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-
46.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-
71.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-
76.BEIRNAERT Wim-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-
77.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-
21/06/2014 SCHELLEBELLE (O) - Elite z.c./U23 - 70 km
Aantal deelnemers: 37
1.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-
2.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-
3.GODDAERT Sander-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-
4.STEWART Mark-SPOKES RACING TEAM-
5.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-
6.DE PAEPE Pieter-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-
7.BRACKE Tony-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-
8.BRACKMAN Jelle-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-
9.LIEVENS Niels-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-
10.JACOBS Guy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-
11.ONGENA Matthias-CIBEL-
12.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-
29.COOMAN Jerry-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-
30.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-
21/06/2014 BINDERVELD/NIEUWERKERKEN (LB) - Elite z.c./U23 - 116,2 km
Aantal deelnemers: 59
1.CLEEREN Tom-VAN EYCK SPORT-
2.GEERAERTS Joni-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-
3.SYDLIK Benjamin--
4.FRANSSEN Wout-AN POST - CHAINREACTION-
5.DERUETTE Thomas-COLOR CODE - BIOWANZE-
6.LETEN Wouter-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-
7.MORIS Sven-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-
8.JAME Stefan-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-
9.KEMERLINCKX Kristof-ZANNATA CYCLING TEAM-
10.TURCHI Luc-VV TOOLTIME PREIUERDAUL-
21/06/2014 MOEN (W) - Elite z.c./U23 - 115 km
Aantal deelnemers: 69
1.ANECA Ciske-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-
2.ZENOVICH Mathew-TERRA SAFETY BOOTS-
3.VAN LERBERGHE Bert-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-
4.PIETERS Laurent-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-
5.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-
6.AITCHISON Keegan-SUBARU ALBION-
7.DE VYLDER Lindsay -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-
8.DUQUENNOY Jimmy-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-
9.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-
10.DEWEER Jochen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-
21/06/2014 RIJKEVORSEL (A) - Elite z.c./U23 - 120 km
Aantal deelnemers: 79
1.ALEXANDER DE KEERSMAEKER uit Kruibeke-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-
2.HUTTON Craig--
3.VERMEIREN Tom-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-
4.VAN LAER Titte-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-
5.JUMELET Michiel-THEO MIDDELKMAP-
6.VAN DER WAL Luuk-WESTLAND WIL VOORUIT-
7.DE KLEIJN Isaac-UWTC DE VOLHARDING-
8.BOSMANS Pieter-TERRA SAFETY SHOES-
9.KERKHOF Wim--
10.LANE Matthew--
51.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-
21/06/2014 ZELE (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 93,6 km Aantal deelnemers: 73
1.STIJN DE BOCK uit Zele-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-
2.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-
3.THOMAS Steven -ARROW CYCLING TEAM-
4.VAN DEN CRUYCE Kevin-DV-
5.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-
6.DE BEER Tom-DV-
7.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-
8.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-
9.MICHIELS Killian-CT 2020-
10.MIDDELKAMP Tom-ARROW CYCLING TEAM-
12.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-
15.DURINCK Sean-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
17.STERCK Gunter-DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS-
19.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-
21.DE WOLF Glenn-DV ( RUDYCO )-
24.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-
25.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
27.DE BLOCK Kris-DV-
36.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-
43.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-
44.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-
|