.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    09-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 08/07/2013

    vwf.JPG









    Maandag 8 Juli - Humbeek (1851)

    A/C-reeks - 1h04
    1. Rudy REY (1C)
    2. Tom PENNINCKX (1A)
    3. Bruno Bruyere
    4. Joery Desomer
    5. Jimmy De Paepe
    6. Kenneth Verhoeven
    7. Jens De Koker
    8. Eddy Merckx (Bornem)
    9. Stef Van Praet
    10. Kevin Van Den Cruijce
    11. Koen Van Kerckhoven
    12. Michael Naessens
    13. Bert Neefs
    14. Wim De Dobbeleer
    15. Johan Sluys
    16. Gert Bijl
    17. Christof Heynderickx
    18. Kevin Selleslagh
    19. Jelle Van De Mergel (Moerzeke)
    20. Dominique Geldolf

    D/E -reeks - 51min
    1. Rudy THOMAS (1D)
    2. Joseph DEVITS (1E)
    3. Patrick Jacobs
    4. Etienne Claus (Waasmunster)
    5. Michel Jannes
    6. Daniel Villers
    7. Jan De Mulder
    8. Frank Van Der Perre
    9. Alain De Schepper
    10. Luc Podevin
    11. Peter Neckebroeck
    12. Patrick Van Pachterbeke
    13. Luc Van Mol
    14. Jan Van Cauter
    15. Eric Depouille
    16. Hugo Van Linden
    17. Andre Ceurens
    18. Rudi De Bondt
    19. Ivan Daelemans
    20. Raf Vercammen

    09-07-2013 om 16:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/07/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan ETIENNE CLAUS met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Claus Etienne KOP 2012.png
    Zondag 07 Juli – OOSTEEKLO (9968)

    Catg.A - 38 dln

    1.Edwin Thijs (Arendonk)

    2.Stefan Laurijssen

    3.Pieter Covents

    4.Kevin Andries

    5.Patrick De Roos

    6.Jeffrey Dhooghe

    7.Steven Goossens

    8.Steven Heirman

    9.Lieven Soens

    10.Edzard van Ewijk

    16.Vincent Maes

    22.Dave Van Roeyen
    7-7-2013-oost eeklo 945.jpg
                                                       Winnaar Catg.A Edwin Thijs.
    7-7-2013-oost eeklo 898.jpg
                                  Aankomst van winnaar Catg.A Edwin Thijs.
    7-7-2013-oost eeklo 910.jpg
                       Steven Goossens spurt naar plaats 7 voor Steven Heirman.
    7-7-2013-oost eeklo 757.jpg
    7-7-2013-oost eeklo 686.jpg
    7-7-2013-oost eeklo 713.jpg

     

    Catg.B  - 27 dln

    1.Philip Lampaert (Bellem)

    2.Alex Goossens

    3.Wim Heyndrickx

    4.Benny De Bock

    5.Frank Gommers

    6.Michel Bultinck

    7.Pascal Verlez

    8.Andy Van Loon

    9.Franky De Tremerie

    10.Mario De Kesel

    11.Giovanni Van Drom

    14.Rudi Rabout

    16.Wim Rombaut

    17.Sven De Vlieger

    18.Peter De Maere

    19.Peter Flach
    7-7-2013-oost eeklo 954.jpg
                     Winnaar Catg.B Philip Lampaert en onze fotografe Rita.
    7-7-2013-oost eeklo 881.jpg
                                 Aankomst winnaar Catg.B Philip Lampaert.
    7-7-2013-oost eeklo 749.jpg
                                      Franky Weemaes en Alex Goossens.

     

    Catg.C – 36 dln

    1.ETIENNE CLAUS (Waasmunster)

    2.Dirk Mathys

    3.Filip Van Damme

    4.Dirk De Pauw

    5.Marc Verslijs

    6.Ronald Coupille

    7.Patrick Watteny

    8.Ko Harms

    9.Hilair Heye

    10.Jean-Pierre Van Maldegem

    26.Marc Van Overmeir

    31.Dirk De Cauwer
    7-7-2013-oost eeklo 605.jpg
                                           Winnaar Catg.C Etienne Claus.
    7-7-2013-oost eeklo 577.jpg
       Spurt voor de 1ste plaats in de Catg.C met Etienne Claus voor Dirk Mathys.

     

    Toeristen – 25 dln

    1.Bruno Haemers (Ertvelde)

    2.Arno De Wispelaere
    3.
    Sammie De Vriendt
    4.Dennis Lecluse
    5.Ibe Vandendiressche
    6.Kurt Bertier
    7.Lorenzo De Pauw

    8.Tim Bekaert

    9.Francesco De Groote

    10.Christophe Dewitte
    11.Michel Van Osselaer

    20.Rudi Van Dam

    7-7-2013-oost eeklo 607.jpg
                                    Winnaar Toeristen Marco Lamper.
    7-7-2013-oost eeklo 602.jpg
                                Spurt voor de 1ste plaats bij de Toeristen.

     

    Catg.D – 22 dln

    1.Florent De Leersnijder (Oostrozebeke)

    2.Wim De Waal

    3.Dirk Blommaert

    4.Julien De Bock

    5.Robert Maldrie

    6.Robin Van Kerschaver

    7.Roland Van Imschoot

    8.Adri Van Loon

    9.Julien Vyvey

    10.Bart Delagrange
    7-7-2013-oost eeklo 135.jpg
                                          Winnaar Catg.D Florent De Leersnijder.


    Catg.E – 31 dl
    1.Andre Klep (Oud Gastel)

    2.Gerard Hairwassers

    3.Robert Robijns

    4.Joseph D'Hont

    5.Werner Dullaert
    6.?
    7.Gerard Mariën
    8.Orford David
    9.Pierre Verberckmoes
    10.Armand Mols
    15.Freddy De Blick
    7-7-2013-oost eeklo 088.jpg
                                          Winnaar Catg.E Andre Kleppe.
    7-7-2013-oost eeklo 056.jpg
    7-7-2013-oost eeklo 065.jpg



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-07-2013 om 16:03 geschreven door kenny


    08-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN EN FOTO'S TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/07/2013

    TTC.JPG

    Proficiat aan KURT HEYMANS met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Heymans Kurt KOP 2013.jpg     
    Zondag 07/07/2013 – ST.GILLIS-WAAS – 65 Km
    Aantal deelnemers: 30 - gem. 41 km/h

    1.KURT HEYMANS uit Stekene

    2.Kenny Janssens (Melsele)

    3.Smet Kris (St.Niklaas)

    4-Wim Kras (Vrasene)

    5-Glenn Van Hille (Stekene)

    6-Guido Spanoghe (Lokeren)

    7-Wim Ryckaert (Melsele)

    8-Maarten Van Raemdonck

    10-Lieven Van De Perre (De Klinge) op 30"

    11-Rudi Saelens op >1min

    12-Rikkie Matthijssens (Zwijndrecht)

    13-Mario Bolssens (St.Gillis)

    14-Tijs Bauwens

    15-Jonathan Van Kerchove

    16-Kris Waelput

    17-Koen Van Laere (Beveren)

    18-Robby Van Raemdonck (St.Pauwels)

    19-Wim Bas

    20-Patrick De Beule (Nieuwkerken)

    21-Peter Van Goethem (Nieuwkerken)

    22-Frank Suys (Bornem)

    23-Filip Van Goethem (Nieuwkerken)

    24-Jonas Pfaff (Beveren)

    25-Wim Vanderveken

    26-Kevin Vercauteren

    26-Mark Van Hoye

    27-Tom Gerlo (Temse)

    28-Evert Verbraak

    29-Dennis Mijnsbergen
    TTC St.Gillis 7-7-2012 10.JPG
                                            Winnaar Kurt Heymans.
    TTC St.Gillis 7-7-2012 11.JPG
                                                  Een woordje uitleg.
    TTC St.Gillis 7-7-2012 9.JPG
      Zowel Kenny Janssens als Kris Smet komen net te laat voor de overwinning.
    TTC St.Gillis 7-7-2012 8.JPG
    TTC St.Gillis 7-7-2012 7.JPG
    Kurt Heymans was nog lichtjes vooruit met Wim Kras en ziet de spurters komen.
    TTC St.Gillis 7-7-2012 6.JPG
                     Op 5 ronden van het einde de kopgroep van 7 leiders.
    TTC St.Gillis 7-7-2012 5.JPG
                                         Het peloton op steeds +/- 30 sec.
    TTC St.Gillis 7-7-2012 4.JPG
    TTC St.Gillis 7-7-2012 3.JPG
    De kopgroep van 6 leiders was reeds vanaf ronde 2 weg en reden 60 km aan
    de leiding.
    TTC St.Gillis 7-7-2012 2.JPG
    TTC St.Gillis 7-7-2012 1.JPG





    Foto's: Pierre Maes

    Maes Pierre KOP.jpg

    08-07-2013 om 18:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/07/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Zondag 7/07 – RILLAAR

    Categorie A
    1--Henneau Martijn
    2--Diels Pieter
    3--Jacobs Jelmer
    4--Verstraeten Sven
    5--Goeleven Jeroen
    6--Pitschon Stijn
    7--Servranckx Ruben
    8--Noels Sven
    9--Leys Sam
    10--Bruylandts dave

    Categorie B
    1--Van Uffel Wim
    2--Gouwkens Patrick
    3--Helsen Tim
    4--Bocken Pieter
    5--Cuppers Sven
    6--Discart Jan
    7--Debaene Joeri
    8--Frans kristof
    9--Berghmans Bart
    10--Haest Tom

    Categorie C
    1--Bogaerts Patrick
    2--Lahou Rudy
    3--Aerts Peter
    4--Dockx Bert
    5--Jansen Wim
    6--Brabants Bruno
    7--Verbinnen Dirk
    8--Rens David
    9--Follon Ronny
    10Haccuria Bart

    Categorie D
    1--Van Roy Luc
    2--Van Der Mieren Daniel
    3--Delosse Joseph
    4--Van Gansen Benny
    5--Vekemans Marc
    6--Van Thielen Wim
    7--Van Den Brande Jan
    8--Vos Peter
    9--Willemsen Marc
    10--Vandekerkhof Robert

    Categorie E
    1--Oosterbosch Geert
    2--De Bakker Ludo
    3--Thienpont Walter
    4--Degeets Roland
    5--Delfosse Catherine
    6--Everaerts Jef

    08-07-2013 om 17:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MELLE VAN ZATERDAG 06/07/2013

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MELLE VAN ZATERDAG 06/07/2013                                          
    6-7-2013-melle 1140.jpg 

    De burgemeester kwam Matthias Ongena feliciteren en dat samen met zijn vriendin en vader.
    6-7-2013-melle 1135.jpg

    Matthias Ongena mocht het uitleggen hoe hij zijn 1ste zege behaalde dit seizoen.
    6-7-2013-melle 1079.jpg 
    De spurt voor de 1ste plaats met Matthias Ongena die het haalt van Mario Willems.
    6-7-2013-melle 317.jpg
                                            De kopgroep van 26 leiders.
    6-7-2013-melle 325.jpg
                                      De kopgroep van 26 leiders.

    Zaterdag 06/07/2013 MELLE (O) - Elite zc/U23 - 119 km

    Aantal deelnemers:

    1.MATTHIAS ONGENA uit Zele-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    3.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.VERNAECKT Thomas-DOLTCINI-FLANDERS-

    5.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    6.STROOSNIJDER Michel-DRC DEMOL-

    7.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    8.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.VIDTS Andy-VAN EYCK SPORT-

    10.BROES Michiel-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    21.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    23.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    24.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-

    6-7-2013-melle 010.jpg

    Ze noemen zichzelf  “de drie musketiers” James Fruytier, Tony Heirbaut en Tim Vercauteren.

    6-7-2013-melle 015.jpg

                                      De start te Melle met 137 deelnemers.
    6-7-2013-melle 048.jpg
    6-7-2013-melle 059.jpg
    6-7-2013-melle 580.jpg
                                            Kristoff Heyns uit Temse.
    6-7-2013-melle 542.jpg

    Thomas Bracke, Kevin Eeckhout, Tony Heirbaut, Lawrence Van Der Meersche (Arrow team)
    6-7-2013-melle 466.jpg
                                                    Tim Vercauteren
    6-7-2013-melle 370.jpg
    6-7-2013-melle 327.jpg
    6-7-2013-melle 216.jpg
                                             Steven Doms uit Sinaai.
    6-7-2013-melle 587.jpg
                                        Valentijn Martens op kop.
         
      



    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-07-2013 om 01:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 07/07/2013 ROESELARE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 175,5 km

    Aantal deelnemers:
    1.Tom Van Asbroeck
    2.Wouter Wippert
    3.Baptiste Planckaert

    07/07/2013 - Mémorial Garnier DINANT – Interclub - Elite z.c./U23 - km – 04h11min

    Aantal deelnemers:

    1.DAVID Tom -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2.GIAUX Jerome -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-:02’07"

    3.VAN BROEKHOVEN Bram -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-:02’27"

    4.DE BONDT Dries -VAN EYCK SPORT-:02’32"

    5.STERCKX Lowie -UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    6.DE VOS Gertjan -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    7.DE WORTELAER Serge -COLOR CODE - BIOWANZE-

    8.VERMANT Wim -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-:03’30"

    9.SMISMANS Jef -ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.FRANKEN Marc -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-:03’32"

    16.DE GREYT Willem -WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-:06’54"

    19.VANDERMAST Kevin -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-:08’44"

    29.POELMAN Laurens -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-:13’12"

    33.DE KEERSMAEKER Alexander -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-:13’51"

    64.DE WIT Edwin -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-:17’12"

     

    07/07/2013 KONTICH (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s
    Aantal deelnemers:

    REEKS 1

    1.VERBEKE Benny-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.GEYSELS Geoffrey-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.VAN LENT Kenny-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    4.MERTENS Kjetil-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    5.DEJONGHE Mathias-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

     

    REEKS 2

    1.DE LANDTSHEER Nick-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.THIJS Wim-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    3.SMEULDERS Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    4.DEJONGHE Mathias-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    5.MERTENS Kjetil-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

     

    07/07/2013 HARELBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers:

    1.REPACHOLI Douglas-KINGSNORTH INTERNATIONAL-

    2.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    4.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA RACING TEAM-

    6.DECLERCQ Thierry-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    7.BRUYNEEL Giel-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    8.CLAUWAERT Joeri-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    9.HAERINCK Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.ROLET Sylvain-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

     

    07/07/2013 MOORSLEDE-SLYPSKAPELLE (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.LAPIERE Ward-DOVY KEUKENS - FCC-

    2.HASTINGS Andrew-CORLEY CYCLES-

    3.WILSON Simon-CORLEY CYCLES-

    4.DE MAREZ Ruben-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    5.COLAERT Pascal-DOVY KEUKENS - FCC-

    6.VERVERKEN Gerdy-CYCLO CLUB BEUVRYGEOIS-

    7.SMITH Michael-CORLEY CYCLES-

    8.RUTSAERT Jelle-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    9.OPSOMER Jan-bart-WIELERGROEP BEVEREN 2000-

    10.WHEATCROFT Matt-PCT TOMACC-

    14.GIDÉ Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    26.VANKERSSCHAEVER Klaas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    07/07/2013 NIJLEN (A) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.CAPIOT Amaury-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    2.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    3.SCHMITZ Tim-BIANCHI_LOTTO _NIEUWHOOP TIELEN VZW-

    4.KERKHOFS Mathias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    5.LEMBRECHTS Nicolaas-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    6.KUBOKI Kazushige-PEARL IZUMI-

    7.VAN KESSEL Corne-TELENET FIDEA-

    8.VERCAMMEN Sven-DNCS/PRO 2012 CT-

    9.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    10.PEELAERS Jeff-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    47.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    64.BONNE Diego-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    77.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    99.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    07/07/2013 ZWALM-ROZEBEKE (O) - U23 - 104 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN PETEGEM Nick-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    2.DURANT Joaquim-VENTILAIR - STERIA-

    3.POLS Ruben-VENTILAIR - STERIA-

    4.MERLIER Tim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    5.DE CLERCQ Angelo-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.DE ROOZE Niels-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    7.JACOBS Joeri-VAN EYCK SPORT-

    8.VANLERBERGHE Quinten-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    9.REMORY Michiel-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    10.VAN DE VELDE Matthias-ENERTHERM-BKCP-

    11.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

     

    07/07/2013 ZWEVEGEM (W) - Dames Elite - 86,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE VOCHT Liesbet-RABOBANK LIV/GIANT WOMEN TEAM-

    2.ROY Sarah-ST GEORGE CC-

    3.KOEDOORDER Vera-WT SENGERS LADIES CYCLING YEAM-

    4.VAN SEVEREN Celine-LOTTO BELISOL LADIES-

    5.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.CLAESSEN Marjolein-WV ZEEUWS-VLAANDEREN-

    7.DUTRIAUX Fiona-VIENNE EUROSPORT-

    8.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.VAN GLABEKE Shana-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.DOM Annelies-CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEAM-

    27.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    39.DE RIDDER Amy-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

     

    07/07/2013 50° ST.-MARTINUSPRIJS KONTICH (A) - Men Juniors UCI
    Aantal deelnemers:

    Ploegentijdrit : 22 km

     

    Rit : 119,6 km - 02h53min

    1.LOOIJ Andre -VIKING WATERLAND KROON WILNIS

    2.BUGTER Jasper -WILTON CYCLING TEAM-

    3.MENTEN Milan -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.KRIGBAUM Mathias -TEAM ROSKILDE JUNIOR-

    5.COLPAERT Gianni -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.VAN MEIRVENNE Eloy -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.SCOTT Jacob -SOUTH EAST CYCLING TEAM-

    8.BUNNING Jorn -VACANSOLEIL JUNIOREN-

    9.VAN IERSEL Youri -SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND-

    10.DAATSELAAR Douwe -VIKING WATERLAND KROON WILNIS-

    13.VAN HECKE Elias -VISTAMEDIA HAMME-

    23.VAN ROOSBROECK Arne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    46.DE DONDER Wito -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.VAN CANEGEM Timo -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    54.BAELEN Juul -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    80.VAN GUYSE Dominick -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    87.PERSOON Pieter -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    102.VERTENTEN Jens -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    08-07-2013 om 01:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 07/07/2013 ULBEEK-WELLEN (LB) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers:

    1.WYTINCK Gianni-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    4.DE PROOST Jasper-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    6.VAN MOL Caine-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.DANNAU Jim-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    8.ESSELAAR Remco-WCL BERGKLIMMERS-

    9.DE BOEL Stijn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.WILLEMEN Kristof-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

     

    07/07/2013 ZANDVOORDE - ZONNEBEKE (W) - Juniores - 81 km

    Aantal deelnemers:

    1.WARLOP Jordi-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.LOWYCK Jesse-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.MEHEUS Gill-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.SAVELON Arne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.OLIEBOS Jordy-YOUNG SCHELDE CT-

    8.DROUIN David-APOGEE-

    9.DE SY Vincent -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.BLONDEEL Simon-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    24.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    60.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    61.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    07/07/2013 Laplaigne - Interclub - Nieuwelingen - 01h56min
    Aantal deelnemers:

    1.BLANCKE Vincent -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.DE WITTE Sven -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.DE SCHRYVER Jonas -KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.DRIESEN Yarne -DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.VERWILST Aaron -TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.DE WEVER Merten -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.VAN BRAGT Daan -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.DELERUE Pieterjan -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.VRIENS Nathan -SPORT EN MOEDIG GENK-:00’04

    10.JEHIN Kevin -K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    12.WEEMAES Sasha -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:00’52

    46.GONZALES - MORALES Julio -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    85.CORNU Maxime -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    104.DECLEYRE Jens -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    106.THIBAUT Lennert -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

      

    07/07/2013 HERSELT (BLAUBERG) (A) - Nieuwelingen - 65 km

    Aantal deelnemers:

    1.CROLLET Yari-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VAN DESSEL Djoerd-WV BREDA-

    3.AKKERMANS Lars-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    4.SITTERS Bas-DE ZUIDMESTHOEK-

    5.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    7.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    8.VAN BOKHOVEN Ramon-TWC PIJNENBURG-

    9.KOOISTRA Marten-WV OTTO EBBENS-

    10.KETELAARS Miguel-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

     

    07/07/2013 HEULE (HEULE-WATERMOLEN ) (W) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE GROOTE Arne-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.VEROUGSTRAETE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.DECOCK Tijn -KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW-

    4.STEVENS Maarten-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    5.JAQUES Arne-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    6.DESMET Tom-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.MAES Frederik-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8. DE MAREZ David-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.DE GROOT Gertjan-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.BURTON Giovanni-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    07/07/2013 JESSEREN (LB) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers:

    1.SCHOL Bram-VZW DE DEMERSPURTERS-

    2.DRENT Dylan-WCL BERGKLIMMERS-

    3.BLOMMEN Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.SCHMEITZ Redon-WSL BERGKLIMMERS-

    5.POLSPOEL Jonas-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.GARDIER Remy-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    7.VAN CAMPFORT Tiest-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.LEMMENS Ward-SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.DEMOLDER Stijn-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    07/07/2013 VICHTE (W) - Nieuwelingen - 69,3 km

    Aantal deelnemers:

    1.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.HAUTEKEETE Justin-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.VERNON Connor-PARRAMATHA CC-

    4.D´HONDT Jari-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    5.DE JAEGER Nick-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    6.VANDROMME Alessandro-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.WYDOOGHE jaron-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    9.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.NOËL Jordy-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    26.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    08-07-2013 om 01:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/07/2013

    vwf.JPG









    Zondag 7 Juli - Zottegem (9620)

    A-reeks - 80km - 1h52
    1. Steven BOGAERT
    2. Steven Tuytschaever
    3. Dries Echelpoels
    4. Piet Froyen
    5. Lode Van Impe
    6. Jeroen Van Geyte
    7. Kristof Muys
    8. Jurgen Diependaele
    9. Philippe Dellisse
    10. Kristof Van Wymeersch

    C-reeks - 70km - 1h42
    1. Danny SAELENS
    2. Bruno Bruyere
    3. Thierry Lampe
    4. Gunther Biesemans
    5. Peter Vermassen
    6. Jo Van Esbroeck
    7. Kurt Stevens
    8. Eric Quina
    9. Kristof Reniers
    10. Benny Eloot

    D-reeks - 70km - 1h41
    1. Patrick JACOBS
    2. Francis De Ridder
    3. Ronny Van Der Vurst
    4. Geert Van Speybroeck
    5. Guy De Coster
    6. Arie De Moor
    7. Herman Proost
    8. Dominique Turcksin
    9. Rudy Thomas
    10. Frank D'Hooge (Hamme)

    E-reeks - 70km - 1h41
    1. Joseph DEVITS
    2. Wim De Coninck
    3. Rene De Brucker
    4. Peter Kerckaert
    5. Jos Maes
    6. Benny D'Haese
    7. Luc Van Mol
    8. Rudy Van De Velde
    9. Frank De Pelsmaker
    10. Luc Witman

    F-reeks - 50km - 1h16
    1. Jean Pierre CLAEYS
    2. Herman Van Den Borre
    3. Hendrik Caethoven
    4. Jozef Deneef
    5. Pierre Remory
    6. Jef Scheirlinckx
    7. Johny Van Holen
    8. Patrick Convents
    9. Jean Blommaert (Hamme)
    10. Danny Paridaens

    G-reeks - 50km - 1h19
    1. Theo COUDYZER
    2. Guido Cornet
    3. Roland Boulard
    4. Vic Van Den Eynde
    5. Jos Vandermeulen
    6. Luc Snels
    7. Etienne Vandenhouwe
    8. Erik Van Der Steen
    9. Roland Hellebaut
    10. Ad Montforts

    08-07-2013 om 00:27 geschreven door kenny


    07-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/07/2013
    xml:namespace prefix = o /> 

    LFT Bond Banner

    Proficiat aan SVEN DE VLIEGER met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.E en met zijn Titel van Kampioen Van België !!!

    De Vlieger Sven KOP 2012.png   Dullaert Werner KOP 2013.jpg  

         Sven De Vlieger            Werner Dullaert

     

    Zaterdag 06/07/2013 – ETTELGEM – Belgisch Kampioenschap

     

    Categorie A:

    1. Dominique Feys (KvB)

    2. Sebastiaan Delodder

    3. Kim Van Oost

    4. Rob Paridaens

    5. Wesley Legrand

    6. Vic Duynslaeger (DV)

    7. Bjorn Peers (DV)

    8. Giovanni De Beyter (DV)

    9. Kenny Michels

    10. Kobe Nachtergaele

     

    Categorie B:

    1. Sven De Vlieger (Lochristi - DV)

    2. Dirk Verleyen (DV)

    3. Giovanni Vandamme (DV)

    4. Patrick Vanmaekelbergh (KvB)

    5. Stefaan Ferrest

    6. Kurt Heyman

    7. Axel Naessens (DV)

    8. Filip Pattyn

    9. Hendrik Bogaert

    10. Bill Noterman

     

    Categorie C: 

    1. Mario Lammens (KvB)

    2. Marnix Strubbe

    3. Frank Suys

    4. Kurt Himpe (DV)

    5. Patrick Raes

    6. Didier Knockaert

    7. Xavier Vansevenant

    8. Luc De Muynck (DV)

    9. Domi Geldolf (DV)

    10. Johan Stragier

    11. Dirk Vermincksel (DV)

     

    Categorie D: 

    1. Ronny De Vos (KvB)

    2. Freddy Vlerick

    3. Patrick Watteny

    4. Eddy Van Den Abeele

    5. Rudy Bloemmen

    6. Michel Wynsberghe

    7. Tony Taelman

    8. José Hoebeke (DV)

    9. Jozef De Naeghel

    10. David Grindley (Gbr)

     

    Categorie E: 

    1. WERNER DULLAERT (St.Gillis - KvB)

    2. Noël Rogge

    3. Omer Debecker

    4. José Demeyere

    5. Eric De Wilde

    6. Willy Corthier

    7. John Heyndrickx

    8. Gilbert Minjau

    9. André Verslype

     

    Categorie F: 

    1. Cedric Viaene (KvB)

    2. Alessandro Mastragostino

    3. Jeffrey Hutsebaut

    4. Dylan Vandenberghe

    5. Simon Hoste

    6. Spencer Tack

    7. Yannick Houttekiet

     

    Categorie G: 

    1. Filip De Keyser (KvB)

    2. Johan Deschepper

    3. Jean Vanhaeverbeke

    4. Steven Tommeleyn (DV)

    5. Timmy Braekeveld

    6. Erik De Waele

     

    Categorie Dames: 

    1. Jolien Verschueren (KvB)

    2. Katleen Fraeye

    3. Evelyn Peiren (DV)

    4. Ellen De Broyer (DV)

    5. Sharon Deruyck (DV)

    6. Valérie Serpieters (DV)

    7. Imke Goens (DV)

    8. Laetitia Duquesne (DV)

    9. Lani Verlee (DV)

    10. Joyce Tack

    07-07-2013 om 21:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 07/07/2013 KORTENAKEN (KERSBEEK) (VB) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    07/07/2013 LEOPOLDSBURG (LB) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    07/07/2013 RETIE (A) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    07/07/2013 ZEVERGEM - DE PINTE (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    07-07-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    06-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan MATTHIAS ONGENA met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Smet Guy KOP 2013.jpg Ongena Matthias KOP 2013.JPG
              Guy Smet                 Matthias Ongena

    Zaterdag 06/07/2013 MELLE (O) - Elite zc/U23 - 119 km

    Aantal deelnemers:

    1.MATTHIAS ONGENA uit Zele-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    3.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.VERNAECKT Thomas-DOLTCINI-FLANDERS-

    5.HEIRBAUT Tony-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    6.STROOSNIJDER Michel-DRC DEMOL-

    7.VERCAUTEREN Tim-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    8.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.VIDTS Andy-VAN EYCK SPORT-

    10.BROES Michiel-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    21.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    23.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    24.DOMS Steven-TO WIN JOSAN CT-


    06/07/2013 ICHTEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 119 km

    Aantal deelnemers:

    1.RAMMANT Stijn-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO-

    3.DEKKERS Hans-TML DOMMELSTREEK-

    4.VERHIEST Olivier-CYCLING TEAM LUTHO-

    5.DHIEDT Bram-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    6.MEEUS Sil-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.VANLAERE Kenny-CYCLING TEAM LUTHO-

    8.VERSICHEL Davy-CT PROFALUX-

    9.VERDOOLAEGHE Bryan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.SLABINCK Anthony-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

     

    06/07/2013 POELKAPELLE (W) - Elite z.c./U23 - 115,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.GUY SMET uit Kruibeke -TEAM CIBEL/ALIPLAST-

    2.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    3.VANDER HEYDEN Andrew-TOMACC-

    4.BERTUILLE Nicolas-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    5.LEFEVER Nico-CYCLING TEAM DE BEVOORRADING-

    6.CORMAC Clarke-NA NVA-

    7.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.FOURNIER Fabien-CC CAMBRESIEN-

    9.LOETERS Laurens-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    10.SMITH Michael-CORLEY CYCLES-

     

    06/07/2013 KONTICH (A) - Dames Elite - 74,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.BEYEN Ine-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    2.ARNOUTS Lauren-RESTORE CYCLING-

    3.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN-BIORACER-RIDLEY-

    4.ELZING Karen-WSV EMMEN-

    5.BRULEE Latoya-CYCLELIVE PLUS-ZANNATA LADIES TEAM-

    6.VERHESTRAETEN Karen-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    7.HANNES Kaat-LOTTO BELISOL LADIES-

    8.DE KORT Noortje-RESTORE CYCLING-

    9.NIJNS Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    10.HAERS Carolien-WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN-

    23.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    37.VAN PETEGHEM Caroline-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

     

    06/07/2013 50° ST.-MARTINUSPRIJS KONTICH (A) - Men Juniors UCI - 126,2 km - 02h51min

    Aantal deelnemers:

    1.SCOTT Jacob -SOUTH EAST CYCLING TEAM

    2.BUGTER Jasper -WILTON CYCLING TEAM-:00’02"

    3.KRIGBAUM Mathias -TEAM ROSKILDE JUNIOR-:00’05"

    4.DAATSELAAR Douwe -VIKING WATERLAND KROON WILNIS-:00’15"

    5.BOETS Ben -VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.BUNNING Jorn -VACANSOLEIL JUNIOREN-

    7.PLANCKAERT Emiel -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.ROLING Jerry -VIKING WATERLAND KROON WILNIS-

    9.VAN DEN BOSSCHE Angelo -VISTAMEDIA HAMME-

    10.BOS Thomas -SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND-

    11.VAN GUYSE Dominick -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.BAELEN Juul -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.VAN HECKE Elias -VISTAMEDIA HAMME-:01’28"

    46.DE DONDER Wito -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    127.VAN ROOSBROECK Arne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    138.PERSOON Pieter -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    139.VERTENTEN Jens -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    149.VAN MEIRVENNE Eloy -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:08’21"

     

    06/07/2013 DESSELGEM (W) - Juniores - 86,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.MEHEUS Gill-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.DHONT Seppe-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.VANSTEENKISTE Bright-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.HEMROULLE Johan-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.CLAUW John-ross-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.VANDENBUSSCHE Jari-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    7.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW-

    8.TIMMERMANS Tom-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    9.BALCAEN Manolito-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.VANDEVYVERE Stijn-K.V.C. DEINZE VZW-

     

    06/07/2013 MERCHTEM-BOLLEBEEK (VB) - Juniores - 78,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN BRANDE Julien-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.VAN VAERENBERGH Beau-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    4.BASTIAENS Loorin-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.BIERMANS Jenthe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.REYNAERTS Wim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.HERREMANS Zino-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.MERTENS Thomas-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.GUNST Davy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    10.RINGOOT Gilles-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    06-07-2013 om 20:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 6°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!
    Druyts Lenny KOP 2013.jpg
    Zaterdag 06/07/2013 PITTEM (W) - Juniores - 88,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.GARDNER Dan-TEAM ASL360-

    2.DENYS Sven-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    3.VAN DER BEKEN Robin-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.DEVOS Iben-TIELTSE RENNERSCLUB-

    5.DONCK Lowie-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    6.VAN BOST Victor-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    7.DECEUNINCK Guillaume-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.DUQUENNOY Jimmy-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    9.HOOPER Alex-ISOREX CT-

    10.VAN IMPE Joachim-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    29.VANRYCKEGHEM Free-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    06/07/2013 SINT-GILLIS-WAAS (O) - Juniores - 94,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.COOLEN Yves-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    3.PERSOON Wouter-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.VAN HOUT Maxim-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    6.VAN DE KLUNDERT Koen-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    7.VAN OPSTAL Thomas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.BRAET Dieter-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    10.DE SMIT Alain-WV ZEEUWSVLAANDEREN-

    20.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    22.LAUREYS Robin-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    24.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    30.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-

    31.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    34.BRYSSINCK Stef-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    35.MAES Jef-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    37.DECKERS Cisse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    44.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    06/07/2013 TIELRODE (O) - Dames Jeugd - 67 km

    Aantal deelnemers:

    DAMES JUNIORES

    1.VAN DER ZIJDEN Corine-GRC JAN VAN ARCKEL-

    2.KOREVAAR Jeanne-GRC JAN VAN ARCKEL-

    3.VAN DEN STEEN Kelly-AUTOGLAS WETTEREN - GROUP SOLAR C.T.-

    4.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    5.DE JONG Demi-RSC ZUIDWESTHOEK-

    6.ZIJLAARD Nicky-RWC AHOY-

    7.ERIC Jelena-CCN METALAC KRALJEVO-

    8.VERDONSCHOT Laura-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    9.STOUGJE Chanella-RWC AHOY-

    10.RIJFF Anouk-TWC DE KEMPEN-

    14.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN-

     

    DAMES NIEUWELINGEN

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.NAGENGAST Fleur-WRV DE PEDDELAARS-

    3.GUNST Denise-GRC JAN VAN ARCKEL-

    4.KRAAIJENBRINK Francine-PRC DELTA-

    5.WATERREUS Kylie-BALEN BC-

    6.VAN HOUTUM Celine-WV SCHIJNDEL-

    7.HELLEMONS Daimy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    8.SWINKELS Karlijn-WV UDEN-

    9.MINET Cloé-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    10.PIETERAERENS Dorien-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    06/07/2013 HAMME (MOERZEKE) (O) - Nieuwelingen - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.GOOLAERTS Stijn-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ-

    2.OOST Stijn-WSV EMMEN-

    3.BETTE Matthieu-BLANCS GILETS - BARRACUDA-

    4.MC CARTHY Dion-INDIVIDUEEL-

    5.STEYNEN Reno-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.VAN HAUWERMEIREN Michiel-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    7.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.SCHOONEWILLE Jon-WSV EMMEN-

    9.JANSSENS Jarrid-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    10.CLAUWAERT Jari-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    14.GEERINCK Dries-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    17.COLMAN Alex-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    20.BAEYENS Tom-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    28.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    43.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    47.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    50.D`HAESE Mathias-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    53.VEREECKEN Thomas-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    55.DE LOOSE Arne-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    56.DE RAEVE Jordy-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    59.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    61.BAERT Siebren-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

     

    06/07/2013 MOORSLEDE-SLYPSKAPELLE (W) - Nieuwelingen - 65,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.DECAESSTECKER Gilles-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.D´HONDT Jari-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    4.VERHULST Lothar-CT FORCE VZW-

    5.SABBE Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.DEWULF Stan-WIELERTEAM IEPER-

    7.DEGRYSE Tibo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.DESMET Tom-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.DERYCKE Aurélien-CC ARMENTIEROIS-

    10.VANSTEENKISTE Goran-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    15.MUYS Ayton-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    06/07/2013 OUTRIJVE (W) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers:

    1.RUFFIN Florian-CC CAMBRESIEN-

    2.D´HEYGERE Gil-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.VESTENS Basile-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.KINDT Lorenzo-ASFRA RACING TEAM-

    5.VAN DEN DRIESSCHE Lilian-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    6.PEIFFER Colin-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    7.DE BEULE Jordi-RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-

    8.POTÉ Leander-YOUNG SCHELDE CT-

    9.DEWULF Florian-CT FORCE VZW-

    10.VANDENBROUCKE Bjarne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    06/07/2013 WAREGEM (W) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    Jongens 12 jaar

    1.VANDAELE Laurens-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    2.DE NEVE Tomas-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.VERBEECK Calvin-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    4.VAN GHELEWE Wout-LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW-

    5.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Jongens 13 jaar

    1.DESTATSBADER Thibo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.VAN DE PAAR Jarne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.FORRET Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.KERCKHAERT Jochem-RRTC THEO MIDDELKAMP-

    5.HANNE Milan-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

     

    Meisjes 12 jaar

    1.VANWALLEGHEM Kyenta-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.WINDELS Lindsay-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.VERSLYPE Solene-CYCLO CLUB ARMENTIEROIS-

    4.KESTELEYN Febe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

     

    Meisjes 13 jaar

    1.BOSSUYT Shari-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    2.MALFAIT Ines-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.ROMBOUTS Tine-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    4.VANDECAVEYE Fleur-TIELTSE RENNERSCLUB-

    5.HENDRIKX Laura-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    06-07-2013 om 20:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 05/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Vrijdag 05/07/2013 ARDOOIE (W) - Elite z.c./U23 - 68 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDAELE Philip-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

    2.SABBE Enzo-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    3.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    4.CARRINGTON Mitchell-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    5.ROLET Sylvain-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    6.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.VICTOOR Benito-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    8.LANGEDOCK Mathieu-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    9.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA RACING TEAM-

    10.DESMET Jani-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    21.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    36.VAN DE VELDE Matthias-ENERTHERM-BKCP-

     

    05/07/2013 50° ST.-MARTINUSPRIJS KONTICH (A) - Men Juniors UCI – Proloog 8,1 km

    Aantal deelnemers:

    1.KRIGBAUM Mathias -TEAM ROSKILDE JUNIOR- in 10'13"

    2.PEDERSEN Mads -TEAM ROSKILDE JUNIOR-:00'05"

    3.KRUL Stef -WSV EMMEN-:00'12"

    4.LEYSEN Senne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00'19"

    5.VAN DER BEKEN Arno -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-:00'22"

    6.BROER Milan -WILTON CYCLING TEAM-

    7.LOOIJ Andre -VIKING WATERLAND KROON WILNIS-:00'23"

    8.VAN DER DUIN Patrick -WSV EMMEN-:00'24"

    9.GEERTS Jesse -DCM CYCLING TEAM-

    10.CLEPPE Nicolas -VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-:00''25"

    31.VAN GUYSE Dominick -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:00'42"

    56.VERTENTEN Jens -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:00'53"

    78.VAN ROOSBROECK Arne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    104.VAN HECKE Elias -VISTAMEDIA HAMME-

    115.DE DONDER Wito -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    136.BAELEN Juul -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:01’25"

    147.PERSOON Pieter -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:01’33"

     

    05/07/2013 MERELBEKE KWENENBOS (O) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers:

    1.DHONDT Zoran-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.HAUTEKEETE Justin-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.NIEZING Stef-WSV EMMEN-

    4.VARWEG Christian-WSV EMMEN-

    5.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    6.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.VAN DEEST Martijn-WSV EMMEN-

    8.TIMMERMANS Tim-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    9.DELOOF Senne-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    46.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    06-07-2013 om 10:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/07/2013

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Zaterdag 6/07 – BEERZEL

    Categorie A
    1--Bruylandts Dave
    2--Diels Pieter
    3--Thys Edwin
    4--De Weerdt Nick
    5--Vertommen Koen
    6--Van Den Brande Raf
    7--Eggers Louis
    8--Van Hoof Pieter
    9--Jacobs Jelmer
    10--Janssen Bas

    Categorie B
    1--Gouwkens Patrick
    2--Bocken Peter
    3--Wijckmans Kristof
    4--Heremans koen
    5--Jonkers Kris
    6--Berghmans Bart
    7--Rentmeesters Laurent
    8--De Vree Rik
    9--Wellens Erik
    10--Wilmsens Tom

    Categorie C
    1--Verbinnen Dirk
    2--Lahou Rudy
    3--Wauters Philippe
    4--Verbinnen Mario
    5--Aerts Peter
    6--Peeters Luc
    7--Smolders Frank
    8--Brabants Bruno
    9--Van Der Auwera Benny
    10--Van Looy Wim

    Categorie D
    1--Van Roy Luc
    2--Van Der Mieren Daniel
    3--Haest Eddy
    4--Van Gansen Benny
    5--Van Thielen Wim
    6--Dams Danny

    7--Vekemans Marc
    8--Van Craen Jos
    9--Vos Peter
    10--Vangenechten Freddy

    Categorie E
    1--De Bakker Ludo
    2--Van Den Eynde Viktor
    3--Van Hove Jan
    4--Geudens Jan Guido
    5--Van Herck Willy

    06-07-2013 om 00:00 geschreven door kenny


    05-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 07/07/2013 - TTC RONDE RIT 6 TE ST.GILLIS
    TTC Ronde 07-07-2013.jpg

    Bron: TTC Team

    05-07-2013 om 20:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 04/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Donderdag 04/07/2013 POPERINGE (W) - Elite z.c./U23 - 68 km

    Aantal deelnemers:

    1.MERLIER Tim-SUNWEB-NAPOLEON GAMES-

    2.DECAESTEKER Frederik-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA-

    3.DHIEDT Bram-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    4.DEMEYERE Geoffrey-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    5.LANGEDOCK Mathieu-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    6.WHEATCROFT Matt-PCT TOMACC-

    7.LAPERE Kris-CYCLO CLUB BEUVRYGEOIS-

    8.VERVERKEN Pieter-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    9.VANDER HEYDEN Andrew-TOMACC-

    10.VANHAECKE Thomas-TEAM 3M-

     

    04/07/2013 OPLINTER (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE WINTER Ludwig-COLOR CODE - BIOWANZE-

    2.DE TROCH Thomas-VAN EYCK SPORT-

    3.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    4.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    5.MANNAERTS Jelle-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    6.WILLEMS Robby-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.DONNAY Laurent-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    8.VAN ROY Stijn-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    9.VAN NUFFELEN Samuel-CYCLING TEAM TREMELANDERS-

    10.COLLAERS Cedric-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    58.VAN DEN BERGHE Anthony-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    05-07-2013 om 15:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 03/07/2013

    waod_3.jpg

    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan TIM VAN CAMP met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Proficiat aan FREDDY DE BLICK met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Demeter Renaat KOP 2013.jpg   Weemaes Franky KOP 2011 03.jpg   Van Camp Tim KOP 2013 1.jpg   De Blick Freddy KOP 2011 2.jpg 

        Renaat Demeter             Franky Weemaes           Tim Van Camp             Freddy De Blick

    Woensdag 03 Juli - ST.GILLIS-WAAS (9170)
    Catg.A – 43 dln

    1.RENAAT DEMETER (Lochristi)

    2.Luc De Duytsche

    3.Gianni Cooman

    4.Mario Van Den Broecke

    5.Paul Roosenparck

    6.Glenn De Wolf

    7.Carrera Coppens

    8.Dave Van Roeyen

    9.Steven Goossens

    10.Yves Heylen

    14.Tom Verhulst

    16.Jan Peirsman

    17.Vincent Maes

    18.Steven Heirman

    21.Luc De Moor

    23.Kris Bolsens

    25.Michael Van De Casteele

    31.Tom Middelkamp
    33.Greg Van De Vijver

    38.Sammy Bogaert

    39.Stijn Verbeke
    3-7-2013- sint gillis waas 1373.jpg
           Winnaar Catg.B Franky Weemaes en winnaar Catg.A Renaat Demeter.
    3-7-2013- sint gillis waas 1292.jpg
                            Aankomst van winnaar Catg.A Renaat Demeter.
    3-7-2013- sint gillis waas 736.jpg
                                               Start van de Catg.A

     

    Catg.B – 39 dln

    1.FRANKY WEEMAES (Melsele)

    2.Peter Mol

    3.Peter Verhofstadt

    4.Peter Maes

    5.Wim Heyndrickx

    6.Peter De Maere

    7.Patrick Vanmaekelbergh

    8.Rudi Rabout

    9.Wim Braet

    10.Philip Lampaert

    15.Wim Rombaut

    16.Frank D'Hooge

    18.Sven De Vlieger

    23.Gert Smet
    24.Benny De Bock

    25.Kurt Van Raemdonck

    29.Giovanni Van Drom

    32.Steven Blommaert

    33.Peter Flach

    34.Alex Goossens
    3-7-2013- sint gillis waas 1271.jpg
                   Aankomst van winnaar Catg.B Franky Weemaes.

     

    Catg.C – 28 dln

    1.Peter Kerckaert (Lovendegem)

    2.Freddy Vlerick

    3.Jan Van Den Brande

    4.Peter Ballet

    5.Ko Harms

    6.Wim De Coninck

    7.Dirk Goolaerts

    8.Geert Smet

    9.Tony Reniers

    10.Etienne Claus

    14.Dirk Vermincksel

    16.Dirk Mathys

    19.Danny Van Oyen

    21.Dirk De Pauw

    22.Serge De Wever
    3-7-2013- sint gillis waas 652.jpg
                                        Winnaar Catg.C Peter Kerckaert.
    3-7-2013- sint gillis waas 580.jpg
                                     Aankomst van Peter Kerckaert.
    3-7-2013- sint gillis waas 193.jpg
                                                 Start van de Catg.C

     

    Toeristen – 46 dln

    1.TIM VAN CAMP (Stekene)

    2.Rikkie Matthijssens (Zwijndrecht)

    3.Bart Van Der Veken

    4.Stefaan Ferrest

    5.Christophe De Grom

    5.Niels De Wit

    6.Rudi Saelens

    7.Jonas Pfaff

    8.Kris Smet

    9.Lorenzo De Pauw

    10.Dieter Vercauter

    11.Mario Bolssens

    12.Simon Mathys

    13.Patrick De Beule

    14.Glenn Van Mille

    15.Wouter Cael

    16.Koen De Maesschalck 17.Bill Noterman 18.Niels Van Der Aa 19.Jonathan Van Kerckove 20.Kurt Bertier 21.Jimmy Verrezen 22.Benny Vermeulen 23.Stef De Bruyn 24.Luc Swartele 25.Bart Claeys 26.Tom Panis 27.Bram Markey 28.Freddy Van Camp 29.onbekende renner 30.Tom Brulez 31.Andy Roels 32.Michel Van Osselaer 33.Hans Vergauwen 34.Maarten Van Raemdonck 35.Wim Ryckaert 36.Kenny Janssens 37.Franky Boel 38.Theo Van Havermaet 39.onbekende renner 40.Franky De Fijn 41.Filip Van Goethem
    3-7-2013- sint gillis waas 654.jpg
                                      Winnaar Toeristen Tim Van Camp.
    3-7-2013- sint gillis waas 617.jpg
        Tim Van Camp haalt het van Rikkie Matthijssens en Bart Van Der Veken.
    3-7-2013- sint gillis waas 232.jpg
                                                 Start van de Toeristen.

     

    Catg.D – 25 dln

    1.Wim De Waal (Axel)

    2.Jan Van Hove

    3.Helmuth Tas

    4.Florent De Leersnijder

    5.Jan Vervecken

    6.Alfons Van Raemdonck

    7.Robert Maldrie

    8.Frans Aerts

    9.Paul Allen

    10.Adri Van Loon

    11.Karel Heirbaut

    14.Dirk Blommaert

    25.William Govaert
    3-7-2013- sint gillis waas 164.jpg
                                      Winnaar Catg.D Wim De Waal.
    3-7-2013- sint gillis waas 088.jpg
                                       Aankomst van Wim De Waal.
    3-7-2013- sint gillis waas 006.jpg
                                                    Start van de Catg.D

     

    Catg.E – 23 dln

    1.FREDDY DE BLICK (Beveren)

    2.Joseph D'Hont

    3.Aad Vingerling

    4.Gerard Hairwassers

    5.Willy Roels

    6.Werner Dullaert

    7.Viktor Van Den Eynde

    8.Mathieu Mercken

    9.Gerard Mariën

    10.Pierre Verberckmoes
    3-7-2013- sint gillis waas 158.jpg
                                    Winnaar Catg.E Freddy De Blick.
    3-7-2013- sint gillis waas 003.jpg
                                                        Start van de Catg.E
    3-7-2013- sint gillis waas 028.jpg
                                         De aanval van Freddy De Blick.
    3-7-2013- sint gillis waas 133.jpg
                                         Aankomst van Freddy De Blick.
    3-7-2013- sint gillis waas 165.jpg
                                      Werner Dullaert uit St.Gillis-Waas.





    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    05-07-2013 om 15:43 geschreven door kenny


    04-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 03/07/2013

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Woensdag 03/07/2013 HERENTHOUT (A) - Elite z.c./U23 - 113,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.MOTTET Florent-COLOR CODE - BIOWANZE-

    2.FRANKEN Marc-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.CRAEGHS Maarten-LOTTO BELISOL U23-

    4.JANSSEN Yannick-MAASLANDSTER ZUID LIMBURG-

    5.MULKENS Mike-DOVY KEUKENS - FCC-

    6.VAN DER SANDEN Mathias-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    7.JANSSENS Roel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.KERKHOFS Mathias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    9.VAN LOOY Roel-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    10.PEELAERS Jeff-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    13.VAN STAEYEN Kevin-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    23.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    03/07/2013 RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO-

    2.GODERIS Jelle-TEAM3M U23-

    3.CHAMON Thomas-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    4.WALLAYS Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.SABBE Enzo-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    6.VERDOOLAEGHE Bryan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.BORRY Kim-DOVY KEUKENS - FCC-

    8.BOUTTÉ Kenzie-DOLTCINI-FLANDERS-

    9.VERHIEST Olivier-CYCLING TEAM LUTHO-

    10.CLAUWAERT Joeri-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    39.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    42.NYS Mattias-TEAM CIBEL/ALIPLAST-

     

    03/07/2013 BRAKEL - NEDERBRAKEL (O) - Juniores - 94 km

    Aantal deelnemers:

    1.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    2.VAN DER BEKEN Arno-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.LIEVENS Bryan-ASFRA RACING TEAM-

    4.VAN VAERENBERGH Beau-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.DROESBEKE Niels-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.ROELS Laurens-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.POELVOORDE Arne-VISTAMEDIA HAMME-

    9.MORTIER Lenny-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.DE VOS Jens-AUTOGLASCLINICS-YOUNG MUSEEUW TESTTEAM-

    39.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    03/07/2013 DIKKEBUS (W) - Juniores - 86,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.THORE Floris-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    3.VANSTEENKISTE Bright-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.DE SMAELS Cil-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.CLAUW John-ross-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.VANMEENEN Jordy-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.DUQUENNOY Jimmy-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    8.LEGRAND Django-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.DESTATSBADER Roy-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.VANDEWALLE Kenneth-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    30.BRYSSINCK Stef-CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

     

    03/07/2013 Harzé - Klimkoers- Juniores - 02h37min
    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu -TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.FELGATE Ryan -SOUTH AFRICA-:04’33"

    3.DE PLUS Laurens -CUBE-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-:04’38"

    4.GUNST Davy -WWV VACANSOLEIL BHV MAAS-:04’42"

    5.ALLEGAERT Piet -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.HEYLEN Wannes -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-:04’45"

    7.SPRUYT Joren -DCM CYCLING TEAM-

    8.DE JONG Martijn -WILTON CYCLING TEAM-:04’47"

    9.TEIRLINCK Jens -VISTAMEDIA HAMME-

    10.VAN DINGENEN Jordi -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    03/07/2013 DIKKEBUS (W) - Nieuwelingen - 59,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VANACKER Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.VENANTAS Lasinis-DSK FORTUNA-

    5.VANWALLEGHEM Yenco-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.COURTENS Igor-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.LAURYNAS Jucikas-KLAIPEDOS-

    8.VERVAEKE Aäron-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.LAURYNAS Cekas-UTENOS DAUGIAFUNKCIS-

    10.NEIRYNCK Jonas-TIELTSE RENNERSCLUB-

     

    03/07/2013 Harzé -Klimkoers - Nieuwelingen - 01h58min
    Aantal deelnemers:

    1.JASPERS Ward -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN OUDENHOVE Jovany -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-:00’10"

    3.HOUTTEMAN Nico -KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-:00’17"

    4.SNYERS Jari -SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.GROOT Mitch -TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    6.CASTRIQUE Jonas -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.VASTMANS Dries -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.MERTENS Julian -DCM CYCLING TEAM-

    9.INKELAAR Kevin -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    10.DECOCK Enzo -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-

    32.VEREECKEN Thomas -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-:00’42"

    56.APERS Ruben -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-:03’03"

    67.JANSSENS Jarrid -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-:05’04"

    77.ROELS Wannes -RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM-:05’57"

    04-07-2013 om 20:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 03/07/2013

    vwf.JPG









    Woensdag 3 Juli - Hemelveerdegem (9571)

    A-reeks - 70km - 1h35
    1. Kristof MUYS
    2. Bjorn Lison
    3. Tony Bracke
    4. Stijn Declercq
    5. Joris Verheyden
    6. Bart Van De Wiele
    7. Marnix Geerts
    8. Krijn Verschaegen
    9. Jeroen Van Geyte
    10. Kevin Van De Keer

    C-reeks - 70km - 1h35
    1. Michael NAESSENS
    2. Jimmy De Paepe
    3. Peter Vermassen
    4. Dany Baeyens
    5. Andy Van Eesbeeck
    6. Eric Quina
    7. Eddy Gyselinck
    8. Stefan Verhaeghe
    9. Kristof Reniers
    10. Danny Saelens

    D-reeks - 60km - 1h27
    1. Rudy THOMAS
    2. Ronny Van Der Vurst
    3. Herman Proost
    4. Patrick Jacobs
    5. Dominique Turcksin
    6. Arie De Moor
    7. Christophe Brieau
    8. Willy Van Herreweghe
    9. Henri Hermans
    10. Jerry De Reuse

    E-reeks - 60km - 1h27
    1. Danny DE BACKER
    2. Daniel Villers
    3. Rudy Van De Velde
    4. Joseph Devits
    5. Joost Pieters
    6. Luc Van Mol
    7. Rudi Berwart
    8. Jos Maes
    9. Hugo Van Linden
    10. Geert De Spiegeleer

    F-reeks - 50km - 1h16
    1. Patrick CONVENTS
    2. Paul Geudens
    3. Patrick Van Renterghem
    4. Johny Van Holen
    5. Jean Blommaert (Hamme)
    6. Hendrik Caethoven
    7. Daniel Hublau
    8. Danny Paridaens
    9. Rik Scheirlinckx
    10. Jozef De Naegel

    G-reeks - 50km - 1h16
    1. Roland BOULARD
    2. Andre Ceurens
    3. Etienne Vandenhouwe
    4. Hubert D'Hondt
    5. Hugo Tuypens
    6. Noël Rogge
    7. William De Cremer
    8. Jean Ronsmans
    9. Jozef De Bruyn
    10. Theo Coudyzer

    04-07-2013 om 20:16 geschreven door kenny


    03-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S AMATEURS TE ST.JANSTEEN VAN DINSDAG 02/07/2013

    FOTO'S AMATEURS TE ST.JANSTEEN VAN DINSDAG 02/07/2013                                          
    2-7-2013-st janssteen 677.JPG
    Het podium met winnaar Brian Van Goethem, Jelle Meesters en Johnny Van Der Klooster.
    2-7-2013-st janssteen 683.JPG  2-7-2013-st janssteen 628.JPG
                Winnaar Brian Van Goethem.                                             Aankomst van winnaar Brian Van Goethem.
    2-7-2013-st janssteen 642.JPG
      De pelotonspurt voor plaats 8 met Tonny Akkermans voor Wouter De Groot.
    2-7-2013-st janssteen 395.JPG
                                     De kopgroep van 7 renners in de wedstrijd.
    2-7-2013-st janssteen 208.JPG
    Deze groep reed zeer lang vooruit en hier kwam dan ook de winnaar uit.
    Brian Van Goethem, Jimmy De Bruyn, Johnny Van Der Klooster, Hans Dekker,
    Jelle Meesters, Jurriën Bosters en Jehudi Schoonacker.

    Dinsdag 02/06/2013 – ST.JANSTEEN (Nl) – Amateurs – 96 km - 60 ronden

    Aantal deelnemers: 72

    1.Brian Van Goethem

    2.Jelle Meesters

    3.Johnny Van Der Klooster

    4.Jimmy De Bruyn

    5.Jurriën Bosters

    6 Jehudi Schoonacker
    7 Hans Dekkers
    8 Tonny Akkermans
    9 Wouter de Groot
    10 Bart Van Speybroeck
    11 Ronald Roos
    12 Ricardo van de Klundert
    13 Danny Vrolijk
    14 Guy ten Hartog
    15 Michel Stroosnijder
    18 Koen van de Velde

    24 Jarno van Guyse

    29 Matthias Onghena
    2-7-2013-st janssteen 005.JPG

                                De start te St.Jansteen met 60 deelnemers.
    2-7-2013-st janssteen 018.JPG  2-7-2013-st janssteen 026.JPG
            Matthias Onghena uit Kieldrecht.                                                                   Bart Van Speybroeck
    2-7-2013-st janssteen 041.JPG
                                              Jarno Van Guyse uit Stekene.
    2-7-2013-st janssteen 054.JPG
    2-7-2013-st janssteen 056.JPG
    2-7-2013-st janssteen 076.JPG
                                     Koen Van de Velde en Guy Ten Hartog.
    2-7-2013-st janssteen 452.JPG
    2-7-2013-st janssteen 472.JPG 
    2-7-2013-st janssteen 494.JPG
    Een massa volk te St.Jansteen, gelukkig was de wedstrijd gedaan net voor de regen.
    2-7-2013-st janssteen 615.JPG
    2-7-2013-st janssteen 404.JPG
                                           Bart Van Speybroeck op kop.




    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-07-2013 om 10:27 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!