.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    20-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 25/11 EN ZATERDAG 08/12 - CROSS & MTB WEDSTRIJDEN TE STEKENE
    Cross Stekene 2012.png

    Bron: Gino Van Broeck

    20-11-2012 om 20:59 geschreven door kenny


    19-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE ASPER-GAVERE VAN ZONDAG 18/11/2012
    FOTO'S VELDRIJDEN TE ASPER-GAVERE VAN ZONDAG 18/11/2012  

    Veld 18-11-2012-gavere 557.JPG
                      Sven Nys en Klaas Vantornout gaan voor de 1ste plaats.

    Zondag 18/11/2012 ASPER-GAVERE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET-

    2.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-REVOR-

    3.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.PAUWELS Kevin-SUNWEB-REVOR-

    5.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    7.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    8.VAN AMERONGEN Thijs-AA DRINKS-

    9.TARAMARCAZ Julien-BMC

    10.VAN DER HAAR Lars-RABOBANK
    Veld 18-11-2012-gavere 350.JPG
    Veld 18-11-2012-gavere 395.JPG
                               Bart Wellens was na de start als eerste weg.
    Veld 18-11-2012-gavere 526.JPG
                          Klaas Vantornout reed een zeer sterke wedstrijd.
    Veld 18-11-2012-gavere 530.JPG
                                                Kevin Pauwels werd 4de.
    Veld 18-11-2012-gavere 532.JPG
                        Niels Albert net gevallen met Julien Taramarcaz.
    Veld 18-11-2012-gavere 568.JPG
                                                Lars van der Haar.
    Veld 18-11-2012-gavere 459.JPG
    Veld 18-11-2012-gavere 481.JPG
    Veld 18-11-2012-gavere 519.JPG
                                                            Joeri Adams
    Veld 18-11-2012-gavere 426.JPG
    Veld 18-11-2012-gavere 577.JPG
                                                 Jonathan Page.
    Veld 18-11-2012-gavere 592.JPG
    Veld 18-11-2012-gavere 617.JPG
                                                            Jan De Nuwelaere

     

    18/11/2012 ASPER-GAVERE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN AERT Wout-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    3.VAN KESSEL Corne-CT TELENET FIDEA-

    4.VAN DER HEIJDEN Michiel-RABOBANK-

    5.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS-

    6.MERLIER Tim-SUNWEB-REVOR-

    7.EISING Tijmen-SUNWEB - REVOR -

    8.DOLFSMA Emiel-RABOBANK OFF ROAD-

    9.AERTS Toon-KDL CYCLINGTEAM-

    10.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS-

    21.SCHEIRE Ruben-BH SUNTOUR-PEISEY VALLANDRY-
    Veld 18-11-2012-gavere 333.JPG
                                                Wout Van Aert werd 1ste.
    Veld 18-11-2012-gavere 289.JPG
                                                Jens Adams werd 2de.
    Veld 18-11-2012-gavere 290.JPG
                                           Corne Van Kessel werd 3de.
    Veld 18-11-2012-gavere 288.JPG
                                   Michiel Van Der Heijden werd 4de.
    Veld 18-11-2012-gavere 312.JPG
    Veld 18-11-2012-gavere 219.JPG 
                                                    Start van de Beloften.
    Veld 18-11-2012-gavere 217.JPG
    Veld 18-11-2012-gavere 242.JPG
                                           Wietse Bosmans werd 10de.
    Veld 18-11-2012-gavere 316.JPG
                                         Pech voor David Van Der Poel.
    Veld 18-11-2012-gavere 329.JPG
    Veld 18-11-2012-gavere 347.JPG

    18/11/2012 ASPER-GAVERE (O) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VAN PAASSEN Sanne-RABOBANK-

    3.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    4.DE BOER Sophie-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.VAN LOY Ellen-MELBOTECH CT-

    6.STULTIENS Sabrina-GRC JAN VAN ARCKEL-

    7.DOMBROSKI Amy-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.HAVLIKOVA Pavla-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    10.MICHIELS Githa-TREK - KMC TRADE TEAM-

    25.GELDHOF Anja-ST MARTINUS - KERKSKEN-

    Veld 18-11-2012-gavere 011.JPG   Veld 18-11-2012-gavere 002.JPG
                           Sophie De Boer
    Veld 18-11-2012-gavere 004.JPG
    Veld 18-11-2012-gavere 007.JPG
    Veld 18-11-2012-gavere 017.JPG   Veld 18-11-2012-gavere 015.JPG
                                                                                                                                 Anja Geldhof
     

    18/11/2012 ASPER-GAVERE (O) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.HERMANS Quinten-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.BUDDING Martijn-CICLISMO MUNDIAL-

    4.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.DEGROOTE Jonas-JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.VAN DONINK Gianni-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    16.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    21.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    Veld 18-11-2012-gavere 082.JPG
                                                Mathieu Van Der Poel
    Veld 18-11-2012-gavere 145.JPG
                                                      Martijn Budding
    Veld 18-11-2012-gavere 124.JPG
    Veld 18-11-2012-gavere 135.JPG
    Veld 18-11-2012-gavere 185.JPG
                                           Quinten Hermans werd 2de.
    Veld 18-11-2012-gavere 186.JPG
                                               Martijn Budding werd 3de.
    Veld 18-11-2012-gavere 187.JPG
                                          Yannick Peeters werd 4de.

    18/11/2012 ASPER-GAVERE (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen 30´

    Aantal deelnemers:

    1.EENKHOORN Pascal-KON BALEN BC-

    2.GULICKX Max-TWC PIJNENBURG-

    3.BEULLENS Cedric-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    4.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.MONTAIGNE Jorn-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    6.WOLSINK Thijs-RTV OLDENZAALSE WCL-

    7.DHOORE Alessio-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    8.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.BEKKERS Ruben-TWC PIJNENBURG-

    10.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    23.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-


      


    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-11-2012 om 13:23 geschreven door kenny


    18-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/11/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 18/11/2012 ASPER-GAVERE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET-

    2.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-REVOR-

    3.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.PAUWELS Kevin-SUNWEB-REVOR-

    5.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    7.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    8.VAN AMERONGEN Thijs-AA DRINKS-

    9.TARAMARCAZ Julien-BMC

    10.VAN DER HAAR Lars-RABOBANK

     

    18/11/2012 ASPER-GAVERE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN AERT Wout-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    3.VAN KESSEL Corne-CT TELENET FIDEA-

    4.VAN DER HEIJDEN Michiel-RABOBANK-

    5.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS-

    6.MERLIER Tim-SUNWEB-REVOR-

    7.EISING Tijmen-SUNWEB - REVOR -

    8.DOLFSMA Emiel-RABOBANK OFF ROAD-

    9.AERTS Toon-KDL CYCLINGTEAM-

    10.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS-

    21.SCHEIRE Ruben-BH SUNTOUR-PEISEY VALLANDRY-

     

    18/11/2012 ASPER-GAVERE (O) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VAN PAASSEN Sanne-RABOBANK-

    3.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    4.DE BOER Sophie-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.VAN LOY Ellen-MELBOTECH CT-

    6.STULTIENS Sabrina-GRC JAN VAN ARCKEL-

    7.DOMBROSKI Amy-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.HAVLIKOVA Pavla-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    10.MICHIELS Githa-TREK - KMC TRADE TEAM-

    25.GELDHOF Anja-ST MARTINUS - KERKSKEN-

     

    18/11/2012 ASPER-GAVERE (O) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.HERMANS Quinten-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.BUDDING Martijn-CICLISMO MUNDIAL-

    4.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.DEGROOTE Jonas-JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.VAN DONINK Gianni-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    16.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    21.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    18/11/2012 ASPER-GAVERE (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen 30´

    Aantal deelnemers:

    1.EENKHOORN Pascal-KON BALEN BC-

    2.GULICKX Max-TWC PIJNENBURG-

    3.BEULLENS Cedric-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    4.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.MONTAIGNE Jorn-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    6.WOLSINK Thijs-RTV OLDENZAALSE WCL-

    7.DHOORE Alessio-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    8.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.BEKKERS Ruben-TWC PIJNENBURG-

    10.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    23.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    18-11-2012 om 16:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/11/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 18/11/2012 WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden Aspiranten - Prov. kampioenschap

    Aantal deelnemers:

     

    18/11/2012 ZELE (O) - Veldrijden Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    JONGENS 12 JAAR

    1.VANDAELE Laurens-JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.DEJAEGHER Jasper-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    3.VAN HOUTE Sybren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.DE BAENE Lance-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.ERAUW Thiemo-LOTTO OLYMPIA TIENEN

     

    JONGENS 13 JAAR

    1.VANDEN BUSSCHE Wannes-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    2.CLAUWAERT Maarten-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.SPRANGERS Lloyd-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.BRAEKEN Ibe-THE BARRACUDA COMPANY-

    5.DEWAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    11.POLFLIET Nico-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

     

    JONGENS 14 JAAR

    1.BEKAERT Yentl-JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.VERMEERSCH Florian-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.SMET Jonas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    4.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.VERBERCKMOES Fabio-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    MEISJES 12 JAAR

    1.VAN ASSCHE Nele-VA-CYCLING TEAM ZELE-

     

    MEISJES 14 JAAR

    1.NOËL Jara-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.D´HONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM-

     

    18/11/2012 WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden Miniemen

     

    18/11/2012 ZELE (O) - Veldrijden Miniemen

    18-11-2012 om 16:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE ZELZATE VAN ZATERDAG 17/11/2012
    FOTO'S VELDRIJDEN TE ZELZATE VAN ZATERDAG 17/11/2012  

    VELD 17-11-2012-zelzate 792.JPG    VELD 17-11-2012-zelzate 795.JPG  
                     1ste Belofte Stijn Gielen.                                 Bart Hofman met zijn supporters, enorm blij met zijn 1ste zege.


    17/11/2012 ZELZATE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    2.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    3.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    4.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    6.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    7.BAELEN Pedro-CYCLINGCHAMPS-

    8.COBBAERT Robby-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    9.BASSEZ Patrick-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW-

    10.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-
    VELD 17-11-2012-zelzate 780.JPG        
                                        De aankomst van Bart Hofman.    
    VELD 17-11-2012-zelzate 661.JPG
                                                        Bart Hofman       
    VELD 17-11-2012-zelzate 591.JPG  
                                                Niels Van Den Driessche                                              
    VELD 17-11-2012-zelzate 654.JPG
                                        David Desmecht uit Geraardsbergen.
    VELD 17-11-2012-zelzate 564.JPG
                                            Start Elite z.c. en Beloften.
       
    Zaterdag 17/11/2012 ZELZATE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN DRIESSCHE Din-VISTAMEDIA HAMME-

    2.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    3.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.DELAERE Robin-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    5.CORALES ELOSEGUI Eneko-SELECTION BIZKAIA-

    6.CARRAL FERNANDEZ Alvaro-NCERA FORLICA-

    7.VANDENHEEDE Brecht-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.FOX Danny-SOLIHULL CC-

    10.HERNANDEZ FERNANDEZ Arits-SELECTION BIZKAIA-

    15.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

      

    Dames Elite

    1.BOGAERT Lisa-ST MARTINUS - KERKSKEN-

    2.ACCOE Joyce-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.BLANCHAERT Jo-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.VERRIEST Sandie-ASFRA RACING TEAM-

    5.LA HAYE Caitlyn-MELBOTECH PRORACE CT
    VELD 17-11-2012-zelzate 552.JPG    VELD 17-11-2012-zelzate 546.JPG 
      Winnaar Juniores Din Van Den Driessche.                                           Aankomst van Din Van Den Driessche.
    VELD 17-11-2012-zelzate 557.JPG
                                 Winnaar bij de Dames Elite Lisa Bogaert.
    VELD 17-11-2012-zelzate 522.JPG
    VELD 17-11-2012-zelzate 112.JPG
                       Het vertrek bij de Juniores met deze Spaanse ploeg.
    VELD 17-11-2012-zelzate 464.JPG
                               De Bulgaarse kampioen Dimitrov Preslav.
    VELD 17-11-2012-zelzate 432.JPG
                                               Start van de Juniores.


    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:
    1.TIMO VERBERCKMOES uit Zele-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-
    2.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.LEYMAN Célestin-ASFRA RACING TEAM-

    4.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    6.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.DRIESEN Sven-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.BLOMMEN Dennis-HAGELAND CYCLING TEAM-

    9.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM-

    10.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    20.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    35.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    Dames Jeugd

    1.BELLAERT Axelle-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    2.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.SERPIETERS Valerie-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-
    VELD 17-11-2012-zelzate 431.JPG
    De winnaar bij de Nieuwelingen Timo Verberckmoes en winnaar bij de
    meisjes Axelle Bellaert.
    VELD 17-11-2012-zelzate 308.JPG  VELD 17-11-2012-zelzate 417.JPG
                                  De winnaar Timo Verberckmoes en de aankomst.
    VELD 17-11-2012-zelzate 509.JPG
                          Thibau Verhofstadt met zijn vader uit Uitbergen.
    VELD 17-11-2012-zelzate 369.JPG  VELD 17-11-2012-zelzate 385.JPG
                     Mathias D'Haese uit Zele.                                                              Ben Vervaet uit Kalken
    VELD 17-11-2012-zelzate 277.JPG
    VELD 17-11-2012-zelzate 287.JPG
    VELD 17-11-2012-zelzate 263.JPG
                                                Start van de Nieuwelingen.

    17/11/2012 ZELZATE (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.HENDERICKX Nico-MELBOTECH PRORACE CT

    6.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    7.THIELEMANS Bart-WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT-

    8.DEGRYSE Wim-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    9.DHOOGE Jeffrey-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.SNOECK Mathias-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
    VELD 17-11-2012-zelzate 259.JPG
       Winnaar Amateurs Steve Gruwier en winnaar Masters A Jochen Heylens.
    VELD 17-11-2012-zelzate 253.JPG
                                  Aankomst winnaar Steve Gruwier.
    VELD 17-11-2012-zelzate 133.JPG
                               Start van de Amateurs en de Masters A.
    VELD 17-11-2012-zelzate 142.JPG
                                                    Steve Gruwier
    VELD 17-11-2012-zelzate 220.JPG
                                   Peter Van Bockhaven uit Waasmunster.
    VELD 17-11-2012-zelzate 214.JPG
                                               Rik Noens uit Bornem.

    VELD 17-11-2012-zelzate 150.JPG
                                           Bart Thielemans uit Wolvertem.


    Masters B:
    Aantal deelnemers:

    1.BENNY DE BOCK uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM-

    2.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.SMET Ivan-ST MARTINUS - KERKSKEN-

    4.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    5.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    6.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-

    8.DE WITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    9.DE NYS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
    VELD 17-11-2012-zelzate 125.JPG              
    Winnaar Masters B Benny De Bock en winnaar Masters C Wim Van Den Bergh.                     
    VELD 17-11-2012-zelzate 118.JPG 
                                             Aankomst van Benny De Bock.
    VELD 17-11-2012-zelzate 003.JPG
             Start van de Masters B met vooraan Benny De Bock en Ivan Smet.
    VELD 17-11-2012-zelzate 047.JPG
                              Benny De Bock, Mario Lammens en Ivan Smet.

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    2.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    3.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.PRUVOOST Patrick-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.NORDSTROM Lars-SWEDISH CYCLING TEAM-

    8.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT-

    9.VAN WAMBEKE Lucien-FUNNY BIKERS KLUISBERGEN
    10.VANBRUANE Ghislain-YOUNG SCHELDE CT

    VELD 17-11-2012-zelzate 129.JPG
                   Winnaar Masters C Wim Van Den Bergh met zijn familie.
    VELD 17-11-2012-zelzate 123.JPG  
                                         Aankomst van Wim Van Den Bergh.                                                          

    VELD 17-11-2012-zelzate 004.JPG
                                                  Start van de Masters C.
    VELD 17-11-2012-zelzate 096.JPG
                      Pech hoort er helemaal bij en in dit geval dus zadelbreuk.




    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-11-2012 om 08:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/11/2012

    vwf.JPG







    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 5°Seizoenszege in de Reeks A !!!

    Proficiat aan THEO DAVID met zijn 3°Seizoenszege in de Reeks C !!!

    Proficiat aan KRIS MEYS met zijn 1°MTB zege in de Reeks B !!!

    David Nicky KOP 2010.jpg   David Theo KOP 2010.jpg   Meys Kris KOP 2010.jpg

              Nicky David                   Theo David                   Kris Meys


    Zondag 18 November - BAARDEGEM (9310)


    Cross
    A-reeks
    1. NICKY DAVID (Beveren)

    2.
    Laudelino Lammens
    3. Bart Thielemans
    4. Roel Reigel
    5. Kevin Andries
    David Nicky 18-11-2012.jpg
    B-reeks
    1. Mario LAMMENS
    2. Gunther Verholen
    3. Ivan Daeleman
    4. Geert Van Praet
    5. Kamiel Segers

    C-reeks
    1. THEO DAVID (Kruibeke)
    2. Rudy Bloemmen
    3. Ivan Coopman
    4. Rudi Baeyens
    5. Luc Joos (Stekene)
    David Theo 18-11-2012.jpg
    D-reeks
    1. Jose DE CLERCQ
    2. Willy Corthals
    3. Eddy Cobbaut
    4. Robert De Vos
    5. Pol Dessein
               
    MTB
    A -reeks
    1. Sven JANSSENS
    2. Jo Maes
    3. Tim Van Der Bracht
    4. Ben Van Den Bossche
    5. Kevin Van Den Cruijce

    B-reeks
    1. KRIS MEYS (Hamme)
    2. Johan De Bruyn
    3. Erwin De Clercq
    4. Patrick Vanmaekelbergh
    5. Johan Van Den Bossche

    C-reeks
    1. Dominique VAN DEN EEDE
    2. Rudi Wille
    3. Frank Saelens
    4. Pascal Vanmaekelbergh
    5. Jean Paul De Bruyne

    D-reeks
    1. Jean Luc ROSSIGNOL
    2. Johan Martens
    3. Paul Hunninck
    4. Rudy Rossignol
    5. Roger Wauters

    Dames
    1. Annemie VAN NESPEN
    2. Inge Joos (Stekene)

    18-11-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    17-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 02/12/2012 - RESTAURANTDAG WIELERTEAM WAASLAND

    Bestuursleden en renners van

     

    WIELERTEAM WAASLAND  vzw

    nodigen u uit tot hun RESTAURANTDAG

    ten voordele van de renners en de club

    op ZONDAG 2 DECEMBER 2012

    van 12 00 tot 14 00 uur en van 17 u 30 tot 20 00 uur

    in FEESTZAAL OLYMPIA , Kruibekesteenweg  8 in Beveren


    We verwachten U

    Inschrijven kan bij alle bestuursleden of telenet.be
    bij de secretaris
    willy.de.wael@telenet.be of 0476 200 831

    Op de menu :
    Voorgerecht + steak frieten + nagerecht
    of
    Voorgerecht + vispannetje + nagerecht aan ded prijs van 22 €
    kinderen min 12 jaar aan halve prijs

    17-11-2012 om 21:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/11/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 17/11/2012 HASSELT (LB) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET-

    2.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    3.PAUWELS Kevin-SUNWEB-REVOR-

    4.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-REVOR-

    5.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    6.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    8.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.SIMUNEK Radomir-BKCP - POWERPLUS-

    10.AERNOUTS Jim-SUNWEB-REVOR-

     

    17/11/2012 HASSELT (LB) - Veldrijden U23 - 50´

    Aantal deelnemers:

    1.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS-

    2.VANTHOURENHOUT Michael-BKCP - POWERPLUS-

    3.MERLIER Tim-SUNWEB-REVOR-

    4.VAN KESSEL Corne-CT TELENET FIDEA-

    5.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS-

    6.SWEECK Laurens-KDL CYCLINGTEAM-

    7.HNIK Karel-SUNWEB - REVOR -

    8.AERTS Toon-KDL CYCLINGTEAM-

    9.SWEECK Diether-KDL CYCLINGTEAM-

    10.VAN TICHELT Yorben-SUNWEB REVOR-

     

    17/11/2012 LICHTAART/FLOREAL (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.BEELEN Sven-SUNWEB-REVOR-

    2.EECKHOUT Kevin-COOLENS CYCLING TEAM-

    3.DE CLEYN Dave-TEAM-THIELEMANS & CO-

    4.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    5.HOEYBERGHS Daan-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    6.GYS Jens-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    7.TIELENS Jimmy-TEAM DW BIKES-

    8.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM-THIELEMANS & CO-

    9.COP Kristof-CYCLING TEAM KESSEL-

    10.THIELEMANS Mike-TEAM-THIELEMANS & CO-

     

    17/11/2012 ZELZATE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    2.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    3.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    4.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    6.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    7.BAELEN Pedro-CYCLINGCHAMPS-

    8.COBBAERT Robby-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    9.BASSEZ Patrick-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW-

    10.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

     

    17/11/2012 HASSELT (LB) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.CALUWE Stijn-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    4.SCHUERMANS Jelle-MELBOTECH CT-

    5.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    6.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.JANSEN Richard-BRC KENNEMERLAND-

    8.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    10.VERBRAKEN Jorn-MELBOTECH CT-

      

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.ISERBYT Eli-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    2.EENKHOORN Pascal-KON BALEN BC-

    3.GROOT Mitch-KON. BALEN B.C.-

    4.GULINCKX Max-TWC PIJNENBURG-

    5.OLIESLAGERS Bob-TWC PIJNENBURG-

    6.COLMAN Alex-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.FLOREN Wesley-RSC WESTHOEK-

    8.LEONARD Sylvain-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    9.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    10.BEKKERS Ruben-TWC PIJNENBURG-

     

    17/11/2012 LICHTAART/FLOREAL (A) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.COOLEN Yves-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.VANDERAERDEN Massimo-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    4.DIERCKX Jens-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    7.VAN DEN BOSCH Brent-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.LIEVENS Siebe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.JACOBS Sybren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.VAN BELLE Jef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.VERHEYEN Nick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.BAERT Andries-VZW JOLAN MTB TEAM-

    4.DRIESEN Jarne-HAGELAND CYCLING TEAM-

    5.PAUWELS Tijl-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    7.VERHEYEN Thomas-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    8.CROLLET Yari-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    9.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    10.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    17-11-2012 om 21:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 17/11/2012

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Kenny Janssens en Matthias Nys vertrokken Zaterdagmorgend om 09h30 thv 
    't Ster te St.Niklaas 28 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.

    Mistig weer gans de rit voor de wekelijkse duurtraining op Zaterdag, iedereen kreeg de kans om het tempo te onderhouden en zo zijn steentje bij te dragen. De afstand bedroeg 83 Km en het gemiddelde kwam uit op 32 Km/h, met de extra lus naar Haasdonk bedroeg de afstand 100 Km.
    Reden mee vandaag : Franky Weemaes , Rudi Van Dam , Eddy Merckx , Thieu Heirbaut , Franky De Witte , Rudy Thijsman , Danny Smet , Daniel Noens , Dirk Batens , Filip Van Rooyen , Kristoff Heyns , Matthias Nys , Michel Thierens , Patrick De Beule , Frank Suys , Jan Heyrman , Carl Leeman , Vincent Cantens , Gerrit Speelman , Franky De Fijn , Kristof Wielfaert , Willy Marin (mTB) , Mister X , ???? en Kenny Janssens.

    17-11-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/11/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan TIMO VERBERCKMOES met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 5°Seizoenszege bij de Masters B !!!

    Verberckmoes Timo KOP 2013.png       De Bock Benny KOP 2012 1.png    

     Timo Verberckmoes               Benny De Bock


    Zaterdag 17/11/2012 ZELZATE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN DRIESSCHE Din-VISTAMEDIA HAMME-

    2.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    3.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.DELAERE Robin-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    5.CORALES ELOSEGUI Eneko-SELECTION BIZKAIA-

    6.CARRAL FERNANDEZ Alvaro-NCERA FORLICA-

    7.VANDENHEEDE Brecht-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.FOX Danny-SOLIHULL CC-

    10.HERNANDEZ FERNANDEZ Arits-SELECTION BIZKAIA-

    15.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:
    1.TIMO VERBERCKMOES uit Zele-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.LEYMAN Célestin-ASFRA RACING TEAM-

    4.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    6.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.DRIESEN Sven-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.BLOMMEN Dennis-HAGELAND CYCLING TEAM-

    9.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM-

    10.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    20.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    35.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    Dames Jeugd

    1.BELLAERT Axelle-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    2.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.SERPIETERS Valerie-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

     

    Dames Elite

    1.BOGAERT Lisa-ST MARTINUS - KERKSKEN-

    2.ACCOE Joyce-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.BLANCHAERT Jo-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.VERRIEST Sandie-ASFRA RACING TEAM-

    5.LA HAYE Caitlyn-MELBOTECH PRORACE CT

     

    17/11/2012 LICHTAART/FLOREAL (A) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GELUYKENS Kenny-ASFRA RACING TEAM-

    2.VAN EYNDT Sven-MELBOTECH PRORACE CT-

    3.SNELS Kris-MELBOTECH PRORACE CT-

    4.GOOSEN Wouter-ZANNATA CYCLING TEAM-

    5.VAN GINNEKEN Glenn-OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW-

    6.WOUTERS Stijn-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    7.VETS Jelle-STAR CYCLING TEAM-

    8.VAN DEN MUYSENBERGH Rob-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    9.ARNOUTS Tom-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.VAN DEN BOSCH Jens-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    6.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.VAN DEN BERGH Luc-CYCLING TEAM KESSEL-

    8.VERTESSEN Johnny-SWOOTH MOUNTAINBIKE TEAM-

    9.OOMS Gunter-DAG-

    10.ABÉ Peter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    3.VAN EYNDT Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    4.GOOR Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.BLOEMMEN Rudy-MELBOTECH PRORACE CT

    6.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    7.MERTENS François-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.SAS Jos-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    9.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    10.GEUDENS Jan Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    17/11/2012 ZELZATE (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.HENDERICKX Nico-MELBOTECH PRORACE CT

    6.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    7.THIELEMANS Bart-WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT-

    8.DEGRYSE Wim-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    9.DHOOGE Jeffrey-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.SNOECK Mathias-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.BENNY DE BOCK uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM-

    2.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.SMET Ivan-ST MARTINUS - KERKSKEN-

    4.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    5.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    6.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-

    8.DE WITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    9.DE NYS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    2.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    3.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.PRUVOOST Patrick-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.NORDSTROM Lars-SWEDISH CYCLING TEAM-

    8.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT-

    9.VAN WAMBEKE Lucien-FUNNY BIKERS KLUISBERGEN
    10.VANBRUANE Ghislain-YOUNG SCHELDE CT
    14.William Govaert uit Waasmunster

    17-11-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    16-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 18/11/2012 - 1°GROTE VELDRIT VOOR MINIEMEN & ASPIRANTEN
    Cross Zele 2012.png
    Neereindestraat is te Huivelde-Zele, te bereiken via Grote Baan Dendermonde-Zele, aan de rotonde afslag Waterstraat.



    Bron: Rita Thienpondt

    16-11-2012 om 20:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BEGELEIDE FIETSVAKANTIES 2013
    Fietsvakanties 2013.png

    Bron en info: Walter Rotthier

    16-11-2012 om 19:47 geschreven door kenny


    15-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 14/11/2012

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Walter Meseure en Dirk Heyrman vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 27 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Bij een stralende zon en zacht herfstweer kunnen we weeral spreken van een geslaagde duurtraining, de kopmannen zorgden voor een tempo op ieders maat. Als extra werd vandaag de lus naar Overslag genomen en dit tot het te donker wordt !!! De afstand bedroeg 90 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 105 Km, het gemiddelde was goed voor 32,7 Km/h.

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Dirk Heyrman , Walter Meseure , Walter Rotthier , Guy Smet , Kristoff Heyns , Franky De Witte , Eugéne Bosman , Fons Van Raemdonck , Dirk Cleys , Mark Smet , Chris Van De Vijver , Leo Mares , Adrien Maes , Modest Smet , Michel Van Osselaer , Jef De Batist , Sofie Goos , Jeroen Goudket , Saskia Van Overmeiren , Kurt Carpentier , Franky Weemaes , ???? en Kenny Janssens.

    15-11-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    13-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OPEN BELGISCH KAMPIOENSCHAP OP ROLLEN

    OPEN BELGISCH KAMPIOENSCHAP OP ROLLEN

     

    Zaterdag 10/11/2012 in Merelbeke.

     

    In Merelbeke werd door NGMT Cycling Team, het Open Belgisch Kampioenschap koers op rollen georganiseerd. Het kampioenschap werd gehouden in twee categorieën: de vergunninghouders (16 ploegen van 2 renners) en de toeristen. (12 ploegen van 2 renners). Het werd een schitterende avond waaruit gauw de conclusie volgde dat zo’n BK absoluut zinvol is. Net als vorig jaar verliep de organisatie ook in samenwerking met de Wielerbond Openbare Diensten (WAOD) maar ook van alle andere bonden mochten uiteraard renners deelnemen.

    Op het programma stonden spurten, afvalling, ploegentijdrit en een finale ploegkoers. De beste spurters over de 400 meter waren Patrick Herygers (toeristen) en Denny Lannoo (vergunninghouders) met 17.19 sec. Bij de vergunninghouders stonden Aaron De Jaegher – Kenneth Hosten, Kenneth Kieckens – Pieter Cornelis en Kevin Vancolen – Denny Lannoo na twee disciplines nog met het maximum de punten: 16 op 16.

    De ploegentijdrit over 4 ronden van 400 meter, werd eveneens gewonnen door De Jaegher – Hosten voor Kenny Maenhout– Ward Crul. De eerste vier in de stand kwalificeerde zich voor de grote finale en dat waren: De Jaegher – Hosten met 48p, Vancolen – Lannoo 44p, Maenhout – Krul en Kieckens – Cornelis elk met 42p.

    Het werd een boeiende finale waarin het duo Aaron De Jaegher (Aartrijke) met Kenneth Hosten (Veldegem) net iets beter was dan Kenny Maenhout (Maldegen) met Ward Crul (Damme). Het brons was voor Kenneth Kieckens (Denderleeuw) met Pieter Cornelis (Meldert). De nationale truien en trofeeën werden uitgereikt door de schepen van sport van Merelbeke, Dirk Potiau en WAOD-voorzitter Rik Van de Putte.

    12.11.10 BK ROL laur vergunn BK nov 027.jpg 

    De Belgische Kampioenen  bij de vergunninghouders: Aaron De Jaegher met
    Kenneth Hosten. Links van hen 2de: Kenny Maenhout – Ward Krul en rechts 3de
    Kristof Moeykens – Timmy Lecluse. Vooraan Schepen Poriau en
    WAOD-voorzitter Van de Putte en de organisatoren.

     

    Bij de toeristen was het al gauw duidelijk dat twee ploegen er bovenuit staken. Zij werden dan ook 1 en 2: Belgisch Kampioen werden Chris Heylen (Lummen) met Peter Janssens (Beersel). Het zilver was voor de ploeg die wel de kwalificaties had gewonnen: Patrick Herygers (Beerse) met Freddy Huybrechts (Vlimmeren). Brons voor: Kristof Moeykens (Drongen) met Timmy Lecluse (Liedekerke).

    De beste damesploeg was Fatima Berton (Kortrijk) met Nel de Critz (Oostduinkerke). Ze eindigde op de 8ste plaats bij de toeristen.

    12.11.10 BK ROL laureaten toeristen gesn nov 025.jpg 

    Het podium bij de toeristen.Freddy Huybrechts-Patrick Herygers, Chris Heylen
    en Peter Janssens de kampioenen en Timmy Lecluse met Kristof Moeykens.
    Ze werden gehuldigd door Schepen Dirk Poriau en WAOD-voorzitter Rik Van de Putte.
     

    12.11.10 BK ROL hier ging het om.jpg 

                         Om deze truien en trofeeën ging het in Merelbeke.

    12.11.10 BK ROL jonas & guy nov 018.jpg 

    Het Waasland had o.a. een vertegenwoordiging bij de vergunninghouders met
    Jonas De Boey en Guy ten Hartog. Ze werden 11de.

    12.11.10 BK ROL WASE meisjeslieselot smet en sarah ten hartog nov 019.jpg
    Er was zelfs ook een Wase damesploeg bij de toeristen met Lieselot Smet en
    Sarah ten Hartog. Ze eindigden 11de.


    De uitslagen:

    Uitslag vergunninghouders (uitslag sprint – afvalling – tijdrit. +Kwalificatietotaal)

    1.BK Aaron De Jaegher – Kenneth Hosten : 8-8-32= 48p

    2.Kenny Maenhout – Ward Krul: 6-6-30= 42p

    3.Kenneth  Kieckens – Pieteer Cornelis: 8-8-26= 42p

    4.Kevin Vancolen (Dentergem) – Denny Lannoo (Wingene) : 8-8-28= 44p

    ZIJ REDEN DUS DE GROTE FINALE.     

     

    De B-finale: uitslag.

    5.Jens Van Boxtael (Erpe-Mere) – Ruben Van der Haeghen (Merelbeke) 5-8-24=37p

    6.Sven De Meyer (Sleidinge) – Peter Peirens (Sas-van-Gent NL): 6-6-18=30p

    7.Kristof Gryson (Landegem) - Steven Martens (Nevele): 6-4-22=32p

    8.Dirk Mathys (Gentbrugge) – Lionel De Loor (Merelbeke) : 6-4-20=30p 

     

    De C-finale.

    9.Pascal Verlez (Eeklo) -Chris Fraeyman (Izegem) : 5-6-14=25p

    10.Christophe Van Overloop (Herk-de-Stad) – Marc Van der Beken (Evergem): 6-6-16= 28p

    11.Jonas De Boey (Sint-Gillis-Waas)– Guy Ten Hartog (Sinaai):4-2-12=18p

    12.Andy Bolle (Merelbeke) – Yannick D’Haese (Aalst): 3-4-10=17p

     

    De D-finale.

    13.Frederik Blervacq (Merelbeke)– Olivier Vaerewijck (Gent): 2-4-6=12p

    14.Jos Lissens (Gooik) -   Manuel de Loor (Gentbrugge): 2-2-8 =12p

    15.Wouter De Vos – Robin De Vliegher (Lochristi) : 3-2-4= 9p

    16.Dirk Quackebeke (Merelbeke) – Helmut Tas (Sijsele) : 2-2-2= 6p


    Uitslag Toeristen
    UITSLAG:

    1.BK Chris Heylen – Peter Janssens: 7-8-20 =35p

    2.Patrick Herygers – Freddy Huybrechts 7-8-24=39p

    3.Kristof Moeykens – Timmy Lecluse: 3-6-22=31p

    4.Ron (Gnetbrugge)en David Van den Bussche (Roeslare): 6-6-18=30p

     

    B-finale:

    5.Stephan De Plukker (Belsele) – Niels D’Hondt (Waasmunster)

    6.Timmy Bracke (Lokeren) – Pieter Marius (Lokeren)

    7.Gianni Taghon (Zomergem) – Mike Van Overbeke (Zomergem)

    8.Fatima Berton (Kortrijk)– Nel de Critz (Oostduinkerke)

     

    C-Finale;

    9.Pieter-Jan D’Haese (Semmerzake) – Jasper Dierickx (Gent)

    10.Joyce Accoe (Watervliet) – Jasmien de Boeck (Gent)

    11.Lieselot Smet (Sint-Niklaas)– Sarah ten Hartog (Antwerpen)

    12.Patrick Van der Beken (Merelbeke) – Lynn De Poorter (Merelbeke).

    Eerste damesploeg: (8ste plaats ) Fatrima Berton en Nel de Critz.  

     

    Tekst en foto’s: Flvdv

    13-11-2012 om 20:13 geschreven door kenny


    12-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/11/2012

    vwf.JPG







    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 4°Seizoenszege in de Reeks A !!!
    Proficiat aan INGE JOOS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames !!!

    David Nicky KOP 2010.jpg  Joos Inge Kop 2011 1.png
             Nicky David                      Inge Joos

    Zondag 11 November - NIEL (2845)

    Cross
    A-reeks
    1. NICKY DAVID (Beveren)
    2.
    Kevin Andries
    3. Bart Thielemans
    4. Rik Noens
    5.
    Jo Maes

    David Nick Niel 2012.jpg
                                 Nicky David

    B-reeks
    1. Timmy MAES
    2. Johan Myngheer
    3. Benny De Bock (Hamme)
    4.
    Erik Myngheer
    5. Geert Van Praet

    C-reeks
    1. Ludwig GLADINES
    2. Theo David (Kruibeke)
    3. Ivan Coopman
    4. Dirk Matthijs
    5. Lucien Van Wambeke

    D-reeks
    1. Eddy COBBAUT
    2. Jose de Clercq
    3. Willy Corthals
    4. Robert De Vos
    5. Rene Mertens

    MTB
    A -reeks
    1. Sven JANSSENS
    2. Sven Van Vlasselaer
    3. Joost Van Gils
    4. Jo Maes
    5. Jelle Verlinden

    B-reeks
    1. Jurgen VAN VLASSELAER
    2. Johan Van Esbroeck
    3. Bjorn Fackaert
    4. Mario Jansen
    5. Erwin De Clercq

    C-reeks
    1. Dominique VAN DEN EEDE
    2. Jean Paul De Bruyne
    3. Walter Rutten
    4. Rik Sergeant
    5. Filip Ooghe

    D-reeks
    1.
    Paul HUNNINCK
    2. Johan Martens
    3. Jean Luc Rossignol
    4. Rudy Rossignol
    5. Roger Wauters

    12-11-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    11-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE HAMME-ZOGGE VAN ZONDAG 11/11/2012
    FOTO'S VELDRIJDEN TE HAMME-ZOGGE VAN ZONDAG 11/11/2012  

    Cross 11-11-2012-hamme 418.JPG
                                          Het podium met alle notabelen.
    Cross 11-11-2012-hamme 419.JPG
              Podium met winnaar Sven Nys, Niels Albert en Lars van der Haar.
    Cross 11-11-2012-hamme 437.JPG  Cross 11-11-2012-hamme 424.JPG

       Sven Nys met het konijntje van Q-Music.                Sven Nys met de sponser van Cibel, Achiel De Witte en zijn vrouw.
    Cross 11-11-2012-hamme 388.JPG
                                      Aankomst van winnaar Sven Nys.
    Cross 11-11-2012-hamme 390.JPG
                      Aankomst van Niels Albert voor Lars van der Haar.
    Cross 11-11-2012-hamme 355.JPG
                        Sven Nys alleen voorop met nog 3 ronden te rijden.

    Zondag 11/11/2012 HAMME-ZOGGE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´
    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET-

    2.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    3.VAN DER HAAR Lars-RABOBANK-

    4.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    5.PAUWELS Kevin-SUNWEB-REVOR-

    6.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-REVOR-

    7.MEISEN Marcel-BKCP - POWERPLUS -

    8.SIMUNEK Radomir-BKCP - POWERPLUS-

    9.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS
    Cross 11-11-2012-hamme 401.JPG
                                              Aankomst van Bart Wellens.
    Cross 11-11-2012-hamme 142.JPG
                           Kevin Pauwels, Sven Nys en Lars van der Haar.
    Cross 11-11-2012-hamme 146.JPG
                                    Bart Wellens en Klaas Vantornout.
    Cross 11-11-2012-hamme 152.JPG
                                    Aurelien Duval en Niels Albert.
    Cross 11-11-2012-hamme 232.JPG
                                          Sven Nys rijdt de berg op.
    Cross 11-11-2012-hamme 201.JPG
                                                             Julien Taramarcaz
    Cross 11-11-2012-hamme 159.JPG
                                                    Jan Denuwelaere
    Cross 11-11-2012-hamme 297.JPG
                         Bart Aernouts, Kevin Pauwels en Lars van der Haar.
    Cross 11-11-2012-hamme 292.JPG
                                                          Dave De Cleyn
    Cross 11-11-2012-hamme 230.JPG
                                    Een massa volk te Hamme-Zogge.
    Cross 11-11-2012-hamme 032.JPG  Cross 11-11-2012-hamme 226.JPG
    Winnaar bij de Nieuwelingen Pascal Eenkhoorn.
      


    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-11-2012 om 21:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/11/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 11/11/2012 HAMME-ZOGGE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´
    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET-

    2.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    3.VAN DER HAAR Lars-RABOBANK-

    4.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    5.PAUWELS Kevin-SUNWEB-REVOR-

    6.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-REVOR-

    7.MEISEN Marcel-BKCP - POWERPLUS -

    8.SIMUNEK Radomir-BKCP - POWERPLUS-

    9.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

     

    11/11/2012 HAMME-ZOGGE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´
    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL David-BKCP - POWERPLUS-

    2.TEUNISSEN Mike-RABOBANK-

    3.MERLIER Tim-SUNWEB-REVOR-

    4.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS-

    5.VAN AERT Wout-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    7.SWEECK Laurens-KDL CYCLINGTEAM-

    8.DOLFSMA Emiel-RABOBANK-

    9.BOSMAN Gert Jan-RABOBANK-

    10.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS-

    21.VAN DE VELDE Matthias-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    34.SCHEIRE Ruben-BH SUNTOUR-PEISEY VALLANDRY-

     

    11/11/2012 HOUTHALEN (KELCHTERHOEF) (LB) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.BEELEN Sven-SUNWEB-REVOR-

    2.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    3.CANT Kevin-PRIMATOR CYCLING TEAM-

    4.VERSCHUEREN Bart-KDL CYCLINGTEAM-

    5.TIELENS Jimmy-TEAM DW BIKES-

    6.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    7.PAUWELS Dries-MELBOTECH PRORACE CT-

    8.COP Kristof-CYCLING TEAM KESSEL-

    9.PANIS Maxim-CYCLINGCHAMPS-

    10.MELLEMANS Jeffrey-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    16.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

     

    11/11/2012 HAMME-ZOGGE (O) - Veldrijden Dames – UCI - 40´
    Aantal deelnemers:

    1.VAN PAASEN Sanne-RABOBANK-

    2.HAVLIKOVA Pavla-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    4.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.STULTIENS Sabrina--

    6.VAN LOY Ellen-MELBOTECH CT-

    7.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    8.DOMBROSKI Amy-YOUNG TELENET FIDEA-

    9.VERBERNE Lana-ORANGE BABIES CT

    10.FERRAND PREVOT Pauline-STICHTING RABO WOMEN CYCLING TEAM -

    20.GELDHOF Anja-ST MARTINUS - KERKSKEN-

    24.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    11/11/2012 HAMME-ZOGGE (O) - Veldrijden Juniors UCI - 40´
    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.HERMANS Quinten-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.BUDDING Martijn-CICLISMO MUNDIAL-

    5.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    8.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    9.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.AMEEL Alexander-VISTAMEDIA HAMME-

    34.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    36.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    38.RELAES Jacob-RUDYCO CYCLING TEAM-

    11-11-2012 om 19:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/11/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 11/11/2012 HAMME-ZOGGE (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen 30´

    Aantal deelnemers:

    1.EENKHOORN Pascal-KON BALEN BC-

    2.ISERBYT Eli-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    3.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    4.GULICKX Max-TWC PIJNENBURG-

    5.MONTAIGNE Jorn-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    6.COLMAN Alex-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.FLOREN Wesley-RSC WESTHOEK-

    8.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.VAN BENNEKOM Kevin-WV HET STADION-

    10.LEYMAN Célestin-ASFRA RACING TEAM-

    17.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.VEREECKEN Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    22.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM-

    28.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    32.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    35.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    45.D´HOOGE Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    11/11/2012 HOUTHALEN (KELCHTERHOEF) (LB) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.DE VOCHT Jochen-NODRUGS CONCEPT TEAM VZW-

    3.COOLEN Yves-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VAN HASSELT Lennert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.VANDERAERDEN Massimo-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    7.DIERCKX Jens-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.LIEVENS Siebe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.KLOECK Dario-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    10.VANDERAERDEN Timothy-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.BEULLENS Cedric-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.DHOORE Alessio-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.VERHEYEN Nick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    5.PAUWELS Tijl-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.LEONARD Sylvain-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    8.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    9.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    10.VERHEYEN Thomas-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

     

    11/11/2012 HOUTHALEN (KELCHTERHOEF) (LB) - Form. D - Provinciaal Kampioenschap
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GELUYKENS Kenny-ASFRA RACING TEAM-

    2.GOOSEN Wouter-ZANNATA CYCLING TEAM-

    3.SNELS Kris-MELBOTECH PRORACE CT-

    4.VAN GINNEKEN Glenn-OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW-

    5.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL-

    7.WILLEMS Jurgen-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.WOUTERS Stijn-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    9.KIMPEN Bert-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.VETS Jelle-STAR CYCLING TEAM-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.COLOMBO Lino-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.VAN DEN BERGH Luc-CYCLING TEAM KESSEL-

    8.VERELST Rudolf-DV-

    9.DE HAES Tony-DV-

    10.STORMS Marc-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    4.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    5.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    6.PANIS André-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    8.GOOR Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    9.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.VAN EYNDT Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    11/11/2012 STENE-OOSTENDE (W) - Veldrijden Aspiranten - Kampioensch. van Vlaanderen
    Aantal deelnemers:

    Aspiranten 12 jaar

    1.MEEUSSEN Witse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.DE LAET Tomas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.FRETIN Milan-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    4.DEJAEGHER Jasper-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    5.HERMANS Berre-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    10.STRUYF Robbe-RUDYCO CYCLING TEAM-

    15.VAN HOUTE Sybren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    Vlaams Kampioenschap Asp 13J

    1.DEWULF Maxim-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    2.VERVLOESEM Xandres-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    3.VANDEPUTTE Niels-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.VAN DEN EYNDE Vince-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.VERDONCK Andres-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    11.DEWAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Aspiranten 14 jaar

    1.BEKAERT Yentl-JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.VERMEERSCH Florian-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.DEBEIR Arno-JONGE RENNERS ROESELARE-

    4.VRACHTEN Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VERDONCK Loeka-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    12.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO CYCLING TEAM-

    15.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.VAN HOUTE Gerben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    VK-Meisjes 12J-13J-14J

    1.NOËL Jara-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.ROTMAN Lotte-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    4.ROMBOUTS Tine-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.D´HONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM-

     

    VK-12J Meisjes

    1.VANWALLEGHEM Kyenta-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.ZWAENEPOEL Tessa-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.VERBEEK Britt-HAGELAND CYCLING TEAM-

    4.VAN ASSCHE Nele-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.JANSSENS Eva-HAGELAND CYCLING TEAM-

     

    VK-13J Meisjes

    1.ROMBOUTS Tine-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    2.SIEMONS Sara-RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS-

    3.VERMEERSCH Eva-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.VANDECAVEYE Fleur-TIELTSE RENNERSCLUB-

    5.ANTHONISSEN Elise-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    VK-14J Meisjes

    1.NOËL Jara-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.ROTMAN Lotte-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    4.D´HONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM-

    5.VAN ROMPAY Anke-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW-

    11-11-2012 om 19:40 geschreven door kenny


    10-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN EN FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/11/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    xml:namespace prefix = o />FOTO'S VELDRIJDEN TE NIEL VAN ZATERDAG 10/11/2012  

    CROSS 10-11-2012-niel 525.JPG
                Het podium te Niel met Bart Aernouts, Niels Albert en Sven Nys.
    CROSS 10-11-2012-niel 528.JPG
                        Winnaar Niels Albert met Bart Aernouts en Sven Nys.

    Zaterdag 10/11/2012 NIEL (A) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    2.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    3.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET-

    4.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.MOUREY Francis-FDJ-BIG MAT-

    6.DUVAL Aurélien-UV AUBE-

    7.VAN AMERONGEN Thijs-AA DRINK-

    8.DE KNEGT Gerben-RABOBANK-

    9.WALSLEBEN Philipp-BKCP - POWERPLUS -

    10.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
    CROSS 10-11-2012-niel 305.JPG  CROSS 10-11-2012-niel 507.JPG
                           Niels Albert                                                                    Aankomst van winnaar Niels Albert.
    CROSS 10-11-2012-niel 510.JPG
                                       Aankomst van de 2de Bart Aernouts.
    CROSS 10-11-2012-niel 325.JPG
    CROSS 10-11-2012-niel 326.JPG
    CROSS 10-11-2012-niel 331.JPG

    CROSS 10-11-2012-niel 396.JPG 
    CROSS 10-11-2012-niel 519.JPG
                                     Aankomst van Tom Van Den Bossche.
    CROSS 10-11-2012-niel 360.JPG
    CROSS 10-11-2012-niel 377.JPG

    10/11/2012 NIEL (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.HORMES Reza-MTB LICHT VEZET-

    3.VAN LOY Ellen-MELBOTECH CT-

    4.MICHIELS Githa-TREK - KMC TRADE TEAM-

    5.BOBER Nancy-STYLE & CONCEPT CYCLING TEAM VZW-

    6.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
    7.QUINTENS Hilde-MELBOTECH CT
    8.HAVLIKOVA Pavla-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.VARDAROS Christine-BABOCO-

    10.KLOPPENBURG Margriet-BMC CONCEPT STORE-
    CROSS 10-11-2012-niel 247.JPG
                                   Winnaar bij de Dames Nikki Harris.

    CROSS 10-11-2012-niel 244.JPG 
                                              Start van de Dames te Niel.

    10/11/2012 NIEL (A) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.CALUWE Stijn-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    3.WOUTERS Sieben-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.GORRENS Seppe-VISTAMEDIA HAMME-

    5.VANDEN DRIES Jelle-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    6.DE PROOST Kyle-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.SCHUERMANS Jelle-MELBOTECH CT-

    8.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.DUPONT Kevin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    10.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-
    CROSS 10-11-2012-niel 222.JPG
    Het podium bij de Juniores met winnaar Vincent Peeters, Stijn Caluwé en Sieben Wouters.

    CROSS 10-11-2012-niel 230.JPG  
    Winnaar Vincent Peeters met zijn ouders, eindelijk winst na de vele tegenslagen.
    CROSS 10-11-2012-niel 211.JPG
                                 Aankomst van Vincent Peeters.
    CROSS 10-11-2012-niel 226.JPG       CROSS 10-11-2012-niel 228.JPG
                       De 2de Stijn Caluwé.                                               De 3de Sieben Wouters.
    CROSS 10-11-2012-niel 108.JPG
                                              Start van de Juniores te Niel.
    CROSS 10-11-2012-niel 116.JPG
                                           Vincent Peeters in aktie.
    CROSS 10-11-2012-niel 141.JPG
                              Thomas Van de Velde uit Hamme werd 8ste.

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.EENKHOORN Pascal-KON BALEN BC-

    2.BEULLENS Cedric-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.CROLLET Yari-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.DEGRYSE Tibo-CT AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.VAN BENNEKOM Kevin-STADION UTRECHT-

    7.VAN SNICK Florian-TEAM CAUDRY-

    8.WOLSINK Thijs-OWC OLDENZAAL-

    9.BOUCKAERT Thierry-RWC-

    10.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    29.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
    CROSS 10-11-2012-niel 101.JPG  CROSS 10-11-2012-niel 103.JPG
                   Pascal Eenkhoorn en ?                                                          Pascal Eenkhoorn met zijn ouders.
    CROSS 10-11-2012-niel 015.JPG
                                               De Nieuwelingen te Niel.
    CROSS 10-11-2012-niel 020.JPG
                             De Nieuwelingen zijn juist van start gegaan.
    CROSS 10-11-2012-niel 036.JPG
    CROSS 10-11-2012-niel 111.JPG
    De mannen van de streek met o.a. Etienne De Beule, Marc Dierickx en ........


     


    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-11-2012 om 20:22 geschreven door kenny


    07-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 08/11/2012 - UITVAARTPLECHTIGHEID GUNTHER CUYLITS
    Cuylits Gunther 3.jpg

    Bron: Marcin Sitarski

    07-11-2012 om 20:56 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!