Proficiat aan GUNTER STERCK met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 10°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
Gunter Sterck Jeroen Das
Dinsdag 04/09/2012 BRASSCHAAT (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s - 40 km
Aantal deelnemers:
Acht van Brasschaat kleine finale
1.VAN MECHELEN Matthias-MARCO POLO CYCLING TEAM-
2.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN
3.BEIRNAERT Wim-TEAM-THIELEMANS & CO-
4.IELEGEMS Nico-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-
5.PAUWELS Dries-MELBOTECH PRORACE CT-
6.BRAEKEVELDT Pieter-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-
7.ENCKELS Peter-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-
8.COVENTS Stein-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-
9.VERHAEGHE Vincent-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-
10.LEUKEMANS Mattias-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
Acht van Brasschaat Finale
1.JEROEN DAS uit Kalmthout-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-
2.VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
3.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-
4.BREUER Christoph-RSG HURTH
5.PILLON Romain-ESEG DOUAI
6.FOUBERT Glen-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-
7.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-
8.VAN AERT Jan-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-
9.THYS Nico-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-
10.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-
04/09/2012 BASSEVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km
Aantal deelnemers:
1.GUNTER STERCK uit Klein-Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-
2.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-
3.VAN HOLDERBEKE Mathias-COLBA SUPERANO HAM-
4.SCHOONACKER Jehudi-ARDILLES CYCLING TEAM-
5.ARDEEL Hans-ARDILLES CYCLING TEAM-
6.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-
7.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-
8.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-
9.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-
10.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
14.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-
20.GEERINCKX Ruben-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-
04/09/2012 BOOISCHOT-PIJPELHEIDE (A) - Elite z.c./U23 - 117,5 km
Aantal deelnemers:
1.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-
2.WINTERS Ronald-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-
3.VAN TRIJP Maarten-LOTTO BELISOL U23-
4.KARWOSKI Cameron-CYCLING SOUTHLAND-
5.LODEWIJKS Gert-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-
6.MANNAERTS Jelle-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-
7.DE VRIES Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-
8.CRAEGHS Maarten-LOTTO BELISOL U23- 9.VAES Jeff APK QJOBS CT 10.VAN UFFEL Willem-STAR CYCLING TEAM-
29.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-
04/09/2012 HULSTE (W) - Elite z.c./U23 - 113 km
Aantal deelnemers:
1.LEGLEY Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-
2.TAILLIEU Mike-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-
3.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-
4.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-
5.CLAUWAERT Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-
6.BRUYNEEL Giel-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-
7.LAMPAERT Yves-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-
8.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-
9.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-
10.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-
14.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-
04/09/2012 SMETLEDE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km
Aantal deelnemers:
1.BILLEMON Sam-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-
2.BRACKE Tony-JOHN SAEY CYCLING TEAM-
3.DE KERF Erwin-TEAM-THIELEMANS & CO-
4.EECKHOUT Kurt-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-
5.DE VREESE Vincent-VAN DER VURST CYCLING TEAM-
6.LIEVENS Niels-VAN DER VURST CYCLING TEAM-
7.DE WINNE Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-
8.GODDAERT Sander-VAN DER VURST CYCLING TEAM-
9.BRACKE Thomas-DMC- CYCLING TEAM-
10.VAN BRAECKEL Kenny-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-
|