.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    15-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 14/05/2012

    vwf.JPG






    Maandag 14 Mei - GRIMBERGEN (1850)


    A/C-reeks
    1 David MOTTE
    2 Tom Penninckx
    3 Bruno Bruyere (1C)
    4 Jarno Verhofstadt
    5 Christophe Adams
    6 Kevin Van Der Cruijce
    7 Peter Van Damme
    8 Bert Van Der Trappen
    9 Bjorn Lison
    10 Bart Baeyens (Berlare)
    11 Dirk Verbinnen
    12 Dries Evers
    13 Peter Bocken
    14 Peter Mol
    15 Kenny Van Campenhout
    16 Mehdi Tigrine
    17 Kris Witvrouwen
    18 Eddy Merckx (Bornem)
    19 Peter Van Der Stock
    20 Danny Borremans
    21 Paul Roosenparck
    22 Gert Muyshondt
    23 Jeroen Van Geyte
    24 Yorick Lison
    25 Patrick Van Ransbeeck
    26 Frank Van Haverbeek
    27 Kris D'Haeseleer
    28 Filip De Wyngaert
    29 Bram De Koker
    30 Christophe Brieau

     

    D/E-reeks
    1 Rudy THOMAS
    2 Patrick Jacobs
    3 Danny De Coninck (1E)
    4 Matti De Baat
    5 Michel Jannes
    6 Marc Kiesekoms
    7 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    8 Joost Pieters
    9 Alain De Schepper
    10 Patrick Convents
    11 Mike Van Poelvoorde
    12 Nico De Roeck
    13 Luc Van Mol
    14 Frank Van Den Berge
    15 Etienne Claus (Waasmunster)
    16 Chris Somers
    17 Patrick Van Pachterbeke
    18 Dirk Goolaerts
    19 Bart De Winter
    20 Paul Casteleyn
    21 Stefaan Speltens
    22 Luc Perdaens
    23 Rik Scheirlinckx
    24 Peter Schoepen
    25 Peter De Proft
    26 Koen Oliebos
    27 Jos Maes
    28 Patrick Van Derven
    29 Eric Troniseck
    30 Louis Van den Broeck

    15-05-2012 om 00:21 geschreven door kenny


    14-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/05/2012

    waod_3.jpg

    Proficiat aan RIKKIE MATTHIJSSENS met zijn 2°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Matthijssens Rikkie KOP 2012.png
    Zondag 13 Mei - ZAFFELARE (9080)

    Catg.A (16 dln.)
    1 Kristof Muys (Oudenaarde)

    2 Luc De Duytsche

    3 Kristof Gryson

    4 Renaat Demeter (Lochristi)

    5 Kris Verhooghe

    6 Steven Martens

    7 Ruben Van Raepenbusch

    8 Laudelino Lammens

    9 Nathan Verschuren

    10 Steven Van Rijckeghem
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 252.JPG
                                       Winnaar Catg.A Kristof Muys.
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 235.JPG
                                   Aankomst Catg.A met Kristof Muys.
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 203.JPG
    De 4 koplopers met Kristof Muys, Kristof Gryson, Luc De Duytsche en Renaat Demeter.
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 161.JPG
                                          Start Catg.A en B.
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 153.JPG WAOD 13-5-2012-zaffelare 158.JPG
                               Kevin Andries                                       Renaat Demeter en Dries Echelpoels, Alex Goossens op de 2de rij.

    Catg.B (11 dln.)
    1 Peter Roelands (Kapellen)

    2 Geert Van Speybroeck

    3 Robbert van Megen

    4 Alex Goossens (Vrasene)

    5 Luc Wytinck

    6 Michel Bultinck

    7 Chris Fraeyman

    8 Wim Kras (Vrasene)

    9 Idesbald Nevejans

    10 Danny Mertens
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 256.JPG WAOD 13-5-2012-zaffelare 243.JPG
             Winnaar Catg.B Peter Roelands.                                                 Aankomst Catg.B met Peter Roelands.
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 185.JPG
                                In 2de positie Alex Goossens uit Vrasene.

    Catg.C (21 dln.)
    1 Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2 Hilair Heye

    3 Ko Harms

    4 Wim De Coninck

    5 Marc Couckuyt

    6 Jean-Pierre Van Maldegem

    7 Martin Durant

    8 Florent De Leersnyder

    9 Frank Gommers

    10 Etienne Claus (Waasmunster)
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 145.JPG
    Winnaar Catg.C Patrick Van Renterghem en winnaar Toeristen Rikkie Matthijssens.
    WAOD13-5-2012-zaffelare 133.JPG
                   Aankomst van de Catg.C met Patrick Van Renterghem.
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 090.JPG
                                                      Start Catg.C
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 100.JPG
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 098.JPG
    Catg.D (23 dln.)
    1 Jozef Deneef (Denderleeuw)

    2 Helmuth Tas

    3 Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    4 Ludo Opdebeek

    5 Rene Mertens

    6 Bart Delagrange

    7 Robert Maldrie

    8 Luc Meheus

    9 Noël Rogge

    10 Eric De Wilde
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 083.JPG
             Winnaar Catg.D Jozef Deneef en winnaar Catg.E Theo Coudyzer.
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 070.JPG
                                Aankomst Catg.D met Jozef Deneef.
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 035.JPG
    Catg.E (11 dln.)
    1 Theo Coudyzer (Balen)

    2 Herman Van Den Borre

    3 John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    4 Willy Roels

    5 Christian Lecluyse

    6 Julien Vyvey

    7 Mathieu Mercken

    8 Robert Robijns

    9 Jean-Pierre Heymans

    10 Patrick Elegheer
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 073.JPG
                                  Aankomst Catg.E met Theo Coudyzer.
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 018.JPG WAOD 13-5-2012-zaffelare 042.JPG
                       Freddy De Jaeger

    Catg.F (26 dln.)
    1 Joseph D'Hont (Desteldonk)

    2 Gerrit Hairwassers

    3 Pierre Verberckmoes (Belsele)

    4 Gerard Mariën

    5 Bernard Vanthuyne

    6 Georges Michiels

    7 Joseph Boone

    8 Denis Keynen

    9 Clement Saelens

    10 François Brouwers
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 027.JPG WAOD 13-5-2012-zaffelare 023.JPG
                                                                                                                   Jef D'Hont winnaar Catg.F
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 014.JPG
                                          Aankomst van Jef D'Hont.
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 005.JPG
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 001.JPG
                                        Start Catg.F met Freddy Luyckx.

    Toeristen (16 dln.)
    1 RIKKIE MATTHIJSSENS (Zwijndrecht)

    2 Kris De Cock

    3 Denis Lecluyse

    4 Jens Verschaffelt

    5 Marnix De Roos

    6 Kurt Heymans

    7 Dave Renders

    8 Morris Vingerhoets

    9 Rudi Van Dam

    10 Eelco Smet
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 136.JPG
                           Aankomst Toeristen met Rikkie Matthijssens.
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 106.JPG


    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-05-2012 om 23:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TREK KMC TEAM VAN ZATERDAG 05/05/2012

    Trek KMC Banner 2012.png
    Zaterdag 5 mei 2012:  Dyna Sys mtb topcompetitie in Apeldoorn Nederland

     

    2e  Githa Michiels

    5e Wout Alleman

    9e Kenneth Coomans

    33e Joren Alleman
    Trek KMC 12-05-2012 1.JPG

    Verslag Wout Alleman:

    “Samen met nog 5 nieuwelingen was ik geselecteerd voor de UCI wedstrijd in Apeldoorn.

    Tot mijn verbazing lag alles hier zo goed als kurkdroog, een parcours met lange snelle stukken, korte klimmetjes, single tracks, zandstukken en een knap aangelegde afdaling met boomstammen ! Van in de start probeerde ik goed voorop te blijven om de snelle Milan Vader goed in het vizier te houden. Heel even had ik het moeilijk om het razendsnelle tempo van Milan en co bij te houden en zat ik rond de 5de plaats. Ik had mijn tempo gevonden, reed weg van Bovendorp en Bax en reed zo naar het wiel van de koploper. Een tijdje reden we samen op kop,  maar ik begreep al gauw dat hij vroeg of laat nog een extra  versnelling zou plaatsen. Dat deed hij dan ook en het ging allemaal een beetje snel voor mij ( met een gemiddelde van +/- 30 km /u ....) Al gauw kwamen Bovendorp en Van den Bosch terug, ik probeerde hen een tijdje te volgen maar moest uiteindelijk ook lossen. Ik zat nu vierde maar moest halfweg de laatste ronde ook nog die plaats afgeven aan Bax. Ik was super tevreden met mijn 5de plaats en 1ste van onze Belgische selectie.”
    Trek KMC 12-05-2012 2.JPG

    Zaterdag 5 mei 2012: 3e kidschallenge te Opglabbeek.

     

    Om de verschoven wedstrijd van Antwerpen op te vangen zorgde de “Outerse MTB school” in sneltempo voor een alternatief. Weinig tijd voor maar des te meer inzet van de organisatoren. De renners toonden zich dankbaar met een opkomst van 169 kids als resultaat. De niet-vergunninghouders (27) openden waarna de 142 vergunninghouders het beste van zichzelf gaven. Op de zanderige omloop geen moddertoestanden maar toch een fysiek veeleisend parcours dat in de smaak viel van bikers en toeschouwers.

    Uitslagen:

    U11 : 5e Sander Kielich – 15e Vincent Berden – 21e Noah Vandamme

    U13 : 2e Louis Decoster – 15e Ward Samoy

    U15 : 1e Timo Kielich – 6e Stan Dieleman – 9e Owen Valcke – 13e Seppe Bogaert
    Trek KMC 12-05-2012 3.JPG

    Op het programma:

    12 – 13/5 Kevin Panhuyzen – Jarno Weemaes en Githa Michiels : World cup te Novo Mesto Tsjechië

    12/5 Kidschallenge + provinciaal kampioenschap te Moerbeke Waas

    13/5 Provinciaal kampioenschap Moerbeke Waas

    13/5 Wallonia cup te Ouren


    TREK - KMC mountainbiketeam vzw

    Teammanager: De Staebel Liliane

    www.trekteambenelux.com

    14-05-2012 om 18:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag13/05/2012 TRIPTYQUE ARDENNAIS – Elite z.c./U23 – 161,2 km - 03H51min - 41,711 km/h
    Rit 3 LIERNEUX – LIERNEUX - Aantal deelnemers:

    1 Antoine DEMOITIE  IDE    
    2 Kenny TERWEDUWE   MEL
    3 Floris SMEYERS  OVY
    4 Mike TEUNISSEN  RAB
    5 Frederik VERKINDEREN  LBE
    6 Tom OERLEMANS  SOE
    7 Stijn STEELS  EFC
    8 Gerry DRUYTS  EFC
    9 Stefan GANSER  NOR
    10 Matthias ALLEGAERT  OVY
    22 Jarno VAN GUYSE   MEL
    24 Niels VANDYCK  JVC
    34 Gregory FRANCKAERT  OVY
    79 Laurens POELMAN  BCV   8’27
    92 Pieter CORDEEL  BLN

    EINDKLASSEMENT
    1 Tom DAVID PCW 
    2  Paavo PAAJANEN FUJ   33
    3  Antoine DEMOITIE  IDE  47
    4  Matthias ALLEGAERT OVY
    5  Mike TEUNISSEN RAB
    6  Joeri CALLEUW BCV
    7  Kess HEYTENS BCV
    8  Tim WELLENS LBE
    9  Stijn STEELS EFC
    10  Floris SMEYERS OVY
    17  Gregory FRANCKAERT  OVY   51
    24  Gerry DRUYTS  EFC   1’49
    31  Niels VANDYCK  JVC
    39  Jarno VAN GUYSE  MEL
    76  Pieter CORDEEL BLN   10’16
    90  Laurens POELMAN  BCV   18’40

     

    13/05/2012 VERREBROEK (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 168 km

    Aantal deelnemers:

    1.KRUOPIS Aidis-GREENEDGE CYCLING TEAM-

    2.BAGDONAS Gediminas-AN POST - SEAN KELLY -

    3.VANSPEYBROUCK Pieter-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    4.STENUIT Robin-GS WALLONIE-BRUXELLES * CREDIT AGRICOLE-

    5.VAN DER WEIJST Geert-CYCLINGTEAM JO PIELS -

    6.PALMER Thomas-DRAPAC CYCLING -

    7.WYTINCK Niels-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    8.VAN HOECKE Justin-GS WALLONIE-BRUXELLES * CREDIT AGRICOLE-

    9.WALLAYS Jelle-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    10.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    19.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS-

    31.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    37.CORDEEL Sander-LOTTO-BELISOL-

    50.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    70.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    81.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

     

    13/05/2012 LAARNE (O) - Elite zc/U23/BCP - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.BLANCKE Kristof-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.HIMPENS Maarten-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    5.GUNS Jurgen-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    6.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.VAN CAMP Jeroen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    9.BUYSSE Lennert-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    13.HERREBAUT Jeffrey-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    17.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    25.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    34.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    59.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

     

    13/05/2012 OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE DECKER Bjorn-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    2.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    3.EECKHOUT Kevin-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    4.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.VAN LIERDE Kevin-VAN EYCK SPORT-

    6.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23-

    7.ELPERS Elroy-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    8.VAN GREMBERGEN Kendric-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.DE DEYN Jürgen-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    10.DE TIER Floris-KDL CYCLINGTEAM-

    43.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    47.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13/05/2012 OOSTNIEUWKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 116,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    2.MAENE Kevin-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO-

    3.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    4.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.DEWILDE Wouter-TRUST MTB TEAM VZW-

    6.CLAUWAERT Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.VERVERKEN Gerdy-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    8.LEFEVER Nico-SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE-

    9.DENOLF Ritchie-CYCLINGCHAMPS-

    10.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

     

    13/05/2012 TEMSE (O) - Elite z.c./U23 - 119 km

    Aantal deelnemers:

    1.KERKHOFS Mathias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    2.HAERS Joris-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    3.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    4.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
    5.HOF Thomas-WSC HAND IN HAND BAAL
    6.GYS Jens-
    BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    7.HOFMAN Joeri-KDL CYCLINGTEAM-

    8.GOOSSENS Maarten-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    9.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    10.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    13.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN

    15.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO-

    19.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    20.WIELFAERT Kristof-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    21.VAN BUYNDER Benny-RUDYCO CYCLING TEAM-

    27.VAN DEN BRANDEN Jasper-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    28.BEIRNAERT Wim-TEAM-THIELEMANS & CO-

    29.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    32.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.HEYNS Kristoff-TEAM ALIPLAST-

    36.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    41.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    45.DE DOBBELAER Angelo-ZANNATA CYCLING TEAM-

    47.VAN DER LINDEN Olivier-RUDYCO CYCLING TEAM-

    51.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI-

    54.VAN DE VELDE Koen-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-


    13/05/2012 PITTEM (W) - U23 - 116 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANLERBERGHE Bert-JONG VLAANDEREN-

    2.VANNESTE Evert-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.TAILLIEU Mike-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    4.SEYNAEVE Lander-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.O´LEARY Conner--

    6.CLAEYS Timothy-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.VUYLSTEKER Pieter-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    8.VANDROMME Evert-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    9.HEYTENS Falko-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    10.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    14-05-2012 om 14:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Das Jeroen KOP 2012.png
    Zondag 13/05/2012 BOUTERSEM (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 91 km

    Aantal deelnemers:

    1.CUPPENS Tjarco--

    2.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    3.BIERMANS Gregory-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    4.HUYBRECHTS Leopold-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    5.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM-THIELEMANS & CO-

    6.ZEGERS Kristof-CYCLINGCHAMPS-

    7.LODEWIJKS Gert-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    8.HEYMANS Jeroen-MELBOTECH PRORACE CT-

    9.RAYMAEKERS Niels-APK-Q JOBS & SELECT CT VZW-

    10.HEYNS Nils-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

     

    13/05/2012 SCHOTEN (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.JEROEN DAS uit Kalmthout-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    2.VAN TRIJP Jurgen-LOTTO BELISOL U23-

    3.GEYSELS Geoffrey-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.BRUYNDONCKX Stijn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    5.DE FEYTER Tom-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.DE BEER Luuk-TWC HET SNELLE WIEL-

    7.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.DE LANDTSHEER Nick-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.THIJS Edwin-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    17.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    39.SUYKERBUYK Ben-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    48.WAELKENS Dave-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    53.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    58.BOGAERT Sammy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    13/05/2012 ARENDONK (A) - Juniores - 119 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN GESTEL Dries-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN ROOSBROECK Arne-WIMI-GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN

    3.VAN DEN PLAS Jelle-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.VAN LAER Titte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.GOOLAERTS Michael-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.BIERMANS Jenthe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.VAN GOMPEL Mathias-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.HOEYBERGHS Daan-TEAM CICLISMO MUNDIAL
    9.BOSMANS Tom - CUBE FINTRO SPIE CT
    10.NUYTS Kenn-
    KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    63.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    13/05/2012 ASSE (VB) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 113,1 km

    Aantal deelnemers:

    1.JACOBS Joeri-THOMPSON-

    2.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD WEST BRABANT

    3.VAN RENTERGHEM Boris-WK NOORD WEST BRABANT-

    4.VAN LAER Joris-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    5.VERTONGHEN Maxim-WK NOORD WEST BRABANT-

    6.HASPESLAGH Willem-VZW DE DEMERSPURTERS-

    7.DELANGHE Jelle-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    8.MICHIELS Killian-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.NUYTS Lode-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.VAN DEN CRUYCE Andoni-THOMPSON-

    12.DEZWARTE Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

      

    13/05/2012 POLLARE - NINOVE (O) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap
    Eerstejaars: 102,4 km - Aantal deelnemers:

    1.VERWILST Dieter-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    2.TONDELEIR Niels-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.DE VYLDER Lindsay-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    4.BUYSSE Jos-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.DE SMET VAN DAMME Lode-THOMPSON-

    7.VERTENTEN Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.ROEGIERS Jochem-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.DE VILLE Jelle-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    10.DE RIJCK Mathias-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    18.VERCAUTEREN Stef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    22.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.BRYSSINCK Jeffrey-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.DE DONDER Wito-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    41.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    42.MECHANT Benjamin-ZANNATA CYCLING TEAM-

    44.DE VRIESE Jannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.LEEMAN Emmanuel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    53.VERSTRAETEN Matthijs-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    60.OSEÏ VERTEZ Matthias-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    63.WITTOUCK Dominick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    66.HAENTJENS Yornie-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    67.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    Tweedejaars: 115,2 km - Aantal deelnemers:

    1.VERGAERDE Otto-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    2.DULT Jasper-THOMPSON-

    3.SIMON Kenn-THOMPSON-

    4.DE LAETER Saimen-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    5.MERLIER Braam-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.VAN DER SCHELDEN Jasper-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.VAN RUYMBEKE Thieme-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.VAN DE KERKHOVE Brent-THOMPSON-

    9.VANDEVOORDE Niels-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.PIETERS Laurent-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    15.CLAUS Dieter-RUDYCO CYCLING TEAM-

    22.VAN DE VELDE Matthias-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    29.HUYGHE Yenthell-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.VAN DAM Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

    34.THIERENS Sam-RUDYCO CYCLING TEAM-

    37.DE BOSSCHER Thomas-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    39.SMET Cedric-RUDYCO CYCLING TEAM-

    58.BONNE Diego-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    59.ROTTY Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13/05/2012 RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (W) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERSCHUERE Seppe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.NOPPE Christophe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.BLOMME Lorenzo-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    5.BOUVRY Kenny-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.LOGIER Jan-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    7.ALLEGAERT Piet-JONGE RENNERS ROESELARE-

    8.DECOSTER Merlijn-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    9.DEJONCKHEERE Jonas-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    10.DEMASURE Enzo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    14-05-2012 om 14:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 13/05/2012 GROOT-BIJGAARDEN (VB) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.GOOSSENAERTS Auren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.TIMMERMANS Tom-THOMPSON

    3.VAN HASSELT Lennert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.VAN HASSEL Jonas-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    5.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    6.ROELS Laurens-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    7.VAN DE WIJGAART Axel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8.DEHERDER Stijn-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9.KLOECK Dario-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    10.MAESEN Dries-WK NOORD WEST BRABANT

    13.LAUREYS Robin-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    13/05/2012 HOELEDEN (VB) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers:

    1.PHILIPS Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL

    2.VERBIST Gilles-VZW DE DEMERSPURTERS

    3.WOUTERS Beau-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    4.BRIESEN Brent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.SCHUERMANS Jelle-MELBOTECH PRORACE CT

    6.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7.DENORRE Steve-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8.PEETERS Vincent-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    9.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL

     

    13/05/2012 JESSEREN (BORGLOON) (LB) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers:

    1.LEMMENS Ward-SPORT EN MOEDIG GENK

    2.MENTEN Milan-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    3.VANDERMEER Laurens-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.CRAS Steff-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK

    6.BRAET Dieter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7.TASSET Marvin-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

    8.LECLERC Gaëtan-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

    9.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    10.SAUREN Jordy-MAASLANDSTER

     

    13/05/2012 TORHOUT (W) - Nieuwelingen - 67,5 km

    Aantal deelnemers:

     

    13/05/2012 ZWALM - NEDERZWALM (O) - Nieuwelingen - 56,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.DECRAENE Igor-TIELTSE RENNERSCLUB

    2.PLANCKAERT Emiel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.PERSOON Wouter-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.JOSEPH Thomas-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    5.VAN DEN BOSSCHE Angelo-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    6.WYTINCK Gianni-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    7.VAN DER BEKEN Arno-ISOREX CYCLING TEAM

    8.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    9.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10.DE BOECK James-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    17.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    32.VAN NIEUWENHOVE Ward-RUDYCO CYCLING TEAM

    47.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    13/05/2012 BALEN (A) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    13/05/2012 DIEGEM (VB) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    13/05/2012 MARIA AALTER (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    13/05/2012 BALEN (A) - Miniemen (afwachtingsproef)

    14-05-2012 om 14:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/05/2012

    vwf.JPG






    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 3°Seizoenszege in de Reeks E !!!

    Suys Frank KOP 2012.png
    Zondag 13 Mei - BREENDONK (2870)


    A-reeks
    1 David MOTTE
    2 Bart Heirewegh (Hamme)
    3 Kris De Block (Mariekerke)
    4 Steven van Aken
    5 Tom Hermans
    6 Jan Vlegels (Kieldrecht)
    7 Raf Van Den Bossche
    8 Stefaan Paridaens
    9 Rik De Vree
    10 Vincent Van Wersch

    C-reeks
    1 Bruno BRUYERE
    2 Geoffrey Luyssen
    3 Bert Dockx
    4 Frank Geets
    5 Danny Saelens
    6 Kenny Van Campenhout
    7 Kristof Reniers
    8 Lucien Van Den Brande
    9 Gunther Biesemans
    10 Eddy Merckx (Bornem)

    D-reeks
    1 Arie DE MOOR
    2 Herman Proost
    3 Rene De Brucker
    4 Rudy Thomas
    5 Peter Neckebroeck
    6 Yves Verlinden
    7 Didier Turcksin
    8 Gunter Verholen
    9 Dominique Turcksin
    10 Jan De Mulder

    E-reeks
    1 FRANK SUYS (Bornem)
    2 Patrick Convents
    3 Joost Pieters
    4 Jan Van Den Brande
    5 Alain De Schepper
    6 Patrick Van Cleemput
    7 Juan Steeman
    8 Hugo Van Linden
    9 Benny D'Haese
    10 Dirk Vermincksel

    F-reeks
    1 Andre DEVADDER
    2 Willy Wouters
    3 Jose Hoebeke
    4 Johny Van Holen
    5 Jos Staes
    6 Jean Blommaert (Hamme)
    7 Jos Vandermeulen
    8 Rik Scheirlinckx
    9 Andre Peeters
    10 Julien De Bock

    G-reeks
    1 Andre CEURENS
    2 Viktor Van den Eynde
    3 Willy Mous
    4 Roger Hoof (St.Niklaas) en Roger Van Den Eede
    6 Hubert D'Hondt
    7 Etienne Vandenhouwe
    8 Guido Cornet
    9 Freddy De Blick (Beveren)
    10 Gilbert Vandenheuvel

    14-05-2012 om 14:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/05/2012

    waod_3.jpg

     

    Proficiat RENAAT DEMETER met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat FRANKY VAN OYEN met zijn 11°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat DANNY VAN OYEN met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Demeter Renaat KOP 2012 1.png   Van Oyen Franky KOP 2012.png  Van Oyen Danny KOP 2012.png

         Renaat Demeter               Franky Van Oyen                Danny Van Oyen


    Zaterdag 12 Mei - DESTELBERGEN (9070)
     

    Catg.A

    1 RENAAT DEMETER (Lochristi)

    2 Kristof Gryson

    3 Dries Echelpoels

    4 Jurgen Diepedaele

    5 Kenny De Wilde

    6 Kenny Vangampelaere

    7 Michel Le Blon

    8 Jimmy De Bruyn

    9 Jan Trenson

    10 Lieven Soens (St.Niklaas)
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 368.JPG
                                    Renaat Demeter winnaar Catg.A
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 356.JPG
                              Aankomst van Renaat Demeter in de Catg.A
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 227.JPG WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 221.JPG
          Steven Heirman en Kenny De Wilde.                                                          De start van de Catg.A
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 352.JPG WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 282.JPG
                  Tony Heirbaut en vader Karel.                                                    Renaat Demeter in de kopgroep van 6.
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 262.JPG WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 298.JPG
                                                                                                                      Jonas Pfaff aan het commando.
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 240.JPG WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 251.JPG
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 304.JPG
    Catg.B
    1 FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2 Luc Wytinck

    3 Sven De Vlieger

    4 Tommy Heyse

    5 Koen Oliebos

    6 David De Swert

    7 Lieven De Meerleer

    8 Olivier Vaerewyck

    9 David Vroman

    10 Philip Wittoek
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 353.JPG WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 335.JPG
              Franky Van Oyen winnaar Catg.B                                             Aankomst van Franky Van Oyen in de Catg.B

    Catg.C
    1 DANNY VAN OYEN (Deinze)

    2 Franky Van Oyen (Zulte)

    3 Patrick Vanhoolandt

    4 Peter Schoepen

    5 Noël Willems

    6 Marc Couckuyt

    7 Marc Goossens

    8 Etienne Claus (Waasmunster)

    9 Jo Montforts

    10 Georges Vergauwe
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 218.JPG
      Winnaar Catg.C Danny Van Oyen en winnaar Toeristen Fredrik Devolder.
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 192.JPG
                          Aankomst van de broers Danny en Franky Van Oyen.
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 174.JPG
                             De 3 leiders in de Catg.C en de Toeristen.
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 097.JPG
                                      Start van de Catg.C en de Toeristen.
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 111.JPG WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 126.JPG
                                                                             Toeristen en de Catg.C samen.
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 109.JPG
    Catg.D
    1 Helmuth Tas (Sijsele)

    2 Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    3 Willy Mous

    4 Robert Maldrie

    5 Noël Rogge

    6 Rik Scheirlinckx

    7 José Demeyere

    8 Jean-Paul Van Oudenhove

    9 Dick Van Loon

    10 Karel Heirbaut (Belsele)
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 093.JPG
    Winnaar Catg.D Helmuth Tas, winnaar Catg.E André Klep en winnaar Catg.F
    Joseph D'Hont.
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 075.JPG
                          Aankomst van winnaar Catg.D Helmuth Tas.
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 056.JPG WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 028.JPG
    Catg.E
    1 André Klep (Oud Gastel, NL)

    2 Mathieu Mercken

    3 Roger Beelaert (Rupelmonde)

    4 Theo Coudyzer

    5 Julien Vyvey

    6 Piet Achten

    7 Robert Robijns

    8 Herman Van Den Borre

    9 Freddy De Blick (Beveren)

    10 Jean-Pierre Heymans
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 082.JPG
                    Aankomst Roger Beelaert en Jean Paul Van Oudenhove.
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 005.JPG
    Freddy De Blick, Karel Heirbaut en Jef D'Hondt aan de start te Destelbergen
    waar de WAOD een bijdrage gaf voor 'Kom Op Tegen Kanker'.
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 014.JPG
    Catg.F
    1 Joseph D'Hont (Desteldonk)

    2 Gerrit Hairwassers

    3 Freddy Van Rie

    4 Clement Saelens

    5 Gerard Mariën

    6 Christiaan Vandevoorde

    7 Pierre Verberckmoes (Belsele)

    8 Antoine Van Poecke

    9 François Brouwers

    10 Frans Timmers
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 081.JPG
                                          Aankomst van Joseph D'Hont.
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 078.JPG
    Toeristen
    1 Frederik Devolder (Gits)

    2 Kevin Semerano

    3 Nick Vlamynck

    4 Nico De Vrient

    5 Bjorn Joseph

    6 Geert Braeckman

    7 Pascal Tiers

    8 Giovanni Vandamme

    9 Bart Van Der Veken (Zwijndrecht)

    10 Keny Wille (Kieldrecht)
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 188.JPG WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 151.JPG
    Winnaar Toeristen Frederik Devolder. 


    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg       

    14-05-2012 om 14:20 geschreven door kenny


    13-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/05/2012

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 12/05 – PELLENBERG

    Cat. A
    1 De Pauw Stijn

    2 Pitschon Stijn

    3 Heyns Wim

    4 Hendrickx Jorg

    5 Van Nuffelen Sam

    6 Noels Jeroen

    7 Matthew Irvine

    8 De Boel Patrick

    9 Loos Glen

    10 Vrolijkx Bart

    Cat. B
    1 Verbruggen Pepijn

    2 Paeshuyse Davy

    3 Enkels Peter

    4 Berghmans Bart

    5 Peeters Ward

    6 Brees Patrick

    7 Behiels Peter

    8 Ransy Sigi

    9 Cochet Andy

    10 Bocken Peter

    Cat C
    1 Blockx David

    2 Vekemans Marc

    3 Verbinnen Dirk

    4 Lahou Rudy

    5 Van Der Mieren Daniel

    6 Van Looy Wim

    7 Geets Frank

    8 Verdonck Patrick

    9 Jannes Michel

    10 Naessens Michael

    Cat. D
    1 Van Roy Luc

    2 Van Den Brande Jan

    3 Heulens Marc

    4 Van Eyndt Jeff

    5 Haest Eddy

    6 Baptist Francy

    7 Fuchs Dirk

    8 Coremans Ronny

    9 Michielsen Henri

    10 Cortoos Jan

    Cat. E
    1 Vonckx Georges

    2 Vranken Freddy

    3 Wijnen Nico

    4 Koninck Lieve

    5 Van Ende Gitte

    6 Heyens Alfons

    13-05-2012 om 16:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 12/05/2012 TRIPTYQUE ARDENNAIS – Elite z.c./U23 – 138,8 km - 40,133 km/h
    Rit 2 EUPEN – ELSENBORN - Aantal deelnemers:

    1 DAVID Tom

    2 PAAJANEN Paavo FUJ 33"
    3 DEMOITIE Antoine IDE 47"
    4 LEWIS Joseph FUJ
    5 HEYTENS Kess BCV
    6 SMEYERS Floris  OVY
    7 WELLENS Tim LBE
    8 CALLEUW Joeri BCV
    9 COENEN Dennis BOF
    10 ALLEGAERT Matthias OVY
    15 STEELS Stijn EFC
    27 FRANCKAERT Gregory OVY 51"
    35 VAN GUYSE Jarno MEL 1’49"
    44 DRUYTS Gerry  EFC
    50 VANDYCK Niels  JVC
    62 CORDEEL Pieter BLN
    115 POELMAN Laurens * BCV 10’13"

     

    12/05/2012 HOUTHALEN-HELCHTEREN (LB) - Elites m.c./z.c./U23 - 169 km

    Aantal deelnemers:

    1.WALLAYS Jelle-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    2.LHOTELLERIE Clément-COLBA SUPERANO HAM

    3.DE WAELE Bert-LANDBOUWKREDIET

    4.BRAMBILLA Giorgio-LEOPARD - TREK CONTINENTAL TEAM

    5.VERWAEST Kevin-JONG VLAANDEREN

    6.RUDOLPH Malcom-DRAPAC CYCLING

    7.ENNEKENS Stijn-AN POST SEAN KELLY TEAM

    8.VALLEE Boris-IDEMASPORT - BIO WANZE

    9.BARBE Koen-LANDBOUWKREDIET

    10.KUYCKX Jan-MARCO POLO CYCLING TEAM

    81.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

     

    12/05/2012 ASSEBROEK (W) - Elite z.c./U23 - 111 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERHAEGEN Christophe-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    2.MINNE Stijn-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    3.SCHOONACKER Jehudi-ARDILLES CYCLING TEAM

    4.TAMSIN Kenny-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    5.RIABKIN Alexey-KATUSHA

    6.SANGNES Even Dombu

    7.CASIER Arne-FUJI TEST TEAM

    8.DESMET Jani-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    9.STOFFERIS Rieno-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    10.VANDENBUSSCHE Jens-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

     

    12/05/2012 BREENDONK (A) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers:

    1.PESTIAUX Loïc-IDEMASPORT - BIO WANZE

    2.DUNNE Conor-VL TECHNICS

    3.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM

    4.KARWOSKI Cameron-CYCLING SOUTHLAND

    5.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    6.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    7.STROOSNIJDER Michel-TWC DE KEMPEN

    8.DIELTJENS Gert-WSC HAND IN HAND BAAL

    9.VAN TRIJP Jurgen-LOTTO BELISOL U23

    10.THYSSEN Arno-TEAM-THIELEMANS & CO

    14.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    19.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    24.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO

    25.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    30.VAN RAEMDONCK Kevin-TEAM ALIPLAST

    37.ROSKAM Andy-TEAM-THIELEMANS & CO

     

    12/05/2012 SINT-NIKLAAS/PUIVELDE (O) - U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDENBOGAERDE Jens-JONG VLAANDEREN

    2.VAN COPPERNOLLE Francesco-JONG VLAANDEREN

    3.DZERVUS Darijus-BIANCHI LOTTO NHT

    4.DE TROYER Tim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    5.VAN ROOY Kenneth-LOTTO BELISOL U23

    6.BILLEMON Sam-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    7.SWINNEN Stef-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    8.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST

    9.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    10.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    15.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST

    19.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    23.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    39.VAN WALLE Matthias-MIRMIL CYCLING TEAM

    44.DE DOBBELAER Angelo-ZANNATA CYCLING TEAM

    48.MICHILS Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    54.DE RIDDER Michael-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    55.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS

    56.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    57.MARIN Biondi-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    58.DE RIDDER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    59.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST

    60.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    61.BAEYENS Dennis-FLEMISH CYCLING PROJECTS

    62.COVENTS Pieter-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    66.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM

     

    12/05/2012 SNAASKERKE (W) - Dames Elite - 95 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELZENNE Elise-PEDALE MADELEINOISE

    2.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012

    3.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4.DUTRIAUX Fiona-VIENNE FUTUROSCOPE

    5.MACKIE Emma-ABUS NUTRIXXION

    6.BEYEN Ine-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012

    7.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8.ROBERT Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    10.BJORNSRUD Miriam-RAUMER RYTTERSK

    18.NIJNS Nathalie-LOTTO BELISOL LADIES

    22.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    47.WERNER Laure-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    65.VAN DE PONTSEELE Ilse-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

     

    12/05/2012 ZUTENDAAL (LB) - Juniores - 80 km

    Aantal deelnemers:

    1.PERRY Ben-TEAM CHCH

    2.GEUENS Alexander-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.VANREYTEN Joachim-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.ETZL Brandon-SPIDERTECH POWERED BY POWERWATTS

    5.STEVENS Andy-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7.KLEINLOOG Jordi-TWC TEMPO

    8.VAN DEN BERG Naud-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    9.PAGNAER Arthur-SPORT EN MOEDIG GENK

    10.LIPPOK Benjamin-KORMET DELIA

    13-05-2012 om 15:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 12/05/2012 AALBEKE (W) - Nieuwelingen - 65 km

    Aantal deelnemers:

    1.PLANCKAERT Emiel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.CALLENS Miguel-LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI

    3.DEVOS Iben-TIELTSE RENNERSCLUB

    4.LOY Antoine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    5.GLEDHILL Leon

    6.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    7.FOX Danny

    8.BRAL Lowie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW

    10.MOLLY Kenny-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    17.DEJONGHE Simon-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    21.COURTENS Igor-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    44.OTTEVAERE Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    12/05/2012 LOMMEL (LB) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL

    2.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG

    3.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.WIDAR Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5.OLIESLAGERS Bob-TWC PIJNENBURG

    6.VAN IERSEL Youri-TWC PIJNENBURG

    7.DE VISSCHER Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL

    8.BLANCKE Vincent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9.DEBY Quentin - ARDENNES MOUNTAIN BIKE

    10.THIERENS Arne-RUDYCO CYCLING TEAM

    20.SMET Seppe-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    12/05/2012 NIEUWRODE (VB) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DINGENEN Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.BEULLENS Cedric-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    3.BILLEN Gilles-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    4.HERMANS Steff-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    5.JACOBS Robin-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    6.PAUWELS Sander-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    7.VAN DEN BERGHE Jeroen-WSC HAND IN HAND BAAL

    8.VERBIST Gilles-VZW DE DEMERSPURTERS

    9.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.PHILIPS Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL

     

    12/05/2012 RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (W) - Nieuwelingen - 54 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.PLOVIE Wiebren-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.DEVOLDERE Thibault-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    4.SEYE Guillaume-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5.JESPERS Seppe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6.CASIER Robbe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.BRACKEZ Gianni-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.DENYS Sven-JONGE RENNERS ROESELARE

    9.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10.VERMET Joran-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    21.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    48.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    50.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM

    51.SYMOENS Bradley-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    12/05/2012 SINT-MARTENS-BODEGEM (VB) - Nieuwelingen - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.WOUTERS Enzo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.ABRAHAMS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    3.RELAES Jacob-RUDYCO CYCLING TEAM

    4.DE MUYNCK Jarich-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5.DE DECKER Alfdan-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6.DEHERDER Stijn-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    7.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    8.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM

    10.MORTIER Julien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    23.VERSCHAEVE Antoon-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    26.DEJONGHE Bram-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    28.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    29.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    35.VEREECKEN Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM

    36.VAN LENT Vic-RUDYCO CYCLING TEAM

    37.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    39.LAUREYS Robin-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    12/05/2012 IZEGEM (W) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    12/05/2012 OPDORP - BUGGENHOUT (O) - Aspiranten
    MEISJES 12 JAAR

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2.HENDRIKX Laura-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

     

    MEISJES 13 JAAR

    1.NOËL Jara-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    2.LOUCHAERT Justine-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.GOOSSENAERTS Chloë-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.MICHIELSEN-STEVENS Sarah-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

     

    MEISJES 14 JAAR

    1.PIETERAERENS Dorien-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    2.MOREAU Marjolein-ISOREX CYCLING TEAM

     

    JONGENS 12 JAAR

    1.SLOCK Liam-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZ

    2.CHRISTIAENS Régis-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    3.DELCOMMUNE Martin-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    4.SENRAME Arthur-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    5.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7.VAN SCHOOR Matthew-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    10.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    23.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    24.DEWAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    25.DE WILDE Luca-RUDYCO CYCLING TEAM

    28.VAN DE VELDE Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    29.COOLS Wannes-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    31.SCHELFHOUT Gregory-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    JONGENS 13 JAAR

    1.VERMEERSCH Florian-VA-CYCLING TEAM ZELE

    2.BROOS Alain-TWC PIJNENBURG

    3.NOPPE Matthias-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.NOËL Jara-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    5.DEWIT Jordi-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    6.VAN HOUTE Gerben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    JONGENS 14 JAAR - A reeks

    1.NEVENS Tibo-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    2.D´HEYGERE Gil-ISOREX CYCLING TEAM

    3.STEYAERT Bjarne-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4.VAN LAER Laurens-LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    10.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM

    21.VERMEULEN Entse-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    13-05-2012 om 15:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/05/2012

    vwf.JPG






    Zaterdag 12 Mei - BAASRODE (9200)


    A-reeks
    1 Tom HERMANS
    2 Piet Froyen
    3 Kevin Van Den Cruijce
    4 Tom De Beer (Moerzeke)
    5 Philippe Dellisse
    6 David Haegeman
    7 Bjorn Lison
    8 Mario Van Gucht
    9 Christophe Van Gucht
    10 Michael Claes

    C-reeks
    1 Franky VERHULST

    2 Ronny Van Der Vurst
    3 Jan Moreels
    4 Danny Saelens
    5 Eric Vereecken
    6 Peter Vermassen
    7 Franky Weemaes (Melsele)
    8 Bruno Bruyere
    9 Peter Maes (Bornem)
    10 Wim Krieckemans

    D-reeks
    1 Patrick JACOBS

    2 Matti De Baat
    3 Christianus De Baat
    4 Herman Proost
    5 Luc Van Looy
    6 Mike Van Poelvoorde
    7 Willy Van Herreweghe
    8 Henri Hermans
    9 Rene De Brucker
    10 Peter Vos

    E-reeks

    1 Danny DE BACKER
    2 Rudy Van De Velde
    3 Paul Casteleyn
    4 Marc Jacobs
    5 Norbert Van Nuffel
    6 Luc Van Mol
    7 Dirk De Meyer
    8 Jean Pierre Claeys
    9 Yvan Camphijn
    10 Danny Paridaens

    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL

    2 Willy Wouters
    3 Jean Blommaert (Hamme)
    4 Johny Van Holen
    5 Felix Luyten
    6 Guy De Bock
    7 Andre Bultinck
    8 Jos Vandermeulen
    9 Rene Mertens
    10 Hugo Tuypens

    G-reeks
    1 Frank LAEREMANS

    2 William De Cremer
    3 Viktor Van Den Eynde
    4 Etienne Vandenhouwe
    5 Willy Teirlinck
    6 Guido Cornet
    7 Willy Roels
    8 Hubert D'Hondt
    9 Jozef Saerens
    10 Roger Van den Eede

    13-05-2012 om 15:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/05/2012

    LFT Bond Banner

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks C !!!

    Proficiat aan JOHN HEYNDRICKX met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks E !!!

    Suys Frank KOP 2012.png   Heyndrickx John KOP 2010 1.jpg 

            Frank Suys             John Heyndrickx


    Zaterdag 12/05/2012 – POEKE - LFT

     

    Reeks A:
    1.Sven DE MEYDTS

    2.Wouter De Fauw

    3.Jonas Vandendaele

    4.Wim D'hooghe

    5.Dominique Feys.

    Reeks B:
    1.Geoffrey LUYSSEN

    2.Martino Wielfaert

    3.Tom Saeys

    4.Bart Van Nieuwenhuyse

    5.Diederik Ampe.

    Reeks C:
    1.FRANK SUYS (Bornem)

    2.Wim Braet

    3.Marc Versluys

    4.Patrick Raes

    5.Mario Lammens.

    Reeks D:
    1.Patrick WATTENY

    2.Paul Hunninck

    3.Jean Vanhaeverbeke

    4.Tony Taelman

    5.Ruddy Stockman.

    Reeks E:
    1.JOHN HEYNDRICKX (Nieuwkerken)

    2.Frans Pyra

    3.Wilfried Steen

    4.Jolien Verschueren

    5.Hilaire Vanhove.

    Reeks F:

    1.Jeffrey HUTSEBAUT

    2.Spencer Tack

    3.Cedric Viaene

    4.Bart Pijson

    5.Daan Delva

    13-05-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    12-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 13 MEI - 2° GROTE PRIJS VAN DE WASE POLDERS VOOR PROFS TE VERREBROEK !!!

    Tweede GP van de Wase Polders met mooie affiche

     

    Nick Nuyens  en Aidis Kruopis trekpleisters in Verreboek

     

    VERREBROEK -  De 2de Grote Prijs van de Wase Polders belooft zondag een pittige wedstrijd te worden. Het Wase polderlandschap zal meer dan ooit een speeltuin worden voor renners die graag een waaier trekken. De kans dat het in het dorpscentrum van Verrebroek tot een massaspurt komt lijkt klein.

    “Behalve de wind, die hier altijd waait, zijn er geen natuurlijke hindernissen. Maar dat het daarom niet boeiend kan worden hebben we vorig jaar tijdens de eerste uitgave al gezien. Ook toen waren het de sterke renners die een kloof konden slaan. Wie de boot had gemist mocht het vergeten om terug te komen. Vraag dat maar een Greg Van Avermaet die op het moment dat de kopgroep weg reed met een lekke band kostbare tijd verloor en de kloof nadien niet meer kon dichten,” aldus organisator Erik Van Goethem.

    Voor de 2de editie hadden de mensen van het Vliegend Wiel het niet makkelijk om de affiche te vullen. “De concurrentie is enorm. In Frankrijk de Ronde van Picardië, in Nederland is er Olympia’s Tour en verder is er nog de Ardense Triptiek voor beloften. Om renners uit de Pro Tour te strikken zaten we dan weer met de Giro en de Ronde van Californië waardoor ondermeer Thomas De Gendt en Greg Van Avermaet moesten afzeggen. Sven Nys wou ook wel maar hij zit net als Kevin Pauwels in Tsjechië. Maar de man die we absoluut wilden hebben komt wel. Met Nick Nuyens hebben we een prachtrenner op de affiche. De winnaar van de ronde van Vlaanderen 2011 komt bij ons zijn conditie verder opbouwen alvorens naar de ronde van Noorwegen te trekken. Het zal het enige optreden van Nuyens in een kermiswedstrijd zijn dit jaar. Daarnaast hebben we met Aidis Kruopis een topspurter. Komt het toch tot een massaspurt dan is hij dé grote favoriet,” aldus Van Goethem.

    Deelnemende ploegen en voornaamste renners:

    Nick Nuyens (winnaar Ronde van Vlaanderen 2011, Dwars door Vlaanderen 2011), Aidis Kruopis (5 overwinningen in 2011 waaronder ritzege in Ronde van België),   Accent Jobs – Willems Veranda’s: (Cappelle, De Vocht, Van Dijk), Topsport-Vlaanderen – Mercator (De Ketele, Serry, Van Asbroeck, Van Hecke), An Post- Sean Kelly Team (Bagdonas, Eeckhout, Ghyllebert, McNally), Wallonie Bruxelles – Crédit Agricole (Prémont, Van Hoecke),  BKCP-Powerplus (Vanthourenhout), Telenet – Fidea (Wellens, Peeters, Meeusen, Adams), Colba – Superano (Haynes, Lhotellerie, Francois), Drapac (Goessinen), Geofco-Ville d’Algers (Scheirlinckx), Koga Cycling Team (Schep, Stroetinga), Marco Polo Cycling team (Kuyckx, De Weerdt, Van Bon), Rupelspurters (Dhollander), ASB Parein – Rogelli (Wielandt).

    Technische gegevens:

    Start en aankomst: Verheyenplein en Verrebroekstraat.
    Omloop: Verrebroekstraat, Verheyenplein, Sint-Laurentiusstraat, Walestraat, Zwaantje, Hoge Wilde, Braakstraat, Rijkstraat, Kieldrechtsebaan, Kreek, Marktplein Kieldrecht, Oud-Arenberg, Middenstraat, Blikken, Hoogschoorweg, Schoorhavenweg, Rondpunt, Verrebroekstraat.
    Lengte v/d omloop: 16,8 kilometer.
    Aantal ronden: 10.
    Start: 13u30, aankomst verwacht rond 17u00.

    Zo was het vorig jaar: Gediminas Bagdonas reed in de finale weg uit een grote kopgroep en won met voorsprong. Zijn ploegmaat en kopman Niko Eeckhout won de spurt voor de tweede plaats voor Dries Depoorter.


    Bron: Ivan Elegeert

    12-05-2012 om 17:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 13 MEI - 2° GROTE PRIJS VAN DE WASE POLDERS VOOR PROFS TE VERREBROEK !!!

    Tweede Grote Prijs van de Wase Polders op
    Zondag 13 Mei !!!

     

    Op zoek naar een opvolger voor Gediminas Bagdonas.


     

    De Litouwer Gedimas Bagdonas won vorig jaar de allereerste wielerwedstrijd voor profs in het Polderdorp Verrebroek. Volgende week zondag gaat de tweede editie door. De organisatoren van Het Vliegend Wiel uit Verrebroek zijn zo goed als klaar met de voorbereidingen van hun 2de “Grote Prijs van de Wase Polders.”

    Voorzitter Erik Van Goethem: “Twee jaar geleden rijpte het idee om naar aanleiding van het 50-jarige bestaan van onze club eens iets speciaals te doen. We overwogen heel wat voorstellen maar finaal kwamen we dus uit bij de organisatie van een profwedstrijd. Iets wat in ons dorp nog nooit gebeurd was. Het werd een succes over de hele lijn. Een massa deelnemers, enkele grote namen zoals Greg Van Avermaet, Thomas De Gendt en Björn Leukemans aan de start en ook heel veel publiek. Was het aanvankelijk de bedoeling om het bij een eenmalig evenement te houden dan kregen we zowel vanuit de gemeente Beveren als van tal van sponsors en wielerliefhebbers de vraag om verder te doen. Dat gaan we dus proberen. Vandaar deze tweede editie.”

    Vorig jaar ging de overwinning naar de Litouwer Gediminas Bagdonas. “Misschien niet de grote naam maar wie het wielrennen volgt zal wel weten dat die renner nadien wel de ronde van Ierland won, in de ronde van Groot-Britannië sterk presteerde en tussendoor zijn kopman Niko Eeckhout naar heel veel successen loodste. Hij tekende eind vorig jaar een contract bij de Spaanse ploeg Geox, een team uit de ProTour, maar finaal ging die ploeg niet door en zo rijdt hij dit jaar opnieuw bij de ploeg van Eeckhout,” weet koersdirecteur Dirk Onghena die ook dit jaar de wedstrijd in goede banen zal leiden. De praktische organisatie van de wedstrijd blijft grotendeels ongewijzigd. “We kregen van de wielerbond enkele tips om het nog beter te doen. Met die opmerkingen gaan we dan ook rekening houden. Het gaat hem over kleine zaken zoals beter bereikbare parkings, aanduidingen op het parcours en dat soort zaken. Start en aankomst blijven aan de Kieldrechtsebaan en ook de omloop blijft ongewijzigd.  Na afloop nodigen we onze sponsors en genodigden ook graag uit op een buffet,” aldus de voorzitter. De deelnemerslijst loopt intussen al goed vol. “Nu al staat vast dat er zeker 140 renners aan de start zullen staan. Alle Belgische profploegen schreven in en ook enkele veldritteams komen aan de start. De crossers zijn immers nu al met de voorbereiding van het nieuwe veldritseizoen begonnen. Met enkele grote namen worden nog de laatste gesprekken gevoerd. Wanneer deze namen bekend zijn worden die zeker aan de deelnemerslijst toegevoegd,” aldus nog Onghena en Van Goethem.

    Technische gegevens:

    Start en aankomst: Verheyenplein en Verrebroekstraat.
    Omloop: Verrebroekstraat, Verheyenplein, Sint-Laurentiusstraat, Walestraat, Zwaantje, Hoge Wilde, Braakstraat, Rijkstraat, Kieldrechtsebaan, Kreek, Marktplein Kieldrecht, Oud-Arenberg, Middenstraat, Blikken, Hoogschoorweg, Schoorhavenweg, Rondpunt, Verrebroekstraat.
    Lengte v/d omloop: 16,8 kilometer.
    Aantal ronden: 10
    Start: 13u30, aankomst verwacht rond 17u00.

    Kernbestuur Het Vliegend Wiel

    Voorzitter: Erik Van Goethem, secretaris: Guido Moorthamers, penningmeester: Christian Huysveld. Leden: Marcel De Smit, Geert Franssens, Rudi Van Dorsselaer en Kristof Cleys.

     

    Nog meer koersen in 2012

    Wielerclub Het Vliegend Wiel tekent later dit jaar nog voor de organisatie van 3 wielerwedstrijden. Op Woensdag 16 Mei is er een rit in de TTC ronde van het Waasland voor wielertoeristen (18u00) en op Zondag 20 Mei zijn de nieuwelingen te gast (start om 15u00). Op Zaterdag 25 Augustus wordt dan de jaarlijkse kermiswedstrijd voor elites, beloften en open categorie gereden.

     

    Bron: Ivan Elegeert

    12-05-2012 om 17:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BEVEREN VAN WOENSDAG 09/05/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BEVEREN 
    VAN WOENSDAG 09/05/2012
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 409.JPG 
                              De winnaar Kristof Blancke met zijn supporters.     
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 403.JPG  
                        Kristof Blancke met de burgemeester van Beveren.
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 386.JPG
                     Aankomst van Kristof Blancke net voor het peloton.
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 388.JPG
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 385.JPG
              De spurt van het peloton maar de winnaar bleef net uit de greep.
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 210.JPG
                                        De kopgroep van 20 renners.
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 235.JPG
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 003.JPG WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 257.JPG
                  Guy Smet uit Kruibeke.       
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 013.JPG WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 155.JPG
                  Kenny Goossens uit Sinaai.
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 015.JPG WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 178.JPG
                    Vincent Maes uit St.Gillis.
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 112.JPG WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 283.JPG
                                Tony Bracke
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 017.JPG WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 378.JPG
                   Kristoff Heyns uit Temse.                                          Kevin Van de Keer probeerde in de laatste ronde.
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 021.JPG WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 092.JPG
              Davy Peirsman uit Verrebroeck.
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 026.JPG WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 214.JPG
              Gunter Sterck uit Klein Sinaai.                                                               Kevin Van Goethem uit Sinaai.
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 027.JPG WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 084.JPG
              Koen Van de Velde uit Stekene.                                            Links Kevin Van Raemdonck uit Nieuwkerken.
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 031.JPG WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 100.JPG
                     Tom De Beer uit Moerzeke.                                                  Vooraan Stijn Verbeke uit Sinaai.
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 035.JPG WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 146.JPG
                     Matthias Ongena uit Zele.                                               Kristoff DHollander uit Stekene op kop.
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 349.JPG
                                             Matthias Ongena uit Zele.


    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-05-2012 om 16:38 geschreven door kenny


    11-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 11/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 11/05/2012 VLAMERTINGE (W) - Elite z.c./U23 - 110,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANLERBERGHE Bert-JONG VLAANDEREN

    2.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    3.FRANCOIS Jurgen-COLBA SUPERANO HAM

    4.KUYPERS Bart-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    5.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    6.CHAMON Thomas-FUJI TEST TEAM

    7.DEBUSSCHERE Maxim-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    8.WHEATCROFT Matt-CT TOMACC

    9.LEFEVER Nico-SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE

    10.DEVOLDERE Niki-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
     

    11/05/2012 TRIPTYQUE ARDENNAIS – Elite z.c./U23 – 142,3 km
    Rit 1 SAINT-VITH – LA CALAMINE - Aantal deelnemers:

    1.Thomas Sprengers -Lotto-Ridley Espoirs

    2.Matthias Allegaert – Ovyta Eijssen Acrog Allegaert

    3.Kenzie Boutte -Soenens-Construkt Glas

    4.Joeri Calleeuw -Bcv Works Ct Ingelmunster

    5.Gerry Druyts uit Wilrijk -EFC-OmegaPharma - Quick.Step

    6.Tim Wellens -Lotto-Ridley Espoirs

    7.Mike Teunissen -Rabobank-Giant Offroad Team

    8.Denis Delon -Team Bonnat 91

    9.Chris Jory -Vl Technics Abutriek

    10.Emiel Wastyn -Jong Vlaanderen-Bauknecht

    19.Niels Vandyck uit Puurs -Jong Vlaanderen-Bauknecht

    37.Gregory Franckaert uit Kallo -Ovyta-Eijssen Acrog

    38.Stijn Steels uit Westerlo -EFC-OmegaPharma-Quick.Step

    65.Laurens Poelman uit Kalken -Bcv Works Ct Ingelmunster

    79.Jarno Van Guyse uit Stekene -Melbotech-Prorace Cycling Team

    97.Pieter Cordeel uit Stekene -Bianchi-Lotto-Nieuwe Hoop Tielen

    154.Matthias Onghena uit Kieldrecht -Ovyta-Eijssen Acrog

    11-05-2012 om 23:57 geschreven door kenny


    10-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BEVEREN VAN WOENSDAG 09/05/2012
    EZC Beveren 09-05-2012 1.png
    EZC Beveren 09-05-2012 2.png

    Tekst en foto's: Flor Van de Velde


    EXTRA FOTO'S VOLGEN NOG VAN ONZE FOTOGRAAF RITA THIENPONDT

    10-05-2012 om 20:16 geschreven door kenny


    09-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 09/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 09/05/2012 BEVEREN (O) - Elite z.c./U23 - 115,9 km

    Aantal deelnemers:118

    1.BLANCKE Kristof-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    2.DEPOORTER Dries-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    3.MERTENS Nick uit Dendermonde-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    4.VAN DER NIET Rob-RTV DE BOLLENSTREEK

    5.LEEMANS Rob-LOTTO BELISOL U23

    6.CRAMPTON Robbert-FW HEIST ZUIDERKEMPEN

    7.WELTEN Kaay-TWC PIJNENBURG

    8.VERNAECKT Thomas-GEOFCO VILLE D´ALGER

    9.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    14.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    16.DE GREYT Willem uit Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    25.GOOSSENS Kenny uit Sinaai-TEAM ALIPLAST

    26.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    28.STERCK Gunter uit Klein Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    34.VAN RAEMDONCK Kevin uit Nieuwkerken-TEAM ALIPLAST

    40.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    41.DHOLLANDER Kristof uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    45.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    46.TEN HARTOG Guy uit Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    47.DE BOEY Jonas uit St.Gillis-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    52.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    54.COOMANS Bjorn uit Willebroek-TEAM-THIELEMANS & CO

    56.ILEGEMS Ken uit Hemiksem-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    57.MAES Vincent uit St.Gillis-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    60.NYS Mattias uit Nieuwkerken-TEAM ALIPLAST

    62.DE BEER Tom uit Moerzeke-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    65.FRUYTIER James uit Wachtebeke-TEAM ALIPLAST

    68.WIELANDT Sven uit Beveren-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    69.SMET Guy uit Kruibeke-TEAM ALIPLAST

    70.BOEYKENS Gertjan uit Stekene-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    75.VERBEKE Stijn uit Sinaai-TEAM ALIPLAST

     

    09/05/2012 WONDELGEM (O) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers: 73

    1.BAGDONAS Gediminas-AN POST SEAN KELLY CYCLING TEAM

    2.DE MERLIER Giovanni-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    3.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23

    4.MUYS Kristof-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    5.MAENE Kevin-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO

    6.DE MUNSTER Gregory-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    7.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    8.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    9.DE KERF Erwin-TEAM-THIELEMANS & CO

    10.SCHOONACKER Jehudi-ARDILLES CYCLING TEAM

     

    09/05/2012 HULSHOUT - PISTE - PK NIEUWELINGEN + DAMES (A) - Jeugd - Zonder motoren
    Aantal deelnemers:

    09-05-2012 om 22:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 08/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GIANNI VERMEERSCH met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Vermeersch Gianni KOP 2012.png
    Dinsdag 08/05/2012 HOOGLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 117,5 km

    Aantal deelnemers: 81

    1.GIANNI VERMEERSCH uit Klerken-BKCP - POWERPLUS

    2.LHOTELLERIE Clément-COLBA SUPERANO HAM

    3.TAKENOUCHI Yu-TEAM EURASIA

    4.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    5.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    6.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    7.DEPREZ Bram-CYCLING TEAM VERMEEREN

    8.MYNGHEER Daan-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    9.VANDENBOGAERDE Jens-JONG VLAANDEREN

    10.DE BIE Mike-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
    Vermeersch Gianni en Stefaan fiets salon utrecht 2011 016.jpg
                         Gianni zoon van ex-renners Stefaan Vermeersch.

    09-05-2012 om 00:35 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!