.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    09-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WEDSTRIJD WAOD TE SINAAI VAN ZATERDAG 05/05/2012
    Toeristen te Sinaai - Zaterdag 05/05/2012



    Filmopname: Gino Van Broeck

    09-05-2012 om 00:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERSCHOOL BEVEREN LEIDT JONGEREN OP !!!

    In Beveren leidt een wielerschool de jongeren op.

    12.05.09 Wielerschool 5.jpg 

    Beveren heeft een afdeling wielrennen op de Sportschool Waasland die is gevestigd in het Koninklijk Atheneum. Reeds vanaf het eerste middelbaar biedt men er de mogelijkheid om volwaardige ASO/TSO studies te combineren met wielrennen zonder verlies van theoretisch algemene vakken ! De leerlingen hoeven geen theorievakken te missen om hun favoriete sport optimaal uit te bouwen. Deze school is reeds 1 jaar bezig met dit project en wil nu volop verder werken aan de uitbouw van deze richting.

    12.05.09 Wielerschool 1.jpg 

    De optie wielrennen als keuze-sportvak geeft de mogelijkheid tot 4 uur extra training én begeleiding per week in de 1ste graad en tot 6 uur extra training én begeleiding in de 2de graad van het secundair onderwijs. Deze trainingen gaan vooral door op de buitenwielerpiste te Beveren, op het MTB-parcours én in de omgeving van de school. Voor de hele richting is er een sportkledijpakket voorzien via het kledijmerk DOLTCINI. De leerlingen ontvangen schooleigen tenue gebaseerd op een modern ontwerp met een veilig print in alle weersomstandigheden. Het eerste middelbaar start nu ook voor het 2de jaar op rij met een ‘netbook/laptop’ voor alle eerstejaars !

    http://www.kabeveren.net/brochure/Promofolder%202012-2013.pdf

    lessenpakket: http://www.kabeveren.net/brochure/Promofolder%202012-2013.pdf

    12.05.09 Wielerschool 4.jpg  12.05.09 Wielerschool 3.jpg

    Naast de wekelijkse begeleiding waarvan de jonge renners op school kunnen genieten zijn er ook een aantal workshops gepland:

    Veldrijden – techniek (workshop door Mario De Clercq)

    3D-lasermeting fietspositie (i.s.m. MG Sports – Michel Geerinck – contact: GSM: 0486/28.62.55)

    ‘core stability’ training

    Begeleid bezoek aan VELOFOLLIES (i.s.m. Ridley Bikes – Jan Guedens)

    Uitwisselingsproject WIELERSCHOOL RONSE – Vlaamse Ardennen

    12.05.09 Wielerschool 2.jpg 

    De doelstellingen binnen de Sportschool zijn:

    Individuele begeleiding/training

    EHBO en verkeersveiligheid

    Aangepast programma veldrijden/piste-renners/Mountainbikers

    Fietsonderhoud & techniek

    Trainingsmethodes & jaarplanning

    Trainingsfysiologie (hartslag, lactaatmetingen,... – 2de graad)

     

    Dus wie als wielrenner een opleiding wenst te volgen leiden alle wegen naar de Beverse Donkvijverstraat.

     

     

    Tekst en foto’s: fvdv

    09-05-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    08-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 07/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 07/05/2012 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers:

    1.STOFFERIS Rieno-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    2.VERBEKE Stijn uit Sinaai-TEAM ALIPLAST

    3.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    4.DZERVUS Darijus-BIANCHI LOTTO NHT

    5.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten-TEAM ALIPLAST

    6.EECKHOUT Kevin-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM

    7.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    8.NYS Mattias uit Nieuwkerken-TEAM ALIPLAST

    9.VERNAECKT Thomas-GEOFCO VILLE D´ALGER

    10.DAS Jeroen uit Kalmthout-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT

    11.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    16.DE GREYT Willem uit Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    18.VERCAUTEREN Tim uit Belsele-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    19.GEERINCK Jens uit Grembergen-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    25.DE BOCK Stijn uit Zele-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    26.HEYNS Kristoff uit Temse-TEAM ALIPLAST

    27.VAN RAEMDONCK Kevin uit Nieuwkerken-TEAM ALIPLAST

    28.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    30.GOOSSENS Kenny uit Sinaai-TEAM ALIPLAST

    31.GIDÉ Stijn uit Waasmunster -A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    33.MICHILS Tom uit -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    36.DE MAESSCHALCK Tom uit Sinaai-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    37.LEMBRECHTS Nicolaas uit -ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    38.MEUL Robby uit Eksaarde-TEAM NOMADESK-NARVIFLEX

    39.SMET Guy uit Kruibeke-TEAM ALIPLAST

    40.DE BOEY Jonas uit St.Gillis-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    41.FRUYTIER James uit Wachtebeke-TEAM ALIPLAST

    43.OTT Stefan uit Waasmunster-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    44.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    46.DHOLLANDER Kristof uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    47.CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    48.WIELANDT Sven uit Beveren-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    50.DE ROOS Robby uit Moerbeke-TEAM ALIPLAST

    51.TEN HARTOG Guy uit Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    52.BOEYKENS Gertjan uit Stekene-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    53.DE BOSSCHER Koen uit Kalken-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    60.GOSSELIN Nicolai uit Waasmunster-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    62.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai-MIRMIL CYCLING TEAM

    63.VAN DE VELDE Koen uit Stekene-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    64.DE ROOS Patrick uit Moerbeke-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

     

    07/05/2012 TONGEREN (MAL) (LB) - Elite z.c./U23 - 100 km

    Aantal deelnemers:

    1.STRONKS Ivo-KANJERS VOOR KANJERS

    2.STEVENS Timothy-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    3.DONNAY Laurent-MELBOTECH PRORACE CT

    4.IDAN Sharpira-CCC

    5.DALING Robin

    6.SAVO Anthony-VC HAUT PAYS - MULTISPORT

    7.CAPIOT Amaury-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    8.SHAKED Frank-CCC

    9.DAVIS Anton-HEYLEN MEUBELCENTRALE

    10.BERDEN Ben-HET DRAAIEND WIEL NEEROETEREN

    16.VANHOVE David uit Beverlo-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    08-05-2012 om 12:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAC HOBOKEN VAN ZATERDAG 05 EN ZONDAG 06 MEI 2012

    WAC Waasland.png
    Miniemen

    Hoogerheide – 10 jaar – 14 dln

    Rowdy – 9°

     

    Aspiranten

    Zondag 06 Mei – Geetbets – 13 jaar – 26 dln

    Van houte Gerben – 3°

     

    Zondag 06 Mei – Merelbeke

    12 jaar - 27 dln

    Verbruggen David – 26°

     

    13 jaar Reeks A  - 25 dln

    Baert Ajax – 15°

     

    13 jaar B

    Van de Bosch Toon – 14°

     

    14 jaar 54 deel.

    Van De Bosch Victor – 12°

    Milliau Vince – 22°

     

    Nieuwelingen

    Zondag 06 Mei - Volkegem – Provinciaal Kampioenschap

    1° Jaars - 79 dln

    Vercauteren Toon – 41°

    Wittevrongel Wouter – 66°

     

    2° Jaars – 60 dln

    Baert Atlas – 60°

    Deckers cisse - ziek

    Verscheuren Steve - gevallen

     

    Juniores

    Zaterdag 05 Mei - Sinaai - 48 dln

    De Ost Jarne – 23°

    Michielsen Kurt – 35°

    Vercauteren Stef - materiaal pech

     

     

    Nieuwtje Steven Van Houte is BK Toeristen gaan rijden in Wijgmaal en is knap derde geworden !!!

     

    Mooie resultaten, jammer voor de pechvogels maar volgende week kan het weer helemaal anders zijn !!!

     


    Bron: Nancy Cappelle

    08-05-2012 om 12:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZEGE NUMMER 3 VOOR GLENN ROTTY TE MOL-EZAART !!!

    Nummer drie voor Glenn Rotty in Mol-Ezaart !!!

    Rotty Glenn 12.05.06 ROTTY uitleg speaker.jpg  Rotty Glenn 12.05.06 ROTYY met bloemen.jpg

        Nog een woordje uitleg bij de speaker.                                        Glenn met de bloemen in Mol Ezaart.

     

    Glenn Rotty is, waar hij ook start, steeds een potentieel winnaar. Hij heeft het in zich om als spurter wel meer overwinningen binnen te halen. Het is natuurlijk ook een kwestie om de krachten wat te verdelen en voldoende over te houden voor de eindafrekening. Glenn werkt ook graag in een koers en ook dat maakt van hem een “opgemerkt renner”. 

    In Mol stond hij bij de 60 juniores aan de start. Het liep daar in de beginne al dik fout omdat er in een bocht geen seingever stond en iedereen rechtdoor reed. Enkele renners gingen tegen de vlakte bij het terugdraaien. Eenmaal terug op het parcours begon de koers echt. Er werd al gauw de aanval gepredikt maar succes was er niet bij. Het was pas rond halfkoers dat het echt begon toen acht renners met ook Rotty bij, ten aanval trok. Maar ook de favorieten Mathias Van Gompel, Titte Van Laer en Seppe Van den Broek waren mee.
    Toch was op een drietal ronden van het einde, alles te herdoen. Ze kregen niet meer dan 16 seconden maximale voorsprong. Op twee ronden van het einde begon de strijd voor de overwinning, Van den Broek ging solo en Glenn Rotty reed er bij het ingaan van de laatste ronder alleen naartoe. De achtervolgers kenden geen genade en de twee werden weer ingelopen. Op 2 km van de finish ging Alexander Cools op een goed moment. Nu moest Rotty weer alles uit zijn benen halen om bij de vluchter aan te sluiten. Dat lukte en de twee draaiden goed rond. Met de streep in de verte in zicht begonnen ze te pokeren. Rotty:

    -“Ik probeerde zo lang mogelijk te wachten maar dan zag ik vanuit het peloton Mathias Van Gompel op ‘volle petrol’ naar ons toe stormen. Ik nam geen risico en ging vanop 500 meter vol door. Ik werd niet meer bedreigd en won zo mijn derde wedstrijd van het seizoen voor Cools en Van Gompel.”

    Rotty Glenn 12.05.06 ROTTY spurt.jpg 

    Zo won Glenn Rotty uit Verrebroek zijn derde wedstrijd van 2012. Hij had het
    goed bekeken op tijd aan de eindafrekening te beginnen en had voldoende
    over op zijn belagers.

     

    Tekst en foto’s: Flvdv

    08-05-2012 om 12:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    06/05/2012- WIJGMAAL (B) – Belgisch Kampioenschap - Toeristen

    Aantal deelnemers: 72

    1.VERBRUGGEN Pepijn

    2.D´HONDT Niels (Sombeke)

    3.VAN HOUTE Steven (Vrasene)

    4.SCHITTECATTE Bram

    5.MEYNEN Francis

    6.BAS Wim

    7.FAVEERE Charles

    8.VERHEYDEN Joris

    9.BEYENS Wim

    10.PROOST Jeroen

    11.DEVRIES Jonas 12.VAN NECK Bram 13.TUYLS Robby 14.DIERKS Peter 15.VAN HOOF Senne 16.CRISPEYN Peter 17.VANDEN BERGHE Wouter 18.VAN ROEYEN Dave 19.VAN DROM Giovanni 20.VANBRIEL Michael
    Van Houte Steven BK 2012 2.jpg
    Podium met Pepijn Verbruggen, Niels D'Hondt en Steven Van Houte.
    Van Houte Steven BK 2012 1.jpg
                                De spurt voor de de 2de plaats.


    Foto's: Steven Van Houte

    08-05-2012 om 12:46 geschreven door kenny


    07-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S EX-PROFS TE NEVELE VAN ZONDAG 06-05-2012
    waod_3.jpg
    Ex-Profs en genodigden -
     Verjaardagsprijs Franky Van Oyen
    1 Alfons De Wolf

    2 Jo Planckaert

    3 Franky Van Oyen (Zulte)

    4 Patrick Van Hoolandt

    5 Jackie De Clerck

    6 Joseph D'Hont

    7 Filip Van Vooren

    8 Kenny De Maerteleire

    9 Gino Knockaert

    10 Dany Baeyens

    11 Kristof Gryson 12 Stefaan Vermeersch 13 Patrick Onnockx 14 Yvan Lamote 15 Gunther Vandeputte 16 Marc Goossens 17 Jan Baeyens 18 Guy Nulens 19 Bart Heirewegh (Hamme) 20 Danny Van Oyen 21 onbekende renner 22 Danny Daelman (St.Gillis) 23 Luc Colyn 24 Jos Haex 25 Roger De Cnijf 26 onbekende renner 27 Geert Omloop 28 André Lega 29 Willy Teirlinck 30 Kenny De Ketele 31 Jean Nowe 32 Jan Goessens
    WAOD 6-5-2012--nevele 306.JPG WAOD 6-5-2012--nevele 297.JPG
       Fons De Wolf winnaar bij de Ex-Profs.                 Podium Ex-Profs met Fons De Wolf, Jo Planckaert en Franky Van Oyen.
    WAOD 6-5-2012--nevele 295.JPG
    WAOD 6-5-2012--nevele 272.JPG
                                           Aankomst van Fons De Wolf.
    WAOD 6-5-2012--nevele 312.JPG
                  De Profs tekenden het controleblad met 50 jaar voor de start.
    WAOD 6-5-2012--nevele 219.JPG
                                      Opa Franky Van Oyen voor de start.
    WAOD 6-5-2012--nevele 200.JPG WAOD 6-5-2012--nevele 213.JPG
                             Jo Planckaert                                           Kenny De Ketele in zijn WK-trui kreeg al bloemen voor de start.
    WAOD 6-5-2012--nevele 235.JPG WAOD 6-5-2012--nevele 244.JPG
                     De vader van Jo Planckaert.                                                Walter Godefroot met Rouland Boulard.
    WAOD 6-5-2012--nevele 225.JPG WAOD 6-5-2012--nevele 242.JPG
                              Gino Knockaert                                                                       Bart Heirewegh uit Hamme.
    WAOD 6-5-2012--nevele 222.JPG WAOD 6-5-2012--nevele 240.JPG
         Wim De Koninck was speaker van dienst.                                                              Jef D'Hondt
    WAOD 6-5-2012--nevele 208.JPG
                              Sammy Moreels



    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-05-2012 om 17:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 06/05/2012 ARENDONK (A) - Aspiranten


    06/05/2012 GEETBETS (VB) - Aspiranten

    Aspiranten 12 jaar Jongens

    1.CHRISTIAENS Régis-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    2.PONSAERTS Thibaut-LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3.DENS Tuur-VZW DE DEMERSPURTERS

    4.LAMBEIR Joachim-LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5.VAN OLMEN Siebe-KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

     

    Aspiranten 13 jaar Jongens

    1.RADOUX Robin-TEAM NATACHA BASSE-MEUSE

    2.SCHEPENS Dylan-WSC HAND IN HAND BAAL

    3.VAN HOUTE Gerben uit Vrasene-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.ROTMAN Lotte-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5.DELANGHE Niels-LOTTO OLYMPIA TIENEN

    Van Houte Gerben Geetbets 06-05-2012 2.JPG 
    Podium Aspiranten 13 jaar met Robin Radoux, Dylan Schepens en Gerben Van Houte.
    Van Houte Gerben Geetbets 06-05-2012 1.JPG
    Van Houte Gerben Geetbets 06-05-2012 3.jpg
                       Aankomst massaspurt in Geetbets, Aspiranten 13 jaar.

    Aspiranten 14 jaar Jongens

    1.DEMOLDER Stijn-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2.SERRÉ Stef-VZW DE DEMERSPURTERS

    3.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4.VANDENBERGHE Maxim-LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5.VAN BRUMMELEN Clément-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

     

    Aspiranten 13 jaar Meisjes

    1.ROTMAN Lotte-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2.SCHEPERS Yana-WSC HAND IN HAND BAAL

     

    Aspiranten 14 jaar Meisjes

    1.VANDER BRUGGEN Lotte-VZW DE DEMERSPURTERS

     

    06/05/2012 ICHTEGEM (W) - Aspiranten

    06/05/2012 MERELBEKE KWENENBOS (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    06/05/2012 AALBEKE (W) - Miniemen

    06/05/2012 ARENDONK (A) - Miniemen (afwachtingsproef)

    07-05-2012 om 17:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/05/2012

    waod_3.jpg

     

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 10°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan FRANCOIS COPPERS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Van Oyen Franky KOP 2011 1.jpg    Coppers François KOP 2011.png
        Franky Van Oyen              François Coppers

    Zondag 6 Mei - NEVELE (9850) - Verjaardagsprijs Franky Van Oyen


    Catg.A
    1 Bart Velghe (Merelbeke)

    2 Isaak Bultynck

    3 Lars Maes

    4 Lukas Lamberechts

    5 Manuel Serlet

    6 Michel Le Blon

    7 Mario Van Den Broecke

    8 Kenny Vangampelaere

    9 David Haertjens

    10 Laudelino Lammens
    WAOD 6-5-2012--nevele 196.JPG
              Podium Catg.A met Bart Velghe, Isaak Bultynck en Lars Maes.
    WAOD 6-5-2012--nevele 175.JPG
                                         Aankomst van Bart Velghe.
    WAOD 6-5-2012--nevele 126.JPG
                                       Start van de Catg.A en Catg.B
    WAOD 6-5-2012--nevele 121.JPG
                                                     Voor de start.

    Catg.B
    1 Didier De Lannoy (Sint-Martens-Leerne)

    2 Giovanni Vandamme

    3 Dirk Verbinnen

    4 Geert Van Speybroeck

    5 Wim Braet

    6 Pedro Michels

    7 Rudi Rabout (Heinkenszand)

    8 Olivier Vaerewyck

    9 Peter Ballet

    10 Vincent Brunel
    WAOD 6-5-2012--nevele 197.JPG
    Podium Catg.B met Didier De Lannoy, Giovanni Vandamme en Dirk Verbinnen.
    WAOD 6-5-2012--nevele 176.JPG
                                   Aankomst van Didier De Lannoy.

    Catg.C
    1 Franky Van Oyen (Zulte)

    2 Frank Suys (Bornem)

    3 Marc Goossens

    4 Dirk Mathys (Gentbrugge)

    5 Danny Van Oyen

    6 Marc Couckuyt

    7 Patrick Van Renterghem

    8 Georges Vergauwe

    9 Gerrit Vermassen

    10 Ko Harms
    WAOD 6-5-2012--nevele 118.JPG WAOD 6-5-2012--nevele 105.JPG
    Podium Catg.C met Franky Van Oyen, Frank Suys                                Aankomst van Franky Van Oyen
    en Marc Goossens.
    WAOD 6-5-2012--nevele 086.JPG
                                    Franky Van Oyen solo naar de aankomst.
    WAOD 6-5-2012--nevele 071.JPG WAOD 6-5-2012--nevele 107.JPG
                 Frank Suys uit Bornem.                                            De sprint voor de 2de plaats gewonnen door Frank Suys.
    WAOD 6-5-2012--nevele 093.JPG
            Patrick Van Renterghem in de achtervolging op Franky Van Oyen.
    WAOD 6-5-2012--nevele 074.JPG
                                                          Start Catg.C

    Catg.D
    1 François Coppers (Lokeren)

    2 Jozef Deneef

    3 Louis Moens

    4 Marc Vervondel

    5 Helmuth Tas

    6 Robert Maldrie

    7 Roland Boulard

    8 Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    9 Rik Scheirlinckx

    10 Jan Pagé
    WAOD 6-5-2012--nevele 070.JPG
           Podium Catg.D met François Coppers, Jozef Deneef en Louis Moens.
    WAOD 6-5-2012--nevele 004.JPG
                                       Start van de Catg.D & E & F.

    Catg.E
    1 Theo Coudyzer (Balen)

    2 John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    3 Freddy De Blick (Beveren)

    4 Luc Snels

    5 Julien Vyvey

    6 Jozef De Bruyn

    7 Robert Robijns

    8 Jean-Pierre Heymans

    9 Philippe Rizzo
    WAOD 6-5-2012--nevele 066.JPG
    Podium Catg.E met Theo Coudyzer, John Heyndrickx en Freddy De Blick.

    Catg.F
    1 Gerard Mariën (Hoogstraten)

    2 Pierre Verberckmoes (Belsele)

    3 Gerrit Hairwassers

    4 Joseph D'Hont

    5 Clement Saelens

    6 Roger De Breuker

    7 Guy Soil

    8 François Brouwers

    9 Ferdinand Moerman

    10 Armand Mols
    WAOD 6-5-2012--nevele 065.JPG WAOD 6-5-2012--nevele 059.JPG
    Podium Catg.F met Gerard Mariën, Pierre                                    Aankomst van winnaar Gerard Mariën.
    Verberckmoes en Gerrit Hairwassers.
    WAOD 6-5-2012--nevele 027.JPG
                                     Het peloton met Luc Muys uit Temse.

    Ex-Profs en genodigden

    1 Alfons De Wolf

    2 Jo Planckaert

    3 Franky Van Oyen (Zulte)

    4 Patrick Van Hoolandt

    5 Jackie De Clerck

    6 Joseph D'Hont

    7 Filip Van Vooren

    8 Kenny De Maerteleire

    9 Gino Knockaert

    10 Dany Baeyens

    11 Kristof Gryson 12 Stefaan Vermeersch 13 Patrick Onnockx 14 Yvan Lamote 15 Gunther Vandeputte 16 Marc Goossens 17 Jan Baeyens 18 Guy Nulens 19 Bart Heirewegh (Hamme) 20 Danny Van Oyen 21 onbekende renner 22 Danny Daelman (St.Gillis) 23 Luc Colyn 24 Jos Haex 25 Roger De Cnijf 26 onbekende renner 27 Geert Omloop 28 André Lega 29 Willy Teirlinck 30 Kenny De Ketele 31 Jean Nowe 32 Jan Goessens
    WAOD 6-5-2012--nevele 306.JPG WAOD 6-5-2012--nevele 297.JPG
       Fons De Wolf winnaar bij de Ex-Profs.                 Podium Ex-Profs met Fons De Wolf, Jo Planckaert en Franky Van Oyen.

    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-05-2012 om 12:52 geschreven door kenny


    06-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WEDSTRIJD VWF VAN ZATERDAG 06/05/2012 TE SINT GORIKS OUDENHOVE
    FILM CAT A



    FILM CAT C



    FILM CAT D



    FILM CAT E




    Filmopname: Chris Van Der Straeten

    06-05-2012 om 23:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zondag 06/05/2012 CIRCUIT DE WALLONIE - LOTTO-TOPC. - ME1.2 - 04h14min
    Aantal deelnemers:

    1.JANSE VAN RENSBURG Reinardt -MTN QHUBEKA

    2.VANBILSEN Kenneth -AN POST - SEAN KELLY

    3.CLAEYS Kevin -LANDBOUWKREDIET - EUPHONY

    4.WELLENS Tim -LOTTO BELISOL U23

    5.NYS Sven -LANDBOUWKREDIET - EUPHONY

    6.CLAEYS Dimitri -VAN DER VURST CYCLING TEAM

    7.SPRENGERS Thomas -LOTTO BELISOL U23

    8.DE TROYER Tim -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    9.HOORNE Jeroen -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    10.EVRARD Laurent -WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE

    11.VANDYCK Niels uit Puurs -JONG VLAANDEREN CYCLING TEAM

    31.DRUYTS Gerry uit Wilrijk -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP  14"

    67.DE BOCK Robby uit Melsele -TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE  1’31"

    71.NAESEN Oliver uit Berlare -VAN DER VURST CYCLING TEAM  1’41"

    74.FRANCKAERT Gregory uit Kallo -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    79.POELMAN Laurens uit Kalken -BCV WORKS CT INGELMUNSTER  1’48"

    109.VAN GUYSE Jarno uit Stekene -MELBOTECH PRORACE CT  4’15"

    110.SCHEIRE Ruben uit Beervelde -BCV WORKS CT INGELMUNSTER  4’30"

     

    06/05/2012 WETTEREN (O) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s - 80 km

    Aantal deelnemers:

    1.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
    2.WUYTENS Kim-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3.VANHUFFEL Wim-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    4.CALLEBAUT Cédric-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    5.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    6.GODDAERT Sander-VAN DER VURST CYCLING TEAM

    7.DE BOSSCHER Koen uit Kalken-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    8.DE WINNE Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    9.EECKHOUT Kurt-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    10.VAN CAMP Jeroen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

     

    06/05/2012 ARDOOIE (W) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers:

     1.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    2.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    3.NAUWYNCK Stijn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    4.DECLERCQ Thibault-FLEMISH CYCLING PROJECTS

    5.BUYSSE Lennert-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    6.DEWILDE Wouter-TRUST MTB TEAM VZW

    7.DEMEYER Niels-BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    8.RAEDT Nielsen-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    9.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    10.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
     

    06/05/2012 MEIGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN HOLDERBEKE Mathias-COLBA SUPERANO HAM

    2.DUFRASNE Aurélien-VC HAUT PAYS - MULTISPORT

    3.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    4.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    5.VAN COPPERNOLLE Francesco-JONG VLAANDEREN

    6.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST

    7.DHOLLANDER Kristof uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    8.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    9.BLANCKE Kristof-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    10.VANVEERDEGHEM Giel-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    14.STERCK Gunter uit Klein Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    15.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    25.MAES Vincent uit St.Gillis-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    06/05/2012 MERCHTEM (VB) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers:

    1.GUNS Jurgen-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    2.DE KERF Erwin-TEAM-THIELEMANS & CO

    3.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM

    4.WILLEMS Kenny-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5.VAN DER BURG Joost-RESTORE CYCLING

    6.HEYNS Nils-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    7.SUAREZ MARTINEZ Kevin-COLBA SUPERANO HAM

    8.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    9.COOMANS Bjorn uit Willebroek-TEAM-THIELEMANS & CO

    10.LEYS Birger-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    16.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme-LUCA TEAM BELGIUM

    19.GEERINCK Jens uit Grembergen-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    28.ONGHENA Matthias uit Kieldrecht-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    32.DE WAEL Aaron uit Uitbergen-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    44.ROSKAM Andy uit Ruisbroek-TEAM-THIELEMANS & CO

    68.VAN DER STOCK Dieter uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    86.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas-MIRMIL CYCLING TEAM

    87.BAEYENS Dennis uit Berlare-FLEMISH CYCLING PROJECTS

    88.DE RIDDER Michael uit Berlare-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

     

    06/05/2012 HERENTHOUT (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 99,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE VRIES Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM

    3.MERTENS Tom-ROCK WERCHTER CT

    4.CANT Kevin-PRIMATOR CYCLING TEAM

    5.THYS Nico-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6.FREDERICKX Jens-MELBOTECH PRORACE

    7.PUTTENAERS Roy-APK-Q JOBS&SELECT CT VZW

    8.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    9.PIET Sullyvan-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    10.KOPECKY Seppe-CYCLING 2011

    14.DREESEN Guido uit Deurne-ILLI-BIKES CT HEMIKSEM

    20.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    35.VANHOVE David uit Beverlo-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    65.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    85.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg-STAR CYCLING TEAM

    06-05-2012 om 23:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Rotty Glenn KOP 2011.jpg 

             Glenn Rotty


    Zondag 06/05/2012 SINAAI (O) - Dames Elite - 80,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.KING Danielle-MATRIX FITNES

    2.BELMANS Els-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012

    3.DUTRIAUX Fiona-PEDALE MADELEINOISE

    4.D`HOORE Jolien-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012

    5.DRUYTS Kelly uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012

    6.DE BAAT Kim-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    7.DOM Annelies-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8.BUYL Kimberly-SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    9.NIJNS Nathalie uit Lille-LOTTO BELISOL LADIES

    10.THONON Marie-pierre-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    18.ROBERT Valerie uit Vrasene-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    21.DE RIDDER Amy uit Grembergen-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    30.WERNER Laure uit Duffel-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    39.CROKET Gilke uit Bornem-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012

    44.VANDERMEULEN Cindy uit Stekene-SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    51.VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    56.NOBUS Anja uit Waardamme-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

     

    06/05/2012 EIZER - OVERIJSE (VB) - Juniores - 83 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN CRUYCE Andoni-THOMPSON

    2.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD WEST BRABANT

    3.HAVERALS Lars-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    4.KERREMANS Niels-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5.HAEMELS Bavo-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    6.BOSMANS Tom-CUBE-FINTRO-SPIE CT

    7.VERHEYEN Jelle-WK NOORD WEST BRABANT

    8.HOFMANS Brent-CUBE-FINTRO-SPIE CT

    9.PERRY Ben-TEAM CHCH

    10.JANSSENS Hendrik-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    27.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    06/05/2012 MOL EZAART (A) - Juniores - 86,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.GLENN ROTTY uit Verrebroek-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    2.COOLS Alexander-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.VAN GOMPEL Mathias-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.VAN LAER Titte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.GOYVAERTS Oskar-THOMPSON

    6.VERMONDEN Jonas-WSC HAND IN HAND BAAL

    7.KEMPEN Marijn-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.GORIS Robin-WSC HAND IN HAND BAAL

    9.THEUWISSEN Tom-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    10.BRIENISSEN Marco-VOLHARDING

    15.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    06/05/2012 ROSMEER BILZEN (LB) - Juniores - 78 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDERAERDEN Niels-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.HERMANS Quinten-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3.STEVENS Andy-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4.PAGNAER Arthur-SPORT EN MOEDIG GENK

    5.THOMAS Joren-SPORT EN MOEDIG GENK

    6.GEUENS Alexander-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.MERKEN Jasper-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8.SCHERPENBERGH Dominique-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9.VAESEN Arne-SPORT EN MOEDIG GENK

    10.VAN UYTSEL Tomas-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    06/05/2012 WIJER NIEUWERKERKEN (LB) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.LETEN Pieter-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    2.DEMAN Renaud-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    3.BERVOETS Jasper-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4.BOLLEN Erik-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5.DE BOEL Stijn-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    6.LETEN Wouter-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    7.GROSEMANS Arno-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    8.GEERTS Jesse-ZANNATA CYCLING TEAM

    9.BLEUS Robin-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    10.LAUWERS Senne-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

     

    06/05/2012 ZERKEGEM (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.DECLERCQ Benjamin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.CAUWELIER Glenn-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.DE MEESTERE Martijn-TIELTSE RENNERSCLUB

    5.VAN EECKHOUTTE Niels-JONGE RENNERS ROESELARE

    6.BLOMME Lorenzo-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM

    7.BOUVRY Kenny-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.DECOSTER Merlijn-CUBE-FINTRO-SPIE CT

    9.ANECA Ciske-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    10.BOSTOEN Gianni-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    06-05-2012 om 23:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 06/05/2012 SINAAI (O) - Dames Juniores - 57,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.DALVING Shana-W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    2.DRUYTS Jessy uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    3.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    5.LODEWYKS Dana-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.VAN DEN STEEN Kelly-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    7.SEGHERS Nele-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8.BYTEBIER Leen-K.V.C. DEINZE VZW

    9.ROELEN Evy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    10.DE DECKER Laura-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

     

    06/05/2012 SINAAI (O) - Dames Nieuwelingen - 46 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.EIJSSEN Alitcia-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.WERNIMONT Catherine-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    4.VAN DEN DRIESSCHE Femke-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    5.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    6.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT

    7.VERDONSCHOT Laura-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    8.LAMBERINK Kyra-WRV DE PEDDELAARS

    9.DRUYTS Lenny uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.DE PAUW Ina-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    32.DE BOCK Ellen uit Zele-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    06/05/2012 KAMPENHOUT (VB) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap - 71,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.WALDERS Kevin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2.WILLEMS Thimo-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    3.TIMMERMANS Tom-THOMPSON

    4.ARIMONT Charlie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.REVIERS Jonas-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6.VERBIST Gilles-VZW DE DEMERSPURTERS

    7.HERREMANS Zino-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    8.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10.CEURENS Raphaël-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

     

    06/05/2012 MEER (HOOGSTRATEN) (A) - Provinciaal Kampioenschap - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.DECOCK Enzo-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    3.DAMEN Marnicq-WSC HAND IN HAND BAAL

    4.BEULLENS Cedric-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5.DE WEERDT Dries-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    6.DE BOECK Matthias-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    7.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.STAPPERS Dries-WSC HAND IN HAND BAAL

    9.JASPERS Ward-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    10.PEETERS Ferre-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

     

    06/05/2012 OUDENBURG (W) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap
    1e jaars : 63,8 km - Aantal deelnemers:

    1.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.VANACKER Bjarne-JONGE RENNERS ROESELARE

    3.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.VERVAEKE Aäron-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6.D´HONDT Jari-JONGE RENNERS ROESELARE

    7.VERFAILLIE Arne-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    8.STOCKX Vital-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    9.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.DECAESSTECKER Gilles-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    18.COURTENS Igor uit Bavikhove-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    2e jaars : 75,4 km - Aantal deelnemers:

    1.DE POORTER Maxime-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    2.FEYS Laszlo-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    3.WARLOP Jordi-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.PLANCKAERT Emiel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.DEVOS Iben-TIELTSE RENNERSCLUB

    7.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.PLOVIE Wiebren-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.HEYTENS Maxim-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    10.JOSEPH Thomas-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    23.HOLVOET Martijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    26.DEJONGHE Bram-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    28.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    38.DEJONGHE Simon-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    72.OTTEVAERE Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    06/05/2012 VOLKEGEM - OUDENAARDE (O) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap
    1e jaar Nwl: 61 km - Aantal deelnemers:

    1.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM

    2.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3.DE WITTE Sven uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    4.DHONDT Zoran-ISOREX CYCLING TEAM

    5.HERPELINCKX Arne-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6.MUYS Ayton-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7.NOËL Jordy-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    8.LEYMAN Célestin-ASFRA RACING TEAM

    9.BAEYENS Tom uit Berlare-RUDYCO CYCLING TEAM

    10.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW

    15.JANSSENS Jarrid uit Melsele-RUDYCO CYCLING TEAM

    17.MARIN Glenn uit Beveren-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    22.DE WILDE Arno uit Wachtebeke-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    24.VEREECKEN Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM

    38.VERBERCKMOES Timo uit Zele-KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    41.VERCAUTEREN Toon uit Sinaai-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    47.THIBAUT Lennert uit St.Niklaas-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    61.DE LOOSE Arne-RUDYCO CYCLING TEAM

    63.SYMOENS Bradley uit Lokeren-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    66.WITTEVRONGEL Wouter uit Beveren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    2e jaar Nwl: 67,1 km - Aantal deelnemers:

    1.WYTINCK Gianni-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.VAN DER BEKEN Arno-ISOREX CYCLING TEAM

    3.PAUWELS Robin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4.ABRAHAMS Jasper uit Gentbrugge-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    5.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM

    6.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7.VANDEVYVERE Stijn-K.V.C. DEINZE VZW

    8.DE CLERCK Matthias-ISOREX CYCLING TEAM

    9.FARINON Jeno-ISOREX CYCLING TEAM

    10.VAN RIJSSELBERGE Louie-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    12.VAN HECKE Elias uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM

    14.BAELEN Juul uit Gent-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    15.VAN OSSELAER Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    17.PERSOON Wouter uit Stekene-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    26.THIERENS Arne uit St.Gillis-RUDYCO CYCLING TEAM

    41.MOENS Axel uit Baasrode-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    50.WATERSCHOOT Wannes uit Stekene-RUDYCO CYCLING TEAM

    55.VAN DE VEL Scott uit Temse-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    58.VERMEIREN Gianni uit Meerdonk-RUDYCO CYCLING TEAM

    60.BAERT Atlas uit De Klinge-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    62.SMET Seppe uit Melsele-RUDYCO CYCLING TEAM

    63.VAN NIEUWENHOVE Ward uit Baasrode-RUDYCO CYCLING TEAM

    06-05-2012 om 23:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/05/2012

    vwf.JPG






    Zondag 6 Mei - MOERZEKE (9220)

    A-reeks
    1 David MOTTE
    2 Piet Froyen
    3 Tom De Beer (Moerzeke)
    4 Arne Kestens
    5 Gianni Cooman
    6 Steven Van Aken
    7 Benny Van Buynder (Bornem)
    8 Bram De Borre
    9 Kris De Block (Mariekerke)
    10 Bart Baeyens (Berlare)

    C-reeks
    1 Frank VAGENENDE
    2 Tino Teirlinck
    3 Peter Vermassen
    4 Franky Weemaes (Melsele)
    5 Gunther Biesemans
    6 Stefan Hermans
    7 Bart Van de Wiele
    8 Jan Moreels
    9 Peter Van Der Stockt
    10 Nino Bodart

    D-reeks
    1 Herman PROOST
    2 Peter Vos
    3 Jan De Mulder
    4 Henri Hermans
    5 Steven Blommaert (Hamme)
    6 Etienne Claus (Waasmunster)
    7 Peter De Smedt
    8 Dirk De Bondt
    9 Nico De Roeck
    10 Marc Kiesekoms

    E-reeks
    1 Joseph DEVITS
    2 Paul Casteleyn
    3 Patrick Mettepenningen
    4 Dirk De Meyer
    5 Luc Witman
    6 Patrick Convents
    7 Alain De Schepper
    8 Wille Kenny
    9 Hugo Van Linden
    10 Eric Depouille

    F-reeks
    1 Jan VAN HOVE
    2 Jean Blommaert (Hamme)
    3 Willy Wouters
    4 Guy De Bock
    5 Alfons Van Raemdonck (Melsele)
    6 Felix Luyten
    7 Julien De Bock
    8 Johny Van Holen
    9 Jos Vandermeulen
    10 Hugo Tuypens

    G-reeks
    1 Willy MOUS
    2 Roger Hoof (St.Niklaas)

    3 Hubert D'Hondt
    4 Willy Roels
    5 Andre Ceurens
    6 Viktor Van Den Eynde
    7 Etienne Vandenhouwe
    8 William De Cremer
    9 Roger Van Den Eede
    10 Guido Cornet

    06-05-2012 om 19:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WOENSDAG 9 MEI 2012 - ELITE Z.C & BELOFTEN TE BEVEREN

    Woensdag 9 Mei wedstrijd voor EZC & Beloften in de Lindenlaan te Beveren.

    12.05.05 aank koers GUIDO GEEFT BEKER op 800 101.jpg 

    Het podium vorig jaar: vlnr de Nieuw- Zeelander Shane Archbold (3de) winnaar
    Ongena en Kristof Blancke (2de)

     

    Op Woensdag 9 Mei wordt in Beveren de traditionele wedstrijd voor elite zonder contract en beloften gereden in de Lindenlaan. De wedstrijd kadert in de Meikermis en de Puitenslagersfeesten op de Onze-Lieve Vrouwparochie. Gezien er op die dag slechts nog een wedstrijd is in Wondelgem (15u) is er weinig concurrentie. Dat hoog aantal deelnemers is trouwens bijna altijd zo, voor deze midweekkoers die pas om 18 u van start gaat.

    12.05.05 aank koers thomas 4 meiop600 105.jpg 

          De winnaar van vorig jaar: Thomas Ongena. Er waren 140 deelnemers.

     

    Vorig jaar stonden 140 renners aan de start en de zege was voor Thomas Ongena. Tweede Kristof Blancke en de Nieuw-Zeelander Shane Archbold mocht als 3de mee op het podium.

    Voor CHW is het de 576 ste wedstrijd uit het bestaan. Het parcours (6,1 km) is hetzelfde dat ook de juniores eind April reden, maar de EZC/U23 moeten het wel 19 keer afleggen om aan de 115,9 km te komen.

    Alle koersformaliteiten vinden plaats in café Lindenhof in de Lindenlaan. Het vertrek wordt gegeven vooraan in de Elzestraat en de aankomstlijn ligt in de Lindenlaan ter hoogte van huisnummer 163.

    Het is in Beveren de wedstrijd waar meest premies worden gegeven door het Feestcomité van de Nieuwe Parochie. En dat zullen de renners ook wel weten.

     

    Bron: Flor Van de Velde

    06-05-2012 om 16:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MAANDAG 28 MEI - FIETSTOCHTEN VOOR IEDEREEN !!!

    FIETSTOCHTEN VOOR IEDEREEN !!!

    Klimop.png 

    Op maandag 28 mei van 8 tot 20u organiseren OC De Klimop en WTC Sportief St-Gillis-Waas een fietshappening.

    Wielertoeristen en MTB: tussen 8 en 10u30:  MTB parcours 37 - 51 of 63 km.

    Voor  wielertoeristen op de weg: 50 - 80 of 123 km.

    Er is ook een Gezins- en fotozoektocht tussen 13 en 14u30: van 9 - 15 of 21 km.

    Onderweg is er bevoorrading voorzien en bij aankomst een versnapering.

    Praktisch

    Inschrijven: aan de start.  Vertrek: De Klimop, Kerkstraat 91 Sint-Gillis-Waas.

    Prijs: 3,5€ per persoon  niet-leden VWB ( + verzekering 0,5€ ) 3€  leden VWB. 

    5€ per gezin ( + verzekering 2€ )

     

    Bron: fvdv

    06-05-2012 om 16:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KOERS OP ROLLEN TE ST.NIKLAAS VAN VRIJDAG 04/05/2012

    LUC JOOS EN GLENN WOUTERS WINNEN KOERS OP ROLLEN !!!

    12.05.04 Rollen 14 st n 032.jpg 

    De topploegen in een hulde: vlnr: Gaspard Van Peteghem, Burgemeester Geerts,
    Glenn Wouters, Luc Joos, Steve Oste en Gino Van Broeck.

    12.05.04 Rollen 15 st n lle deelnemers 034.jpg 

    Alle deelnemers bij de huldiging met links schepen Van Peteghem en
    burgemeester Geerts en rechts gemeenteraadslid De Wilde.


    Op de Meikermis te Sint-Niklaas.

     

    - Ter gelegenheid van de Meikermis te Sint-Niklaas werd vrijdagavond in de tent voor het stadhuis, een competitie ‘Koers op rollen’ afgewerkt. Dat verliep in een passend geheel met de stadsmountainbiketocht van 35 en 65 km die van 17 tot 20.30 u, met vertrek op de Grote Markt, kon gereden worden. In de tent werd fel aan ‘aprés MTB’ gedaan en kon eveneens de koers op rollen worden gevolgd. Er was zelfs mogelijkheid voor de bikers om op de ‘hoge snelheidfiets’ boven de 200 km/u te rijden. Dit kermisonderdeel was een initiatief van schepen Gaspard Van Peteghem en mee uitgewerkt door Marleen Van Bogaert.
    12.05.04 Rollen 01 st n.jpg

    Sportschepen Gaspard Van Peteghem werd nog als invaller in wedstrijd gebracht
    als ploegmaat van Angie Claeys. Links: Conny Quintelier en Marleen Van Bogaert.

     

    - Er namen 9 ploegen van twee renners deel aan de koers op rollen en wat opmerkelijk was: er waren vier damesploegen bij. Er moest eerste een spurt over 400 meter gereden worden. De reekswinnaars waren Luc Joos, Sigrid De Wilde (gemeenteraadslid), Sofie De Keersmaeker, Gino Van Hoof en Steve Oste. In de afvalling scoorden twee teams het maximum of 8 op 8, door elk hun reeks te winnen: Luc Joos en Glenn Wouters, Steven Oste en Gino Van Broeck. Na twee disciplines stond het duo Joos-Wouters.aan de leiding met 15p punten tegen 14 voor Oste – Van Broeck. Gino Van Hoof en Dirk Rombaut volgden met 13p.

    - De ploegentijdrit over 800 m was bepalend voor  de kwalificering voor de finale ploegkoers voor de plaatsen 1,2 en 3.Er waren immers 20 punten te verdienen voor de snelste tijd. Die ging naar Steve Oste-Gino Van Broeck in 37.86 sec. Joos-Wouters zetten 38.75 sec neer en werd 2de. De derde beste tijd ging naar Marco Wijns –Kjell Verleysen met 41.59 sec. Met 41.72 sec werden Geert Smet – Shani Goossens 4de.

    - Voor de finale voor de eerste drie plaatsen klasseerden zich: Steve Oste-GinoVan Broeck 34p, Luc Joos-Glenn Wouters 33p en met 25p waren er twee ploegen doch door een betere tijdrit konden Marco Wijns-Kjell Verleysen hun concurrenten Gino Van Hoof – Dirk Rombaut naar de B-finale zenden. In die B-finale voor de plaatsen 4, 5 en 6 zaten ook nog Smet-Goossens en Angie Claeys-Sofie De Keersmaeker (werd vervangen door Gaspard Van Peteghem).

    12.05.04 Rollen 04 st n LUC JOOS & GLENN WOUTERS 015.jpg    12.05.04 Rollen 05 st n MARCO WIJNS & KJEL VERLEYSEN 016.jpg

    Luc Joos en Glenn Wouters geselecteerd voor de grote finale.         Marco Wijns en Kjell Verleysen geselecteerd voor
                                                                                                                de grote finale.

    12.05.04 Rollen 03 st n G VAN BROECK & STEVE OSTE 014.jpg    12.05.04 Rollen 02 st n.jpg

    Gino Van Broeck en Steve Oste geselecteerd voor        De sportieve sportschepen Van Peteghem met Angie Claeys
    de grote finale.                                                                
    in een ploegentijdrit.

     

    - De finales werden gereden in een boeiende ploegkoers over drie ronden van 300 m. Het beste team werd uiteindelijk toch Luc Joos-Glenn Wouters. 2. Steve Oste-Gino Van Broeck en 3. Marco Wijns-Kjell Verleysen.
    12.05.04 Rollen 13 st n 030.jpg

    De winnaars, Glenn Wouters en Luc Joos,  kregen de gelukwensen van
    burgemeester Christel Geerts.

    12.05.04 Rollen 12 st n 029.jpg 

                               Steve Oste en Gino Van Broeck werden 2de.

    12.05.04 Rollen 11 st n 028.jpg 

                                Marco Wijns en Kjell Verleysen als 3de

     

    Verder: 4. Geert Smet-Shani Goossens 5. Gino Van Hoof-Dirk Rombaut 6. Angie Claeys – Gaspard van Peteghem 7. Conny Quintelier-Marleen Van Bogaert 8. Liesbeth Van Damme- Pathy Boni 9. Inge Joos-Sigrid De Wilde.
    12.05.04 Rollen 10st n 027.jpg   12.05.04 Rollen 09 S t n 026.jpg

          Geert Smet en Shani Goossens werden 4de.                      Dirk Rombaut en Gino Van Hoof die 5de eindigden.

    12.05.04 Rollen 08 st n 023.jpg      12.05.04 Rollen 07 st nLiesbeth v Damme 021.jpg

    7de plaats voor Marleen Van Bogaert en Conny Quintelier.         Liesbeth Van Damme die met Pathy Boni 8ste werd.

    12.05.04 Rollen 06 st n020.jpg 

    Gemeenteraadslid Sigrid De Wilde en Nationaal Kampioen
    Veldrijden bij de VWF Inge Joos met Schepen Van Peteghem
    na hun 9de plaats.

     

    AAN HOGE SNELHEID

    12.05.04 Rollen 21 st n Kristof verb043.jpg 12.05.04 Rollen 22 St NVERBERCKMOES & Gaspard 045.jpg

    Met de winnaar op de foto: Inge Joos, Kristof Verberckmoes en                Ook de schepen van sport, Gaspard Van Peteghem,
    Sigrid De Wilde.
                                                                                              wilde op de foto met de recordhouder op vlak van 
                                                                                                                        hoge snelheid op een fiets op rollen.

     

    De race op de hoge snelheidsfiets werd geopend met een demonstratie van schepen Van Peteghem. Groot was de verrassing bij het publiek toen Gaspard zomaar een snelheid van 232 km/u reed. De trend was gezet want er werd alles aan gedaan om die snelheid te verbeteren. Maar dat lukte niet zo gauw. Gunther Daman sneuvelde op 230 km/u en Wouter De Maere en Robby Meul bleven op 231 steken. Toen nadien Kris Heynderickx de fiets met een versnelling van 114 X 7 besteeg, was het raak: hij reed 235 km/u. Doch drie kandidaten verder zorgde Steve Oste ook voor 235 km/u. Spannend. Kris Hertssens plaatste de top nu op 237 km/u en het zag er naar uit dat hij wel de eindlaureaat zou worden.

    Kwam dan de allerlaatste kandidaat. Dat was Kristof Verberckmoes. Luid aangemoedigd door zijn collega-mountainbikers begon hij rustig op te bouwen om dan te ontploffen ! Er verscheen op de snelheidsmeter in rode cijfers, het getal 245. Kristof werd de eindlaureaat. En het was deze keer wel correct van te zeggen ‘de lesten is de besten’.

    De prijzen werden uitgereikt door burgemeester Christel Geerts, schepen Gaspard Van Peteghem, gemeenteraadslid Sigrid De Wilde en Marleen Van Bogaert.
    12.05.04 Rollen 16 st nGASPARD HOGE SNELH 012.jpg         12.05.04 Rollen 17 St nKris Heyderickx juicht.008.jpg

    Gaspard Van Peteghem die geruime tijd op                   Kris Heynderickx stapt tevreden af nadat hij
    nummer 1 stond met een snelheid van 232 km/u.          
    met 235 km/u een knappe prestatie leverde.

    12.05.04 Rollen 18 st n STEVE OSTE hoge snelh 235 018.jpg    12.05.04 Rollen 19 st nKRIS HERTSENS 237 038.jpg

    Steve Oste die eveneens de 235 km/u bereikte.    Kris Hertsens bekijkt de ‘machine’ waaruit hij 237 km/u haalde.

    12.05.04 Rollen 20 st nKristof Verberckmoes juicht 039.jpg  12.05.04 Rollen 23 st nSIGRID DE WILDE op hoge snelh 037.jpg

    Kristof Verberckmoes juicht. Hij heeft zonet 245 km/u gereden                Het dient zeker een vermelding dat slechts één dame
    en is daarmee de eindlaureaat op de hoge snelheidsfiets.                      op de hoge snelheidsfiets kwam rijden.
    Rollenspecialst, Ronny Van de Vijver, geniet mee.                                 
    Dat was gemeenteraadslid Sigrid De Wilde.
                                                                                                                      Ze reed aan een maximumsnelheid van 183 km/u.

     

     

    Tekst en foto’s: Flor Van de Velde

    06-05-2012 om 15:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LEO MARTENS OVERLEDEN !!!

    Leo Martens overleden.

     

    In Stekene overleed Leo Martens, ex-renner en vader van Valentijn en Pepijn Martens, beiden momenteel aangesloten bij het Wielerteam Waasland. Leo werd 56 jaar. Polderrenners biedt aan de familie welgemeende deelneming aan en troost bij de droevige dagen die nu volgen.
    12.05.03 LEO martens sportlaur.jpg

    In 2010 kreeg Leo de prijs van de “Sportverdienste” van de gemeente Stekene voor zijn vele jaren inzet voor de wandelclub “De Smokkelaars”, waarvan hij de medestichter was. Hij was gedurende 24 jaar voorzitter en spande zich grenzeloos in voor de wandelsport in en buiten Stekene. In zijn jongere jaren was hij ook wielrenner die vooral in het veld zijn mannetje kon staan.

    De overledene is ook de broer van Réno Martens, schepen van sport in Stekene.

    Bron: Flor Van de Velde

    Leo Martens.png


    06-05-2012 om 14:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MAANDAG 28 MEI EN ZATERDAG 2 JUNI - ELITE Z.C. & BELOFTEN TE WAASMUNSTER

    Wielertweedaagse voor elites zonder contract en beloften in Waasmunster !!!

     

    De organisatoren van de wielerwedstrijden voor elites zonder contract en beloften van Waasmunster-Ruiter (Maandag 28 Mei) en Waasmunster-Heiken (Zaterdag 2 Juni) slaan de handen in elkaar en tekenen dit seizoen voor een tweedaagse. In het officieel bondsblad staat één en ander niet vermeld maar organisator Willy De Maere bevestigde dat er een klassement na de twee wedstrijden wordt opgemaakt waaraan 500 euro als extra prijzengeld is verbonden. Alvast een leuk extraatje voor de renners die eerder dit seizoen hun prijzengeld naar beneden aangepast zagen. De wedstrijd op 28 Mei (start om 15u00) wordt gereden met start en aankomst aan de kerk van Waasmunster-Ruiter, op Zaterdag 2 Juni (start om 14u30) liggen start- en aankomst aan de Groenselstraat. De organisatie is telkens in handen van “Veloclub Vlug en Vrij – Waasmunster”.

     

    Bron: Ivan Elegeert

    06-05-2012 om 14:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 06/05/2012
    Walsoorden Den Dijk Walsoorden Den Dijk 2.jpg 
                                       
    Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan de Betoncentrale.
    Neyt Thomas KOP 2011.png

      Thomas Neyt

    Onder leiding van Kenny Janssens en Tom Heirbaut vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    7 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op 'DEN DIJK'.
    Zeer veel wind in de Polders en dus was goed ronddraaien de boodschap en dat deden ze tot de meet in Kallo. Enkel Wim Ryckaert probeerde in de finale eens solo te gaan maar veel ruimte kreeg hij niet. Uiteindelijk geraakte Thomas Neyt en Wim Ryckaert in de laatste kilometer nog licht voorop en was het Thomas Neyt die het haalde voor Wim Ryckaert en Kenny Janssens. De totale afstand tot de meet bedroeg 80 Km en het gemiddelde kwam uit op 38 Km/h vanaf de 't Witte Huis, vanaf Buyl Sport stond de teller op 36,6 Km/h. Met de extra lus naar Den Es en terug naar Melsele bedroeg de afstand 106 Km.
    Reden mee: Tom Heirbaut , Wim Ryckaert , Dirk Bryssinckx , Thomas Neyt , Wim Kras , Serge Meyvis (ligfiets) en Kenny Janssens.

                             Kallo de Meet
                                                                  De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.

    06-05-2012 om 13:30 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!