.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    07-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 06/06/2011

    waod_3.jpg

    WAOD 6-6-11-hulst 078.JPG     WAOD 6-6-11-hulst 077.JPG
     Winnaar Catg.A Rein-Jan Elenbaas, winnaar Catg.B Bart Van Speybroeck                  Franky Van Oyen winnaar leidersprijs.
    en 3de Steven Martens.

    Maandag 06 Juni – HULST (Ned)

     

    Cat A/B:

    1.Rein-Jan Elenbaas (Goes, winnaar cat. A)

    2.Bart Van Speybroeck (Nevele, winnaar cat. B)

    3.Steven Martens

    4.Nico Ringelberg

    5.Kristof Gryson

    6.Peter Neels (Kruibeke) 7.Sjacco Matthijs 8.Michel Janssen 9.Jimmy De Bruyn 10.Nico Thijs 11.Wim De Waal 12.Rudi Rabout (Heinkenszand) 13.Joeri Kasper 14.Mathijs Buzeyn 15.Kristof De Baets 16.Christian Kik 17.Edward Van Ewijk 18.Kevin Vleurinck 19.Nathan Traas 20.Sjacco Hoondert


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    07-06-2011 om 22:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/06/2011

    waod_3.jpg
    Proficiat aan RENE COLMAN met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!


    Zaterdag 04 Juni DESTELBERGEN (9070)
    Categorie A/B:
    (60 dln)

    1.Paul Rooseparck (Laarne, winnaar cat. A)

    2.Patrick Vanhoolandt (Drongen, winnaar cat. B)

    3.Brent Van Hallenberge (A2)

    4.Frederik Ghyselen (B2)

    5.Kristof Muys (B3)

    6.Glenn De Wolf (Hamme A3) 7.Franky Van Oyen (Zulte B4) 8.Jurgen Goossens (Kieldrecht B5) 9.Marcin Sitarski (B6) 10.Dries De Smet (A4) 11.Gratien Bossaer (A5) 12.Jerry Cooman (B7) 13.Guan De Cooman (A6) 14.Christopher Vanneste (B8) 15.Peter De Corte (B9) 16.Jens Daems (A7) 17.Jan Reubens (A8) 18.Kristof Dhondt (B10) 19.Davy Versichel (A9) 20.Gino Van Broeck (Belsele A10) 21.Mario Van Den Broecke (B11) 22.Mike Van Ryssel (A11) 23.Stefaan Van Gaever (B12) 24.Kevin Andries (A12) 25.Olivier Dedeckel (B13) 26.Benny Moens (A13) 27.Tom Rouan (Merelbeke A14) 28.Steve Randles (B14) 29.Michael De Meyer (A15) 30.Marc Reynaerts (B15)

     

    Categorie C/D: (44 dln)

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem, winnaar cat. D)

    2.Philip Lampaert (Bellem, winnaar cat. C)

    3.Stefan Adriaenssens (Burcht C2)

    4.Pedro Michels (C3)

    5.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde C4)

    6.Mario Lammens (D2) 7.Philip Wittoek (D3) 8.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D4) 9.Franky De Tremerie (C5) 10.Bart Rombouts (Kallo C6) 11.Alain Bogaert (C7) 12.Stanny Benoot (D5) 13.Rudi Rabout (Heinkenszand C8) 14.Wim Rombaut (C9) 15.Peter Ballet (D6) 16.Nico Debaes (Desselgem C10) 17.Luc De Meester (D7) 18.Danny Velge (D8) 19.Fabien Hanssens (C11) 20.Johan Vervaecke (C12) 21.Guy De Bodt (C13) 22.Serge De Wever (D9) 23.Marc Cossyns (D10) 24.Candy De Boelpaep (C14) 25.Idesbald Nevejans (D11) 26.Michel Bultinck (C15) 27.Patrick Joos (D12) 28.Luc Wytinck (C16) 29.Marnic Van Damme (C17) 30.Sven De Vlieger (C18)

    Categorie E:

    1.Joseph Devits (Geraardsbergen)

    2.Johan Brouwers

    3.Georges Vergauwe

    4.Wim De Waal

    5.Patrick Watteny

    6.Etienne Claus (Waasmunster) 7.Marcin Durant 8.Steven Blommaert 9.Geert De Spiegeleer 10.Frederik Blervacq 11.Rudi Van De Velde 12.Alain Goossens 13.Siegfried Van Overberghe 14.Peter De Ghein 15.Geert Roegiers 16.Noël Willems 17.Patrick Van Den Broeck 18.Franky De Pauw 19.Hilair Heye 20.Marc Couckuyt 21.Wim De Coninck 22.Luc Joos 23.Geert Smet 24.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 25.Patrick Bekaert 26.Mario Geirnaert 27.Johan De Clerck 28.Willy De Sutter 29.Leo Mares (Beveren) 30.Luc Van de Walle

    Categorie F1/F2:

    1.Helmuth Tas (Sijsele, winnaar cat. F1)

    2.Tony Baudonck (F1-2)

    3.Dick Van Loon (F1-3)

    4.Eddy Cobbaut (winnaar cat. F2)

    5.Robert Maldrie (F2-2)

    6.Eddy De Vuyst (F1-4) 7.Noël Rogge (F2-3) 8.Danny Paridaens (F2-4) 9.Pascal Cornand (F2-5) 10.Roland Boulard (F2-6) 11.Eddie Van Leirberghe (F1-5) 12.François Coppers (Lokeren F1-6) 13.Luc Ribbens (F1-7) 14.Dirk Tumeleer (F1-8) 15.Luc D'Haeseleer (F2-7) 16.Luc Verkinderen (F2-8) 17.Ronny Byl (F1-9) 18.André De Boelpaep (F1-10) 19.Bart Delagrange (F1-11) 20.André Clemmen (F2-9) 21.Noël Sonck (F1-12) 22.Peter Buyl (F1-13) 23.Luc Roelandt (F1-14) 24.Willy De Regge (F2-10) 25.Dirk De Cauwer (Hamme F1-15) 26.Kurt Wille (F2-11) 27.Daniel Hauttekeete (F2-12) 28.Patrick Van Hulle (F1-16) 29.Eric Pauwels (F2-13) 30.Emmanuël De Loor (F1-17)

    Categorie G:

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2.Herman Van Den Borre

    3.Luc Snels

    4.Theo Coudyzer

    5.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    6.Hendrik Scheirlinckx 7.Julien Vyvey 8.Erik Vandersteen 9.Maurice Van Ginderdeuren 10.Remi Depraetere 11.Marinus Lockefeir 12.Jozef De Bruyn 13.Adri Van Loon 14.Piet Achten 15.Michel Bousard 16.Robert Robijns 17.Jozef Van Isterdael 18.Hendrik Cornelis 19.David Orford 20.Jean-Paul Van Oudenhove 21.Alfred Staljanssens (Bornem) 22.Jaak Nys 23.Eddy De Clercq 24.Alain Messager 25.Luc De Cock 26.Henk Bolle 27.Eric De Wilde 28.Roland Van Imschoot 29.Firmin De Zutter 30.François De Leener

    Categorie G+:

    1.Gerard Devleeschauwer (Idegem)

    2.Werner Dullaert (St.Gillis)

    3.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    4.Joseph D'Hont

    5.Jos Kloeck

    6.Mathieu Mercken 7.Ko Tolhoek 8.Freddy De Blick (Beveren) 9.Clement Saelens 10.Gerard Mariën (Schoten) 11.Denis Keynen 12.José De Vreese 13.Daniel Meirlaen 14.Luc Muys 15.René Van Reeth 16.Armand Mols 17.Herman Dias 18.André Van Asbroeck 19.Lucien Van Impe 20.Omer Meloen 21.Ortaire Stevens 22.Willy Kohlhaas 23.Jean-Pierre Heymans 24.Ferdinand Moerman 25.Guus Schuller 26.Antoine Cools 27.Hervé Verstuyft 28.François Brouwers 29.Huib Klip 30.Guy Soil

    Categorie G++:

    1.RENE COLMAN (Sint-Niklaas)

    2.Daniël Jooris

    3.Leo De Jong

    4.Edward Battersby

    5.Joseph Boone

    6.Willy Voorbraeck 7.Jef Verheyen 8.Trevor Fenwick

    07-06-2011 om 12:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 03/06/2011

    waod_3.jpg
    Proficiat aan ALEX GOOSSENS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan FREDDY DE BLICK met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Goossens Alex KOP 2010.jpg      De Blick Freddy KOP 2011.jpg

           Alex Goossens                 Freddy De Blick

    Vrijdag 03 Juni – ERTVELDE (9940)
     

    Categorie A/B: (43 dln)

    1.Steven Martens (Lotenhulle, winnaar cat. A)

    2.Hennie Morel (A2)

    3.Paul Rooseparck (A3)

    4.Kristof Gryson (A4)

    5.Valentijn Van De Velde (A5)

    6.ALEX GOOSSENS (Vrasene, winnaar cat. B)

    7.Kristof Dhondt (B2) 8.Sammy Bogaert (Kalmthout A6) 9.Sven Gheerolfs (A7) 10.Mario Van Den Broecke (B3) 11.Nico Verwee (B4) 12.Vincent Brunel (B5) 13.Maarten De Muynck (A8) 14.Kenny Maenhout (A9) 15.Bart De Wachter (B6) 16.Luc De Duytsche (B7) 17.Kris Smet (St.Niklaas B8) 18.Tommy Maenhout (A10) 19.Gino Hoskens (Beveren B9) 20.Dennis Nevejans (A11) 21.Steven Heirman (Hamme A12) 22.Philippe De Vleeschauwer (B10) 23.Bart Bonne (B11) 24.Tim Goethals (B12) 25.Joachim De Pauw (A13) 26.Andy Van Loon (B13) 27.Gunter D'Hont (B14) 28.Davy Reyniers (Kruibeke A14) 29.Jens Daems (A15) 30.Koen De Paepe (B15)

     

    Categorie C/D: (51 dln)

    1.Peter Mol (Kapelle, Ned, winnaar cat. C)

    2.Stefan Adriaenssens (Burcht C2)

    3.Bart Rombouts (Kallo C3)

    4.Stefan Verhaeghe (C4)

    5.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde C5)

    6.Danny Van Oyen (Deinze, winnaar cat. D) 7.Peter Kerckaert (D2) 8.Franky De Tremerie (C6) 9.Willy Den Haese (D3) 10.Xavier Vansevenant (D4) 11.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D5) 12.Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken C7) 13.Wim Heyndrickx (Vrasene C8) 14.Sven De Vlieger (C9) 15.Bart Neirynck (C10) 16.Peter Flach (Zwijndrecht C11) 17.Philip Wittoek (D6) 18.Alain Provoost (D7) 19.Dirk De Pauw (Beveren D8) 20.Ronald De Scheemaeker (D9) 21.Frank Neyrinck (D10) 22.Fabien Hanssens (C12) 23.Marino Naessens (C13) 24.Olivier Vaerewyck (C14) 25.Steven De Coster (C15) 26.Gerrit Vermassen (D11) 27.Patrick Nauwelaers (C16) 28.Philippe De Smet (D12) 29.Mario De Kesel (C17) 30.Frank Dhooge (C18)

    Categorie E:

    1.Willy Van Herreweghe

    2.Jean-Pierre Van Maldegem

    3.Hilair Heye

    4.Wim De Waal

    5.Philippe Lacquet

    6.Peter Schoepen 7.Paul Van Cleemput (St.Niklaas) 8.Patrick Bekaert 9.Etienne Claus (Waasmunster) 10.Mario Geirnaert 11.Luc De Guchtenaere 12.Guy Verstraeten 13.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 14.Jan Van Haute

    Categorie F1/F2:

    1.Jozef Deneef (Denderleeuw, winnaar cat. F1)

    2.Staf Lievens (F1-2)

    3.Eric Van Pottelberg (Sinaai F1-3)

    4.Helmuth Tas (F1-4)

    5.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. F2)

    6.Roland Boulard (F2-2) 7.Dirk Van Loon (F1-5) 8.Noël Rogge (F2-3) 9.Patrick De Backer (F2-4) 10.Erwin Verbeke (F1-6) 11.Marcel Poelmans (F1-7) 12.Tony Baudonck (F1-8) 13.François Coppers (Lokeren F1-9) 14.Ronny Byl (F1-10) 15.Philip Marechal (F1-11) 16.Daniel Hauttekeete (F2-5) 17.José Dezegher (F2-6) 18.Louis Moens (F2-7) 19.Dirk Caekebeke (F1-12) 20.Jo Montforts (F1-13) 21.Hans Van Lierde (F1-14) 22.Dirk De Cauwer (Hamme F1-15) 23.Pascal Cornand (F2-8) 24.Donald De Vlieger (F1-16) 25.Patrick Camerlinckx (F1-17) 26.Mark Hemelsoet (F2-9) 27.Jacobus Beun (F2-10) 28.Rudy Lammens (F1-18) 29.Benny Van Damme (F1-19)

    Categorie G:

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2.Willy Roels

    3.Karel Heirbaut (Belsele)

    4.Victor Van Den Eynde

    5.Roger Hoof (St.Niklaas)

    6.Julien Vyvey 7.Herman Van Den Borre 8.Luc Snels 9.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 10.Theo Coudyzer 11.José Demeyere 12.Firmin De Zutter 13.Willy Mous 14.Ludo Opdebeek 15.Luc Cocquyt 16.Freddy Vervenne 17.Marinus Lockefeir 18.Eric De Wilde 19.Luc De Cock 20.Henk Bolle 21.Adri Van Loon 22.Eric Roels 23.Jaak Nys 24.Roland Van Imschoot 25.Erik Vandersteen 26.Michel Bousard 27.David Orford 28.Paul Luyten 29.Stephen Tomes 30.Arnold De Muynck

    Categorie G+:

    1.FREDDY DE BLICK (Beveren)

    2.Mathieu Mercken

    3.Gerard Mariën (Schoten)

    4.Armand Mols

    5.Luc Muys

    6.Roger De Breuker 7.Clement Saelens 8.Bernard Matthyssens 9.Jos Kloeck 10.Joseph D'Hont 11.Pierre Verberckmoes (Belsele) 12.Gerard Devleeschauwer 13.Hervé Verstuyft 14.Willy Kohlhaas 15.Jean-Pierre Heymans 16.José De Vreese 17.Louis Heremans 18.Christiaan Vandevoorde 19.Freddy Van Impe 20.Denis Keynen 21.Ferdinand Moerman 22.Ortaire Stevens 23.Anton Van Poecke 24.Antoine Cools 25.Paul De Geynst 26.Guus Schuller 27.Armand Kochuyt

    Categorie G++:

    1.Leo De Jong (Deurne)

    2.Edward Battersby

    3.Joseph Boone

    4.Daniël Jooris

    5.Trevor Fenwick

    6.Raf Luyckx (Belsele) 7.Willy Voorbraeck 8.Jef Verheyen

    07-06-2011 om 12:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/06/2011

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 5/06 – KEERBERGEN


    Categorie A/B
    1--Koen Iwens
    2--Sam Van Nuffelen
    3--Bart berghmans
    4--Stijn Pitschon
    5--Glen loos
    6--Sven Verstraeten 7--Kim Lets 8--Philippe Dela Montagne 9--Geert Van Den Bosch (B) 10--Bart Gendarme (B) 11--Christophe Adams (B) 12--Erik Wellens (B) 13--Kjell Van Laer 14--Rudi Drappier (B) 15--Pieter Diels 16--Rik de Vree (B) 17--Dirk Van De Capellen (B) 18--Yves Boenders (B) 19--Philippe Van Opstal 20--Tim Tubbax 21--Joeri Van Buggenhout 22--Jan Discart 23--Ronny de Vries (B) 24--Jelle Ceulemans 25--David rens (B) 26--Christof Smolderen 27--Sven Cuppers 28--Jan Van Der Auwera (B) 29--Jurgen Driesen 30--Steven Covents

    Categorie C:

    1--Bruno Brabants
    2--Alex Ackermans
    3--Benny Van Gansen
    4--Marc De Cock
    5--Peter Vos
    6--Marc Kiesekoms 7--Wim van Thielen 8--Ivan Coudyzer 9--Luc Aerts 10--Willy Van Dyck 11--Marc Vekemans 12--Hans Van Bael 13--Dirk Wynants 14--Andre Aertgeerts 15--Ronny Govers 16--Rudi Kenis 17--Jan Cortoos 18--Ronny Coremans 19--Luc De Wael 20--Dirk Peigneur

    Categorie D:
    1--Staf Lievens
    2--Marc Heulens
    3--Paul Geudens
    4--Andre Volkaerts
    5--Francy Baptist
    6--Louis Van Den Broeck

    Categorie E:
    1--Georges Vonckx
    2--Jan Van Hove
    3--Willy Van Herck
    4--Frans Bastiaens
    5--Willy Mous

    07-06-2011 om 12:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 08/06/2011

    Woensdag 8 Juni – ST LIEVENS ESSE (9550) - Doornstraat - Dancing-Restaurant Witte Hoeve
    Let op de starturen

    Start F cat - 15h30 - 53km
    Start G cat - 15h31 - 53km
    Start D cat - 17h00 - 60km
    Start E cat - 17h01 - 60km
    Start A cat - 18h30 - 74km
    Start C cat - 18h31 - 67km

    07-06-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    06-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan THOMAS ONGENA met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan PIETER CORDEEL met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!   

    Ongena Thomas KOP 2011.jpg     Cordeel Pieter KOP 2011.jpg
         Thomas Ongena                     Pieter Cordeel

    Zondag 05/06/2011 - MEMORIAL PH. VAN CONINGSLOO (A) - Men Elite UCI - Topcom -27 - 183,8 km - 03h59min

    Aantal deelnemers:
    1.FENN Andrew - SKT AN POST - SEAN KELLY
    2.DEPOORTER Dries - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 47”
    3.VERMOTE Alphonse -
    EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM
    4.NOOYTENS Sven -
    TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE
    5.VERRAES Benjamin -
    JVB JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT
    6.VAN ROY Stijn -
    PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM
    7.PARDINI Olivier - WBC WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE
    8.MANIUSIS Martynas -
    DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME
    9.SMEYERS Floris -
    OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
    10.CORDEEL Sander uit Stekene -
    CMD COLBA - MERCURY
    34.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht -
    OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 53”
    45.DRUYTS Gerry uit Wilrijk -
    ROCK WERCHTER CYCLING TEAM op 3’39”
    54.MEERSMANS Bjorn uit Bornem -
    ROCK WERCHTER CYCLING TEAM op 3’41”
    55.FRANCKAERT Gregory uit Kallo -
    VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
    71.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - 
    EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM
    113.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge -
    PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM op 8’18”
    116.VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen -
    QCT DONCKERS KOFFIE - JELLY BELLY

    124.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM
    128.VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare -
    OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

     

    05/06/2011 - NEVELE (POESELE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 81
    1 VAN SPEYBROEK Bart (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    2 WILLEMS Mario (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    3 GELDHOF David (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    4 MACIC Chris (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    5 VANHAVERBEKE Jurgen (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) op 3”
    6 VAN COPPERNOLLE Francesco
    (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT) op 12”
    7 TEN HARTOG Guy uit Sinaai
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) op 1’46”
    8 DEGRENDELE Bjorn
    (GEOX FUJI TEST TEAM)
    9 MINNE Stijn (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    10 VAN CAUWENBERGHE Christophe (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    20 DE WILDE Steven uit Aalter (ARDILLES CYCLING TEAM)
    23 DE ROOS Robby uit Moerbeke (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)

     

    05/06/2011 - WETTEREN (WESTREM) (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h31min

    Aantal deelnemers: 51
    1 THOMAS ONGENA uit Berlare (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    2 VAN BRAECKEL Kenny
    (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    3 ONGENA Matthias uit Zele
    (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    4 SMET Guy uit Kruibeke
    (PWC ALIPLAST)
    5 VENS Quincy (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    6 GOVAERT Kenny (VAN DER VURST CYCLING TEAM)
    7 VANLUCHENE Stijn (DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM)
    8 DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai (MIRMIL CYCLING TEAM)
    9 WILLEMS Christophe (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    10 VERHAEGEN Sören (ISOREX CYCLING TEAM)
    14 DE LANDTSHEER Steven uit Kalken (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT) op 30”
    23 DE BOSSCHER Koen uit Kalken
    (CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM) op 1’15”

     

    05/06/2011 - WOLVERTEM (VB) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h26min

    Aantal deelnemers: 138
    1 SCHOEP Glenn (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    2 VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    3 DE POTTER Kjell
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    4 VANHOVE David uit Beverlo (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    5 METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    6 VERBEEK Dieter (VAN EYCK SPORT)
    7 ILEGEMS Ken uit Hemiksem (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    8 VAN LIERDE Kevin (VAN EYCK SPORT)
    9 SUAREZ Kevin (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    10 VAN AERT Jan (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    12 DE PAUW Moreno uit St.Pauwels
    (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    21 VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme (LUCA TEAM BELGIUM)
    24 VAN GUYSE Jarno uit Stekene
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    31 VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai (CYCLING TEAM M. PINTE)
    33 VAN REETH Ken uit Boom (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    38 BOEYKENS Gertjan uit Stekene
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    45 PENNE Stijn (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)
    50 D`HOLLANDER Mathias uit Zele (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    66 WIELANDT Sven uit Beveren (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)
    80 VERGEYLEN Timothy uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    96 TORFS Robby uit Boom (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    97 RIEMSLAGH Gianni uit Bornem (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)
    100 VERCAUTEREN Roberto uit Beveren (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    122 BEIRNAERT Wim uit Schoten (DE RUPELSPURTERS)


    05/06/2011 - NINOVE DERNYCRITERIUM (O) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium

    Aantal deelnemers:

    1.MC EWEN Robert - TEAM RADIOSHACK

    2.PAUWELS Kevin - SUNWEB-REVOR

    3.DE NEEF Steven - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    4.BOUCHER David - OMEGA PHARMA-LOTTO

    5.DE POORTERE INGMAR - DONCKERS KOFFIE

    6.NEIRYNCK Stijn - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR 

    7.VANTHOURENHOUT Dieter - BKCP - POWERPLUS

    8.SCHETS Steve - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

    9.VAN DEN HOUTE Sven - VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    10.VANTORNOUT Klaas - SUNWEB-REVOR

    11.PENNE Frederik - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    12.VAN ASBROECK Tom - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    05/06/11 - GITS (W) – Elite z.c./U23 – 140 km - 03h15min

    Aantal deelnemers: 68
    1 PATTEN Daniel
    (CYC MAGNUS MAXIMUS COFFEE)
    2 WALLAYS Jens
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    3 NAUWYNCK Stijn (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    op 23”
    4 DEWILDE Wouter
    (TRUST MTB TEAM VZW)
    op 29”
    5 TAILLIEU Kristof
    (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA)
    6 VANDROMME Werner
    (CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM)
    7 SABBE Enzo (WTC DE PUTTERS OOSTKAMP)

    8 AURIMAS VARNA
    (PWC ALIPLAST)
    9 LEGRAND Wesley (CT COVEMAECKER - BALANS)

    10 VIAENE Jurgen
    (ASFRA RACING TEAM)


    05/06/2011 - LONDERZEEL - SINT JOZEF (VB) - U23 - 114 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 83
    1 PIETER CORDEEL uit Stekene (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    2 DE VYLDER Jonas (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    3 SWINNEN Stef (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    4 VANROY Glenn (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    5 VAN COUTER Stein (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    6 VAN DEN VONDER Stef (SCOTT USA CYCLING TEAM)
    7 CAMPENAERTS Victor (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    8 KOUWENBERGH Bryan (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    9 GEERINCKX Dieuwer (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    10 VAN BYLEN Jens (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    21 VANDYCK Niels uit Puurs
    (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)


    05/06/2011 - OVERPELT (LB) - Amateurs + Masters – 76 km - 01h42min
    Amateurs + Masters A:  30 deelnemers

    1 ARITS Steven (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    2 CLEEREN Tom (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE) op 2”
    3 THIJS Rik
    (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE) op 10”
    4 GOOS FREDERIK
    5 CLAES Jorg
    (APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW)
    6 PENDERS Francis (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    7 BEENAERTS Gert
    (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    8 BROECKX Jimmy (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    9 VANHOVE JOERI
    10 BECKERS ROY
     

    Masters B:  11 deelnemers

    1 LAHOU Rudy (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    2 HERMANS STEFAN
    3 JANSEN Wim
    (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    4 BOGAERTS Patric (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    5 SMOLDERS FRANK op 1’20”
     

    Masters C:  3 deelnemers

    1 VAN ROY Luc (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    2 VAN EYNDT Jozef
    (VAN GOETHEM/PRORACE CT) op 1’10”
    3 PEETERS Etienne
    (VAN GOETHEM/PRORACE CT) op 1’18”

    06-06-2011 om 11:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 05/06/2011 - KIELDRECHT (O) - Dames Elite - 90 km - 02h14min

    Aantal deelnemers: 60

    1.GRANT Emma - RAPHA CONDOR CC

    2.DRUYTS Jessy uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012 op 7”

    3.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4.ROCKX ANOUK - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    5.VAN HOEK Lotte - RESTORE CYCLING

    6.VAN LOOY Katrien - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM

    7.VAN LOY Ellen - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    8.DUYCK Ann-sophie - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9.VERBEECK Liesbeth - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    10.ELVIN GRACE - CANBERRA CYCLING TEAM

    15.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM op 1’32” 

    23.CROKET Gilke uit Bornem - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. op 1’54”   

    25.VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN op 2’20”

    32.VERWULGEN Julia uit Moerbeke - SENGERS LADIES CYCLING TEAM 

    35.ROBERT Valerie uit Vrasene - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    40.GELDHOF Anja - WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM

    44.DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V 

     

    05/06/2011 - ETTELGEM (W) - Juniores - 90 km - 02h13min

    Aantal deelnemers: 28
    1 RUTSAERT Jelle (TIELTSE RENNERSCLUB)
    2 CONSTANT Kenny (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK) op 5”
    3 WHITE Tatham
    (BALMORAL CC) op 10”
    4 BLOMME Lorenzo
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    5 DE GREVE Maxim (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    6 DE CRAEMER Stijn (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    7 OPSOMER Jan-Bart
    (JONGE RENNERS ROESELARE)
    8 PYFFEROEN Rens (ZRTC THEO MIDDELKAMP)
    9 DEVRIENDT Damon (KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE)
    10 LOETERS Laurens (KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE)

     

    05/06/2011 - HARINGE (W) - Juniores - 87 km - 02h07min

    Aantal deelnemers: 45
    1 MYNGHEER Daan (JONGE RENNERS ROESELARE)
    2 DARVILLE ALEX op 7”
    3 PYFFEROEN Miel
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    4 FARAZIJN Maxime (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    5 LOGIER Jan (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    6 CARPENTER DANTE (onelife)
    7 RAEYMAEKERS Thomas (AVIA CYCLING TEAM)
    8 BYRNE Declan (BROOKS CYCLES)
    9 VERMEULEN Siemen (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    10 BROCK Duncomb

     

    05/06/2011 - HOELEDEN (VB) - Juniores - 88,2 km - 02h09min

    Aantal deelnemers:

    1 GOYVAERTS Oskar (WSC HAND IN HAND BAAL)
    2 DUSOLEIL Jasper (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO) op 16”
    3 LODEWYCKX Jeroen
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    4 KERCKHOFS Jochen (VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS)
    5 CUMPS Ruben (VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS)
    6 HOLSBEEK Matthias (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    7 JANSSENS Koen (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    8 COX Bram (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    9 VANDORMAEL Tom (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
    10 DE WEERDT Nick (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK) op 46”
     

    05/06/2011 - ROOSDAAL (VB) - Juniores - 80 km - 01h56min

    Aantal deelnemers: 81
    1 VANSPEYBROECK Sam (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 COOLS Michael (THOMPSON)
    3 VANDER BEKEN Michiel (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    4 D´HONDT Maarten (JONGE RENNERS ROESELARE)
    5 TRIO Niels (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    6 SLEEUWAGEN Robin (THOMPSON)
    7 LIMPENS Gianni (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    8 DELBAERE Tijs (CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE)
    9 THYSSEN Arno (WK NOORD WEST BRABANT)
    10 DE LAETER Saimen (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    17 VAN DAM Tom uit Melsele (RUDYCO CYCLING TEAM)
    41 SMET Cedric uit Rupelmonde (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    51 VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    57 CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken (ISOREX CYCLING TEAM)

     

    05/06/2011 - SINT-TRUIDEN (KERKOM) (LB) - Juniores - 81,9 km - 02h01min

    Aantal deelnemers: 50
    1 STEVENS Andy (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    2 LETEN Pieter (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    3 WARNIER Antoine (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    4 BERVOETS Jasper (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    5 RASSCHAERT Kevin (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    6 SECRETIN Wim (HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN)
    7 WILSON Jack
    (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    8 BIEHL JO (UCDIPPACH)
    9 SEREXHE ROBIN (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    10 STEVENS Senne (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)

    06-06-2011 om 11:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 05/06/2011 - VERREBROEK (O) - Nieuwelingen - 65 km - 01h37min

    Aantal deelnemers: 22
    1 DE PROOST Kyle (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 VAN DEN BOSSCHE Angelo (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS) op 17”
    3 SLOOF Jordi
    (GRTC Excelsior) op 1’00”
    4 VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    5 VERCAUTEREN Stef uit (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    6 VERSCHAEVE Antoon uit Burcht (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    7 PERSOON Pieter uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    8 YSENBAARDT Kevin (K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R)
    9 DE DONDER Wito uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    10 VERSCHUEREN Steve uit St.Niklaas (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    11 VAN NIEUWENHOVE Ward uit Baasrode (RUDYCO CYCLING TEAM)
    12 DE OST Jarne uit Bornem (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    13 THIERENS Arne uit St.Gillis (RUDYCO CYCLING TEAM)
    15 VAN CAUTEREN Jonas uit Haasdonk (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    16 VERMEIREN Gianni (RUDYCO CYCLING TEAM)
    18 DRUMONT Frederik uit Temse (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    19 DE BEULE Mathias uit Melsele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    20 SMET Seppe uit Melsele (RUDYCO CYCLING TEAM)

    05/06/2011 - BANNEUX (LG) - Nieuwelingen NAT - Rit Interclub - 56 km - 01h48min

    Aantal deelnemers: 146    -   LOTTO RIDLEY TOUR

    1 VAN DEN BRANDE Julien - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    2 HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    3 MERTZ Remy - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY  

    4 BIERMANS Jenthe - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2”

    5 CLAUW John Ross - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK op 24”

    6 ROELANTS Laurenz - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 TEIRLINCK Jens - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    8 PIETTE Julien - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    9 PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    10 DELANGHE Jelle - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    35 BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 1'59”

    38 WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    41 VAN HECKE Elias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM

    49 BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 2'22”

    67 RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM op 3'52”

    68 MEERSSCHAERT Jeroen uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM op 4'42”


    05/06/2011 - BONHEIDEN (A) - Nieuwelingen - 64 km - 01h32min

    Aantal deelnemers: 65
    1 WOUTERS Enzo (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    3 CUYVERS Jurian (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    4 DEGHELDERE Jory (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    5 GOOSSENS Kobe (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    6 BRAET Dieter (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    7 MERTENS Joran (VZW IJSKLOKJE - CYCLING)
    8 VAN ROOSBROECK Pieter (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    9 KERREMANS Niels (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    10 VAN GESTEL CISKE (WV BREDA KNOOPPUNT)

     

    05/06/2011 - BORGLOON (JESSEREN) (LB) - Nieuwelingen - 64 km - 01h43min

    Aantal deelnemers: 45
    1 VAN GOMPEL Mathias (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 AERDEN Koen (SPORT EN MOEDIG GENK)
    3 HERMANS Quinten (APB - CYCLING TEAM)
    4 BOETS Ben (APB - CYCLING TEAM)
    5 HOFMANS Brent (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    6 REYNAERTS Wim (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    7 VANDIKKELEN Mathias (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    8 WINANDY Fabian (SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE)
    9 ESSELAAR REMCO
    (WCL BERGKLIMMERS)
    10 VAN UYTSEL Tomas (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG) op 1’21”

     

    05/06/2011 - KRUISHOUTEM (O) - Nieuwelingen - 65,1 km - 01h36min

    Aantal deelnemers: 92
    1 VAN DER BEKEN Arno (ISOREX CYCLING TEAM)
    2 VAN DER BEKEN Robin (ISOREX CYCLING TEAM)
    3 DE KETELE Angelo (ISOREX CYCLING TEAM)
    4 COLPAERT Gianni (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    5 VAN RENTERGHEM Bram
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    6 OSEÏ VERTEZ Matthias (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    7 PEETERS LARS (WILLEBRORD WIL VOORUIT)
    8 BUYSSE Quinten (THOMPSON)
    9 MERTENS Thomas (THOMPSON)
    10 DEMASURE Enzo (NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM)
    21 VERTENTEN Jens uit St.Niklaas (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)

     

    05/06/2011 - KUURNE (W) - Nieuwelingen - 63 km - 01h39min

    Aantal deelnemers: 47
    1 PLANCKAERT Edward (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 DHONT Seppe (NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM)
    3 VANDEWALLE Kenneth (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    4 RYCKOORT Brent (TIELTSE RENNERSCLUB)
    5 DENYS Sven (JONGE RENNERS ROESELARE)
    6 HOUSSOULLIEZ Marcel (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    7 FEYS Laszlo (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    8 VAN OOTEGHEM Thomas (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    9 VANDEVOORDE Gauthier (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    10 DEVOS Iben (TIELTSE RENNERSCLUB)
    14 MECHANT Benjamin uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    05/06/2011 - MEULEBEKE (W) - Nieuwelingen - 63 km - 01h43min

    Aantal deelnemers: 31
    1 WARLOP Jordi (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 DE SMAELS Cil (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    3 PYFFEROEN Matthias (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    4 DECOSTER Jorgen
    (CT COVEMAECKER - BALANS)
    5 DERUYCK Arno (TIELTSE RENNERSCLUB)
    6 BRACKEZ Gianni (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    7 SPRUYTTE Simon (JONGE RENNERS ROESELARE)
    8 CLAEYS Stef
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    9 DECLERCK Mathias (TIELTSE RENNERSCLUB)
    10 BRACKEZ Massimo
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)

     

    05/06/2011 - ROOSDAAL (VB) - Nieuwelingen - 64 km - 01h40min

    Aantal deelnemers: 40
    1 VAN HOOYDONCK Nathan (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    2 DE RIJCK Mathias (KSC DENDERSTREEK LABIEKES)
    3 GEERTS Jari (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    4 VAN MOL Caine (THOMPSON)
    5 TIMMERMANS Tom (THOMPSON)
    6 OVERSTEYNS Lennert (VZW DE DEMERSPURTERS)
    7 VANDER ELST Kjell
    (VZW DE DEMERSPURTERS)
    8 DIERICKX Anthony (THOMPSON)
    9 DE VILLE Jelle (JONGE RAKKERS VOLLEZELE)
    10 SCHUERMANS Jelle (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    21 VAN DE VELDE Thomas uit Hamme
    (ISOREX CYCLING TEAM)

    06-06-2011 om 11:58 geschreven door kenny


    05-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/06/2011

    vwf.JPG







    Zondag 5 Juni - MALDEREN (1840)


    A-reeks
    1 David MOTTE
     
    2 Peter Van Damme 
    3 Tom Op de Beeck 
    4 Danny Saelens 
    5 Gianni Cooman 
    6 Jerry Cooman 
    7 Kevin Van Den Cruijce 
    8 Steven De Maeseneer 
    9 Bjorn Lison 
    10 Stijn Laureys 
    VWF 5-6-11-malderen 102.jpg

       Podium Catg.A met David Motte, Peter Van Damme en Tom Op de Beeck.


    C-reeks
    1 Rudy THOMAS
     
    2 Franky Weemaes (Melsele)
    3 Christophe Brieau 
    4 Jo Van Esbroeck 
    5 Frank Geets 
    6 Bruno Verwulgen (St.Niklaas)
    7 Jimmy De Paepe 
    8 Bruno Bruyere 
    9 Johan Van De Noortgaete 
    10 Dirk De Schrijver 
    VWF 5-6-11-malderen 106.jpg

       Podium Catg.C met Rudy Thomas, Franky Weemaes en Christophe Brieau.

    VWF 5-6-11-malderen 070.jpg 

    De start van de Catg.C met rechts Franky Weemaes en Eddy Merckx die later 
    samen met Jimmy De Paepe tot de smaakmakers van de wedstrijd behoorden.


    D-reeks
    1 Alain DE NORRE
     
    2 Kris Thomas 
    3 Peter Kerckaert 
    4 Francis De Ridder 
    5 Bart De Winter 
    6 Patrick Adriaenssens 
    7 Dirk De Meyer 
    8 Peter De Smedt 
    9 Kristof Reniers 
    10 Bart Sorgeloos 

    VWF 5-6-11-malderen 054.jpg 

                          Podium Catg.D met Alain De Norre, 3de Peter Kerckaert.

    VWF 5-6-11-malderen 024.jpg 

                                               Start van de Catg.D

               
    E-reeks 
    1 Patrick CONVENTS
     
    2 Jean Pierre Claeys 
    3 Luc Van Mol 
    4 Benny D'Haese 
    5 Roland Mersseman 
    6 Frank De Pelsmaker 
    7 Chris Somers 
    8 Patrick Van Hoeymissen 
    9 Andre Praet 
    10 Willy Wouters 
    VWF 5-6-11-malderen 058.jpg

        Podium Catg.E met Patrick Convents, Jean Pierre Claeys en Luc Van Mol.


    F-reeks
    1 Felix LUYTEN 
    2 Marc Vervondel 
    3 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    4 Roland Hellebaut 
    5 Roger Hoof (St.Niklaas)
    6 Hubert Dhondt 
    7 Rik Scheirlinckx 
    8 Hugo Tuypens 
    9 Charly Vanderhulst 
    10 Karel Heirbaut (Belsele)
    VWF 5-6-11-malderen 019.jpg

                    Winnaar Catg.F Felix Luyten en 3de Alfons Van Raemdonck.


    G-reeks
    1 Theo COUDYZER en Etienne VANDENHOUWE 
    3 Andre Ceurens 
    4 Jef Dhondt 
    5 Freddy De Blick (Beveren)
    6 Julien Vyvey 
    7 Jozef Saerens 
    8 Herman Hensen 
    9 Roger Van Den Eede 
    10 Werner Dullaert (St.Gillis)

    VWF 5-6-11-malderen 022.jpg 

    Podium Catg.G met Theo Coudyzer, Etienne Vandenhouwe en André Ceurens.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    05-06-2011 om 22:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MAANDAG 13 JUNI - PROFRONDE BORSBEEK

    Maandag 13 Juni - Profronde Borsbeek

    Bjorn Leukemans zal starten in de Profronde Borsbeek en dit op Pinkstermaandag 13 Juni om 14u30. Voorafgaand is er een wedstrijd voor Nieuwelingen die start om 12u15.
    Het is geleden van 1947 dat er nog profs hebben gereden in Borsbeek toen won Albert Paepe voor Frans Knaepkens en Stan Ockers.

     

    Bron: info@vliegendwiel.be

    05-06-2011 om 12:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 10 JUNI - WIELERCRITERIUM TE BORSBEEK

    VRIJDAG 10 JUNI – WIELERCRITERIUM TE BORSBEEK

     

    Op vrijdag 10 juni organiseren we een wielercriterium in de Schanslaan te Borsbeek voor wielertoeristen en vedetten.

    Met volgende namen bij de vedetten Roland Liboton, Ward Sels, Stan Tourné, Ludo Giesbrechts, Wim Arras, Ludwig Willems, Ortaire Goossens, Jean-Marie Vernie, Peter Van Hoof en nog vele anderen.

     

    Lengte omloop 950m.

     

    18 uur - toeristenkoers / 1 - 18 ronden
    18u30 - toeristenkoers / 2 - 18 ronden
    19 uur  - dorpelingen (enkel inwoners) - 15 ronden
    19u30  -  vedetten  op uitnodiging - 15 ronden
    21 uur  -  jeugd - 5 ronden
    21u15  -  finale  - 30 ronden eerste 10 renners per reeks

    Vooraf inschrijven is verplicht.
    Deelname vanaf 14 jaar.
    Gratis voor inwoners van Borsbeek - niet-inwoners betalen 3,- EUR.

    Alle info: www.vliegendwiel.be

    05-06-2011 om 12:01 geschreven door kenny


    04-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/06/2011
    vwf.JPG







    Zaterdag 4 Juni – WINTAM (2880)

    A-reeks
    1 Jarno VERHOFSTADT 
    2 Peter Neels (Kruibeke)
    3 Andy Annendijck 
    4 Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    5 Christophe De Grom 
    6 Peter Vermassen 
    7 Koen Lintermans 
    8 Danny Borremans 
    9 Bert Lammens 
    10 Wim De Smet 
    VWF 4-6-11- wintham 101.jpg

                                    Winnaar Catg.A Jarno Verhofstadt.


    C-reeks
    1 Frank GEETS
     
    2 Dirk De Schrijver 
    3 Ronny Van Der Vurst 
    4 Rudy Thomas 
    5 Stefan Verhaeghe 
    6 Bruno Bruyere
    7 Mark Vanhomwegen 
    8 Jimmy De Paepe 
    9 Bruno Verwulgen (St.Niklaas)
    10 Patrick Van Ransbeeck 
    VWF 4-6-11- wintham 103.jpg

                                          Winnaar Catg.C Frank Geets.

    VWF 4-6-11- wintham 022.jpg 

                                   Rechts Pieter D'Herde uit Hamme.


    D-reeks
    1 Peter VOS
     
    2 Henri Hermans 
    3 Danny De Backer 
    4 Peter Neckebroeck 
    5 Luc Van Looy 
    6 Peter Dierks (Bornem)
    7 Dominique Turcksin 
    8 Jan Moreels 
    9 Paul Casteleyn 
    10 Herman Proost 
    VWF 4-6-11- wintham 060.jpg

                                               Winnaar Catg.D Peter Vos.

    VWF 4-6-11- wintham 023.jpg 

                                                      Start Catg.D

               
    E-reeks
     
    1 Piet VAN VAERENBERGH 
    2 Jos Maes 
    3 Jean Pierre Claeys 
    4 Dirk Blommaert (St.Niklaas)
    5 Jean Blommaert (Hamme)
    6 Luc Van Mol 
    7 Frank De Pelsmaker 
    8 Norbert Van Nuffel 
    9 Edmond Borms 
    10 Patrick Convents 
    VWF 4-6-11- wintham 062.jpg

           Winnaar Catg.E Piet Van Vaerenbergh en winnaar Catg.D Peter Vos.


    F-reeks
    1 Felix LUYTEN 
    2 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    3 Roland Hellebaut 
    4 Freddy Vranken 
    5 Hugo Verjans 
    6 Roger Hoof (St.Niklaas)
    7 Charly Vanderhulst 
    8 Hubert Dhondt 
    9 Lucien Van Goethem (Stekene)
    10 William De Cremer 

    VWF 4-6-11- wintham 016.jpg 

            Winnaar Catg.F Felix Luyten en winnaar Catg.G André Ceurens.

    VWF 4-6-11- wintham 025.jpg 

    Alfons Van Raemdonck (Beveren) en Lucien Van Goethem (Stekene) uitgeput 
    na de wedstrijd door de warmte.


    G-reeks
    1 Andre CEURENS 
    2 Etienne Vandenhouwe 
    3 Jozef Saerens 
    4 Francois Van De Vijver 
    5 Roger Van Den Eede 
    6 Gilbert Vandenheuvel 
    7 Petrus Jacobs 
    8 Adrien Desmet


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    04-06-2011 om 22:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan STEVEN THYS met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Thys Steven KOP 2011 1.jpg
    Zaterdag 04/06/2011 - BOEKHOUTE (O) - Elite z.c./U23 - 119 km - 02h53min

    Aantal deelnemers: 49

    1.STEVEN THYS uit Zelzate - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    2.VANHAVERBEKE Jurgen - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 5”

    3.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM op 37”

    4.STERCK Gunter uit Klein-Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 43”

    5.CRIEL Tom - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 46”

    6.BRACKE Thomas - DMC- CYCLING TEAM op 2’19”

    7.MARCHAND Gianni - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI op 2’25”

    8.DE SCHEEMAEKER Davy - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 2’33”

    9.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST op 3’50”

    10.DE MEYER Pieter - CYCLINGCHAMPS op 3’52”

    11.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 4’10”

    13.D`HONDT Bram - PWC ALIPLAST op 5’05”

    16.HEIRBAUT Tony uit Belsele - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 8’50”

    18.VANDERMEERSCH Lawrence uit De Klinge - PWC ALIPLAST

    20.VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    22.VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    23.DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    24.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST

    32.MAES Vincent uit Sinaai - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    34.MARIN Biondi uit St.Niklaas - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    38.COVENTS Pieter uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    04/06/2011 - HALLE ( BUIZINGEN ) (VB) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h49min

    Aantal deelnemers: 61

    1.TERWEDUWE Kenny - AN POST SEAN KELLY TEAM

    2.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM/PRORACE CT op 40”

    3.FOUQUET Kevin - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 52”

    4.VAN ASBROECK Tom - VAN DER VURST CYCLING TEAM op 1’40”

    5.DESMET Jeroen - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    6.GUNS Jurgen - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    7.ROELANDTS Rutger - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    8.LAVERY PHILIP - AN POST-SEAN KELLY TEAM

    9.DZERVUS DAJIRUS - AN POST SEAN KELLY TEAM

    10.VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

     

    04/06/2011 - ZWEVEZELE (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 68

    1.DEWILDE Wouter - TRUST MTB TEAM VZW

    2.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST

    3.NEIRYNCK Kevin - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 3”

    4.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO op 15”

    5.VANBECELAERE Tom - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE op 32”

    6.DEMUYNCK Koen - ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM op 45”

    7.DE DECKER Steven - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    8.DE BUYSSCHER Lorenzo - ASFRA RACING TEAM op 55”

    9.COLAERT Pascal - DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM O op 1’15”

    10.RAEDT Nielsen - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

     

    04/06/2011 - BONHEIDEN (A) - Juniores NAT - Interclub BVB - 123,4 km - 03h05min

    Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.VALLEE Boris - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 1”

    4.VAN ROOY Kenneth - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    5.DEGREVE Martijn - AVIA CYCLING TEAM

    6.LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.DE CLERCQ Ide - WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    8.HOUTEKIER Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    9.VERMEULEN Emiel - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10.DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    32.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 1’44”

    42.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

    52.DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT op 3’07”

    54.VAN DE MERGEL Jelle - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 3’12”

    91.PETROV Servaas uit Lokeren - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM op 5’12”

    92.PRAET Robin uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    100.RELAES Michiel uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM op 6’25”

    109.BONNE Diego uit De Klinge - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM op 7’11”

    131.RELAES Damiaan uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    04/06/2011 - OETINGEN (VB) - Juniores - 81,6 km - 02h15min

    Aantal deelnemers: 53

    1.VAN GESTEL Dries - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    2.VAN ECHELPOEL Michiel - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.HAEMELS Bavo - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    4.ELPERS Elroy - THOMPSON

    5.VANCUTSEM Thomas - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    6.DUSOLEIL Jasper - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    7.LIMPENS Gianni - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    8.SIMON Kenn - JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    9.DEMULDER Jonas - ISOREX CYCLING TEAM

    10.DELLA SCHIAVA RICHARD - UC DIPPACH

    04-06-2011 om 22:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 04/06/2011 - OTEGEM (W) - Juniores - 87 km - 02h12min

    Aantal deelnemers: 47

    1.VERSCHUERE Seppe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.M DARVILLE Alex - USA

    3.VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    4.PUT Timothy - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5.VANMAERCKE Joy - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.HOUFFLYN Miel - CUBE-FINTRO CT

    7.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM

    8.VANNESTE Laurens - THOMPSON

    9.VAN MALDERGHEM Pieter - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    10.FEYS Jelle - JONGE RENNERS ROESELARE

    21.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    23.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM

     

    04/06/2011 - REKKEM (W) - Juniores - 93,1 km - 02h27min

    Aantal deelnemers: 41

    1.TOUQUET Joren - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.VERBEKEN Cedric - TIELTSE RENNERSCLUB

    3.MOORE GEORGE - CC GIRO op 55

    4.BILLE Matthias - IMMO DEJAEGHER-LOTTO CT MENEN
    5.CARPENTER DANTE - ASFRA RACING TEAM

    6.VANDAELE Thijs - TIELTSE RENNERSCLUB

    7.VANGHELUWE Robbe - TIELTSE RENNERSCLUB op 2’10”

    8.VAN EECKHOUTTE Niels - JONGE RENNERS ROESELARE op 2’15”

    9.VANDERBEKEN Bjarne - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK op 2’30”

    10.DEVELTERE Pieter - CT FORCE VZW op 4’10”

     

    04/06/2011 - MEIGEM (O) - Nieuwelingen - 63,6 km - 01h46min

    Aantal deelnemers: 43

    1.GOETHALS Brent - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2.ALLEGAERT Piet - JONGE RENNERS ROESELARE op 3”

    3.PLOVIE Wiebren - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.AARTS Jordy - wv de jonge renner

    5.BYTEBIER Nils - TIELTSE RENNERSCLUB

    6.SIX Franklin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.TAMINIAUX Lionel - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    8.RYCKOORT Brent - TIELTSE RENNERSCLUB

    9.NEIRYNCK Axel - ISOREX CYCLING TEAM

    10.SEYE Guillaume - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    13.PAUWELS Robin uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM

    27.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 17”

     

    04/06/2011 - PEPINGEN / BOGAARDEN (VB) - Nieuwelingen - 02h07min

    Aantal deelnemers: 55

    1.VAN DEN BOSCH Thomas - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.

    2.DE SMET VAN DAMME Lode - THOMPSON

    3.DESTANBERG Mathieu - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    4.MICHIELS Sander - VZW DE DEMERSPURTERS

    5.DE PLUS Laurens - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    6.VANDEN DRIES Jelle - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    7.TONDELEIR Niels - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8.VAN RENTERGHEM Boris - WK NOORD WEST BRABANT

    9.GOESSENS Cedric - WIMI GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN
    10.VAN DE WALLE Goran - THOMPSON

    12.WATERSCHOOT Django uit Temse - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    04/06/2011 - MOL-SLUIS (A) - Nieuwelingen NAT - Rit Interclub - 66 km - 01h27min

    Aantal deelnemers:    -   LOTTO RIDLEY TOUR

    1.PARIDAENS Jasper - WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    2.ARIMONT Charlie - WSC HAND IN HAND BAAL

    3.BOUTTÉ Jordy - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    4.BOONS Laurens - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.GOOSSENAERTS Auren - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6.TIMMERMANS Niels - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    7.VANDENABEELE Emill - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    8.PALM Martin - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES
    9.DE VINCK Sam - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    10.CUYPERS Senne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    11.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    25.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 51”

    53.LIPPEVELD Maxim uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    60.VAN HECKE Elias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM

    64.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    67.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    86.MEERSSCHAERT Jeroen uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM

    115.VAN OSSELAER Jonas uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 6’35”

    121.COOLS Jeffrey uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM op 7’01”

    138.RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

    04-06-2011 om 22:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN DE KON. HOBOKEN WAC !!!

    WAC Hoboken Banner 2011.jpg
    Uitslagen Aspiranten & Nieuwelingen


    Aspiranten
    Donderdag 02 Juni – Erpe Mere

    12 jaar - 36 deelnemers

    Van Houte Gerben – 4de

     

    Donderdag 02 Juni – Hoboken

    Donderdagmorgend waren de WACers naar Hoboken afgezakt voor een wedstrijd van Aspiranten en Nieuwelingen. Dat ze met veel wacers aanwezig waren zal iedereen geweten hebben, het was leuk om zoveel blauw in de koers te zien en dat ze het goed gedaan hebben kun je zien in de uitslag.

    WAC 03-06-2011 DSC00671 (2).jpg 

    12 jaar - 16 deelnemers

    Boeckx Jens – 2de

    Van den Bosch Toon – 4de

    Goossenaert Chloe – 5de en 1ste bij de meisjes. Proficiat !!!

    Mochielsen-Stevens Sarah – 8ste en 2de bij de meisjes.

    Baert Ajax – 10de

    Smits Rune – 13de

    Smits Juno – 16de

    WAC 03-06-2011 DSC00674.jpg 

    13 jaar - 31 deelnemers

    Vendebosch Victor - 2de

    Milliau Vince – 3de

    Boden Jarne – 5de

    Styenen Reno – 6de

    Apers Ruben – 7de

    Tielemans Jente – 8ste

    Van Steensel Mats – 9de

    Konings Frits – 10de

    Verbraak Lennert – 16de

    Deckers Jules – 18de  

    Arnouts Brent - 19de

    Quintelier Brent – 21ste

    Vaerewijck Bram – 25ste

    Gabriels Senne – 28ste

    Smets Yentl – 29ste

    Winters Jary – 30ste

    WAC 03-06-2011 DSC00675 (2).jpg 

    14 jaar - 41 deelnemers

    1ste Van Tilborgh Brent – 1ste  Proficiat !!!

    4de Van Bragt Daan – 4de

    9de Michielsen- Stevens – 9de

    Van den Broeck Jordi – 11de

    Vercauteren Toon – 14de

    Corthout Geoffrey – 17de

    De Kever Gerben – 21ste

    Hofkens Maikel – 27ste

    Wittevrongel Wouter – 30ste

    Braem Roeland  - 36ste (eerste wedstrijd, knap gereden)

    Matheysen Arno – 37ste

     

    Nieuwelingen
    Donderdag 02 Juni – Hoboken

    60 deelnemers

    Waterschoot Django – 14de

    Leeman Emmanuel – 17de

    Van Riel Brent – 18de  

    De Ost Jarne – 23ste

    Van Cauteren Jonas – 28ste

    Verscheuren Steve – 29ste

    Jacobs Sybren – 30ste

    Deckers Cisse – 37ste

    Baert Atlas – 39ste

    Scoponi Gianni – 44ste

    Bastiaenssen Davy – 47ste

    Timmermans Ward – 48ste

    WAC 03-06-2011 DSC00692 (2).jpg 


    Aan al de renners een dikke proficiat !!!

    PK MTB – Moerbeke – 28/06/2011

    Wac 03-06-2011 Cedric Beck.jpg 
    Na kettingproblemen en een helse inhaalrace eindigde Cedric Beck knap op een 4de plaats.
    Hij werd dus 3de Oost-Vlaming en behaalde dus een podiumplaats.

    WAC 03-06-2011 MTB Wedstrijd Antwerpen en moerbeke 013.jpg 


    Tekst en foto’s: Nancy Cappelle

    Bewerking tekst en foto’s: Kenny Janssens

    04-06-2011 om 19:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET VANOMOBIL TEAM !!!

    Banner Vanomobil Cycling 2010

    WALLONIA CUP TE EUPEN

     

    Het weekend van 28 en 29 Mei stond alweer de vierde Wallonia Cup van dit seizoen geprogrammeerd, deze keer in Eupen. Eupen, dat bekend staat om zijn modderachtige parcoursen, zou deze keer misschien wel eens droog erbij kunnen liggen. Er was dan ook een mooi nieuw toertje uitgestippeld met start en aankomst aan het nieuwe voetbalstadion. 's Zaterdags reden de kids hun wedstrijden, 's zondags de overige reeksen.

    KIDS

    En zaterdag was het dan ook een zonovergoten dag met een kurkdroog parcours. Ideaal voor de kids!

    Nico Polfliet:

    Nico heeft goed zijn best gedaan, de start was een beetje minder. (schrik om te vallen) 

    Mooi resultaat behaald met een 13de plaats op 30 deelnemers.

    Vanomobil Wallonia Cup 29-05-2011 1.jpg Vanomobil Wallonia Cup 29-05-2011 3.jpg
    Vanomobil Wallonia Cup 29-05-2011 2.jpg
    FUNKLASSE

    's Zondags scheen opnieuw de zon, maar enkele dreigende wolken konden de pret misschien wel eens verstoren. Niet zo voor de funklasse, deze reeks startte als eerste en hadden een mooi en droog parcours om op te rijden. Hierin reden o.a. Steven Dewitte, Glenn Everaert en Ivo Van Landeghem van de ploeg van het Vanomobil Team,

    Glenn Everaert:

    Het was een zeer mooi parcours maar alweer met een loodzware startklim. Na de startklim heeft Glenn dan ook even nodig gehad om te bekomen, daarna geprobeerd om zijn eigen tempo te zoeken en de wedstrijd uit te rijden.

    MASTERS 2 & JUNIORES
    Vervolgens waren de Juniores en Masters 2 aan de beurt. Johan De Bruyn verdedigde de rode kleuren en hoopte op een evenaring van zijn mooie prestatie in de Wallonia Cup in Mons. Op het einde van de wedstrijd begon het plots zeer hevig te regenen, met zelfs hagelbolleltjes ertussen. In een mum van tijd werd het droge, stoffige parcours omgetoverd in een waar ploeterbad en was het glijden geblazen. De jury besloot uiteindelijk om de wedstrijd uit veiligheidsoverwegingen één ronde in te korten, geen onverstandige beslissing gezien vele renners niet de juiste banden op hadden liggen om nu nog verder te rijden. John Soenen ging uiteindelijk met de zege aan de haal, Johan De Bruyn eindigde op een knappe 6de plaats.

    Johan De Bruyn:

    Met 40 Masters 2 stonden ze aan de start, meteen na de startklim kon Johan De Bruyn reeds aansluiten bij een kopgroep van 10 renners. Met een serieuze verkoudheid kon hij toch wedijveren met de 5 besten van de wedstrijd. Helaas begon het te regenen op het einde van de wedstrijd en werd het een echte glijpartij. Het resultaat was dan ook een 6de plaats wat zeer verdienstelijk was.

     

    BELOFTEN & ELITES

    Als laatste startten dan de Beloftes en Elites, met Jeroen Van De Vijver, Davy Huygens en Maarten Wauters als Vanomobilers. Al de drie renners hoopten deze keer op minder pech na de collectieve pechdag van vorige week in Stoumont. Door de afwezigheid van een aantal toppers omwille van de wereldbeker in Dalby Forest (Engeland) lag de strijd om de podiumplaatsen deze keer helemaal open, al kwam de zwaarste concurrentie uit de hoek van het Barracuda-team. Patrick Gaudy, de winnaar van de UCI-wedstrijd in Antwerpen stond namelijk aan de start.
    Davy Huygens start als beste en was onmiddellijk in de eerste gelederen te vinden. Maarten Wauters zat toen in 15de stelling, Jeroen Van de Vijver nog iets verder. Vanaf het moment dat de renners het bos indraaiden na de geasfalteerde startklim, was het schuiven geblazen. De eerste ronde viel er dan ook weinig te fietsen, het was namelijk veel te glad op de vele schuinliggende single tracks om het evenwicht te bewaren. Ronde na ronde droogde het parcours gelukkig weer op en vanaf halverwege koers kon er op de meeste stukken terug gefietst worden. Davy Huygens reed ondertussen opnieuw een dijk van een wedstrijd en eindigde op een zeer knappe 3de plaats (scratch), achter Gaudy en belofte Bruwière. Maarten Wauters, die in de eerste ronde veel tijd had verloren eindigde uiteindelijk op een 10de plaats (scratch) en dat na een spurt tegen Bert Luca. Hij eindigde bij de Elites als 5de.

    Vanomobil Wallonia Cup 29-05-2011 5.jpg Vanomobil Wallonia Cup 29-05-2011 4.jpg
    Maarten Wauters:

    De eerste ronde was een ware hel, nergens kon men goed rijden op de single tracks en lopen ging ook al niet goed. Constant gleed hij weg en staken renners hem voorbij. Omdat Maarten in de eerste ronden reeds heel veel tijd had verloren, kon hij niet spectaculair opschuiven. De renners in zijn buurt wist hij wel goed achter zich te houden of terug voorbij te gaan, maar het enige duel dat hij nog kon proberen te winnen was dat tegen Bert Luca. Op het einde wist Maarten hem net voor de spurt voorbij te gaan, even drong hij nog aan maar tot een echte spurt kwam het niet meer. Uiteindelijk best tevreden met de 10de plaats. Een super resultaat is het niet gezien de afwezigheid van een aantal toppers, maar voor het klassement doet hij opnieuw geen slechte zaak.
    Vanomobil Wallonia Cup 29-05-2011 6.jpg

    MASTERS 1

    Bij de Masters 1, die een minuut na de Beloftes en Elites mochten startten, uiteraard hetzelfde verhaal betreffende de weersomstandigheden. De successen voor Vanomobil waren hier dan ook verdeeld. Techneuten David Hayen en Davy Thienpont reden een zeer sterke wedstrijd, waarbij David Hayen zelfs voor de eerste keer dit seizoen in de top10 eindigde in een Wallonia Cup. Ook Davy Thienpont reed sterk, Mario Meert en Veldeman hadden allebei tegenslag. Mario Meert zijn zadel brak en was genoodzaakt om de wedstrijd te staken.

     

    Mario Meert:

    Na een paar ronden begon de grond goed uit te drogen en begon Mario alsmaar meer snelheid te winnen. Maar toen kwam de krak, zadelpen gebroken en voorbij was dus zijn wedstrijd. Spijtig voor de punten en het klassement.

     

    David Hayen:

    Een goed uur voor de start begon het te onweren dat het geen naam had, vlug had hij een paar andere wielen gestoken met een zwaarder profiel. David had gehoord dat het in het bos zeer glad was en dit wel eens in zijn voordeel zou kunnen zijn. Bij de start had hij niet het gewenste gevoel en kwam maar rond de 23ste plaats boven na de startklim. Toen David in het bos kwam kon hij direct veel plaatsen goed maken door de gladde ondergrond die hem wel goed lag. Ronde na ronde kon David Hayen blijven opschuiven en reed als 8ste over de finishlijn.

    Filip Van Hecke niet kon deelnemen wegens een 'huis en tuinongeval”.

     

     

    Tekst en foto’s: Filip Van Hecke

    Bewerking foto’s en tekst: Kenny Janssens

    04-06-2011 om 19:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 03/06/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 03/06/2011 - GULLEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 105 km - 02h21min

    Aantal deelnemers: 127

    1.CLAUWAERT Joeri - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS           

    2.VANLUCHENE Stijn - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3.KUYPERS Bart - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 10”

    4.HEYTENS Kess - AN POST SEAN KELLY TEAM  

    5.DEGEZELLE Kevin - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE       

    6.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO           

    7.SIX Sébastien - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK         

    8.VAN CAUWENBERGHE Christophe - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM              

    9.ROLET Sylvain - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 

    10.VERMEERSCH Gianni - BKCP – POWERPLUS op 1’35”

     

    03/06/2011 - KONTICH (A) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 121

    1.DE WINTER Walt - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    2.OERLEMANS Tom - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS op 7”

    3.FRANKEN Marc - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    4.GRONUM WALDO - MR PRICE CYCLING CLUB op 37”

    5.VAN DE MIEROOP Sam - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. op 39”

    6.HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    7.VERNIERS Jeroen - SCOTT USA CYCLING TEAM op 53”

    8.VAN AERT Jan - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 1’07”

    9.KOOLS JOS - DE RUPELSPURTERS BOOM

    10.DE MERLIER Giovanni - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    15.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    21.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    27.DE RYCK Joeri uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    29.SEELDRAEYERS Tom uit Stekene - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    30.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    56.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    57.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    68.WIELANDT Sven uit Beveren - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    69.GIDÉ Stijn uit Waasmunster - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    70.PENNE Frederik - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    71.TORFS Robby uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    72.VERBRUGGEN Nico uit Aartselaar - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

     

    03/06/2011 - BEGIJNENDIJK (VB) - Dames Elite - 98 km - 02h33min

    Aantal deelnemers: 127

    1.HOSKINS MELISSA - STURT HOLDFAST MARION

    2.DE BAAT Kim - RSC DE ZUIDWESTHOEK            

    3.MACLEANN JESSIE - STURT HOLDFAST MARION

    4.VERCAMER Elien - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM 

    5.CANT Sanne - TEAM CICLISMO MUNDIAL         

    6.REYNOLDS Sarah - RTC GROWENEWOUD        

    7.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM   

    8.BRULEE Latoya - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012         

    9.DEBBOUDT Sylvia - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10.BUYL Kimberly - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.        

    16.VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN   

    21.DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V   

    26.ROBERT Valerie uit Vrasene - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    39.DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN   

     

    03/06/2011 - GOETSENHOVEN (VB) - Nieuwelingen NAT - Rit Interclub - 70 km - 01h48min

    Aantal deelnemers: 149  -  LOTTO RIDLEY TOUR

     1.VAN IERSEL Youri - TWC PIJNENBURG

    2.DESPLENTER Tjorven - JONGE RENNERS ROESELARE op 3”

    3.LEYNEN Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 10”

    4.HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    5.THORE Floris - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    6.VAN DEN BRANDE Julien - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    7.VERWILST Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    8.VAN DEN DRIESSCHE Din - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 13”

    9.PEETERS Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 22”

    10.PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    15.RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

    31.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    42.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    67.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    76.LIPPEVELD Maxim uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 32”

    81.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    119.VAN HECKE Elias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 11’46”

    128.COOLS Jeffrey uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

    134.VAN OSSELAER Jonas uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    136.WATERSCHOOT Wannes uit Stekene - RUDYCO CYCLING TEAM

    148.MEERSSCHAERT Jeroen uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM

    03/06/2011 - BALEN (A) - Mountainbike Recr.prom.act. - Trial

    03/06/2011 - BRUGGE (W) - Piste - Jeugd - Zonder motoren

    04-06-2011 om 16:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/06/2011
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 04 Juni – KONINGSHOOIKT


    Categorie A/B:
    1--Gunther Cuylits (B)
    2--Kurt Diels
    3--Patrick de Boel
    4--Peter Dockx (B)
    5--Gerry Meuris
    6--Pieter Diels 7--Ben Van Baelen 8--Erik Wellens (B) 9--Geert Ceulemans 10--Peter Bocken (B) 11--Nick Sels 12--Kristof Kemerlinckx 13--De Vree Rik (B) 14--Freddy Vangenechten (B) 15--Andy Van Dijck (B) 16--Hugo Agneesens (B) 17--David Rens (B) 18--Luc Van Ende (B) 19--Gert Verbraeken 20--Kristof verschueren 21--Koen Diels 22--Andy Dubois 23--Dries Everts 24--Philippe Dela Montagne 25--Klaas Stijnen 26--Jonathan van Elst 27--Gerrit Claessens 28--Bart Berghmans 29--Kristof Martens 30--David Janssen

    Categorie C:

    1--Marc De Cock
    2--Luc Van Roy
    3--Andre Aertgeerts
    4--Bruno Brabants
    5--Marc Vekemans
    6--Rudy Lahou 7--Marc Eyselberghs 8--Daniel Van Der Mieren 9--Luc Troonbeeckx 10--Alex Ackermans 11--Robert Van De Kerkhof 12--Werner Jocobs 13--Dirk Fuchs 14--Ronny Corremans 15--Wim Van Thielen 16--Danny Van Hoof 17--Pierre Lucce 18--Chris Vanderaerden 19--Luc Aerts 20--Wim Wouters

    Categorie D:
    1--Theo Poorters
    2--Francy Baptist
    3--Ronny Smolders
    4--Geudens Paul
    5--Charles Van de Kerkhof
    6--Marc Heulens 7--Tuteleers Romain 8--Abts Daniel

    Categorie E:
    1--Jan Van Hove
    2--Georges Vonckx
    3--Willy Van Herck
    4--Nico Wijnen

    5--Jos De Wever
    6--Ludo De Bakker 7--Frans Bastiaens 8--Geert Bovijn 9--Andre Segers 10--Marc Dams

    04-06-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    03-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NATIONALE WIELERKLEDIJ - BELGIUMCYCLO.be

    Cyclosportiven 2011.jpg
    Beste wielerliefhebber,

    Maak kennis met 'Belgiumcyclo.be'














    Belgiumcyclo.be staat voor de exclusieve nationale wielerkledij voor de Belgische cyclorijder of wielerliefhebber tout court.
    Heel wat nationale als ook internationale cyclosportieven of wielerevenementen verwelkomen jaarlijks een nadrukkelijk 
    Belgisch deelnemersveld. Niet echt verwonderlijk, want we zijn dan ook hèt wielerland bij uitstek.
    Met deze nationale kledinglijn van Belgiumcylo.be kunnen we ons voortaan ook nadrukkelijk in de kijker fietsen als 
    vooraanstaand wielerland. Het cyclo-peloton kleurt binnenkort tricolore.
    Vermarc Sportswear en het fietsmagazine Grinta! zijn beiden partners binnen dit project. Samen met hen zijn we ervan 
    overtuigd dat een nationale uitstraling het Belgische cyclo-gebeuren naar een hoger niveau kan tillen. Het creëren van een
    bemoedigend groepsgevoel zal eveneens een positief effect hebben op één-ieders individuele beleving.
    Belgiumcyclo.be is dan ook trots u bij deze de exclusieve kledinglijn te kunnen voorstellen voor2011.


    Belgiumcyclo.be 1.jpg
    Belgiumcyclo.be 2.jpg 

    Neem vlug een kijkje op onze website www.belgiumcyclo.be  en bestel uw wieleroutfit voor 2011. Op deze manier ben je alvast verzekerd van een hele mooie start van het nieuwe wielerjaar.

    U vindt Belgiumcyclo.be ook terug op Facebook via http://www.facebook.com/group.php?gid=104571099585520.

     

    Belgiumcyclo.be wenst u alvast heel veel fietsplezier.

     

    Met sportieve groeten,

    Bart Van Damme
    Belgiumcyclo.be 3.jpg

    03-06-2011 om 13:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERWEDSTRIJDEN BELSELE KERMIS 2011 !!!

    WIELERWEDSTRIJDEN BELSELE KERMIS 2011 !!!

     

    Vrijdag 10 juni 2011 te 19 uur

    Wielerwedstrijd voor ELITE Z.C. & BELOFTEN – Cat. 1.12B

    GROTE PRIJS AMERICAN SOFT-WASH te SINT-niklaas

    EREPRIJS EREVOORZITTER - STICHTER HUBERT BOELENS

    Prijzen : 670 euro en talrijke premies.

    Erepodium : Palm voor de overwinnaar en bloemen voor 2e en 3e plaats.

    Inschrijving-  Taverne OUD BELSELE, Belseledorp 2,

    Rugnummers : BELSELE - Tel 03/772.12.29.

    Uitbetaling : Café DE NIEUWE ZWAAN, Hof Van Belsele 3,

    BELSELE – Tel 03/772.28.29.

    Vertrek : 19.00 uur ter hoogte van Belseledorp nr 99, BELSELE.

    Aankomst : ter hoogte van Belseledorp nr 11, BELSELE

    Kleedkamers : Sporthal DE KLAVERS, Sint-Andriesstraat 2,

    BELSELE – Tel 03/722.04.60.

    Afstand : 102,600 km of 18 ronden van 5,700 km – open omloop.

     

    ZATERDAG 11 JUNI 2011 te 14.00 uur

    WIELERWEDSTRIJD VOOR JUNIORES HEREN

    KAMPIOENSCHAP VAN HET WAASLAND

    GROTE PRIJS GHESQUIERE & TEMMERMAN -  DVV BELSELE

    EREPRIJS EREVOORZITTER ALFONS SMET

    Prijzen : 447 euro en talrijke premies.

    Erepodium : Palm voor de overwinnaar en bloemen voor 2e en 3e plaats.

    Inschrijving-  Cafetaria sporthal DE KLAVERS, St-Andriesstraat 4 te BELSELE,

    rugnummers : Tel 0495/87.80.14.

    Uitbetaling : Café DE KROON, Belseledorp 94, te BELSELE – Tel 0495/87.80.14.

    Vertrek: 14.00 uur ter hoogte van het Gemeentehuis,

    Aankomst : Belseledorp 76, BELSELE.

    Kleedkamers : Sporthal DE KLAVERS, Sint-Andriesstraat 2,

    BELSELE – Tel 03/722.04.60.

    Afstand : 79,800 km of 14 ronden van 5,700 km – open omloop.

     

    ZATERDAG 11 JUNI 2011 te 16.30 uur

    WIELERWEDSTRIJD VOOR DAMES ELITE

    GROTE PRIJS CEREMONIEN HUIS JOZEF VAN DAELE TE SINAAI & LOKEREN

    EREPRIJS EREVOORZITTER KAMIEL DE DEENE

    Prijzen : 446 euro prijzen en talrijke premies.

    Erepodium : Bloementuil voor de overwinnaar, 2e en 3e plaats.

    Inschrijving-  Cafetaria Sporthal DE KLAVERS, Sint-Andriesstraat 4, BELSELE

    rugnummers : Tel 03/722.01.73

    Uitbetaling : Café DE KROON, Belseledorp 94, te BELSELE – Tel 0495/87.80.14.

    Vertrek: 16.30 uur ter hoogte van het Gemeentehuis,

    Aankomst : Belseledorp 76, BELSELE.

    Kleedkamers : Sporthal DE KLAVERS, Sint-Andriesstraat 2,

    BELSELE – Tel 03/722.04.60.

    Afstand : 79,800 km of 14 ronden van 5,700 km – open omloop.

     

    WIELERTOPPER ! ! !

    DINSDAG 14 juni 2011 te 14.00 uur

    Wielerwedstrijd INTERCLUB voor ELITE & BELOFTEN – Cat. 1.12

    (ZIE AFZONDERLIJKE MEDEDELING)

     

    ZATERDAG 18 juni 2011 te 15 uur

    Wielerwedstrijd voor Elite z/c & BELOFTEN – Cat. 1.12B

    GROTE PRIJS DEMEYCO – ELEWAUT te BELSELE

    EREPRIJS WARD- en GILBERT MEUL

    Prijzen : 670 euro en iedere doortocht minimum € 7,5 aan premies.

    Erepodium : Palm voor de overwinnaar en bloemen voor 2e en 3e plaats.

    Inschrijving-, rugnrs           & uitbetaling :Feestzaal DE WITTE HOEVE, Valk 39,

    BELSELE - Tel 0495/87.80.14.

    Vertrek : 15.00 uur ter hoogte van Bonsaï-club, Valk 57 te BELSELE.

    Aankomst : Ter hoogte Electro RTV, Valk 62 te BELSELE.

    Kleedkamers : Sporthal DE KLAVERS, Sint-Andriesstraat 2, BELSELE – Tel 03/722.04.60.

    Afstand : 111,800 km of 13 ronden van 8,600 km – open omloop.

     


    Bron: Flor Van de Velde

    03-06-2011 om 12:34 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!