Woensdag 18/05/2011 - PUIVELDE - SINT-NIKLAAS (O) - Elites m.c./Elite z.c./U23 - 171 km - 03h47min
Aantal deelnemers: 191
1.CAETHOVEN Steven - VERANDA´S WILLEMS-ACCENT
2.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR
3.STALLAERT Joeri - LANDBOUWKREDIET
4.BOECKMANS Kris - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR
5.BOUCHER David - OMEGA PHARMA-LOTTO
6.DE KERF Erwin - WSC HAND IN HAND BAAL
7.BAGDONAS Gediminas - AN POST SEAN KELLY TEAM
8.MC NALLY Mark - AN POST SEAN KELLY TEAM
9.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM
10.BARBE Koen - LANDBOUWKREDIET
11.SCHEIRLINCKX Bert - LANDBOUWKREDIET
12.VANTHOURENHOUT Dieter - BKCP - POWERPLUS
13.CAMMAERTS Edwig - LANDBOUWKREDIET
14.DUYN Huub - DONKERS KOFFIE JELLY BELLY
15.KAUPAS Gediminas - SPORTFOOD
19.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
30.VAN AVERMAET Greg uit Hamme - BMC RACING TEAM op 20"
39.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST op 33"
40.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM
61.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM
63.CORDEEL Pieter uit Stekene - BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW
65.VAN HECKE Preben uit Berlare - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR
75.CORNU Dominique uit Beveren - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR
83.ROBERT Frederique uit Mol - QUICKSTEP CYCLING TEAM
92.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST
18/05/2011 - HANDZAME (W) - Elite z.c./U23 - 108,8 km - 02h31min
Aantal deelnemers: 142
1.MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
2.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS
3.VERHAEGHE Sander - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM
4.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
5.RAEDT Nielsen - BCV WORKS CT INGELMUNSTER
6.CASIER Arne - GEOX FUJI TEST TEAM 7.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO
8.VERHAEGEN Christophe - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
9.FOURNIER FABIEN - EC RAISMES
10.BORRY Kim - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS
36.PEIRSMAN Davy uit Temse - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 255
18/05/2011 - WILRIJK ANTWERPEN (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren Aantal deelnemers: 7
1.GHYS Robbe - SPORT EN MOEDIG GENK
2.DELBAEN Michael - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
3.VERHEYEN Remy - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
4.VERHEYEN Nick - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
5.GEERTS Kenneth - K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R
6.MARIJSSE Vincent - K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R
7.SNELS Robbe - WSC HAND IN HAND BAAL
18/05/2011 - WILRIJK ANTWERPEN (A) - Piste - Jeugd - Zonder motoren Provinciaal Kampioenschap Juniores Aantal deelnemers: 14
1.VERTOMMEN Jeff - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM
2.LONCIN Gilles - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM
3.KOPECKY Seppe - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM
4.VERBEKE Benny - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
5.BOSMANS Tom - K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R
6.GOYVAERTS Oskar - WSC HAND IN HAND BAAL
7.LOOS Pieter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
8.VERHAEGHE Timothy - K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R
9.MICHIELSEN Kurt - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
10.SEYMUS Jason - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
|