Proficiat aan NICOLAS VEREECKEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!! Proficiat aan JENS GEERINCK met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!! Nicolas Vereecken Jens Geerinck
Zaterdag 02/04/2011 - ANZEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h39min
Aantal deelnemers: 240
1.NEIRYNCK Kevin - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
2.DEGEZELLE Kevin - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 2"
3.VERHELST Louis - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 5"
4.BORRY Kim - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS op 7"
5.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO
6.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
7.DEBAENE Martijn - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
8.VERHAEGEN Christophe - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
9.VANDRIESSCHE Dieter - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
10.VANDAELE Angelo - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN
02/04/2011 - OTTERGEM (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h42min
Aantal deelnemers: 262
1.NICOLAS VEREECKEN uit Kieldrecht - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
2.RUCKERT Patrick - ARC ULYSSEES
3.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM
4.WIELANDT Sven uit Beveren - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM
5.CRIEL Tom - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
6.BRUYNDONCKX Stijn - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM
7.EECKHOUT Kurt - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
8.ROELANDTS Rutger - VAN DER VURST CYCLING TEAM
9.KESTELOOT Jeroen - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE
10.WUYTENS Kim - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
17.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
18.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM
22.CALLEBAUT Kevin - PWC ALIPLAST
31.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST
36.DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
41.MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW
44.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST
45.NAESEN Oliver uit Berlare - VAN DER VURST CYCLING TEAM
52.VAN HEURCK Timothy uit St.Anna L.O. - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
55.DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
62.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - MIRMIL CYCLING TEAM
63.DE BLOCK Nick uit Wolvertem - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
71.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST
74.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM
79.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER
83.HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM
102.DE BOEY Jonas uit St.Gillis - CT FORCE VZW
104.PIETERS Andres uit Grembergen - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
105.VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM
02/04/2011 - OUDENAARDE-HEURNE (O) - Juniores - 85,4 km - 02h06min
Aantal deelnemers:
1.DERYCKE Giorgio - JONGE RENNERS ROESELARE
2.GHISTELINCK Paco - AVIA CYCLING TEAM op 3"
3.VANMAERCKE Joy - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
4.VANDEWALLE Matthias - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
5.D´HONDT Maarten - JONGE RENNERS ROESELARE
6.DE MEYERE Jens - THOMPSON op 8"
7.VERZEELE Dillen - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 19"
8.MAERTENS Jens - ISOREX CYCLING TEAM op 1'58"
9.REYNIERS Jordy - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
10.CARETTE Florent - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
26.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM op 253"
48.DE RYCKE Michiel uit Haasdonk - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 438"
02/04/2011 - WAMBEEK (VB) - Juniores - 75,5 km - 01h57min
Aantal deelnemers: 195
1.JENS GEERINCK uit Grembergen - AVIA CYCLING TEAM
2.HAVERALS Lars - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO
3.SINT NICOLAAS Tristan - DRC DE MOL
4.BATS Didier - MTB TEAM LANGDORP VZW
5.VERVAEKE Louis - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
6.GOOSSENS Sam - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
7.MEIJERS Jeroen - WV DE JONGE RENNER
8.SEREXHE Robin- UCS CRABBE PERFORMANCE VOO
9.WAUTERS Stef - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO
10.STUYCK Dieter - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
02/04/2011 - ZANDVOORDE (ZONNEBEKE) (W) - Nieuwelingen - 64,4 km - 01h39min
Aantal deelnemers: 132
1.DEMASURE Enzo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM
2.BOUTTÉ Jordy - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK op 3"
3.VAN DER BEKEN Robin - ISOREX CYCLING TEAM op 15"
4.FEYS Laszlo - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 20"
5.NUYTS Lode - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 27"
6.MAAS Jan - rsc de zuidwesthoek op 130"
7.BLONDEEL Simon - JONGE RENNERS ROESELARE
8.NOBUS Kevin - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 225"
9.ROELANTS Laurenz - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 230"
10.FIGORILLI Christian - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
29.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 330"
39.VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 800"
46.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
60.HAENTJENS Yornie uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW
62.CARNOY Niels uit Wachtebeke - WIELERTEAM WAASLAND VZW
02/04/2011 - ZOLDER (LB) - BMX - Europees Kampioenschap
|