Vanochtend komen we aan in Lanzarote. Wat opvalt is dat het allemaal laagbouw is en het er droog uit ziet. Er valt ook niet veel water hier. We hebben een excursie naar een uitzichpunt, en we bezoeken 2 locaties van de kunstenaar: Cesar Manrique, hij heeft diverse kunstopjecten over Lanzarote staan, ook bouwwerken die in de natuur opgaan.
Er staat veel wind vandaag dus het voelt wat fris aan, dus we hebben vest mee. Het is een mooie excursie en bezoeken de grot met de albino kreeftjes, ze zijn heel mini. Er is ook mogelijk om wat in restaurant te nuttigen. Het gedeelte met het zwembad is prachtig. Veel dingen die de kunstenaar heeft gebruikt zijn van schepen afkomstig, alles is hergebruikt.
Vanavond hebben we Orange Party, we zijn gewend dat dit in de BB-king is, maar op de Nieuw Statendam bij Lido pool. Er is veel herrie door de band, er is niet veel sfeer, jammer. We drinken nog wat, maar gaan dan toch vroeg naar de hut.







|