Foto
Categorieën
  • 2011 Mexico (7)
  • 2012 (20-12-2012) trouwdag Plooytjes (14)
  • 2012 boot vakantie (9)
  • 2013 Huwelijksreis Bali (16)
  • 2013 stedentrip Dublin (5)
  • 2014 Binic Frankrijk (8)
  • 2014 Camperreis Rockies (30)
  • 2014 kerst Ierland (5)
  • 2015 kerst Lapland (10)
  • 2015 Zakynthos (5)
  • 2016 Alaska Cruise + Camper trip (33)
  • 2017 Bali (December) (17)
  • 2018 (kerst) Lapland (9)
  • 2018 Noord Ierland (11)
  • 2019 Karpathos (griekenland) (2)
  • 2019 Yukon / Alaska Camperreis (23)
  • 2020 Terschelling (3)
  • 2021 Ameland (2)
  • 2021 Rhodos (5)
  • 2022 Kreta (0)
  • 2022 Noorse Fjorden Cruise (13)
  • 2022 transatlantische cruise (13)
  • 2023 Viking Saga cruise (4)
  • 2024 IJsland Cruise (17)
  • 2025 Marokko & Canarische Eilanden Cruise (18)
  • 2026 Noordkaap Cruise (0)
  • Reizen
    diverse reisverslagen
    22-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.van boord en dagje Vancouver (21-9)
    Vanochtend ons laatste ontbijt op de Volendam en we kijken nog even het gebeuren op de pier. Koffers worden uit buik van het schip geladen, Er worden 2 trucks met pallets met eten en drank afgeleverd. Dit wordt gecontroleerd door de chefs, erg leuk om te zien hoe het allemaal gaat. In kleine groepen gaan de mensen dus van boord, je kleur en nummer wordt dus omgeroepen en dan kan je van boord, wij zijn rood en 3 en dit is het laatst. Alles gaat prima en we gaan om 9 uur van boord en worden door paar bemanningsleden uitgezwaaid. We moeten Canada formulier wat we ingevuld hebben inleveren en dan is het geregeld. Koffers staan allemaal klaar in grote hal en die moesten we nog even zoeken. 
    We nemen afscheid van onze Australische vriend Gordon en we gaan taxi in die ons naar hotel brengt.
    Gelukkig is de kamer al vrij (komt beetje door Ton die flirte een beetje met receptioniste), dus koffers kwijt en even zitten en verslag bijwerken. (jullie hebben vandaag alle up dates weer ontvangen). We gaan om 11 uur naar telefoon winkel voor een sim kaart in de telefoon. Dit is gelukt dus in geval van nood kunnen we bellen. Daarna bezoek aan Granville Island, grote overdekte markt waar je van alles kan kopen. We moeten met een ferry bootje over, ze lijken heel erg op die van Victoria, 4 jaar geleden, maar ze zijn nu blauw.

    We lunchen hier met pizza punt en gaan weer terug lopen naar hotel, dit is wel een pittige wandeling berg op. Bij hotel aangekomen besluiten we om vanmiddag even naar Canada place te gaan om te zien of de Volendam vertrekt voor zijn laatste week naar Alaska.
    Om 3 uur lopen we er heen en zien we dat ze de sloepenrol al aan het doen zijn en om 4 uur vertrekt de boot. Leuk om de boot nu weg te zien varen, normaal zaten we er natuurlijk op en beleefden we het anders. 

    We wandelen nog wat en gaan dan bij de Golden Archer (MC Donald) hamburgertje eten. We halen nog wat bij de supermarkt voor morgen ochtend, want om 8 uur worden we al opgehaald door Fraserway. Nu gaat ons volgende avontuur beginnen, we kijken hier ook enorm naar uit. 

    Verwachting is dat we deze week nog mooi weer hebben, wat het volgende week doet is nog een verassing. Ik heb wel gezien dat het in Lake Louise sneeuwt, dit is wel de richting die we op gaan, we zien het allemaal wel.

    Zodra we weer wifi hebben horen jullie van ons, maar voorlopig zijn jullie weer even op de hoogte.

    Groetjes, Ton & Jacq

















    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Hoofdpunten blog ton_jacqueline
  • Tips
  • weer thuis
  • dag 24: Alcatraz
  • dag 23: San Francisco
  • Dag 22: Yosemite

    Hoofdpunten blog ton_jacq
  • Laatste bericht en tips
  • naar huis
  • 1-6 Whistler - Vancouver
  • 30-5 gibsons - Whistler
  • 29-5 Lund - Gibsons

    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    E-mail ons

    Druk op onderstaande knop om ons een mail te sturen.


    Mailinglijst

    Geef je e-mail adres op en klik op onderstaande knop om je in te schrijven voor de mailinglist.




    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs