Foto
Categorieën
  • 2011 Mexico (7)
  • 2012 (20-12-2012) trouwdag Plooytjes (14)
  • 2012 boot vakantie (9)
  • 2013 Huwelijksreis Bali (16)
  • 2013 stedentrip Dublin (5)
  • 2014 Binic Frankrijk (8)
  • 2014 Camperreis Rockies (30)
  • 2014 kerst Ierland (5)
  • 2015 kerst Lapland (10)
  • 2015 Zakynthos (5)
  • 2016 Alaska Cruise + Camper trip (33)
  • 2017 Bali (December) (17)
  • 2018 (kerst) Lapland (9)
  • 2018 Noord Ierland (11)
  • 2019 Karpathos (griekenland) (2)
  • 2019 Yukon / Alaska Camperreis (23)
  • 2020 Terschelling (3)
  • 2021 Ameland (2)
  • 2021 Rhodos (5)
  • 2022 Kreta (0)
  • 2022 Noorse Fjorden Cruise (13)
  • 2022 transatlantische cruise (13)
  • 2023 Viking Saga cruise (4)
  • 2024 IJsland Cruise (17)
  • 2025 Marokko & Canarische Eilanden Cruise (18)
  • 2026 Noordkaap Cruise (0)
  • Reizen
    diverse reisverslagen
    31-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De voorbereidingen (mei 2013)
    Toen we vorig jaar terug kwamen uit Canada waren we al aan het nadenken welk gebied we de volgende keer gaan bezoeken met een camper. We waren er al snel uit: De Rocky Mountains lijken ons geweldig. We zijn na Canada getrouwd en naar Bali geweest wat uiteraard geweldig was. Maar in onze gedachten dromen we om nogmaals camperreis te doen. We lezen reisverslagen op internet en verdiepen ons in een route. We zijn qua camper er al wel helemaal uit we gaan weer voor de Truck camper. Niet de slide out maar de gewone TC bij Fraserway. In Canada waren we helemaal verliefd erop dus ja die keus is al snel gemaakt. Deze TC is alleen in Canada te huur dus moeten we vliegen op Canada. Dit keer wordt het Calgary, vliegen met Air Transat, 2 nachten hotel en dan TC ophalen.
    We hebben deze week offerte aangevraagd bij Fraserway en alles ziet er goed uit. De route die we willen rijden staat ook al schematisch op papier. Beginnen in Banff en zakken dat naar beneden naar Yellowstone, Grand Teton, Cody, Glacier NP en Waterton NP. We hebben een kleine 3 weken de camper. De prijzen voor volgend jaar zijn nog niet bekend maar dat gebeurd binnen 2 maanden.

    De reisgidsen van USA en Canada liggen op het nachtkastje om ons alvast in te lezen in de reis die volgend jaar gaat plaats vinden.

    Als de reis geboekt is dan weer een berichtje met voorlopige reisplanning.

    Groet van de plooytjes







    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Hoofdpunten blog ton_jacqueline
  • Tips
  • weer thuis
  • dag 24: Alcatraz
  • dag 23: San Francisco
  • Dag 22: Yosemite

    Hoofdpunten blog ton_jacq
  • Laatste bericht en tips
  • naar huis
  • 1-6 Whistler - Vancouver
  • 30-5 gibsons - Whistler
  • 29-5 Lund - Gibsons

    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    E-mail ons

    Druk op onderstaande knop om ons een mail te sturen.


    Mailinglijst

    Geef je e-mail adres op en klik op onderstaande knop om je in te schrijven voor de mailinglist.




    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs