Vandaag ging alles beter dan verwacht. Het leek of de zon harder begon te schijnen toen ik mijn punten van Nederlands te zien kreeg. 9/10.. Alles ging dus super goed.
Met Jente ook trouwens =) Hij is totaal gefreakt en zot!! Blijkbaar leest hij mijn dagboek blog en daar ben ik super blij mee. Mijn eerste 'klant' en daarom een plaatje in mijn dagboek.. HIER IS U PLAATSJE:
JENTE IS DE ZOTSTE EN LIEFSTE STIEFBROER OOIT ;)
Na school ( en een saaie studie :)), wist ik dat de dag goed verlopen was. Toen fietste ik met Janne en Freeze naar huis. Janne wou blijkbaar stoppen aan het krantenhoekje. Ik wou inslaan, maar Louise was daar blijkbaar niet toe in staat! We botsten midden op straat en Louise werdt bedelmd onder de fietsen. Ik werd achteruit geduwd en mijn boekentas sleurde me tegen de grond.. Het was een akelige val. We waren dus midden op straat en we hadden pijn.. wat konden we doen ?!!?! Gelukkig fietsten Jorinca, Lisa, Bram, Thomas en Nico niet ver achter ons en zagen ze wat er gebeurde.. Bram en Nico hielpen onze fietsen om de weg over te steken tot aan het voetpad en ik en Louise volgden met onze rugzak. Toen we wat bij hadden gepraat ging ik naar mijn fiets en zag dat de hele spat bord was geplooid. Ik kon niet meer rijden!! We mochten bellen met Jorinca's gsm naar onze ouders en ze gingen ons op pikken. Louise haar middenvinger zal dik zitten en haar Allstars redden het niet. Buiten onze fietsen (die gelukkig nog garantie hebben :)) is er niemand gewond.. gelukkig maar =)
Dus.. een ingewikkelde dag :P Liefste dagboek, ik moet nu afsluiten.. en mijn dagboeklezers?! LAAT EEN BERICHTJE ACHTER!!!
Mama heeft vandaag beslist dat ik naar Roeselare mag Zaterdag met Janne en Britt. Ze zijn echt mega opgewonden! En ja, ik kan het zeggen, ze praten er konstant over!!! :) Het is wel leuk om te horen dat ze het een leuke namiddag zullen vinden xd
Welke winkels ik wil doen?!
-Claire's -H&M -ONLY -New Look -Zara -Mer Du Nord -Mexx -Esprit -PANNEKOEKE ETUUUUUU =)
Enja, al die megaleuke winkels xd Ik ben van plan om een strakke jeans te kopen + een t-shirt met een coole print op.. en juweeeeeltjuuuus :D Jep, het wordt tof!
Omdat ik de Donderdag nooit op de computer mag, 2 berichten vandaag :)
Vandaag ging alles niet zo best. Om te beginnen geraakte ik amper uit bed. De klok tikte en ik moest nog in de douche geraken! Hoe ik toen naar school ben gegaan, beschrijf ik liever niet. Het was dus vooral een ramp morgen..
Eenmaal in school aangekomen keek ik naar de lucht en wist ik dat deze dag onwaarschijnlijk slecht zou worden.
Eerste les uur : LO. De meester was niet in zo'n goede bui.
Tweede les uur: Nederlands... Een héél verhaal ; Iedereen was in de rij aan het wandelen tot aan blok C. Ik was aan het praten met een vriend en hij porde me konstant tegen de rug. Ik wou me net omdraaien om hem te bekijken en Mevrouw Pattyn stond recht voor mijn neus. Ik schrok een bult en ze sleurde me uit de rij. Ze begon te roepen als geen 1 en ik stond daar machteloos toe te kijken naar iets onbegrijpelijks.. In de klas was het dan ook niet zo gezellig. Vanaf nu haat ik Nederlands!
Derde les uur: Biologie.. door die chaos bij Nederlands voelde ik mij niet te best. Ik heb amper geluisterd naar Meneer Vandoorne en daarmee was het uurtje wel eeuwig durend.
Laatste les uur: Geschiedenis.. Al meteen de saaiste vak ooit tijdens de rotste dag sinds de dag dat mijn opa stierf. Een uur lang dít volhouden?! Dat was een moeilijke taak!!
Eindelijk naar huis en ik mocht de hele namiddag samen met mij zus opgescheept zitten.. of niet !! Britt belde en ze kwam af. Samen hebben we ervoor gezorgd dat mijn slechtste dag ooit nu mijn beste was
Ik ben Laura
Ik ben een vrouw en woon in Ardooie (België) en mijn beroep is .
Ik ben geboren op 06/01/1996 en ben nu dus 29 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Zot doen, met vrienden 'chillen', dansen, chiro, zingen,...
Stem zekr op mu poll. Tkleur me de meeste stemmen wordt mu kleurkeuzê^^
zoen x