Foto
Inhoud blog
  • Dank je wel!
  • Het laatste feestje!
  • Feestdag nummer 2
  • Feestdag nummer 1

    Volgend thema: Kamperen

    Kalender

    Belangrijke data doorheen het schooljaar!

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Fotopagina
  • Schoolsite
  • Peuterklas - Sint -Andreasinstituut

    18-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ons museum is geopend
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Eindelijk was het zover! Vandaag mochten wij het lint doorknippen en werd het museum geopend voor de grootouders! Mattiz had de eer om het lint door te knippen en zo konden de grootouders onze klas betreden. Als start gaf ik de uitleg over wat wij allemaal hebben gemaakt en over welke kunstenaars wij hebben geleerd in de voorbije 2 weken. Daarna werden de kunstwerkjes bewonderd en uitgekozen! De kunstenaars konden ook zingen! Ze zongen samen het liedje voor de opa's en oma's en mochten dan hun kaartje met foto en liedje afgeven. Dit mocht natuurlijk met een hele, dikke zoen!!
    Bedankt aan alle grootouders om onze opening mee te beleven met ons! Ik vond het alvast heel leuk met jullie allemaal erbij!
    De foto's van onze 2 weken rond kunst staan ondertussen op de fotosite:
    https://picasaweb.google.com/101763578291224137862/Kunst#

    De foto's die vandaag genomen werden komen binnenkort ook op de site!

    18-11-2011 om 20:17 geschreven door Juf Katrien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Fotopagina
    10-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bezoek aan de boekenbeurs
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Vandaag stond heel de turnzaal vol met tafels vol mooie boeken! Wij hadden de eer om als eerste te gaan kijken naar al dat moois! De peuters hielden zich heel goed aan de afspraken: handjes op de rug en stilletjes genieten. Na wat rondwandelen rond de tafels, mochten de peuters gaan zitten en toonde ik nog wat boeken die ze moeilijk konden zien! Zo zat er een boek tussen waar ze moesten raden van welk dier de poten waren, Mattiz kende al heel wat dieren! Er zat ook een boek tussen van Hopla en een boek waar we konden aan voelen!

    Meester Jan zag een boek van Jules en vond het wel een leuk idee om dit verhaal voor te lezen! De peuters waren erg aandachtig en genoten van het verhaal! Foto's van ons bezoekje vind u op onze site: https://picasaweb.google.com/101763578291224137862/BezoekjeAanDeBoekenbeurs#

    10-11-2011 om 18:43 geschreven door Juf Katrien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Fotopagina
    07-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Herfstkroon

    De foto's van 'the making of onze herfstkroon' staan ook op onze fotosite! Een kroon volledig door de peuters gemaakt! Eerst kleuren met waskrijtjes, daarna met water de kleuren door elkaar laten vloeien. Daarna mochten ze een paddenstoel uitprikken en kleuren om op de kroon te kleven. Omdat de paddenstoel niet alleen zou staan mochten ze nog snippers scheuren om als staart bij de eekhoorn te kleven.
    Achteraf mochten de bladeren in de gaatjes gestopt worden en dan was de kroon af! Wat een mooi resultaat, ze hebben echt hun best gedaan!

    Geniet mee via onze fotosite:

    https://picasaweb.google.com/101763578291224137862/OnzeHerfstkroon#

    07-11-2011 om 20:07 geschreven door Juf Katrien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:Fotopagina
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De uitbreiding van onze klas

    Vandaag startten er 5 nieuwe peuters in onze klas! Met heel wat enthousiasme kwamen deze peuters vanmorgen toe op de speelplaats, al was er af en toe toch een lichte treuzeling! De mama's, papa's en oma's mochten nog mee om de jassen uit te doen en verdwenen dan uit het zicht van onze peuters! Wij vertrokken naar de klas waar ze direct al een beetje mochten spelen. Enkele peuters wilden al direct meedoen met de oudere peuters om de koekjes en drankjes te sorteren en ook om Jules te helpen opstaan! Jules schrok nogal toen er opeens zo veel kindjes in de klas zaten!

    De dag verliep enorm vlot met alle 10 de aanwezige peuters! Er werd al gekleurd, geschilderd, gebabbeld en vooral veel gespeeld! Kijk gerust mee naar de foto's van deze eerste dag van de nieuwe peuters, maar ook de eerst dag in het thema kunst!

    Fotosite:

    https://picasaweb.google.com/lh/myphotos

    07-11-2011 om 20:02 geschreven door Juf Katrien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Fotopagina
    22-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's bosuitstap
    Ondertussen staan alle foto's van onze leuke bosuitstap op de fotopagina! Als er ouders zijn die foto's willen op groot formaat, kan je dit steeds bij mij verkrijgen via mail of memorystick.

    22-10-2011 om 14:43 geschreven door Juf Katrien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Fotopagina
    19-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bosfoto's
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De eerste lading foto's van het bos staan op onze fotopagina! Een dezer dagen volgt de rest van de foto's!
    We beleefden een dag vol plezier, avontuur en enkele regendruppels, maar bovenal genoten we van het bos! Wij weken eens af van het wandelpad en zagen daar heel wat paddenstoelen en kleine sparappels! De peuters mochten eens om ter vlugst lopen, tegen de blaadjes schoppen en vooral heel wat eikels en kastanjes oprapen! Geniet mee van al dit plezier via ons foto-album!

    19-10-2011 om 13:37 geschreven door Juf Katrien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:Fotopagina
    01-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De fotopagina breidt uit!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Het fototoestel heeft in de afgelopen weken niet veel langs de kant gelegen! Er waren heel wat leuke momenten die ik zeker op beeld wilde vastleggen! Daarom staan er nu 2 nieuwe albums op onze fotosite: de luizencontrole en de turnles met meester Jan. Doordat we een extra week rond bollen werkten, staan er ook in dit album nieuwe foto's op! Ik zou zeggen, neem gerust een kijkje en geniet mee van wat wij allemaal beleven in onze peuterklas!

    01-10-2011 om 12:29 geschreven door Juf Katrien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Fotopagina
    11-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fotopagina
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

     In de eerste dagen zijn er al enkele foto's genomen geweest van de peuters in de klas! Om de foto's makkelijk te kunnen bekijken, maakte ik een picasa-site aan. Hier komen de verschillende mapjes met foto's op gedurende het schooljaar. Deze link kan je steeds terug vinden bij mijn favorieten aan de linkerkant van het scherm! Veel kijkplezier!

    Link: https://picasaweb.google.com/101763578291224137862/EersteDagenInOnzeKlas?authuser=0&feat=directlink

    11-09-2011 om 21:18 geschreven door Juf Katrien  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Fotopagina


    Over mijzelf
    Ik ben Katrien Ollieuz
    Ik ben een vrouw en woon in Oostende () en mijn beroep is Kleuteronderwijzeres.
    Ik ben geboren op 09/03/1987 en ben nu dus 38 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: Winkelen, kledij zelf maken.
    Ik zal heel hard mijn best doen om uw peuter op z'n gemak te stellen in de klas en zich vlug thuis te laten voelen!
    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Foto

    Turnen: woensdag en donderdag in de voormiddag!
    Categorieën
  • Fotopagina (28)
  • Thema's (28)

  • E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs