Foto
Inhoud blog
  • Donderdag 13 november
  • Woensdag 12 november
  • Dinsdag 11 november
  • Maandag 10 november
  • Zondag 9 november
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zat Zwijn voor Brandend Konijn
    Örland 2008
    09-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Donderdag 9 oktober
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Er zit al serieuze regelmaat in: opstaan, ontbijten, werken, midagmaal, werken, avondeten, pintje drinken slapen. Het begint eentonig te worden. Vanavond is het weer International evening in de Bierkelder, we zullen er onze kop maar weer eens laten kijken maar eerst even chatten met de meiden. Alweer serverproblemen, dat komt door de Noorse jeugd die zitten hier de ganse avond on-line spelletjes te spelen en dan raakt de server overbezet. Morgen meer geluk.

    09-10-2008 om 00:00 geschreven door peter move  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    08-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Woensdag 8 oktober.
    Same procedure as everyday James. Alleen kunnen we vandaag genieten van een prachtige zonsopgang, maar dit is van korte duur want al snel trekt de lucht dicht en begint het wat te druppelen. Vanavond gaan sommige het fort bezichtigen, ik laat degene die zondag naar huis gaan deelnemen, dat organiseren ze hier elke week en is de toeristische topattractie van de streek(waarschijnlijk ook de enigste). Zoals op alle langere moves is elke tweede woensdag wasdag, ook een fijne bezigheid om de tijd te doden. Vandaag weer geen internet. Ga vanavond een filmke pakken en eens op tijd slapen, ’t is hier wel niet druk, maar wel elke morgen vroeg op.

    08-10-2008 om 00:00 geschreven door peter move  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    07-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dinsdag 7 oktober
    Weer om 8 uur op de lijn, zelfde routine als elke dag. Alleen vandaag lijkt het droog te blijven en zowaar dat blijft het ook de ganse dag, wat een verademing met de vorige dagen er staat de ganse dag een waterig zonnetje. Vanavond is het gratis drinken in de Bierkelder, daar gaan we gretig gebruik van maken, is een meevaller in een land waar een halve bier 5€ kost. De bende gaat nog eens rondrijden en natuurlijk de bus gaat vastzitten in de blubber. Die kunnen we met de hogedrukreiniger afspuiten als we ze terug inleveren. Dit is het spannendste van de dag geweest.













    07-10-2008 om 00:00 geschreven door peter move  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    06-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maandag 5 oktober
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Om 8 uur worden we weer terug op het werk verwacht, maar veel is er niet te doen er gaan toch geen bommen mee, dus na elke vlucht even controleren en klaar. Van verveling val na ik na het eten in slaap en wordt pas wakker als de vliegtuigen al geland zijn. Er is geen tijd om de mensen in de slaapblok te gaan halen, ik kijk de vliegtuigen in de gietende regen na en trek mij ook maar terug op mijn kamer. Na het eten gaat de rest van de bende Moose hiking, maar daar heb ik nog 6 weken voor, dus het zal weer een filmke worden. Af en toe, tussen de regenbuien door, zie je hier prachtige regenbogen, soms 2 boven elkaar. Zo weer een dag kapot geknabbeld.

    06-10-2008 om 19:16 geschreven door peter move  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maandag 6 oktober
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Was nog vergeten deze foto te posten. Probeer het maar eens te lezen en te verstaan. Dit bord hing op het parkeerdek van de ferry naar Trondheim. We hebben er met 7 man naar staan, maar veel wijzer zijn we niet gewoorden.

    06-10-2008 om 00:00 geschreven door peter move  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008

    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs