Inhoud blog
  • Verslag van de Jako Cup in Kortrijk (team Peter) op zaterdag 14 mei.
  • Resultaten van zaterdag 14 mei.
  • Selecties voor zaterdag 14 mei.
  • Verslag SW Harelbeke - KSVR (team Peter/Wouter) van zondag 8 mei.
  • Weekprogramma.
    Zoeken in blog

    TRAINERS :

    DOUSY Peter
    peter.dousy@skynet.be
    0474/518879

    MAEYAERT Wouter
    wmaeyaert@gmail.com
    0476/329503

    MASSCHELEIN Evert
    evert.masschelein@telenet.be
    0497/578936

    PLATTEEUW Stef
    Stef.platteeuw@hotmail.com
    0478/714116

    PATOOR Aico
    Aico.patoor@hotmail.com
    0486/387607


    TRAININGSDAGEN en -UREN :

    dinsdag en woensdag
    van 17.55 uur tot 19.10 uur


    SPELERS :

    BEYENS Louis
    CALLEWAERT Jaron
    DAGHELET Estévan
    DECOENE Nio
    DEPUYDT Guess
    DERMAUX Loïc
    DESCHODT Lennart
    DESMET Mathisse
    ESPEEL Emiel
    GELLYNCK Remi
    LEMAN Elrio
    MAEYAERT Lander
    MASSCHELEIN Gilles
    OOSTERLYNCK Gilles
    OOSTERLYNCK Mathis
    PANEN Arjen
    QUARTIER Stan
    TYVAERT Maurice
    VAN DAMME Ulysse
    VANDEPITTE Louis
    VAN EECKHOUTTE Achile
    VAN MOERKERKE Kenneth
    VANDOORNE Baptiste
    VANHECKE Tristan
    VERCRUYSSE Luca
    VERDUYN Dex
    VEREECKE Luca
    VERHAEST Sten
    VUYLSTEKE Xander

    U8 KSV Roeselare 2015-2016

    23-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag Ol. Ledegem - KSVR (team Peter) van zaterdag 22 augustus.

    Net zoals vorige woensdag in Boezinge moesten we in Ledegem de klus klaren met slechts zes spelers. Louis V. kwam immers opnieuw niet opdagen.

    Tijdens de eerste vijftien minuten van de wedstrijd konden de aanvallers, zowel bij ons als bij de tegenstander, zich moeilijk doorzetten. De verdedigers en de doelmannen bleven hen bijna steeds de baas. Het duurde dan ook tot de zevende minuut vooraleer Maurice met zijn linker een eerste gaatje vond : 0-1. Vijf minuten later slaagde Maurice er in om de score te verdubbelen. Meteen ook de stand bij het eerste rustsignaal : 0-2.

    Tijdens het tweede kwartier speelde Ledegem haasje over. Ondanks evenwichtig veldspel scoorden zij maar liefst vier keer na elkaar. Wij konden daar niks tegenover zetten. Na 30 minuten stond het bijgevolg 4-2.

    De derde periode waren wij dan weer de productiefste ploeg met doelpunten van Maurice, Jaron (2) en Gilles O.. Na 45 minuten stond er een 6-6 tussenstand op het bord.

    Tijdens het slotkwartier gingen we, onder impuls van Jaron, nog even door op ons elan en we liepen 6-8 uit. Een overwinning leek in de maak …Maar Ledegem gaf niet af en scoorde in een slotoffensief nog drie maal. Eindstand : 9-8. Spijtig! We hadden een gelijkspel verdiend.

    Speelden (en scoorden) : Luca Vercruysse, Gilles O. (1), Maurice (3), Jaron (4), Elrio en Estévan.

    23-08-2015 om 20:43 geschreven door Peter Dousy  


    20-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie voor zaterdag 22 augustus.

    Selectie voor de wedstrijden Ol. Ledegem - KSVR om 9.15 uur : Jaron Callewaert, Estévan Daghelet, Nio Decoene, Lennart Deschodt, Mathisse Desmet, Elrio Leman, Gilles Oosterlynck, Mathis Oosterlynck, Arjen Panen, Maurice Tyvaert, Louis Vandepitte, Vercruysse Luca en Vereecke Luca.

    Locatie : Stationsstraat 47B, 8880 Ledegem.

    Verzamelen in Ledegem om 8.30 uur.

    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Peter of trainer Wouter dan zo vlug mogelijk in te lichten, bij voorkeur telefonisch of per SMS.

    Vergeet je KidsID, beenbeschermers, voetbalschoenen en zwarte voetbalkousen niet.

    20-08-2015 om 22:14 geschreven door Peter Dousy  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag deel 1 van het tornooi in Boezinge op 19 augustus.

    Woensdagavond 19 augustus begonnen we aan het eerste deel van het tornooi in Boezinge. Doordat Louis V. niet op de afspraak was moesten we onze drie wedstrijden afhaspelen met 6 spelers.

    Om 18.00 uur mochten we openen tegen SC Zonnebeke. We zetten goed druk en onze tegenstander kon slechts af en toe eens ontsnappen. Dit was voor hen toch voldoende om een 3-3 gelijkspel te behalen. Jammer, er had zeker een overwinning in gezeten. Doelpunten van Mathis, Xander en Maurice.

    Om 19.00 uur stond de derby tegen KSV Rumbeke op het programma. We toonden ons opnieuw de beter voetballende ploeg, maar aan de rust stonden we toch 0-1 in het krijt. In de tweede helft van 10 minuten stelden we echter orde op zaken met een 5-2 overwinning tot gevolg. Doelpunten van Mathis (2), Nio (2) en Elrio.

    De laatste opdracht van de avond was om 20.00 uur tegen KVK Westhoek. Deze ploeg had zijn wedstrijden tegen SC Zonnebeke en KSV Rumbeke al met ruim overwicht gewonnen. Een zware dobber dus. We openden sterk met een snelle actie en hard schot van Nio maar de doelman van KVK Westhoek redde prachtig. Vanaf dan moesten we de wet van de sterkste ondergaan. Tussendoor voerde de scheidsrechter van dienst een “one man show” op … Maurice viel nog uit toen hij een bal van dichtbij pal in zijn gezicht kreeg zodat we de laatste 10 minuten met 5 spelers verder moesten. We verweerden ons kranig maar zonder weggespeeld te worden moesten we toch een 0-6 verlies incasseren.

    Speelden (en scoorden) : Nio (2), Gilles O., Mathis O. (3), Maurice (1), Elrio (1) en Xander (1).

    Proficiat aan alle spelers voor hun inzet en ingesteldheid met toch een speciale vermelding voor Gilles O. die een heel sterk tornooi speelde.

    20-08-2015 om 10:57 geschreven door Peter Dousy  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag KSVR (team Werner) - Oudenaarde van woensdag 19 augustus.

    Wedstrijd om van te genieten. Twee evenwichtige ploegen met langs weerskanten mooi passenspel en goed aanvallend. Ook sterk in verdedigen. Dank zij een zeer attente Emiel kwamen we al vlug op voorsprong. Iedere speler van ons heeft zich goed geweerd met volledige inzet. Ook die van de bezoekers. Eindstand : 14-9.

    Speelden (en scoorden) : Emiel (10), Jaron (3), Mathisse (1), Lennart, Estévan, Arjen en Tristan.

    Proficiat jongens, doe zo verder.

    (Verslag van een heel tevreden trainer Werner.)

    20-08-2015 om 00:00 geschreven door Peter Dousy  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag KSVR (team Wouter) - Oudenaarde van woensdag 19 augustus.

    Op woensdag 19 augustus moesten we aan de slag tegen Oudenaarde. Er werd een ploeg verwacht die duchtig weerwerk zou bieden tegen onze jongens. (Vorig seizoen was het toch zo, werd mij meegegeven.) Niets was echter minder waar, want 2 minuten na aftrappen stonden de bezoekers al 3 doelpunten in het krijt.

    Onze jongens voelden meteen dat ze een pak sterker waren dan de tegenstanders, die nochtans onder impuls van een zeer positief ingestelde coach en een niet aflatende doelman alles probeerden om een afstraffing te voorkomen. De posities werden bij verdediging perfect ingenomen door onze jongens waardoor Oudenaarde niet onder de druk uitkwam. Zelfs toen ik onze jongens vroeg om eens met hun "mindere" voet te spelen (om zo alles een beetje evenwichtiger te maken) staken we er op alle vlakken bovenuit.

    Er werden mooie, vlotte combinaties op de mat gelegd waar er constant doelpunten uit voortkwamen.

    Zo nu en dan moest ik nog even bijsturen om het ploegenspel nog meer te spelen, de drang om te scoren i.p.v. samen te spelen was soms enorm groot bij sommige spelertjes (wat natuurlijk begrijpelijk is in zo'n situatie).

    Toen we net voor het laatste kwartier nog 2 minuutjes mochten uitblazen vroeg ik de mannen om "eens iets te proberen". Ik was aangenaam verrast dat ik hier en daar al een mooie beweging zag, zo merk je dat ze gedreven zijn om beter te worden.

    Zelfs in de penaltyreeks trokken sommige spelertjes de lijn door om met hun "mindere" voet te trappen, chapeau daarvoor.

    Er werd uiteindelijk een niet eens overdreven 25-5 genoteerd. Knap resultaat maar weinig bijgeleerd.

    Speelden (en scoorden) : Remi (7), Louis B. (3), Loïc Dermaux (6), Baptiste (5), Guess (2), Lander (3) en Gilles M. (1).

    Doe zo verder jongens !!!

    (Verslag van trainer Wouter.)

    20-08-2015 om 00:00 geschreven door Peter Dousy  


    18-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Welkom Evert.

    Vanaf deze week komt Evert Masschelein, papa van Gilles, ons assisteren op training.

    Wij heten hem van harte welkom.

    18-08-2015 om 08:14 geschreven door Peter Dousy  


    17-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selecties voor woensdag 19 augustus.

    Selectie voor de wedstrijden KSVR – Oudenaarde om 18.00 uur : Louis Beyens, Jaron Callewaert, Estévan Daghelet, Guess Depuydt, Loïc Dermaux, Mathisse Desmet, Emiel Espeel, Remi Gellynck, Lander Maeyaert, Gilles Masschelein, Arjen Panen, Baptiste Vandoorne, Tristan Vanhecke en Lennart Deschodt.

    Verzamelen in de kleedkamer om 17.15 uur.

    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Wouter dan zo vlug mogelijk in te lichten, bij voorkeur telefonisch of per SMS.

    Vergeet je KidsID, beenbeschermers, voetbalschoenen en zwarte voetbalkousen niet.

     

    Selectie voor het tornooi in Boezinge : Nio Decoene, Elrio Leman, Gilles Oosterlynck, Mathis Oosterlynck, Maurice Tyvaert, Louis Vandepitte en Xander Vuylsteke.

    Locatie : Sassport Boezinge, Dr. Dekemelelaan, 8904 Boezinge.

    Verzamelen in Boezinge om 17.15 uur.

    Er moeten drie wedstrijden gespeeld worden van telkens 20 minuten :

    - om 18.00 uur KSVR - SC Zonnebeke

    - om 19.00 uur KSVR – KSV Rumbeke

    - om 20.00 uur KSVR - KVK Westhoek 2. 

    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Peter dan zo vlug mogelijk in te lichten, bij voorkeur telefonisch of per SMS.

    Vergeet je KidsID, beenbeschermers, voetbalschoenen en zwarte voetbalkousen niet.

    17-08-2015 om 00:00 geschreven door Peter Dousy  


    16-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag oefenwedstrijd SW Harelbeke - KSVR van woensdag 12 augustus.

    We schoten uitstekend uit onze startblokken en stonden in een mum van tijd op een 0-3 voorsprong. Onze tegenstander nam echter het commando over. Sommige jongens van Harelbeke bleken heel goed bij schot. Sten verrichte verschillende mooie reddingen maar dit belette niet dat het na 15 minuten 5-3 stond.

    Tijdens het tweede kwartier was het spelbeeld evenwichtiger met kansen langs beide zijden wat resulteerde in een 7-6 tussenstand. Alles was nog mogelijk.

    Het tweede half uur van de wedstrijd verliep echter dramatisch : de organisatie viel weg, te veel duels werden verloren, bij een enkeling was er te weinig inzet en aanvallend was er slechts sporadisch nog een goede individuele actie. Harelbeke bleek veel te sterk voor ons en bleef dan ook om de haverklap scoren. Eindstand : 16-6.

    Nog heel wat werk aan de winkel dus.
    Speelden (en scoorden) : Sten, Mathis O. (2), Gilles O., Gilles M. (1), Tristan (1), Lennart (1) en Arjen (1).


    16-08-2015 om 11:01 geschreven door Peter Dousy  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag oefenwedstrijd KSVR - Oudenaarde van zaterdag 15 augustus.

    We zagen gisteren een evenwichtige partij tussen twee aanvallende ploegen. De score liep voortdurend mooi gelijk op : 2-4 na 15 minuten, 6-6 na een half uur, 9-9 na 45 minuten en 13-13 bij het einde van de wedstrijd.

    De inzet van onze spelers was voorbeeldig, de organisatie stond al tamelijk goed en we zagen verschillende mooie individuele en collectieve acties. Het enige minpunt was dat we iets te veel flodderdoelpunten weggaven om een overwinning uit de brand te kunnen slepen.

    Speelden (en scoorden) : Luca Vercruysse, Emiel (5), Estévan, Loïc Dermaux (4), Mathisse (2), Jaron (1) en Arjen (1).


    16-08-2015 om 00:00 geschreven door Peter Dousy  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag van het tornooi in Dosko Beveren op zaterdag 15 augustus.

    Drie wedstrijden kregen we vandaag voor de kiezen...

    We gingen van start tegen Wevelgem City. Na de nodige tactische uitleg die de jongen vlot oppikten kwamen we gemotiveerd aan de aftrap. We schoten zeer vlot uit de startblokken met onze mannen die elkaar vlot wisten te vinden. Het logische gevolg was een snelle voorsprong die toch wel het vertrouwen nog deed groeien. Onze doelman kreeg echter minder werk maar knapte de schaarse kansen van de tegenstrever knap op. Verzorgde combinaties leidden uiteindelijk naar 6-0 winst
    Doelpunten van Remi (2), Lander (3) en Louis (1).

    Na een uurtje wachten moesten we tegen 1 van de 2 thuisploegen spelen. We begonnen aan de match zoals de vorige partij en alles leek aanvankelijk vlot te lopen maar het werd in het begin van de tweede helft toch iets lastiger omdat de vermoeidheid toesloeg. Het werd plots 2-4 ... Na enkele verschuivingen konden we ons overwicht snel terug omzetten in een reeks doelpunten. Met knappe voorzetten van Louis die mooi werden afgewerkt door onze inlopende mannen. De tegenprikken werden mooi gecounterd door onze doelman.
    Het werd uiteindelijk 2-10.
    Doelpunten van Tristan (2), Lennart (2), Lander (3), Baptiste (1) en Louis (2).

    Vanzelfsprekend wachtte nu de finale met als tegenstander KFC Izegem. We verwachtten een moeilijke partij wat logisch is in de finale maar het werd tot onze verbazing een makkelijker klus dan verwacht ... Na een mum van tijd kwamen we 3-0 voor en konden met een gerust gemoed verder voetballen en genieten van de eindspurt richting eindzege in het tornooi. We sloten de partij af met een 10-1 overwinning en hadden de eerste tornooizege van het seizoen op zak ...
    Doelpunten van Remi (3), Lander (3), Louis (2), Lennart (1) en Tristan (1).

     

    Speelden voor KSVR : Sten, Tristan, Lander, Baptiste, Louis B., Remi en Lennart.

    PROFICIAT ALLEMAAL !!!!!! (Verslag van trainer Wouter.)


    In bijlage een foto van de zegevierende ploeg.

    Bijlagen:
    foto Dosko Beveren 15082015.JPG (283.9 KB)   

    16-08-2015 om 00:00 geschreven door Peter Dousy  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag oefenwedstrijd KSVR - KRC Gent-Zeehaven van woensdag 12 augustus.

    Net op tijd kwamen de tegenstanders aan op Schiervelde na oponthoud door een ongeval.
    Het werd al snel duidelijk dat het geen makkelijke partij zou worden tegen een ploeg die bij momenten mooie dingen liet zien.
    We lieten ons echter niet onbetuigd en hielden gelijke tred met de bezoekers.
    Inzet was er in ieder geval genoeg maar combinerend hadden we het iets moeilijker.
    Echter geen paniek want enthousiasme is een goeie basis om verder te trainen naar sterkere prestaties.
    Tot op het einde ging het goed over en weer maar het was tenslotte toch de tegenstander die aan het langste eind trok.
    Het werd uiteindelijk 10-13.
    Speelden (en scoorden) : Luca Vercruysse, Elrio (1), Loïc Dermaux (4), Guess (2), Jaron (2), Emiel (1) en Maurice. (Verslag van trainer Wouter.)

    16-08-2015 om 00:00 geschreven door Peter Dousy  


    13-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selecties voor zaterdag 15 augustus.

    Selectie voor de wedstrijd KSVR – Oudenaarde om 10.30 uur : Luca Vercruysse, Estévan Daghelet, Mathisse Desmet, Jaron Callewaert, Loïc Dermaux, Emiel Espeel en Arjen Panen.

    Verzamelen in de kleedkamer om 9.45 uur.

    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Peter dan zo vlug mogelijk in te lichten, bij voorkeur telefonisch of per SMS.

    Vergeet je KidsID, beenbeschermers, voetbalschoenen en zwarte voetbalkousen niet.

     

    Selectie voor het tornooi in Dosko Beveren : Sten Verhaest, Louis Beyens, Remi Gellynck, Lander Maeyaert, Lennart Deschodt, Baptiste Vandoorne en Tristan Vanhecke.

    Locatie : Bevers Stadion, Izegemse Aardeweg 38, 8800 Roeselare.

    Verzamelen in Dosko Beveren om 12.15 uur.

    Er moeten drie wedstrijden gespeeld worden van telkens 20 minuten :

    - om 13.00 uur Wevelgem A – KSVR

    - om 14.30 uur KSVR – Dosko Beveren of Winkel Sport

    - om 16.00 uur of 16.45 uur : wedstrijd voor de plaats. 

    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Wouter dan zo vlug mogelijk in te lichten, bij voorkeur telefonisch of per SMS.

    Vergeet je KidsID, beenbeschermers, voetbalschoenen en zwarte voetbalkousen niet.

    13-08-2015 om 20:11 geschreven door Peter Dousy  


    10-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selecties voor woensdag 12 augustus.

    Selectie voor de wedstrijd Sporting West Harelbeke - KSVR om 18.00 uur : Sten Verhaest, Tristan Vanhecke, Gilles Oosterlynck, Mathis Oosterlynck, Lennart Deschodt, Arjen Panen en Gilles Masschelein.

    Locatie : Forestierstadion, Stasegemsesteenweg 23, 8530 Harelbeke.

    Verzamelen in Harelbeke om 17.15 uur.

    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Peter dan zo vlug mogelijk in te lichten, bij voorkeur telefonisch of per SMS.

    Vergeet je KidsID, beenbeschermers, voetbalschoenen en zwarte voetbalkousen niet.


    Selectie voor de wedstrijd KSVR - KRC. Gent-Zeehaven om 19.00 uur : Luca Vercruysse, Loïc Dermaux, Jaron Callewaert, Maurice Tyvaert, Emiel Espeel, Elrio Leman en Guess Depuydt.

    Verzamelen in de kleedkamer om 18.15 uur. 

    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Wouter dan zo vlug mogelijk in te lichten, bij voorkeur telefonisch of per SMS.

    Vergeet je KidsID, beenbeschermers, voetbalschoenen en zwarte voetbalkousen niet.


    10-08-2015 om 18:38 geschreven door Peter Dousy  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Schitterende tweede plaats op het tornooi in Lotenhulle op zaterdag 8 augustus.

    Op zaterdag 8 augustus stond ons eerste tornooi van het seizoen op het programma, en dit in Lotenhulle. Op de deelnemerslijst heel wat “mooi” volk, o.a. de eersteklassers AA Gent, Club Brugge, KV Oostende en SV Zulte-Waregem, alsook de tweedeklassers Cercle Brugge en Deinze.

    Wij waren ingedeeld in reeks 3 samen met KV Oostende, KVV Zelzate en SK Eernegem.

    Om 9.30 uur trapten wij onze eerste wedstrijd op gang, en dit tegen onze “op papier” moeilijkste tegenstander : KV Oostende. We gingen als een raket van start en stonden na enkele minuten al 3-0 voor. Gedurende de volledige 20 minuten bleven we goed voetbal produceren, afgewisseld met flitsende individuele acties. Onze tegenstander kon slechts af en toe iets terug doen en we beëindigden de wedstrijd met een oververdiende 11-3. Een fantastische start.

    Onze volgende wedstrijd was pas om 11.00 uur gepland zodat we even konden rusten. Op de organisatietafel bemerkten onze jongens intussen 4 bekers en ze vroegen zich af wat ze moesten doen om daarvan één mee te nemen naar huis : onze twee andere poulewedstrijden winnen !!!

    Daardoor kwamen ze supergemotiveerd aan de aftrap van de tweede wedstrijd tegen KVV Zelzate. Net zoals tegen KV Oostende waren we weer van de eerste minuut bij de pinken, wat opnieuw resulteerde in een snelle voorsprong. Maar Zelzate bleek echter een taaiere klant dan KV Oostende. Ze kwamen geregeld ook dreigend opzetten. Toch konden wij opnieuw, na een mooie partij voetbal, verdiend zegevieren. Eindstand : 7-4.

    Vijf minuten rusten en dan opnieuw de grasmat op om SK Eernegem te bekampen. Deze ploeg was echter geen partij voor ons. In 20 minuten voetbal vielen er maar liefst 18 doelpunten : 16-2 winst en meteen waren we geplaatst voor de halve finale tegen SV Zulte-Waregem, dat winnaar werd in de vierde reeks.

    De overige halve finalisten waren AA Gent en Club Brugge. De jongens droomden al van een finale tegen Club Brugge, maar daarvoor moesten we eerst voorbij SV Zulte-Waregem geraken.

    Na een typisch Belgisch middagmaal stonden we om 13.30 uur paraat om SV Zulte-Waregem te bekampen. Geen van onze jongens was onder de indruk van deze tegenstander en net zoals tijdens de voormiddagwedstrijden namen we meteen het commando en bestookten we de tegenstander. Opnieuw liepen we meteen 3-0 uit. De eersteklassers konden, tot onze verbazing, slechts sporadisch iets terug doen zodat we ook ons vierde wedstrijd van de dag zegevierend afsloten : 6-2. De finale was een feit : niet tegen Club Brugge zoals gehoopt, maar wel tegen AA Gent.

    Om 14.30 uur keken we - nu toch wat zenuwachtig – de jongens van AA Gent in de ogen. Meteen na de aftrap kwamen ze dreigend voor ons doel, maar hun eerste doelschot ging over en naast. Het startsein voor ons van zes dolle minuten waarin we onze tegenstander op een 3-0 achterstand plaatsten. AA Gent moest even bekomen van deze mokerslag. Ze herstelden het evenwicht en kwamen steeds meer dreigen. Ze bestookten ons doel van langs alle kanten : Sten stond af en toe in een schietkraam. Vijf minuten voor affluiten hadden ze hun achterstand goed gemaakt : 3-3. Tussendoor hadden wij een tweetal wenkende kansen laten liggen en dat brak ons in de slotfase zuur op : tijdens de laatste drie minuten van de wedstrijd konden de Buffalo’s onze jongens uittellen met nog twee doelpunten. Eindstand : 3-5.

    Even was er ontgoocheling, maar dan kwam al vlug het besef dat we een schitterend tornooi hadden gespeeld. We scoorden maar liefst 43 doelpunten (waarvan meer dan de helft na mooie combinaties) en incasseerden er slechts 16.

    Proficiat aan de ganse ploeg voor deze collectieve glansprestatie. Dit opent perspectieven op een mooi seizoen.

    Speelden (en scoorden) : Sten, Gilles M. (3), Lander (11), Guess (15), Baptiste (3), Louis B. (7) en Remi (4).

    Hierbij nog enkele foto’s.


    Bijlagen:
    foto 1.JPG (222.9 KB)   
    foto 2.JPG (225.3 KB)   
    foto 3.JPG (209.2 KB)   
    foto 4.jpg (197.5 KB)   
    foto 5.jpg (206.3 KB)   

    10-08-2015 om 00:00 geschreven door Peter Dousy  


    05-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kalender provinciale ploegen.

    De kalender van onze twee provinciale ploegen staat op de site van de KBVB. Op de kalender van onze twee gewestelijke ploegen is het nog even wachten.

    Kalender Prov. U8 reeksen E en F (West-Vlaanderen)

    Datum

    Uitslag

    29-08-2015

    11:00

    K. SV ROESELARE

    K. FC VARSENARE

      -  

    05-09-2015

    10:15

    K. SK STEENBRUGGE

    K. SV ROESELARE 

      -  

    12-09-2015

    11:00

    K. SV ROESELARE

    K. VC WINGENE

      -  

    19-09-2015

    09:15

    R. KNOKKE FC

    K. SV ROESELARE

      -  

    26-09-2015

    11:00

    K. SV ROESELARE

    K. DOSKO SINT-KRUIS

      -  

    03-10-2015

    09:00

    K.V.C.S.V. OOSTKAMP

    K. SV ROESELARE A

      -  

    10-10-2015

    11:00

    K. SV ROESELARE

    K. SP. CLUB BLANKENBERGE 

      -  

    17-10-2015

    11:00

    K. FC VARSENARE

    K. SV ROESELARE

      -  

    24-10-2015

    11:00

    K. SV ROESELARE

    K. SK STEENBRUGGE

      -  

    07-11-2015

    09:15

    K. VC WINGENE

    K. SV ROESELARE

      -  

    14-11-2015

    11:00

    K. SV ROESELARE

    R. KNOKKE FC

      -  

    21-11-2015

    11:00

    K. DOSKO SINT-KRUIS

    K. SV ROESELARE

      -  

    28-11-2015

    11:00

    K. SV ROESELARE

    K.V.C.S.V. OOSTKAMP

      -  

    05-12-2015

    10:15

    K. SP. CLUB BLANKENBERGE

    K. SV ROESELARE

      -  


    05-08-2015 om 23:01 geschreven door Peter Dousy  


    01-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie voor zaterdag 8 augustus.

    Selectie voor de WSL Summer Cup U8 te Lotenhulle op zaterdag 8 augustus : Louis Beyens, Guess Depuydt, Remi Gellynck, Lander Maeyaert, Gilles Masschelein, Baptiste Vandoorne en Sten Verhaest.

    Locatie : Voetbalterreinen WSL Lotenhulle, Breestraat 1, 9880 Lotenhulle.

    Verzamelen om 8.35 uur aan de ingang van de voetbalterreinen te Lotenhulle.

    We moeten alvast volgende wedstrijden van 20 minuten spelen :

    - om 9.30 uur tegen KV Oostende

    - om 11.00 uur tegen KVV Zelzate

    - om 11.30 uur tegen SK Eernegem.

    Nadien moeten er in de finaleronde nog twee wedstrijden van 20 minuten gespeeld worden.

    Einde van de laatste wedstrijd omstreeks 14.20 uur.

    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Peter dan zo vlug mogelijk in te lichten, bij voorkeur telefonisch of per SMS.

    Vergeet je KidsID, beenbeschermers, voetbalschoenen en zwarte voetbalkousen niet.

    01-08-2015 om 00:00 geschreven door Peter Dousy  


    29-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tornooi-informatie.

    Hierbij vinden jullie al informatie over de tornooien in :

    - Lotenhulle op zaterdag 8 augustus

    - Dosko Beveren op zaterdag 15 augustus.

    - Boezinge op woensdag 19 en woensdag 26 augustus.

    Bijlagen:
    Tornooi Boezinge 2015 (1).pdf (429.5 KB)   
    Tornooi Boezinge 2015 (2).pdf (56.3 KB)   
    Tornooi Dosko Beveren 2015.xls (40.5 KB)   
    Tornooi Lotenhulle 2015 (1).pdf (103.9 KB)   
    Tornooi Lotenhulle 2015 (2).pdf (181.5 KB)   
    Tornooi Lotenhulle 2015 (3).pdf (180.7 KB)   

    29-07-2015 om 00:00 geschreven door Peter Dousy  


    05-07-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Info i.v.m. competitie.

    Zoals al meegedeeld op de infodag zullen wij dit seizoen met vier ploegen aantreden in competitie.

    In tegenstelling met de voorbije twee seizoenen spelen wij niet nationaal. De KBVB heeft immers beslist om geen competitie te organiseren voor de U8 van de ploegen van eerste en tweede nationale.

    Daardoor komen wij uit met twee ploegen in de provinciale reeksen en twee ploegen in de gewestelijke reeksen.

    Er zal steeds op zaterdagvoormiddag gespeeld worden.

    Enkel de reeksindeling van onze twee provinciale ploegen is al bekend :


    K. Sp. Club Blankenberge (00048) Bloso – K. Boudewijnlaan 15 te 8370 Blankenberge


    R. Knokke FC (00101) Smedenstraat 93 Stadion Olivier te 8300 Knokke-Heist


    K. SV Roeselare (00134) Diksmuidsesteenweg 374 Schiervelde te 8800 Roeselare


    K. SK Steenbrugge (04153) Weidestraat 85 A te 8310 Sint-Kruis (Brugge)


    K. Dosko Sint-Kruis (04168) Geralaan 5 Domein Gulden Kamer te 8310 Sint-Kruis (Brugge)


    K. VC Wingene (05216) Rozendalestraat te 8750 Wingene


    K. FC Varsenare (05222) Ter Straetendreef Van Caloen Stadion te 8490 Varsenare


    K.V.C.S.V. Oostkamp (05956) Albrecht Rodenbachstraat Domein “De Valkaart” te 8020 Oostkamp

    05-07-2015 om 11:54 geschreven door Peter Dousy  


    29-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voorbereidingsprogramma.

    DATUM

    DAG

    UUR

    ACTIVITEIT

    PLAATS

    04/08/2015

    dinsdag

    17.45

    training

    Schiervelde

    06/08/2015

    donderdag

    17.45

    training

    Schiervelde

    08/08/2015

    zaterdag

    09.30

    tornooi (1 ploeg)

    Lotenhulle

    11/08/2015

    dinsdag

    17.45

    training

    Schiervelde

    12/08/2015

    woensdag

    18.00

    19.00

    wedstrijd (1 ploeg) tegen SW Harelbeke

    wedstrijd (1 ploeg) tegen Gent-Zeehaven

    Harelbeke

    Schiervelde

    13/08/2015

    donderdag

    17.45

    training

    Schiervelde

    15/08/2015

    zaterdag

    10.30

    13.00

    wedstrijd (1 gewestelijke ploeg) tegen Oudenaarde

    tornooi (1 ploeg)

    Schiervelde

    Dosko Beveren

    18/08/2015

    dinsdag

    17.45

    training

    Schiervelde

    19/08/2015

    woensdag

    18.00

    18.00

    wedstrijd (2 provinciale ploegen) tegen Oudenaarde

    eerste deel tornooi (1 ploeg)

    Schiervelde

    Boezinge

    20/08/2015

    donderdag

    17.45

    training

    Schiervelde

    22/08/2015

    zaterdag

    09.15

    wedstrijd (2 ploegen) tegen Olympic Ledegem

    Ledegem

    25/08/2015

    dinsdag

    17.45

    training

    Schiervelde

    26/08/2015

    woensdag

    18.00

    tweede deel tornooi (1 ploeg)

    Boezinge

    27/08/2015

    donderdag

    17.55

    training

    Schiervelde


    29-06-2015 om 00:00 geschreven door Peter Dousy  


    26-06-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Welkom.
    Beste spelers en ouders,

    Welkom op de blog van de U8 van KSV Roeselare.
    Deze blog zullen we gebruiken om de laatste weetjes, wedstrijdselecties, afgelaste trainingen/wedstrijden,... door te geven aan jullie.
    Het is dus heel belangrijk om deze blog goed in de gaten te houden.
    Geniet nog van jullie vakantie.

    Sportieve groeten,
    Peter en Wouter 

    26-06-2015 om 10:36 geschreven door Peter Dousy  




    Foto

    Archief per week
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !


    NUTTIGE LINK :

    http://www.belgianfootball.be/nl/homepage



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs