Inhoud blog
  • Slot.
  • Statistiek competitie 2013-2014.
  • Eervolle negentiende plaats op 32 ploegen op het tornooi in Dender op 1 juni.
  • Verdienstelijke veertiende plaats op 24 ploegen op het tornooi in Tubeke op 25 mei.
  • Selectie voor het tornooi in Dender op zondag 1 juni.
    Zoeken in blog

    TRAINERS :

    VANDEGHINSTE Patrick
    patrick.vandeghinste@skynet.be
    0475/300095

    DOUSY Peter
    peter.dousy@skynet.be
    0474/518879

    DENORME Jourik
    jourik.denorme@telenet.be
    0474/511138


    TRAININGDAGEN en -UREN :

    maandag en donderdag
    van 17.45 uur tot 19.00 uur


    SPELERS :

      1. ASSAKEREH Adriaan
      2. BERTEN Gilles
      3. BUFFEL Foeke
      4. CARLISLE William
      5. CLAEYS Kjell
      6. CLAEYS Otis
      7. DE TURCQ Benoît
      8. DECRUY Iben
      9. DENORME Lowie
    10. DHONT Nicolas
    11. GHEYSENS Remi
    12. GOEMINNE Xander
    13. JABARKHEIL Sadjed
    14. MATLOUB Karim
    15. MEIRLEVEDE Matisse
    16. MERLOT Justin
    17. PACKU Jason
    18. POPELIER Lars
    19. RAES Nathon
    20. TERMOTE Olivier
    21. VANDENWEGHE Guillaume
    22. VANPETEGHEM Bert
    U8 KSV Roeselare 2013-2014

    27-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Programma van 28 april tot 4 mei.

    Beste KSV'ers,

    - maandag 28 april : training van 17.45 uur tot 19.00 uur

    - zaterdag 3 mei : KSVR - SC. Eendracht Aalst (Nationale U8A en B) om 10.30 uur

    - zondagnamiddag 4 mei : tornooi in K. RC. Bissegem.


    Groeten,
    Patrick, Jourik en Peter

    27-04-2014 om 21:39 geschreven door Peter Dousy


    23-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selecties voor zaterdag 26 april en zondag 27 april.

    Beste KSV'ers,

    Selectie voor de wedstrijd K.S.C. Wielsbeke - KSVR (Bijzondere U8) op zaterdag 26 april om 9.00 uur
    te 8710 Wielsbeke, Hernieuwenburg, Rijksweg 314 : Jason, Xander, Matisse, Lars, Adriaan, William, Sadjed en Karim.
    Verzamelen in Wielsbeke om 8.15 uur.
    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Jourik dan zo vlug mogelijk in te lichten, telefonisch of per SMS.
    Vergeet het volgende niet : Kids-ID en zwarte voetbalkousen.

    Selectie voor de wedstrijd K. FC Poperinge - KSVR (Bijzondere U9) op zaterdag 26 april om 10.00 uur
    te 8970 Poperinge, Ouderdomseweg 3 : Kjell, Olivier en Nicolas.
    Verzamelen in Poperinge om 9.15 uur.
    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer ??? (wordt nog meegedeeld) dan zo vlug mogelijk in te lichten, telefonisch of per SMS.
    Vergeet het volgende niet : Kids-ID en zwarte voetbalkousen.

    Selectie voor de wedstrijden White Star Bruxelles - KSVR (Nationale U8A en B) op zondag 27 april om 9.30 uur
    te 1200 Woluwé-Saint-Lambert, Stade Fallon, Chemin du Struykbeken 2 :
    Kjell, Otis, Justin, Remi, Benoît, Foeke, Guillaume, Nathon, Nicolas, Olivier, Bert, Lowie, Iben en Gilles.
    Verzamelen op de parking van de Expohallen om 6.50 uur. De bus vertrekt om 7.00 uur.
    Er wordt op kunstgras gespeeld.

    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Peter of trainer Patrick dan zo vlug mogelijk in te lichten, telefonisch of per SMS.
    Vergeet het volgende niet : Kids-ID en zwarte voetbalkousen.

    Groeten,
    Patrick, Jourik en Peter

    23-04-2014 om 23:05 geschreven door Peter Dousy


    20-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdverslag R. Mouscron-Péruwelz - U8B van dinsdag 15 april.

    Op dinsdagavond 15 april moesten we op bezoek bij ons “zwarte beest” in de competitie, namelijk R. Mouscron-Péruwelz.

    Door de zoektocht naar wie ons duizendste doelpunt ging scoren was iedereen super gemotiveerd.

    Bij aanvang van de wedstrijd (4 maal 15 minuten) bleek dat we tegen de betere U7 gingen spelen. Dit wegens een tekort

    aan U8-spelers door de Paasvakantie.

    Het eerste kwartier namen we meteen het initiatief en scoorden we 3 maal via Guillaume, Gilles en Iben. Tussenstand 0-3.

    In het tweede kwartier begon de strijd om het duizendste doelpunt, aangezien er bij de A-ploeg ook vlot werd gescoord.

    Dankzij goed samenspel kon Benoît nummer 999 scoren, maar het was Gilles die enkele seconden later de magische kaap

    van het 1000ste doelpunt kon vastleggen. Het bewijs hiervan staat op de GSM van Nicolaas Claeys.

    In het derde en het vierde kwartier was het nog een doelpuntenfestijn. Dit ondanks moedig weerwerk van Moeskroen, dat

    beloond werd met 5 tegendoelpunten. Toch was de eindscore 5-18.

    Proficiat aan allemaal, goed samenspel, inzet en vooral niet voor eigen succes gespeeld.

    Speelden (en scoorden) : Jason, Gilles (6), Foeke (1), Benoît (3), Iben (1), Olivier en Guillaume (7).

    (Verslag van trainer Jourik.)


    20-04-2014 om 21:28 geschreven door Peter Dousy


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Laatste pronostieknieuws.

    Beste KSV'ers,

     

    Het doek is gevallen over onze pronostiek!

     

    Onze beide Nationale ploegen pakten op dinsdag 15 april heel zwaar uit in hun wedstrijden in en tegen R. Mouscron-Péruwelz.

    Ze wonnen respectievelijk met 3-23 (U8A) en 5-18 (U8B).

    Daarmee werd de kaap van 1000 competitiedoelpunten ruimschoots overschreden : de teller staat nu op 1028.

    En we hebben nog vijf competitiewedstrijden te gaan : waar zal dit eindigen???

    Ons doelsaldo is vorige dinsdag gestegen met 33 eenheden naar +380.

     

    En wie scoorde het duizendste doelpunt? Gilles Berten nam dit historisch doelpunt voor zijn rekening.

     

    Gilles werd in totaal door vijf deelnemers getipt als auteur van het duizendste doelpunt.

    Slechts één daarvan voorspelde vijf juiste pronostieken : Koen Gheysens, papa van Remi.

    Hij kroont zich daarmee tot winnaar van de pronostiek.

    Leuk detail : Koen was de eerste om zijn pronostiekformulier in te vullen en wordt daarvoor nu beloond met de hoofdprijs.

     

    Dank zij korting en recuperatie van de BTW kost de officiële Brazuca-voetbal ons uiteindelijk slechts 90 euro (i.p.v. 140 euro)

    zodat er nog 60 euro te verdelen valt onder de vier overige deelnemers die een correct antwoord gaven op de eerste vraag.

     

    De uitslag van de pronostiek :                                                                                    

    GILLES/5/+380

    1.Koen:5/+288

    2.Lars:3/+335

    3.Patrick:3/+329

    4.Peter:0/+316

    5.Gwendolien:20/+350

     

    Als bijlage vindt u alle originele pronostiekformulieren en een document waarin alle pronostieken verwerkt zijn.

     

    Groeten,

    Patrick, Jourik en Peter


    Bijlagen:
    alle pronostieken.pdf (889 KB)   
    uitslagpronostiek.xlsx (11.5 KB)   

    20-04-2014 om 10:48 geschreven door Peter Dousy


    19-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdsverslag Bijzondere U8 - KV Kortrijk van zaterdag 12 april.

    Het duizendste doelpunt nadert z’n ontknoping. Voor de wedstrijd waren er nog 21 doelpunten te gaan.

    Tegen KVK deden we ons best om die kaap te bereiken maar na de heenwedstrijd was het duidelijk dat

    de kans wel heel klein was om dit te halen. Na enkele minuten voetballen was dit ook al meteen duidelijk.

    We begonnen dan ook niet zo goed en kwamen al snel 0-2 achter, de tweede na een ongelukkige own-goal.

    Tegen de technische spelers van KVK hadden we het niet zo gemakkelijk. Maar op wilskracht vochten we

    terug. Adriaan, die vorige week ook heel gemakkelijk het doel vond in de wedstrijd tegen Antwerp, maakte

    de aansluitingstreffer nadat hij zich mooi vrij gedraaid had. Even later knalde Iben en vloog de bal op de

    paal en binnen. Toch kon Kortrijk weer afstand nemen met 2 doelpunten. Adriaan milderde de score tot 3-4.

    Dit was meteen de ruststand. De overwinning zat er zeker in maar dan moesten we in de tweede helft het

    iets beter proberen te doen en iets korter op de bal te zitten. En de tweede periode begon wel goed. Sadjed

    scoorde twee keer : de eerste nadat hij goed gevolgd was, de tweede na een mooie actie. We kwamen voor

    het eerst in de wedstrijd op voorsprong maar helaas gaven we die terug uit handen. Het bleef spannend

    toen KSVR opnieuw haasje over speelde dankzij 2 doelpunten van een sterk spelende Iben. Daarna werd

    de wedstrijd enkele minuten stilgelegd toen de keeper van KVK vervangen werd. Zo telde de scheidsrechter

    terecht enkele minuten van oponthoud bij de normale speeltijd. Het bleef tot het einde spannend :

    het werd 7-7, 7-8 en 8-8 na een doelpunt van Karim. Even leek het op een gelijkspel te stranden maar de

    winning-goal mocht er zijn : na knap doorzetten op rechts gaf een speler van KVK een voorzet, die in één tijd

    binnenkant voet knap in doel afgewerkt werd.  Mooi !  Helaas voor ons konden we in de extra tijd die nog over

    bleef niet meer scoren. Net zoals in de heenwedstrijd moesten we ons met 1 doelpuntje gewonnen geven.

    Onze wilskracht en inzet heeft het juist niet gehaald tegen een technisch sterkere ploeg. Eindstand : 8-9.

    Hiermee brachten we het doelpuntensaldo op 987. Op naar het 1000ste doelpunt dinsdag tegen Moeskroen ! 

    Speelden (en scoorden) : Nathon, Lars, Adriaan (2), Foeke, Iben (3), Sadjet (2) en Karim (1).

    (Verslag van Brecht Popelier.)


    19-04-2014 om 10:14 geschreven door Peter Dousy


    13-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie voor het tornooi in Zwevegem om maandag 21 april.

    Beste KSV'ers,

    Selectie voor het U9-tornooi op Paasmaandag 21 april te 8550 Zwevegem, Bekaertstraat 6, Bekaert Sportstadion :
    Kjell, Otis, Justin, Matisse, Bert, Foeke, Lowie en Guillaume.
    Verzamelen in Zwevegem om 13.15 uur.

    We moeten vijf wedstrijden spelen van telkens 15 minuten :
       * 14.00 uur KSVR - Zwevegem Sport C
       * 14.30 uur Sp. Petegem - KSVR
       * 15.00 uur FC Luingne - KSVR

       * 15.30 uur KSVR - Sp. Heestert

    De finalewedstrijden zijn om 16.45 uur (plaatsen 5, 6, 7, 8, 9 en 10) of om 17.00 uur (plaatsen 1, 2, 3 en 4).

    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Jourik dan zo vlug mogelijk in te lichten, telefonisch of per SMS.
    Vergeet het volgende niet : Kids-ID en zwarte voetbalkousen.

    Groeten,
    Patrick, Jourik en Peter

    Bijlagen:
    Tornooi Zwevegem 21042014.doc (638 KB)   

    13-04-2014 om 18:18 geschreven door Peter Dousy


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie voor het tornooi in Koksijde op zaterdag 19 april.

    Beste KSV'ers,

    Selectie voor het tornooi op Paaszaterdag 19 april te 8670 Koksijde, Henri Houtsaegerstadion, Pylyserlaan 34 :
    Kjell, Otis, Justin, Remi, Foeke, Lowie en Guillaume.
    Verzamelen in Koksijde om 8.35 uur.

    We moeten vier wedstrijden van telkens 15 minuten spelen :
       *   9.20 uur KRC De Panne - KSVR
       * 10.00 uur KSVR - Daring  Brugge
       * 10.40 uur KSVR - KSV Nieuwpoort

       * 12.00 uur KSVR - KEG Gitsel

    Als we eerste eindigen in onze reeks moeten we om 12.30 uur ook nog de finale spelen.

    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Patrick dan zo vlug mogelijk in te lichten, telefonisch of per SMS.
    Vergeet het volgende niet : Kids-ID en zwarte voetbalkousen.

    Groeten,
    Patrick, Jourik en Peter

    Bijlagen:
    Tornooi Koksijde 19042014(1).doc (27 KB)   
    Tornooi Koksijde 19042014(2).xls (30 KB)   

    13-04-2014 om 18:17 geschreven door Peter Dousy


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eindeseizoenfeest en slothappening.

    Beste KSV'ers,

     

    Wat betreft het eindeseizoenfeest hebben we, na de diverse reacties op onze rondvraag, de knoop doorgehakt :

    het wordt vrijdagavond 30 mei vanaf 18.30 uur (of 19.00 uur). Een uitnodiging volgt eerstdaags.



    Wat betreft de slothappening op zaterdag 10 mei vindt u hierna de voorlopige planning :


    zat 10 mei u7 A en B, en u8A en B tegen Oudenaarde 09u45 veld 6 - 7
    u8c tegen Oostnieuwkerke 09u45 veld 6 -7
    u7C SV Pittem 09u45 veld 6 - 7
    u16b en u15b tegen Doornik 10u00 veld 5 en 4
    u9c en u11c tegen ??? 11u00 veld 6 - 7
    u9 A/B en u10 B/C tegen Oudenaarde 11u00 veld 6 en 7
    u11 A/B en u12 tegen Oudenaarde 12u00 veld 4 en 5
    u12 b tegen Heule u13 12u00
    u17 en u19 tegen Oudenaarde 14u00 veld 5 en 4
    u6 tegen De Ruiter u7b-u6 veld 6 - 7
    tegen Komen 2t2 veld 6-7
    u16 en u15 tegen Oudenaarde 16u00 veld 5 en 4
    u13b tegen ??? 16u00 veld 6
    u14 en u13 tegen Oudenaarde 18u00 veld 5 en 4
    u14b tegen ??? 18u00 veld 6
    u10 A voortornooi Kleit bevestigd

     

    Groeten,
    Patrick, Jourik en Peter

    13-04-2014 om 17:41 geschreven door Peter Dousy


    12-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kort pronostieknieuws.

    Beste KSV'ers,

     

    Deze morgen hebben de Bijzondere U8 van trainer Jourik niet kunnen stunten.

    Na een sterke wedstrijd verloren ze met 8-9 tegen KV Kortrijk.


    Daarmee staat onze teller op 987 en ons doelpuntensaldo op +347.


    Wie scoort dinsdag 15 april het dertiende doelpunt tegen R. Mouscron-Péruwelz?

    Nicolas, één van onze topschutters, zal het spijtig genoeg niet zijn. Hij is nog onvoldoende

    hersteld om te kunnen meespelen.

    Verder zijn ook Justin en Bert nog onzeker. Hopelijk zijn zij tegen dan volledig genezen.

    Duimen maar!

     

    Groeten,
    Patrick, Jourik en Peter

    12-04-2014 om 18:00 geschreven door Peter Dousy


    10-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdverslag U8B - R. Antwerp FC van zondag 6 april.

    De derde confrontatie tegen stamnummer 1, R. Antwerp FC, was een walk-over.

    Ons eerste kwartier was het zwakste en er werd ook nog niet veel gescoord.

    3-1 ruststand met Gilles, Justin en Iben als doelpuntenmakers.

    Het tweede kwartier werd het een doelpuntenkermis. Scoorden : Justin (3),

    Adriaan (3), Benoît (3), Gilles. Ruststand halfweg : 13-2.

    Het derde kwartier scoorde Adriaan 4 maal na elkaar (geen hattrick, misschien

    een Patrick ?) in een paar minuten. Ook Justin, Benoît en Gilles scoorden nog.

    Ruststand na 45 minuten : 20-4.

    Ook in het laatste kwartier sputterde de scoringsmachine niet. Met nog 4 doelpunten

    van Justin, 2 van Iben, 3 van Benoît en 1 van Gilles, eindigden we op een eindstand

    van 30-6.  Dit is tevens een evenaring van de eerste wedstrijd in Hoogstraten.

    Bert probeerde van alles om toch ook zijn doelpuntje mee te pikken. Zelfs de paal

    stond in de weg. Maar dankzij zijn vele assists, blijft Bert één van onze belangrijkste

    spelers. Misschien lukt Bert het 1000-ste doelpunt tegen Moeskroen ?

    Er werd niet achter gesloten deuren gespeeld, maar wel met veel supporters en

    veel doelpunten.

    Het was niet onze beste match, daarvoor was de tegenstander te zwak.

    Maar toch proficiat voor het doelpuntenfestival !!!

    Speelden (en scoorden) : Jason, Xander, Bert, Gilles (4), Justin (9), Benoît (7),

    Iben (3) en Adriaan (7).

    (Verslag van trainer Patrick.)


    10-04-2014 om 21:36 geschreven door Peter Dousy


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pronostieknieuws.

    Beste KSV'ers,

     

    De pronostiek nadert zijn ontknoping.

     

    Na overleg hebben we beslist om de pronostiekformulieren pas op de blog te publiceren

    nadat het duizendste doelpunt gescoord werd.

    We willen immers de spanning behouden tot het laatste moment.

     

    De beloofde analyse van de pronostieken krijgen jullie uiteraard wel.

     

    I.v.m. vraag 1 (Welke speler zal het duizendste doelpunt scoren?) :

    We ontvingen 17 pronostiekformulieren; goed voor 103 pronostieken. Heel toevallig staan er

    ook 17 verschillende spelers genoteerd als mogelijke auteur van het duizendste doelpunt.

    Onze drie “doelpuntenkanonnen” - Justin, Nicolas en Matisse – werden dan weer niet-toevallig

    het meest getipt : Nicolas 13 maal, Justin en Matisse elk 12 maal.

    Momenteel hebben zij al 107 (Justin), 103 (Nicolas) en 101 (Matisse) doelpunten gescoord.

    De andere spelers op het lijstje van de genomineerden zijn :

    Bert en Remi elk 9 maal,  Foeke 8 maal,  Sadjed en Lowie elk 7 maal, Benoît en Guillaume

    6 maal, Gilles 5 maal, Otis 4 maal, Lars, Karim, Olivier, Kjell en Iben elk 1 maal.

    Vijf spelers van onze kern van 22 werden niet genomineerd.

    Er heeft ook niemand genoteerd dat het 1000-ste doelpunt een own-goal van de tegenstander wordt.

     

    I.v.m. vraag 2 (Hoeveel juiste pronostieken ontvangen we?) :    

    De antwoorden op deze vraag variëren van 0 tot 35.

    Het is toch wat verrassend dat slechts drie personen 0 hebben geantwoord op deze vraag.

    Dit betekent dat, als het duizendste doelpunt gescoord wordt door één van de vijf spelers die niet

    getipt is of als het duizendste doelpunt een own-goal is van de tegenstander, dat één van die drie

    personen gaat lopen met de Brazuca-bal.

    Eén iemand had duidelijk heel hoge verwachtingen wat betreft het aantal deelnemers aan deze

    pronostiek met antwoorden die variëren van 10 tot 35. Spijtig genoeg is onze pronostiek geen

    zo’n enorm succes geworden, want dan hadden we misschien een “gouden” bal kunnen wegschenken.

     

    I.v.m. vraag 3 (Wat zal het doelsaldo zijn?) :

    De meesten hebben blijkbaar het pronostieknieuws tamelijk goed gevolgd met  antwoorden die zich

    situeren tussen 300 en 400.

    Eén iemand noteerde hier toch 120 : schrijffoutje?

    Het hoogste doelsaldo dat genoteerd werd is 440.

    Ter herinnering : momenteel is het doelsaldo +348.

     

    Tot slot willen we toch één tipje van de sluier oplichten :

    Op basis van de antwoorden op vraag 1 en vraag 2 zijn er maar liefst 14 van de 17 deelnemers

    die kans maken op de hoofdprijs.

     

    Groeten,

    Patrick, Jourik en Peter


    10-04-2014 om 00:00 geschreven door Peter Dousy


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie voor dinsdag 15 april.

    Beste KSV'ers,

    Selectie voor de wedstrijden R. Mouscron-Péruwelz - KSVR (Nationale U8 A en B) op dinsdag 15 april om 18.30 uur
    te 7711 Dottignies, Futurosport, Rue Barrière Leclercq 13 :
    Kjell, Otis, Justin, Matisse, Remi, Foeke, Bert, Jason, Lowie, Iben, Guillaume, Olivier, Benoît en Gilles.
    Verzamelen in Dottignies om 17.45 uur.
    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Patrick of trainer Jourik dan zo vlug mogelijk in te lichten, telefonisch of per SMS.
    Vergeet het volgende niet : Kids-ID en zwarte voetbalkousen.

    Groeten,
    Patrick, Jourik en Peter

    10-04-2014 om 00:00 geschreven door Peter Dousy


    09-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdverslag A. FC. Tubize - U8B van zaterdag 29 maart.

    Op zaterdag 29 maart trokken we naar Tubize, een moeilijke tegenstander.

    Er werd 2 x 30 minuten gespeeld. Onze start was niet zo schitterend,

    “lentemoeiheid” misschien. We stonden in ieder geval al vlug op 4-2 achterstand.

    Enkel Nicolas en Olivier konden tegenscoren. Trainer Patrick stuurde de gastjes

    even bij zodat iedereen scherper en harder in de duels werd. Aan de rust stonden

    de bordjes bijna weer in evenwicht 5-4 met doelpunten van Iben en Lowie.

    De tweede helft bleven we beter voetballen en in een dolle 20 minuten met enkele

    mooie combinaties kwamen we 6-11 voor. Doelpunten van Gilles, Nicolas (5) en

    Lowie. Met nog 10 minuten te spelen was onze zoveelste zege bijna binnen.

    We kregen nog 2 goaltjes tegen maar 3 maal Gilles en nog één keer Lowie legden

    de eindstand 8-15 vast.

    Nog te vermelden een sterk spelende Bert kwam niet tot scoren en onze doelman

    Jason was vandaag ook goed bezig.

    Het is week na week plezant om met die gastjes te kunnen werken om ze dan in

    het weekend zulke mooie prestaties te zien leveren.

    Proficiat aan iedereen en op naar het 1000-ste doelpunt .

    Speelden (en scoorden) : Jason, Nicolas (6), Olivier (1), Bert, Gilles (4), Lowie (3)

    en Iben (1).

    (Verslag van trainer Jourik.)


    09-04-2014 om 23:05 geschreven door Peter Dousy


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selecties voor zaterdag 12 april.

    Beste KSV'ers,

    Selectie voor de wedstrijd KSVR - KV Kortrijk (Bijzondere U9) op zaterdag 12 april om 9.00 uur :
    Kjell, Otis en Matisse.
    Verzamelen in de kleedkamer om 8.15 uur.
    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Peter dan zo vlug mogelijk in te lichten, telefonisch of per SMS.
    Vergeet het volgende niet : Kids-ID en zwarte voetbalkousen.

    Selectie voor de wedstrijd KSVR - KV Kortrijk (Bijzondere U8) op zaterdag 12 april om 9.00 uur :
    Nathon, Lars, Adriaan, Foeke, Iben, Sadjed en Karim.
    Verzamelen in de kleedkamer om 8.15 uur.
    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Jourik dan zo vlug mogelijk in te lichten, telefonisch of per SMS.
    Vergeet het volgende niet : Kids-ID en zwarte voetbalkousen.

    Groeten,
    Patrick, Jourik en Peter

    09-04-2014 om 18:55 geschreven door Peter Dousy


    07-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdverslag K. Zwevegem Sp. - Bijzondere U8 van zaterdag 5 april.

    Op zaterdag 5 april stond er een lastige verplaatsing naar Zwevegem op het programma. In de

    heenronde speelde deze tegenstander ons van het kastje naar de muur en verloren we de partij met

    zware 3-19 cijfers. Deze keer probeerden we het beter te doen. Nathon, Matisse, Lars, Olivier en

    Karim kwamen heel gretig aan de aftrap. Door afmelden van William en Nicolas vervoegde Benoît

    de selectie. De eerste minuten van de partij werd er heel goed en gretig gevoetbald. Op aangeven

    van Lars kon Benoît de score openen. Even later kon hij de score verdubbelen na een goeie bal van

    Matisse. De twee volgende doelpunten zelfde verhaal : mooi samenspel en goed afgewerkt.

    Tussenstand na een 7-tal minuten spelen 0-4. Heel goede start van Roeselare met veel beweging

    en druk op de bal. De jongens van Zwevegem waren even van slag en hadden het duidelijk wat

    moeilijk om met een achterstand om te gaan. Nathon hield zijn netten lange tijd schoon met enkele

    goede reddingen. Toen een bal dan net niet afgeblokt kon worden, scoorde Zwevegem tegen.

    Op het kwartier scoorde de thuisploeg een 2de keer na een verre dieptepass van de doelman door

    de spits in doel afgerond werd. De toeschouwers zagen een aangename wedstrijd waarin er hard

    gestreden werd in de duels. Wij kregen nog enkele heel goede kansen om de score verder te laten

    oplopen, maar alleen Matisse kon nog scoren voor de rust.  Stand 2-5 na een heel goede eerste helft.

    In de tweede periode hielden beide ploegen elkaar lange tijd in evenwicht. Op de tiende minuut was

    Olivier net iets sneller dan Karim om de 2-6 mooi in het hoekje te tikken. Wie dacht dat het over en out

    was had het verkeerd voor : Zwevegem duwde enkele minuten op de gaspedaal en scoorde 3 keer in

    3 minuten.  Het werd razend spannend toen de gelijkmaker viel in de 18 de minuut  : 6-6.  Het kon

    terug nog alle kanten uit en er werd een fysieke veldslag gevoerd op het eerder grote voetbalveld.

    Achterin hielden we alles goed op slot en werd er telkens gepast op de bal gezeten. Als ze dan toch

    door waren, stormde Nathon richting bal met enkele zware botsingen (gelukkig zonder schade) tot

    gevolg. Op de counter kon Benoît de welverdiende 6-7 maken.  Het was nog even bibberen maar

    deze stand hielden we tot het eindsignaal vast. Dankzij een prima inzet en mentaliteit van heel de

    ploeg konden we deze overwinning in de wacht slepen. Na de wedstrijd hoorden we dat Zwevegem

    dit seizoen nog niet verloren had.  Ze speelden al twee maal gelijk tegen Torhout en Harelbeke maar

    ze hadden niet verwacht de boot in te gaan tegen KSVR. Dikke proficiat aan iedereen met deze

    welverdiende overwinning !

    Speelden (en scoorden) voor KSVR : Nathon, Lars, OIivier (1), Karim, Benoît (4) en Matisse (2).

    (Verslag van Brecht Popelier.)


    07-04-2014 om 22:54 geschreven door Peter Dousy


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdverslag U8A - R. Antwerp FC van zondag 6 april.

    Op zondagmorgen 6 april gingen we de voor de derde maal dit seizoen de strijd aan met R. Antwerp FC.

    De vorige twee confrontaties waren telkens uitgedraaid op ruime zeges : 2-18 uitwinst op de vierde speeldag

    op 22 september en 27-4 thuiswinst op de twaalfde speeldag op 17 november. De wedstrijd op de twintigste

    speeldag op 9 februari werd afgelast door de weersomstandigheden.

    We dachten een tamelijk makkelijke wedstrijd tegemoet te gaan.

     

    Omstreeks 11.15 uur floot “gelegenheidsscheidsrechter in frivole short” Nicolaas Claeys - die het uitstekend

    had gedaan - de faire wedstrijd af bij een stand van 15-9.

    Deze cijfers doen een makkelijke winst vermoeden, maar niets is minder waar.

    We hadden het gedurende 45 minuten knap lastig gehad.

     

    Vanaf de eerste minuut van de wedstrijd trokken we ten aanval. Het was echter Antwerp dat na drie minuten

    0-1 voor kwam en op de zevende minuut de stand verdubbelde na een tweede vermijdbare treffer.

    Werk aan de winkel dus! Guillaume gaf kort nadien het goede voorbeeld door de aansluitingstreffer te scoren.

    We voerden de druk op en bogen nog voor het einde van het eerste kwartier de achterstand om tot een 4-2

    voorsprong, met doelpunten van Sadjed en Otis (2), vandaag voor de gelegenheid op positie 9.

    Het leek erop dat we vertrokken waren.

     

    Maar dit was helemaal niet zo! Antwerp kwam tijdens de tweede periode zo waar weer langszij: 4-4.

    Dit was duidelijk niet meer het team dat we al twee maal hadden afgetroefd dit seizoen ...

    Er zat veel beweging in hun ploeg en geregeld legden ze knappe combinaties op de grasmat.

    Een enthousiaste Antwerpse trainer vuurde zijn troepen aan.

    Kort voor halfweg kon onze verkouden kapitein Lowie de 5-4 scoren zodat we met een kleine voorsprong
    de rust konden ingaan.

     

    De derde periode gingen we weer kloek van start. Via Otis (2) en Sadjed diepten we in een zevental minuten

    de voorsprong uit tot 8-5. We kenden nog eens pech toen Guillaume een poeier tegen de paal mikte
    en Antwerp op de counter kon scoren. We dachten ons alweer op weg naar een vlotte overwinning.

    Maar opnieuw sloeg Antwerp terug : met een tweetal doelpunten “uit het boekje” kwamen ze weer op gelijke

    hoogte. Bovendien moest Kjell nog een aantal maal reddend optreden. Na 45 minuten stond het 8-8.

     

    Dan vond ons aanvallend trio (Guillaume, Otis en Remi) dat het genoeg was geweest. In vijf dolle minuten

    kregen ze Antwerp volledig op de knieën. Ze werden daarbij uitstekend gesteund van achter uit door Foeke,
    steeds "voetballend" en klaar kijkend.
    Guillaume haalde een paar keer zijn trukendoos boven en scoorde
    twee maal. Otis bekroonde zijn goede
    prestatie met een vijfde en zesde treffer.  En Remi scoorde enig
    mooi "uit de draai" na een snelle en slimme inworp van Guillaume. Tien minuten voor affluiten stond het 13-8.

    Toen maakten Lowie en Sadjed opnieuw hun opwachting en verwisselde iedereen, uitgezonderd doelman Kjell,

    van positie. We boksten nog verschillende mooie aanvallen in elkaar die resulteerden in nog twee schitterende

    treffers, één van Remi en één van Foeke. Antwerp kon nog slechts één maal tegenprikken; ze hadden zich
    kranig verweerd tegen ons, maar het laatste kwartier was er voor hen toch te veel aan geweest.

    Eindstand : 15-9.

    Het was vandaag niet onze beste wedstrijd van het seizoen, maar we hebben nogmaals getoond dat we

    samen blijven knokken tot de laatste seconde om de overwinning binnen te halen. Proficiat.

    Speelden (en scoorden) : Kjell, Xander, Foeke (1), Lowie (1), Remi (2), Sadjed (2), Guillaume (3) en

    Otis (6).

    (Verslag van trainer Peter.)


    07-04-2014 om 00:00 geschreven door Peter Dousy


    06-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Enkele extra-sportieve afspraken.

    Beste KSV'ers,

     

    Op zondag 13 april komt de Paashaas een bezoek brengen aan de KSVR-familie.

    Iedereen wordt uitgenodigd voor een heerlijk Paasontbijt in de jeugdkantine.

    Kinderen (tot 10 jaar) kunnen deelnemen aan een grote Paaseierenraap.

    Inschrijven kan nog tot 9 april : de jeugdspeler komt gratis, kinderen tot 10 jaar betalen

    5 EUR, de anderen 7 EUR.

     

    Op zondag 27 april om 15.00 uur speelt onze eerste ploeg zijn laatste thuiswedstrijd

    van het seizoen tegen ASV Geel. Alle jeugdploegen zijn uitgenodigd om een ereronde

    te lopen vóór aanvang van de wedstrijd. Practische richtlijnen volgen later. 

     

    Op vrijdagavond 23 mei zullen wij, U8, het voetbalseizoen feestelijk afsluiten met

    een barbecue. Dit feest zal doorgaan in de jeugdkantine. Noteer die datum alvast in

    jullie agenda. Meer info volgt spoedig.

     

    Groeten,

    Patrick, Jourik en Peter


    06-04-2014 om 21:05 geschreven door Peter Dousy


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pronostieknieuws.

    Beste KSV'ers,

     

    Dit weekend  hebben onze jongens opnieuw onze stoutste verwachtingen overtroffen!

     

    Op zaterdag leverden onze Bijzondere U8 (met het zestal Nathon, Lars, Matisse, Olivier,

    Benoît en Karim) een prachtprestatie door K. Zwevegem Sp. hun eerste nederlaag van

    het seizoen toe te dienen. Uitslag : 6-7.

    Vanmorgen evenaarden onze Nationale U8B (met Jason, Xander, Bert, Iben, Justin,

    Gilles, Benoît en Adriaan) het seizoensrecord van in Hoogstraten : R. Antwerp FC werd

    ingeblikt met 30-6.

    Onze Nationale U8A (met Kjell, Xander, Foeke, Remi, Guillaume, Otis, Sadjed en Lowie)

    deden tegelijkertijd gewoon hun job (Wat zijn we toch veel gewoon geworden!) en droogden

    R. Antwerp FC af met 15-9.

     

    Vorig weekend waren we al dik tevreden met 45 doelpunten in drie wedstrijden.

    Gisteren en vandaag deden we nog beter met 52 doelpunten.

    Dit bracht onze teller op 979, met andere woorden op 21 doelpunten van nummer 1000.

    Het doelsaldo werd dit weekend opgekrikt met 31 naar +348.

     

    Velen gingen er van uit dat het duizendste doelpunt ging vallen tijdens onze thuiswedstrijden

    tegen Hoogstraten VV op woensdag 23 april.

    Maar door de recente ontwikkelingen ziet het er nu naar uit dat we niet meer zo lang

    zullen moeten wachten.

    Mits een krachttoer van onze Bijzondere U8 komende zaterdag thuis tegen KV Kortrijk

    zou dit magische getal dan al kunnen bereikt worden. Alleen verloren we de heenwedstrijd

    in Kortrijk met 7-6 en scoorden we nog nooit meer dan 18 doelpunten in één wedstrijd ...

    Toch een reden om zaterdag met zo talrijk mogelijk te komen supporteren en misschien

    getuige te zijn van een historische gebeurtenis.

    Als het zaterdag echter nog niet lukt, dan kan (en zal) het zeker gebeuren in en tegen

    R. Mouscron-Péruwelz op dinsdag 15 april.

    Eén iemand onder ons ziet dit met lede ogen gebeuren, namelijk trainer Peter, die er

    dan niet bij zal zijn wegens op reis … Van een slechte timing gesproken!

     

    Verder willen we nu al David Claeys bedanken : zonder zijn “boekhouding” was het

    absoluut niet mogelijk geweest om deze pronostiek te organiseren.

     

    Groeten,
    Patrick, Jourik en Peter


    06-04-2014 om 00:00 geschreven door Peter Dousy


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Programma van 7 april tot 27 april.

    Beste KSV'ers,

    Wij (Patrick en Peter) zijn tijdens de tweede week van de Paasvakantie beiden gedurende

    een aantal dagen niet beschikbaar, waarvoor onze excuses. Jourik zou er dan alleen voor

    staan. We hebben daarom deze morgen beslist om niet te trainen op maandag 14 april en

    donderdag 18 april. Daarna staan we weer paraat voor het slot van het seizoen!

    Het programma van de volgende drie weken ziet er dan als volgt uit :
    - maandag 7 april : training van 17.45 uur tot 19.00 uur
    - donderdag 10 april : training van 17.45 uur tot 19.00 uur

    - zaterdag 12 april : KSVR - KV Kortrijk (Bijzondere U8 en U9) om 9.00 uur
    - dinsdag 15 april : R. Mouscron-Péruwelz - KSVR (Nationale U8A en B) om 18.30 uur
    - Paaszaterdag 19 april : tornooi in Koksijde
    - Paasmaandag 21 april : tornooi in Zwevegem

    - woensdag 23 april : KSVR - Hoogstraten VV (Nationale U8A en B) om 17.00 uur
    - donderdag 24 april : training van 17.45 uur tot 19.00 uur
    - zaterdag 26 april :

            * K.S.C. Wielsbeke - KSVR (Bijzondere U8) om 9.00 uur
            * K.FC Poperinge - KSVR (Bijzondere U9) om 10.00 uur
    - zondag 27 april : White Star Bruxelles - KSVR (Nationale U8A en B) om 9.30 uur.

    Groeten,
    Patrick, Jourik en Peter

    06-04-2014 om 00:00 geschreven door Peter Dousy


    05-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kort pronostieknieuws.

    Beste KSV'ers,


    Er hebben 17 personen deelgenomen aan de pronostiek voor een totaal bedrag van 150 EUR.

    In de wetenschap dat de winkelwaarde van de hoofdprijs ongeveer 140 EUR bedraagt, eventuele

    korting nog niet meegerekend, zal er dus zeker nog een kleine "troostprijs" zijn.


    Volgende week dinsdag, dus iets later dan beloofd, zullen alle ingestuurde formulieren ingescand

    in een document op de blog geplaatst worden, alsook een kleine analyse van de pronostieken.


    Groeten,
    Patrick, Jourik en Peter

    05-04-2014 om 10:02 geschreven door Peter Dousy




    Foto
    Archief per week
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 24/06-30/06 2013



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs