Inhoud blog
  • onze laatste dag
  • dag 41 compostela--fisterre
  • dag 40 , dag 1 in sdc
  • dag 39
  • dag 37 en dag 38
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    de pelgrimtrappers van wichelen

    09-05-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dag 26
    Pamplona-los arcos   68 km

    Slecht geslapen,door het rumoer smorgens van de stappers,die beginnen er reeds aan om 6 uur want het kan warm worden snamiddags.vandaag 30graden gehaald.
    Met goeie moed vertrokken zoals altijd komen we na 10km reeds een spanjaard tegen die een betere en gemakkelijkere weg weet.interessant zeg ik dus laten we deze weg maar nemen.beter dus niet gedaan  want we kregen een lange beklimming te verwerken van 5% gemiddeld en max 14%.en met bagage is dus niet gemakkelijk.Toch opgeraakt, in puenta la reina iets gedronken en gegeten.lekker...en een zeer mooie oude pelgrimsbrug opgereden.. en daarna even twijfelen en zitten we op de route van de stappers.Eerst ging het nog daarna moeilijker en uiteindelijk onmogelijk, ik heb voor de eerste keer moeten afstappen, was een grindweg en steil bergop..na een uur hadden we 3km, want onze fiets moeten bovensleuren, zeker 1liter zweet verloren.zucht!!!!
    Daarna de wijnbron gepasseerd dwz gratis wijn uit de muur tappen,spijtig dat het vat ver leeg was.uiteindelijk ingecheckt bij een vlaams duo dat een refugio uitbaat.kregen we meteen een vip plaats waar maar 4man kan liggen.goed vlaams kunnen praten en nadien gezellig samenzijn met 2fransen die gitaar speelden.zeker 7 nationaliteiten die beurtelings een liedje in eigen taal zongen en zelfs marie-anne waagde zich nog aan een liedje.om 10u kwam de uitbaatster ons zeggen dat het genoeg was geweest. Hebben nog allemaal samen gezongen, dat gaf zo een gevoel van samenhorigheid, echt prachtg..
    Christophe


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (3)

    12-05-2014
    stappersroute

    hello,

    het is  geen goed idee om de route te nemen die stappers ook nemen. Wat jullie tegengekomen zijn, heb ik ook tegengekomen. Op een bepaald moment heb ik mij moeten laten meehelpen om een helling op te komen. Het was onbereidbaar voor fietsers en enorm steil.

    Jullie hebben blijkbaar al wat avontuur tegengekomen en ook kennis gemaakt met pelgrims van verschillende nationaliteiten. Het zal een blijvende herinnering zijn waar jullie nog lang kunnen van nagenieten.

    groetjes Gerda Coolens

    12-05-2014 om 13:34 geschreven door coolens gerda


    10-05-2014
    vriendjes

    Filékén, ge hebt ze daat toch een ferme serenade gegeven hé .... ?

    Ik krijg een warm gevoel als ik dat lees, moet toch iets speciaal zijn zenne.

    Allé, jullie komen aan de zwaardere stukken maar gaan natuurlijk al véél sterker zijn hé nu, jullie zijn toch krakken zelle.

    Dikke knuffel voor jullie beidjes xxx

     

    10-05-2014 om 14:25 geschreven door anja


    Ontmoetingen

    Dat zijn de toffe ontmoetingen hé Christophe...

    10-05-2014 om 10:46 geschreven door Pierre




    Archief per maand
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs