Fijn dat jij hier op mijn blog terecht komt. Wat je hier voornamelijk zal vinden zijn mijn twee passie's: PAARDEN en FOTOGRAFIE ( en wel in deze volgorde ). Dat hoort dan ook zo als grootste supporter van onze zonen die de ponyclub onlangs zijn ontgroeid. En dan heb je ook nog de fotografie ... Lang, héél lang geleden (ik schat 23 jaar) gestart met een practica B100 foto's te maken zomaar voor de lol. En jaren later, dan nog veel meer foto's gaan maken van onze zoontjes als gewillige en fotogenieke slachtoffers. Zij vonden dat geweldig, en ik ook natuurlijk. Daarna stillekes overgeschakeld naar het fotograferen van communiekantjes van familie en enkele vrienden om vervolgens terecht te komen bij jumpingfoto's (van weeral diezelfde zonen ) op LRV wedstrijden. Momenteel werk ik digitaal, met een canon 30D en ben ik na 4 cursussen een fervent photoshopper. Ook ben ik gretig sparend om -die bijna onbetaalbare- witte telelens te kunnen aanschaffen vooralleer de out-door wedstrijden weer van start gaan.
Yihaa, m'n eerste artikel op mijn eigen blog is een feit!
Ondergetekende Linda Vangansewinkel
Dit vraagt om een update. Ondertussen zijn we zes (!!!) jaar verder en heeft onze Willem zijne tok aan de haak gehangen. Na zijn ( succesvolle) ponytijd vond hij het welletjes geweest. En Giel, die deed heel hard zijn best om studeren te combineren met trainingen en wedstrijden wat met hard werken super is gelukt en ondertussen hebben allebei onze zonen hun diploma op zak. Me proud !!! De photoshop blijf ik supergraag doen ook de cursussen digitale fotografie mogen wat mij betreft eindeloos doorgaan. En mijn toestel dat werd lang geleden al vervangen door de 7D, die witte lens zit ook al in mijn fototas, samen met de splinternieuwe prime, 50 mm 1.4 art van sigma en voor wie deze getallekes latijn zijn, 't is gene prul...
email mij via knop in rechterkolom voor prijzen. Vrijblijbend!
About horses and photo's ....... Meer foto's op www.oypo.nl/lindavangansewinkel
Voor wie net als ik graag paarden ziet. En wie meeleeft met de paarden en ruiters van LRV St Martinus Overpelt zit hier aan het juiste adres....
Wie me om de een of andere reden wil bereiken, gebruik de email-mij-knop in de rechterkolom en u krijgt snel bericht terug.
16-08-2012
Hechtel 2
Springen klasse Z Steven Konings in actie Wipper wipt over 't water En Tessa over de Japo-sprong Winst voor Overpelt Jeroen Brebels Liesbeth Postelmans Michel Soors Onze Kelly
Het moest er toch eens van komen. Op ons zesde tornooi is het eindelijk gelukt. Goud in klasse Zwaar! Even schetsen, in de hoogste springklasse is RV Overpelt steeds vertegenwoordigd met 30 tot soms wel 50 procent van het deelnemersveld. Dan zou je denken dat dit toch af en toe ne keer goud oplevert. Niet dus Tot gisteren! Met acht naar de barrage: (waarvan 5 uit Overpelt) Peter Pinxten, Joris Schepers, Kelly Vanhoudt, Elise Korsten, Yentl Korsten, Koen Geerits, Danny Loos en nog eens Peter Pinxten. Niemand bleef foutloos, maar de laatste starter Peter Pinxten, zijn chrono was de beste. Na eerder twee keer een tweede plaats krijgen hij en Wipper P eindelijk het goud. Op twee zagen we Koen Geerits en zijne topper DUlien, het brons was voor Danny Loos en Evita vd Eikelboscherheide.
Klasse Midden, ook hier Pinxten op de hoogste plek. Anita Pinxten (bij mijn weten geen famielie van) uit Grote Brogel was met Saraya de snelste van de 10 barrageruiters. Zilver voor Joris Aegten en brons voor Kevin Vermeulen.
In de groepsdressuren verdiende ons achttal ZA zilver, achttal M op 4 en het viertal op 3. Bij de individuele dressuur waren voor Overpelt prijzen voor: Joris Brebels 4e in M2, Joris Vandael 5e in M1, Petra Verheyen 1e in L1, Giel Theuwis 2e in L1, Anouk Nelissen 2e in L1, Twan Loos 4e in L1, Anouk Janssen 4e in B1 en tenslotte Rik Janssen 5e in B1.
In Z2, heel merkwaardig, Lien Pëeters, Sven Verbruggen en Pieter Foets alle drie met gelijke score naar de overkamping. Uiteindelijk werd het goud voor Pieter en Reo.
En nu heel rap de onderlegger t wasmachien in, want overmorgen is het weeral wedstrijd.
Opnieuw op de mooie terreienen bij farm Maes-Weltens in Eksel. Vlakbij dus.
Pinxten Peter met Udette Joris Schepers met Tessa Kelly Vanhoudt met Toledo Korsten Elise met Donder vd grote winning Yentl Korsten met Jan Koen Geerits met D'Ulien Danny Loos met Evita En de laatste combinatie, Peter Pinxten met Wipper P.
Die van Linde Peer zaten niet in't zadel, ze namen plichtsbewust hun taak van inrichter op en het rijden doen ze op een andere wedstrijd.
Overpelt kon in ZA een tweede plaats bemachtigen na RV Peer. Achttal M op 4 En ons viertal stak ze allemaal de loef af. Zij wonnen in klasse Licht!
Individueel waren er prijzen voor: Caroline Bergs goud in B1!! Anoek Janssen 3 in B1 Giel Theuwis 5 in L1 Annelore Brebels 2 in L2 Gwendolyne Sleurs 3 in L2 Ellis Verstappen 5 in L2 Jeroen Brebels 5 in Z1 Springen, Maité Van Heeswijk 3 in L Luc Geerts 5 in L Peter Pinxten 6 in L Luc Geerts 5 in M Luc Geerts 4 in Z Peter Pinxten 6 in Z Elise Korsten 7 in Z Cindy De Locht 8 in Z
Pieter Foets en Reo vh Wohlfarthof behalen goud na de overkamping Z2 Bart Kauffman wint reeks 1 van Licht Ferdy Buckinx wint de andere lichtreeks En Bart Claes uit Bree was de beste uit de barrage van klasse Z Akoenamatata leverde ook zijn aandeel
En D'Ulien, die trok haar eerste balk van het seizoen ...
Woow door een sjieke oprijlaan afgeboord met houten omheining en aanplanting reden we de wedstrijdterreinen op bij Familie Philippaerts. Helemaal klaar voor tornooi Meeuwen. RV Bocholt mocht andermaal het goud afhalen in ZA, met 23 pt (!!) voorsprong op Peer. In M kreeg Grote Brogel 2 pt meer dan ons, Overpelt. Het overkampen was een klus voor Dimitri Claes, Lien Peeters en Betty Cox. En Betty mocht eindelijk na enkele tweede plaatsen nu het goud afhalen.
Waar iedereen het allermeest benieuwd naar was, ale, ik toch... WIE WINT ER KLASSE ZWAAR??? Nummer 5 op rij voor Koen Geerits, of gaat iemand anders ermee lopen? Carmen Moors zette hare joker in, van User zijn we immers knappe barrages gewoon. En ja hoor, zelfs tien volle seconden sneller dan Liesbeth Postelmans. Danny Loos, Joris Aegten, Luc Geerts en Cindy De Locht eindigden met 4 strp. Niet slecht voor Overpelt, drie maal in de top 6.
En klasse Midden was zelfs nog beter. Ongeveer als eerste startte Luc Geerts met Goldpie vh Koekshof. En die ging snel! Net als in Z bleven er ook slechts 2 foutloos in de barrage, de andere gelukkige was Joris Aegten. Met een balkske: Anita Pinxten, Giel Theuwis en Koen Geerits.
Betty Cox en Bruegel vd Kampert
Zo startte klasse Z Geert Leen maakte de overstap naar klasse Z Joris Aegten op 4 in de barrage Cindy de Locht op 6 Luc Geerts en Gentleman op 5
De top 3 in klasse Zwaar, Carmen, Liesbeth en Danny Carmen Moors / User krijgen de prijs overhandigd van burgemeester Lode Ceyssens Liesbeth Postelmans Danny Loos Evita vd Eikelboscherheide Luc Geerts winnaar klasse Midden. Verdiende het goud met de schimmel Goldpie en krijgt de prijs van Mevr. Philippaerts.
Morgen zijn we te gast in Meeuwen Gruitrode op de terreinen van DE familie Philippaerts. RV Meeuwen richt in. Het weer, dat voorspelt supergoed te worden.
Wat voor mij in het oog springt ... het deelnemersveld van klasse Zwaar. Tweeëntwintig deelnemers met tien (!!) ruiters uit Overpelt. Hoeveel kans voor Overpelt op een eerste plaats is dat?? Achtenveertig ofzo? Maar het zou wel hééél dom zijn om voorspellingen te doen. Want er zit er ene tussen die ge zomaar niet wegpoetst. Koen en zijn D'Ulien. Hij gaat zeker voor vijf. Maar met Overpelts zilver zijn we ook al blij.
Ge moest eens weten hoe hard ik uitkijk naar morgen.
In de eerste plaats om onze sinds maandag "gepimpte Theuwis-Truck" te laten zien. De reacties op de oefening waren al geweldig. En ik heb me echt moeten bedwingen om geen footootje online te zetten. Maar het is toch honderd keer leuker om de reacties life te zien.
Geloof het of niet, Koen Geerits heeft alsof het niks was voor de vierde keer op rij klasse Zwaar gewonnen. En Peter Pinxten stond erbij en keer ernaar. Het scheelde 1.5 seconde of het goud was voor Overpelt.Tessa bleef ook foutloos, Zoe, Luc en Michel hadden strafpunten in de barrage. In klasse Midden was de voorlaatste ruiter de snelste. Tony Poets, Houthalen met Domieno Boy kreeg in de regen goud overhandigd. Onzen Overpeltse Giel Theuwis was ook foutloos in de barrage maar moest in het klassement eerst Jasper en Kris Schepers en Bart Claesen laten voorgaan. Klasse Licht met maar 1 reeks vandaag was héél bijna voor Overpelt. Maité Vanheeswijck met Zilver. Het goud was voor ... juist ja, Koen Geerits. Luc Geerts, Tom Ceyssens en nog eens Geerts in de top 5. En de achttallen. In feite waren de groepsdressuurringen niet berijdbaar na de neerslag van de afgelopen dagen. In ZA leverde Bocholt de beste prestatie gevolgd door Overpelt. En in Midden, kreeg Overpelt de prijs van doorzettingsvermogen. Hun geploeter in de modder leverde goud op, al de andere clubs meldden af In dressuur kreeg Gwendolyne goud in L2, Lieze Timmers zilver in B2, Twan zilver in L1, Joris Brebels zilver in M2, Joris Vandael op 3 in M1, Anouk Janssen B1 en Marnon L1 op 5.
En onze Senna heeft vandaag moeten ondervinden dat het niet echt slim is om zomaar naar elke hond toe te stappen. Die is namelijk van't gedacht dat iedereen hem geweldig vindt. Awel die ene dalmatier beet em gewoon in zijn neus. Hopelijk heeft ze haar lesje geleerd.
Koen was opnieuw de snelste. D'Ulien is een straffe madam! Peter Pinxten en Wipper P krijgen zilver Tessa en Lucifer krijgen brons Giel Theuwis en La Di Luca foutloos in de barrage M De winnaar Tony Poets, speelt verstopperke voor de camera Krijgt het goud in de regen ...
Winnaars klasse Licht Ann Tielen En (ik durf het niet zeker te zeggen...) Danny Reynders? Goud en zilver voor Evi Steyvers Effe relaxen in de prijsuitreiking De barragisten, Ruben Houben En Elise Korsten En Danny Loos
Molenbeersel zorgde weer voor mooie terreinen. En het beloofde een schitterende
wedstrijddag te worden, niet te heet niet te koud een briesje zodat de dazen op
afstand blijven .... Maar die wind bleek later op de dag een grote schaduw te
werpen over ons eerste julitornooi. Verdikke toch... een boog die als versiering
werd geplaatst tussen A en B terrein bleek niet bestand tegen janneke de wind.
Dit wil je als inrichter dus absoluut niet meemaken. Vier mensen gewond nadat de
boog tegen de vlakte ging. We hopen samen met RV Molenbeersel voor de getroffen mensen op een heel
spoedig herstel!!
En nu resultaten. Ene man, daar kunnen we niet
meer omheen. Koen Geerits en d'Ulien van de Smeets. Werd dit al ooit eerder
voorgedaan? Drie op drie keer het goud in klasse Zwaar. Straf, heel straf. Koen
kan al heel relax gaan dromen van het nationaal. Nochtans werd er zeer slecht
gespongen in Zwaar. Amper 6 ruiters bereikten de barrage, Ruben Houben, Koen,
Tessa Aerts, Elise Korsten, Danny Loos en nog eens Koen Geerits. Geen enkele
foutloze. En Koen bleek met een stop nog de eerste prijs te mogen afhalen. Elise
Korsten op 2 met een balk (?) De laureaat in Midden is mij tot nu, bijna
dinsdagmiddag nog steeds onbekend. Equester blijkt nog steeds last te hebben van
de kinderziektes. In Licht op een Ann Tielen en nog ne ruiter .... Danny
Reynders (???) Het overkampen in Z2 was voor Lien Peeters, Betty Cox en
Pieter Foets. Pieter en Exelance kregen de
schotel. In Z1 was het goud voor Evi Steyvers Kaulille met de Overpeltse
Focus! Ook Evi op 2 met Gokker.
Voor meer resultaten nog even wachten op
equester. En ondertussen duim ik alvast heel hard ... voor een goede afloop voor
de pechvogels.
Rap een rechtzetting, niet Reo maar Exelance behaalde het meest punten. De owner Cardinaels zal wel in haar nopjes zijn veronderstel ik... Koen en d'Ulien over de 2. Met het resultaat uit de barrage zal deze eigenaar Rijken ook zeker content zijn
Zo van die kleinschalige oefenjumpings zijn dikwijls nog de leukste. En als het dan nog goed gaat wordt het nòg leuker.
Iedereen is nu ongeveer verlost van de examens. En zolang je nog niet op de hoogte bent van de uitslag met daarin liefst niet al te veel rood, kan je ongestoord genieten van een avond jumpen. Hiervoor zorgde Peter Thomas met zijn hoeveelste editie van de Gortenjumping. Het is traditie dat de avond wordt afgesloten met de Masters waarbij de prijzenmand goedgevuld is. Met als pronkstuk een sjieke hindernis. De laatste jaren kon ze telkens in Overpelt blijven: 2009 Peter Pinxten - Wipper P 2010 Peter Pinxten - Wipper P 2011 Kelly Vanhoudt - Toledo
De editie van 2012 telde wel een extra groot deelnemersveld in de Masters. Achttien (!) combinaties waagde de kans. Danny Loos, Peter Pinxten, Luc Geerts, Johnny Stevens, Geert Leen, Kelly Vanhoudt, Rob Tijskens, Cindy Swinnen, Anne Dries, Roy Hendikx, Joline Pellens, Geert Scheelen, Johnny Stevens, Luc Geerts, Peter Pinxten, Danny Loos, Giel Theuwis en als laatste Lennert Korsten.
De eerste rondes wilden ze maar niet afvallen, ongeveer iedereen gingn door. Maar elke combinatie mocht een hindernis verhogen, en dat gaat uiteindelijk toch wel doorwegen. Na de laatste ronde bleven nog 5 combinaties over voor de ultieme barrage. Danny Loos met Evita Geert Leen met Darwin Kelly Vanhoudt met Toledo Peter Pinxten met Wipper en Giel Theuwis met La di Luca
De girlpower haalde het van al de mannen. Kelly Vanhoudt bleef als enige foutloos en mocht voor de tweede keer de hindernis ontvangen! Na haar eindigden : op 2 Giel Theuwis, 3 Geert Leen, 4 Peter Pinxten en op 5 Danny Loos
De foto's die op deze blog worden geplaatst heb ik meer dan de helft verminderd in kwaliteit. Het zou anders véél te lang duren eer ze op jouw scherm verschijnen.