Wij zijn Maité, Jinckee en Julie en dit is ons mega, massas, over, idioot, dwaas, lollig, marginaal, ... blogje! Oef da was veel!
Hou ervan, aanschouw het, lees het, verslind het maar vooral hou ervan!!
Greeettzz
Xxx
Beoordeel dit blog
Zoeken in blog
OurStory
Onze Verhalen: Have Fun!
19-12-2010
Our Story - 19/12/10
Aaawwoeeeeeehh bloggertjes!!!
Vandaag heb ik eerst gestreefd voor latijn en daar ga ik jullie nie mee vervelen dus kbegin mijn dag dan onmiddellijk om 17.00 uur.
Om 17.00 was ik klaar met leren en moest ik bij mijn oma gaan eten. (Jeeeuujjj!! > voor de mensen die mij niet kennen das dus mijn sarcastische jeeej... > Voor de mensen die niet weten wat sarcasme betekent: er bestaat een site en daar moet je het woord intikken en dan heb je 10 bladzijden info... www.wikipedia.com daze zeggen). Maar ik was in mijn trainingbroek... Kstond daar eejh met m'n mama in m'n trainingbroek en dan nog opt Marie-Joséplein eejh mensen (voor de mensen die da nie kennen: again wikipedia). Kschaamde me dood... Die bus had dan vertraging. En nie zomaar 3 minuten hoor. Nee! 40 MINUTEN kerels en kerelinnen! Da was dus zo embarrising... Maja kben content dak weer thuis ben si en dak nu m'n blog kan schrijven... Kben nog één iets vergeten te zeggen dak ook ni gedaan eb vandaag (wel per ongeluk maja toch!): Kben vergeten van m'n tanden te poetsen... Kvoel me nu echt lik een clochard in m'n broekje met m'n stinkbek...
Hier ben ik weer. Dit keer in mijn eigen blog... Khad geen zin meer om verder te typen in Jinckees naam... voor iedereen die geïnteresseerd aant lezen was (niet dat het er veel zijn maar): sorry!!
Vandaag heb ik een heavy studiedag gehad dus daar ga ik jullie niet mee vervelen...
Nu zit ik hier met een liedje in mijn koppie: J'ai un petit promblème avec ma plantation. Pourqoui ca pousse pas? [en het is zo spijtelijk en ergerlijk als je enkel de eerste 2 zinnen kent en de hele tijd het zelfde zingt (--")]
Irritating. Maar ik heb jullie net 3 zinnen bezig gehouden met een liedje dat gaat over plantjes die niet willen groeien (Muhahaha).
vandaag is dit niet mijn blog, nee die komt nog! Dit is de blog van Jinckee die ik nu in haar naam typ. Soms geeft ik commentaar op wat zei zegt maar mijn commentaar zal altijd scheef staan zodat jullie een onderscheid kunnen maken. Hier komt ie dan!!
Hoi allemaal!!
Voor alle bloggers die mij nog niet kennen:
Ik ben Jinckee, de ZWMDRVRBFF van Julietje (jullie willen niet weten wat dat betekent... Telaat! Ik heb dat gisteren al uitgelegd Muhahaha!)
en ook ben ik een goede vriendin van Maitétje. Ik mocht van hen medewhriter worden van 'OurStory', maar eerst moet ik een proefblog schrijven om jullie te overtuigen. Jullie beslissen of ik erbij mag of niet. Omdat ik serieus veel achter loop beschrijf ik mijn hele week in het kort. (Be prepared! want bij Jinckee is niets kort)
Maandag 13/12/10
Oersaaie dag!!! We hadden nog 4 lessen voordat de proefwerkstudie begon. We begonnen de dag met M.O. (Yeeaah it pretty sucks). We moesten naar filmfragmenten kijken in een taal die net als Chinees was voor mij. En wat doe je in zo'n geval? Je buur lastig vallen natuurlijk!! (eigenlijk viel 'het' mij lastig maar dat is hetzelfde voor mij) de andere drie lesuren en de proefwerkstudie bespaar ik jullie
Dinsdag 14/12/10
Rampzalige dag...
Willen jullie verder lezen???
Reageer dan hieronder dat je Jinckee erbij wilt. Anders klopt mijn volgende zin niet echt.
Vandaag hebben ik en Maité onze eerste exaampjes (??? Zeg maar exaMENS ) gehad. Frans en geschiedenis, zoals ik al zei.
Geschiedenis was niet zoals de gewone toetsen! (Onee Helemaal niet) het was veel makkelijker!! (Of zoals ik het zeg: het was 'poepiepoepie simpel').
En Frans, tjaa... Frans was Frans... Makkelijk maar veel! (10 blz gvd Ö ) Geschiedenis was maar (???) zes blz. maar we hebben kennis en vaardigheden en van die vaardigheden gaak dus niks terecht brengen, das echt nie aan mij besteed.
's Middags zijn ik en mijn ZWMDRVRBFF'tje (voor wie het languit wil weten: Zoete Wraak Met De R Van Rrrrrrrrrrico Best Friends For Ever ) dan nog een beetje stout geweest. x'D Kheb haar gezicht besmeurd met saus en we hebben Maité geïrriteerd en gevloerd!
En dan was er proefwerkstudie en kheb een beetje aan wiskunde geleerd... Tot 15.30 uur en toen begon heel de studie opeens propjes te gooien met mij als doelwit (kben zeker dat het één of ander pact was tegen mij en dat mijn ZWMDRVRBFF'tje er voor iets tussen zat !). Dus kon de propjesfight beginnen! Kheb elk propje met een boek als racket teruggeslagen tegen de koppen van de mikkers. ( één van mijn nieuwe hobby's samen met Maité verhinderen da ze in haar kluisje kan, tetje-druk en paardrijden.) Raaawwwrr!
En nu het minder leuke stuk van vandaag (je ga nog wel zien bij mij heeft elke dag ook een stom moment) : Kben vandaag m'n oorbel verloren... (Kga ni uitleggen hoe want da duurt te lang ma kben em dus verloren) Da moet ook altijd met mij gebeuren eejh!! Ma misschien vind ik hem morgen wel terug!! :-] Da zien we morgen maar weer...
Da was zo een beetje mijn dagje dus nu laat ik jullie maar!
*SchaamSchaam* (Voor de viezerikken onder jullie: Nee, niet met haar of luizen achter! )
H... Hyeee Bloggertjes!
Ik... Ik moet jullie iets opbiechten, ik kan het niet langer meer verbegen!
Ik, Julie, dé Julie die jullie kennen, de ik-leer-nooit-van-z'n-levens Julie heeft... (Ik krijg het bijna niet over m'n toetsen )
Heeft vandaag gestreefd (Amai, da lucht op zeg, een pak van mijn hart gewoonweg ). En niet zomaar gestreefd hoor, nee!! Ö
Ik heb vandaag gestreefd zoals ik nog nooit gestreefd heb. Ik voel me echt een streefteef kerel! Ma iedereen streeft wel eens zeker? (Zeg ja, zeg ja!)
Maar ja, we hebben morgen ook Frans en geschiedenis... Je zou wel zeggen: "Phuh, geschiedenis zo easy!" Maar dat is het NIEEEEET *rare face*
Maar met ons meneertje is geschiedenis helemaal niet makkelijk, zeker niet voor mij. Die man (kheb niks tegen hem hoor! Helemaal niet, kvind hem zelfs nog cool. Maar hij) praat net als een TGV. Of als een, en ik citeer mijn leekracht Frans, supersnelle trein (Men wat een insider ). En ik versta daar dus de bollen van eejh! Resultaat: Julie mag nog eens X-tra veel aan da vak leren... (Als je geen medelijden hebt zou je er krijgen --" Ooha jaa, dit is mijn 'ik haat het, ik nege(e)r je en ik heb er de pest aan'-Smiley )
Ma bon, eigenlijk heb ik gestreefd tot dat ik klaar was met leren das was net voor de 3e time (dus eigenlijk voor de laatste speeltijd om het lekker ingewikkeld te maken ). Ma toen was ik klaar en had ik niets meer te doen. Dus heb ik maar een briefje naar een vriendin geschreven (maar niet gegooid naar haar (A)! ) en al een beetje aan mijn blog gewerkt. (Tvolgende stuk is zo oneerlijk eejh! PS: voor de mensen die ik nu al verveel: Het is echt niet de bedoeling hoor!!) Toen kwam de studiemeester en hij vroeg m'n agenda en dan heeft hij er een hele nota in geschreven dat ik anderen stoor! Ik heb toch niemand gestoord omdak een briefje schrijf en zit te zeveren op een blaadje papier??? Das zo k*t eejh! Kan ik er wat aan doen dak al klaar ben? Kben ik e snelle zunne! x'D
Om jullie te verlossen van mijn gezaag ga ik nu maar stoppen maar ik heb nog een opdracht voor jullie!
Als jullie vinden dat die nota onterecht was schrijf dat dan hieronder en zeg er ook bij of er al oneerlijke dingen bij jou gebeurd zijn. (Waar+Waarom+Wanneer... Kweet het kben een beetje veeleisend maar jaa... Ik kan er niks aan doen (A).)
Greeeeeettzzz
The One And Only (en er is er maar ééntje van mijn soort! )