Onze Ark Sport : schooljaar 2012-2013
DE site waarop u alle laatste info verneemt over de activiteiten van de schoolsportraad van Onze Ark, de lagere school van Woesten
05-01-2021
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.sport-en creakamp
Volgende kinderen schreven zich al in voor ons tiende sport- en creakamp in Woesten van 9 tot en met 13 augustus:

1.Cedric Beugnies 2.Loïc Vandepitte 3.Flore Maeren 4.Stan Maeren 5.Noor Sampers 6.Ella Sampers 7.Tuur Sampers 8.Anaïs Devey 9.Matteo Decroix 10.Milan Decroix 11.Louise Segers 12.Thomas Segers 13.Lucas Segers 14.Jana Boxoen 15.Sara Boxoen 16.Julia Myngheer 17.Madelein Myngheer 18.Gust Deruwez 19.Fé Deruwez 20.Estelle Dumelie 21.Leonie Dumelie 22.Hanne Debruyne 23.Ruben Debruyne 24.Vic Callewaert 25.Jens Ollevier 26.Mathis Ollevier 27.Elise Ollevier 28.Thibault Denecker 29.Achiel Coene 30.Briek Coene 31.Anaïs Sampers 32.Pareyn Marie 33.Pareyn Emiel 34.Pareyn Arthur 35.Anna Denuwelaere 36.Lotte Lebbe 37.Lucas Lebbe 38.Flore Ooms 39.Odette Vandenberghe 40.Seppe Deceuninck 41.Jelle Deceuninck 42.Jelle Everaet 43.Noa Everaet 44.Inke Everaet 45.Emme Deceuninck 46.Cyriel Deprey 47.Estelle Deprey 48.Cedric Mylle 49.Celine Mylle 50.Enissa Berten 51.Amina Berten 52.Silke Declercq 53.Mathis Declercq 54.Dieryck Emma 55.Chiel Dehaudt 56. Loes Dillies 57.Ralf Dillies 58.Ellie Colpaert 59.Julie Braem 60.Emelien Deblauwe 61.Ole Vangheluwe 62.Stan Gruwier 63.Flor Gruwier 64.Manon Coulier 65.Anouk Coulier 66.Kim Verdru 67.Jotte Rubben 68.Loïc Steurs 69.Tuur De Cooman 70.Catalina Liard 71.Tristan Gruwier 72.Jelle Croquette 73. Madelon Delissen-Jacobs 74.Odil Delissen-Jacobs 75.Noor Soenen 76.Rune Deman 77.Niel Deman 78.Michelle Vermote 79.Remi De Baene 80.Charles De Baene 81.Louis De Baene 82.Marie Delanote 83.Anna Delanote 84.Emma Wyffels 85.Lara Aernoudt 86.Lotte Aernoudt 87.Lucas Spenninck 88.Tilde Spenninck 89.Keano Van Elewyck 90.Ferre Cloet 91.Aaron Mostaert 92.Jana Van Neste 93.Tibe Christiaens 94.Lander Lecluse 95.Raquelle Yde 96.Vince Yde 97.Gaëlle Yde 98.Sam Boutton 99.Arne Missinne 100.Sander Salembier

Het kamp is volzet.  Wie nu nog inschrijft, komt op de reservelijst en wordt verwittigd als er iemand uitvalt!

Reservelijst: 101.Eden Rousseeuw 102.Sanne Vanderhaeghe 103.Aïeka Pochet 104.Symen Pochet 105.Jules Lemahieu



04-02-2020
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.gezelsschapsspelletjes namiddag
Op zondag 16 februari heten we alle kinderen, papa's, mama's, zussen, broers, ... welkom op onze gezelschapssspelletjes namiddag op school.

Speel een spelletje en geniet ondertussen van een lekkere pannenkoek en een potje koffie of een chocomelk.

Zij komen alvast meespelen:

Estelle, Leonie en mama
Mauro, Miander en mama en papa
Marie, Anna, Gust en mama
Gaëlle 
Lemmy 
Tibe en mama
Fé, Gust, mama en papa
Léa, Flor, Stan, mama en papa
Greet, Senne, Thor en Noor
Glendcy, Jeroen, Milan en Matteo

09-01-2020
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.sport-en creakamp 2020
Van 10 tot 14 augustus 2020 vindt ons negende sport-en creakamp plaats. Deze kids zullen er alvast bij zijn:

1.Sam Beugnies 2.Cedric Beugnies 3.Stan Maeren, 4.Loïc Vandepitte 5.Thor Maes 6.Clement Deturck 7.Cyriel Deprey 8.Estelle Deprey 9.Ferre Cloet 10.Yoppe Cloet 11.Thor Dayer 12.Milan Decroix 13.Matteo Devey 14.Anaïs Devey 15.Paulien Deroo 16.Cyriel Deroo 17.Tuur Sampers 18.Noor Sampers 19.Ella Sampers 20.Niels Hommey 21.Flor Gruwier 22.Stan Gruwier 23.Silke Declercq 24.Mathis Declercq 25.Celine Mylle 26.Jules Parrein 27.Wout Polley 28.Jotte Rubben 29.Kim Verdru 30.Madelon Delissen-Jacobs 31.Odil Delissen-Jacobs 32.Sara Boxoen 33.Jana Boxoen 34.Jens Ollevier 35.Mathis Ollevier 36.Ruben Debruyne 37.Hanne Debruyne 38.Michiel Debruyne 39.Briek Coene 40.Achiel Coene 41.Tristan Gruwier 42.Menno Rollez 43.Gust Deruwez 44.Fé Deruwez 45.Nienke Dehaudt 46.Tahnée Huyghe 47.Leonie Dumelie 48.Estelle Dumelie 49.Anna Delanote 50.Marie Delanote 51.Astor Sampers 52.Emma Dieryck 53.Enissa Berten 54.Amina Berten 55.Lara Dejonckheere 56.Maxim Dejonckheere 57.Laura Verhaeghe 58.Noor Soenen 59.Marlies Dochy 60.June Delvaux 61.Vic Callewaert 62.Julia Myngheer 63.Madelein Myngheer 64.Lore De Ceuninck 65.Odette Vandenberghe 66.Ilena Mostaert 67.Aaron Mostaert 68.Hanne Tanghe 69.Brent Depoorter 70.Juliet Lobeau 71.Jorben Kino 72.Sen Vermote 73.Dauwe Metsu 74.Tuur De Cooman 75.Lisa Depyper 76.Flore Ooms 77.Zita Steurs 78.Loïc Steurs 79.Matteo Boutton 80.Sam Boutton 81.Niel Deman 82.Rune Deman 83.Amelie Louwagie 84.Kato Behaegel 85.Tibe Christiaens 86.Jana Van Neste 87.Anaïs Sampers 88.Louise Segers 89.Thomas Segers 90.Lara Aernoudt 91.Lotte Aernoudt 92.Arne Missinne 93.Bas Metsu 94.Kas Saint-Germain

Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dropping
Op zaterdag 18 januari hebben we weer onze jaarlijkse dropping...

Zij zijn alvast al enthousiast om mee te doen...


Groep 1: start 19uur: groep Joke Roquet en groep Marieke Huys   (8 personen)

Groep 2: start 19u15: Malvina en de zondagsvrienden (9 personen)

Groep 3: start 19u30: Kris Ollevier, Inge, Bart, Adriaan, Pieter, Jan Verhaeghe en nog 2 (8 personen)

Groep 4: start 19u45: Ellen Masschelein, Frankie, Rudi Doom, Verslype Pedro, Ampen Sofie, Derck Sabine, Stefanie en Henk (8 personen)

Groep 5: start 20 u: Nele Desmedt, Alex, Cindy, Sven, Valerie, Mathias, Wietze, Annelies, Frederic, Pascal, Martin, Ingrid, Jorg, Karlien, Kathleen, Chantal, David, Martine (18 personen)

Groep 6: start 20u15: Els, Stijn, Liselot, Bart, Fien, Kristof, Evelien, Stephanie, Jelle, Elfi en Dries (11 personen)

Groep 7: start 20u30: Jeroen Baelde (9 personen)

Groep 8: start 20u45: Kevin, Ben, Cindy, Liesbeth, Philippe, Sjam, Lotte en Thijs (8 personen)



14-10-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.hockey avond
Op donderdagavond 24 oktober spelen we hockey met de papa's en de mama's.... Welkom!

1. Niels
2. Cyriel en papa
3. Silas en papa
4. Yoppe en Ferre 
5. Stan en papa
6. Marie en papa
7. Fé en Gust en papa en mama
8. Daan en papa
9. Estelle en Leonie en papa
10. Karl
11. Lucas
12. Thor Maes en papa
13. Lisa
14. Stiene en mama
15. Maren en papa

26-05-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Roend Roesten
Op zaterdag 8 juni kan je komen fietsen tijdens Roend Roesten.  
Zij zullen er alvast bij zijn!  Jij toch ook?!
1.Juliet Lobeau 2.Louise Lobeau 3.Isabel Vanacker 4.Luc Lobeau 5.Jonah Naert 6.Nienke Dehaudt 7.Chiel Dehaudt 8.Jens Ollevier 9.Mathis Ollevier 10.Elise Ollevier 11.Inge Savels 12.Eden Rousseeuw 13.Malvina Vanlerberghe 14.Ole 15.Odiel 16.Wouter 17.Julie Wyseur  19.Stan Maeren 20.Flore 21.Marjon 22.Jimmy 23.Jana Boxoen 24.Sara 25.Anja Vanacker 26.Silke Declercq 27.Mathis Declercq 28.Leen 29.papa 30.Elise Lemahieu 31.Aron Lemahieu 32.Briän Boutten 33.Wannes Salomé 34.Fé Deruwez 35.Gust Deruwez 36.Fien Room 37.Jhonny Ollevier 38.Nadine Deramoudt 39.Niels Hommey 40.Florien Hommey 41.Siemen Hommey 42.Bine Derck 43.Tibe 44.Evelyne 45.Estelle 46.Leonie 47.Christiane Masson 48.Antoon Verslype 49.Lander Lecluse 50.Jelle Lecluse 51.Stiene 52.Sanne 53.Sep 54.Stefanie Braem 55.Manou 56.Wim 57.Sylvie 58.Cyriel Deprey 59.Estelle Deprey 60.Tibe 61.Bine

12-01-2019
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.sport-en creakamp 2019
Van 5 tot 9 augustus vindt ons sport- en creakamp plaats.

Hieronder kan je volgen wie zich al inschreef:

1. Sam Beugnies 2. Cedric Beugnies 3.Daan Jonckheere 4.Cas Jonckheere 5.Michiel De Bruyne 6.Hanne De Bruyne 7.Ruben De Bruyne 8.Noor Sampers 9.Ella Sampers 10.Tristan Gruwier 11.Wout Polley 12.Cyriel Deprey 13.Estelle Deprey 14.Jules Parrein 15.Yoppe Cloet 16.Ferre Cloet 17.Bas Metsu 18.Dauwe Metsu 19.Kaat Verdru 20.Kim Verdru 21.Tibo Papegaey 22.Thomas Papegaey 23.Bonita Claerhout 24.Angel Claerhout 25.Jana Boxoen 26.Achiel Coene 27.Briek Coene 28.Jenne Rubben 29.Jotte Rubben 30.Stan Maeren 31.Silke Declerq 32.Febe De Bevere 33.Marie Delanote 34.Anna Delanote 35.Cyriel Deroo 36.Paulien Deroo 37.Fé Deruwez 38.Gust Deruwez 39.Stan Gruwier 40.Flor Gruwier 41.Guust Creus 42.Thibault Rivière 43.Marlies Dochy 44.Charlotte Dochy 45.Senne Maes 46.Thor Maes 47.Hanne Tanghe 48.Matteo Devey 49.Anaïs 50.Milan Decroix 51.Celine Mylle 52.Jens Ollevier 53.Astor Sampers 54.Remi De Baene 55.Emma Dieryck 56.Lore De Ceuninck 57.Nand Soenen 58.Noor Soenen 59.Amélie Louwagie 60.Dauwe Coutigny 61.Louis Devos 62.Estelle Dumelie 63.Leonie Dumeli 64.Niels Hommey 65.Sen Vermote 66.Ceder Vermote 67.Juliet Lobeau 68.Thibo Vandebroucke 69.Emma Leuridan 70.Marie Leuridan 71.Ilaya Geldhof 72.Svea Geldhof 73.Matteo Boutton 74.Sam Boutton 75.Brent Depoorter 76.Manou Gheysens 77.Madelon Delissen-Jacobs 78.Emma Wyffels 79.Lisa Boscart 80.Vic Boscart 81.Aaron Mostaert 82.Ilena Mostaert 83.Tibe Christiaens 84.Maxim Everaet 85.Jelle Everaet 86.Noa Everaet 87.Lander Lemaire 88.Gilles Dewulf 89.Marie-Julie Dewulf 90.Kato Behaegel 91.Sanne Vanderhaeghe 92.Stiene Vanderhaeghe 93.Ella-Marie Syryn 94.Eloise Syryn 95.Wieze Dequidt 96.Stien Dequidt 97.Thor Dayer



Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dropping 2019
Op zaterdag 19 januari is er onze jaarlijkse dropping:  Graag zeker een 15-tal minuten vroeger aanwezig dan het voorziene startuur.  Je krijgt dan al je eerste opdracht!!

Volgende groepen schreven zich al in:

Groep 1: Malvina: 10 personen startuur: 18 u 45

Groep 2: bende van de pipers: 10 personen   startuur: 19u

Groep 3: Nele en Alex, Jorg en Karlien, Sven en Cindy, David met 3, Pascal en Isabelle, Kathleen en Frederic
startuur: 19u30

Groep 4: Martine Masson, Jan Steen, Martin Gantois, Els Verkest, Ingrid, Caroline Debruyne  startuur: 20u15

Groep 5: Elfi, Dries, Lieselot, Bart, Greet, Tim, Evelien, Kristof, Fien en Stijn startuur: 20u30

Groep 6: Katy, José Metsu, Mia, Anja, Filip Coene, John Hoedt en Kristel startuur: 20 uur

Groep 7: Marieke Huys (5 pers)+ Jan Verhaeghe, Alexander, Kris Ollevier, Filip Feys en An Haeyaert 10 personen  startuur: 19u15

Groep 8: Ellen Masschelein, Stefanie Braem, Rudi Doom, Pieter Deconinck, Pedro Verslype en Jozef Deconinck  startuur: 19u45

Groep 9: Jeroen Baelde, Joost, Jennifer, Freek, Joyce, Giljan en Nele  startuur: 20u45

Groep 10: Joke Roquet, Stijn, Tom en Liesbet   startuur: 21 uur

15-10-2018
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.hockey-avond
Wie komt mee hockey spelen op donderdagavond 25 oktober?

1.Vic 2.Lisa 3.Annelies 4.Wietze 5.Zana 6.Bieke 7.Senne 8.Fé 9.Silas 10.Briän 11.Joost 12.Estelle 13.Leonie 14. Yoppe 15.Karl 16.Niels 17.Stiene 18.Daan 19.Wout 20.Karlien of Jorg 21.Lara 22.Melissa 23.Miro 24.Ellen 25.Jan 26.Frederik 



22-05-2018
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Roend Roesten
Deze sportievelingen komen alvast meefietsen op zaterdag 2 juni tijdens Roend Roesten!  Zin?  Schrijf je ook vlug in!

1.Florien Hommey 2.Niels 3.Siemen 4.Kirby 5.Tristan 6.Ferre 7.Dukdik 8.Pulu 9.Senne 10.Thor 11.Greet 12.Mauro 13.Eline Lahousse 14.Marie 15.Anna 16.Gust 17.Els 18.Stijn 19.Tibe Senesael 20.Sabrina 21.Fe 22.Gust 23.Fien 24.Emma Wyffels 25.Gust 26.Jules 27.Mathias 28.Valerie 29.Jens Ollevier 30.Mathis 31.Elise 32.Inge Savels 33.Nadine Deramoudt 34.Lucas 35.Tilde 36.Liesbet Vanoverschelde 37.Silke Declercq 38.Mathis 39.Leen 40.Frederik  41.Liam Vercruysse 42.Owen 43.Kevin 44.Marloes 45.Jasper Depuydt 46.Zana 47.Bieke 48.Yenzo 49.Stan Gruwier 50.Flor 51.Lieselot Danneels 52.Ilano Deglorie 53.Kristof 54.Cyriel Deprey 55.Estelle 56.Joke 57.Petra 58.Owen 59.Chelsea 60.Gilles 61.Thibault 62.Ferre Cloet 63.Yoppe 64.Wannes Salomé 65.Thomas Leys 66.Pieter 67.Eden 68. Stefanie Braem 69.Stiene 70.Sanne 71.Sep 71.Tibe Christiaens 72.Sabine Derck 73.Keano 74.mama Keano 75.Margaux Dulst 76.Nienke Dehaudt 77.Stan Maeren 78.Antoon Verslype 79.Chrstiane Masson 80.Ingrid 81.Manou 82.Wim 83.Sylvie 84.Mia 85.Juliet Lobeau 86.Louise Lobeau

26-03-2018
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.lentewandeling
Op zondag 15 april vindt onze lentewandeling plaats.

Zij zullen er alvast bij zijn:

1.Karlien 2.Jorg 3.Wout 4.Tine 5.Margaux 6.Alex 7.Nele 8.Emma Dieryck 9.Marianne Deboutte 10.Steven Dieryck 11.Bernadette Bakeroot 12.Sylvain Deboutte 13.Joost 14.Kim 15. Briän 16.Silas 17.Jesper 18.Wietze 19.Annelies 20.Vic 21.Lisa 22.Fé 23.Gust 24.Fien 25.Paul 26.Maria 27.Bernadette 28.Estelle 29.Leonie 30-33. vier volwassenen 34.Jens Ollevier 35.Elise 36.Mathis 37.Kris 38.Inge 39.Jhonny 40.Nadine 41.José 42.Katy 43.Karl 44.Patsy 45.Marc 46.Kathleen 47.Manon 48.Gilles 49.Thibault 50.David 51.Quinten 52.Sven 53.Cindy 54.Pascal 55.Isabelle 56.Louis 57.Emma 58.Ingrid 59.Ann 60.Danny 61.Hilde 62.Peter 63.Wim 64.Anja

16-01-2018
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.sport-en creakamp
Volgende leerlingen schreven zich al in voor ons sport-en creakamp:

1.Seppe Beugnies 2.Sam Beugnies 3.Cedric Beugnies 4.Thomas Papegaey 5.Tibo Papegaey 6.Briek Coudyzer 7.Jules Parrein 8.Tristan Gruwier 9.Cyriel Deprey 10.Hanne Debruyne 11.Michiel Debruyne 12.Stan Gruwier 13.Thor Maes 14.Senne Maes 15.Julia Myngheer 16.Kaat Verdru 17.Kim Verdru 18.Ella Sampers 19.Noor Sampers 20.Kobe Caen 21.Jana Caen 22.Matteo Devey 23.Wout Polley 24.Madelon Delissen-Jacobs 25.Tine Tanghe 26.Hanne Tanghe 27.Silas Boutten 28.Briän Boutten 29.Lotte Caulier 30.Cas Jonckheere 31.Fé Deruwez 32.Gust Deruwez 33.Dascha Capoen 34.Ramona Capoen 35.Niels Hommey 36.Florien Hommey 37.Achiel Coene 38.Joney Pattyn 39.Fé Rassalle 40.Tijs De Bevere 41.Febe De Bevere 42.Bonita Van Goethem 43.Angel Claerhout 44.Noah Behaegel 45.Kato Behaegel 46.Sen Vermote 47.Remi De Baene 48.Manou Gheysens 49.Jana Boxoen 50.Jens Ollevier 51.Emma Dieryck 52.Marie Delanote 53. Dauwe Coutigny 54.Jenne Rubben 55. Jotte Rubben 56.Nienke Dehaudt 57.Chiel Dehaudt 58.Jasper Depuydt 59.Zana Depuydt 60.Jan-Lennert Sels 61. Ine Sels 62.Karl Metsu 63.Renz Aernoudt 64.Lara Aernoudt 65.Emma Leuridan 66.Gust Leuridan 67.Marie Leuridan 68.Tom Vanhaste 69.Tibo Vanhaste 70.Maren Vanbesien 71.Yori Vanbesien 72.Lore De Ceuninck 73.Louise Lobeau 74.Juliet Lobeau 75.Thomas Leys 76.Silke Declercq 77.Astor Sampers 78.Thibo Vandenbroucke 79.Ilaya Geldhof 80.Svea Geldhof 81.Lemahieu Elien 82.Yoppe Cloet 83.Ferre Cloet 84.Estelle Dumelie 85.Leonie Dumelie 86.Sam Boutton 87.Matteo Boutton 88.Stiene Vanderhaeghe 89.Celine Mylle 90.Charlotte Dochy 91.Leandro Lippinois 92.Louis Devos 93.Brent Depoorter 94.Elie Catteeuw 95.Louis Vercruysse

03-10-2017
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.hockey-avond
Op donderdag 12 oktober hebben we onze hockey-avond. Alle papa's en mama's zijn welkom en ook alle kinderen van 4,5 en 6

We mogen al onderstaande verwelkomen:

1. Thomas Leys 
2. mama Thomas
3. Zana Depuydt
4. Jasper Depuydt
5. mama Jasper en Zana
6.Louis Devos
7. papa Louis
8. Yluna
9. Senne Maes
10. Michiel De Bruyne
11. Jan-Lennert
12. Karl Fossaert
13. Leandro
14. Gilles
15. Thibault
16. Kato Behaegel
17. Noah
18. Karl Metsu
19. Florien
20. Yoppe
21. mama Yoppe


03-05-2017
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Roend Roesten
Op zaterdag  13 mei is er ons groot fietsevenement:  Welkom !!!!!

1.Stan Coene 2.Flor Coene 3.Telile 4.Tsion 5.Nadège 6.Peter 7.Cas Jonckheere 8.Daan 9.Philippe 10.Sofie 11.De Beer Luc 12.Lermyte Cecile 13.Bieke 14.Jasper 15.Zana 16.José 17.Katy 18.Karl 19.Louise 20.Juliet 21.Luc 22.Marthe 23.Emma Wyffels 24.Thor Dayer 25.Silas 26.Briän 27.Gust 28.Fé 29.Fien 30. Tine Tanghe 31.Hanne Tanghe 32.Opa Willy 33.Ingrid 34.Senne 35.Thor 36.Greet 37.Thomas Leys  38.Christiane Masson 39.Antoon 40.Estelle 41.Leonie 42.Céleste 43.Evelyne 44.Melanie Verhaege 45.Stan Gruwier 46.Flor 47.Lieselot 48.Nienke 49.Chiel 50.Sofie 51.Niels Hommey 52.Florien 53.Siemen 54.Yori 55.Mila 56.Maren 57.Steven 58.Marie 59.Anna 60.Els 61.Nadine 62.Jhonny 63.Miro 64.Ellen 65.Frankie 66.Wietze 67.Lisa 68.Vic 69.Aron 70.Elise 71.papa of mama 72.Louis Devos 73.Emma 74.Manou 75.Wim 76.Sylvie 77.Stiene 78.Sanne 79.Stefanie 80.Tibe 81.Alex 82.Bine

27-03-2017
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.sport-en spelkriebels
Op zondag 23 april hebben we onze sport- en spelkriebels:

Deze kindjes zullen komen sporten:

1. Ole (P)
2.Silke (K3)
3. Mathis (K1)
4.Emma (K2)
5.Stan (K2)
6.Flor (K2)
7.Ine (K3)
8.Jana (K3)
9.Sara (K1)
10.Cas (K3)
11.Eden (K3)
12.Loïc (K1)
13. Kiana (K1)
14. Matteo (P)
15. Tahnée (K1)
16. Milan (K2)
17. Jelle (K1)
18. Tibe (K2)
19. Mauro (K1)
20. Emelien (P)
21. Vic (K2)
22. Tilde (K2)

Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.aquagym
Op donderdagavond 13 april gaan we aquagymmen:

1.Lieselot Danneels
2.Isabelle Mathon
3. Nele Desmedt
4. Martine Masson
5. Kathleen Debouvere
6. Laetitia Rosseel
7. Juf. Ingrid
8. Nadine Vandepitte
9. Annelies
10. Karlien

07-03-2017
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.lentewandeling
Op zondag 19 maart is er onze jaarlijkse lentewandeling!

Zij schreven al in:

1.Karl Metsu 2.José Metsu 3.Katy 4.Margaux 5.Alex 6.Nele 7.Eden 8.Malvina 9.Pieter 10.Rita 11.Firmin 12.Annemie 13.Pol 14.Regine 15.Frieda 16.Linda 17. Kathleen 18.Manon 19.Gilles 20.Thibault 21. Jens Ollevier 22.Mathis Ollevier 23.Elise Ollevier 24. Kris Ollevier 25.Inge Savels 26.Jhonny Ollevier 27.Nadine Deramoudt 28.Wout Polley 29.Tine Polley 30.Jorg Polley 31.Karlien Borry 32.Quinten Labarque 33.David 34.Doris 35.Joost 36.Kim 37.Briän 38.Silas 39.Jesper 40.Miro 41.Frankie 42.Ellen 43.Heidi 44.Rudi 45.Emma 46.Marianne 47.Steven 48.Sylvain 49.Bernadette 50.Estelle 51.Cyriel 52.Stijn 53.Joke 54.Luc 55.Ria 56.Leen 57.Rik 58.Fien 59.Filip Coene 60.Anja 61.Stan 62.Flor 63.Fé 64.Gust 65.Fien 66.Paul 67.Maria 68.Gery 69.Bernadette 70.Annelies 71.Wietze 72.Vic 73.Lisa 74.Sabine Derck 75.Tibe 76.tante Cecile 77.Liesl 78.Estelle 79.Bart 80.Lien 81.Klaas 82.Leonie 83.Estelle 84.Céleste 85.Evelyne 86.Willy 87.Francine 88.Sylvia 89.Freddy 90.Siemen 91.Niels 92.Florien 93.Tim 94.Senne 95.Thor 96.Frederic DS 97.Martine Masson 98.Martin 99.Therese

20-02-2017
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.aquagym
De les kan niet doorgaan!  Het doelgroepenbad is die avond uitzonderlijk bezet door een inhaalles .... We gaan er in de paasvakantie een lap moeten op geven!

Volgende dames zien het zitten om zich weer volledig te geven in het spetterende nat:

1. Nele Desmedt
2. Kathleen
3. Katy
4. Greet Peene
5.Karlien
6.Annelies


13-01-2017
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dropping 2017
Deze mensen zijn er alvast weer klaar voor om deel te nemen aan de dropping op zaterdag 28 januari...


groep 1: Alex - Nele - Karl - Petra - Pascal - Isabelle - David - Xavier - Jorg - Karlien - Wietze - Annelies - Sven - Cindy - Valerie - Mathias - Frederic

groep 2: Fien - Malika - Filip - Bart - Jan - Alexander -  Stijn - Joke 

groep 3: Malvina met 12

groep 4: Ellen - Frankie - Rudi - Heidi - Sammy - Pedro - Sabine

groep 5: bende Jeroen Baelde (10)

groep 6: Alien, Marieke, Steven, Emile, Jurgen en Sofie Huys

groep 7: Greet, José, Katy, Anja, Filip,  John, Kristel, Mia

groep 8: Nikita - Kevin - Diana - Karl - Frank

groep 9: juf.Goele - Sven - Yorim - Skr°allan

groep 10: Ingrid - Jan - Martine - Gerdy - Martin en Caroline

groep 11: Ben Vandelannoote - nog 3 of 4 andere



11-01-2017
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zesde sport-en creakamp
Het sport- en creakamp is volledig volzet! We kijken ernaar uit om jullie weer te verwelkomen !!!!

Volgende kinderen schreven zich al in voor ons zesde sport- en creakamp:

1. Thomas Papegaey 2.Tibo Papegaey 3.Elise Denecker 4.Noor Sampers 5.Ella Sampers 6.Jenne Rubben 7.Jotte Rubben 8.Dascha Capoen 9.Ramona Capoen 10.Tristan Gruwier 11.Wout Polley 12.Senne Maes 13.Thor Maes 14.Dayron De Coninck 15.De Savoye Thibault 16. De Savoye Gilles 17.Dochy Charlotte 18.Dochy Marlies 19.Coene Achiel 20.Pattyn Joney 21.Britt Ameel 22.Boscart Vic 23.Boscart Lisa 24.Caulier Jef 25.Caulier Lotte 26.Coutigny Dauwe 27.Lemahieu Elien 28.Parrein Jules 29.Tijs De Bevere 30. Febe De Bevere 31. Matteo Devey 32. Michiel Debruyne 33. Cyriel Deprey 34. Margaux Dulst 35. Kaat Verdru 36. Kim Verdru 37. Jasper Depuydt 38. Zana Depuydt 39. Briek Coudyzer 40. Suzan Coudyzer 41.Georgiana 42. Lander Lemaire 43.Féline Louwagie 44.Amélie Louwagie 45. Myrthe Raes 46.Annelis 47.Noor Elslander 48. Sam Boutton 49.Matteo Boutton 50.Karl Metsu 51. Tine Tanghe 52. Hanne Tanghe 53.Sen Vermote 54.Julie Vandromme 55.Ine Jooren 56.Julia Myngheer 57.Gust Deruwez 58.Daan Jonckheere 59.Stan Gruwier 60.Madelon Delissen -Jacobs 61.Andreea Oros 62.Ioana Oros 63.Fé Deruwez 64.Hanne Parrein 65.Deltour Tsion 66.Telile Deltour 67.Flor Coene 68.Ferre Cloet 69.Yoppe Cloet 70. Nienke Dehaudt 71.Stien Vangaever 72.Karl Fossaert 73.Stiene Vanderhaeghe 74.Marie Delanote 75.Niels Hommey 76.Florien Hommey 77.Estelle Dumelie 78.Leonie Dumelie 79.Kato Behaegel 80.Noah Behaegel 81.Leandro Lippinois 82.Briän Boutten 83. Silas Boutten 84.Siel Pieters 85.Daan Pieters 86.Bonita 87.Thijs Vandenbroucke 88.Thibo Vandenbroucke 89. Angel 90.Brent Depoorter 91.Renz Aernoudt 92.Lara Aernoudt 93.Louise Lobeau 94. Juliet Lobeau 95.Bouckaert Owen 96.Bouckaert Chelsea 97.Naert Jonah 98.Jana Caen 99.Kobe Caen 100.Louis Devos 101.Maren Vanbesien 102.Yori Vanbesien 103.Eva Creus 104.Gust Creus 105.Thomas Leys 106.Gust Lemahieu 107.Yluna Tyteca

18-10-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hockey-avond
Op donderdag 27 oktober spelen we een tornooitje hockey.

Volgende sporters hebben zich alvast gemeld!

1.Quinten
2.Doris
3.Jasper
4.Bieke
5.Ine
6.Sven
7.Margaux
8.Nele
9.Killian
10.Milan
11.Gilles
12.Thibault
13.Tim
14.Senne
15.Karl
16.José
17.Silke
18.Juf. Liza
19.Noah
20.Stijn

04-09-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.kalender schoolsportraad
De kalender voor het schooljaar 2016-2017 ziet er als volgt uit:


hockey: donderdag 27 oktober
dropping: zaterdag 28 januari
aquagym: donderdag 2 maart
lentewandeling: zondag 19 maart
aquagym: donderdag 13 april
sport- en spelkriebels: zondag 23 april
Roend Roesten: zaterdag 13 mei

We hopen jullie op heel wat van die activiteiten te mogen verwelkomen!

10-05-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.sport-en spelkriebels
Op zondag 22 mei hebben we onze sport-en spelkriebels.  Volgende peuters en kleuters zien het alvast zitten:

1.Ilano K3
2.Ine K2
3.Kyana P
4.Milan K1
5.Jana K2
6.Sara P
7.Marie K3
8.Anna K1
9.Mathis P
10.Jens K2
11.Stan K3
12.Flor K1
13.Madelon K3
14.Odil P
15.Cas K2
16.Eden K2
17.Mauro P
18.Emma K1
19.Loïc P
20.Emma K2
21.Inoa K1
22.Tahnée P
23.Vic K1
24. Lucas K3
25.Tilde K1
26.Gust K3
27.Sanne K1
28.Tibe K1

25-04-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Roend Roesten 2016
Twijfel niet en schrijf jullie in voor de tiende editie van Roend Roesten!
(in het vet staat wie nog moet betalen...)

1.Britt Leys 2.Thomas Leys 3.Jolien Lamaire 4.Niels 5.Saskia 6.Stefaan 7.Aron Lemahieu 8.Elise Lemahieu 9.Giovanni Lemahieu 10.Emma Devos 11.Louis Devos 12.Pascal Devos 13.Shanaia 14.Swiltana 15.Niels 16.Florien 17.Siemen 18.Sylvia 19.Freddy 20.Stan Maeren 21.Marjon Verslype 22.Jimmy Maeren 23.Flore Maeren 24.Jasper Depuydt 25.Zana 26.Bieke 27.Gust Lemahieu 28.Mathias 29.Gilles De Savoye 30.Thibault 31.Kathleen 32.Manon 33.Tsion Deltour 34.Telile 35.Peter 36.Nadège 37.Haile 38.Luc Debeer 39.Cecile 40.Stan Gruwier 41.Flor Gruwier 42.Lieselot Danneels 43.Peter-Winnetou 44.Fien Room 45.Fé 46.Melanie Verhaege 47.Hanne Tanghe 48.Tine Tanghe 49.Astrid 50.Kirby 51.Tristan Gruwier 52.José Metsu 53.Katy 54.Karl 55.Ingrid 56.Ben 57.Warre 58.Ine Jooren 59.Els Jooren 60.Cindy Snick 61.Nienke Dehaudt 62.Chiel 63.Sofie Huys 64.Leandro Lippinois 65.Erwin Malfait 66.Francine Terriere 67.Annelies Malfait 68.Christophe Parrein 69.Kiriel Slembrouck 70.Stefaan 71.Oxana 72.Flor Coene 73.Stan Coene 74.Anja 75.Anja Vanacker 76.Sara Boxoen 77.Jana 78.Estelle 79.Céleste 80.Leonie 84.Evelyne 85.Jens Ollevier 86.Nadine Deramoudt 87.Inge Savels 88.Bjarne Gruwier89.Marie 90.Inge 91.Ryan 92.Chelsea 93.Owen 94.Karl Bouckaert 95.Petra 96.Shauni 97.Senne 98.Thor 99.Greet Peene 100.Stien 101.Sanne 102.Stefanie Braem 103.Davy Caignie 104.Melinda 105.Milan 106.Killian 107.Briän Boutten 108.Silas 109.Mia Breemeersch 110.Louise Lobeau 111.Juliet Lobeau 112.Marthe Lobeau 113.Luc Lobeau 114.oma Anna 115.opa Willy 116.Tommy Vanpeperstraete 117.Vic Boscart 118.Lisa Boscart 119.Wietze Boscart 120.Féline 121.Amélie 122.Sophie 123.Karel 124.Yens Vanouplines 125.Yoppe 126.Ferre 127.Christiane 128.Antoon 129.Kato 130.Noah 131.Jitse 132.Iyani 133.Maren 134.Yori 135.Steven 136.Dylan 137.Joran 138.Katrien 139.Mathijs 140.Jenthe 141.Marie 142.Liza 143.Claude 144.Michiel 145.Brent 146.Katrien 147.Frank 148..Martine 149.Jasper 150.Volker 151.Zaira 152.Failenn 153.Romina 154.mama 155.Ilona 156.Danica 157.Tamara 158.Johan 159.Dayron 160.Pieter 161.Ellen 162.Tilde 163. Lieven 164.Lucas 165.Liesbeth


17-03-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.aquagym
Op donderdag 7 april gaan we er nog eens invliegen.   Aquagym in het zwembad van Ieper!

1.Martine Masson
2.Nele Desmedt
3.Nadine Vandepitte
4.Evelien Mostaert
5.Annelies Kuypers
6.Kathleen Debouvere
7.Katrien Herman
8.Britt Depoorter
9.Karlien
10.Ingrid Decuypere

07-03-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.lentewandeling
Welkom op onze lentewandeling op zondag 20 maart!

1.Jan Verhaege 2.Sabine Struye 3.Melanie Verhaege 4.Alex Dulst 5.Nele 6.Margaux 7.Eden Rousseeuw 8.Malvina 9.Pieter 10.Geert 11.Monique 12.Steven 13.Firmin 14.Rita 15.Marjan 16.Sara 17.Aiden 18.David Labarque 19.Doris 20.Quinten 21.Gust 22.Fé 23.Fien 24.Paul 25.Maria 26.Bernadette 27.Jorg 28.Karlien 29.Tine 30.Wout 31.Joost 32.Briän 33.Silas 34.Ann Devos 35.Danny 36.Hilde 37.Peter 38.Marc 39.Dagmar 40.Karl Metsu 41.José 42.Katy 43.Niels 44.Florien 45.Siemen 46.Sylvia 47.Freddy 48.Jhonny 49.Nadine 50.Gilles 51.Thibault 52.Kathleen 53.Fréderic 54.Emma Dieryck 55.Bernadette 56.Sylvain 57.Marianne 58.Steven 59.Patsy 60.Marc 61.Annemie 62.Ingrid 63.Ben 64.Mia 65.Stefaan 66.Tom 67.Elien 68.Bram 69.Tine 70.Kim 71.Rinus 72.Bine Derck 73.Tibe 74.Sophie Ampen 75.Senne 76.Thor 77.Greet 78.Jacques 79.Karl Bouckaert 80.Owen 81.Céleste 82.Estelle 83.Leonie 84.Evelyne 85.Willy 86.Cyriel 87.Estelle 88.Stijn 89.Joke 90.Luc 91.Ria 92.Lucas 93.Tilde 94.Lieven 95.Liesbet 96.Rune 97.An 98.Sam Feys 99.Martine Masson

30-01-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.aquagym
Welkom op de aquagym op donderdag 11 februari: afspraak om 19u50 aan het zwembad in Ieper

1. Nele Desmedt
2. Melissa Billiau
3. juf. Ingrid
4. juf. Evelien
5. juf. Ann M
6. Nadine Vandepitte
7. Kathleen Debouvere
8. Lieselot Danneels
9. Katy
10. Anja

23-01-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LAATSTE INFO DROPPING 2016
BRENG MEE ZAKLAMP, RESERVE SCHOENEN IN PLASTIEKZAK VOORZIEN MET JULLIE NAAM, EIGEN SOEPEMOKKE

AAN TE RADEN ZIJN RESERVE KOUSEN EN BROEK

VOOR DE VEILIGHEID DRAAG ALLEN EEN FLUOJASJE

PER GROEP 2 SMARTFOONS EN 2 PATERNOSTERS ( DEZE LAATSTE IS BROODNODIG)

ZORG ERVOOR DAT SMARTFOONS OPGELADEN ZIJN

DE EERSTE VOLTALLIGE GROEP VERTREKT 19H00 

WE VERTREKKEN OM DE 10 MIN.
SPREEK PER GROEP ERGENS AF OM TE VERZAMELEN EN KOM MET VOLTALLIGE GROEP NAAR DE STARTPLAATS HET IS NIET DE BEDOELING OM DAAR ALLEN OM 19H00 TE ZIJN MAAR OOK NIET OM 20H00 

BRENG ZEKER MEE POSITIEVE INGESTELDHEID EN GOED HUMEUR

AAN ALLEN EEN SPORTIEVE DROPPING 

17-01-2016
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dropping
Zaterdag 23 januari is er dropping in .........   Vanaf maandag verschijnen de tips.....  Volgende groepen schreven zich al in:

groep 1: Fien Room-Filip-Malika-Bart-Jan-Alexander

groep 2: Filip Coene-Anja-José-Katy-John-Kristel

groep 3: Stefaan-Saskia-Nikita-Kevin-Kenneth-Delfien-Bjorn-Evi-Frank

groep 4: Kathleen-Frederic-Sven-Cindy-Wietze-Annelies-Karlien-Nele-Alex-Pascal-Xavier-David-Doris-Karl-Petra-Valerie-Mathias

groep 5: Jan Steen-Martine Masson-Martin-Ingrid-Gerdy-Sylvia

groep 6: Pedro Verslype-Ellen-Frankie-Rudi-Elke-Jozef-Danny-Conny-Carine-Sammy-Melanie

groep 7: Jeroen Baelde en 11 anderen

groep 8: Marjan-Jan-Ben H-BenV -Kristof-Ian-Patrick

groep 9: Sofie Huys-Jurgen-mama en papa van Loes Dillies

Vergeet niet vooraf te betalen aub....
Inschrijven kan nog altijd!!!!!!  gewoon mailen naar lies.demeersseman@kbrp.be

31-12-2015
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.deelnemers sport-en creakamp
Van 8 tot en met 12 augstus vindt ons vijfde sport- en creakamp plaats!

De laatste 7 leerlingen schreven allemaal dezelfde dag in, waardoor we nu aan 104 deelnemers zitten.  Nu is het kamp VOLZET!!!!!!!!!!!

Volgende kinderen schreven zich in:

1.Tibo Papegaey 2.Jasper Depuydt 3.Zana Depuydt 4.Fé Deruwez 5.Emma Roelens 6.Brent Depoorter 7.Jelle Lemahieu 8.Lander Lemaire 9.Jinte Lemaire 10.Niels Hommey 11.Florien Hommey 12.Siemen Hommey 13.Michiel De Bruyne 14.Gilles De Savoye 15.Thibault De Savoye 16.Tine Polley 17.Wout Polley 18.Marie Hendricks 19.Tobe Thieren 20.Eabe Thieren 21.Stiene Vanderhaeghe 22.Silas Boutten 23.Briän Boutten 24.Gust Lemahieu 25.Nand Soenen 26.Lotte Caulier 27.Jef Caulier 28.Margaux Dulst 29.Dayron De Coninck 30.Senne Maes 31.Thor Maes 32.Ilona Colpaert 33.Stien Vangaever 34.Charlotte Dochy 35.Marlies Dochy 36.Tijs Debevere 37.Febe Debevere 38.Kobe De poorter 39.Tristan Gruwier 40.Xander Deruytter 41.Noor Sampers 42.Arthur Pareyn 43.Julie Vandromme 44.Jenne Rubben 45.Féline Louwagie 46.Amélie Louwagie 47.Annelis Oros 48.Ioana Oros 49.Andreea Oros 50.Matteo Devey 51.Georgiana Oros 52.Owen Bouckaert 53.Chelsea Bouckaert 54.Lara Justé 55.Shauni Devulder 56.Merel Maerten 57.Briek Vanrenterghem 58.Margot Verbrigghe 59.Dauwe Coutigny 60.Juliet Lobeau 61.Louise Lobeau 62.Noah Behaegel 63.Kato Behaegel 64.Leonie Dumelie 65.Estelle Dumelie 66.Jana Caen 67.Renz Aernoudt 68.Thiemo Senesael 69.Tibe Senesael 70.Ebbe Vermote 71.Sen Vermote 72.Shanaia Borry 73.Swiltana Borry 74.Deltour Tsion 75.Deltour Telile 76.Ine Jooren 77.Jules Parrein 78.Vic Boscart 79.Lisa Boscart 80.Flor Coene 81.Zita Berten 82.Joney Pattyn 83.Yoppe Cloet 84.Yenzo Loncke 85.Femke Loncke 86.Fien Bailleul 87.Tine Tanghe 88.Hanne Tanghe 89.Femke Sannen 90.Jolien Lamaire 91.Emma Devos 92.Louis Devos 93.Eva Creus 94.Leandro Lippinois 95.Karl Fossaert 96.Kurlyn Fossaert 97.Yluna Tyteca 98.Milan Caignie 99.Yori Vanbesien 100.Nienke Dehaudt
101.Karl Metsu 102.Tommy Vanpeperstraete 103.Thomas Leys 104.Peter-Winnetou Vanouplines    VOLZET!!!!!!!

23-10-2015
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.moutainbike
Onderstaande sportievelingen nemen deel aan onze mountainbiketocht op zondag 15 november:

1. David Labarque  2. Doris  3. Quinten 4.  Nele Desmedt  5. Alex  6. Margaux
7. Manuel Coulier 8. Mathias 9.Katy 10.José 11.Siemen 12.Sylvia 13.Nicky Vanhee 14.Stefaan Lamaire 15.Wietze Boscart 16.Siegfried Boscart 17.Maxim Deman 18.Anja Boudt 19.Flor Coene 20.Wim Gheysens 21.Henk Vanderhaeghe 22.Xavier Vanhee 23.Dirk Dochy 24.Steven Declerck 25.Alexander Christiaens 26.Kris Ollevier 27.Jhonny Ollevier 28.Nadine 29.Thibault 30. Gilles 31.Kathleen 32.Patrick Cathry 33.Tine Cathry 34.Philippe Jonckheere 35.Sofie Sticker 36.Geert Soenen 37.Ben Hamerlinck 38.John Hoedt 39.Viktor Hoedt 40.Jorg Polley 41.Stefaan Glorie 42.Herman Sticker 43.Dirk Lemaire 44.Joshua Malysse 45.Martine Masson 46-53. leden van MTB Woesten

05-09-2015
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.kalender schoolsportraad
Ook dit jaar staan we weer paraat om jullie wat sportieve activiteiten aan te bieden:

mountainbike: zondag 15 november
dropping: zaterdag 23 januari
aquagym: donderdag 11 februari
lentewandeling: zondag 20 maart
aquagym: donderdag 7 april
Roend Roesten: zaterdag 15 mei
Sport-en spelkriebels: zondag 29 mei

25-05-2015
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.sport-en spelkriebels
Op zondag 7 juni hebben we sport-en spelkriebels. Volgende kleuters zullen er al bij zijn!

1.Tristan K3
2.Keano K3
3.Cedric K2
4.Jerben K2
5.Lara K2
6.Odil P
7.Madelon K2
8.Cyriel K2
9.Silke K1
10. Stan Gruwier K2
11. Flor Gruwier P
12. Lotte P
13. Ilano K2
14. Estelle P
15.Daan K3
16. Cas K1
17. Marie K2
18. Anna P
19. Jules K1
20. Milan P
21. Stan P
22. Emma K1
23. Owen K3
24. Ine K1
25. Silas K3
26. Lisa K3
27. Tibe P
28. Estelle K3
29. Leonie K3
30. Astor K1
31. Jens K1
32. Maren K2

13-05-2015
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Roend Roesten
Ben je er ook bij zaterdag 23 mei op Roend Roesten?  Welkom:
1.Jasper Depuydt 2.Zana Depuydt 3.Pascal Devos 4.Emma Devos 5.Isabelle 6.Louis 7.Britt Leys 8.Thomas Leys 9.Briän Boutten 10.Noah Behaegel 11.Kato 12.Hanne Versaevel 13.Elise Lemahieu 14.Aron Lemahieu 15.Giovanni Lemahieu 16.Quinten Labarque 17.Doris 18.David 19.Fabienne Van Laere 20.Stien Vangaever 21.Ferre 22.Tjorven 23.Milan Caignie 24.Killian 25.Davy 26.Melinda 27.Nadine Deruytter 28.Senne Maes 29.Thor 30.Greet Peene 31. Yori Vanbesien 32.Maren 33. Steven Vanbesien 34.Jens Ollevier 35.Kris 36.Inge 37.Nadientje 38.Jolien Lamaire 39.Saskia Mouton 40.Stefaan 41.Niels 42.Tommy Vanpeperstraete 43.Hélène Hoedt 44.John 45.Viktor 46.Kristel Vandendriessche 47.Shanaia 48.Mathijs Ruzeré 49.Ward 50.Franky 51.Katrien Logghe 52.Britt 53.Brent 54.Katrien Herman 55.Manon De Savoye 56.Thibault 57.Gilles 58.Kathleen De Bouvere 59.Alex Dulst 60.Margaux 61.Thomas 62.Kiriel Slembrouck 63.Wim Vercruysse 64.Stien 65.Anja 66.Els Gruwier 67.Anna 68.Marie 69.Astrid Vanlerberghe 70.Hanne 71.Tine 72.Els Caignie 73.Hanne Salomé 74.José Metsy 75.Katy 76.Karl 77.Roel ev. 78.Jens Coene 79.Stan 80.Flor 81.Anja 82.Filip 83.Warre Hamerlinck 84.Stiene Vanderhaeghe 85.Sanne 86.Stefanie Braem 87.Cedric Vanhoutte 88.Luc Vanhoutte 89.Axelle Pauwels 90.Mia Breemeersch 91.Niels Hommey 92.Florien 93.Siemen 94.Sylvia 95. Freddy 96.Peter-Winnetou Vanouplines 97.Ebbe Vermote 98.Sen Vermote 99.Ceder Vermote 100.Joke 101.Kurt Vermote 102.Frederik Noppe 103.Elien Noppe 104.Sam Feys 105.Evert Feys 106.Heike Rommens 107.Ann Oreel 108.Patrick Rommens 109.Haron Rommens 110.Yens Brabant 111.Tristan Gruwier 112.Kirby Janseghers 113.Manou Gheysens 114.Lara 115.mama Manou 116.Jens Vanoplynes 117.Jitse Jaecques 118.Tenzin 119.Kurt 120.Nadia 121. Dany Dewilde 122.Iyani 123.Christine Jaecques 124.Johny Jaecques 125.Melanie Verhaeghe 126.Sabine Struye 127.Rune Christiaens 128. Tibe 129.Bine 130.Alex (ev.) 131.Failenn Malfait 132.Zaira Vandevyvere 133.Kimberly Malfait 134.Romina Vandevyvere 135.Miro Knockaert 136.Frankie Knockaert 137.Ellen Masschelein 138.Juliet Lobeau 139.Marthe 140.Louise 141.Luc Lobeau 142.Isabel Vanacker 143.Chelsea Bouckaert 144.Owen 145.Karl 146.Petra 147.Stan Gruwier 148.Flor 149.Lieselot 150.Ine Jooren 151.Cindy Snick 152.Els Jooren 153.Sylvie Lasure 154.Linda

10-03-2015
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.lentewandeling
Volgende mensen schreven zich al in voor de lentewandeling op zondag 22 maart:

1. Alex Dulst  2. Nele Desmedt  3. Thomas Dulst  4. Margaux Dulst  5. Thibault De Savoye   6. Gilles  7.Manon  8. Kathleen 9.David Labarque 10. Doris 11. Quinten 12. Pascal Devos 13. Isabelle 14. Louis 15. Emma 16. Ingrid 17. Ben 18.José Metsu 19.Katy 20.Karl 21. Luc Lobeau 22.Marthe 23.Louise 24. Juliet 25.Milan Decroix 26.Glendy Clarysse 27. Jeroen Decroix 28.Mathijs 29.Ward 30.Katrien 31.Franky 32.Fé 33. Gust 34. Fien 35.Oma Bernadette 36.Opa Paul 37.Oma Maria 38.Stan 39.Flor 40.Anja 41.Filip 42.Tine 43.Wout 44.Karlien 45.Jorg 46.Miro 47.Frankie 48.Ellen 49.Franky 50.Vera 51.Rudi 52.Heidi 53.Melanie 54.Jan 55. Sabine 56. Jens 57.Jhonny 58.Nadine 59.Kris 60.Inge 61.Hélène 62. John 63.Kristel 64.Rune 65.Tibe 66.Kjell 67.Kylie 68.Bine 69. Céleste 70.Léonie 71.Estelle 72.Evelyn 73.Wim 74.Anja 75.Pieter De Coninck 76.Dayron 77.Elke 78.opa Willy 79.oma Francine

10-02-2015
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.aquagym
Volgende sportieve mama's komen aquagymmen volgende week donderdag!


1. Karlien Bury
2. Annelies van Praet
3. Annelies Kuypers
4. Juf. Liesl
5. Juf. Ann M
6. Juf. Evelien
7. Nele Desmedt
8. Kathleen Debouvere
9. Martine Masson
10. Sophie Lodewyck
11. juf. Ingrid
12. Juf. Sarah
13. Lieselot Danneels
14. Isabelle Colpaert


27-10-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.mountainbike
Op 9 november vindt onze jaarlijkse moutainbiketocht plaats.  Volgende mensen schreven zich al in:
1. David Labarque
2. Kurt Dewulf
3. Jasper Dewulf
4. Thomas Dulst
5. Alex Dulst
6. Nele Desmedt
7. Nadine Deramoudt
8. Jhonny
9.  Ben Hamerlinck
10. Ingrid Decuypere
11. John Hoedt
12. Viktor Hoedt
13. Hélène Hoedt
14. Alex Christiaens
15. Karl Bouckaert
16. Nicky Vanhee
18. Martine Masson
19. Jan Bamelis
20. Michiel Bamelis
21. Geert Soenen
22. Manuel Coulier
23. Dries Boeraeve
24. Elke Masschelein
25. Pieter De Coninck
26. Kris Ollevier
27. Katy Declerck
28. José Metsu
29. Wietze Boscart
30. Thierry Gomes

14-10-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.aquagym
Volgende sportieve mama's schreven zich al in voor de aquagym op donderdag 30 oktober:

1. Annelies Kuypers
2. Evelien Mostaert
3. Liesl Vanspranghe
4. Ann Martens
5. Kirby Janseghers
6. Karlien
7. Annelies Malfait
8. Nele Desmedt
9. Kathleen Debouvere
10. Ingrid Decuypere
11. Mia Breemeersch
12. Martine Masson
13. Nadine Vandepitte
14. Ellen Masschelein
15. Kim Turck
16. Lieselot Danneels
17. Els Gruwier
18. Stefanie Braem


05-09-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.kalender sportraad

Hieronder het overzicht van alle activiteiten die de sportraad organiseert:  Welkom!


donderdag 30 oktober: aquagym voor mama's en zussen

zondag 9 november: mountainbike voor ouders en kinderen

zaterdag 24 januari: dropping voor ouders en kinderen vanaf 16 jaar

donderdag 19 februari: aquagym voor mama's en zussen

woensdag 18 maart: ping pong voor de leerlingen van het vierde, vijfde en zesde leerjaar

zondag 22 maart: lentewandeling voor ouders en kinderen

zaterdag 23 mei: Roend Roestn voor ouders en kinderen

zondag 7 juni: sport-en spelkriebels voor kleuters

maandag 10 tot en met vrijdag 14 augustus: sport-en creakamp voor de lagere schoolkinderen


25-05-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Roend Roesten
Op zaterdagnamiddag 7 juni nemen volgende sportievelingen deel aan ons groot fietsevenement:
1.Milan Caignie 2.Killian Caignie 3.Davy Caignie 4.Melinda 5.Kathleen Debouvere 6. Manon 7.Gilles 8.Thibault 9.Inge Masson 10.Marie Hendriks 11.Louis 12.Ryan 13.Alex 14.Nele 15.Thomas 16.Margaux 17.Tommy Vanpeperstraete 18.Dayron De Coninck 19.Elke Masschelein 20.Pieter De Coninck 21.Franky Masschelein 22.Vera Maselis 23.Hanne Salomé 24.Caignie Els 25. Brent Depoorter 26.Britt Depoorter 27.Frank Depoorter 28.Herman Katrien 29.Camille Depoorter 30.Yens Brabant 31.Tine Brabant 32.Niels Brabant 33.Mieke De Doncker 34.Quinten Labarque 35.Doris Vanlaere 36.David Labarque 37.Fabienne Vanlaere 38.Hélène Hoedt 39.Viktor 40.John 41.Kristel 42.Britt Leys 43.Thomas Leys 44.Silke Jooren 45.Ine 46.Els 47.Martine Masson 48.Jan 49.Michiel 50.Gilles Dezitter 51.Caroline Debyser 52. Fien Bailleul 53.Bjarne Gruwier 54.Jolien Gruwier 55.Sam Feys 56.An Haeyaert 57.Evert Feys 58.Wim Vercruysse 59.Stien 60.Anja 61.Haile Deltour 62.Tsion 63.Telile 64.Nadège 65.Luc Debeer 66.Ingrid 67.Ben 68.Warre 69.Noah Behaegel 70.Kato Behaegel 71.Nele Versaevel 72.Niels Lamaire 73.Jolien 74.Saskia 75.Stefaan Lamaire 76.Kim Turck 77.Silas 78.Briän 79.Siemen 80.Florien 81.Niels 82.Freddy 83.Sylvia 84.Jasper Depuydt 85.Zana 86.Jan 87.Bieke 88.Didier Maerten 89.Merel 90.Steven Vanbesien 91.Yori 92.Maren 93.Stan Coene 94.Flor Coene 95.Filip Coene 96.Anja Boudt 97.Margot Verbrigghe 98.Sabine 99.Stien Vangaever 100.Ferre 101.Chloé Simoens 102.Estelle 103.Léonie 104.Celeste 105.Evelyne 106.Antoon Verslype 107.Christiane Masson 108.Tine Tanghe 109.Hanne Tanghe 110.Oma Anna 111.Opa Willy 112.Fien Room 113.Gust 114.Fé 115.Jens Ollevier 116.Kris Ollevier 117.Kirby 118.Tristan 119.Annelies 120.Vic 121.Lisa 122.Vandaele Daphné 123.Leandro Lippinois 124.Annelies Malfait 125.Francine Terriere 126.Stan Gruwier 127.Lieselot Danneels 128.Mathijs Ruzeré 129.Ward Ruzeré 130.Katrien Logghe 131.Frederik Noppe 132.Elien Noppe 133.Nadine De Corte 134.Shanaia 135.Swiltana 136.Mia Breemeersch 137.Juliet 138.Marthe 139.Louise 140.Luc Lobeau 141.Isabel Vanacker 142.Karl Metsu 143.José Metsu 144.Katy 145.Ann Devos 146.Dauwe Declerck 147.Louis Declerck 148.Rune Christiaens 149.Tibe Christiaens 150.Bine Derck 151.Jitse Jaecques 152.Tenzin 153.Iyani 154.Kurt 155.Nadia 156.kennis Kurt 157.kennis Kurt 158.Marie Delanote 159.mama 160.Jelle 161.Lucas 162.Stephanie Dulst 163.Melanie Verhaege 164.Sabine 165.Jan 166.Kiriel Slembrouck 167.Talitha 168.Andrew Gryson 169.Sylvie 170.Linda 171.Lucie 172.Cedric Vanhoutte 173.Luc Vanhoutte 174.Zaïra 175.Failenn 176.Romina 177.Kimberly 178.Jens Vanouplines

12-05-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.sport-en spelkriebels
Volgende peuters/kleuters schreven zich al in voor de sport-en spelkriebels op zondag 25 mei:

1. Wout Polley  K3
2. Silke Declercq  P
3. Jules Lemahieu P
4. Cas Jonckheere P
5. Daan Jonckheere K2
6. Keano   K2
7. Tristan  K2
8. Stan Gruwier K1
9. Cedric Beugnies K1
10. Sam Beugnies K3
11. Fé Deruwez  K2
12. Gust Deruwez K1
13. Ibe Roelens P
14. Emma Roelens K3
15. Jerben Clabau K1
16. Madelon K1
17. Astor P
18. Stan Maeren P
19. Julia K2
20. Maren K1
21. Jens P
22. Cyriel K1
23. Estelle K2
24. Leonie K2
25. Jana P
26. Lore K2
27. Karl K3
28. Silas K2
29. Marie K1
30. Niels K3



04-04-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.aquagym 10 april
Volgende sportievelingen komen alvast aquagymmen op donderdag 10 april:

1. Nele Desmedt
2. Kathleen Debouvere
3. Lieselot Danneels
4. Evelien Mostaert
5.
Ingrid Decuypere
6. Kirby Janseghers
7. Mia Breemeersch
8.
Nadine
9. Elfi
10. Mieke
11. vriendin Mieke
12. vriendin Mieke
13. vriendin Mieke
14. Martine Masson
15. Sabine Derck


17-03-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.lentewandeling zondag 23 maart
Volgende mensen schreven zich al in voor de lentewandeling van zondag 23 maart:  (in het vet staat wie nog niet betaalde)

1.Wim 2.Anja 3.Stien 4.Ingrid 5.Ben 6.Karl 7.José Metsu 8.Katy Declerck 9.Manon 10.Gilles 11.Thibault 12.Kathleen Debouvere 13.Michiel Bamelis 14.Jan Bamelis 15.Martine Masson 16.Margaux Dulst 17.Nele Desmedt 18.Alex Dulst 19.Thomas Dulst 20.Céleste Dumelie 21.Estelle 22.Leonie 23.Evelyne Heugebaert 24.Francine Vermeersch 25.Willy Dumelie 26.Niels 27.Florien 28.Siemen 29.Freddy 30.Sylvia 31.Louis Devos 32.Emma 33.Pascal 34.Isabelle 35.Jan Verhaege 36.Sabine 37.Melanie
38.Sylvie 39.Lucie 40.Margot 41.Kris Ollevier 42.Inge 43.Jhonny 44.Nadine 45.Jens 46.Doris 47.Quinten 48.David 49.Siel 50.Daan 51.Bonita 52.Mieke 53.Klaas 54.Anja 55.Filip 56.Stan 57.Flor 58.Rune 59.Bine Derck 60.Kjell 61.Kylie 62.Fé 63.Gust 64.Jan 65.Fien 66.Bernadette 67.Maria 68.Paul 69.Elfi 70.Dries 71.Madelon 72.Franky 73.Katrien 74.Ward 75.Mathijs 76.Wout 77.Tine 78.Jorg 79.Karlien
80.Jan 81.Bieke 82.Zana 83.Jasper 84.Warre 85.Féline 86.Amélie 87.Sophie 88.papa

19-02-2014
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.aquagym
Op maandag 3 maart is er aquagym voor alle grote zussen en mama's in het zwembad van Ieper.

Afspraak om 19u50:

Volgende sportievelingen schreven zich alvast in:

1.
Kirby Janseghers
2. Nele Desmedt
3. Nadine Vandepitte
4. Kathleen Debouvere
5. Ingrid
6. Evelien Mostaert

7. Sylvia
8. Ann Martens
9. Mieke
10. Elfi

11. Martine Masson
12. Lieselot (mama Stan)

13. Bieke
14. Sophie


07-10-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.mountainbike 20 oktober
Volgende sportievelingen schreven zich al in voor de mountainbike:

1. Thomas Dulst
2. Alex Dulst
3. Nele Desmedt
4. Martine Masson
5. Jan Bamelis
6. Michiel Bamelis
7. David Labarque
8. Niels Lamaire
9. Stefaan Lamaire
10. Karl Bouckaert
11. Stefaan Glorie
12. Wietze Boscart
13. Thierry Gomes
14. Anja Boudt
15. Kris Ollevier
16. Xavier Vanhee
17. Steven Declerck
18. Alexander Christiaens
19. Katy Declerck
20. Jose Metsu
21. Nadine Deramoudt
22. Jhonny Ollevier
23. Wim Vercruysse
24. Coulier Manuel
25. Geert Soenen
26. Martin Gantois
27. Kurt Dewulf
28. Liesa Dewulf
29. Erich Crott
30. Xavier Deruytter
31. Henk Vanderhaeghe (al betaald)
32. Jan Bisschop
33. Volker Bisschop

13-09-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.sportraadkalender 2013-2014

SPORTRAADKALENDER 2013-2014


zondag 20 oktober: mountainbike voor ouders en kinderen

zaterdag 18 januari: dropping voor ouders en kinderen vanaf 16 jaar
woensdag 5 februari
: netbaltornooi in de Sceure voor leerlingen 5 en 6
donderdag 6 maart
: aquagym voor mama's en zussen
woensdag 19 maart
: ping pong voor de leerlingen van het vierde, vijfde en zesde leerjaar
zondag 23 maart
: lentewandeling voor ouders en kinderen
donderdag 10 april
: aquagym voor mama's en zussen
zondag 25 mei
: sport-en spelkriebels voor kleuters
zaterdag 7 juni: Roend Roestn voor ouders en kinderen
maandag 11 tot en met vrijdag 15 augustus
: sport-en creakamp voor de lagere schoolkinderen 

23-08-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.foto's tweede sport-en creakamp
De foto's van het tweede sport-en creakamp kun je bekijken door op de onderstaande linken te drukken.

Veel kijkplezier!


https://plus.google.com/photos/118261433542204828521/albums/5912411120936036273?authkey=CKC6tbqlmIXHaA

https://plus.google.com/photos/118261433542204828521/albums/5913359064491497809?authkey=CL_zs6a3p7DRWg



01-08-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.sport-en creakamp
We zitten aan 98 inschrijvingen voor ons tweede sport-en creakamp !!

Hier zal je ook de foto's vinden van de sportieve week.


Tot dan

06-05-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.foto's sport-en spelkriebels
De foto's van de sport-en spelkriebels kan je terugvinden op www.onzeark.be, fotogalerij en dan kiezen voor sport...

27-04-2013
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Roend Roesten
Op zaterdag 18 mei is er weer Roend Roesten.  Volgende sportievelingen schreven zich al in:
1. Tristan 2.Kirby Janseghers 3. Marina 4. Siemen 5. Florien
6. Brent Depoorter 7. Britt 8. Camille 9.Frank Depoorter 10.Katrien Herman 11.Pascal Devos 12. Isabelle 13. Louis 14.Emma 15. Alex Dulst 16.Nele 17. Stephanie 18.Thomas 19.Margaux 20.Derck Kylie 21.Kjell 22.Christophe Derck 23.Tamara Pittillioen 24.John Hoedt 25.Kristel 26.Viktor 27.Hélène 28. Zaïra 29. Failenn 30.Romina Vandevyvere 31.Kimberly Malfait 32.Lucie Franssen 33. Merel Maerten 34.Jens Lamaire 35.Jolien 36.Niels 37.Saskia Mouton 38.Stefaan Lamaire 39.Kathleen Debouvere 40.Manon 41.Thibault 42.Gilles 43.Stien Vercruysse 44.Wim Vercruysse 45.Anja Debeuckelaere  46.Margot Verbrigghe 47.Tommy Vanpeperstraete 48.Finnlay Gezelle 49.Louwagie Erika 50.Herman Danny 51.Mia Breemeersch 52.Ingrid Decuypere 53.Warre 54.Lucas 55.Jelle 56.Klaas Pieters 57.Mieke Goethals 58.Siel 59.Daan 60.Bonita 61.Els Caignie 62.Hanne 63.Luc Lobeau 64.Marthe 65.Louise 66.Juliet 67.Isabel 68.Ine Jooren 69.Silke Jooren 70.Els Jooren 71.Cindy Snick 72.Gaelle Debaene 73.Annie Butaye 74.Els Berten 75.Eva Dekervel 76.Emma Dekervel 77.Veerle Berten 78.Patrick Rommens 79.Hannes Rommens 80.Hermien Rommens 81.Haron Rommens 82.Heike Rommens 83.Ann Oreel 84.Alexander Christiaens 85.Rune 86.Tibe 87.Dauwe Declerck 88.Louis Declerck 89.Sabine Derck 90.Mathijs 91.Ward 92.Franky Ruzeré 93.Katrien Logghe 94.Gilles Dezitter 95. Caroline Debyser 96.Arno De Ceuninck 97.Michiel Bamelis 98.Martine Masson 99.Christiane Masson 100.Antoon Verslype 101.Bjarne Gruwier 102.Jolien Gruwier 103.Ferre 104.Stien 105.Joeri Vangaever 106.Femke Loncke 107.Yenzo Loncke 108.Michiel Deruytter 109.Melanie Verhaeghe 110.Karl Metsu 111.Roel Metsu 112.José 113.Katy 114.Quinten 115.Doris 116.Fabienne 117.Frederik Noppe 118.Elien Noppe 119.Milan Caignie 120.Killian 121.Davy 122.Melinda 123.Nadine Deramoudt 124.Inge Savels 125. Leandro Lippinois 126.Annelies Malfait 127.Francine Terriere 128.Britt Leys 129.Thomas Leys 130.Mia Cloet 131.Zana 132.Jasper 133.Bieke 134.Sam Feys 135.Evert Feys 136.Stan Coene 137.Flor Coene 138.Jens Coene 139.Anja Boudt


T -->

Blog tegen de wet? Klik hier.
Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!