Standaard wetteren
Afgelastingen
  • Afgelastingen

  • Inhoud blog
  • Seizoensafsluiter : de Flanders Tennis Foot Cup te Lokeren
  • Flanders Tennis Foot Cup op zondag 12/06/2011
  • Voorstel reeksindeling seizoen 2011-2012
  • Verdere afspraken....
  • De KAMPIOENENSHIRTS zijn geland !

  • JEUGDWEBSITE WETTEREN

  • Zoeken in blog


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     


    Standaard wetteren
    04-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dankwoord aan de U12-spelers, en dinsdag géén training !

    Hierbij willen wij alle U12-spelers danken voor hun inzet, discipline en technische kunde tijdens de indoortraining. De meer lichtvoetige, technisch begaafde spelers kwamen duidelijk tot hun recht. De beide wedstrijden kenden een spannend verloop (9-7 en 7-5), en er werden een paar pareltjes van doelpunten gescoord. Dat er zoveel werd gescoord is al een verrassing op zich, als je merkt dat zowel de nat. U12 als de bijz. U12-U13 bij de beste teams in hun reeks zijn op vlak van het aantal tegendoelpunten. De nat. U12 scoorde niet alleen het meest aantal goals van alle nationale jeugdreeksen (maar liefst 109 doelpunten), maar intussen zijn we, samen met de U17 van KSC Lokeren de minst gepasseerde verdediging van alle nationale jeugdploegen (slechts 6 tegendoelpunten !). Een pluim voor onze verdedigers en onze doelmannen !
    Het duurde dan ook een 20-tal minuten in beide indoormatchen vooraleer de weg naar het doel vlot gevonden werd. De vermoeidheid sloeg toe bij een aantal spelers, er werd meer uit positie gelopen en dan ontstond er meer ruimte om te scoren.
    Dank ook aan de talrijk opgedaagde supporters, die sfeer brachten in de zaal. De cafétaria was wel degelijk aanwezig, maar jammer genoeg al een paar maanden gesloten (wist ik echt niet !).

    Voor de komende week wordt het afwachten of de terreinen bespeelbaar zullen zijn. Sowieso wordt er deze maand NIET meer getraind op dinsdag. Dus in principe gaan de trainingen door op woensdag op 17u.00 en vrijdag om 18u.30. Hou deze blog en de algemene STW-blog in het oog voor eventuele afgelastingen. Indien ook volgende week de competitiewedstrijden worden afgelast, zal het moeilijk worden om terug indoor te trainen. De BLOSO-sporthal is immers reeds bezet door andere sportverenigingen. Indien iemand een VOLLEDIGE zaal kan reserveren, graag een seintje naar mij toe. Indien het een grote zaal is, dan volstaat 1u.30 om te kunnen trainen met de ganse groep, maar in geval van een kleine zaal (qua grootte zoals de BLOSO-sporthal) wordt er best een blok van 3 uren gereserveerd (om in 2 groepen te kunnen trainen).

    We hopen alleszins op beter weer, want de komende wedstrijd voor de nat. U12 is tegen ... SK Deinze !!

    04-12-2010, 00:00 geschreven door Eddy Maesele  


    03-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Indeling groepen indoortraining 4/12/2010

    GROEP 1 : samenkomst om 11u.15 in sporthal "Putbos" te Oordegem
    trainers : Eddy en Jo D.S.
    - Arne R.
    - Francis
    - Jelle
    - Jochen
    - Lars
    - Mathis D.S.
    - Matis V.C.
    - Michiel
    - Nicola
    - Robin D.M.
    - Sander
    - Simon

    GROEP 2 : samenkomst om 12u.30 (in dezelfde sporthal natuurlijk !)
    trainers : Eddy en Johan V.H.
    - Alexander
    - Brecht
    - Fabian
    - Gilles
    - Ian
    - Jens
    - Joran
    - Louis
    - Robin M.
    - Thibau

    Afwezigen : Arne D. (niet vrij), Kjell (geblesseerd ?), Maxime (ziek), Robbe (geblesseerd) en Yentl (op weekend).

    De verdere praktische afspraken vind je in het vorige bericht op deze blog. Breng vooral de juiste kledij en schoeisel (met bleke zolen !) mee.

    Breng allemaal jullie goed humeur mee, ondanks het barre weer, en we zullen er een ontspannende, doch leerzame, training van maken !!

    03-12-2010, 18:21 geschreven door Eddy Maesele  


    02-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AFGELASTING vrijdagtraining en alle wedstrijden !

    Beste ouders en spelers,

    Daar de Belgische Voetbalbond wijselijk het besluit heeft genomen de wedstrijden voor het komend weekend (op alle niveaus) niet te laten doorgaan, wordt er ook vrijdag niet getraind op STW.
    Wel zullen we zaterdag indoor kunnen trainen in de sporthal van het BLOSO-centum te Oordegem (met dank aan trainer Gino van de U11 !).
    Gezien de grootte van onze groep wordt er getraind in twee groepen. Verdere info volgt op deze blog.

    02-12-2010, 18:15 geschreven door Eddy Maesele  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Indoortraining op zaterdag 4/12/2010 : OPROEP aan spelers en ouders !

    Zaterdag 4/12/2010 traint het volledig U12-team indoor in de BLOSO-sporthal : Sportcomplex "Putbos", Grote Steenweg 304, 9340 Oordegem.
    Wij kunnen over de zaal beschikken vanaf 11u.30 tot 14u.00. Wegens praktische redenen trainen we in 2 groepen :
    - groep 1 vanaf 11u.30 tot 12u.45 (samenkomst om 11u.15 in de sporthal)
    - groep 2 vanaf 12u.45 tot 14u.00 (samenkomst om 12u.30 in de sporthal).
    Jullie kunnen zelf kiezen met welke groep je wil meetrainen : laat mij (per SMS, telefoon of mail) weten voor vrijdagavond 18u.00 met welke groep je wil trainen !! (diegenen die het mij al laten weten hebben tijdens de evaluaties hoeven dit niet meer te doen).
    Vanaf vrijdagavond 18u.00 zal dan de definitieve indeling op deze blog verschijnen
    Nog enkele praktische zaken :
    - als bijdrage in de kosten van de huur van de sporthal zouden we aan elke deelnemende speler 1 eurootje willen vragen
    - de sportschoenen (zonder noppen !) moeten voorzien zijn van een bleke zool (dus zeker geen zwarte zolen !)
    - we willen ook vragen om de zomerkledij van STW te dragen : dus witte kousen, donkere short en witte shirt

    En ouders : er is een cafétaria aanwezig !

    02-12-2010, 00:00 geschreven door Eddy Maesele  


    01-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.INFORMATIE TRAININGEN

    Beste ouders en spelers,

    De training van woensdag 1/12 gaat gewoon door, er zal getraind worden van 17u. tot en met 18u.15.
    Voor vrijdag aanstaande is er nog géén nieuws. In geval van afgelastingen van de wedstrijden voor het
    komende weekend, bestaat er de kans dat we op zaterdag kunnen trainen in het blosocentrum te
    Oordegem: info volgt later

    01-12-2010, 11:42 geschreven door Johan Van Herzele  


    30-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Training woensdag 01/12 en evaluatiegesprekken
    We wachten de nacht af, en de toestand van de velden, vooraleer een beslissing te nemen omtrent de training van morgen, woensdag 01/12.
    Indien de wegen enigszins berijdbaar zijn, zouden we hoedanook de evaluatiegesprekken laten doorgaan op de voorziene uren.
    Morgen meer nieuws....

    30-11-2010, 18:37 geschreven door Eddy Maesele  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AFLASTING TRAINING

    De training van dinsdagavond 30/11/2010 gaat niet door.
    Voor de volgende trainingsdagen zullen we jullie verder
    op de hoogte houden.

    30-11-2010, 10:07 geschreven door Johan Van Herzele  


    29-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bijz. U12-U13 : STW - FC Jong Lede 3-2. Een stuntzege tegen de ongeslagen leider !
    Verslag van trainer Johan Van Herzele :
    Oververdiende zege tegen de tot nu toe ongeslagen leiders ! Vanaf het begin tot het einde van de wedstrijd hebben de jongens gestreden voor iedere bal. Is het te wijten aan de harde trainingsarbeid van de laatste weken op erg zware velden ? Feit is dat we deze keer niet moesten onderdoen qua fysieke paraatheid tegen opnieuw een volledige ploeg tweedejaarsminiemen (U13), op één uitzondering na.
    In de eerste helft waren de eerste 15 minuten duidelijk in ons voordeel, maar het was Lede dat op een tegenaanval een eerste keer gevaarlijk was. Maar de doelpoging werd afgeweerd door doelman Simon, bijgestaan door Arne R. De 0-1 achterstand kwam er dan toch door een persoonlijke actie van de sterke nummer 10 van Lede, met een prima steekbal op de nummer 11, die sneller was dan onze verdedigers.
    Echter, een paar acties verder kon Bjorn zich doorzetten op rechts, en hij leverde een prima voorzet af tot bij Robin M. aan de tweede paal, die simpel achteruit speelt en Yentl werkte beheerst af (1-1). Meteen ook de ruststand.
    In de tweede helft kreeg de competitieleider een drietal open doelkansen : één werd gemist, één werd prachtig gered door de wederoptredende Lennart, en ééntje ging spijtig genoeg binnen (1-2). Het beste moest dan nog komen, want op 5 minuten van het einde konden we de scheve situatie nog volledig rechttrekken. Eerst op vrije trap van Arne R., en doelman Stijn De Graeve (vorig seizoen nog keepend bij STW) moest de bal lossen, en opnieuw Yentl kon zijn tweede goal tegen de netten prikken (2-2). En dan kwam de kroon op het noeste werk ! Eén minuut voor het slot namen we opnieuw een vrije trap : in een geharrewar van spelers kon uitgerekend Dario er nog juist zijnen teen tegen plaatsen, en de 3-2 was een feit ! Euforie alom !

    P.S. van trainer Eddy : proficiat aan alle spelers met dit spraakmakend resultaat ! En Dario, hoe voelt dat om tegen je ex-ploeg de winnende goal te maken ? En Thibau : wat gaan ze nu zeggen op school ?

    29-11-2010, 18:29 geschreven door Eddy Maesele  


    28-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nat. U12 : SK Sint-Niklaas - STW 0-6. Ook op kunstgras boeken we een duidelijke zege tegen een verdienstelijk Sint-Niklaas.

    Hoe benijden wij onze collega's en de jeugdspelers van Sint-Niklaas ! Terwijl in West-Vlaanderen zo goed als alle wedstrijden werden afgelast, en in de rest van Belgie de voetbalterreinen kreunen onder het zware winterweer, beschikt de jeugd van Sint-Niklaas over twee prachtige en grote kunstgrasvelden. Middenin de winter, overal drassige grasvelden en wateroverlast, maar de 'nepgrasterreinen' van Sint-Niklaas liggen er perfect bij ! Op dit terrein konden de technisch sterkere spelers hun hartje ophalen.
    Maar na de trainingen en matchen van de voorbije weken op de drassige, modderige velden, diende onze U12 zich ook even aan te passen. Het was trouwens de eerste keer dit seizoen dat onze nat. U12 een wedstrijd kon spelen op een kunstgrasterrein. Na een studieronde in de eerste 5 minuten, verliep de eerste helft vrij evenwichtig, met een lichte, steriele druk van ons team. De U12 van Sint-Niklaas voetbalde goed mee, en voelde zich duidelijk thuis op hun terrein. In de 6de minuut werd zeer snel en kort combinatievoetbal door het centrum van de Sint-Niklase verdediging echter direct beloond met het eerste doelpunt : de bal ging vlot van voet naar voet tussen Fabian-Jochen-Mathis VC-Mathis DS en opnieuw tot bij topscorer Matis VC die goed afrondde (0-1). Een prachtig doelpunt, zowel qua voorbereiding als qua afwerking : een Barça-combinatie ! We lieten de bal nadien vlot rond spelen, en creeerden nog een tweetal kleinere kansjes :
    - 9' : ingooi op links van Brecht naar de inschuivende Jelle, die kan voorzetten naar Fabian aan de tweede paal, maar onze blonde balartiest besluit nipt naast het doel
    - 10' : Jochen is bij een inspeelbal van de thuisdoelman sneller op de bal dan zijn rechtreekse tegenstander, maar besluit een beetje overhaast in het zijnet.
    De thuisploeg bleef echter goed meevoetballen, maar onze sterke verdediging (met een onverzettelijke Gilles, een goed oplettende Ian, een sterk intercepterende Jelle en pientere Simon) verleende geen enkele Sint-Niklase aanvaller de ruimte om voor doelgevaar te zorgen. In de 13de minuut probeerde de thuisploeg het dan maar vanop afstand, maar de doelpoging ging ver over het doel van Michiel. Bij het uitverdedigen de fase nadien ging het dan toch even mis, en de eerste echte kans van Sint-Niklaas ging nipt naast ons doel. Deze waarschuwing was voldoende voor onze jongens om het tempo wat op te drijven, en we drukten de verdienstelijke thuisploeg op het einde van de eerste helft met de rug tegen hun doel. En met resultaat :
    - 21' : een vrije trap van Jelle, met een kruisbal op de slim inlopende Alexander (pas van kant gewisseld), en onze blonde pijl neemt de bal goed aan en schuift rustig binnen (0-2)
     - 23' : na opnieuw een vlotte combinatie-aanval door het centrum kan Matis VC de bal in doel besluiten, maar de nochtans goed leidende referee zag (onterecht ?) buitenspel en keurde het doelpunt af.
    Met een 0-2 ruststand waren we nog niet gerust, en besloten we tot een aantal positiewijzigingen. Vooral de technisch superieure Jelle (zeker op dit terrein !) kreeg een belangrijke rol op positie 10, en ook Mathis DS werd een positie vooruit gezet, terwijl Louis centraal achterin de plaats van Jelle innam.
    Ons veldoverwicht nam in de tweede helft alsmaar toe, en op 10 minuten tijd maakten we een duidelijk verschil :
    - 32' : een slimme ingooi op links van Joran op de infiltrerende Jelle, en zijn doelpoging wordt gelost door de thuisdoelman, en natuurlijk is Matis VC als eerste op de bal om met een tip-in de 0-3 te netten (en overigens de 27ste goal van onze diepe spits dit seizoen !)
    - 36' : een indraaiende hoekschop van Francis wordt, opnieuw, gelost door de ongelukkige thuisdoelman, en deze keer is (halve) naamgenoot Mathis D.S. als eerste bij de bal om binnen te tikken (0-4)
    - 38' : Jelle dribbelt 'op zijn gemakske' door de thuisverdediging, maar de Sint-Niklase doelman duikt attent in de voeten van Jelle om hem de bal te ontfutselen
    - 42' : de sterk spelende Gilles lanceert Francis op rechts, en na een één-tweetje met Matis VC schuift Francis de bal beheerst in doel (0-5)
    Zoals op voorhand afgesproken met onze beide doelmannen, Arne D. en Michiel, was dit het sein om Michiel als veldspeler los te laten op het veld (en als diepe spits). En nog maar pas op het veld, of Michiel wordt goed aangespeeld en zijn lob wordt door de Sint-Niklase keeper in de voeten van Jelle gebokst, die met een gekrulde trap op de deklat besluit. De rebound wordt echter door Simon in doel gekopt (0-6).
    Met nog een paar vervangingen en positiewissels lieten we teugels een beetje los, en op een tegenaanval van de thuisploeg moest doelman Arne D. ver uitkomen. Hij dreef de diepe spits van Sint-Niklaas goed naar buiten, en weg was de doelkans (en zeer goed opgelost door attente Arne).
    Francis pakte nog een (overdreven ?) gele kaart, terwijl Gilles twee minuten later tegen de grond werd getorpedeerd zonder een terechtwijzing van de referee. Gilles kon het natuurlijk niet laten om even te reageren : "is da geen geel, scheids ?". Zo kennen we onze Gilles, maar toch mee opletten in de toekomst ! In de slotminuten kreeg de thuisploeg dé kans op de eerredder, maar Ian werkte de doelpoging weg voor de lijn. Goed zo, Ian, de nul houden is even belangrijk als een doelpunt scoren !
    Besluit : een overduidelijke, en verdiende zege, tegen een zich dapper werend SK Sint-Niklaas. Op dit terrein kan Sint-Niklaas het nog vele U12-topploegen (Deinze, Sottegem, Ieper en Eernegem) moeilijk maken.

    Werkpunten :
    - bij een aantal spelers : tweevoetigheid bij het aannemen en het doorspelen van de bal (dit valt nog meer op op een technische ondergrond !)
    - op kunstgras : de bal steeds laag houden, en de korte (driehoeks)combinatie zoeken; maar bij gebrek aan een kunstgrasveld kunnen we hier in de winterperiode niet aan werken !

    28-11-2010, 18:47 geschreven door Eddy Maesele  


    27-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Resultaten U12 van zaterdag 27/11/2010

    Nationale U12 :
    SK Sint-Niklaas - STW          0-6 (verslag volgt later)
    SK Deinze - SK Eernegem       afgelast
    SV Wevelgem - SV Sottegem   0-10
    SV Oostkamp - VK Ieper        afgelast
    V.W. Hamme - FC Varsenare  0-4
    KM Torhout - FC Luingnois     afgelast


    Bijzondere U12-U13 :
    STW - FC Jong Lede  3-2 (!!!)   -  een regelrechte superstunt van onze bijz. U12-U13 tegen de ongeslagen leider : een héél dikke proficiat aan het ganse team !  -  het verslag volgt later !
    SK Deinze - FC Vrasene  5-0 (forfait van Vrasene)
    FCV Dender - SV Oudenaarde  4-2
    RC Gent-Zeehaven - SK Sint-Niklaas  5-2
    SK Maldegem - KSC Lokeren   afgelast
    SK Beveren - Eendr. Aalst   0-2

    27-11-2010, 00:00 geschreven door Eddy Maesele  


    25-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selecties wedstrijden U12 voor zaterdag 27/11/2010
    Indien alle jeugdwedstrijden doorgaan (want in West-Vlaanderen is er reeds een algemene afgelasting voor de provinciale en gewestelijke jeugd), volgt hierna de info. voor komend weekend van onze beide teams.

    De bijz. U12-U13 spelen zaterdagvoormiddag om 10u.00 op STW (F-terrein) tegen competitieleider FC Jong Lede (volledige U13-ploeg). De U13-ploeg van Lede verloor nog geen enkele wedstrijd, en staat met 30/30 punten autoritair aan de leiding. Als dit geen uitdaging is voor onze bijzondere U12-U13 : snoep de jongens van Lede hun eerste punten af !!
    Samenkomst : om 08u.45 op STW
    Selectie : Simon (doelman U13), Lennart (doelman U13), Dario (U13), Hannes (U13), Bjorn (U13), Hannes (U13), Jens, Nicola, Lars, Maxime, Thibau, Robin M., Yentl, Arne R. en Sander.
    Geblesseerd : Daan (U13), Nathan (U13) en Robbe (lichte voetblessure)
    Ziek : Robin D.M.
    Afgev. : Johan D.G.

    De nat. U12 spelen zaterdagmiddag om 12u.30 op SK Sint-Niklaas (Meesterstraat 112, 9100 Nieuwkerken-Waas). In de heenmatch wonnen we met 7-1 (dat ene goaltje van Sint-Niklaas is totnogtoe onze enige tegengoal in de thuiswedstrijden !). Daar er hier mogelijks op kunstgras gespeeld wordt, willen we alle geselecteerde spelers vragen om twee paar schoeisel mee te brengen : één paar met vlindernoppen (in geval van kunstgrasterrein), en één paar met losse (liefst ijzeren) noppen (in geval van een vettig, slibberig en drassig terrein).
    Samenkomst : om 11u.15 op het terrein van SK Sint-Niklaas (met eigen vervoer)
    Selectie : Michiel, Gilles, Jelle, Ian, Simon, Fabian, Alexander, Mathis D.S., Matis V.C., Jochen, Brecht, Arne D., Louis, Joran en Francis.
    Geblesseerd : Kjell (dijverrekking, maar gelukkig geen spierscheur)
    Versterken de Bijz. U12-U13 : Arne R. en Sander
    Afgev. : Inge D.B.

    25-11-2010, 00:00 geschreven door Eddy Maesele  


    21-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Definitieve planning evaluatiegesprekken U12.
    Hierbij de definitieve planning van de evaluatiegesprekken (met trainer Eddy, en jeugdcoordinator Frederik De Schrijver).
    Wij willen vragen om zeker op het gevraagde uur aanwezig te zijn : de speler zelf én de ouder(s).

    Woensdag 01/12/2010 (na de training) :
    18u50 : Mathis De Schamphelaere
    19u00 : Joran Vandevelde
    19u10 : Brecht Bambust
    19u20 : Alexander Elaut
    19u30 : Ian Bracke
    19u40 : Jens Van Herzele
    19u50 : Sander De Corte
    20u00 : Jelle Van Kerckhoven
    20u10 : Lars De Waele
    20u20 : Fabian De Bondt
    20u30 : Michiel Nagels
    20u40 : Robbe Janssens
    20u50 : Louis Vlamynck
    21u00 : Arne Roelandt

    Woensdag 15/12/2010 (na de training) :
    18u50 : Arne De Vroe
    19u00 : Francis Baes
    19u10 : Simon Baes
    19u20 : Gilles Verbeke
    19u30 : Maxime Keppens
    19u40 : Thibau Dierickx
    19u50 : Robin De Meyer
    20u00 : Robin Mestdagh
    20u10 : Yentl De Backer
    20u20 : Kjell Vanderhaegen
    20u30 : Nicola De Geest
    20u40 : Matis Vancaenegem
    20u50 : Jochen Van Cassel

    21-11-2010, 23:44 geschreven door Eddy Maesele  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bijz. U12-U13 : FC Vrasene - STW 0-3. Overtuigende zege op kunstgrasterrein.
    Verslag van trainer Johan Van Herzele :

    Voor de eerste maal dit seizoen mochten we aantreden op kunstgras. Dit vergde enige aanpassing voor ons team. Het was Vrasene die in de aanvangsminuten (door een klein misverstand in onze verdediging) gevaarlijk kwam opzetten, maar doelman Michiel redde tot tweemaal toe.
    Maar vanaf dan stond er maar één ploeg op het veld, namelijk STW. Door de bal vlug rond te tikken voetbalden we vele kansen bij elkaar. Nadat we toch een viertal open kansen verkwanselden, kwamen we in de 10de min. verdiend op voorsprong : doorsteekpas van Dario en afgerond door Jordy V.W. (0-1). Het spelscenario veranderde niet, maar we kregen onze kansen niet afgewerkt. Uiteindelijk, in de 24ste min., kwamen we dan toch 0-2 voor : dezelfde acteurs als bij de eerste goal, maar nu was Dario de afwerker. Intussen probeerde mijn collega-trainer zijn beste speler (letterlijk en figuurlijk een zwarte parel) uit te spelen op verschillende posities, maar hij werd telkenmale schitterend opgevangen in gelijk welke zone hij speelde. Na een reeks van stilstaande fases, waar we vandaag erg gevaarlijk op waren, was het Yorben die op hoekschop (getrapt door Jordy V.W.) in de 30ste minuut de 0-3 op het scorebord liet verschijnen.
    De tweede helft was er één van mindere kwaliteit : we domineerden nog wel, maar de laatste pass kwam er moeilijk uit. Al voetballend schepten we nog weinig kansen, maar op stilstaande fases bleven we gevaarlijk. Echter de doelman van Vrasene speelde een sublieme tweede helft. Vrasene van zijn kant kwam er nu een paar keer gevaarlijk uit maar onze verdediging hield alles goed gesloten, zodat Michiel opnieuw kon genieten van een rustige middag.
    Besluit : prima eerste helft en een mindere tweede; we kregen vele kansen maar zoals tegen Maldegem vergaten we af te werken. Dit kan ons tegen betere ploegen soms zuur opbreken.

    21-11-2010, 23:31 geschreven door Eddy Maesele  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nat. 12 : STW - SV Oostkamp 16-0. De kaap van 100 gescoorde doelpunten werd nu reeds overschreden (o.a. met een hattrick van Ian en Alexander) !
    Verslag van trainer Jo De Schamphelaere :
    Op zaterdag 20 november waren de sympathieke jongens van Oostkamp onze tegenstander. Als strijdtoneel kregen we gelukkig nog eens het mooie E-terrein voorgeschoteld. Dat er de laatste weken heel wat regen gevallen was, kon je heel goed merken aan de geteisterde rechterflank (richting kantine). Toch blijft het altijd een verademing voor opgroeiende jeugdvoetballers om de beentjes eens te kunnen uitslaan op zo'n kwaliteitsvolle grasmat. Dat onze jongens genoten hebben én goed geinspireerd waren, zal al vlug blijken uit volgend doelpuntenverslag, want reeds na 5 minuten was er al "lang" geen sprake meer van een "wedstrijd".

    Eerste helft :
    1' : Ian beekt uit de rechterflank en zijn solide schot teistert de dwarsligger
    2' : De verdediging van Oostkamp gaat open en een kwieke Jochen spurt, bal aan de voet, door het centrum en knalt hoog binnen (1-0)
    3' : Matis V.C. wijkt uit naar de linkerflank, haalt de achterlijn, en zijn prima voorzet wordt door een attente Ian rustig tegen de touwen geduwd (2-0)
    4' : Alexander breekt diezelfde linkerflank open en zijn afgemeten voorzet wordt door Matis V.C. keurig afgewerkt (3-0)
    5' : Jochen speelt in op Matis V.C., en onze topscorer tekent voor zijn tweede treffer van de namiddag (4-0)
    10' : Alexander scoort de vijfde treffer, na mooi voorbereidend werk op de rechterflank van onze sobere werkmier, Sander (5-0)
    13' : Ian dribbelt rond keeper en iedereen, is niet zelfzuchtig en legt de zesde treffer op een schoteltje klaar voor zijn blonde spitsbroeder, Alexander (6-0)
    17' : Dit kan onze goedgeinspireerde wittekop niet onbeantwoord laten, en dus trekt hij op zijn beurt nogmaals de linkerflank open, en zorgt voor een passende wederdienst en dito voorzet met links. Ian neemt dit mooie voorbereidende werk dankbaar aan en doet zelf de rest (7-0)
    24' : Mathis D.S. vindt dat het tijd is om ook eens door de bemodderde rechterflank te ploegen. Hij houdt daarbij het overzicht en bedient Jochen, en deze geeft de Westvlaamse keeper geen schijn van kans en tekent op die manier ook voor zijn tweede doelpunt van de namiddag (8-0)
    25' : Brecht wordt in het (linker)straatje gestuurd. Onze gretige flankspeler spurt zijn verdediger én de keeper voorbij en besluit vanuit een scherpe hoek met een grondscherend schot (9-0)
    26' : Brecht wil niet met 1 doelpuntje richting catecheseles vertrekken, en daarom doet hij zijn hierboven beschreven actie nogmaals over (10-0, en de meteen de ruststand).

    Tweede helft :
    32' : Jochen legt breed naar zijn maatje Jelle, en deze trapt de rollende bal met de binnenkant van de rechtervoet mooi overhoeks binnen (11-0)
    38' : Kruisbal van Joran en Jelle scoort op een identieke manier zijn tweede treffer (12-0)
    Op die manier worden de 4 spelers (Brecht, Matis V.C., Jochen en Jelle) die de groep vervroegd moesten verlaten met pastorale verplichtingen allen beloond met elk 2 doelpunten. Voorwaar ik zeg U : "GOD IS EEN VOETBALFAN !".
    41' : Jochen spurt nogmaals dribbelend los door het centrum, want de jacht naar het 100ste doelpunt is intussen open ! Zijn enig mooie actie stuit echter op de doelman, en Alexander is er als de kippen bij om het Jubileum-doelpunt te netten (13-0)
    49' : Mooie Zidane-beweging in volle ren, gevolgd door een onjuist geplaatst schot met links van Mathis D.S. De afgeweerde bal komt op de rechterflank bij Kjell terecht. Pientere Kjell denkt "van hieruit kan ik netjes krullen met links", en de bal verdwijnt dan ook enig mooi in de verste haak achter de inmiddels radeloze roodwitte doelman (14-0)
    54' : Een hoekschop van Jelle wordt aan de tweede paal beheerst binnengeduwd door een goed gepositioneerde Maxime (15-0)
    57' : Op een hoekschop volgen er een drietal flipperkastkansen voor meerdere Wetterse aanvallers. Toch wordt de bal telkens door de doelman of één van de bezoekende verdedigers afgeweerd. Uiteindelijk besluit centrale verdediger Ian dat het al lang genoeg geduurd heeft, en met een strakke, gekruiste volley met rechts plaatst de man uit Oosterzele en passend orgelpunt achter een mooie en ontspannende voetbalnamiddag. Eindstand : 16-0.

    P.S. van trainer Eddy :
    - proficiat aan het ganse team met deze monsterscore !
    - wat mij nog meer pleziert : de trainingen stonden afgelopen week in het kader van het thema "voorzet trappen + bezetting voor doel", en "afwerken na voorzet". Als ik het verslag van collega Jo bekijk, dan zijn er verscheidene doelpunten gescoord na een voorzet. Kijk, dan kunnen we als trainer van een jeugdteam alleen maar gelukkig zijn. Doe zo verder, jongens !!!

    21-11-2010, 17:16 geschreven door Eddy Maesele  


    20-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Resultaten U12 van zaterdag 20/11/2010
    Nationale U12 :
    STW - SV Oostkamp  16-0 (verslag volgt later : ons 100ste doelpunt in deze competitie werd gescoord door kapitein Alexander !)
    SV Sottegem - KM Torhout  1-3 (!!!)
    FC Luingnois - SK Deinze  1-5
    VK Ieper - SV Wevelgem  6-1
    SK Eernegem - V.W. Hamme  3-2
    FC Varsenare - SK Sint-Niklaas  3-3

    Bijzondere U12-U13 :
    FC Vrasene - STW  0-3 (verslag volgt later)
    FC Jong Lede - RC Gent-Zeehaven  3-0
    SV Sottegem A - SK Deinze  2-1
    SV Oudenaarde - SK Beveren  1-3
    Eendr. Aalst - KSC Lokeren  1-7
    SK Sint-Niklaas - R.S. Waasland-Beveren  1-3

    20-11-2010, 00:00 geschreven door Eddy Maesele  


    19-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Evaluatiegesprekken U12
    Voor diegenen die nog geen afspraak gemaakt hebben voor het evaluatiegesprek : alles tussen 19u.00 en 20u.00 is reeds volzet. Ten vroegste vanaf 20u.00 zijn de volgende afspraken mogelijk, zowel op 01/12 als op 15/12.
    Gelieve aldus zo spoedig mogelijk het gewenste uur (vanaf 20u.00) door te geven aan trainer Eddy (per mail of per SMS) !

    19-11-2010, 16:44 geschreven door Eddy Maesele  


    18-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Evaluatiegesprekken U12 op woensdag 01/12 en woensdag 15/12.
    De eerste evaluaties voor de volledige U12 gaan door op twee woensdagen tussen 19u.00 (na de training) en 21u.15 : op woensdag 01/12 en op woensdag 15/12. De gesprekken worden voorzien op 10 minuutjes per speler, en zullen gevoerd worden door trainer Eddy en de jeugdcoordinator, Frederik De Schrijver.
    Op die gesprekken worden zowel speler als ouder(s) verwacht. Het 'voetbalrapport' wordt daarin toegelicht, met de goede punten en de werkpunten. Iedereen krijgt zijn 'rapport' dan mee naar huis.
    Om jullie de kans te geven enigszins zelf jullie tijdstip van het evaluatiegesprek te kiezen (wat jullie best uitkomt), wil ik jullie het volgende vragen :
    mail of SMS mij (trainer Eddy) zo spoedig mogelijk jullie gewenste dag (1/12 of 15/12) én gewenste uur. Vanaf 19u.00 om de 10 minuten kan er gekozen worden, bv. 1/12 om 19u.40.
    WIE EERST KIEST, KRIJGT ALDUS DE EERSTE KANS !! Indien het gevraagde uur reeds bezet is, zet ik jullie naam op het dichtsbijzijnde tijdstip dat nog vrij is. Diegenen die laatst reageren, zullen moeten genoegen nemen met de nog beschikbare tijdstippen !
    Wanneer iedereen zijn keuze gemaakt heeft, en de beide lijsten opgemaakt zijn, zetten we deze op de blog en delen we ze mede in de kleedkamer.
    DUS SNEL REAGEREN IS DE BOODSCHAP !!!

    18-11-2010, 20:49 geschreven door Eddy Maesele  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selecties wedstrijden U12 voor zaterdag 17/11/2010

    De bijz. U12-U13 spelen zaterdagmiddag om 12u.00 op het terrein van KFC Vrasene (Smisstraat, 9120 Vrasene). Daar er hier mogelijks op kunstgras gespeeld wordt, willen we alle geselecteerde spelers vragen om twee paar schoeisel mee te nemen : een paar met vlindernoppen (in geval van een kunstgrasterrein) en een paar met losse (liefst ijzeren) noppen (in geval van een vettig, slibberig en drassig terrein).
    Samenkomst : om 10u.45 op het veld van FC Vrasene (spelers die er niet zouden geraken, nemen best contact op met trainer Johan V.H.)
    Selectie : Michiel (doelman), Yorben (U13), Dario (U13), Jordy V.W. (U13), Hannes (U13), Lars, Nicola, Jens, Robin M., Thibau, Yentl, Robin D.M., Francis, Simon en Fabian.
    Herstellende uit ziekte en geen selectie: Lennart (doelman U13)
    Lichte blessure en geen selectie : Nathan (U13) en Robbe
    Afgev. : Frederik N.
     
    De nat. U12 spelen zaterdagnamiddag om 14u.30 op STW tegen SV Oostkamp (heenmatch : 0-9).
    Samenkomst : om 13u.15 op STW
    Selectie : Arne D., Gilles, Arne R., Ian, Louis, Jelle, Jochen, Kjell, Matis V.C., Mathis D.S., Alexander, Brecht, Sander, Joran en Maxime.
    Sluiten aan bij de Bijz. U13 : Michiel, Francis, Simon en Fabian.
    Afgev. : Inge D.B.

    18-11-2010, 00:00 geschreven door Eddy Maesele  


    16-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.JARTAZI verkoopdag op woensdag 17/11 tussen 17u.00 en 21u.00

    Voor de geinteresseerden : op woensdag 17/11/2010 wordt er op STW een JARTAZI-verkoopdag georganiseerd (in de grote kantine) !
    Deze verkoopdag, waarop allerlei JARTAZI-kledij kan besteld en aangekocht worden, vindt plaats tussen 17u.00 en 21u.00 (dus ook tijdens de training van onze U12).
    Voorzie jullie van voldoende cash-geld !

    16-11-2010, 21:02 geschreven door Eddy Maesele  


    15-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Opnieuw training vanaf 16/11 !!

    "Na regen komt zonneschijn" ! Dit was reeds van toepassing na de wedstrijd op Ieper, en zeker ook nu kunnen we dit passende spreekwoord gebruiken !
    Zonder verder tegenbericht trainen we terug vanaf DINSDAG 16/11 om 18u.00. Ikzelf train dinsdag de nat. U12, en stage-trainer Gunther Ingels traint de Bijz. U12-U13. Woensdag en vrijdag worden de trainingen geleid door mezelf en Jo D.S.
    En hopelijk blijven de tereinen bespeelbaar voor komend weekend....

    15-11-2010, 16:18 geschreven door Eddy Maesele  


      U12 Nationaal          
        GS S + - P
    1. St. Wetteren 30 182 196 14 81
    2. Zottegem 30 98 130 32 80
    3. Deinze 30 131 167 36 70
    4. VK Ieper 29 53 108 55 58
    5. Eernegem 30 15 101 86 50
    6. Varsenare 30 15 94 79 47
    7. Sp. St-Niklaas 30 -26 71 97 42
    8. KM Torhout 29 -13 68 81 33
    9. Hamme 30 -37 66 103 28
    10. Oostkamp 30 -101 47 148 14
    11. Luingnois 28 -149 21 170 10
    12. Wevelgem 30 -178 39 217 4


      U13 Bijzondere          
        GS S + - P
    1. Deinze 25 69 96 27 62
    2. Lede 24 83 106 23 61
    3. Lokeren Sp. 24 34 76 42 50
    4. FC Dender 24 31 78 47 47
    5. Sottegem A 24 19 61 42 43
    6. Gent-Zeeh. 24 15 49 34 36
    7. VCE Aalst 24 -7 55 62 32
    8. St. Wetteren 24 -11 50 61 32
    9. SV Ouden. 25 -18 56 74 32
    10. W. Beveren 24 -14 38 52 30
    11. Beveren 24 -27 28 55 23
    12. Maldegem 25 -39 52 91 22
    13. Sp. St-Niklaas 25 -61 45 106 13
    14. Vrasene 24 -74 26 100 8



    Nationale U12 deel 1
  • TORHOUT 1992 KM.
  • SV.WEVELGEM CITY
  • K.V.C.S.V.OOSTKAMP
  • SPORTKRING SINT-NIKLAAS
  • K.FC.VIGOR WUITENS HAMME
  • K.MSK.DEINZE

    Nationale U12 deel 2
  • SK.EERNEGEM
  • K.FC.VARSENARE
  • FC LUINGNOIS
  • K.VK.IEPER
  • K.SV.SOTTEGEM

  • Bijzondere U 13 deel 1
  • SOTTEGEM A
  • FCV.DENDER EH
  • DEINZE
  • SK.MALDEGEM
  • LEDE
  • KRC.GENT-ZEEH.
  • OUDENAARDE

  • Bijzondere U 13 deel 2
  • VCE.AALST 2002
  • BEVEREN -WAASLAND BEVEREN
  • KSC.LOKEREN-O.VL.
  • KFC.VRASENE
  • SPORTKRING ST.NIKLAAS

  • Een interessant adres?

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs