|
hallo allemaal
weer een nieuwe dag ...
de nacht is redelijk verlopen soms slapen ze nog heel goed maar is er eentje die te ver is gekropen om te gaan slapen en vind dan de anderen niet meer bij wakker worden, dan is het een gepiep natuurlijk, ik probeer hem dan zo snel mogelijk terug bij de andere te leggen zodat ze allemaal nog wat verder slapen. want ze kennen niet enkel moeder haar geur maar ook het mijne, mijn hand is " eten " :)
gisteren lichte paniek , ik had de werpkist helemaal schoon gemaakt , ze hadden gedronken en vielen overal in slaap. na een tijdje komt lina uit de werpkist en vond ik 1 pup niet , je kan het op een foto zien waar ze was :) ze was helemaal onder een laken gekropen een geluk ik er niet ben gaan opstaan . het zijn soms vedetjes hoor, de werpkist is 2 x 150 m maar kruipen dan nog waar ze niet moeten zijn, uit de bak .
ze zijn weer allemaal goed bij gekomen in gewicht !
van de morgen als de pups juist in slaap waren de gelegenheid genomen om met de twee meisjes even op wandel te gaan, en gelukkig ben ik meteen vertrokken, bij aankomst begon het te regenen niet normaal precies een wolkbreuk hadden wij geluk seg
nu iedereen weer platte rust
kan ik weer wat was doen, poetsen .....
groetjes Hanna








|