Hallo,
vandaag weer vroeg uit de veren, honden uitlaten, babs een wandeling maken , werpkist verschonen
eten geven ....het gaat elke dag beter en beter met Babs ! Ze gaat al een grote toer mee wandelen en rent
weer achter haar bal aan, de eerste 2 dagen kreeg ik ze niet ver van huis , toen wilde ze altijd bij haar pups blijven.
Nu heeft ze er al wat meer vertrouwen in om een stapje verder te gaan vanmorgen hebben we een half uurtje weg geweest
eens thuis , de poten proper gemaakt en haar buikje en dan meteen terug naar haar kleintjes. ze lagen met z'n allen in een wasmand
in een zachte wollen deken onder de lamp .En het is zo mooi om te zien, de pups slapen diep, babs komt in de kist maar raakt ze niet aan
en toch beginnen ze te jammeren, rond te draaien ......zo'n sterke geur ze hebben !
Je kan er uren zitten op kijken, elke pup, elke beweging, hoe mams ze wast, liefde geeft ........
De pups doen het allemaal goed komen goed bij zeker de rode reu maar je zal wel zien hoe het komt .....iedereen slaapt, maar ons dikkerdje
ligt gans alleen aan de melkbron hij blijft eten
PS > aan al de puppy kopers
op zondag 12 april geef ik hier bij mij thuis een puppyborrel, heidi van Smartdoggies komt een uurtje uitleg geven oer opvoeding pup.
ook heel leuk dat alle mensen die een pup nemen kennis kunnen maken met mekaar is " leuk " !
ik zal hier moeten gaan puzzelen , waar ik jullie allemaal kan plaatsen want met de omgebouwde living hebben we maar beperkt plaats :)
och ik heb nog een garage aan huis misschien ga ik daar wel twee tafels zetten zodat we toch bij elkaar kunnen zitten, hopelijk niet te kou dan :)
komt in orde !
Hanna











|