Gisteren de wandeling gedaan met de leonbergerclub richting de zee ( Cadzand bad )
Om te beginnen werden we in de watten gelegd door Leonel en Josiane, die hadden voor ons een groot stuk gebak meegebracht met een lekker tasje koffie ! Dank daarvoor ! het was zeeeeer lekker !!!
We hadden het weer zeker mee het was zonnig met een fris windje ! We waren weer met onze bende van de partij, Luc, Lieve, Leonel, josane, Peggy, Chris en natuurlijk onze hondjes leonieke was jammer genoeg niet van de partij, ze moet nog revalideren van haar operatie :( Ons Liebe was hier niet gelukkig mee want haar maatje was er niet om te spelen ! dan zou ze nog mee linsi kunnen spelen, maar die was dan weer loops :) ook niet van de partij ! maar ze heeft haar toch kunnen amuseren met haar andere zusje loumaya en Kadisha en haar mams Babs ! En een totale verassing ....Balou van mijn eerste nestje was er ook, amaaaai wat zag hij er knap uit !
We zijn weer van de partij ! , het was een tijdje geleden dat we nog eens fotokes gemaakt hebben dus ......bij deze :) Vandaag een stralend mooie dag ! We zijn een ritje met de auto gaan maken richting een groot grasplein waar de honden los konden lopen, het was gans omheind ideaal ! Vorige keer zei er iemand .....Hanna ik ben gans jou site afgegaan op zoek naar een foto waar ze allemaal samen op staan maar heb niets gevonden. Daarom vandaag mijn toverdoos bovengehaald en moet zeggen ....het is me gelukt om mijn vier musketiers samen op de foto te krijgen ! Enkel ons Babs met hare bal in de mond, ik kon kiezen mee bal of niet dus .... Darro heeft er ook van genoten onze oude rakker, hij word bijna 10 jaar maar gaat nog zo graag mee met zijn drie lady's ! Het enige wat hij heeft is kortademigheid, als hij zich opwind zoals daarstraks dat hij met de auto mee mag en gaan wandelen denk ik elke keer " sevens krijgt hij iets zo piepen dat hij dan doet " elke minuut ben ik ongerust over hem , als hij ergens stilletjes ligt en niet zie bewegen staat mijn hart soms stil pfffff maar hij laat zich niet kennen zalle hij wil nog altijd niet onder doen voor de meiskes hij rend ook nog achter de bal aan :) zo fier dat hij dan is ! Liebe vond het ook helemaal geweldig dat iedereen van de partij was, normaal gat ze met Babs of soms met Fadou wandelen, en darro alleen omdat hij maar kleine wandelingetjes meer kan maken hij is snel uitgeput ! Fadou gaat dikwijls met Iota mee de hond van Cindy samen mee Micky en Ons Liebe
ik zou zeggen geniet van de foto's en tot de volgende keer Hanna
van het weekend op bezoek geweest bij Luc, lieve en hun twee lieve hondjes Leonie en Toto samen met ons Liebe richting Wetteren Liebe en Leonie zijn twee dikke vrienden ze kunnen het samen heel goed vinden ! We zijn weeste gaan wandelen naar het, Leonie en Liebe alle remmen los :) wat een plezier hadden ze weer !
Zondag zijn we met de club naar de putte gaan wandelen, een heel mooie wandeling maar ohhhhh zo zwaar, het was soms klimmen in dik wit zand pfff amai mijn benen :). Luc, Chris, Peggy, Chris ,Christel, Erik waren allemaal van de partij, jammer dat Lieve er niet kon bij zijn en Leonel en Josianne ze was zo ziek ocharm Liebe en babs was van de partij, de knappe zusjes Leonie en Linsi en de mooie Aramis, was zo blij ze weer terug te zien, ze gelijken zo erg op mekaar , zo mooi om te zien ! Aramis is al een ferme reu geworden een echte beer en oh zooo lief ! Luc had zijn Gsm bij waar je kon op lezen hoeveel kilometer we gewandeld hadden, 6,5 ! en 9400 stappen hebben we gedaan. onderweg was een heel groot vlak stuk daar hebben we de honden losgelaten amaiiiiiiii het was echt de moeite om ze bezig te zien , Liebe heeft haar daar nogal uitgeleefd, samen mee Linsi ; Leonie de Aramis en vele nieuwe leo's die we nog niet gezien hadden. Hoe ze het vonden kan je zien op de foto's ! :)
Bij aankomst heel lekker eten een goei pint en de dag was weer geslaagd op naar de volgende ! Hanna
een paar fotokes van de alledaagse wandeling Vandaag waren we uitgenodigd voor een wandeling bij de Bart van de Bullmastiff's ........Later uitleg en fotokes !