wat een fijne zaterdag droog, en het zonnetje wat wil je nog meer ! zoals iedereen hebben we buiten in de tuin gewerkt samen met mijn 4 rakkers ! Het was de moeite zalle, een ganse container bladeren opgeraapt , overal onkruid verwijderd en klinkers geborsteld ..... Babs heeft haar goed geamuseerd met Liebe die kunnen zo tekeer gaan met mekaar mooi om te zien, ook Darro was in een zotte bui, hij tuimelde gans de tijd maar op zijn rug :) Van vrijdag is ook mijn petekind hier, die amuseerd zich hier ook altijd er woont een vriendje van zijn school achter mijne tuin, en hierlangs is ook nog een jongen van zijn leeftijd en met dit weer .......zalig voor de mannen, ! Moet hem binnen een uurtje gaan halen om huiswaarts te gaan dat zal niet zo met zijn zin zijn .......
we zijn zaterdag 13 April met de kleinste Liebe en Medoc voor de eerste keer op show geweest naar De Brabo in Antwerpen, ook Kayough van mijn vorige nest was aanwezig ! Ik heb mij zo geamuseerd om de kleinste bezig te zien, ze zijn nog was losjes , wat heel normaal is natuurlijk ze zijn van de jongste , maar hebben dit voor de eerste keer prima gedaan en hun voorbeeldig gedragen ! Kayough is ook erg veranderd een echte " reu " aan het worden ! Ik wil Morgan bedanken om Medoc te showen ze heeft dit prima gedaan, en gans de familie bedanken om deel te nemen ! Helmut dank voor de vele foto's !
Volgende zaterdag 27 April komen een paar pups op bezoek om nog eens te komen spelen met Liebe , ben echt benieuwd om ze nog eens terug te zien ! Ik kijk er zeker naar uit !
van mooi weer gesproken ! " zalig gewoon " en zoals iedereen waarschijnlijk genieten we van de buitenlucht nu ! in de voormiddag hebben we in de tuin gewerkt, want daar was ik de voorbije dagen niet aan toe geraakt met het koude weer, het was de moeite hoor, een ganse container vol bladeren hebben we opgeruimd ,en overal met de groffe borstel geveegd ! het kan er weer een tijdje tegen nu ! Na de middag eerst rap om brokken gereden en vers vlees voor mijn 4 sloeberkes , en dan natuurlijk er op uit ! We zijn 2 uren gaan spelen op grote tereinen , we hadden een groot gevulde emmer water bij ,een paar tennis ballen , een speeldje voor Liebe en voor mij natuurlijk ook ne goeie frisse coca cola ! Het is telkens weer genieten met de honden, ze zo gelukkig zien is voor mij een geslaagde dag ! Bij thuiskomst is Liebe direct achter de houten poort als een blok neergevallen doodmoe, ik kon de anderen niet langs daar binnen halen want ze stond voor niets nimmer recht :) dan maar langs het zij poortje . Nu ligt alles hier horizontaal moe en voldaan !
Gisteren ben ik samen met christel en ons Liebeke richting Wetteren geweest, we zijn op bezoek geweest bij Luc , Lieve , Kids en natuurlijk ons leonieke ( teefje rode bandje ) Wat een warm onthaal kregen we daar ! Het zijn super toffe , lieve mensen we hebben een zeer geslaagde dag gehad, zowel wij maar zeker de hondjes . Bij aankomst eerst een lekker drankje met hapjes en daarna een zeer lekker maaltijd ! Ja Lieve jij hebt echt kooktalent ! Onderweg toen we richting Wetteren reden zagen we het bordje Dendermonde, ik zei tegen Christel ik denk dat hier Ilde en helmut met Medoc ( blauwe reu ) wonen. Even de telefoon genomen en toch maar is een belletje gedaan, en ja hoor ze woonden zonder zelf te weten maar 12 minuutjes uit mekaar ! Wij afgesproken om om half 3 samen te komen bij Luc en Lieve thuis, want de hoek om bij Luc en lieve heb je een prachtig bos met heuveltjes , zand zo mooi daar we hebben natuurlijk fotokes getrokken .......de puppen waren gans uitgeteld ! Richting huiswaarts zijn we dan bij Ilde en Helmut gestopt en niet te geloven Ilde had ook nog zo'n lekker maaltijd gemaakt voor ons we hebben zeker een goede pasen gehad niets tekort !!! Liebe heeft gans de rit huiswaarts geslapen en thuis verder gezet tot vanmorgen 7u10 ! Ik denk dat ik een keertje meer naar Leonieke ga rijden dan slaapt te teminste langer dan 6u20 smorgens :)) Luc, Lieve Haar Kids alsook Helmut, Ilde Kids bedankt voor de gezellige toffe dag en het lekker eten ! We doen dit zeker nog eens over !
vroeg uit de veren, een lekker jatje koffie met een boterhammeke, wassen ,kleren aan en hup met de honden op pad zalig ! Het is wel koud maar droog . Ben met de auto richting het grasplein geweest, 3 achteraan en Liebe voorraan in de auto ze is nog een beetje te klein om bij de grote te zitten, want Darro,fadou en Babs weten de weg naar daar zo goed dat wanneer ze er bijna zijn gaan rondjes draaien en springen in de auto, en dan zou ze ocharme van hier naar daar worden geduwd . Een gans uur hebben ze er kunnen rennen en spelen toen werd het tijd om huiswaarts te rijden want het baasje was stillaan aan het bevriezen :)) Nog wat fotokes van vandaag !
Brrrrrrrrrr lente zeggen ze dan amai je moet uw sneeuwbotten weer aan ! Voor de zoveelste keer en zoals iedereen weer denk ik sneeuw geruimt, en ik denk wanneer we morgen op staan er weer een pakje zal liggen. Nog even en de paaseieren kunnen in de sneeuw worden gelegd toch niet normaal man ! Toen ik vanmorgen de achterdeur opende waren de honden weer dolgelukkig " sneeuw " mijn codakske dan maar weer boven gehaald voor een paar fotokes . Gisteren met Liebe naar de dierenarts geweest voor haar laatste spuitjes, gezond en heel mooi zei hij ze woog 20,950 gr ! Het gaat snel ze groeien als kolen ! Heb gisteren nog een sms gehad van ons Little Joeke hij weegt ondertussen al 17 kg !!! Hij doet het super " knap " Al de pups doen het uitstekend en zien er één voor één allemaal goed uit !!! Bedankt aan al de baasjes voor de goede zorgen !
vandaag een dagje thuis geweest, we moesten gaan stempelen. Was al vroeg uit de veren met ons klein trien, elke dag tussen half 7 en 7 uur zet ze hare wekker op, dan moet ze pisje gaan doen en dan " eten " mijn was allemaal gedaan, een paar uurtjes gestreken, gepoetst en dan tijd voor de " woefkes "
eerst en vooral heb ik ze alle 4 op de tafel gezet en ze gans uitgekamt een grote ganse zak vol ! de kleinste zet ik ook al op de tafel en ga er met een zachte borstel over zodat ze er kan aan wennen
Babs ocharme is niet veel meer aan te kammen, ze heeft dus niets haren meer al haar ondervacht en nog veel andere haren zijn uitgevallen dit is volkomen normaal, teven hebben dat na een bavalling ( hormonen ), ze hadden me er voor verwittigd, maar dat het zo erg zou zijn had ik niet gedacht , echt erg niet om aan te zien, het gelijkt precies of ze is ziek :) maar.............helemaal niets om zorgen om te maken want natuurlijk komt het terug, alleen een beetje geduld hebben kan tot 6 maanden duren eer ze weer gans terug in haar vacht zit.
daarna hebben we met z'n allen een grote wandeling gemaakt, behalve Liebe natuurlijk want dat is nog beperkt !
Het blijft maar duren de koude, brrr ik sta deze week met de late ploeg, maar vandaag ben ik met de vroege dienst gaan werken, als ik vanmorgen om 4u30 mijn bed uitkwam en mijne kop buiten stak, was goed om terug uw bed in te kruipen, was me dat koud seg het gaf op sommige plaatsen zelfs -10 aan ! de Hondjes hadden sjans, normaal moeten ze dan om 5 uur smorgens buiten anders zitten ze gans de dag op gesloten, nu Was vera thuis en moest naar haar moeder smorgens ze woont hier vlak bij mij, dus hier even gestopt om half 9 en heeft toen gans mijn bende buiten gezet , toen was het al wat minder koud ! na het werk gans mijn vracht ingeladen en naar het speelplein gereden, daar hebben we een 3 kwartiertjes aan het spelen geweest, iedereen uitgeteld en tevreden ! ikke iets minder amai amai ze zagen er nogal uit gans onder de smos, je kan het u al inbeelden, gras,gesmolten sneeuw en zand ...................ik moet er geen tekeningetje bij maken denk he ! och als ze maar plezier hebben dat is wat teld !
juist telefoon gekregen van Corinne ( leonbergerclub ) ze zat samen op de trein met Leonieke (teefje rode bandje ) ze liet me weten dat het zo'n mooie pup was ! dank je wel Corinne
willen we gewoon zwijgen over da weer hier in Belgie !!! Je word er stilletjesaan depri van :)) vorige week sta je in een t'shirt een lekker frisse pint coca te drinken, en nu moet je uw sneeuwbotten weer aan doen met een warme choco niet te doen pffff De honden daarentegen vinden het natuurlijk geweldig, de kleinste had daarstraks precies ne keleine aanval zoals die tekeer ging in de sneeuw een echt patatje zalle ! Heb een paar fotokes kunnen maken in haar zotte bui .