Aanwezig:
Isabelle Plasman, Koen Hallaert, Monika Vanhoutte, Catherine De Neve, Lieve Deceuninck, Lindsey Renier, Kris De Craemer, Nathalie Timmerman, Heidi De Boever, Roeland Laleman, Hans Verlinde
1. Afscheid Nathalie
Nathalie heeft besloten de ouderraad te verlaten op het einde van het schooljaar. We bedanken haar voor de jarenlange inzet en het enthousiasme waarmee ze telkens op elke activiteit aanwezig was. Van harte bedankt Nathalie. Bij de start van het nieuwe schooljaar worden de nieuwe mandaten overgedragen.
2. Ouderfeest
De ouderraad zal bijspringen aan de bar voor en na de voorstelling. Helpers: Monika, Nathalie en Katrien VH. Lien neemt foto's en zorgt voor de foto's op de site van de school.
3. Receptie laatstejaars 28/06/07
De ouderraad helpt mee voor het bedienen van een drankje. Helpers: Catherine, Kris, Heidi. Lien zorgt voor de nodige foto's.
4. Schoolfeest 03/06/07
De ouderraad zal bijspringen bij de bar na de wandeltocht, zodat alle leden toch de kans krijgen om ook eerst met hun kinderen hier aan deel te nemen. De eerste deelnemers kunnen starten om 13.30u. Vanaf 16.00 u vraagt de school hulp aan de bar. Helpers: Catherine, Kris, Hans, Monika, Lieve, Isabelle, Heidi.
Lien neemt foto's van het ganse gebeuren en zal deze op de website van de school plaatsen met ook een rubriekje op de website van de ouderraad.
5. Huishoudelijk reglement
Het huishoudelijk reglement werd voordien opgesteld en wordt overlopen tijdens de vergadering. Het wordt door iedereen goedgekeurd en ondertekend.
6. Activiteiten
- Spreker: De school wenst een spreker uit te nodigen rond het thema rouwen met kinderen De ouderraad zou eventueel de bar voorzien.
- Stichting lezen: ten behoeve van de leesbevordering wordt volgend schooljaar een pedagogische studiedag ingericht. Het is de bedoeling dat elke leerkracht in de klas een jeugdboek doorlicht. Het thema zal worden afgesloten met een boekenbeurs in de school op het einde van het schooljaar.
- Muziek project: Naar aanleiding van de eisen van het leerplan wordt een project opgemaakt met muzikale ondersteuning. Dit wordt afgerond met een schooloptreden in de kleine beer op 1-2/03/08.
- Receptie leerkrachten: zal eventueel worden uitgebreid voor leerlingen en ouders. Wordt nog verder besproken op volgende vergadering.
- Halloween fuif: op 21 oktober, zaal Reigerlo is nog vrij.
7. Verkiezingen
De mandaten van voorzitter, ondervoorzitter, secretaris, penningmeester, tweede volmachthouder en webmaster worden verkozen:
Voorzitter: Catherine
Ondervoorzitter: Koen
Secretaris: Monika --) mandaat herverkiesbaar (Monika neemt afscheid van de Ouderrraad)
Penningmeester: Hans
Webmaster en fotografe : Lien Tweede volmachthouder bankrekening : Lieve
28-05-2007 om 00:00
geschreven door Nathalie 
|