Onze U14 namen deel aan het Paastornooi van KSV Diksmuide voor nationale en provinciale ploegen. Denzel afwezig wegens een Egypte-reis en Remko maar paraat voor de eerste 2 wedstrijden. Onze jongens zaten ingedeeld in de reeks van de NU14 KSV Diksmuide, de provinciale U15 van RBS Jette en de nationale U15 van SK Londerzeel, een zware reeks dus. 1ste wedstrijd tegen vice-kampioen Diksmuide was een weinig hoogstaande wedstrijd, 2 ploegen die vochten voor elke bal en elkaar geen geschenken gaven. Veel middenveldspel, veel slechte passen, weinig beweging, kortom 0-0 was een terechte uitslag in een wedstrijd zonder echte kansen.
2de wedstrijd tegen de PU15 van RBS Jette, een stevig team volledig bestaande uit spelers met een andere huidskleur en serieus bevoordeeld in gestalte. Een moeilijke start, druk van Jette maar achteraan een stevige organisatie bij KVVC die weinig kansen weggaf. En als er toch een kans kwam, stond doelvrouw Yosra op de juiste plaats. Naarmate de wedstrijd vorderde begonnen onze jongens meer en meer het spel op te eisen, werd Jette teruggedrukt maar was er vooraan scherpte te weinig om de kansen af te werken. Ook hier was de 0-0 een terechte uitslag.
3de wedstrijd tegen de NU15 van SK Londerzeel, bij 3-0 winst kon de finale nog voor KVVC, verlies betekende finale voor laatste plaats. Een dominerend KVVC met bij momenten erg goed voetbal, tegenstander op zijn eigen helft gedrukt en enkel gevaarlijk op de tegenaanval. Maar terug bleek dat de afwerking de laatste weken niet meer op scherp staat, verschillende mooie kansen werden gemist. Verdedigend loopt alles aan 100%, het sterke verdedigende blok geeft zo goed als niets weg, maar aanvallend is het toch zo moeilik om een doelpunt te scoren. Eindstand 0-0, hier was een zege van KVVC zeker meer dan verdiend, wat de tegenstander na de wedstrijd ook toegaf.
Zo moest uiteindelijk de finale voor de 5de/6de plaats gespeeld worden tegen de NU15 van Poperinge. Terug hetzelfde spelbeeld als in de vorige wedstrijd, terug een dominerend KVVC maar terug geen scherpte in de afwerking, de gekregen kansen worden terug niet benut zodat ook de 4de wedstrijd eindigt op een 0-0. Strafschoppen brengen de beslissingen daar lukt het wel om te scoren.1-1 Yosra,2-1 Xander, een misser van Nick, 3-3 Michiel,4-4 Simon met een carambolestrafschop en uiteindelijk is het Hannes die zich zelf kroont tot man van de match door de beslissende strafschop binnen te trappen.
Mooie 5de plaats voor onze U14 in een tornooi met vooral U15-ploegen. Proficiat met de 0 doelpunten tegen door de schitterende verdediging wat doelvrouw Yosra ook de trofee van beste doelman (vrouw) opleverde. Minder goed zijn de 0 gemaakte doelpunten, daarin zal zeker beterschap in moeten komen in de volgende tornooien, te beginnen op zondag 8 mei in de Abdijcup van Steenbrugge.
24-04-2011 om 13:04
geschreven door trainer Alain 
|