Inhoud blog
  • Nieuwe Insiders campagne Philips SpeedPro Max
  • The Insiders laat ons meegenieten van BUENO !!
  • Ambassador Club test Pantene Verzorging & Bescherming
  • Hansgrohe Raindance Select E 120 3jet
  • Nieuw trnd-project: Hansgrohe Raindance Select E 120 3jet.
    Mijn favorieten
  • The Insiders
  • Club Med
  • Wij gaan skiën met Club Med naar Valmorel met dank aan de Insiders !
  • Testen en Ervaringen delen !!
    Mijn productervaringen !!
    05-12-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Einde van de Neutrogena® campagne , een review
    De einde van de campagne is aangebroken. Zeven weken mocht ik samen met heel wat andere insiders een selectie van lichaamsverzorgingsproducten van Neutrogena testen. Jullie konden hier reeds mijn ervaringen lezen en ook jullie ervaringen kwijt.

    De campagne loopt nu echt wel op zijn einde. Tijdens deze weken heb ik heel wat mensen ontmoet, op verschillende activiteiten, gaande van familie, vrienden , collega’s tot onbekenden. Neutrogena was hier steeds één van de gespreksonderwerpen. Alle staaltjes werden ten gepaste tijde uitgedeeld.

    De kortingsbonnen zijn ook allemaal verdeeld. Enkel personen die het product gingen aankopen hebben van mij een bon gekregen, dit lijkt voor mij de meest doeltreffende manier en zo worden de bonnen ten volle benut. Personen die ik minder goed ken en achteraf nog eens tegenkwam hebben geen bon gekregen , toch zijn er enkelen die 1 van de crèmes gekocht hebben.

    Iedereen is tevreden over de textuur, smeerbaarheid, hydratatie en geur.  Hier en daar was er eens iemand die gewoon neutraal tegenover de crème stond en de geur minder goed vond. Dit waren over het algemeen jongere personen die met een gewone bodymelk met een goede geur voldoende hebben, personen die geen problemen hebben met hun huid en een normaal gevoede huid hebben. Zij smeren gewoon om eens goed te ruiken. Wel vonden ze net zoals de rest dat de crème helemaal niet vettig aanvoelt en is, je kan direct je kledij aantrekken wat met een gewone bodymelk helemaal niet het geval is. Over de prijs was eigenlijk iedereen het eens die valt reuze goed mee, hopelijk gaat de prijs nu niet naar omhoog vertelden ze me als ze dit zeiden.

    Ook hier bij ons thuis is de crème een blijver. Ik ben de grootste fan maar ja ik ben dan ook de enige vrouw in huis. Af en toe smeer ik delen van mijn zoon zijn rug in omdat hij hier en daar al eens een droge vlek kan hebben. Verder blijf ik de intense repair gebruiken voor mijn gezicht en benen, mijn meest droge plekken. De comfortbalsem gebruik ik dagelijks voor mijn handen en de bodylotion voor de andere delen van het lichaam. De 3 crèmes hebben hier dus zeker een goede bestemming gekregen. Mijn apotheker heeft de intense repair vast in zijn assortiment staan. Binnenkort zal hij ook de bodylotion daaraan mogen toevoegen want deze 2 zullen hier regelmatig gekocht worden.

    Het was een toffe campagne, perfecte timing net voor de winter en de feestdagen. Ook onder de kerstboom zal Neutrogena van de partij zijn !

    Bedankt Insiders en tot de volgende !!










    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)


    Regelmatig nieuwe campagnes !!
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs