Inhoud blog
  • Scholen en arme gezinnen 10 07 2009
  • REISVERSLAG 2009
  • Maandag 13072009
  • Zondag 12072009
  • Zaterdag 11072009 JAARMARKT
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Roemenië 2009
    Dagverslagen 7 juli - 16 juli 2009
    10-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Scholen en arme gezinnen 10 07 2009
    Varai
    In de voormiddag hebben we eerst Varai aangedaan
    De kinderen waren rustig en zeer gelukkig!
    Een tweede groep was al doorgereden naar Mesteacan....



    10-12-2009 om 00:00 geschreven door Noroc Affligem 2009  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    23-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.REISVERSLAG 2009

    Je kan ons reisverslag volledig lezen op onze website

    www.noroc-affligem.be

    23-07-2009 om 11:12 geschreven door Noroc Affligem 2009  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (2 Stemmen)
    14-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maandag 13072009
    Hallokes,
    We zijn reeds begonnen aan onze laatste dag op Roemeense bodem.
    De vorige dagen waren we druk bezig met het verdelen van onze goederen. Twee vrachtwagens  (... ton) vol ingezamelde goederen werden verdeeld. Rolstoelen, bedden, bedpannen, toiletstoelen, medisch materiaal... waren zeer welkom in het ziekenhuis van Somcuta.
    Melk (met een heerlijk smaakje) en chocolade worden hier zeer gewaardeerd door iedereen (van 2 tot 90+).
    Vorige zaterdag was er onze jaarlijkse markt met dierenkeuring: koeien, paarden en geiten passeerden onze keurende ogen .De prijzen werden uitgedeeld door de plaatselijke en belgische BV's.
    Ook de arme gezinnen brachten we een bezoekje. De zwan-worstjes, melk, chocolade, kuis- en verzorgende produkten werden warm onthaald door groot en klein.
    Ons bezoek aan Fericia verliep zeer vlot, de zigeuners zorgden voor een vrolijke noot en de plaatselijke inwoners zorgden voor de versterking van de innerlijke mens (horlinca, schnitsel en sermalie smaakten lekker)
    Vandaag bezorgen we nog de laatste goederen aan het dispensarium en het ziekenhuis.
    Nadien zorgen we wat voor onszelf: we brengen een bezoek aan onze kindjes op de pediatrie en gaan ons geld uitgeven in de stad.

    Foto's kan je vinden in andere verslagen

    Aan het thuisfront de groetjes en veel zon... we brengen wat zonnestralen mee naar het belgenland!

    G en H

    14-07-2009 om 08:39 geschreven door Noroc Affligem 2009  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (4 Stemmen)
    13-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zondag 12072009
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Zondag… rustdag, maar niet voor onze magen!

     

    Rond 10h hadden we afgesproken om champignons te gaan plukken in de bossen van Valea, Na een mooie wandeling belanden we in de bossen van Valea. Groot was onze verwondering voor de hoeveelheid aan eetbare champignons! Rond 13h hadden we menige kilo’s champignons ( 4 grote zakken ).

    Na ons degustief drankje ( rara wat… ) waren de champignons klaargemaakt. Waw… lekker was dat…. Echt lekker!

    Klassiek getrouw volgden dan de ene vleessoort na de nadere… tja, rond 15h zijn we maar opgestapt… teveel is teveel nietwaar

    Een groepje vertrok op uitstap naar de tuinen van BM, de anderen op fosielenjacht in Valea. Menig fosieltje is gevonden…  Affligem is binnenkort een nieuw museum rijker!

    Moe, voldaan, genoeg geëten en gedronken … de nacht ingetrokken…  de ene wat meer liggen ronken dan de andere…

    Deze morgen voor de eerste maal wakker geworden door de wekker… dus goed geslapen!

    Vandaag staan de arme gezinnen in het zigeunerdorp op de agenda. Deze namiddag naar het kinderziekenhuis. Dus drukke dag!

    Morgevroeg opkuis…  ,s middags komt gans de groep eten bij Firi en Dorin. Nadien moeten we onze pakken maken…

    Woensdagmorgen vroeg op… menig traantje zal vloeien…  Och, zover zijn we nog niet he…

     

    Sorry dat er hier en daar wat puntje etc ontbreken… ik weet ze begod niet staan op dit klavier… Volgend jaar eentje van bij ons inporteren   ;-)

     

    Groetjes van de ganse groep

     

    H.

    13-07-2009 om 00:00 geschreven door Noroc Affligem 2009  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    11-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zaterdag 11072009 JAARMARKT
    Aan het thuisfront van uit Valea een heel toffe feestdag toegewenst!

    Vandaag is het feest in het dorp: jaarmarkt. Reeds rond 7h (6h Belgische tijd) reden hier al paarden op en aan... De inschrijvingen blijven dezelfde als vorig jaar, dus de boeren smaken deze jaarmarkt nog altijd!

    Gisteren hebben we her en der warm moeten eten.... lap, onze lijn naar de kl...
    De plaatselijke jeugd heeft ons hun danspasje, zeg maar hun kunsten getoond. Mooi, moeten er respect voor tonen! Zo zie je maar dat de jeugd van Valea ook iets kan! Ook gezang.... om een traan weg te pinken, zulke mooie stemmen... grandioos hoor!
    Wie gaat er negatief stemmen om deze groep niet toe te laten in Belgie anno 2010???

    Voor de rest is alles hier goed. Toffe groep... aangenaam, leuk, we lachen en werken veel!
    Dorien zet weer zijn beste beentje voor, zoals elk jaar trouwens.... Hij laat de groeten overbrengen aan alle thuisfronters
    Gisteren tussen menig horincatje, zijn de pioniersjaren nog eens boven gekomen. Straffe verhalen, nog straffe uitspraken... De Fred was in zijn beste doen!

    Morgen gaan we op berenjacht in de bergen. Sorry... champignonnenjacht. Typfoutje... tja, dat is hier een qwerty klavier maar dan van Ruschische origine.... Dwarligger dus!
    Nadien in de cabanne champignons en andere gerechten klaarmaken op de bbq. Allez, weer brassen....

    Ik hoor hier koetjes passeren en blijten...  de jaarmarkt wacht op ons

    Thuisfronters, gegroet
    Wees braaf en lief voor mekaar
    feest goed maar niet te zat!

    H.







    11-07-2009 om 00:00 geschreven door Noroc Affligem 2009  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (4 Stemmen)
    10-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Valea 15hoo Vrijdag 10072oo9
    Schooltje in Valea
    Terwijl den dezen hier op het dokterscabinet van Dr Dorca Dinu opzijn computer aan het tokkelen is, zijn de andere sinterklaas aan het spelen hier wat verder op...
    Nadien komen de voorbereidingen voor morgen: jaarmarkt...

    Beste bezoekers, sorry voor het niet altijd doorsturen van berichten en foto's> Hier in Valea is het niet evident om dit te doen... Gisteren lag het internet een ganse dag "plat"...

    Groeten vanuit het zonnige Valea
    traks drinken we nog een pintje om morgen weer er in te vliegen...



    10-07-2009 om 14:24 geschreven door Noroc Affligem 2009  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mesteancan 11hoo Vrijdag 10072009
    Mesteacan
    Het was deze maal veel rustiger dan de vorige jaren... ze worden wat ouder en wijwer....
    De wegen naar dit dorp zijn nog altijd even goed... of beter barslecht! onvoorstelbaar... steeds een uitdaging voor de auto en zijn bestuurder!
    Zonder kleerscheuren is het convooi er geraakt en ook teruggekomen....
    Maandag bezoeken we nogmaals dit dorp om de arme gezinnen wat te voorzien van wat levensbonnen en goederen












    10-07-2009 om 14:19 geschreven door Noroc Affligem 2009  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.internet niet evident

    aan het thuisfront

    door technische problemen kunnen we nog geen foto's doorsturen

    alles is hier ok
    geen zieken, alcoholvergiftigingen of weet ik veel....
    goed weer, geen regen
    warm ontvangst door de gastgezinnen en de mensen hier van Valea

    gisteren hebben we arme gezinnen aangedaan
    vandaag staan de scholen op het programma
    dus een lange vermoeiende dag... maar aangenaam om te doen!

    hopelijk vind ik hier een andere computer die sneller is EN waar het internet wat sneller verloopt...
    hier is geen breedband... dus met de tamtam gaat het sneller  ;-)

    groeten aan iedereen van ons allen in het Belgenland
    H.

    10-07-2009 om 08:27 geschreven door Noroc Affligem 2009  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    08-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vertrek en aankomst in Budapest
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Alles vlot verlopen
    Geen grenscontroles meer aan de Hongaarse grens
    Het zoeken naar het hotel verliep vlekkeloos, dank zij onze gps..... Al moesten sommige toch noch de kaart hanteren... zogezegd om hun eigen te controleren
    Sommige bezochten de oudste metro (1895) van de wereld en het verkeersvrij stadsgedeelte, anderen tafelden hier en dronken menig fris biertje
    De nacht was kort (6h wekker)
    Nu vertrekken we naar Valea....
    Groetjes vanop Hongaarse bodem
    geen foto´s ... bestanden te groot....

    08-07-2009 om 00:00 geschreven door Noroc Affligem 2009  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    06-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Minibusje staan klaar... ma 20hoo 06 07 2009
    Rond de middag hebben we de minibusjes afgehaald en een laatste inspectie gegeven.
    19h Waren pak en zak geladen, gereed voor vannacht...

    2h30 worden we opgehaald
    3hoo vertrek
    ?? Boedapest...

    Laatste groeten vanuit Affligem
    Wees lief voor mekaar...

    H.







    06-07-2009 om 00:00 geschreven door Noroc Affligem 2009  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 07/12-13/12 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Laatste commentaren
  • Mijnheer (Patrick Hauman)
        op Maandag 13072009
  • Laatste (Wim)
        op Maandag 13072009
  • Smakelijk (Wim)
        op Zondag 12072009
  • Mr (Yves en Tünde)
        op Zondag 12072009
  • Groetjes (Lut Matthieu)
        op Zondag 12072009
  • Goed geweest (Wim)
        op Zaterdag 11072009 JAARMARKT
  • groeten (Karel De Vos)
        op Eerste vrachtwagen vertrokken op woensdag 01 juli 2009
  • Groeten (Wim)
        op Scholen en arme gezinnen 10 07 2009
  • veel reisgenot (ruth)
        op Vertrek en aankomst in Budapest
  • Veel geluk (Wim)
        op Vertrek en aankomst in Budapest

  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs