Back to my roots.
Inhoud blog
  • Vervolg week 30 september.
  • 🎶 Summertime.....and the living is easy...🎶
  • Huisje Weltevree.
  • The Island of the Gods.
  • And live goes on!

    Zoeken in blog


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     



    Indonesie
    07-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vervolg week 30 september.
    Zaterdag 5 oktober.

    Shit, Kenji moet pipi doen, maar al om 4 uur 45. Slaapdronken mijn beddeke uit en mijn plicht doen. Pak Roy ligt vreedzaam te ronken. Misschien doet hij wel net of hij niets hoort, maar dat gaat hij mij niet aan mijn neus hangen. Gelukkig gaat Kenji direct weer slapen en doe ik ook nog even mijn ogen toe. Om 6 uur meldt hij zich weer, maar dan ben ik al wakker. We maken er een vroege dag van, want de mannen komen verder werken. Na het ontbijt rijden we eerst naar dokter hewan (dierenarts) voor Kenji zijn tweede vaccinatie en Rabies spuit. Als we daar arriveren, weet hij al hoe laat het is. Hij verzet zich door met alle vier zijn poten tegen te gaan hangen, dus til ik hem maar netjes op. Dokter hewan is zeer tevreden over hem. Hij ziet er dan ook heel goed uit. Een mooie zachte, glimmende vacht en hij kijkt helder uit zijn ogen. Maar ja, dan begint het gedonder. Eerst een thermometer up his ass en dan die verrekte spuit. Wat zeg ik, 2 spuiten!!! Man, man, man die kan krijsen als een speenvarken. Poeh, dat is gelukkig weer gebeurd. Nu plakt ie als col tegen mijn lijf, maar ik geef hem gauw aan Roy, want ik moet even betalen. De Rabies spuit is gratis, die krijg je van de government. Ze hebben hier nog al te kampen gehad met hondsdolheid en aangezien de mensen hier geen geld hebben voor de dierenarts, was het zo de beste oplossing. Ik heb trouwens met verbazing naar de rekening gekeken, die er als volgt uit zag.
    1 zzClientNr.  Mrs Nora- Dog/Kenji       Rp.           0
    1 5004VA01.  Vaccination Complete      Rp 165.000
    1 0000VET01  Vet Cost.                          Rp.  75.000 
    1  5004VA03.  Vaccination Rabies.         Rp.165.000
                             Total amount.                   Rp 405.000  

    Met pen schrijven ze hier dan onder         Rp 172.000  =    (€ 11,02) en dat moet ik betalen!! Snap jij het, dan snap ik het!?!
    Allee de wonderen zijn de wereld nog niet uit moet je maar denken.
    We mogen nu 5 dagen niet met hem naar het strand, want hij mag niet nat worden. Kan zijn dat hij wat koortsig wordt. Dan maar lekker cocoonen vandaag en straks ietske gaan eten bij ons Japannerke.
    Het is al weer zondag en we hebben de hele dag het kot voor ons eigen. Kadek is vrij en de mannen komen maandag weer verder doen. We vliegen er in!! Ik wil graag de achterste slaapkamer af maken, zodat wij naar daar kunnen verhuizen. We zijn al bezig met de badkamer, dus we gaan gewoon verder met plamuren en schuren! Volgende week kunnen we schilderen.
    De temperatuur hier gaat langzaam stijgen en dat betekent, dat het regenseizoen in aantocht is. Warme zweterige klus dus. We doen het rustig aan, iedere dag een beetje. We stoppen om te lunchen, maar eerst even een duik in de pool. Het water wordt nu ook aangenamer. Dan lekker Nasi Campur en de middag in gepaste rust doorbrengen.
    's Avonds sunsetten, apero en life music @ Echo Beach. 😄


    07-10-2013, 00:00 geschreven door Noortje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (1 Stemmen)
    03-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.🎶 Summertime.....and the living is easy...🎶
    De week van 30 september.

    Op maandag doen we alweer onze 4 de Hash samen met Dirk, Leen en 2 van hun gasten. Ze komen ons met de auto halen en we zijn er weer helemaal klaar voor. Het is een mooie, maar lange route. We hebben er toch dik 2 uur wandelen opzitten. Precies op tijd ten einde voor mij. Gelukkig is recupereren geen probleem en zijn we binnen no time weer boven Jan. Ons maseuske gaat serieus werk hebben morgen 😝.
    Woensdag gaan Roy en ik samen met de taxi naar Bali Galleria. De broodrooster is kapot, dus zoeken naar een vervanging. Ook gaan we goede Hashschoenen kopen, want we zijn er helemaal weg van. Bij Ace vind ik een fantastische broodrooster, waar een apparaatje aan zit, waar je eieren in kunt koken of pocheren. En je brood roosteren en je eitje koken. Alles zowat tegelijk klaar. Luxe!! Nog wat andere boodschapjes en weer op weg naar de villa.
    Donderdag gaan we weer aan de slag. Gaten plamuren en de muren schuren van de achterste badkamer. Vandaag of morgen komt de tukang kayu (timmerman) alles installeren. Zal mooi worden.
    's Avonds nog even wandelen, sunsetten onder het genot van een aperoke en makan.
    Vrijdag is er een verrassing!! Tukang kayu staat voor de deur met heel de santekraam. Het camionetje word uitgeladen en de mannen gaan beginnen. We dachten dat het kamer voor kamer zou gebeuren, maar nee hoor, ze gaan er voor. We zijn wel verplicht om thuis te blijven, dus dat wordt pas vanavond naar het strand. Met zijn drieën werken ze tot 17.00 uur door en komen de andere dag terug.
    even opfrissen en dan rijdt Roy ons naar het strand bij Ombak cafe. Daar stappen Kenji en ik af en wandelen we samen over het strand naar Echo Beach. Roy rijdt binnendoor met de scooter daar naar toe en komt ons tegemoet wandelen. Onderweg komen we Chocolat tegen en dan is het dolle pret voor de 2 honden. Ze rennen al springend en stoeiend naar Dian cafe en lopen Roy haast omver. Linda is ook terug van Perth en we genieten met zijn allen weer van de sunset, Bintang en een hapje eten.
    als we thuis komen kan ik niet anders zeggen dan dat het een vruchtbare dag is geweest.
     Moi content!!


    03-10-2013, 00:00 geschreven door Noortje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    26-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Huisje Weltevree.
    De week van 23 september.

    Maandagochtend weer op tijd gewekt door mijn grote vriend. Het ochtendritueel gaat weer van start. We zullen na het ontbijt al met Kenji gaan wandelen, want hij moet op al vroeg alleen blijven vanmiddag. Goed zijn energie laten verbruiken en dan slaapt hij, als wij gaan Hashen. Ik kijk daar echt naar uit. Het is hard labeur, maar zalig in de prachtige natuur en je werkt ook nog eens aan je conditie. Ook deze Hash is weer prachtig. Roy maakt iedere keer behoorlijk wat foto's, die je in zijn album op facebook kunt bezichtigen. Moe maar voldaan rijden we weer naar ons stulpje en onze pup.
    En jawel, dinsdag weer onze broodnodige massage!! Je raakt er wel aan verslaafd moet ik zeggen. Ook vandaag gaan we met Kenji naar het strand. Hij kan nu al los lopen en wijkt niet van onze zijde. Hij speelt ontzettend graag in het water in een inham bij de zee. Het is echt een lust voor het oog. Hij geniet en wij genieten.
    's Avonds gaan we weer lekker naar het Japannerke.
    De rest van de week houden we het bij klussen, wandelen en af en toe een sunsetje. Het is al iedere dag een feest, dus we moeten niet overdrijven hé. 

    26-09-2013, 00:00 geschreven door Noortje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    19-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.The Island of the Gods.
    De week van 16 september

    We beginnen deze week weer goed met een prachtige Hash. Het is zo enorm leuk om op plekjes te komen, waar bijna geen toeristen zijn. Je krijgt een mooi beeld van hoe Bali eigenlijk is. Vriendelijke en lachende gezichten van mensen die staan te ploeteren op de Sawa's en altijd een selamat siang of sore tegen je roepen. Zo kan het ook denk ik dan. We hadden weer een vrij vlak parcours, dus konden we stevig doorwandelen. Aan het eind van de tocht konden we natuurlijk onze dorst weer lessen met een frisse Bintang. Dan op de scooter en terug naar huis, waar ons vriendje al ongeduldig op ons wacht.
    Op dinsdag toch wat moeizaam uit het beddeke, maar na het ontbijt kunnen we weer op de massage tafel! Echte verwennerij eigenlijk, maar je zou wel gek zijn als je deze traktatie aan je voorbij zou laten gaan. Weer genieten dus! Na de massage weer even op scherp bij de les Bahasa, maar dat gaat ook wel weer lukken. We hebben een drukke week voor de boeg dus voor de rest vandaag lekker pelan, pelan.
    Het is al weer woensdag en vandaag komt er iemand om de maten op te nemen van de kussens en het rolkussen dat ik besteld heb. Nu we hier wonen, willen we ook wel iets comfortabeler in de zetel kunnen hangen op de momenten dat we "binnen"zitten. Opmeten en zaterdag word de hele bups geleverd! Wie heeft het hier over tropentempo!! Ik stik content natuurlijk 😄. 
    Op donderdag, gaan Pak en Bu op de scooter naar Tiara Gatsu, de lokale supermarkt. Het is nodig, want de voorraadjes raken op. Zo lang we niet teveel nodig hebben kunnen we het allemaal nog op de scooter vervoeren. Roy met wat zakken van voor tussen zijn benen en ik met de rest op mijn schoot. Weer een voordeel van side saddeled meerijden. Thuis gekomen eerst alles opruimen en dan met Kenji naar het strand. We hebben het er maar druk mee.
    Op vrijdag komt Pak Wayan (de timmerman) langs, er moet nog het een en ander verfraaid worden in ons paleisje. Dat word meten en tekenen geblazen, want in iedere kamer gaat er iets gebeuren. Eerst een offerte natuurlijk, maar daar zijn we niet bang voor. Ook dat komt goed. We hebben er alle vertrouwen in.
    Op zaterdag worden keurig netjes al mijn kussens geleverd en we zitten als vorsten nu. En dan overvalt me een enorm gevoel van dankbaarheid. Ons scheepje is na heel wat woelige baren, echt in een veilige haven terecht gekomen. Een haven op het eiland van de Goden en die zijn ons goed gezind. Daar word ik wel even stil van.....

    19-09-2013, 00:00 geschreven door Noortje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    17-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.And live goes on!
    Vervolg week van 9 september.

    De ochtend na de Hash ervaring toch wat stijfjes uit bed gekropen. Ik kijk stiekem hoe mijn wederhelft zich ook verbaasd over zijn tegenstribbelende spieren. Ja, we denken wel dat we nog twintigers zijn, maar ons lichaam spreekt dat duidelijk tegen. Geen paniek, na het ontbijt komt de zalige massage van de week! En geloof me, dat was weer een verwennerij van lichaam en geest. Voor de rest van de dag maar even ons gemak houden denk ik. 's Middags lekker naar het strand met Kenji om eens goed uit te waaien. Zodra hij wat groter is gaat hij zeker mee met de Hash.

    Donderdag heb ik een afspraak in het salon van Linda. Laat me deze week eens extra verwennen en laat me 1,5 uur nog eens goed masseren. Ik heb Linda beloofd af en toe eens in haar zaak binnen te springen om te zien hoe alles gaat, want zij zit een goeie 2 weken in Australië. Ja en als je er toch bent, kun je er net zo goed van profiteren. Plus september is the 30% off month. Zaaaaliiigggg!!
    's Avonds gaan we maar even sunsetten met zijn drietjes op Echo. Kenji raakt al goed ingeburgerd en het is enorm leuk om te zien hoe hij door de local dogs is geaccepteerd.
    Het weekend brengen we door met wandelen op het strand, zwemmen en genieten van ons leven zoals het is 😄.

    17-09-2013, 00:00 geschreven door Noortje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    13-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tijd voor sportiviteit!!
    De week van 9 september.

    Afgelopen weekend lekker senang doorgebracht met zijn drietjes en natuurlijk zondagavond Echo met Bintang en live music.
    Maandag gaan we dan eindelijk Hashen! Dirk en Leen hebben ons uitgelegd waar we moeten zijn en hoe we daar het beste geraken. Korte broek, stevige wandelschoenen en lichte bepakking. Hup de scooter op om 15.00 uur, de gps in de hand en off we go!!! We rijden er zonder problemen naar toe en zien al een hele groep mensen verzameld bij een tempel. Dirk en Leen en hun gasten hebben op ons gewacht om wat nadere uitleg te geven en dan gaan we van start. We hebben al afgesproken, dat wij het op wandeltempo gaan doen. We genieten dan ook enorm van de natuur en het uitzicht op en over de rijstvelden (sawas). We moeten hier en daar wat klauteren, over krakkemikkige bruggetjes schuivelen en over riviertjes springen. Het weer is aangenaam, niet al te heet, want je zweet je sowieso het gompes. We maken onderweg wat foto's, proberen een babbeltje te slaan met enkele locals en stappen af en toe even opzij om de hardlopers te laten passeren. Hier besluiten we dan ook om dit 1 keer per week te blijven doen, als het niet te ver uit de buurt is. Na een wandeling van zo'n 1,5 uur arriveren we weer bij het vertrekpunt. Daar staat de Bintang tap en de limonadestand. Nou, zo'n frisse Bintang gaat er in als Gods woord in een ouderling! Dan is het wachten op de mensen die de lange route genomen hebben. Men komt langs met allerlei Indonesische lekkernijen en zoetigheden. Zo leer je ook weer andere mensen kennen. Als de rest is gearriveerd moeten de nieuwelingen er aan geloven. Je bent pas Hasher als je 5 keer hebt meegedaan. Wij in een kring met ons Bintang glas, dat helemaal word gevuld en nadat men een lied heeft gezongen, moeten wij de Bintang Ad Fundum leeg drinken. Dat flikken ze ons 2 keer, maar dan hebben we ons maar even verscholen, want dat klapt er in. We moeten nog op de scooter naar huis!! 
    Ja, het was de moeite waard en reuze gezellig.
    Maandag weer 👍.

    13-09-2013, 00:00 geschreven door Noortje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    12-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eindelijk weer een Blogje!
    De week van 5 september.
    Hallo lieve schatten,

    Ben er even tussen uit geweest, maar we hebben het voor ons doen wat druk gehad. Ik ga proberen het een en ander terug te halen uit mijn geheugen 😜.
    We zijn ondertussen weer met Kenji bij de dierenarts geweest om zijn eerste spuit te gaan halen. Bali honden zijn ontzettend leuk, maar wel kleinzerig. Ze kunnen krijsen als een speenvarken. Maar ze zijn het ook zo weer vergeten. Over een maand moeten we terug en dan krijgt hij ook zijn vaccinatie tegen Rabies. We waren weer een kapitaal kwijt. Voor bezoek en spuit €15,63. 👍
    Vanaf nu mag hij mee naar buiten, met andere honden spelen en op het strand wandelen. Dat hebben we het weekend van 7 september gelijk uitgeprobeerd. Kan hij voortaan ook mee naar Echo om op ons te letten. Kenji heeft geleerd om in een tas te stappen, die hang ik aan mijn schouder en als ik op de scooter stap kan ik de tas op mijn schoot zetten. Ik zit namelijk side saddled, zoals zoveel van de vrouwen hier als ze hun sarong aanhebben. Hij vindt het schitterend op de scooter. Als hij wat groter is mag hij van voor tussen Roy zijn benen gaan zitten. Ook daar heeft hij geen probleem mee, want we oefenen al op de parking. Hij is nu nog wat te onstabiel en te klein, dus voorlopig in de tas.
    De eerste keer op het strand was wel heel indrukwekkend voor hem en ook het lopen aan de riem zit er nog niet helemaal in. Maar allee langzaam mag ook. Sta ik met Roy naar de villa's te kijken, die vlak bij het strand gebouwd zijn, worden we plotseling overvallen door een enorme golf. Wij nat tot aan het kruis en Kenji meegesleept tot op het droge!! Oei, dat was niet leuk, gelijk een schrik gepakt natuurlijk. Dat is wel genoeg voor een eerste keer. Gauw wat afspoelen en er ene gaan pakken op Echo. Een flinke verse fruitsap wel te verstaan, want er zit nog geen 5 in!! Chocolat mijn dikke vriendin op Echo en Timmy komen gelijk kennis maken met Kenji. Het is geklonken, hij word geaccepteerd. Chocolat begint gelijk te moederen, dus dat zit wel goed.
    Dan lekker naar huis, Nasi Campur tijd en een hele middag slapen en dromen voor Kenji.

    12-09-2013, 00:00 geschreven door Noortje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    10-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.The wonderful life goes on.
    Woensdag 4 september.

    Ik denk dat Kenji zich verslapen heeft. Het is al 6.30 uur als hij zich komt melden. Allee, dan volgt de intussen normale routine. Ik lijk wel een moeder met een baby.
    Het is vandaag een stralende dag, hoewel het vannacht wat geregend heeft. We blijven dus gezellig thuis en genieten van de rijkdom van onze tuin. Ook vandaag hebben we een feestje in het verschiet. Mary en Andy ( eigenaars van "Surfers paradise), hebben ons uitgenodigd om Mary haar 45ste verjaardag mee te vieren. Een BBQ bij hun in de tuin. Linda en Ivan zijn er ook en er worden nog heel wat meer gasten verwacht.
    als we aankomen, komt Andy (een Australiër) ons al tegemoet. We krijgen direct een Bintang in de handen geduwd en moeten hem volgen voor een rondleiding. Ze hebben het leuk voor elkaar. Knus en compact met aan de achterzijde uitzicht op de rijstvelden en de zee.
    Dan komt Mary (een Indonesische) tevoorschijn. Ze heeft 3 dagen staan koken, want dat doet ze graag. Nou ik kan jullie wel vertellen, dat het een echt fantastisch vreetfestijn is geworden. De Indonesische keuken gemixed met de Australian BBQ. Ribs and Prawns. Er was zelfs live music!!
    Thanks Mary and Andy for your hospitality.
    Weer een fantastische dag met een leuke thuiskomst in de villa, waar Kenji ons dolblij verwelkomt.
    Mijn hart loopt over van dankbaarheid.

    10-09-2013, 00:00 geschreven door Noortje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    08-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Onze kleine doerak en meer.
    Maandag 2 september.

    Kenji doet het goed. Zo rond een uur of 6 geeft hij aan dat hij naar buiten moet. Even uitlaten, dan eten geven en spelen. Na het spelen weer even uitlaten voor zijn grote behoefte en dan gaat hij weer slapen. Om 10 uur rijden we met zijn drietjes op de scooter naar de dierenarts. Vandaag krijgt hij een check-up en een worm kuur. Over 3 dagen moeten we terug voor zijn vaccinaties. Helemaal in orde bevonden en de kosten zijn: bezoek en wormkuur Rp 97000 = € 6,36 . Ja,ja........
    De rest van de dag is het Bahasa leren en relaxen. Vanavond lekker thuis in de zetel.

    Dinsdag 3 september.

    Zo, vanmorgen was het een vroegertje. Mister Kenji wilde op staan en was behoorlijk hongerig. Denk dat de wormkuur goed werkt. Terug slapen is er ook niet bij, want hij rent en vliegt de tuin door. Dan maar op het stoepje voor de slaapkamer gaan zitten en wachten tot hij uitgedold is. Mooi even tijd om mijn zusje een gelukkige verjaardag te wensen.
    Vandaag weer Bahasa les. Gaat een moeilijke worden, want kreeg de woordjes niet goed in mijn hoofd. We zullen zien wat het word.
    Om 17 uur vandaag zijn we uitgenodigd op de eerste verjaardag van Leo. Het feestje word gehouden bij BJ's. Nog even relaxen, zwemmen en dan gereed maken. Als we aankomen is het er al een gezellige boel met een mix van volwassenen en kinderen. We vliegen gelijk in de Bintang en de hapjes komen regelmatig door. Ook de mini hamburgers zijn van de partij. Gezellig babbelen en eten en drinken. Meer moet dat niet zijn. De kleine birthday boy heeft het reuze naar zijn zin en dat is uiteindelijk het belangrijkste. In stilte hef ik ook even het glas op de gezondheid van mijn zusje. Proost meis xx.
    Als klap op de vuurpijl komt de prachtig versierde taart op tafel. Leo in zijn stoel en kliederen maar!! Uiteindelijk hangt zijn hele hoofd onder de taart en gilt hij het uit van plezier. Om een uur of 19 taaien we het af. Terug naar de rust van de villa en ons kleine vriendje.
    Zaaaalig!!!

    08-09-2013, 00:00 geschreven door Noortje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    04-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Busy, busy, busy!
    Zaterdag 31 augustus.

    Na deze wonderlijke nacht hebben we al een planning voor vandaag. Eerst om 10.00 uur samen met Linda naar Think Pink. Mani en Pedi en gekleurde nageltjes. Linda moet daarna nog een taart gaan bestellen, dus Roy komt me halen. We rijden langs de dierenwinkel, want onze Kenji moet een halsband en een riem, puppy voer, shampoo en een lotion tegen de vlooien. Maandag gaan we met hem naar de dierenarts om te ontwormen en de nodige vaccinaties.
    Als we thuis komen gaat onze kleine doerak eerst in bad. Daar komt zowat 1kilo zand vanaf. Hij heeft nu tenminste een mooi witte kleur tussen zijn donkere vlekken. Lekker drogen in het zonnetje en dan de anti vlooien lotion. De puppy brokjes zijn een succes. Na het eten een pipi en een kakske en daarna weer lekker pitten. We zijn ontzettend blij met onze pup.
    De dag vliegt voorbij en 's avonds gaan we nog even naar Echo Beach. Kenji word in de badkamer geïnstalleerd, want hij moet leren alleen te kunnen zijn. Bij het weggaan hoor ik hem wat janken, maar dat zal wel over gaan. Als we na een paar uurtjes weer thuiskomen, ligt meneertje in een diepe slaap en kijkt zelfs wat verstoord als ik hem wakker maak. Dat komt wel goed!!!

    zondag 1 september.
    Het was weer een goede rustige nacht, maar nu staat hij te springen om te spelen. Wel wat vroeg op de morgen, maar vooruit dan maar. We gaan er vandaag verder een rustige dag van maken. Vanavond is er afgesproken op Echo Beach, want Daniel, Alicja en Leo zijn terug op Bali. Deze familie heeft 2 weekjes in onze villa gelogeerd, voordat ze een paar maanden naar Europa gingen. Maar eerst nog wat studeren en relaxen en ons hondje opleren.
    Als we op Echo aankomen worden we hartelijk verwelkomd door Alicja, Daniel en Linda. Ik krijg meteen een rol in mijn handen gedrukt. Een cadeautje van Thailand. Daar zijn ze ook nog geweest. Het is een doek met een olifant, het symbool voor geluk. Die gaan we mooi inkaderen en een plaatsje in onze villa geven.
    We hebben lekker bijgekletst, wat gedronken en gegeten. Na een gezellige avond rijden we terug naar ons huisgenootje. Die ligt maar weer eens te pitten. Hij is toch wel heel blij dat we er weer zijn.
    What more do we want!!

    04-09-2013, 00:00 geschreven door Noortje  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Archief per week
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs