12-daagse unieke reis noorwegen
Inhoud blog
  • Topreis......
  • Herinneringen ....
  • Noorwegen, tot nog eens ...
  • Einde ...
  • Bergen ( 366 dagen regen ) .....

    Zoeken in blog


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     


    02-06-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Iemand was gisteren letterlijk het noorden kwijt ....
    Goedemorgen,
    Na een welverdiende nachtrust even de blog bijwerken. Want het was gisteren een beetje verkeerd gelopen. Buschauffeur heeft iets te veel naar het zuiden uitgeweken zodat we ipv. 3 uur bussen er 5 over hebben gedaan. Vandaar: iemand was gisteren letterlijk het noorden kwijt.
    We hebben wel al een voorsmaakje gehad van de pracht van de Noorse natuur. Wat er vandaag op het programma staat kunnen jullie, heb ik gezien bij het vorige bericht, volgen op onze zelf samengestelde reisgids. Dank aan de onbekende die dit op de blog geplaatst heeft.
    Hopelijk blijven de weersomstandigheden opperbest. Gisteren liepen de temperaturen op tot 28°C. En nu gaan genieten van een hopelijk uitstekend ontbijt.
    Grtjs,
    De Noorse kompanie.



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (1)

    02-06-2016
    kompanie

    Hallo brother and three angels.

    Ja jullie hebben echt geluk, de zon in het verre noorden. Hier zitten we in de kou. Geniet maar van de mooie natuur en het gezelschap.

    Wim is uw Belgisch bier al op? Daar zullen de prijzen wel anders zijn, maar geen probleem iets minder drinken. Ik wens jullie nog een

    leuk verlof en we genieten van jullie reisverhalen. En vooral een dikke knuffel aan mijn lieve schoonzus en reisgenoot"in het zuiden"

    02-06-2016, 17:59 geschreven door marianne


    Archief per week
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs