met de motor naar de Noordkaap
Inhoud blog
  • De laatste loodjes!
  • Terug in de bewoonde wereld.
  • Op naar de Noordkaap
  • Laatste echt bed.
  • Vervolg Sint Petersburg

    Zoeken in blog


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     


    hoe ouder hoe zotter
    19-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Op naar de Noordkaap
    Dag iedereen,

    18 aug:
    Opgestaan met een stralend zonneke. Op ons gemakske ons bokes gegeten, dan ingepakt en wegwezen. Ondanks de zon was het toch niets te warm, dus ons dikke trui konden we goed gebruiken. De laatste km in Finland zijn even mooi als de eerste!!!
    Rond  10 uur de grens overgereden met Noorwegen. Ook hier is het mooi rijden, enkel de wegen zijn beter in Finland. Net over de grens kregen we gezelschap van een dikke grijze wolk en mist. Gelukkig heeft dit maar enkele km geduurd. Het zonneke bleef van de partij en rond 14 uur zijn we aangekomen in Hooningsvag. Dit is een klein dorpje op 35 km vqn de Noordkaap. Het is hier serieus koud en de camping verhuurd kamers en hutjes, dus de keus was vlug gemaakt. Bij 3 graden in een tentje slapen, als er een betaalbaar alternatief is.... we zullen het maar op onze leeftijd steken zeker. Na een fastfood avondmaal en een warm douchke ons bed opgezocht. Raar is het wel, dat om 23 uur het eigenlijk nog klaarlicht is en dit heel de nacht door!!
    19 aug:
    Vandaag uitgeslapen. Na ons ontbijt vertrokken richting Noordkaap. De rit ernaar toe is ongelooflijk mooi. Km lang bergen, meren, rendieren, ....schitterend. Op de Noordkaap veel wind maar een stralende zon. Het uitzicht is adembenemend.
    We hebben het dus echt gehaald. We kunnen het iedereen aan raden om dit tripke te maken.
    Vandaag nog wat rondhangen in Honningsvag om dan morgen met onze terugtocht te beginnen.

    Tot de volgende,
    Ve en Ignace

    19-08-2008, 14:50 geschreven door ivvakantie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Archief per week
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 26/09-02/10 2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs