Inhoud blog
  • week5
  • Week 4
  • Belgische RoboRana trekt naar Nederland
  • Digitale it-events: blijvertje of niet?
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    IT en netwerken
    Jouw ICT actua
    02-10-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Week 4

    Databeveiliger Datto trekt naar de beurs

    De Amerikaanse cyberbeveiliger Datto maakt zich op voor een beursnotering. Het heeft daarvoor een aanvraag ingediend bij de Securities and Exchange Commission. Hoeveel aandelen het bedrijf wil aanbieden, is nog niet bekend. 

    Datto is sinds 2017 eigendom van het investeringsfonds Vista Equity Partners. Het bedrijf, opgericht in 2007, is gespecialiseerd in het leveren van oplossingen voor het beveiligen van data via managed service providers. Als klanten wordt vooral op kleine en middelgrote bedrijven gemikt.

    Dat de beursgang er komt, is geen verrassing. De gespecialiseerde website Dealreporter meldde medio juli al dat het bedrijf en zijn eigenaar de operatie aan het onderzoeken waren. Toen werd van een totale waardering gesproken die boven een miljard dollar zou kunnen uitkomen. 

    Bron : Computable.be

    Mening: Ik vind het goed dat ze deze aandelen gaan aanbieden. Zo kunnen mensen die zeer geïnteresserd zijn in cyberveiligheid een deel uitmaken van het bedrijf.



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per week
  • 12/10-18/10 2020
  • 28/09-04/10 2020
  • 14/09-20/09 2020
  • 07/09-13/09 2020

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs