Ik ben Nina
Ik ben een vrouw en woon in Amsterdam (Nederland) en mijn beroep is .
Ik ben geboren op 08/01/1996 en ben nu dus 25 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Volleyballen, computeren en Madonna cd's luisteren..
Ik ben een hele grote Madonnafreak.
Mijn leven
22-10-2007
Cruise...!!!
Het was helemaal geweldig Ik zal een soort schema maken:
Zaterdag: Welcome to Miami! We kwamen buiten, en het was echt superheet! In de avond om 8 uur ofzo!! We gingen met een busje mee naar het Red Roof Inn hotel. Die avond, toen we op het busje aan het wachten waren, ontmoeten we Dennis en Lisan, die gingen aar hetzelfde hotel en met dezelfde boot: De Carnival Valor. We komen bij het hotel, van buiten zag het er erg leuk uit. Van binnen niet, ik vond het eng, het leek echt zo'n Scarface-hotel We gingen nog wat eten en toen hoorde ik in dat hotel Lucky Star (Van Madonna)
Zondag: We werden wakker om 4 uur in de nacht, toen gingen we mijn oma bellen, want in Nederland was het 6 uur later. 10 uur in de ochtend dus. We gingen inschepen, en net voor we weg gingen varen, moesten we een oefening doen voor als de boot ergens tegen aanvaard en zinkt ofzo, net zoiets als de Titanic. Daarna gingen we kijken hoe we wegvaarden.
Maandag: We waren de hele dag op zee, we gingen zwemmen en het was echt heel leuk. Ik ging met mijn moeder in het bubbelbad, maar daar mocht ik eigenlijk helemaal niet in, er mochten alleen volwassenen in (aan de achterkant dan, aan de voorkant ((Jaahaa, de voorkant met daar ook 2 zwembaden en bubbelbaden en een superleuke glijbaan)) (((In totaal 3 zwembaden op het schip))) mocht je wel in het bubbelbad. Wel stom maar ik snap het wel, want anders gaan kinderen daar misschien lopen klieren) maar ik ging er dus toch in en ik zat er heel lief (volgens mijn moeder) en toen werd ik eruit gestuurd door iemand die daar werkte, maar dat was zoiezo een eikel dus...
Dinsdag: Gingen we naar The Grand Cayman, we deden daar de eiland tour en die was best gaaf! Bij die tour gingen we naar een strand daar, naar wat souvenier winkeltjes, een schildpadden boederij en een rumcake-proefdinges, mnaar de laatste kon ik niet aan mee doen Toen we terug op de boot waren ging ik weer zwemmen en toen ontmoette ik een engels meisje: Lily (zij had ook nog een zusje en een nichtje en een neef die mee waren dus ik had gelijk 4 vrienden) Ze waren met hun opa en oma, want de ouders van Lily en haar zusje, waren 2 jaar geleden omgekomen bij een auto ongeluk
Woensdag: Waren we op Honduras, dat vond ik de leukste bestemming. Toen we daar aankwamen op het eiland, was La Isla Bonita (ook van Madonna) op de radio We waren hele dag op het strand: Tabyana Beach. We hadden een snorkel gehuurd en toen kon ik naar de vissen kijken, die zwommen gewoon om je heen! Dat was echt gaaf. Mijn moeder zei dat een vis op een handtasje leek, dat als eer een hengseltje aan zat het een handtasje was Dat was echt grappig... Later ging ik weer zwemmen.
Donderdag: Waren we op Belize, dat vond ik dan weer de minste bestemming. We gingen de eiland tour doen en dan gingen we naar de Baboon Sancuary, dan ga je naar een soort park en dan zie je allemaal apen (Baboons) in het wild! Alleen was de rit ernaartoe heel lang en bij de Baboon Sancuary waren we maar 15 minuten... Daarom was dat de minste bestemming. Later ging ik (Alweer) zwemmen. Ook hebben ze iedere dag een show, deze avond ook en die was erg leuk: een 80ies show! Ze deden een stukje van Micheal Jackson met Thriller, die was echt leuk en ik deed een stukje mee met het dansje. Ook Madonna kwam met Material Girl, en die deden ze echt heel leuk want alle dansers waren verkleed als Madonna, maar steeds een andere stijl. Van Like A Virgin tot Erotica
Vrijdag: Waren we op Cozumel, dat was leuk, want ik ging met de dolfijnen in het water, maar het was alleen niet zo leuk als ik gedacht had. We waren met een hele groep, en omstebeurt mochten we hem een zoen geven en een hand geven, met die flappers van hun We gingen hem ook een paar keer aaien en hij deed wat trucs, maar dat was het dan ook. Daarna gingen we rondlopen en kreeg ik een armbandje met mijn naam erop, en toen gingen we naar het park daar in de buurt. Er waren heel veel kamelionnen, dat was grappig, want er waren daar van die stenen die grijs met wat zwart waren, en daar zat er 1 op, en die was dus dezelfde kleur, dat was echt heel grappig. Daarna nog naar het strand daar in de buurt, maar ik ging niet het water in, want ik wou droogblijven. We moesten ook nog terug en ik wou ook nog zwemmen op de boot. In het zwembad ontmoette ik Patricia, jeeee een nederlands vriendinnetje. Gevonden op de 1nalaatste dag, want we gingen al bijna weg.
Zaterdag: Weer een hele dag op zee, De hele dag gezwommen met patries, Dennis en Lisan waren ook bij het zwembad. S'avonds gingen we bij Dennis en Lisan aan tafel eten in de eetzaal. Ik liep de hele tijd te klieren met Dennis, hij is echt grappig
Zondag: Gingen we weg, een klein beetje gewinkeld en toen weer 8 uur in het vliegtuig. de dag dat we heen gingen zaten we 10 uur in het vliegtuig, en nu ben ik misselijk en huilerig van de reis, supermoe! Dus nu ben ik thuis.