Omdat we vorig jaar als Mosklas iets moesten.........ja een evenement moesten verzinnen en ik heb dat verzonnen en we hebben het dan met een groepje samen uitgewerkt.
Wat willen jullie bereiken met deze Mosmarkt?
We willen alle opbrengst schenken aan het Kinderkankerfonds.
Hebben jullie gewoon een datum uitgekozen of moest het deze datum zijn? ( 25 september 2016 )
gewoon omdat er dan kermis en rommelmarkt is.
Hebben jullie al veel kandidaten die op de mosmarkt gaan staan?
Ja, toch redelijk veel.
Moet je dan niet vroeg opstaan?
Ja, de dag van het evenement wel. Maar ik ben een vroege vogel.
Sta jij zelf op de markt?
Ja, met het schoolstandje, en ik help overal waar ik kan.
Zouden jullie het volgend jaar weer organiseren?
Ik denk dat het een eenmalig evenement wordt.
Zou je het erg vinden dat andere kinderen het willen voortzetten?
Nee, we zouden het juist super vinden.
Dan zou het evenement eigenlijk blijven bestaan?
Ja, als het zou kunnen.
Als het volgend jaar weer is zou je dan weer komen kijken?
Zeker weten.
Hebben jullie veel reclame gemaakt?
Ja, heel veel.
Hoe dan?
door folders in de bussen te steken en blaadjes/inschrijvingen mee te geven met de kinderen en posters uit te hangen in de opvang en op drukke plaatsen.
Dit weekend is een druk weekend voor Ruddervoorde.
Vrijdag 23 september 2016 organiseert de school VBS De Kiem "Kip aan 't spit".
Wat houdt het in? Je kan rond 18.30 aanschuiven voor lekkere kip met frietjes. Voor de kinderen is dat een kippenbilletje voor de ouders is dat een halve kip. Om 20.00 kan je aanschuiven voor kaarten voor de bingo, die gaat om 20u30 van start. Het wordt een superleuke avond. Waar gaat dit leuks allemaal door? In de feestzaal van VBS De Kiem, 8020 Ruddervoorde.
Wie thuis blijft kan genieten van de mooie tv show van Nathalie Meskens op VTM.
Zaterdag kan je uitrusten van de leuke bingoavond. Je kan ook gezellig gaan winkelen. Er zijn zaterdag veel winkels open. Rond 18.00 kan je naar de mis. S'avonds kan je genieten van een aflevering van de kampioenen op één.
Zondag 25 September; kermiszondag!
Rond 8u kan je genieten van een mooie rommelmarkt. Er staat ook kermis op het plein achter de kerk van Ruddervoorde.
Vanaf 9u kan je naar de Mosmarkt aan de Feestzaal van VBS De Kiem.
Wat is de Mosmarkt? De Mosmarkt is een markt waar dingen van fruit of groeten verkocht worden ook 2de hands spullen.
De opbrengst gaat naar het kinderkankerfonds. Zeer goed dus. De organisators zijn mijn zus en enkele vriendinnen.
Hou zeker deze nieuwsblog in de gaten ... er komt nog een interview !
Normaal is er ook een fanfare, die loopt dan rond.
Misschien is er een modeshow maar dat is nog niet zeker.