De VuurHeer tegen Zuko Voor de SpongeBob Fan's : ______________________________________________________ STEM op de Poll die links-bovenaan de site staat :
De karakters Lola & Virginia staan lijnrecht tegenover elkaar. Lola is een onschuldig en arm meisje. Virginia is een buitengewoon verwend en rijk meisje dat maar in haar vingers hoeft te knippen om iets voor elkaar te krijgen. Hoe houden Lola & Virginia het met elkaar uit?
Lola zorgt voor haar jongere broertjes en probeert school ook nog te overleven. Lola is namelijk vaak het mikpunt van vervelende klasgenootjes. Dan komt Virginia nieuw bij haar op school. Virginia haalt hoge cijfers, ziet er beeldschoon uit en heeft genoeg vriendjes en vriendinnetjes. De twee pubers proberen elkaar telkens weer een lesje te leren, omdat ze elkaar gewoonweg niet uit kunnen staan! De combinatie van deze twee stereotype karakters vormt een grappig scenario en wekenlang kijkplezier voor het publiek van Nickelodeon.
Lola & Virginia is van oorsprong Spaans en geproduceerd door Imira Entertainment. Imira Entertainment is ook verantwoordelijk voor series als Dora the Explorer en Skyland.
Lola & Virginia is vanaf 3 maart 2008 iedere schooldag om 19.25 uur te zien bij Nickelodeon.
VMMa en MTV halen Nick Jr. naar Vlaanderen 25 januari 2008
De Vlaamse Media Maatschappij (VMMa) en MTV Networks Belgium starten samen Nick Jr. op, een zender die zich in eerste instantie richt tot peuters en kleuters. Het is de bedoeling om de programmas uit te zenden tussen 6 uur en 20 uur via het kanaal van zakenzender Kanaal Z.
Bij de programmas van Nick Jr. ligt de klemtoon op creativiteit, spelend leren en geweldloosheid. Beide partners willen de nieuwe kinderzender nog dit voorjaar opstarten.
VMMa en MTV Networks Belgium leggen hun kennis en ervaring op het gebied van kindertelevisie samen. Ze zijn er van overtuigd dat deze kruisbestuiving zal leiden tot een versteviging van de beide bedrijven. Ze zullen ook onderzoeken hoe ze het aanbod van de kinderprogrammas verder kunnen uitbreiden en verbeteren.
Peter Quaghebeur, directeur generaal van de Vlaamse Media Maatschappij: De Vlaamse Media Maatschappij zal zorgen voor een duidelijke en herkenbare Vlaamse inbreng, naast het omvangrijke internationale aanbod van MTV. De bestaande kinderprogrammas op VTM blijven allemaal bestaan. VMMa biedt de kinderen dus meer programmas aan dan ooit tevoren.
Michel Dupont, senior vice president, general manager MTV Networks Belgium: Dit partnership met VMMa biedt ons de mogelijkheid om de volledige waaier van Nick Jr.-programmas aan te bieden aan de Vlaamse kinderen. MTV Networks verstevigt op deze manier zijn merkenportfolio die naast kinderzender Nickelodeon, nu ook de peuter- en kleuterzender Nick Jr. omvat. Over Nick Jr. Nick Jr. is er speciaal voor de allerkleinsten en staat garant voor leerzame en geweldloze kindertelevisie. Bij het maken van programmas als Dora, Blues Clues, Little Bill, Meneertjes & Mevrouwtjes, werkt Nickelodeon nauw samen met opvoedkundigen, ouders, scholen maar nog belangrijker: de peuters en kleuters zelf.
Na een geweldig succesvol eerste en tweede seizoen is Het Huis Anubis terug met spannende nieuwe afleveringen! De dagelijkse dramaserie over negen jongeren in een internaat Het Huis Anubis verbrak met zijn voorgaande seizoen verschillende records voor Nickelodeon.
Seizoen 2a eindigt met een ontzettend spannende cliffhanger. Vele verhaallijnen over de bewoners lopen door elkaar en iedereen heeft op één of andere manier iets met elkaar te maken. In de laatste aflevering van Seizoen 2a doet bewoner Jeroen een zeer belangrijke ontdekking en start bewoonster Amber de zoektocht naar haar huisgenootje Nienke die gevangen wordt gehouden door de gemene meneer Raven. Zal in seizoen 2b de ontknoping volgen of worden de mysteries rondom Het Huis Anubis alleen nog maar spannender? Op nickelodeon.nl/anubis staan alle samenvattingen van de afleveringen en ben je volledig up to date voor het nieuwe seizoen!
Het Huis Anubis is hét kijkcijferkanon van Nickelodeon. Wekelijks volgden 1,5 miljoen kijkers de belevenissen van de 9 jongeren. Jeugddrama Het Huis Anubis bleef maandelijks steeds beter scoren. In het najaar van 2007 was de serie de best bekeken reguliere kinderserie van Nederland, met als hoogtepunt de finale. Deze werd bekeken door in totaal één derde van de kinderen (6-12 jaar) en scoorde daarmee zelfs beter dan de intocht van Sinterklaas. Een groeiend aantal ouders kijkt mee met de serie: in de doelgroep boodschappers met kind was Nickelodeon tijdens de finale zelfs de derde zender van Nederland.
Nickelodeon start met een Het Huis Anubis-weekend met herhalingen uit seizoen 2 op 1 & 2 maart 2008.
Het Huis Anubis start op 3 maart vanaf 16.30 uur met een Het Huis Anubis-middag waarin de laatste afleveringen van seizoen 2 worden uitgezonden.
De eerste nieuwe aflevering van Het Huis Anubis start op 3 maart 2008 om 19.10 uur.
Het Huis Anubis is vanaf 3 maart 2008 iedere schooldag om 18.55 uur te zien bij Nickelodeon.
EL TIGRE & ANIMANIACS , neemt de uren over --------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------------------------------
UITKOMST POLL :
Van Welke Cartoon zou er een Aflevering moeten komen in TurboNick1
Avatar
65 % (420)
De Boze Bevers
4 % (23)
SpongeBob
21 % (139)
Teenage Robot
4 % (28)
Danny Phantom
6 % (40)
_______________________________________________________________
Totaal aantal stemmen: 650
--------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------- 27 Januari 2008 : De 2de AankondiginsVideo
Lokale producties als Het Huis Anubis en OntbijtPiet helpen zender aan marktleiderschap
Nickelodeon is in 2007 opnieuw sterk gegroeid. De positie als marktleider op kindertelevisie is versterkt. De zender had haar beste jaar ooit op het tijdvak 06 tot 20u, telde het beste vierde kwartaal ooit op alle relevante tijdvakken, heeft de best bezochte site onder kinderen en zond het best bekeken en meest bekroonde programma onder kinderen uit: Het Huis Anubis.
Tussen 06 en 20u scoorde Nickelodeon in 2007 een marktaandeel van 28.0 procent. Dat is bijna 3 procent beter dan het vorige record uit 2005 (toen 25.1 procent). In de commercieel belangrijkste periode van het jaar het vierde kwartaal beleefde Nickelodeon het beste vierde kwartaal ooit en was marktleider op alle relevante tijdvakken. Zo behaalde de zender tussen 06 en 18u een aandeel van 31.9 procent (tegen 30.6 procent voor de dichtstbijzijnde concurrent). Op KidsTV bleef Nickelodeon eveneens ongeslagen: van alle minuten die kinderen naar kindertelevisie keken ging 45.9 procent naar Nickelodeon, ruim een derde meer dan de dichtstbijzijnde concurrent (aandeel: 33.2 procent).
Online verstevigde de zender haar positie. Met maandelijks gemiddeld ruim 800.000 unieke bezoekers was www.nickelodeon.nl de best bezochte site onder kinderen.
Jeugddrama Het Huis Anubis blijft maandelijks nog steeds beter scoren. Het afgelopen seizoen van Het Huis Anubis was de serie de best bekeken reguliere kinderserie van Nederland, met als hoogtepunt de finale. Deze werd bekeken door in totaal een derde van de kinderen (32 procent) en scoorde daarmee zelfs beter dan de intocht van Sinterklaas. Een groeiend aantal ouders kijkt mee met de serie: in doelgroep boodschappers met kind was Nickelodeon tijdens de finale zelfs de derde zender van Nederland. Het Huis Anubis keert in het voorjaar terug met nieuwe afleveringen.
Naast Het Huis Anubis scoorden ook andere lokale producties erg goed: Sinterklaasserie OntbijtPiet, dramaserie Sportlets, studioprogramma SuperNick en talentenjacht Superster: the Battle scoorden allemaal boven het zendergemiddelde. Ook in 2008 zal Nickelodeon blijven investeren in lokale producties. Zo start de zender dit voorjaar nog met een candid camera programma.
Cartoons blijven een belangrijke pijler voor Nickelodeon. De serie Avatar: the last airbender was in het vierde kwartaal de best bekeken cartoon van Nederland. Spongebob Squarepants blijft het in de bijna vijf jaar dat de serie in Nederland te zien is nog steeds uitzonderlijk goed doen. Deze voor Nickelodeon gezichtsbepalende programmas keren in 2008 terug met nieuwe afleveringen samen met een flinke stapel nieuwe programmas zoals Back to the Barnyard, Tak and the power of Juju en de Dora spin off Kailan.
Patrick Alders, General Manager Nickelodeon Northern Europe: Ik ben uitermate trots op wat wij het afgelopen jaar hebben bereikt. Een record aantal lokale producties op Nickelodeon, die ook nog eens allemaal bovengemiddeld scoren. Ik kijk dan ook met vertrouwen uit naar 2008, waarin we niet alleen Nickelodeon maar ook onze drie digitale kanalen en www.nickelodeon.nl verder zullen uitbouwen.
Terence nieuwe presenter Nickelodeon 12 januari 2008
Vol trots presenteert Nickelodeon Terence Schreurs als nieuwe presenter. Terence is vanaf 19 januari te zien op Nickelodeon in 'SuperNick'. Samen met Patrick Martens zal zij elke woensdag en zaterdag het programma 'SuperNick' presenteren op Nickelodeon. Zij volgt Viviënne van den Assem op die hiervoor 'SuperNick' presenteerde.
Terence is geen onbekende in film- en televisieland. Zo speelde ze o.a. in 'All Stars', 'Costa!', 'Baantjer' en 'Spangen' en had een rol in de film 'Dood Eind'. In de Nederlands gesproken versie van de hitfilm 'Ratatouille' heeft Terence de rol ingesproken van Collette, de vrouwelijke kok.
Patrick Alders, General Manager Nickelodeon North Europe: 'Terence is met haar enthousiasme, ambitie en talent 100% Nickelodeon.'
De nieuwe aanwinst van Nickelodeon is geboren in Hoorn. Al op jonge leeftijd is ze bezig met alles wat met dansen en acteren te maken heeft. Naast haar werkzaamheden als actrice in het theater, is Terence te zien in diverse films en televisieseries. Op deze manier kreeg ze de kans met veel gerenomeerde regisseurs te werken en haar opgedane kennis mee te nemen naar de vele workshops die ze heeft gevolgd om zichzelf te blijven ontwikkelen. Terence heeft in de zomer van 2007 een rol vertolkt in de film 'K3 en de Kattenprins' en dit voorjaar speelt ze een hoofdrol in de film 'Ver van Familie' van Marion Bloem. Sinds enige tijd heeft Terence ook bewezen een talent als presentatrice te bezitten en zal dat talent vanaf zaterdag 19 januari in haar eerste 'SuperNick' laten schitteren.
'SuperNick', elke woensdag om 17.55 uur en elke zaterdag om 9.00 uur op Nickelodeon.
Volgende maand is het terug : Dankzij het grote succes :
DE 11 DAGEN VAN NICKELODEON
Kijk vanaf 1 November terug naar de 11 dagen ,
Maar er is meer
Naast de film's , is er een grote bron aan nieuwe afleveringen : INVADER ZIM BOZE BEVERS JOHNNY TEST AVATAR DRAKE & JOSH JIMMY NEUTRON & ...
& de finale van het Huis Anubis & de week erachter SUPERSTER THE BATTLE -------------------------------------------------------------------------------------------
2 Oktober 2007 : Spongebob Maand
SpongeBob Maand & dat betekent
- De SpongeBob Top 100 op 27 & 28 Oktober
- Top 100 stemming op Nick. Site : www.nickelodeon.nl
- Elke Ochtend [Ma - Vr] om 07:50 een nieuwe spongebob aflevering
Een marktaandeel van 21% of een stijging van 17% tegenover vorige maand, dat is de eindbalans voor Nickelodeon in het noorden in oktober. De rating steeg in diezelfde periode zelfs met 30%. Een echte topmaand dus, waarbij Nickelodeon haar positie als de nummer 1 commerciële kinderzender bevestigt.
In het Noorden van België
Best bekeken was 'Het Huis Anubis' met een top-kijkdichtheid van 7.5% en een marktaandeel van 32%. Op nummer 2 staat de stoere Avatar met 6,2% rating en 39% marktaandeel. Ook de SpongeBob maand is niet onopgemerkt voorbij gegaan. SpongeBob staat op 3 met 6% kijkdichtheid en 34% marktaandeel.
De gloednieuwe talentenjacht 'Superster - the Battle' nam een sterke start in oktober. Het belandde meteen in de top 10 met 4.4% rating en 17% marktaandeel. Uitkijken dus naar de finale op 16 november.
De komende maanden zorgt Nickelodeon in Vlaanderen voor nog meer kids entertainment met een 'Bratz weekend', een 'Avatar weekend', nieuwe afleveringen van 'Shaun Het Schaap' en veelbelovende nieuwkomers zoals 'El Tigre' en de schattige '3-2-1 penguins'.
Elke dag op Nickelodeon Ontbijtpiet : zie de avonturen van Ontbijt Piet op Nick.
5 à 15 minuten kijkplezier met zwarte PIET & Sinterklaas , elke dag 7:25 & 19:25 -------------------------------------------------------------------------------------------
21 November 2007 : Dieneke winnaar !
Op 8 oktober startte Nickelodeon een zoektocht naar de grootste Superster van Vlaanderen en Nederland. Zes weken lang namen tien, jonge muzikale toptalenten uit Vlaanderen en Nederland het tegen elkaar op in een spannende muziekwedstrijd waarbij zij hun zang-, dans- en showtalent lieten zien. Het is de Vlaamse Dieneke Van Gerrewey die zich voortaan dé Superster van Vlaanderen en Nederland mag noemen.
De 14-jarige Dieneke Van Gerrewey uit Lokeren is de winnares van Nickelodeons muziekwedstrijd Superster-the Battle. In een grandioze en razend spannende finale kon ze de jury van haar superstertalent overtuigen en haalde zij het vrijdagavond van Navayo Parrera (12j.), uit Nederland. Dieneke is nu wereldberoemd in Vlaanderen én Nederland en wint - naast een prachtige trofee -ook een opname met de Nederlandse meidengroep KUS.
De gloednieuwe muziekwedstrijd Superster-the Battle, gepresenteerd door Timo Descamps en de meiden van KUS, was te bekijken in zowel Vlaanderen als Nederland. Zes weken lang streden tien Vlaamse en Nederlandse supertalenten in muzikale battles voor de titel van Superster. Een professionele jury bestaande uit Anke Fréderick (Belgische choreografe), Sascha Visser (Nederlands acteur/zanger) en juryvoorzitster Sandrine (Belgische zangeres) beoordeelden de jonge kandidaten. Uiteindelijk stonden vrijdagavond de twee sterkste kandidaten Navayo en Dieneke tegenover elkaar voor de ulitieme muzikale battle.
Navayo zong Dont know why van Norah Jones en deed dat nagenoeg perfect. Dieneke zong het prachtige Suddenly I See van KT Tunstall. Een originele keuze die ook onze jury bijzonder wist te waarderen. Het was uiteindelijk Dieneke die door de jury beloond werd met de overwinning.
Het was een grandioze strijd tussen Navayo en Dieneke. Navayo zingt hemels maar Dieneke hééft nét dat ietsje meer: ze is beeldmooi en heeft uitstraling die vele andere grote supersterren zou doen verbleken. En wat betreft dat ietsje meer: Dieneke heeft diamantjes in haar ogen. En als dié diamantjes gaan schitteren dan smelt alles en iedereen, ook wij van de jury!, aldus juryvoorzitster Sandrine over winnares Dieneke.
Superster Dienke is in de wolken. Dieneke Van Gerrewey is 14 en woont in Eksaarde-Lokeren (België). Ze studeert economie moderne talen aan het Sint-Theresiacollege. Ze zit bij de KSA en op toneel, houdt van zingen, haat wiskunde en kan naar eigen zeggen goed zot doen. Ze zou de beste van de klas willen zijn in lachkunde, maar vreest dat dit vak niet bestaat. Dieneke is helemaal weg van zangeres KT Tunstall en zij won Superster the Battle dan ook met een nummer van Tunstall, Suddenly I See.
Nadat we gezongen hadden stonden we voor de jury. Ik dacht dat mijn hart ging ontploffen maar toen de jury vertelde dat ik gewonnen was.. toen....Waauw...Ik was gewonnen of wa? Ik denk dat ik nog nooit zo blij ben geweest als nu!, vertelt Dieneke.
Pittig detail De deelname van Dieneke aan Superster-the Battle gebeurde eerder toevallig. Tijdens de audities kwam Dieneke eigenlijk mee als supporter van halfbroer - en mede-Superster-the Battle- finalist- Maxime Van Wonterghem. Dieneke vroeg de makers schoorvoetend of ze ook eens mocht proberen. En Dieneke mocht en deed het héél goed. Zij selecteerde zich voor het programma, battelde zich een weg doorheen de Superfinale en is nu dus de nieuwste Superster van Vlaanderen én Nederland.
Dieneke duikt de studio in. De Lokerse Dieneke Van Gerrewey wint niet alleen een kanjer van een trofee maar neemt binnenkort, samen met de meiden van KUS, die de kandidaten tijdens Superster-the Battle coachten, een single én videoclip op. De single Wereld van Geluk komt uit op 7 december 2007 en zal kunnen gedownload worden via de gebruikelijke downloadsites als iTunes en MSN. De titeltrack van Superster-the Battle, gezongen door de Nederlandse meidengroep KUS, kan je al sinds 9 november in de handel vinden of downloaden.
26 NOVEMBER 2007 : AVATAR = Aflevering 11 seizoen 3
Vandaag in AVATAR : DE ZONSVERDUISTERING
Of deel 2 van de FILM = De dag van de zwarte zon
Of de tweede naam = De Dag van de Zonsverduistering
- Het verhaal van de aflevering :
Aang, Toph en Sokka gaan op zoek naar de Vuurheer in een geheime bunker. Aang moet de vuurheer tjdens de zonsverduistering verslaan maar Azula gebruikt haar liegstreken om hen tegen te houden. Zuko confronteert zijn vader met de harde waarheid.
Er zullen waarschijnlijk afleveringen zijn van Seizoen 2 en Seizoen 3 ---------------------------------------------------------- ==> Een weekend vol met ...
==> - Spanning ==> - Liefde ==> - Humor ==> - Zweet ==> - Tranen ==> - .... ... ... ... .... ----------------------------------------------------------------- ==> Kijken dus naar Nickelodeon op 1 en 2 december 2007 ----------------------------------------------------------------------------------
01 December 2007 : Avatar weekend = de zaterdag
Dit weekend op Nickelodeon è het Avatar weekend. --------------------------------------------------------------------- & vandaag zaterdag 1 December ----------------------------------------------------------- start de MARATHON om 11:05 ----------------------------------------------------------- Op Zaterdag zijn er de eerste 12 Afleveringen van seizoen 2 -----------------------------------------------------------
Woensdag herhaling van de nieuwe afleveringen = 15:00 --------------------------------------------------------------------------------
12 december 2007 : Nickelodeon WinterKickX
Tijdens de kerstvakantie nog geen andere plannen dan kalkoen eten bij je oma en nieuwjaarsbrieven voorlezen? Dan heb je zeker nog niet van Nickelodeon presents WinterKickx gehoord. Op 22, 23 en van 26 tot 30 december worden de Grenslandhallen in Hasselt omgebouwd tot dé place to be voor kinderen en jongeren tussen de 8 en 15 jaar. Ben jij van het avontuurlijke type? Of eerder een sportieveling? Een aanstormend dj-talent misschien of een fervent gamer? Op Nickelodeon presents WinterKickx vind je het allemaal. Waarschuw dus als de bliksem je vrienden en maak jullie klaar voor een onvergetelijke dag boordevol kickx!
Nickelodeon scoorde hoog in het belangrijkste weekend van het jaar het weekend voorafgaand aan Sinterklaas. Afgelopen zaterdag en zondag kon de zender een aantal records noteren in de voor Nickelodeon belangrijke doelgroep 6 tot 12 jaar:
- Allereerst is de afgelopen week (48) de beste week van 2007 (met op tijdsvlak 06-18 een marktaandeel van 36,7% en op tijdsvlak 06-20 34,5% in de leeftijdsgroep 6-12). Daarmee scoorde Nickelodeon in tijdvak 6 tot 18u een marktaandeel dat bijna 8% hoger lag dan die van de dichtst bijzijnde concurrent (36.7% versus 28.9%).
- Afgelopen weekend was met een marktaandeel van 38,3% eveneens het beste weekend in 2007.
- Tot slot behaalde Nickelodeon afgelopen zondag met 7% de hoogste kijkdichtheid ooit op tijdsvlak 06 tot 18u.
De zender weet daarmee op een cruciaal moment goede prestaties te leveren. Het weekend voorafgaand aan Sinterklaas is commercieel gezien de belangrijkste van het jaar voor de zender.
Oorzaak voor het recordgeweld is de serie Avatar: de legende van Aang. In deze serie moet de twaalfjarige jongen Aang de wereld redden van de vuurnatie en is gebaseerd op Chinese en Japanse mythologie. Afgelopen maand waren dagelijks nieuwe afleveringen te zien. De afleveringen werden afgelopen weekend in een speciale marathon nog eens herhaald.
Avatar zijn record was 335.000 Kijkers [ ? in Nederland alleen ? ] 335.000 is het hooste cijfer ooit van mensen die keken naar NICK !
Bron cijfers: SKO, doelgroep 6 tot 12 jaar. Bron Artikel : MTV Networks : Nickelodeon