Inhoud blog
  • Day nineteen
  • Day eighteen
  • day seventeen
  • Day sixteen
  • Day between twelve and thirteen :p
    Zoeken in blog

    Foto
    My trip to Bali

    14-07-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Day one
    Vandaag genoten van een zeer lekker ontbijtje. Heb in de voormiddag wat door de winkeltjes gelopen hier in kuta en in de namiddag genoten van het zwembad in het Bendesa hotel. Wat me vooral opviel in de straten is dat je overal wierook ruikt. Bijna bij elk pand dat je tegenkomt staat een klein vierkant bakje gemaakt van blaadjes met een verzameling van bloemen erin. Daar leggen ze dan de geurstokjes in. 
    Het verkeer is echt gek. Verkeersregels kennen ze hier niet en het is ook even wennen om links te lopen. De straatjes zijn enorm klein maar toch rijden auto's in twee richtingen en nog wat brommers en voetgangers ertussen. Het is dan ook onmogelijk om uit een parkeerplaats achteruit te rijden. Wat ik soms zie is dat er dan een rode vlag omhoog wordt gehouden zodat de andere stoppen en de auto weg kan rijden. Aan sommige straten is het ook bijna onmogelijk om over te steken omdat iedereen de eerste wil zijn. Toch moet je gewoon je weg opeisen want anders kom je er niet langs. 
    Je wordt ook zeer vaak aangesproken voor vanalles zoals manicure, fietsverhuur, massages enz. 
    Als je ooit naar hier komt en je verblijft ergens, onthoud zeker de naam of adres van het hotel want alle straten lijken op elkaar. 
    Na de drukte nog wat tot rust gekomen aan het zwembad. Toch verbrand na me verschillende keren in te smeren met factor 50 :s
    Morgen wordt een zeer mooie dag. We gaan naar uluwatu tempel gevolgd door een bezoekje aan Padang Padang beach en daarna uitgaan in Kuta. Ik probeer er morgen wat foto's op te zetten. 


    Het is hier nu al prachtig :) 


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (5)

    16-07-2017
    Kuta
    Geniet van je trip Axelle. Kuta beach is het walhalla van de surfers ! Er zijn leuke restaurants en top om uit te gaan ! Enjoy !

    16-07-2017 om 12:15 geschreven door Bruno


    dank

    Dank je wel Axelle dat ik mag meegenieten van je blog.Je mama gaf mij de site door.

    Wij zijn ook reizigers (altijd Azie) en daarom genieten we des te meer van jouw ervaringen in Bali.

    We wensen jouw fantastische weken in Bali

    Liefs

    Liesbet

    16-07-2017 om 09:02 geschreven door liesbet


    Leuk!
    Geniet volop en let op met dat verkeer! Ben benieuwd naar die tempel en andere foto's! Liefs X

    16-07-2017 om 02:00 geschreven door Ann


    14-07-2017
    Hallo

    Het is een andere wereld hé dan bij ons. Het was naar ik lees een echte ontdekkingsdag.

    Die bakjes met bloemen en wierookstokjes worden bijna dagelijks ververst om hun huisgoden te eren en goed te stemmen. Soms zijn het echt mooie bloemstukjes...

    Mooie dag morgen.

    Agnes

    14-07-2017 om 22:08 geschreven door Agnes


    axelle

    Gaat goed zo te zie ,houden zo,'t amusementin jakamaka.

    14-07-2017 om 21:28 geschreven door Andre



    Archief per week
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs