Welkom iedereen op mijn blog.
De eerste is vaak de moeilijkste dus ik moet nog wat zoeken hoe ik alles ga schrijven.. Ik zal alvast mezelf voorstellen, ik ben Aaron 22 jaar en kom uit Leuven.
De rede waarom ik een blog wou schrijven is omdat ik van kleding hou, het is meer dan enkel kleren ik ben er vaak mee bezig en vind het ook belangrijk volgens mij kan men zichzelf niet goed voelen als je u niet lekker voelt in je outfit. Daarom wil ik mijn outfits met iedereen delen en ook wat ik van deze vind en waarom ik het draag.
Ik probeer 3x per week een blog te schrijven dit zal dan voornamelijk gaan over outfits, nieuwe merken, release van sneakers, etc.
Aarzel zeker niet moest je vragen hebben of als je u mening wilt delen zo leren we allemaal dingen bij. Mijn blog zal in combinatie zijn met mijn instagram account @Aaron_Dekeyser omdat ik hier de foto's van mijn outfits op post.
Ik hoop dat ik jullie kan helpen bij kledingproblemen en dat jullie mijn blog graag lezen.
Tot de volgende Blog. Aaron
|