Bij gebrek aan inspiratie heb ik nog een filmke uit de oude doos getrokken. Bij sommigen onder jullie bekend, maar hopelijk bij de meesten onder jullie niet. Door dit filmke te bekijken heb ik tegenwoordig terug ambras met mijnen buurman. Wegens schaterlach en geluid veel te hard om halfzeven 's morgens. Normaal geen enkel probleem ware het niet dat mijne gebuur een soort noorman type Technoviking is alleen ietske zwaarder. Ge had hem op de muur moeten horen bonken, ik dacht dat hij eruit kwam. Uitkijken is de boodschap dus !
Bij deze wil ik jullie Prankvote.com voorstellen. Een geweldig idee dat Lars R. van The Johnson® brothers mij doorstuurde. Het gaat over 2 studenten die constant grappen uithalen met hun roommate. Je kan ideeen insturen, daarna is er een vote en als de grap gekozen is wordt deze uitgevoerd. Hieronder een filmpje waar ze het zelf uitleggen. Funny as hell.
Een rare snuiter werd opgemerkt te Nieuwpoort wanneer hij een gewaagde duik nam. Het laatste dat zijn kameraden hem hoorden roepen toen hij aanliep was : ziehier de driedubbele omgekeerde schroefsalto mortale. Aanschouw het straffe waagstuk door hieronder te klikken. Enjoy !
Hier dan nog iets totaal anders. In Antwerpen nog zo goed als onbekend, maar in de Limburg (waar anders) al een waar fenomeen. Tony en de hangmatten. Ik vond het wel een grappig filmke (beetje kinderachtig, maar het wordt beter naarmate er meer alcohol geconsumeerd wordt). En daarom besloot ik om het toch een kans te geven. Het gaat over sex, drugs, rock&roll, de bewapeningswedloop en last but not least mussen.
U heeft het ongetwijfeld zelf al meegemaakt na een nachtje Rocca of een matchke voetbal: het scheve kamer fenomeen. Deze klepper heeft er serieus wat last van.
Onmiddelijk na het verschijnen van het vorige artikel reageert Mr T. furieus. Naar eigen zeggen drinkt hij nooit meer dan drie glazen volle of 4 glazen halfvolle melk, Hij is dus op weg gegaan richting Overpelt en heeft daar aan garage Peerlings www.peerlings.be een foto genomen van de man die zich voor hem uitgeeft (inzet). Mr T. kreeg hem niet te pakken daar hij N.O.S.® gebruikte. Hij stoof weg richting Neerpelt waar hij het laatst gezien is ter hoogte van Cafe Flamingo. www.flamingocafe.be