Vandaag hebben ze Leon bereikt na 72km fietsen. In totaal hebben ze nu 2146 km gereden. Hun tempo zit goed, ze hebben ook goed weer, 28 graden en ook morgen geven ze droog weer. Gedaan met kleuteren op naar het echte werk. De week van de waarheid! Lelijke bergen in aantocht, iets waar ze toch wel wat schrik voor hebben.
Dinsdag 29 mei 2012
Vandaag zitten ze in Astorga! ze hebben 62 km gereden, het was een hele zware bergrit, en dit met een temperatuur van 25graden. Voor de rest verloopt alles nog zeer goed:-)
Woensdag 30 mei 2012
Aangekomen in Ponderosa ( dit is echter twijfelachtig, heb het zelf ook niet teruggevonden op kaart) 55 km gereden vandaag. Ze hebben fantastisch mooi weer, terug 28 graden. Prachtige landschappen tussen de bergen( 1510m) Geweldige afdalingen en desolate dorpjes. Kortom te herdoen. Morgen gaan ze een tussenrit maken van 30 km, dit vanwege een spaakbreuk die Roger heeft gehad. Hierdoor hebben ze ook vandaag minder gereden. Verder wensen ze de fiertelaars een "Bono fiertel"
Reacties op bericht (1)
31-05-2012
geen
Vandaag heb ik van Odette geleerd hoe ik moet reageren ! Ik heb dag na dag uw rit gevolgd: één woord: fantastisch. Nog een paar dagen en ge zit in COMPOSTELLA ! ! Proficiat.