Tante Monique en Roger willen vandaag de groetjes doen aan iedereen maar in het bijzonder aan het kleiatelier en de magenta. Het klavertjevier lijkt te helpen( alhoewel we de eerste dagen dachten dat er een blad af was) Nu zijn we in Biganos 110Km (105) op de kaart. Gisteren hebben ze op de rustdag toch 40 km gefietst.
Vandaag een telefoontje gehad van onze avonturiers. Zo te horen zit de moraal en de stemming nog zeer goed, gelukkig maar. Ze proberen ook om steeds in degelijke hotels te slapen, zodanig dat ze goed uitgerust zijn. Vandaag zijn ze aangekomen in Saujon.
Zondagavond 13 mei 2012
Ze hebben het zeetje bereikt! Ze hebben 56 km gereden en zijn nu aangekomen in Montalivit.Ze hebben ook gebruik gemaakt van de overzet boot, zo kunnen ze nu langs de kust verder rijden. Aangezien het er zo een mooi weertje is en dat aan zee zijn zijn charmes heeft hebben ze besloten om hier een rustdagje in te lassen. Een extra dagje zee kan deugd doen niet waar... Zo konden de schrijvers van de blog ook eens op adem komen, bedankt Tante en Roger
We zijn in aulnay in een chambre d'hote met alles er op en eraan.Vandaag 83 (79) gereden berg op en berg af maar het viel al bij al wel mee.Moesten verder dan voorzien "er was geen plaats voor ons in de herbergen" Nu pas ook alles kunnen bekijken op de blog.We staan perplex bij het zien van al die reacties(heel leuk voor ons) Vooral een dikke proficiat voor de blog-masters in ronse,zo mooi en duidelijk hebben we het nog nooit gezien. Volgens de boekhouding hier zouden we ongeveer op een derde van het parcours zitten.790 van de 2131 volgens boek. wii hebben al 942 km in tot.gefietst vanuit kerkhove.De conditie is vrij goed.Nadat st-jacob ons eens getest had (platte banden regen wind en verdwenen wegwijzers) of we tegen een stootje konden houd hij nu terug de hand boven het hoofd.Ik eens vergeten fruit te eten onderweg en alzo een appelflauwte gehad en zat moniek met de gebakken peren en ik in de pattaten.Maar een beetje suiker doet wonderen(de hotelbaas van de dag nadien zal het geweten hebben).Op de bergen ben ik steeds tweede en moniek voorlaatste.Nu zegt moniek dat we moeten gaan slapen of dat ik morgen (weer) niet ga mee kunnen? Moniekenroger
Aangekomen in Chatellerault.Vandaag hebben ze 96km gereden. Ze hadden het geluk om samen te rijden met Jos en Annelies, een Nederlands koppel. Het weer wordt stilaan beter, in de voormiddag voornamelijk bewolkt maar in de namiddag was het zonnetje wel van de partij! Ze genieten van het rijden langs de prachtige Loire landschappen.
bericht 's avonds Halleluja! De zon is van de partij! Vandaag hebben ze 69km gereden en zijn ze aangekomen in Vivonne. Ze logeren vandaag in een caravan. Op hun weg komen ze heel wat lastige bergen tegen, het ziet er naar uit dat het de komende dagen stijl zal worden.
(Dag 7: 5mei2012) Onze reizigers hebben al heel wat pech achter de rug, ze hebben al 5 platte banden gehad. Hierdoor hebben ze wat vertraging opgelopen volgens hun schema. Ze bevinden zich momenteel iets verder dan Etampes. Gelukkig slaat het weer heel wat minder tegen, ze mogen rekenen op een klein zonnetje maar toch wel wat bewolkt.
(Dag 9: 7mei 2012) Ze zijn aangekomen in Blois. Volgens het boek die de route aantoont zouden ze nu 537km moeten gereden hebben, hun persoonlijke teller staat echter op 624km. Ze hebben hun dus al enkele keren hun juiste route gemist en wat omweg gedaan. Ook hun overnachtingen liggen niet altijd op de route zelf waardoor ze soms wat extra km's moeten rijden. Maar met hen is alles ok, en het weer valt ook nog mee want het blijft voorlopig droog.