Gastenboek
  • miss maxi
  • persartikel
  • toff
  • een fijne woensdagavond

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Foto
    Foto
    Preselectie Miss Maxi deze zomer
    Verzustering tussen de kandidates
    Foto
    forum
  • Mag het een maatje meer zijn?
  • Innerlijke schoonheid

    Free your mind and the rest will follow

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Miss Maxi 2009
    Miss Brabant kandidate Marie
    19-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oost West Thuis Best
    Ok het is een tijdje geleden dat er nog iets verscheen maar ik heb een hectische periode achter de rug en in het verschiet ook want zaterdag is het zover en mag ik gaan meedingen naar de titel van Miss Maxi Brabant

    Ik wil jullie langs deze weg uitnodigen om zeker te komen suporteren in CC Den Horinck in Zellik (inkom €11)

    Daarnaast wil ik de kandidaten van Oost en West Vlaanderen even proficiat wensen met hun show het was weer fantastich en dit voor, hou u vast.... 600 man!!!!

    Jullie hebben een sprankelende show neergezet en het is zekers een zeer moeilijke beslissing geweest voor de jury, zoveel kandidates, zo veel potentieel en zoveel verschillende vrouwen die samen waren gekomen met een reden ... nee niet de titel maar wel FUN FUN FUN (de titel is gewoon een leuk extraatje en kijk is aan Mieke en Nathalie mogen zich vanaf heden Miss Maxi West Vlaanderen en Miss Maxi Oost Vlaanderen noemen!! Hoe heerlijk was het voor mij niet om vanachter de coulissen de namen te horen van Leentje Sarah en Sheila ik stond gewoon te springen om hun de bloemen te gaan geven! Sheila is mijn schatje van dag 1 we hebben ons samen door de preselecties gebaant en hebben steeds steun aan elkaar gehad in moeilijke Miss tijden ;-), Sara die heeft mij bij de Nina fotoshoot zo gesteund terwijl ze mij maar amper kenden! Een verdiende eerste eredame Oost -Vlaanderen noem ik dat. Ze heeft mijn vertrouwen en steun zo'n een toffe meid!!!
    Leentje heb ik pas via facebook leren kennen als een opgewekte madame, steeds aan het lachen en aan het giebberen maar zaterdag op het podium vloeide de tranen van geluk samen met haar glimlach.

    Vicky, Annick, Sanne en Shirley jullie ken ik ietsje minder maar geloof mij het was een prachtige show en jullie hebben jullie plaatsen dik verdient!!!!

    Zo dit geeft wat spanning naar zaterdag want er zijn nog maar 5 tikkets ...

    Eentje met mijn naam erop?


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Miss Maxi:
    Dames met meer Max in het leven


                        

    agenda

    Belangrijke data in mijn agenda


    Over mijzelf
    Ik ben Marie, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Laluna.
    Ik ben een vrouw en woon in Neerlanden (Belgie) en mijn beroep is .
    Ik ben geboren op 09/05/1983 en ben nu dus 42 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: Muziek, film, boeken, dieren.

    Rondvraag / Poll
    Wie van de brabantse kandidates haalt de top 3
    Alexandra
    Els
    Anna
    Kristel
    Marie
    Bekijk resultaat


    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Foto

    Onze Zwervers
    Odin (Maine Coon Ros) Lilly (zwart-wit) Dits (Zwart)


    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs