Inhoud blog
  • lol
  • Daens!
  • high school musical 3 avant premiere!
  • witse dag Halle
  • Antwerpen shoppen :D
  • re: figureren Anubis
  • re: Clouseau en nathalia @ sportpaleis
  • knalfestival lennik 2 dagen!
  • pim en dean schepdaal
  • walibi hyundai day
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Rondvraag / Poll
    Welke artiest is het hotst?
    Bill van Tokio Hotel
    Sean van nailpin
    Koen van Zornik
    Tom van Tokio Hotel
    Bab
    Max Colombie
    Nicolas Caeyers
    Andere
    Bekijk resultaat

    Foto
    Over mijzelf
    Ik ben Lieselotte, en gebruik soms ook wel de schuilnaam ketnetnt-girl of vip-lieselotte.
    Ik ben een vrouw en woon in Westen van Brussel (België) en mijn beroep is student .
    Ik ben geboren op 19/11/1993 en ben nu dus 31 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: Pc ,ketnet radio luisteren en ketnet kijken ,zingen ,habbo ,toffe dingen doen ,....
    Ik figureer sinds kort ook als ik kan.
    Foto
    Zoeken in blog

    lieselotte haar blog
    welkom op mijn blog
    Hier kan je al mijn belevenissen terug vinden.
    12-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.sorry voor vertraging
    heey allemaal


    Sorri voor de vertragingen. Ik zit wat achter. Maar nu komen alle verslagjes er weer op die jullie even gemist hebben. Veel lees plezier.

    XXXjes

    Lieselotte

    12-09-2008 om 19:17 geschreven door lieselotte


    15-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Brahim Laaiende feesten

    Heey


    Gisteren was het weer eens echt supper leuk. Samen met mijn zus en ouders zijn we nadat we bij men peter waren langs geweest naar Landen gegaan en ben ik naar Brahim gaan kijken met men zus terwijl mijn ouders op een teras zaten. 't was echt cool 't begon wel pas om 21.30u maja. HEt was bijna een privé concert van hem. Hij is zow lief en cool gwn.
    Pas om 1.00u in bed maja da heb ik der voor over ze. 't is maar één uur rijden he.
    Maar 't was tof!

    Groetjes

    Lieselotte

    15-08-2008 om 09:50 geschreven door lieselotte


    10-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.re: zuid-afrika
    heey allemaal


    Ik ben weer terug dus van Zuid-Afrika!
    't was heel leuk maar ik heb jullie allemaal gemist.
    Dus vanaf nu komt de blog weer tot leven en komen er nieuwe berichtjes weer.

    XXXjes


    Lieselotte

    10-08-2008 om 09:55 geschreven door lieselotte


    21-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.re: festivhalle

    Heey


    Zondag was het echt supper cool en plezant echt. We zijn naar festivhalle geweest een hele namiddag tot 's avonds laat. Het eerste optreden was Dean en we stonden helemaal van voor en konden dus goed rocken op zijn songs. Hij heeft daarna nog met T-shirt gesigneerd enzo. Na Dean was het eindelijk zover het concert waar we op zaten te wachten Spring!
    Het was echt een supper goed concert met Jelle Ook goeie sow met het skelet xD
    Tijdens het optreden van Jelle heb ik gewoon zoveel geschreeuwd
    Als Jelle kwam handtekeningen uitdelen zij hij dat hij me nog kende en dat hij het leuk vond op de sterrenwacht en vooral dat ik naar een optreden terug kwam. Een tijdje geleden had ik nog een groot papier gemaakt met alle dingen erop waar hij heeft aan meegedeaan met foto's enzo. hij vond het zow mooi :D
    Hij zij mij dat het artikel van op de sterrenwacht op zijn kamer hangt. Zo cool gwn. Hij kan zow goed zingen gwn en babbelen xD
    hij is gwn séxy :D
    En daarna nog les truttes die waren ook goed. Het was een geslaagd festival ;)

    Groetjes

    Lieselotte

    21-07-2008 om 19:30 geschreven door lieselotte


    18-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Christmas in Paris
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    heey



    Maandag was supper tof! Charlotte was plezant me u ze en 't shoppen in die ene winkel al zeker
    't was echt een supper dag. We zijn om 08.00u binnengelaten en zijn ons gaan klaarmaken en hebben onze plaats gekregen in de zaal. Eerst zijn ze begonnen met één uur het publiek(de figuranten dus) te filmen alleen. Toen hebben we een tijdje pauze gehad en zijn wij effe gaan shoppen . En na de pauze zijn we weer met nog altijd onze schone kledij aan op onze plaats gaan zitten. Toen kwamen Gaston en Mathias ook . Dan zijn er de hele tijd opnames geweest met ons op de achtergrond. Na een tijdje weer zitten zeg maar en lachen enzo. zijn we gaan eten. Eerst kregen we een broodje en dan nog taart Daarna zijn we nog effe naar die ene winkel geweest en dan zijn onze wegen gekruist. Zij ging naar haar ouders en vertrok met de auto en ik bennog wat gaan shoppen en daarna naar het station gegaan en naar huis gegaan. 't was echt supper tof! Mis iedereen van de set 't was echt grapig
    Zo veel fun gehad.
    Foto's kan je terug vinden op www.showbizzsite.be en dan in het fotoboek maar eens kijken he.

    Groetjes

    Lieselotte

    18-07-2008 om 09:43 geschreven door lieselotte


    12-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ik figureer veel xD
    heey

    Maandag is het zover. Ik mag gaan figureren in Antwerpen in de film Christmas in Paris met Gaston Bergmans samen met een vriendin. 't gaat echt funny worden. Vooral omdat we in stijlvolle kledij moeten zijn tijdens de opnames . De opnames zijn te Antwerpen vanaf 08.00u al MAarja 't is figureren en dat is leuk.
    Volgende zondag en maandag ga ik dan ook nog figureren in My queen Karo in Brussel 2dagen. Dit gaat echt ook zo tof worden.

    Groetjes

    Lieselotte

    12-07-2008 om 13:50 geschreven door lieselotte


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.druk :( maar plezant

    heey allemaal


    Gisteren ben ik naar de Vlaamse feestdag geweest 's avonds in Brussel. De optredens waren supper tof vooral Reborn en Tom Helsen en natuurlijk Remand Van Het Groenewoud . 't was een onvergetelijk concert juist voor de concerten begonnen regende het en als het ging beginnen stopte het en als het gedaan was begon het weer . De prezenatie was van Peter Van De Vaire da was pas funny!

    Groetjes

    Lieselotte

    12-07-2008 om 13:46 geschreven door lieselotte


    09-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.bericht aan iedereen
    hallo allemaal


    sinds even geleden heb ik een nieuw mail adres aangemaakt waar iedereen mailtjes kan naar sturen en kan msnen met mij. Maar er is wel één belangrijk ding! Ik accepteer niet iedereen op msn dus het kan zijn dat ik je vertrouw en accepteer of niet vertrouw. Hiervoor sorri. Op de mails zal ik wel normaal gezien altijd terug sturen.

    mijn mail adrs is  blogenjeugdkrant@hotmail.com

    Groetjes

    Lieselotte

    09-07-2008 om 10:24 geschreven door lieselotte


    07-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bobbejaanland
    heey

    Woensdag was het zo plezant! We zijn nar Bobbejaanland geweest
    We hebben ons zo kunnen amuzeren in alle atracities en er was bijna geen volk! Zo cool gewoon. De dreamcatcher, evolution ,boomstammen ,rolschaats ,speedy bob enzo. waren zo lollig. In de speedy bob zijn we zeker 8keer ingeweest bijft cool. Als we weer eens in de buiten boomstammen zaten we vertrokken juist en het begon te stort regenen We waren anders altijd optijd ergens binnen maar nu dus niet. En nu waren juist mijn ouders mee er in. We zijn er ruipend nat uitgekomen en zijn rap door de regen gelopen richting de 4D. Ik had niet eens een regenajs mee Maar de 4D was eerlijk niet echt cool want ik had hem met de kikx fandag in Bellewaerde al gezien! Toen was hij waarschijnlijk nog niet in bobbejaanland xD Maar buiten de regen hebben we het leuk gehad.

    Groetjes

    Lieselotte


    p.s.: in de typhoon ga 'k ni in! te erg gewoon

    07-07-2008 om 09:43 geschreven door lieselotte


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.aan zee :D (sorri voor vertraging)
    heey


    Dinsdag was het cht supper tof. We waren al van zondag bij mijn tante blijven slapen en dinsdag gingen we naar zee samen met Inez een goeie vriendin van me en onze tantes en mijn zus natuurlijk xD
    Als we aankwamen was het al warm en hebben we ons eerst zitten insmeren en dan de hele voormiddag het water in en weer even uit. Na het eten zijn we er nog ingeweest en hebben we ijs gegeten natuurlijk. We hebben ook veel lol kunnen maken. 't was echt plezant in De Haan

    Groetjes

    Lieselotte

    07-07-2008 om 09:37 geschreven door lieselotte


    03-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ketnetpop :)

    heey


    Supper echt waar!
    Ketnetpop was echt de max zo cool
    't was echt een goed concert alle liedjes waren zo goed en dan nog die van high school musical
    Ik mis jullie allemaal de andere van het promoteam al zeker, alle ketnetpop juniors en Nico en Floris zeker ook!
    mis you all!
    Bedankt voor de leuke tijd.

    groetjes

    Lieselotte
    Lieselotte

    03-07-2008 om 12:27 geschreven door lieselotte


    01-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dagje oostende
    heey

    Supper druke periode Maarja ik kom er wel door
    Zaterdag was echt cool! Samen met Jessica een dagje in Oostende geweest op de go-cars gezeten en naar de concerten van Brahim en Gene Thomas geweest en natuurlijk make-up gaan kopen zoals vaak 't was cool echt

    groetjes

    Lieselotte








    01-07-2008 om 00:00 geschreven door lieselotte


    27-06-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.re mijn weekje extra vakantie
    heey

    Deze week was een zeer drukke week
    Maandag viel het nog mee en kon ik wat uitrusten.
    Dinsdag ben ik bij mijn tante in de kleuterklas gaan helpen en dan naar mijn ma haar werk gegaan en dan frietjes gegeten
    Woensdag ben ik samen met mijn supper toffe juf van Latijn en Nicolas weg geweest op schoolreis die we hadden gekozen.Eerst mini-europa dat was echt lol zo schoon en we hebben er fun gehad ook op de bus en metro trouwens 's middags in de quick gaan eten en dan naar de film Indiana jones 4 Die film was echt supper goe! Dan weer met de metro en bus naar huis Het was een supper leuke dag met ons klein klasje
    Donderdag moest ik naar de kapper eerst en in de namiddag naar de tandartsen en dan mijn rapport halen Ik heb een A atest!
    Vrijdag dus vandaag shoppen en men nicht verwelkomen.
    Zaterdag ga ik naar Oostende samen met Jessica alleen en gaan we naar optredens van Gene Thomas en Brahim.
    Zondag ga ik dan natuurlijk weer op ketnetpop in het promoteam helpen samen met de andere supper toffe vrienden van de vorige keer en natuurlijk Stephanie mijn goeie vriendin.En mijn nicht komt kijken samen met mijn zus

    Supper drukke en toffe week dus

    groetjes

    Lieselotte

    27-06-2008 om 08:24 geschreven door lieselotte


    11-06-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ketnetpop
    heey

    joepie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ik mag weer in het promoteam zitten van ketnetpop
    Gaat supper worden

    11-06-2008 om 17:04 geschreven door lieselotte


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.re: laatste examen
    heey

    Eergisteren stuurde ik een SMS naar stereo special dus naar Ben in Tibau voor mijn kledij dat ik zal dragen op men laatste examen. Het ging namenlijk tussen een kort rokje of een jeans broek. Zij hebben gekozen voor het korte rokje. Ik zal een foto dan trekken

    11-06-2008 om 17:02 geschreven door lieselotte


    09-06-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.examens :(
    Iedereen succes met de examens!


    groetjes

    Lieselotte

    09-06-2008 om 15:42 geschreven door lieselotte


    03-06-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.walibi!
    eey

    Ben zondag naar Walibi geweest!
    't was echt cool! de tofste keer tot nu toe! Samen met mijn supper leerkracht Latijn een paar andere uit de Latijnse  en elk onze vriend(in). Ik heb mij echt geamuzeerd met Jessica! Veel gesnoept maja. en veel atracties
    - 6 keer de weerwolf
    - 2 keer flash back
    - 2 keer radja river
    - 2 keer galmaty train
    - 1 huis houdini of hoe dat dat ook noemt
    en 1 keer de theekopjes


    supper :D vooral de weerwolf en flash back xD

    XXXjes

    Lieselotte

    03-06-2008 om 17:29 geschreven door lieselotte


    31-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wat denk je over mij?

    1. Wie ben je?
    2. Zijn we vrienden?
    3. Hoe ken je mij, en sinds wanneer?
    4. Heb ik een invloed op je? Zo ja, een goede of een slechte?
    5. Wat vind je van mij?
    6. Wat is de leukste herinnering die je hebt van mij?
    7. Hoe lang zullen we vrienden zijn?
    8. Hou je van mij?
    9. Ben je verliefd op mij?
    10. Zou je me zoenen?
    11. Zou je mij knuffelen?
    12. Wat valt er op aan mij (uiterlijk)?
    13. Wat valt er op aan mij (innerlijk)?
    14. Wou je dat ik cooler was??
    15. Geef je score op 10 over mij?
    16. Geef mij een bijnaam, waarom heb je die gekozen?
    17. Ben ik lief?
    18. Hoe lang ken je me al?
    19. Beschrijf mij in een woord.
    20. Wat was je eerste indruk?
    21. Denk je nog steeds zo over mij?
    22. Wat is mijn zwak punt?
    23. Zal ik later trouwen?
    24. Wat maakt mij gelukkig?
    25. Wat maakt mij ongelukkig?
    26. Als je aan mij denkt dan denk je aan...?
    27. Welk liedje doet er jou aan my denken?
    28. Als je me iets zou kunnen geven, wat zou dat zijn?
    29. Hoe goed ken je mij?
    30. Wanneer hebben we het laatst elkaar gezien?
    31. Heb je me ooit iets willen zeggen, maar kon je het niet?
    32. Zou ik iemand vermoorden?
    33. Hebben we ooit al seks gehad?
    34. Mis je mij?
    35. Mis ik jou?
    36. Ga je dit op je eigen blog zetten, zodat je kan zien wat ik van je denk?

    31-05-2008 om 19:56 geschreven door lieselotte


    25-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.het huis Anubis
    Klik op de afbeelding om de link te volgen heey allemaal

    Gisteren mocht ik nog is figureren. Supper!
    Deze keer was het voor het huis Anubis en moest ik te Mechelen zijn. De opnames waren in een school daar de hele dag . Ik mocht van mijn ouders helemaal alleen met de trein gaan dat was echt leuker. We waren met zo'n 25 figuranten ofzo. Ik heb Amber ,Mick ,Patricia ,die dat haar al eens had ontvoerd niet WOlf xD ,Joyce en nog een geheimzinig personage dat binnenkort gaat meedoen in de serie en natuurlijk Robbie die is supper leuk en lief! Iedereen op de set was aardig. De ene keer moesten we gewoon voorbij lopen b.v. de andere keer op de speelplaats staan babbelen enzo. 'k heb mij echt geamuzeerd en het was warm
    :D Dat was leuk maar soms lastig want als je dan in de zon staat. En dan moeten ze natuurlijk vaak opnieuw beginnen en zeggen ze en 5 ,4 ,3 en dan zeggen ze niks meer en beginnen ze.Supper tof om te zien.Op naar de volgende keer!

    XXXjes

    Lieselotte

    25-05-2008 om 17:32 geschreven door lieselotte


    21-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.radio on!

    haha

    supper vandaag ben ik dus op ketnet radio een hele week zeg maar.
    En gisteren was ik 2 keer op donna!
    eerst donna requist mijn supper hits o.a.
    dan normaal moest ik bed liggen te slapen om 21.45 maar ik was stiekem verder eurosong aan het volgen via donna en muziek aan het luisteren via men ipod dus.En ik stuurde dat in een sms naar donna.Plots belde der een prive nummer en was het Tibau van donna!haha.Eerst vroeg hij wat vragen daarna on air en wat vraajes beantwoorden enzo ma was wel cool voor gans vlaanderen dus.Cool
    Ishtar was ni door :( ni eerlijk!

    maja

    XXXjes

    Lieselotte

    21-05-2008 om 14:06 geschreven door lieselotte




    Archief per week
  • 12/01-18/01 2009
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 26/09-02/10 2005

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Foto


    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs