Party_People_love_to_go_to_Foreign_Countries De reisverslagen van Mira Breban en Erwin ten Berge!
20-09-2008
onze vakantie is 'ingezet' !!!
Vandaag, vrijdag 19/9, was onze laatste (halve) werkdag. Vanmorgen met één wagen gaan werken; Mie werd aan het OCMW gedropt om tegen de middag opgehaald te worden door manlief. Tactisch slimme zet van mijn ventje want ervaring leert dat ik iets meer moeite heb om een laatste werkdag af te ronden.
Ik neem op het werk afscheid van iedereen maar besef nog niet goed dat we dit weekend naar Cuba vertrekken. Als de rugzakken op bed liggen, stapeltjes kleding verschijnen en Erwin zijn 'vertrouwde takenlijstjes' bovenhaalt, dringt het bij Mie allemaal door. WIJ GAAN EINDELIJK OP VAKANTIE !!!!!!!
's avonds moet Erwin nog naar de tafelvoetbal. Ik neem rustig plaats achter de computer (niet makkelijk met housemuziek op de achtergrond; Switch van Studio Brussel) om mij te verdiepen in ons reisschema.
Zondag 21/9 vertrekken we al vroeg in Genk richting Schiphol Nederland voor onze vlucht om 13.30 uur naar Cuba. Tegen 18 uur arriveren we daar in de luchthaven 'Havana José Marti'. Het tijdsverschil is 6 uren (Als het in België 12 uur is, is het 6 uur in Havana). Bij aankomst laten we ons brengen naar Habana Vieja (oude Havana) waar ons hotel 'Santa Isabel' ligt. Ik heb alleen onthouden dat we een kamer met jacuzzi hebben ...We blijven 3 dagen in Havana en 24/9 mogen we onze huurauto 'Hyundai Accent' ophalen bij Car rental Cuba. En dan begint onze rondreis in Cuba ... !
Ik rond nu alvast af want mijn ventje is terug thuis en dan kunnen we onze reisroute verder bestuderen. Geïnteresseerden kijken dus maar regelmatig op onze blog om zo ons avontuur mee te volgen!!