Foto
Winnaar seizoen 2018-2019:
Jurgen De Geyter - Zottegem
Foto
Winnaar derde periode:
Jos Lenaerts - Tessenderlo
Foto
Winnaar tweede periode:
Erwin Merchiers - Elst
Foto
Winnaar eerste periode:
Danny Roos - Michelbeke
Foto
Welkom bij het tiende seizoen van 'onze pronostiek'. 
Veel succes aan de 160 leden en een speciale welkom
aan onze nieuwe leden. Mits geen afgelastingen
zal er dit seizoen geen pronostiek zijn
in de weekends van 23 en 30 december
en 3 maart. Op zondag 14 maart komt er
een einde aan ons tiende pronostiekseizoen.
Net voor de start van dit seizoen kregen 
we er ook dit jaar mee te maken. 
Nico Bauwens, vorig seizoen lidnummer 50, 
is plots overleden.
Foto
Hij zou op 29 augustus 46 jaar geworden zijn.
Heel veel sterkte aan familie en vrienden van Nico !

Nog even terug naar het pronostiekseizoen 2017-2018:
Koen De Loof uit Oudenaarde werd met 182 punten onze 
pronostiekkampioen 2017-2018. Koen was dat ook al
in het seizoen 2010-2011. Benjamin Vekeman
uit Brakel en Antoine Walraed uit Moortsele delen samen
de tweede plaats met 173 punten. De drie periodewinnaars
waren Franjo Roman uit Maarkedal, Danny Roos uit Michelbeke 
en Frederik Bouten uit Langemark. Het seizoensrecord staat op 
naam van Frederik Bouten uit Langemark die op speeldag 26
alle twaalf prognoses juist had. 

Onze pronostiek onder toeziend oog
van Patrick De Poortere.
Patrick zorgt voor het mailen, invullen,
verbeteren en de rangschikking.
Foto
Wim Vermeer zorgt voor de wekelijkse samenstelling.
Foto
Foto
Winnaar seizoen 2017-2018:
Koen De Loof - Oudenaarde
Foto
Winnaar seizoen 2016-2017 :
Luc De Bleeker - Kluisbergen
Foto
Winnaar seizoen 2015-2016 :
Benjamin Vekeman - Brakel
Foto
Winnaar seizoen 2014-2015 :
Franky Devrieze - Asper
Foto
Winnaar seizoen 2013-2014 :
Luc Vekeman - Zwalm
Foto

Winnaar seizoen 2012-2013 : 
Wim De Bleeker - Oudenaarde

Foto

Winnaar seizoen 2011-2012 : 
Matthias Lecluyse - Deinze

Foto
Winnaar seizoen 2010-2011 :
Koen De Loof - Kruishoutem
Foto
Winnaars seizoen 2009-2010 :
Erwin Merchiers - Brakel en Benji Vekeman - Brakel
Foto
Foto
Foto
Winnaar seizoen 2008-2009 :
Marc Truyen - Zwalm
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Inhoud blog
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • Een paar statistieken - deel 1
  • Een paar statistieken - deel 2
  • Een paar statistieken - deel 3
  • Een paar statistieken - deel 4
  • PUNTENLIJST - WEEK 30 - DEEL 1
  • PUNTENLIJST - WEEK 30 - DEEL 2
  • PUNTENLIJST - WEEK 30 - DEEL 3
  • PUNTENLIJST - WEEK 30 - DEEL 4
    Hoofdpunten blog wimvermeerfotoblog
  • Ronde van Vlaanderen 2019 - 1
    Hoofdpunten blog wimvermeer
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer: Alle voetbaluitslagen nationaal, provinciaal Oost-Vlaanderen en provinciaal West-Vlaanderen en nog veel meer ...... Veel kijkplezier !
  • REEKSINDELING OOST-VLAANDEREN seizoen 2019 - 2020
  • NATIONAAL VOETBAL 17, 18, 19, 22 en 26 mei 2019
  • EINDRONDE EERSTE, TWEEDE, DERDE AMATEURKLASSE en INTERPROVINCIALE EINDRONDE
  • EINDRONDE OOST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE WEST-VLAANDEREN
  • EINDRONDE LIMBURG
  • EINDRONDE ANTWERPEN
  • Voetbal in het buitenland 2018-2019
  • EINDRONDE HENEGOUWEN - NAMEN - LUIK - LUXEMBURG
  • EINDSTANDEN NATIONAAL 2018-2019
  • EINDSTANDEN OOST-VLAANDEREN 2018-2019
  • EINDSTANDEN WEST-VLAANDEREN 2018-2019
  • Het EUROVISIESONGFESTIVAL door de jaren heen ....
  • Eurovision 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 14, 15 en 16 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 10, 11 en 12 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 3, 4 en 5 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 26, 27 en 28 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 19, 20, 21 en 22 april 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Brabant en Henegouwen - 28 april en 5 mei 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 12, 13 en 14 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 30 - 13 en 14 april 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 13 en 14 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 5, 6 en 7 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST VLAANDEREN - SPEELDAG 29 - 6 en 7 april
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 6 en 7 april 2019
  • Champions League van finale tot finales en Europa League van finale tot 1/16e finales
  • Informatief bij Radio Media en Waregem1
  • EOTS (End of the season) gaat op zoek naar de beste voetballers uit lagere reeksen
  • NATIONAAL VOETBAL 2, 3 en 4 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 3 april 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 3 april 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 29, 30 en 31 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 28 - 30 en 31 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 30 en 31 maart 2019
  • Kalender Play Off's - voetbalseizoen 2018-2019
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 23 en 24 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 27 - 23 en 24 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 15, 16 en 17 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 16 en 17 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 26 - 16 en 17 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 16 en 17 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 8, 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - UITGESTELDE WEDSTRIJDEN van SPEELDAG 20 - 9 en 10 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 9 en 10 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST VLAANDEREN - INHAALWEDSTRIJDEN - 2 en 3 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 1, 2 en 3 maart 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 25 - 2 en 3 maart 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 2 en 3 maart 2019
  • NATIONAAL VOETBAL 22, 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL OOST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • PROVINCIAAL VOETBAL WEST-VLAANDEREN - SPEELDAG 24 - 23 en 24 februari 2019
  • EERSTE PROVINCIALE Limburg, Antwerpen, Brabant en Henegouwen - 23 en 24 februari 2019
    ONZE PRONOSTIEK
    Dit is 'ONZE PRONOSTIEK', de pronostiek van www.bloggen.be/wimvermeer
    VEEL SUCCES AAN AL ONZE LEDEN !
    16-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een paar statistieken - deel 2
    16e week Wim Vermeer - Oudenaarde 7 punten
      Mario Manhaeghe - Wortegem-Petegem  
      Mario Van Schorisse - Horebeke  
      Marc Truyen - Zwalm  
      Filip Hellebaut - Nederzwalm  
      Kurt Dhont - Asper  
      Gino Goossens - Steenhuize  
    17e week René Bogaert - Gavere 9 punten
      Johan Dhaene - Evergem  
    18e week Joris Holvoet - Kruishoutem 9 punten
      Frans Ornelis - Waregem  
    19e week Bramme Forment - Kluisbergen 10 punten
    20e week Antoine Walraed - Moortsele 10 punten
    21e week Jacques Cans - Landen 8 punten
      Arthur Van Loo - Evergem  
      Johan Cottenier - Otegem  
      Kevin Eggermont - Zwevegem  
    22e week Freddy De Vleeschouwer - Kerksken 8 punten
      Willy Vandekerckhove - Meulebeke  
      Eric De Leurere - Wortegem  
      Luc Dekens - Oudenaarde  
      Arthur Van Loo - Evergem  
      Johan Cottenier - Otegem  
    23e week Stefaan Devisscher - Gavere 9 punten
    24e week Alex Melis - Beveren-Waas 9 punten
      Frank Gheysen - Wortegem-Petegem  
      Dirk Verleye - Waregem  
    25e week Steven Raevens - Kluisbergen 10 punten
    26e week Frederik Bouten - Langemark 8 punten
    27e week Luc Piens - Dikkelvenne 6 punten
      Willy Vandekerckhove - Meulebeke  
      Marc Anno - Oudenaarde  
      Luc Dekens - Oudenaarde  
    28e week Andy de Langhe - Brakel 7 punten
      Bert Schietecatte - Oudenaarde  
      Michel Wangermez - Brakel  
      Jurgen De Geyter - Zottegem  
      Luc Loquet - Kluisbergen  
    29e week Jan t'Kindt - Eine 10 punten
    30e week Peter Ketsman - Oudenaarde 8 punten
      Luc Vandriessche - Heurne  
      Gunther Van Den Berghe - Merelbeke  
      Luc Loquet - Kluisbergen  

    15-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een paar statistieken - deel 3
    Meerder weekwinnaars
      Frans Ornelis - Waregem 3 maal
      Willy Vandekerckhove - Meulebeke  
      Andy de Langhe - Brakel  
      Johan Cottenier - Otegem  
      Luc Dekens - Oudenaarde  
      Frank Vaneeckhout - Avelgem 2 maal
      Pascal Vilyn - Oudenaarde
      Antoine Walraed - Moortsele
      Martin Schiettecatte - Nukerke
      Mario Van Schorisse - Horebeke
      Marc Anno - Oudenaarde
      Arthur Van Loo - Evergem
      Luc Loquet - Kluisbergen
    Periodewinnaars
    1é periode Danny Roos - Michelbeke 64 punten
    Giovanni Desmet - Zulte 63 punten
    Michel Roman - Kluisbergen 60 punten
    Philippe Laemont - Zomergem 60 punten
    Jurgen De Geyter - Zottegem 58 punten
    2é periode Erwin Merchiers - Elst 67 punten
    Filip Hellebaut - Nederzwalm 65 punten
    Luc Vander Putten - Geraardsbergen 64 punten
    Guy Schietecatte - Oudenaarde 64 punten
    Jan t'Kindt - Eine 64 punten
    Patrick Haezebaut - Zottegem 64 punten
    3e periode Jos Lenaerts - Tessenderlo 62 punten
    Gunther Van Den Berghe - Merelbeke 60 punten
    Luc Wachtelaer - Wetteren 60 punten
    Luc Vandriessche - Heurne 59 punten
    Willy Vandekerckhove - Meulebeke 58 punten

    14-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een paar statistieken - deel 4
    Eindwinnaars
    1 Jurgen De Geyter - Zottegem 177 punten
    2 Clement Heyse - Oudenaarde 175 punten
    3 Patrick Haezebaut - Zottegem 174 punten
    4 Danny Roos - Michelbeke 174 punten
    5 Luc Dekens - Oudenaarde 174 punten
    6 Bramme Forment - Kluisbergen 173 punten
    7 Wouter Beulque - Deerlijk 173 punten
    8 Willy Vandekerckhove - Meulebeke 173 punten
    9 Koen de Loof - Oudenaarde 172 punten
    10 Jos Lenaerts - Tessenderlo 172 punten
    Gespeelde wedstrijden 2018-2019
    152 thuiswedstrijden gewonnen
    119 bezoekers gewonnen
    86 gelijke spelen
    3 afgelaste wedstrijden
    Reservewedstrijden 2018-2019
    29 thuiswedstrijden gewonnen
    20 bezoekers gewonnen
    10 gelijke spelen
    1 afgelaste wedstrijden

    13-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST - WEEK 30 - DEEL 1
    Klassering Lidnr. Naam - woonplaats Punten
    1 22 Peter Ketsman - Oudenaarde 8
    2 43 Luc Vandriessche - Heurne 8
    3 96 Gunther Van Den Berghe - Merelbeke 8
    4 144 Luc Loquet - Kluisbergen 8
    5 6 Johan Verleye - Waregem 7
    6 15 Luc Piens - Dikkelvenne 7
    7 20 Willy Vandekerckhove - Meulebeke 7
    8 25 Wilfried Aernoudt - Snellegem 7
    9 35 Xavier Hanssens - Oudenaarde 7
    10 42 Gino Viaene - Oudenaarde 7
    11 60 Bart D'Haeze - Maarkedal 7
    12 83 Jeroen Baert - Oudenaarde 7
    13 87 Yves Pyck - Aalst 7
    14 97 Niels De Smet - Pittem 7
    15 98 Frans Ornelis - Waregem 7
    16 116 Filip Hellebaut - Nederzwalm 7
    17 120 Patrick Haezebaut - Zottegem 7
    18 121 Luc Vander Putten - Geraardsbergen 7
    19 133 Bramme Forment - Kluisbergen 7
    20 8 Luc Wachtelaer - Wetteren 6
    21 9 Benny Van Strijthem - Brakel 6
    22 11 Wouter Beulque - Deerlijk 6
    23 13 Willy Persoons - Kluisbergen 6
    24 21 Jurgen Vilyn - Oudenaarde 6
    25 23 Sven De Smet - Zottegem 6
    26 26 Benjamin Vekeman - Brakel 6
    27 31 Stefan Dubus - Ronse 6
    28 39 Gert Vander Haeghen - Oudenaarde 6
    29 47 Jo De Tandt - Oudenaarde 6
    30 53 Robert De Moor - Dikkelvenne 6
    31 56 Eric De Leurere - Wortegem 6
    32 59 David Kerkhove - Waregem 6
    33 62 Geert Roos - Ronse 6
    34 63 Franky Devriese - Asper 6
    35 65 Koen de Loof - Oudenaarde 6
    36 68 Danny Roos - Michelbeke 6
    37 73 Redgy Taildeman - Zottegem 6
    38 81 Lieven Van Der Linden - Zottegem 6
    39 84 Angelo Van Slycke - Zomergem 6
    40 89 Marc Truyen - Zwalm 6

    12-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST - WEEK 30 - DEEL 2
    41 93 Jos Lenaerts - Tessenderlo 6
    42 94 Luc Vekeman - Zwalm 6
    43 101 Dirk Goeman - Oudenaarde 6
    44 110 Peter Lodens - Oudenaarde 6
    45 111 Hans Dupont - Zottegem 6
    46 113 Tyben D'haeze - Maarkedal 6
    47 129 Matthias Lecluyse - Deinze 6
    48 131 Roland Van Den Broecke - Oudenaarde 6
    49 138 Frederik Bouten - Langemark 6
    50 139 Jurgen De Geyter - Zottegem 6
    51 153 Arthur Van Loo - Evergem 6
    52 154 Tom Limpens - Oudenhove 6
    53 155 Giovanni Desmet - Zulte 6
    54 156 Gino Goossens - Steenhuize 6
    55 158 Johan Cottenier - Otegem 6
    56 2 Wim Vermeer - Oudenaarde 5
    57 3 Mario De Smet  - Michelbeke 5
    58 10 Marc Lycke - Oostkamp 5
    59 24 Patrick Reynaert - Oudenaarde 5
    60 27 Peter Bruyneel - Horebeke 5
    61 28 Eddy Lampe - Oudenaarde 5
    62 29 Nico Beyens - Gent 5
    63 34 Alex Melis - Beveren-Waas 5
    64 37 Paul Coppens - St.Blasius Boekel 5
    65 38 Stijn De Bleeker - Kluisbergen 5
    66 40 Andy de Langhe - Brakel 5
    67 44 Eddy De Schamphelaere - Baaigem 5
    68 48 Guy Schietecatte - Volkegem 5
    69 50 William Vermeulen - Oudenaarde 5
    70 52 Joël Martens - Gavere 5
    71 54 Clement Heyse - Oudenaarde 5
    72 55 Jelle Seys - Wervik 5
    73 67 Eddy Dhondt - Oudenaarde 5
    74 70 Joris Holvoet - Kruishoutem 5
    75 75 Elias Wangermez - Brakel 5
    76 76 Johan Herman - Oudenaarde 5
    77 77 Marc Anno - Oudenaarde 5
    78 78 Ghislain Rigolle - Oudenaarde 5
    79 79 Emiel De Wreede - Beveren 5
    80 80 Anicq Vanheuverswyn - Ename 5

    11-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST - WEEK 30 - DEEL 3
    81 82 Joeri Devreese - Landegem 5
    82 90 Jonathan Forè - Eeklo 5
    83 95 Johan Vercruyssen - Oudenaarde 5
    84 103 Janik De Poortere - Oudenaarde 5
    85 104 Jurgen Lataer - Oudenaarde 5
    86 105 Franjo Roman - Maarkedal 5
    87 107 Gunther Martens - Merelbeke 5
    88 118 Michel Wangermez - Brakel 5
    89 127 Wouter Vandenbergh - Ename 5
    90 134 Johan Dhaene - Evergem 5
    91 145 Nico De Vos - Brakel 5
    92 146 Steven Vandenbroucke - Waarmaarde 5
    93 148 Philippe Vandenhende - Nazareth 5
    94 149 Martin Schiettecatte - Nukerke 5
    95 1 Remi Eeckhout - Horebeke 4
    96 5 Luc Van Damme - Zingem 4
    97 7 Jan t'Kindt - Eine 4
    98 19 Kenny Van Nieuwenhove - Elst 4
    99 30 Michel Roman - Kluisbergen 4
    100 32 Kurt Cauwenbergh - Leest 4
    101 33 Luc Pacque - Lembeke 4
    102 36 Luc Maes - Nazareth 4
    103 45 Pieter Danneels - Deinze 4
    104 46 Yves Mejor - Oudenaarde 4
    105 57 Philippe Laemont - Zomergem 4
    106 58 Frank Gheysen - Wortegem-Petegem 4
    107 64 René Bogaert - Gavere 4
    108 66 Adrien Putman - Oudenaarde 4
    109 71 Jeroen Degroote - Haasdonk 4
    110 72 Antoine Walraed - Moortsele 4
    111 74 Adelin De Meulemeester - Oudenaarde 4
    112 99 Andy Van Hecke - Zwalm 4
    113 102 Peter Browaeys - Oudenaarde 4
    114 106 Pieter De Coker - Nazareth 4
    115 112 Ides Dubelloy - Zottegem 4
    116 114 Gentil Dossche - Dendermonde 4
    117 115 Luc De Bruyne - Boeckhout 4
    118 117 Jean-Bernard Devrieze - Oudenaarde 4
    119 119 Pascal Vilyn - Oudenaarde 4
    120 122 Jean-Pierre De Keyzer - Heestert 4

    10-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST - WEEK 30 - DEEL 4
    121 124 Marc De Staercke - Brakel 4
    122 125 Kurt Dhont - Asper 4
    123 128 Robin Collyns - Geraardsbergen 4
    124 130 Willy De Couvreur - Brakel 4
    125 135 Wim Van Bellingen - Gavere 4
    126 137 Erik Laurier - Ronse 4
    127 140 Geert Verstraeten - Zingem 4
    128 142 Humphrey Bauters - Berchem 4
    129 143 Bert Cauwenberg - Vrasene 4
    130 147 Gino Baert - Hansdonk 4
    131 150 Marc Claeys - Zomergem 4
    132 157 Frank Vaneeckhout - Avelgem 4
    133 159 Ronny Crombez - Zwalm 4
    134 12 Luc De Bleeker - Kluisbergen 3
    135 14 Peter Motte - Oudenaarde 3
    136 16 Freddy De Vleeschouwer - Kerksken 3
    137 17 Steven Raevens - Kluisbergen 3
    138 18 Mario Manhaeghe - Wortegem-Petegem 3
    139 51 Jan De Wulf - Drongen 3
    140 61 Bert Schietecatte - Oudenaarde 3
    141 69 Frank Spiessens - Vichte 3
    142 85 Mario Van Schorisse - Horebeke 3
    143 86 Luc Dekens - Oudenaarde 3
    144 88 Sven Collyns - Geraardsbergen 3
    145 91 Erwin Merchiers - Elst 3
    146 92 Rudy De Backer - Brakel 3
    147 123 Jan Bauters - Brakel 3
    148 151 Jacques Cans - Landen 3
    149 160 Kevin Eggermont - Zwevegem 3
    150 4 Stefaan Devisscher - Gavere 2
    151 100 Peter De Smet - Brakel 2
    152 126 Gio Martens - Ename 2
    153 136 Franky Vandekerckhove - Meulebeke 2
    154 152 Luc Coppens Erpe-Mere 2
    155 49 Rudy De Clercq - Oudenaarde 1
    156 108 Dirk Verleye - Waregem 1
    157 41 Luc Declercq - Kluisbergen 0
    158 132 Wouter Leyman - Nederename 0
    159 141 Ulrich Maheur - Zulte 0

    09-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTAND SEIZOEN 2018-2019 - DEEL 1
    deze week Klassering Naam - woonplaats Punten Punten
    Klassering vorige week   deze week vorige week
    1 2 Jurgen De Geyter - Zottegem 177 171
    2 3 Clement Heyse - Oudenaarde 175 170
             
    3 9 Patrick Haezebaut - Zottegem 174 167 30 res. wed.
    4 4 Danny Roos - Michelbeke 174 168 27 res. wed.
    5 1 Luc Dekens - Oudenaarde 174 171 19 res. wed.
             
    6 14 Bramme Forment - Kluisbergen 173 166 37 res. wed.
    7 6 Wouter Beulque - Deerlijk 173 167 32 res. wed.
    8 11 Willy Vandekerckhove - Meulebeke 173 166 29 res. wed.
             
    9 12 Koen de Loof - Oudenaarde 172 166 30 res. wed.
    10 13 Jos Lenaerts - Tessenderlo 172 166 27 res. wed.
             
    11 5 Jan t'Kindt - Eine 171 167
    12 7 Philippe Laemont - Zomergem 171 167
    13 8 Erwin Merchiers - Elst 170 167
    14 19 Luc Vekeman - Zwalm 170 164
    15 10 Luc De Bleeker - Kluisbergen 169 166
    16 16 Bert Cauwenberg - Vrasene 169 165
    17 17 Eddy Lampe - Oudenaarde 169 164
    18 18 Joeri Devreese - Landegem 169 164
    19 21 Benjamin Vekeman - Brakel 169 163
    20 22 Franky Devriese - Asper 169 163
    21 15 Freddy De Vleeschouwer - Kerksken 168 165
    22 20 Erik Laurier - Ronse 168 164
    23 23 Peter Bruyneel - Horebeke 167 162
    24 24 Jelle Seys - Wervik 167 162
    25 30 Luc Loquet - Kluisbergen 167 159
    26 27 Tyben D'haeze - Maarkedal 166 160
    27 32 Luc Vandriessche - Heurne 166 158
    28 25 Michel Roman - Kluisbergen 165 161
    29 26 William Vermeulen - Oudenaarde 165 160
    30 34 Luc Vander Putten - Geraardsbergen 165 158
    31 28 Gino Baert - Hansdonk 164 160
    32 42 Gunther Van Den Berghe - Merelbeke 164 156
    33 29 Antoine Walraed - Moortsele 163 159
    34 33 Guy Schietecatte - Volkegem 163 158
    35 39 Tom Limpens - Oudenhove 163 157
    36 40 Giovanni Desmet - Zulte 163 157
    37 31 Kenny Van Nieuwenhove - Elst 162 158
    38 35 Johan Herman - Oudenaarde 162 157
    39 38 Martin Schiettecatte - Nukerke 162 157
    40 36 Andy Van Hecke - Zwalm 161 157

    08-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTAND SEIZOEN 2018-2019 - DEEL 2
    41 37 Wim Van Bellingen - Gavere 161 157
    42 41 Joris Holvoet - Kruishoutem 161 156
    43 52 Yves Pyck - Aalst 161 154
    44 43 Jean-Bernard Devrieze - Oudenaarde 160 156
    45 44 Ronny Crombez - Zwalm 160 156
    46 48 Luc Wachtelaer - Wetteren 160 154
    47 49 Eric De Leurere - Wortegem 160 154
    48 51 Lieven Van Der Linden - Zottegem 160 154
    49 54 Frederik Bouten - Langemark 160 154
    50 45 Luc Van Damme - Zingem 159 155
    51 46 Kurt Dhont - Asper 159 155
    52 47 Robin Collyns - Geraardsbergen 159 155
    53 50 Adrien Putman - Oudenaarde 158 154
    54 53 Jean-Pierre De Keyzer - Heestert 158 154
    55 55 Wim Vermeer - Oudenaarde 158 153
    56 58 Willy Persoons - Kluisbergen 158 152
    57 63 Bart D'Haeze - Maarkedal 158 151
    58 64 Jeroen Baert - Oudenaarde 158 151
    59 60 Eddy De Schamphelaere - Baaigem 157 152
    60 69 Frans Ornelis - Waregem 157 150
    61 56 Bert Schietecatte - Oudenaarde 156 153
    62 57 Mario Van Schorisse - Horebeke 156 153
    63 59 Luc Maes - Nazareth 156 152
    64 61 Pieter Danneels - Deinze 156 152
    65 70 Luc Piens - Dikkelvenne 156 149
    66 65 Humphrey Bauters - Berchem 155 151
    67 66 Nico Beyens - Gent 155 150
    68 67 Marc Anno - Oudenaarde 155 150
    69 68 Johan Vercruyssen - Oudenaarde 155 150
    70 71 Sven De Smet - Zottegem 155 149
    71 72 Dirk Goeman - Oudenaarde 155 149
    72 76 Johan Cottenier - Otegem 155 149
    73 79 Filip Hellebaut - Nederzwalm 155 148
    74 62 Franky Vandekerckhove - Meulebeke 154 152
    75 73 Franjo Roman - Maarkedal 154 149
    76 74 Michel Wangermez - Brakel 154 149
    77 78 Peter Lodens - Oudenaarde 154 148
    78 75 Pascal Vilyn - Oudenaarde 153 149
    79 81 Benny Van Strijthem - Brakel 153 147
    80 84 Roland Van Den Broecke - Oudenaarde 153 147

    07-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTAND SEIZOEN 2018-2019 - DEEL 3
    81 77 Remi Eeckhout - Horebeke 152 148
    82 80 Marc Claeys - Zomergem 152 148
    83 82 Emiel De Wreede - Beveren 152 147
    84 88 Stefan Dubus - Ronse 152 146
    85 89 Robert De Moor - Dikkelvenne 152 146
    86 90 Geert Roos - Ronse 152 146
    87 83 Pieter De Coker - Nazareth 151 147
    88 87 Patrick Reynaert - Oudenaarde 151 146
    89 91 Jonathan Forè - Eeklo 151 146
    90 93 Janik De Poortere - Oudenaarde 151 146
    91 95 David Kerkhove - Waregem 151 145
    92 97 Johan Verleye - Waregem 151 144
    93 94 Alex Melis - Beveren-Waas 150 145
    94 100 Gino Goossens - Steenhuize 150 144
    95 102 Xavier Hanssens - Oudenaarde 150 143
    96 85 Luc Coppens Erpe-Mere 149 147
    97 86 Steven Raevens - Kluisbergen 149 146
    98 99 Nico De Vos - Brakel 149 144
    99 101 Jurgen Vilyn - Oudenaarde 149 143
    100 103 Gert Vander Haeghen - Oudenaarde 149 143
    101 105 Jo De Tandt - Oudenaarde 149 143
    102 107 Angelo Van Slycke - Zomergem 149 143
    103 108 Arthur Van Loo - Evergem 149 143
    104 110 Niels De Smet - Pittem 149 142
    105 92 Peter De Smet - Brakel 148 146
    106 96 Sven Collyns - Geraardsbergen 148 145
    107 98 Frank Gheysen - Wortegem-Petegem 148 144
    108 104 Andy de Langhe - Brakel 148 143
    109 106 Eddy Dhondt - Oudenaarde 148 143
    110 111 Johan Dhaene - Evergem 147 142
    111 109 Yves Mejor - Oudenaarde 146 142
    112 112 Mario De Smet  - Michelbeke 146 141
    113 113 Paul Coppens - St.Blasius Boekel 146 141
    114 115 Wouter Vandenbergh - Ename 146 141
    115 118 Marc Truyen - Zwalm 146 140
    116 117 Ghislain Rigolle - Oudenaarde 145 140
    117 120 Matthias Lecluyse - Deinze 145 139
    118 127 Peter Ketsman - Oudenaarde 145 137
    119 119 Gunther Martens - Merelbeke 144 139
    120 125 Redgy Taildeman - Zottegem 144 138

    06-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTAND SEIZOEN 2018-2019 - DEEL 4
    121 122 Frank Vaneeckhout - Avelgem 143 139
    122 123 Stijn De Bleeker - Kluisbergen 143 138
    123 114 Dirk Verleye - Waregem 142 141
    124 126 Gentil Dossche - Dendermonde 142 138
    125 129 Anicq Vanheuverswyn - Ename 142 137
    126 130 Jurgen Lataer - Oudenaarde 142 137
    127 133 Hans Dupont - Zottegem 142 136
    128 116 Wouter Leyman - Nederename 141 141
    129 128 René Bogaert - Gavere 141 137
    130 132 Elias Wangermez - Brakel 141 136
    131 121 Ulrich Maheur - Zulte 139 139
    132 124 Rudy De Clercq - Oudenaarde 139 138
    133 131 Gio Martens - Ename 139 137
    134 135 Geert Verstraeten - Zingem 139 135
    135 134 Peter Motte - Oudenaarde 138 135
    136 136 Peter Browaeys - Oudenaarde 138 134
    137 138 Willy De Couvreur - Brakel 138 134
    138 140 Marc Lycke - Oostkamp 138 133
    139 137 Jan Bauters - Brakel 137 134
    140 141 Jan De Wulf - Drongen 136 133
    141 146 Philippe Vandenhende - Nazareth 136 131
    142 139 Stefaan Devisscher - Gavere 135 133
    143 142 Mario Manhaeghe - Wortegem-Petegem 135 132
    144 143 Rudy De Backer - Brakel 135 132
    145 144 Jeroen Degroote - Haasdonk 135 131
    146 145 Adelin De Meulemeester - Oudenaarde 135 131
    147 147 Steven Vandenbroucke - Waarmaarde 135 130
    148 148 Gino Viaene - Oudenaarde 135 128
    149 149 Ides Dubelloy - Zottegem 132 128
    150 152 Wilfried Aernoudt - Snellegem 132 125
    151 150 Frank Spiessens - Vichte 130 127
    152 151 Kevin Eggermont - Zwevegem 130 127
    153 154 Joël Martens - Gavere 130 125
    154 155 Kurt Cauwenbergh - Leest 126 122
    155 153 Luc Declercq - Kluisbergen 125 125
    156 156 Luc De Bruyne - Boeckhout 122 118
    157 157 Jacques Cans - Landen 113 110
    158 158 Marc De Staercke - Brakel 103 99
    159 159 Luc Pacque - Lembeke 91 87

    05-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTAND DERDE PERIODE - DEEL 1
    Klassering Klassering Naam - woonplaats Punten Punten
    deze week vorige week   deze week vorige week
    1 1 Jos Lenaerts - Tessenderlo 62 56
    3 11 Gunther Van Den Berghe - Merelbeke 60 52 10 res. wed.
              5 eerste res. wed.
    2 2 Luc Wachtelaer - Wetteren 60 54 10 res. wed.
    4 eerste res. wed.
    5 14 Luc Vandriessche - Heurne 59 51
    7 13 Willy Vandekerckhove - Meulebeke 58 51
             
    4 6 Jurgen De Geyter - Zottegem 59 53
    6 3 Philippe Laemont - Zomergem 58 54
    8 5 Erik Laurier - Ronse 57 53
    9 7 Wim Vermeer - Oudenaarde 57 52
    10 12 Michel Wangermez - Brakel 57 52
    11 16 Koen de Loof - Oudenaarde 57 51
    12 18 Tyben D'haeze - Maarkedal 57 51
    13 27 Jeroen Baert - Oudenaarde 57 50
    14 28 Patrick Haezebaut - Zottegem 57 50
    15 29 Bramme Forment - Kluisbergen 57 50
    16 37 Luc Loquet - Kluisbergen 57 49
    17 4 Luc De Bleeker - Kluisbergen 56 53
    18 9 Antoine Walraed - Moortsele 56 52
    19 15 Guy Schietecatte - Volkegem 56 51
    20 21 Benjamin Vekeman - Brakel 56 50
    21 24 Franky Devriese - Asper 56 50
    22 25 Danny Roos - Michelbeke 56 50
    23 8 Freddy De Vleeschouwer - Kerksken 55 52
    24 10 Luc Dekens - Oudenaarde 55 52
    25 17 Adrien Putman - Oudenaarde 55 51
    26 19 Ronny Crombez - Zwalm 55 51
    27 22 William Vermeulen - Oudenaarde 55 50
    28 26 Joeri Devreese - Landegem 55 50
    29 31 Wouter Beulque - Deerlijk 55 49
    30 32 Sven De Smet - Zottegem 55 49
    31 20 Luc Van Damme - Zingem 54 50
    32 23 Frank Gheysen - Wortegem-Petegem 54 50
    33 33 Peter Bruyneel - Horebeke 54 49
    34 35 Clement Heyse - Oudenaarde 54 49
    35 40 Eric De Leurere - Wortegem 54 48
    36 48 Roland Van Den Broecke - Oudenaarde 54 48
    37 50 Xavier Hanssens - Oudenaarde 54 47
    38 60 Luc Vander Putten - Geraardsbergen 54 47
    39 30 Jan t'Kindt - Eine 53 49
    40 34 Luc Maes - Nazareth 53 49

    04-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTAND DERDE PERIODE - DEEL 2
    41 39 Jelle Seys - Wervik 53 48
    42 43 Franjo Roman - Maarkedal 53 48
    43 52 David Kerkhove - Waregem 53 47
    44 55 Lieven Van Der Linden - Zottegem 53 47
    45 57 Dirk Goeman - Oudenaarde 53 47
    46 68 Yves Pyck - Aalst 53 46
    47 70 Niels De Smet - Pittem 53 46
    48 36 Bert Schietecatte - Oudenaarde 52 49
    49 38 Pieter Danneels - Deinze 52 48
    50 42 Andy Van Hecke - Zwalm 52 48
    51 44 Jean-Bernard Devrieze - Oudenaarde 52 48
    52 45 Jean-Pierre De Keyzer - Heestert 52 48
    53 47 Robin Collyns - Geraardsbergen 52 48
    54 49 Bert Cauwenberg - Vrasene 52 48
    55 51 Eddy De Schamphelaere - Baaigem 52 47
    56 53 Johan Herman - Oudenaarde 52 47
    57 54 Emiel De Wreede - Beveren 52 47
    58 62 Martin Schiettecatte - Nukerke 52 47
    59 67 Robert De Moor - Dikkelvenne 52 46
    60 69 Luc Vekeman - Zwalm 52 46
    61 75 Johan Cottenier - Otegem 52 46
    62 76 Luc Piens - Dikkelvenne 52 45
    63 41 Erwin Merchiers - Elst 51 48
    64 46 Jan Bauters - Brakel 51 48
    65 58 Pieter De Coker - Nazareth 51 47
    66 59 Pascal Vilyn - Oudenaarde 51 47
    67 61 Wim Van Bellingen - Gavere 51 47
    68 64 Eddy Lampe - Oudenaarde 51 46
    69 66 Alex Melis - Beveren-Waas 51 46
    70 72 Johan Dhaene - Evergem 51 46
    71 78 Stefan Dubus - Ronse 51 45
    72 79 Geert Roos - Ronse 51 45
    73 81 Redgy Taildeman - Zottegem 51 45
    74 83 Angelo Van Slycke - Zomergem 51 45
    75 87 Matthias Lecluyse - Deinze 51 45
    76 89 Frederik Bouten - Langemark 51 45
    77 91 Arthur Van Loo - Evergem 51 45
    78 56 Sven Collyns - Geraardsbergen 50 47
    79 63 Kenny Van Nieuwenhove - Elst 50 46
    80 65 Michel Roman - Kluisbergen 50 46

    03-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTAND DERDE PERIODE - DEEL 3
    81 73 Gino Baert - Hansdonk 50 46
    82 74 Marc Claeys - Zomergem 50 46
    83 77 Nico Beyens - Gent 50 45
    84 80 Joris Holvoet - Kruishoutem 50 45
    85 82 Marc Anno - Oudenaarde 50 45
    86 85 Jurgen Lataer - Oudenaarde 50 45
    87 93 Benny Van Strijthem - Brakel 50 44
    88 96 Gert Vander Haeghen - Oudenaarde 50 44
    89 104 Giovanni Desmet - Zulte 50 44
    90 108 Bart D'Haeze - Maarkedal 50 43
    91 86 Kurt Dhont - Asper 49 45
    92 90 Humphrey Bauters - Berchem 49 45
    93 92 Mario De Smet  - Michelbeke 49 44
    94 97 Jonathan Forè - Eeklo 49 44
    95 98 Janik De Poortere - Oudenaarde 49 44
    96 99 Wouter Vandenbergh - Ename 49 44
    97 102 Nico De Vos - Brakel 49 44
    98 106 Willy Persoons - Kluisbergen 49 43
    99 107 Jo De Tandt - Oudenaarde 49 43
    100 111 Marc Truyen - Zwalm 49 43
    101 115 Gino Goossens - Steenhuize 49 43
    102 128 Filip Hellebaut - Nederzwalm 49 42
    103 131 Peter Ketsman - Oudenaarde 49 41
    104 84 Mario Van Schorisse - Horebeke 48 45
    105 95 Kurt Cauwenbergh - Leest 48 44
    106 100 Geert Verstraeten - Zingem 48 44
    107 110 Ghislain Rigolle - Oudenaarde 48 43
    108 112 Johan Vercruyssen - Oudenaarde 48 43
    109 113 Gunther Martens - Merelbeke 48 43
    110 119 Jurgen Vilyn - Oudenaarde 48 42
    111 130 Tom Limpens - Oudenhove 48 42
    112 132 Wilfried Aernoudt - Snellegem 48 41
    113 71 Dirk Verleye - Waregem 47 46
    114 88 Franky Vandekerckhove - Meulebeke 47 45
    115 94 Steven Raevens - Kluisbergen 47 44
    116 103 Jacques Cans - Landen 47 44
    117 105 Remi Eeckhout - Horebeke 47 43
    118 109 Jeroen Degroote - Haasdonk 47 43
    119 114 Willy De Couvreur - Brakel 47 43
    120 116 Frank Vaneeckhout - Avelgem 47 43

    02-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTAND DERDE PERIODE - DEEL 4
    121 117 Marc Lycke - Oostkamp 47 42
    122 120 Patrick Reynaert - Oudenaarde 47 42
    123 125 Eddy Dhondt - Oudenaarde 47 42
    124 127 Anicq Vanheuverswyn - Ename 47 42
    125 129 Philippe Vandenhende - Nazareth 47 42
    126 121 Luc Pacque - Lembeke 46 42
    127 122 Yves Mejor - Oudenaarde 46 42
    128 124 René Bogaert - Gavere 46 42
    129 126 Adelin De Meulemeester - Oudenaarde 46 42
    130 118 Mario Manhaeghe - Wortegem-Petegem 45 42
    131 135 Gentil Dossche - Dendermonde 45 41
    132 138 Paul Coppens - St.Blasius Boekel 45 40
    133 139 Stijn De Bleeker - Kluisbergen 45 40
    134 146 Peter Lodens - Oudenaarde 45 39
    135 147 Hans Dupont - Zottegem 45 39
    136 101 Ulrich Maheur - Zulte 44 44
    137 133 Jan De Wulf - Drongen 44 41
    138 134 Frank Spiessens - Vichte 44 41
    139 137 Kevin Eggermont - Zwevegem 44 41
    140 141 Peter Browaeys - Oudenaarde 44 40
    141 144 Andy de Langhe - Brakel 44 39
    142 150 Johan Verleye - Waregem 44 37
    143 151 Gino Viaene - Oudenaarde 44 37
    144 123 Rudy De Clercq - Oudenaarde 43 42
    145 136 Luc Coppens Erpe-Mere 43 41
    146 140 Rudy De Backer - Brakel 43 40
    147 157 Frans Ornelis - Waregem 43 36
    148 142 Gio Martens - Ename 42 40
    149 149 Ides Dubelloy - Zottegem 42 38
    150 152 Joël Martens - Gavere 42 37
    151 143 Stefaan Devisscher - Gavere 41 39
    152 145 Peter De Smet - Brakel 41 39
    153 148 Peter Motte - Oudenaarde 41 38
    154 153 Marc De Staercke - Brakel 41 37
    155 156 Elias Wangermez - Brakel 41 36
    156 159 Steven Vandenbroucke - Waarmaarde 40 35
    157 158 Luc De Bruyne - Boeckhout 39 35
    158 154 Wouter Leyman - Nederename 37 37
    159 155 Luc Declercq - Kluisbergen 36 36

    01-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPEELDAG 30 : LIJST 1 en 2
    LIJST 1 :

    Speeldag 30 : 13 en 14 april

    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

    AA Gent - Antwerp

     1  1  1  2  1  1  1  1  2  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  2

    RC Genk - Cl Brugge

     2  X  X  X  2  1  1  2  2  2  X  2  1  1  X  X  2  X  1  1

    Deinze - Oudenaarde

     1  1  1  1  1  1  1  1  1  2  1  1  1  X  1  X  1  1  1  1

    Dender - Tessenderlo

     1  1  1  X  2  2  X  1  2  1  2  2  2  1  2  2  1  1  1  2

    Ronse - Diegem

     X  2  X  1  1  1  1  1  X  1  2  1  1  1  1  1  1  1  1  1

    Eppegem - Brakel

     X  X  1  2  2  1  2  1  2  1  1  2  2  2  1  2  2  2  2  X

    Merelbeke - Zelzate

     1  1  1  1  1  1  1  1  1  2  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1

    Aalter - Ninove

     X  2  2  X  2  2  2  2  1  2  1  1  2  2  2  X  1  X  1  2

    Meerbeke - Kluisb. Sp

     1  1  2  2  X  2  X  1  2  2  1  2  2  1  1  1  2  1  1  2

    Horebeke - Eine

     1  2  2  1  X  1  1  2  2  2  2  1  1  X  2  X  2  1  1  2

    Maarkedal - Gav-Asper

     2  X  X  2  2  1  2  2  2  1  2  2  1  2  2  2  1  2  2  2

    Huise-Ouw - Volkegem

     1  1  X  2  1  1  1  1  1  1  1  1  1  X  1  1  2  1  1  1

     Reserve :

                                           

    Deerlijk - Vlamertinge

     1  1  1  1  1  1  1  1  X  2  1  1  1  X  1  X  1  1  2  1

    Moen - Otegem

     1  1  1  2  1  2  1  1  1  1  1  2  1  -  2  X  1  2  1  X

     Aantal juist

     4  5  5  2  4  7  4  6  6  5  6  3  6  3  7  3  3  3  4  7

    LIJST 2 :

    Speeldag 30 : 13 en 14 april

    21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

    AA Gent - Antwerp

     1  2  1  1  X  1  1  1  1  X  2  1  1  X  1  X  1  1  1  1

    RC Genk - Cl Brugge

     2  1  1  2  2  1  1  2  2  X  X  1  2  2  1  2  X  1  2  2

    Deinze - Oudenaarde

     1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  2  1  1  1  1  1  1  1  1

    Dender - Tessenderlo

     2  1  1  1  1  1  1  2  1  2  2  X  1  1  1  1  2  1  2  2

    Ronse - Diegem

     2  1  1  1  2  1  1  2  1  1  1  1  X  X  2  2  X  1  2  1

    Eppegem - Brakel

     1  1  1  2  2  2  1  2  1  2  2  2  1  2  1  2  2  1  1  2

    Merelbeke - Zelzate

     1  1  1  1  X  1  1  1  1  1  X  1  X  1  1  1  1  1  1  1

    Aalter - Ninove

     1  2  1  2  2  2  1  2  2  X  X  2  1  1  2  2  1  2  2  1

    Meerbeke - Kluisb. Sp

     1  1  1  1  1  1  1  X  1  1  2  1  2  1  1  1  X  2  1  1

    Horebeke - Eine

     2  2  2  2  2  2  X  2  1  1  2  1  1  2  2  X  2  1  2  2

    Maarkedal - Gav-Asper

     2  1  2  2  1  2  2  2  2  2  2  1  X  X  2  2  2  2  2  2

    Huise-Ouw - Volkegem

     1  2  1  1  1  1  1  1  1  1  1  2  2  1  1  1  1  1  2  1

     Reserve :

                                           

    Deerlijk - Vlamertinge

     1  1  1  1  1  1  1  2  1  1  X  1  X  X  1  1  1  1  1  1

    Moen - Otegem

     2  2  1  2  2  -  1  1  1  X  2  1  X  1  2  1  X  1  1  2

     Aantal juist

     6  8  6  5  7  6  5  5  5  4  6  4  4  5  7  4  5  5  6  5


    27-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPEELDAG 30 : LIJST 3 en 4
    LIJST 3 :

    Speeldag 30 : 13 en 14 april

    41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60

    AA Gent - Antwerp

       2  1  1  1  1  1  1  X  1  1  1  2  1  1  1  1  1  2  1

    RC Genk - Cl Brugge

       X  1  X  X  1  X  X  X  X  1  2  X  2  2  X  1  2  1  X

    Deinze - Oudenaarde

       1  1  1  1  2  1  1  1  1  2  1  2  1  2  1  1  1  1  1

    Dender - Tessenderlo

       1  2  2  1  1  2  1  1  1  1  2  2  2  2  2  X  X  2  2

    Ronse - Diegem

       X  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  2  1  1  1  1  1

    Eppegem - Brakel

       1  1  2  2  2  2  1  2  2  2  1  1  2  1  1  X  2  2  1

    Merelbeke - Zelzate

       1  1  1  1  1  1  1  1  1  2  1  2  1  1  1  1  1  1  1

    Aalter - Ninove

       2  2  2  X  1  2  1  X  1  1  1  2  1  2  2  1  2  2  2

    Meerbeke - Kluisb. Sp

       X  1  2  1  1  1  1  2  1  X  1  1  1  2  1  1  X  2  1

    Horebeke - Eine

       2  2  2  2  1  2  X  X  2  X  2  2  2  2  X  1  X  1  2

    Maarkedal - Gav-Asper

       2  2  2  2  1  2  1  2  1  1  2  2  2  2  2  2  1  2  2

    Huise-Ouw - Volkegem

       1  1  1  1  1  1  1  X  1  1  2  1  1  1  1  1  1  1  1

     Reserve :

                                           

    Deerlijk - Vlamertinge

       2  1  1  1  1  1  1  X  1  1  1  1  1  2  1  1  1  2  X

    Moen - Otegem

       X  2  1  1  1  1  X  X  1  2  1  2  2  2  X  1  X  1  X

     Aantal juist

     0  7  8  5  4  4  6  5  1  5  3  5  6  5  5  6  4  4  6  7

    LIJST 4 :

    Speeldag 30 : 13 en 14 april

    61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80

    AA Gent - Antwerp

     1  1  1  1  1  1  1  2  1  1  2  1  1  1  X  X  1  1  X  1

    RC Genk - Cl Brugge

     2  1  2  X  2  2  2  2  X  2  2  2  2  2  2  X  2  X  X  1

    Deinze - Oudenaarde

     1  1  1  1  1  1  1  1  X  1  2  2  1  1  1  1  1  1  1  1

    Dender - Tessenderlo

     2  2  2  1  2  X  2  2  2  2  2  2  2  1  2  2  1  1  2  X

    Ronse - Diegem

     1  1  1  1  2  1  1  1  1  2  2  1  2  X  X  1  2  X  1  1

    Eppegem - Brakel

     X  X  2  1  1  2  1  2  2  X  2  X  X  X  X  1  2  2  1  1

    Merelbeke - Zelzate

     1  1  1  1  1  1  1  2  1  2  2  1  1  1  1  1  1  2  1  1

    Aalter - Ninove

     1  X  2  1  2  2  1  2  1  2  2  2  2  1  2  1  2  2  X  2

    Meerbeke - Kluisb. Sp

     1  1  1  2  X  1  2  1  X  2  2  2  1  1  2  X  1  1  1  1

    Horebeke - Eine

     X  2  2  2  2  2  2  X  2  2  2  2  2  2  1  2  2  X  X  X

    Maarkedal - Gav-Asper

     2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  1  X  2

    Huise-Ouw - Volkegem

     X  1  1  1  1  1  1  1  1  1  2  1  1  X  1  1  1  X  1  2

     Reserve :

                                           

    Deerlijk - Vlamertinge

     1  2  1  1  1  1  1  2  1  X  2  1  1  1  2  1  1  1  2  1

    Moen - Otegem

     1  1  1  1  1  X  1  1  2  2  2  1  1  1  2  1  1  X  X  2

     Aantal juist

     3  6  6  4  6  4  5  6  3  5  4  4  6  4  5  5  5  5  5  5


    26-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPEELDAG 30 : LIJST 5 en 6
    LIJST 5 :

    Speeldag 30 : 13 en 14 april

    81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

    AA Gent - Antwerp

     1  1  1  1  1  1  1  X  2  1  1  X  X  1  1  2  1  1  1  1

    RC Genk - Cl Brugge

     2  1  2  1  X  X  1  2  2  2  X  2  2  2  2  2  1  X  2  2

    Deinze - Oudenaarde

     1  1  1  2  1  1  1  1  X  1  2  1  1  1  1  1  1  1  1  X

    Dender - Tessenderlo

     1  2  2  2  2  1  2  2  2  2  2  1  2  2  2  2  2  X  2  1

    Ronse - Diegem

     1  1  X  1  1  1  1  X  X  1  1  1  2  1  1  1  1  X  2  1

    Eppegem - Brakel

     1  2  2  2  2  2  1  X  2  X  2  2  X  2  2  1  1  X  X  2

    Merelbeke - Zelzate

     1  1  1  X  2  1  1  1  X  1  1  2  1  1  1  1  2  X  1  1

    Aalter - Ninove

     2  1  2  1  1  X  2  X  2  2  X  1  2  2  2  1  1  2  X  2

    Meerbeke - Kluisb. Sp

     1  1  1  1  X  X  2  2  X  2  1  1  1  1  1  1  1  1  2  2

    Horebeke - Eine

     2  1  2  2  2  2  2  X  2  2  X  2  2  2  2  2  2  2  2  1

    Maarkedal - Gav-Asper

     2  2  2  1  2  2  1  2  2  2  2  2  2  2  2  1  2  X  2  2

    Huise-Ouw - Volkegem

     1  1  1  2  X  1  2  2  X  1  1  2  1  1  2  1  1  1  1  1

     Reserve :

                                           

    Deerlijk - Vlamertinge

     1  1  1  1  2  X  1  X  2  X  X  1  1  1  1  1  1  1  1  2

    Moen - Otegem

     X  1  1  1  1  X  1  2  X  2  1  2  1  1  1  1  1  X  2  2

     Aantal juist

     6  5  7  6  3  3  7  3  6  5  3  3  6  6  5  8  7  7  4  2

    LIJST 6 :

    Speeldag 30 : 13 en 14 april

    101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120

    AA Gent - Antwerp

     1  1  X  1  1  1  1  1    1  1  X  1  1  2  1  1  1  1  1

    RC Genk - Cl Brugge

     2  X  2  2  X  X  1  X    2  1  2  X  1  2  1  2  X  X  1

    Deinze - Oudenaarde

     1  2  1  1  1  1  1  X    1  1  1  1  1  1  1  1  1  2  1

    Dender - Tessenderlo

     1  2  2  1  1  2  2  1    1  2  1  2  1  1  2  1  2  1  1

    Ronse - Diegem

     1  1  1  1  1  1  2  1    1  1  1  1  2  1  1  1  X  1  X

    Eppegem - Brakel

     1  2  1  2  1  2  2  X    1  1  2  X  2  2  2  2  2  2  1

    Merelbeke - Zelzate

     1  1  1  1  1  1  1  1    1  1  1  1  1  X  1  1  1  1  1

    Aalter - Ninove

     2  2  2  2  2  2  X  1    2  1  2  2  1  X  X  2  2  2  X

    Meerbeke - Kluisb. Sp

     1  2  1  1  2  2  2  X    1  2  1  1  2  X  1  1  X  1  1

    Horebeke - Eine

     2  2  1  2  2  1  2  X    2  2  X  2  2  X  2  X  X  2  2

    Maarkedal - Gav-Asper

     2  1  X  2  2  2  2  2    2  2  2  2  1  2  1  2  2  2  2

    Huise-Ouw - Volkegem

     1  2  2  1  1  1  1  1    1  1  1  1  X  1  1  1  1  1  1

     Reserve :

                                           

    Deerlijk - Vlamertinge

     1  1  1  1  1  X  1  X    1  1  1  1  1  1  1  1  X  X  1

    Moen - Otegem

     1  2  1  1  1  1  1  X    1  1  1  X  1  2  1  1  X  X  X

     Aantal juist

     6  4  5  5  5  4  5  1  0  6  6  4  6  4  4  7  4  5  4  7


    25-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPEELDAG 30 : LIJST 7 en 8
    LIJST 7 :

    Speeldag 30 : 13 en 14 april

    121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140

    AA Gent - Antwerp

     2  1  1  1  1  2  1  1  1  1  1    1  1  1  1  1  X  1  1

    RC Genk - Cl Brugge

     2  1  2  2  X  2  X  2  2  X  1    1  2  1  2  X  1  2  2

    Deinze - Oudenaarde

     1  1  2  2  1  X  1  1  1  1  1    1  1  1  1  1  1  1  1

    Dender - Tessenderlo

     2  X  1  2  1  1  2  X  2  1  2    1  2  2  1  1  2  2  1

    Ronse - Diegem

     1  1  1  X  1  2  1  1  1  1  1    1  1  2  1  1  2  1  1

    Eppegem - Brakel

     2  2  2  X  2  1  2  2  1  2  2    2  1  X  2  2  X  1  2

    Merelbeke - Zelzate

     1  1  1  1  1  2  1  1  1  1  1    2  1  1  1  1  1  1  1

    Aalter - Ninove

     2  X  2  2  2  1  1  2  X  1  2    2  2  1  1  1  2  2  2

    Meerbeke - Kluisb. Sp

     1  2  2  X  1  X  2  2  1  1  1    1  2  2  2  1  1  2  1

    Horebeke - Eine

     2  2  1  X  1  X  2  2  2  2  1    2  1  2  1  2  X  2  2

    Maarkedal - Gav-Asper

     2  2  1  2  2  2  1  2  2  2  2    1  2  2  1  2  1  2  2

    Huise-Ouw - Volkegem

     1  1  1  1  1  2  1  1  1  1  1    1  1  2  2  1  2  1  X

     Reserve :

                                           

    Deerlijk - Vlamertinge

     1  X  1  X  1  2  1  2  1  X  1    2  1  1  2  1  X  1  1

    Moen - Otegem

     2  1  1  X  1  1  1  X  1  X  1    1  2  1  1  1  2  2  1

     Aantal juist

     7  4  3  4  4  2  5  4  6  4  6  0  7  5  4  2  4  6  6  4

    LIJST 8 :

    Speeldag 30 : 13 en 14 april

    141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160

    AA Gent - Antwerp

       1  1  1  1  X  X  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1

    RC Genk - Cl Brugge

       2  1  2  2  1  2  1  2  X  1  2  1  X  X  X  1  1  2  X

    Deinze - Oudenaarde

       1  1  1  1  1  1  1  1  1  X  1  1  1  1  1  2  1  1  1

    Dender - Tessenderlo

       2  1  2  2  2  2  2  2  2  1  1  1  2  X  X  1  2  2  1

    Ronse - Diegem

       1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  X  1  1  1  1  1  1  2

    Eppegem - Brakel

       2  2  1  X  2  X  X  1  2  2  1  2  2  1  1  1  1  2  2

    Merelbeke - Zelzate

       1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  2  1  1  1  1  1  1

    Aalter - Ninove

       1  1  2  1  1  X  2  X  X  X  1  2  2  2  2  1  1  X  X

    Meerbeke - Kluisb. Sp

       2  1  1  1  1  2  2  1  2  1  2  2  1  1  1  1  2  X  1

    Horebeke - Eine

       2  1  2  2  1  2  1  X  2  X  1  2  2  2  2  X  2  2  X

    Maarkedal - Gav-Asper

       2  2  1  2  X  2  2  2  2  1  2  2  X  2  2  2  2  2  2

    Huise-Ouw - Volkegem

       1  1  1  1  1  1  1  1  1  X  X  1  1  1  1  1  1  1  1

     Reserve :

                                           

    Deerlijk - Vlamertinge

       2  1  1  2  X  X  1  1  1  X  1  2  1  X  X  1  1  1  2

    Moen - Otegem

       1  1  X  2  X  2  1  2  1  1  X  1  2  1  1  1  X  X  1

     Aantal juist

     0  4  4  8  5  5  4  5  5  4  3  2  6  6  6  6  4  6  4  3


    24-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST - WEEK 29 - DEEL 1
    Klassering Lidnr. Naam - woonplaats Punten
    1 7 Jan t'Kindt - Eine 10
    2 44 Eddy De Schamphelaere - Baaigem 9
    3 81 Lieven Van Der Linden - Zottegem 9
    4 83 Jeroen Baert - Oudenaarde 9
    5 96 Gunther Van Den Berghe - Merelbeke 9
    6 15 Luc Piens - Dikkelvenne 8
    7 18 Mario Manhaeghe - Wortegem-Petegem 8
    8 21 Jurgen Vilyn - Oudenaarde 8
    9 53 Robert De Moor - Dikkelvenne 8
    10 57 Philippe Laemont - Zomergem 8
    11 63 Franky Devriese - Asper 8
    12 64 René Bogaert - Gavere 8
    13 68 Danny Roos - Michelbeke 8
    14 74 Adelin De Meulemeester - Oudenaarde 8
    15 93 Jos Lenaerts - Tessenderlo 8
    16 101 Dirk Goeman - Oudenaarde 8
    17 105 Franjo Roman - Maarkedal 8
    18 114 Gentil Dossche - Dendermonde 8
    19 129 Matthias Lecluyse - Deinze 8
    20 135 Wim Van Bellingen - Gavere 8
    21 137 Erik Laurier - Ronse 8
    22 141 Ulrich Maheur - Zulte 8
    23 146 Steven Vandenbroucke - Waarmaarde 8
    24 2 Wim Vermeer - Oudenaarde 7
    25 5 Luc Van Damme - Zingem 7
    26 8 Luc Wachtelaer - Wetteren 7
    27 23 Sven De Smet - Zottegem 7
    28 27 Peter Bruyneel - Horebeke 7
    29 35 Xavier Hanssens - Oudenaarde 7
    30 38 Stijn De Bleeker - Kluisbergen 7
    31 41 Luc Declercq - Kluisbergen 7
    32 45 Pieter Danneels - Deinze 7
    33 46 Yves Mejor - Oudenaarde 7
    34 50 William Vermeulen - Oudenaarde 7
    35 51 Jan De Wulf - Drongen 7
    36 54 Clement Heyse - Oudenaarde 7
    37 55 Jelle Seys - Wervik 7
    38 76 Johan Herman - Oudenaarde 7
    39 80 Anicq Vanheuverswyn - Ename 7
    40 82 Joeri Devreese - Landegem 7



    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto



    Laatste commentaren

    Archief per maand
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 02-2019
  • 01-2019
  • 12-2018
  • 11-2018
  • 10-2018
  • 09-2018
  • 08-2018
  • 07-2018
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 04-2018
  • 03-2018
  • 02-2018
  • 01-2018
  • 12-2017
  • 02-2017
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!