SEIZOEN 14 :
En zo kwam er een
einde aan het
veertiende seizoen
van 'onze pronostiek'

EINDSTAND SEIZOEN 2021 - 2022: 
1. Eddy Anno - Zingem
2. Dirk Devrieze - Zingem
3. Koen De Loof - Oudenaarde

EERSTE PERIODE:
Erik Laurier uit
Ronse is de winnaar
van de eerste periode

TWEEDE PERIODE: 
Guy De Potter uit
Zwalm is de winnaar
van de tweede periode

DERDE PERIODE: 
Antoine Walraed uit
Moortsele is de 
winnaar van de 
derde periode. 

SEIZOENSRECORD:
Het seizoensrecord
lag nooit hoger
dan 10 punten.

Ook dit seizoen 
ontvingen we opnieuw
slecht nieuws.
Alweer heeft ons 
een lid veel te vroeg
verlaten.
Benny Van Strijthem,
met lidnummer 9,
uit Middelkerke 
is overleden op 
67-jarige leeftijd.
Heel veel sterkte 
aan de familie, 
vrienden en
mensen die Benny
hebben gekend!

Foto
Foto
Foto

Onze pronostiek onder toeziend oog
van Patrick De Poortere.
Patrick zorgt voor het mailen, invullen,
verbeteren en de rangschikking.
Foto

Wim Vermeer zorgt voor de wekelijkse samenstelling.
Foto
Foto
Winnaar seizoen 2020-2021:
Jurgen De Geyter - Zottegem
Foto

Winnaar seizoen 2019-2020:
Benjamin Vekeman - Hemelveerdegem
Foto

Winnaar seizoen 2018-2019:
Jurgen De Geyter - Zottegem
Foto

Winnaar seizoen 2017-2018:
Koen De Loof - Oudenaarde
Foto

Winnaar seizoen 2016-2017 :
Luc De Bleeker - Kluisbergen
(† 12-05-2020) 
Foto

Winnaar seizoen 2015-2016 :
Benjamin Vekeman - Brakel
Foto

Winnaar seizoen 2014-2015 :
Franky Devrieze - Asper
Foto

Winnaar seizoen 2013-2014 :
Luc Vekeman - Zwalm
Foto

Winnaar seizoen 2012-2013 :  
Wim De Bleeker - Oudenaarde

Foto

Winnaar seizoen 2011-2012 : 
Matthias Lecluyse - Deinze

Foto

Winnaar seizoen 2010-2011 :
Koen De Loof - Kruishoutem
Foto

Winnaars seizoen 2009-2010 :
Erwin Merchiers - Brakel en Benji Vekeman - Brakel
Foto
Foto
Foto

Winnaar seizoen 2008-2009 :
Marc Truyen - Zwalm
Foto

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Inhoud blog
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • STATIESTIEKEN SEIZOEN 2021-2022 - 1
  • STATIESTIEKEN SEIZOEN 2021-2022 - 2
  • STATIESTIEKEN SEIZOEN 2021-2022 - 3
  • EINDSTAND SEIZOEN 2021 -2022 (1-40)
  • EINDSTAND SEIZOEN 2021 -2022 (41-80)
  • EINDSTAND SEIZOEN 2021 -2022 (81-120)
  • EINDSTAND SEIZOEN 2021 -2022 (121-160)
  • EINDSTAND SEIZOEN 2021 -2022 (161- 183)
  • EINDSTAND DERDE PERIODE (1-40)
  • EINDSTAND DERDE PERIODE (41-80)
  • EINDSTAND DERDE PERIODE (81-120)
  • EINDSTAND DERDE PERIODE (121-160)
  • EINDSTAND DERDE PERIODE (161- 183)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 30 (1-40)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 30 (41-80)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 30 (81-120)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 30 (121-160)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 30 (161- 183)
  • SPEELDAG 30 : LIJST 1 en 2
  • SPEELDAG 30 : LIJST 3 en 4
  • SPEELDAG 30 : LIJST 5 en 6
  • SPEELDAG 30 : LIJST 7 en 8
  • SPEELDAG 30 : LIJST 9 en 10
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 29 (1-40)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 29 (41-80)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 29 (81-120)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 29 (121-160)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 29 (161- 183)
  • STAND DERDE PERIODE - NEGEN WEKEN (1-40)
  • STAND DERDE PERIODE - NEGEN WEKEN (41-80)
  • STAND DERDE PERIODE - NEGEN WEKEN (81-120)
  • STAND DERDE PERIODE - NEGEN WEKEN (121-160)
  • STAND DERDE PERIODE - NEGEN WEKEN (161- 183)
  • DE STAND NA NEGENENTWINTIG WEKEN (1-40)
  • DE STAND NA NEGENENTWINTIG WEKEN (41-80)
  • DE STAND NA NEGENENTWINTIG WEKEN (81-120)
  • DE STAND NA NEGENENTWINTIG WEKEN (121-160)
  • DE STAND NA NEGENENTWINTIG WEKEN (161- 183)
  • SPEELDAG 29 : LIJST 1 en 2
  • SPEELDAG 29 : LIJST 3 en 4
  • SPEELDAG 29 : LIJST 5 en 6
  • SPEELDAG 29 : LIJST 7 en 8
  • SPEELDAG 29 : LIJST 9 en 10
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 28 (1-40)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 28 (41-80)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 28 (81-120)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 28 (121-160)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 28 (161- 183)
  • STAND DERDE PERIODE - ACHT WEKEN (1-40)
  • STAND DERDE PERIODE - ACHT WEKEN (41-80)
  • STAND DERDE PERIODE - ACHT WEKEN (81-120)
  • STAND DERDE PERIODE - ACHT WEKEN (121-160)
  • STAND DERDE PERIODE - ACHT WEKEN (161- 183)
  • DE STAND NA ACHTENTWINTIG WEKEN (1-40)
  • DE STAND NA ACHTENTWINTIG WEKEN (41-80)
  • DE STAND NA ACHTENTWINTIG WEKEN (81-120)
  • DE STAND NA ACHTENTWINTIG WEKEN (121-160)
  • DE STAND NA ACHTENTWINTIG WEKEN (161- 183)
  • SPEELDAG 28 : LIJST 1 en 2
  • SPEELDAG 28 : LIJST 3 en 4
  • SPEELDAG 28 : LIJST 5 en 6
  • SPEELDAG 28 : LIJST 7 en 8
  • SPEELDAG 28 : LIJST 9 en 10
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 27 (1-40)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 27 (41-80)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 27 (81-120)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 27 (121-160)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 27 (161- 183)
  • STAND DERDE PERIODE - ZEVEN WEKEN (1-40)
  • STAND DERDE PERIODE - ZEVEN WEKEN (41-80)
  • STAND DERDE PERIODE - ZEVEN WEKEN (81-120)
  • STAND DERDE PERIODE - ZEVEN WEKEN (121-160)
  • STAND DERDE PERIODE - ZEVEN WEKEN (161- 183)
  • DE STAND NA ZEVENENTWINTIG WEKEN (1-40)
  • DE STAND NA ZEVENENTWINTIG WEKEN (41-80)
  • DE STAND NA ZEVENENTWINTIG WEKEN (81-120)
  • DE STAND NA ZEVENENTWINTIG WEKEN (121-160)
  • DE STAND NA ZEVENENTWINTIG WEKEN (161- 183)
  • SPEELDAG 27 : LIJST 1 en 2
  • SPEELDAG 27 : LIJST 3 en 4
  • SPEELDAG 27 : LIJST 5 en 6
  • SPEELDAG 27 : LIJST 7 en 8
  • SPEELDAG 27 : LIJST 9 en 10
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 26 (1-40)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 26 (41-80)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 26 (81-120)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 26 (121-160)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 26 (161- 186)
  • STAND DERDE PERIODE - ZES WEKEN (1-40)
  • STAND DERDE PERIODE - ZES WEKEN (41-80)
  • STAND DERDE PERIODE - ZES WEKEN (81-120)
  • STAND DERDE PERIODE - ZES WEKEN (121-160)
  • STAND DERDE PERIODE - ZES WEKEN (161- 186)
  • DE STAND NA ZESENTWINTIG WEKEN (1-40)
  • DE STAND NA ZESENTWINTIG WEKEN (41-80)
  • DE STAND NA ZESENTWINTIG WEKEN (81-120)
  • DE STAND NA ZESENTWINTIG WEKEN (121-160)
  • DE STAND NA ZESENTWINTIG WEKEN (161- 186)
  • SPEELDAG 26 : LIJST 1 en 2
  • SPEELDAG 26 : LIJST 3 en 4
  • SPEELDAG 26 : LIJST 5 en 6
  • SPEELDAG 26 : LIJST 7 en 8
  • SPEELDAG 26 : LIJST 9 en 10
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 25 (1-40)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 25 (41-80)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 25 (81-120)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 25 (121-160)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 25 (161- 186)
  • STAND DERDE PERIODE - VIJF WEKEN (1-40)
  • STAND DERDE PERIODE - VIJF WEKEN (41-80)
  • STAND DERDE PERIODE - VIJF WEKEN (81-120)
  • STAND DERDE PERIODE - VIJF WEKEN (121-160)
  • STAND DERDE PERIODE - VIJF WEKEN (161- 186)
  • DE STAND NA VIJFENTWINTIG WEKEN (1-40)
  • DE STAND NA VIJFENTWINTIG WEKEN (41-80)
  • DE STAND NA VIJFENTWINTIG WEKEN (81-120)
  • DE STAND NA VIJFENTWINTIG WEKEN (121-160)
  • DE STAND NA VIJFENTWINTIG WEKEN (161- 186)
  • SPEELDAG 25 : LIJST 1 en 2
  • SPEELDAG 25 : LIJST 3 en 4
  • SPEELDAG 25 : LIJST 5 en 6
  • SPEELDAG 25 : LIJST 7 en 8
  • SPEELDAG 25 : LIJST 9 en 10
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 24 (1-40)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 24 (41-80)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 24 (81-120)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 24 (121-160)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 24 (161- 186)
  • STAND DERDE PERIODE - VIER WEKEN (1-40)
  • STAND DERDE PERIODE - VIER WEKEN (41-80)
  • STAND DERDE PERIODE - VIER WEKEN (81-120)
  • STAND DERDE PERIODE - VIER WEKEN (121-160)
  • STAND DERDE PERIODE - VIER WEKEN (161- 186)
  • DE STAND NA VIERENTWINTIG WEKEN (1-40)
  • DE STAND NA VIERENTWINTIG WEKEN (41-80)
  • DE STAND NA VIERENTWINTIG WEKEN (81-120)
  • DE STAND NA VIERENTWINTIG WEKEN (121-160)
  • DE STAND NA VIERENTWINTIG WEKEN (161- 186)
  • SPEELDAG 24 : LIJST 1 en 2
  • SPEELDAG 24 : LIJST 3 en 4
  • SPEELDAG 24 : LIJST 5 en 6
  • SPEELDAG 24 : LIJST 7 en 8
  • SPEELDAG 24 : LIJST 9 en 10
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 23 (1-40)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 23 (41-80)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 23 (81-120)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 23 (121-160)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 23 (161- 187)
  • STAND DERDE PERIODE - DRIE WEKEN (1-40)
  • STAND DERDE PERIODE - DRIE WEKEN (41-80)
  • STAND DERDE PERIODE - DRIE WEKEN (81-120)
  • STAND DERDE PERIODE - DRIE WEKEN (121-160)
  • STAND DERDE PERIODE - DRIE WEKEN (161- 187)
  • DE STAND NA DRIEENTWINTIG WEKEN (1-40)
  • DE STAND NA DRIEENTWINTIG WEKEN (41-80)
  • DE STAND NA DRIEENTWINTIG WEKEN (81-120)
  • DE STAND NA DRIEENTWINTIG WEKEN (121-160)
  • DE STAND NA DRIEENTWINTIG WEKEN (161- 187)
  • SPEELDAG 23 : LIJST 1 en 2
  • SPEELDAG 23 : LIJST 3 en 4
  • SPEELDAG 23 : LIJST 5 en 6
  • SPEELDAG 23 : LIJST 7 en 8
  • SPEELDAG 23 : LIJST 9 en 10
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 22 (1-40)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 22 (41-80)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 22 (81-120)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 22 (121-160)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 22 (161- 187)
  • STAND DERDE PERIODE - TWEE WEKEN (1-40)
  • STAND DERDE PERIODE - TWEE WEKEN (41-80)
  • STAND DERDE PERIODE - TWEE WEKEN (81-120)
  • STAND DERDE PERIODE - TWEE WEKEN (121-160)
  • STAND DERDE PERIODE - TWEE WEKEN (161- 187)
  • DE STAND NA TWEEENTWINTIG WEKEN (1-40)
  • DE STAND NA TWEEENTWINTIG WEKEN (41-80)
  • DE STAND NA TWEEENTWINTIG WEKEN (81-120)
  • DE STAND NA TWEEENTWINTIG WEKEN (121-160)
  • DE STAND NA TWEEENTWINTIG WEKEN (161- 187)
  • SPEELDAG 22 : LIJST 1 en 2
  • SPEELDAG 22 : LIJST 3 en 4
  • SPEELDAG 22 : LIJST 5 en 6
  • SPEELDAG 22 : LIJST 7 en 8
  • SPEELDAG 22 : LIJST 9 en 10
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 21 (1-40)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 21 (41-80)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 21 (81-120)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 21 (121-160)
  • PUNTENLIJST SPEELDAG 21 (161- 187)
  • DE STAND NA EENENTWINTIG WEKEN (1-40)
  • DE STAND NA EENENTWINTIG WEKEN (41-80)
  • DE STAND NA EENENTWINTIG WEKEN (81-120)
  • DE STAND NA EENENTWINTIG WEKEN (121-160)
  • DE STAND NA EENENTWINTIG WEKEN (161- 187)
  • SPEELDAG 21 : LIJST 1 en 2
  • SPEELDAG 21 : LIJST 3 en 4
  • SPEELDAG 21 : LIJST 5 en 6
  • SPEELDAG 21 : LIJST 7 en 8
  • SPEELDAG 21 : LIJST 9 en 10

    Hoofdpunten blog wimvermeer
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer ... Veel kijkplezier !
  • KSV Oudenaarde - Seizoen 2021-2022
  • Het Laatste Nieuws: Wim Vermeer stopt met voetbaluitslagen op populaire blog
  • Speelschema EURO 2021
  • Voetbal in het buitenland 2020-2021
  • Rittenschema Tour de France 2021
  • Jupiler Pro League : Play-Off's 2020 - 2021
  • Kalender Jupiler Pro League - Seizoen 2020-2021
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2020-2021
  • Kalender KSV Oudenaarde - Tweede Amateurklasse

    WELKOM BIJ 'ONZE PRONOSTIEK'
    'ONZE PRONOSTIEK': Dit voetbalseizoen spelen we onze pronostiek voor het veertiende jaar op rij. Verbeteren, invullen en mailen Patrick De Poortere. Samensteller Wim Vermeer. VEEL SUCCES IEDEREEN !
    09-04-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'


    WEEK 30 : 4 winnaars met 10 punten :  
    Willy De Couvreur - Brakel  
    Rudy De Clercq - Oudenaarde  
    Roland Van Den Broecke - Oudenaarde  
    Stephan Vandenberghe - Brakel 

    EINDSTAND VEERTIENDE SEIZOEN :  
     1. Eddy Anno - Zingem 
     2. Dirk Devriese - Zingem 
     3. Koen De Loof - Oudenaarde 
     4. Erik Laurier - Ronse 
    5. Pascal Van De Velde - Zwalm 
    6. Erwin Merchiers - Elst 
    7. Benjamin Vekeman - Hemelveerdegem 
    8. Franky Devriese - Asper 
    9. Stijn De Bleeker - Kluisbergen 
    10. Luc Coppens - Erpe-Mere

    EINSTAND DERDE PERIODE : 
    1. Antoine Walraed - Moortsele
    2. Steven D'heuvaert - Gavere
    3. Humphrey Bauters - Berchem
    4. Peter Ketsman - Oudenaarde
    5. Yves Mejor - Oudenaarde

    EINDSTAND TWEEDE PERIODE : 
     1. Guy De Potter - Zwalm 
     2. Benjamin Vekeman - Hemelveerdegem 
    3. Pascal Van de Velde - Zwalm 
    4. Marc Degroote - Zingem 
    5. Etienne Staelens - De Pinte

    EINDSTAND EERSTE PERIODE :   
    1. Erik Laurier - Ronse   
    2. Eddy Anno - Zingem       
    3. Luc Van Damme - Zingem   
    4. Mario De Smet - Asper   
    5. Philip Ceuterick - Zwalm





    www.liefmans.be 

    De Rycke en zonen

    Legen Heirweg 20

    9890 Gavere 

    09/384.23.64

    www.derycke-zonen.be 

    NV Tuinmachines Lasseel Eddy

     Legen Heirweg 61

    9890 Asper (industriezone)

    09/384.74.16    Eddy.lasseel@skynet.be 

               

    De pronostiek van www.bloggen.be/wimvermeer

                             

    Onze pronostiek wordt samengesteld met nationaal en provinciaal voetbal. Meestal zijn 
     de eerste vier wedstrijden duels uit eerste klasse a en b. Dan volgen duels uit de  
    eerste amateurklasse, tweede amateurklasse a en derde amateurklasse a.  
    De laatste vier wedstrijden zijn telkens duels uit het provinciaal voetbal in   
    Oost-Vlaanderen. Bijna altijd met één wedstrijd uit eerste provinciale, één uit  
    tweede provinciale b, één uit derde provinciale c en één uit vierde provinciale b of c.  
    De reservewedstrijden kunnen uit alle reeksen komen zelfs uit het provinciaal   
    voetbal van West-Vlaanderen.  
    In het geval van uitgestelde wedstrijden worden deze vervangen door de reservewedstrijden.

    De pronostiek wordt steeds gespeeld met enkel wedstrijden van zaterdag en zondag 
    dus staan er NOOIT vrijdagwedstrijden op onze pronostiek.


    Seizoen 14 van 'mijn pronostiek' :
    Gestart op zaterdag 4 september 2021, einde op zondag 1 mei 2022.




    WEEK 01 - ...........

     .

    Wedstrijd 1


    Wedstrijd 2


    Wedstrijd 3


    Wedstrijd 4


    Wedstrijd 5

           

    Wedstrijd 6


    Wedstrijd 7


    Wedstrijd 8


    Wedstrijd 9


    Wedstrijd 10


    Wedstrijd 11


    Wedstrijd 12


    Reserve :

        

    Reservewedstrijd 1


    Reservewedstrijd 2

              LIDNUMMER          

     





    WIJ ONTHOUDEN OOK IN DIT SEIZOEN :

    * Pronostiek steeds doorsturen voor zaterdagmiddag 12 uur.

    Pronostiek niet doorsturen = geen punten
    5 keer niet doorgestuurd = nieuw lid.

    * Vermeld steeds jullie lidnummer .... lidnummer vergeten ....
    klik rechts bovenaan op ledenlijst.

    * Op zondagavond kennen we steeds de weekwinnaars.



    08-04-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Reglement
    REGLEMENT :

    De pronostiek wordt wekelijks per e-mail naar alle leden verstuurd en leden mailen ons terug voor zaterdagmiddag 12 uur.
    Gelieve dit uur te respecteren a.u.b. !
    Elk lid heeft een lidnummer en gelieve telkens dat nummer te vermelden bij het doorsturen van de pronostiek.

    Er wordt slechts één lid per e-mailadres en gezin toegelaten, elk lid heeft dus een eigen e-mailadres !

    De pronostiek is volledig gratis doch gelieve hem wekelijks door te sturen.
    Wanneer dit niet gebeurt zal de pronostiek dus ook niet ingevuld worden met als gevolg dat er geen punten bijkomen 
    tellende voor het periode/eindklassement. Indien je vijf keer de pronostiek niet ingevuld hebt word je geschrapt van de ledenlijst
    en zal je plaats door één van de reservekandidaten ingenomen worden.

    Wanneer er een afgelasting is zal de eerste reservewedstrijd meetellen, bij een tweede afgelasting de 
    tweede reservewedstrijd. Wanneer er minder dan zes wedstrijden gespeeld werden door afgelastingen gaat de pronostiek niet door.

    Bij de periodestand zorgen onze sponsors voor een periodegeschenk.
    Wanneer iemand winnaar is van de eerste periode en hij wint ook de daarop volgende periode zal het geschenk
    naar de tweede geklasseerde gaan. Dit om zoveel mogelijk leden een kans op een prijsje te bieden.

    Via de site wordt een algemeen- en periodeklassement bijgehouden.
    Pronostieken enkel mailen aan pronostiekvoetbal@telenet.be

    VEEL SUCCES !

    Wim en Patrick.


    03-03-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.STATIESTIEKEN SEIZOEN 2021-2022 - 1

    Weekwinnaars
    1é week Jurgen De Geyter - Zottegem 9  punten
    2é week Wesley Van Der Linden - Aalst 9  punten
    3e week Paul Coppens - St.Blasius Boekel 10 punten
      Geert Roos - Ronse  
    4e week Gentil Dossche - Dendermonde 8  punten
      Geert Verstraeten - Zingem  
      Gino Goossens - Steenhuize  
      Pascal Van De Velde - Zwalm  
    5e week Luc Van Damme - Zingem 9  punten
      Redgy Taildeman - Zottegem  
    6e week Luc Van Damme - Zingem 10 punten
      Stefan Dubus - Ronse  
      Koen de Loof - Oudenaarde  
      Eddy Anno - Zingem  
      Eddy De Rycke - Ename  
    7e week Joeri Devreese - Landegem 10 punten
    8e week Ronny Crombez - Zwalm 9  punten
      Mario De Smet - Asper  
    9e week Johan Herman - Oudenaarde 10 punten
      Marc Wostyn - Deinze  
      Jozef De Turck - Oudenaarde  
    10e week Robert De Moor - Dikkelvenne 8  punten
    11e week Nico Beyens - Gent 8  punten
      Sven Collyns - Geraardsbergen  
    12e week Patrick Reynaert - Oudenaarde 9  punten
      Adelin De Meulemeester - Oudenaarde  
      Jonathan Forè - Eeklo  
      Jurgen Lataer - Oudenaarde  
      Steven D'heuvaert - gavere  
      Bart De Brouwer - Berlare  
    13e week Wim Van Bellingen - Gavere 10 punten
    14e week Luc Van Damme - Zingem 9  punten
      Benjamin Vekeman - Hemelveerdegem  
      Etienne Staelens - De Pinte  
      Dirk Verleye - Waregem  
      Jacques Van De Sype - Dikkelvenne
    02-03-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.STATIESTIEKEN SEIZOEN 2021-2022 - 2
      Weekwinnaars  
    18e week Stefan Dubus - Ronse 7 punten
      Jo Gyselinck - Maarkedal  
    19e week Kjani Ponchaut - Brakel 8 punten
      Gino Goossens - Steenhuize  
      Arne Roman - Horebeke  
    20e week Adelin De Meulemeester - Oudenaarde 10 punten
    21e week Bert Schietecatte - Oudenaarde 9 punten
    22e week Tom Limpens - Oudenhove 9 punten
    23e week Adrien Putman - Oudenaarde 9 punten
      Mario Van Schorisse - Horebeke  
      Wouter Vandenbergh - Ename  
      Philip Ceuterick - Zwalm  
    24e week Joël Martens - Gavere 8 punten
    25e week Wilfried Aernoudt - Snellegem 7 punten
    26e week Luc Coppens - Erpe-Mere 9 punten
      Arne Roman - Horebeke  
    27e week Frederik Bouten - Langemark 10 punten
    28e week Roland Van Den Broecke - Oudenaarde 9 punten
    29e week Kurt Cauwenbergh - Leest 8 punten
    30e week Rudy De Clercq - Oudenaarde 10 punten
      Willy De Couvreur - Brakel  
      Roland Van Den Broecke - Oudenaarde  
      Stephan Vandenberghe - Brakel  
     
    Meerder weekwinnaars
      Gino Goossens - Steenhuize 2 maal
      Stefan Dubus - Ronse  
      Adelin De Meulemeester - Oudenaarde  
      Arne Roman - Horebeke  
      Roland Van Den Broecke - Oudenaarde  
      Luc Van Damme - Zingem 3 maal
         

    01-03-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.STATIESTIEKEN SEIZOEN 2021-2022 - 3

    Periodewinnaars
    1é periode Erik Laurier - Ronse 68 punten
    Eddy Anno - Zingem 67 punten
    Luc Van Damme - Zingem 67 punten
    Mario De Smet - Asper 66 punten
      Philip Ceuterick - Zwalm 65 punten
    2é periode Guy De Potter - Zwalm 66 punten
    Benjamin Vekeman - Hemelveerdegem 65 punten
    Pascal Van De Velde - Zwalm 65 punten
    Marc Degroote - Kruisem 65 punten
    Etienne Staelens - De Pinte 63 punten
    3e periode Antoine Walraed - Moortsele 60 punten
    Steven D'heuvaert - Gavere 60 punten
    Humphrey Bauters - Berchem 59 punten
    Peter Ketsman - Oudenaarde 59 punten
    Yves Mejor - Oudenaarde 59 punten
     
    Eindwinnaars
    1 Eddy Anno - Zingem 183 punten
    2 Dirk Devriese - Zingem 181 punten
    3 Koen de Loof - Oudenaarde 180 punten
    4 Erik Laurier - Ronse 178 punten
    5 Pascal Van De Velde - Zwalm 178 punten
    6 Erwin Merchiers - Elst 177 punten
    7 Benjamin Vekeman - Hemelveerdegem 176 punten
    8 Franky Devriese - Asper 176 punten
    9 Stijn De Bleeker - Kluisbergen 176 punten
    10 Luc Coppens - Erpe-Mere 175 punten
     
    Gespeelde wedstrijden 2021-2022
    150 thuiswedstrijden gewonnen
    121 bezoekers gewonnen
    83 gelijke spelen
    6 afgelaste wedstrijden
    Reservewedstrijden 2021-2022
    24 thuiswedstrijden gewonnen
    21 bezoekers gewonnen
    28-02-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTAND SEIZOEN 2021 -2022 (1-40)
    Klassering vorige week Naam - woonplaats Punten Punten
    deze week Klassering   deze week vorige week
    1 1 Eddy Anno - Zingem 183 174
    2 4 Dirk Devriese - Zingem 181 172
    3 2 Koen de Loof - Oudenaarde 180 173
    4 5 Erik Laurier - Ronse 178 172 35 res.wedstrijden
    5 3 Pascal Van De Velde - Zwalm 178 173 32 res.wedstrijden
    6 7 Erwin Merchiers - Elst 177 170
    7 9 Benjamin Vekeman - Hemelveerdegem 176 169 33 res.wedstrijden
    8 11 Franky Devriese - Asper 176 169 29 res.wedstrijden
    9 10 Stijn De Bleeker - Kluisbergen 176 169 28 res.wedstrijden
    10 15 Luc Coppens - Erpe-Mere 175 167 35 res.wedstrijden
    11 6 Luc Van Damme - Zingem 175 170 30 res.wedstrijden
    12 8 Philip Ceuterick - Zwalm 174 170
    13 14 Franjo Roman - Maarkedal 174 167
    14 17 Jo De Tandt - Oudenaarde 174 166
    15 18 Joeri Devreese - Landegem 174 166
    16 12 Ronny Crombez - Zwalm 173 168
    17 13 Eddy Lampe - Oudenaarde 173 167
    18 19 Luc Vekeman - Zwalm 171 166
    19 23 Peter Ketsman - Oudenaarde 171 163
    20 28 Yves Mejor - Oudenaarde 171 162
    21 36 Stephan Vandenberghe - Brakel 171 161
    22 16 Jan t'Kindt - Eine 170 166
    23 22 Kenny Van Nieuwenhove - Elst 170 163
    24 27 Filip Lemarcq - Geraardsbergen 170 162
    25 31 Luc Wachtelaer - Wetteren 170 161
    26 34 Jurgen De Geyter - Zottegem 170 161
    27 20 Xavier Hanssens - Oudenaarde 169 164
    28 21 Marc Degroote - Kruisem 169 164
    29 25 Geert Roos - Ronse 169 163
    30 29 Mario Van Schorisse - Horebeke 169 162
    31 38 Antoine Walraed - Moortsele 169 160
    32 26 Jonathan Forè - Eeklo 168 163
    33 32 Andy Anno - Zingem 168 161
    34 33 Eddy De Schamphelaere - Baaigem 168 161
    35 40 Mario De Smet - Asper 168 160
    36 42 Yenti De Vogelaere - Leupegem 168 159
    37 24 Paul Coppens - St.Blasius Boekel 167 163
    38 30 Guy De Potter - Zwalm 167 162
    39 37 Marc Wostyn - Deinze 167 161
    40 39 Patrick Haezebaut - Zottegem 167 160

    27-02-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTAND SEIZOEN 2021 -2022 (41-80)
    Klassering vorige week Naam - woonplaats Punten Punten
    deze week Klassering   deze week vorige week
    41 41 Pieter Danneels - Deinze 167 159
    42 46 Peter Bruyneel - Horebeke 167 158
    43 43 Jurgen Lataer - Oudenaarde 166 159
    44 49 Marc Claeys - Zomergem 166 158
    45 35 Gino Baert - Haasdonk 165 161
    46 44 Steven D'heuvaert - gavere 165 159
    47 47 Luc Maes - Nazareth 165 158
    48 50 Willy Vandekerckhove - Meulebeke 165 157
    49 51 Clement Heyse - Oudenaarde 165 157
    50 52 Dirk Verleye - Waregem 165 157
    51 53 Michel Wangermez - Brakel 164 157
    52 55 Jempy Van Audenhove - Lierde 164 157
    53 57 Guy Schietecatte - Oudenaarde 164 156
    54 45 Nico Devos - Brakel 163 159
    55 54 Jacques Van De Sype - Dikkelvenne 163 157
    56 58 Etienne Staelens - De Pinte 163 156
    57 56 Michel Roman - Kluisbergen 162 156
    58 60 Ghislain Rigolle - Oudenaarde 162 155
    59 72 Humphrey Bauters - Berchem 162 153
    60 77 Rudy De Clercq - Oudenaarde 162 152
    61 48 Emiel De Wreede - Beveren 161 158
    62 64 Redgy Taildeman - Zottegem 161 154
    63 68 Jeroen Baert - Oudenaarde 161 153
    64 70 Dirk Goeman - Oudenaarde 161 153
    65 75 Arthur Van Loo - Evergem 161 153
    66 76 Bart De Brouwer - Berlare 161 153
    67 59 Bart D'Haeze - Maarkedal 160 155
    68 61 Johan Vercruyssen - Oudenaarde 160 155
    69 62 Wim Van Bellingen - Gavere 160 155
    70 71 Kurt Dhont - Asper 160 153
    71 74 Martin Schiettecatte - Nukerke 160 153
    72 63 Davy Standaert - Steenhuize 159 155
    73 66 Johan Cottenier - Otegem 159 154
    74 69 Jos Lenaerts - Tessenderlo 159 153
    75 97 Roland Van Den Broecke - Oudenaarde 159 149
    76 65 Yves Pyck - Aalst 158 154
    77 67 Wouter Beulque - Deerlijk 158 153
    78 78 Johan Herman - Oudenaarde 158 152
    79 79 Hans Dupont - Zottegem 158 152
    80 80 Filip Hellebaut - Nederzwalm 158 152

    26-02-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTAND SEIZOEN 2021 -2022 (81-120)
    Klassering vorige week Naam - woonplaats Punten Punten
    deze week Klassering   deze week vorige week
    81 81 Luc Loquet - Kluisbergen 158 152
    82 82 Eddy De Rycke - Ename 158 152
    83 83 Anthony Van Der Eecken - Hillegem 158 151
    84 84 Frank Gheysen - Wortegem-Petegem 158 151
    85 87 Guy Caluwe - Waregem 158 151
    86 86 Ulrich Maheur - Zulte 157 151
    87 88 Sven De Smet - Zottegem 157 150
    88 89 Jo Gyselinck - Maarkedal 157 150
    89 90 Pascal Vilyn - Oudenaarde 157 150
    90 91 Luc Vander Putten - Geraardsbergen 157 150
    91 94 Marc Truyen - Zwalm 157 149
    92 105 Tom Limpens - Oudenhove 157 148
    93 85 Tyben D'haeze - Maarkedal 156 151
    94 93 Lieven Van Der Linden - Zottegem 156 149
    95 96 Matthias Lecluyse - Deinze 156 149
    96 104 Marc Anno - Oudenaarde 156 148
    97 92 Stefan Dubus - Ronse 155 149
    98 100 Patrick De Smet - Zwalm 155 149
    99 102 Willy Persoons - Kluisbergen 155 148
    100 103 René Bogaert - Gavere 155 148
    101 108 Patrick Bogaert - Ichtegem 155 147
    102 98 Gino Goossens - Steenhuize 154 149
    103 101 Luc Anno - Asper 154 149
    104 106 Peter Lodens - Oudenaarde 154 147
    105 112 Jean-Bernard Devriese - Oudenaarde 154 146
    106 73 Bert Cauwenberg - Vrasene 153 153
    107 95 Wouter Vandenbergh - Ename 153 149
    108 99 Jozef De Turck - Oudenaarde 153 149
    109 107 John Laroye - Harelbeke 153 147
    110 111 Robert De Moor - Dikkelvenne 153 146
    111 113 Thomas Pister - Oostende 153 145
    112 120 Jean-Pierre De Keyzer - Heestert 153 145
    113 123 Joran Noterman - Elst 153 145
    114 125 Frank Vaneeckhout - Avelgem 153 144
    115 109 Patrick Reynaert - Oudenaarde 152 146
    116 110 Nico Beyens - Gent 152 146
    117 118 Niels De Smet - Pittem 152 145
    118 114 Mario Manhaeghe - Wortegem-Petegem 151 145
    119 117 Gunther Van Den Berghe - Merelbeke 151 145
    120 121 Johan Dhaene - Evergem 151 145

    25-02-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTAND SEIZOEN 2021 -2022 (121-160)
    Klassering vorige week Naam - woonplaats Punten Punten
    deze week Klassering   deze week vorige week
    121 124 Johan Verleye - Waregem 151 144
    122 127 Giovanni Desmet -Zulte 151 144
    123 115 Bruno Lataer - Nederbrakel 150 145
    124 116 Luka Dejonghe - Eine 150 145
    125 128 Anicq Vanheuverswyn - Ename 150 143
    126 130 Joren Pede - Zottegem 150 142
    127 135 Henk Sante - Gavere 150 141
    128 119 Gentil Dossche - Dendermonde 149 145
    129 122 Frederik Bouten - Langemark 149 145
    130 126 Steven Vandenbroucke - Waarmaarde 149 144
    131 133 Geert Verstraeten - Zingem 149 141
    132 129 Gio Martens - Ename 148 143
    133 134 Yvan Duprez - Gavere 148 141
    134 137 Joël Martens - Gavere 148 140
    135 144 Adrien Putman - Oudenaarde 148 139
    136 132 Luc Dekens - Oudenaarde 147 141
    137 138 Bert Schietecatte - Oudenaarde 147 140
    138 143 Guido Polfliet - Zwalm 147 140
    139 139 Eddy Dhondt - Oudenaarde 146 140
    140 140 Pieter De Coker - Nazareth 146 140
    141 142 Bram Forment - Kluisbergen 146 140
    142 146 Jen Bogaert - Asper 146 139
    143 155 Jan De Wulf - Drongen 146 137
    144 141 Kjani Ponchaut - Brakel 145 140
    145 150 Angelo Van Slycke - Zomergem 145 138
    146 151 Frans Ornelis - Waregem 145 138
    147 154 Luc Declercq - Kluisbergen 145 137
    148 147 Luc Pacque - Lembeke 144 138
    149 149 Danny Roos - Michelbeke 144 138
    150 153 Gert Vander Haeghen - Oudenaarde 144 137
    151 156 Philippe Laemont - Zomergem 144 137
    152 159 Janik De Poortere - Oudenaarde 144 136
    153 148 Jelle Seys - Wervik 143 138
    154 157 Andy Van Hecke - Zwalm 143 137
    155 131 Christophe Van Der Beken - Ronse 142 142
    156 145 Sven Collyns - Geraardsbergen 142 139
    157 152 Kurt Cauwenbergh - Leest 142 137
    158 158 Adelin De Meulemeester - Oudenaarde 142 136
    159 160 Franky Vandekerckhove - Meulebeke 142 136
    160 161 Andy Dhaenens - Hansbeke 142 136

    24-02-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTAND SEIZOEN 2021 -2022 (161- 183)
    Klassering vorige week Naam - woonplaats Punten Punten
    deze week Klassering   deze week vorige week
    161 164 Andy Ponchaut - Brakel 141 134
    162 165 Joris Holvoet - Kruisem 141 134
    163 136 Eddy Brootcoorens - Lede 140 140
    164 162 Stefaan Devisscher - Gavere 140 135
    165 163 Kevin Eggermont - Zwevegem 140 135
    166 166 Jens De Maertelaire - Dikkelvenne 140 133
    167 167 Wim Vermeer - Oudenaarde 137 131
    168 172 Peter Browaeys - Oudenaarde 137 129
    169 180 Keegan Dhondt - Eine 137 128
    170 181 Willy De Couvreur - Brakel 136 126
    171 168 Andy de Langhe - Brakel 135 130
    172 170 Marc Lycke - Oostkamp 135 129
    173 171 Bert De Bleeker - Kluisbergen 135 129
    174 176 Gino Viaene - Oudenaarde 135 128
    175 169 Robin Collyns - Geraardsbergen 134 130
    176 174 Steven Raevens - Kluisbergen 134 128
    177 175 Wilfried Aernoudt - Snellegem 133 128
    178 177 David Kerkhove - Waregem 133 128
    179 178 Luc De Bruyne - Boechout 130 128
    180 182 Frank Spiessens - Vichte 130 123
    181 173 Laurens Roos - Ronse 129 129
    182 179 Jan Bauters - Brakel 128 128
    183 183 Wout Pattyn - Kortrijk 127 123

    23-02-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTAND DERDE PERIODE (1-40)
    Klassering vorige week Naam - woonplaats Punten Punten
    deze week Klassering   deze week vorige week
    1 4 Antoine Walraed - Moortsele 60 51 14 res.wedstrijden
    2 1 Steven D'heuvaert - Gavere 60 54 13 res.wedstrijden
    3 9 Humphrey Bauters - Berchem 59 50 14 res.wedstrijden
    4 3 Peter Ketsman - Oudenaarde 59 51 13 res.wedstrijden
    5 7 Yves Mejor - Oudenaarde 59 50 13 res.wedstrijden
    6 2 Marc Degroote - Kruisem 58 53
    7 5 Matthias Lecluyse - Deinze 58 51
    8 10 Luc Coppens - Erpe-Mere 58 50
    9 6 Eddy De Schamphelaere - Baaigem 57 50
    10 8 Bert Schietecatte - Oudenaarde 57 50
    11 13 Marc Anno - Oudenaarde 57 49
    12 14 Marc Truyen - Zwalm 57 49
    13 17 Dirk Devriese - Zingem 57 48
    14 24 Roland Van Den Broecke - Oudenaarde 57 47
    15 15 Guy Caluwe - Waregem 56 49
    16 28 Rudy De Clercq - Oudenaarde 56 46
    17 21 Pieter Danneels - Deinze 55 47
    18 37 Eddy Anno - Zingem 55 46
    19 19 Benjamin Vekeman - Hemelveerdegem 54 47
    20 34 Joeri Devreese - Landegem 54 46
    21 40 Luc Wachtelaer - Wetteren 54 45
    22 55 Frank Vaneeckhout - Avelgem 54 45
    23 76 Stephan Vandenberghe - Brakel 54 44
    24 11 Jan t'Kindt - Eine 53 49
    25 12 Paul Coppens - St.Blasius Boekel 53 49
    26 16 Luka Dejonghe - Eine 53 48
    27 23 Filip Hellebaut - Nederzwalm 53 47
    28 25 Jacques Van De Sype - Dikkelvenne 53 47
    29 26 Anthony Van Der Eecken - Hillegem 53 46
    30 31 René Bogaert - Gavere 53 46
    31 32 Koen de Loof - Oudenaarde 53 46
    32 35 Mario Van Schorisse - Horebeke 53 46
    33 36 Erwin Merchiers - Elst 53 46
    34 38 Peter Lodens - Oudenaarde 53 46
    35 44 Guy Schietecatte - Oudenaarde 53 45
    36 46 Janik De Poortere - Oudenaarde 53 45
    37 47 Jean-Bernard Devriese - Oudenaarde 53 45
    38 54 Arthur Van Loo - Evergem 53 45
    39 68 Yenti De Vogelaere - Leupegem 53 44
    40 18 Stefaan Devisscher - Gavere 52 47

    22-02-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTAND DERDE PERIODE (41-80)
    Klassering vorige week Naam - woonplaats Punten Punten
    deze week Klassering   deze week vorige week
    41 20 Xavier Hanssens - Oudenaarde 52 47
    42 22 Luc Vekeman - Zwalm 52 47
    43 27 Mario Manhaeghe - Wortegem-Petegem 52 46
    44 30 Geert Roos - Ronse 52 46
    45 42 Luc Maes - Nazareth 52 45
    46 43 Stijn De Bleeker - Kluisbergen 52 45
    47 57 Jempy Van Audenhove - Lierde 52 45
    48 58 Filip Lemarcq - Geraardsbergen 52 44
    49 63 Joël Martens - Gavere 52 44
    50 67 Jeroen Baert - Oudenaarde 52 44
    51 69 Dirk Goeman - Oudenaarde 52 44
    52 91 Henk Sante - Gavere 52 43
    53 29 Bart D'Haeze - Maarkedal 51 46
    54 45 Adelin De Meulemeester - Oudenaarde 51 45
    55 51 Ulrich Maheur - Zulte 51 45
    56 52 Luc Loquet - Kluisbergen 51 45
    57 64 Franky Devriese - Asper 51 44
    58 66 Lieven Van Der Linden - Zottegem 51 44
    59 70 Franjo Roman - Maarkedal 51 44
    60 71 Pascal Vilyn - Oudenaarde 51 44
    61 77 Guido Polfliet - Zwalm 51 44
    62 82 Jo De Tandt - Oudenaarde 51 43
    63 104 Jurgen De Geyter - Zottegem 51 42
    64 105 Tom Limpens - Oudenhove 51 42
    65 39 Nico Devos - Brakel 50 46
    66 41 Wouter Beulque - Deerlijk 50 45
    67 48 Gio Martens - Ename 50 45
    68 49 Wim Van Bellingen - Gavere 50 45
    69 59 Eddy Lampe - Oudenaarde 50 44
    70 60 Nico Beyens - Gent 50 44
    71 61 Stefan Dubus - Ronse 50 44
    72 62 Luc Pacque - Lembeke 50 44
    73 65 Eddy Dhondt - Oudenaarde 50 44
    74 73 Erik Laurier - Ronse 50 44
    75 80 Sven De Smet - Zottegem 50 43
    76 83 Etienne Staelens - De Pinte 50 43
    77 84 Ghislain Rigolle - Oudenaarde 50 43
    78 87 Patrick Haezebaut - Zottegem 50 43
    79 89 Martin Schiettecatte - Nukerke 50 43
    80 96 Luc Declercq - Kluisbergen 50 42

    21-02-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTAND DERDE PERIODE (81-120)
    Klassering vorige week Naam - woonplaats Punten Punten
    deze week Klassering   deze week vorige week
    81 98 Clement Heyse - Oudenaarde 50 42
    82 108 Bart De Brouwer - Berlare 50 42
    83 113 Adrien Putman - Oudenaarde 50 41
    84 133 Willy De Couvreur - Brakel 50 40
    85 33 Emiel De Wreede - Beveren 49 46
    86 50 Frederik Bouten - Langemark 49 45
    87 53 Gino Baert - Haasdonk 49 45
    88 56 Philip Ceuterick - Zwalm 49 45
    89 74 Gino Goossens - Steenhuize 49 44
    90 75 Ronny Crombez - Zwalm 49 44
    91 78 Pascal Van De Velde - Zwalm 49 44
    92 79 Steven Raevens - Kluisbergen 49 43
    93 86 Hans Dupont - Zottegem 49 43
    94 90 Marc Wostyn - Deinze 49 43
    95 92 Patrick De Smet - Zwalm 49 43
    96 94 Andy Dhaenens - Hansbeke 49 43
    97 95 Kenny Van Nieuwenhove - Elst 49 42
    98 97 Robert De Moor - Dikkelvenne 49 42
    99 99 Redgy Taildeman - Zottegem 49 42
    100 102 Michel Wangermez - Brakel 49 42
    101 107 Yvan Duprez - Gavere 49 42
    102 119 Joren Pede - Zottegem 49 41
    103 121 Mario De Smet - Asper 49 41
    104 126 Jan De Wulf - Drongen 49 40
    105 136 Keegan Dhondt - Eine 49 40
    106 72 Wouter Vandenbergh - Ename 48 44
    107 81 Kurt Cauwenbergh - Leest 48 43
    108 88 Guy De Potter - Zwalm 48 43
    109 103 Johan Dhaene - Evergem 48 42
    110 109 Andy Ponchaut - Brakel 48 41
    111 111 Jo Gyselinck - Maarkedal 48 41
    112 112 Philippe Laemont - Zomergem 48 41
    113 114 Frank Spiessens - Vichte 48 41
    114 117 Kurt Dhont - Asper 48 41
    115 134 Marc Claeys - Zomergem 48 40
    116 139 Joran Noterman - Elst 48 40
    117 144 Peter Bruyneel - Horebeke 48 39
    118 85 Yves Pyck - Aalst 47 43
    119 93 Davy Standaert - Steenhuize 47 43
    120 100 Jonathan Forè - Eeklo 47 42

    20-02-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTAND DERDE PERIODE (121-160)
    Klassering vorige week Naam - woonplaats Punten Punten
    deze week Klassering   deze week vorige week
    121 101 Johan Vercruyssen - Oudenaarde 47 42
    122 106 Johan Cottenier - Otegem 47 42
    123 122 Johan Verleye - Waregem 47 40
    124 123 Andy Anno - Zingem 47 40
    125 125 Gert Vander Haeghen - Oudenaarde 47 40
    126 128 Anicq Vanheuverswyn - Ename 47 40
    127 132 Luc Vander Putten - Geraardsbergen 47 40
    128 141 Willy Vandekerckhove - Meulebeke 47 39
    129 110 Luc Van Damme - Zingem 46 41
    130 124 Patrick Reynaert - Oudenaarde 46 40
    131 129 Luc Dekens - Oudenaarde 46 40
    132 130 Jos Lenaerts - Tessenderlo 46 40
    133 138 Eddy De Rycke - Ename 46 40
    134 140 Willy Persoons - Kluisbergen 46 39
    135 148 Jurgen Lataer - Oudenaarde 46 39
    136 149 Jen Bogaert - Asper 46 39
    137 150 Giovanni Desmet -Zulte 46 39
    138 156 Jean-Pierre De Keyzer - Heestert 46 38
    139 115 Gentil Dossche - Dendermonde 45 41
    140 118 Robin Collyns - Geraardsbergen 45 41
    141 120 Jozef De Turck - Oudenaarde 45 41
    142 127 Jelle Seys - Wervik 45 40
    143 131 Tyben D'haeze - Maarkedal 45 40
    144 135 Kevin Eggermont - Zwevegem 45 40
    145 137 Luc Anno - Asper 45 40
    146 145 Michel Roman - Kluisbergen 45 39
    147 147 Danny Roos - Michelbeke 45 39
    148 152 Gino Viaene - Oudenaarde 45 38
    149 153 Frank Gheysen - Wortegem-Petegem 45 38
    150 159 Joris Holvoet - Kruisem 45 38
    151 164 Dirk Verleye - Waregem 45 37
    152 166 Patrick Bogaert - Ichtegem 45 37
    153 142 Bruno Lataer - Nederbrakel 44 39
    154 143 Wilfried Aernoudt - Snellegem 44 39
    155 146 David Kerkhove - Waregem 44 39
    156 151 Marc Lycke - Oostkamp 44 38
    157 154 Johan Herman - Oudenaarde 44 38
    158 155 Pieter De Coker - Nazareth 44 38
    159 157 Bram Forment - Kluisbergen 44 38
    160 167 Thomas Pister - Oostende 44 36

    19-02-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDSTAND DERDE PERIODE (161- 183)
    Klassering vorige week Naam - woonplaats Punten Punten
    deze week Klassering   deze week vorige week
    161 170 Peter Browaeys - Oudenaarde 44 36
    162 116 Luc De Bruyne - Boechout 43 41
    163 160 Steven Vandenbroucke - Waarmaarde 43 38
    164 162 Bert De Bleeker - Kluisbergen 43 37
    165 165 John Laroye - Harelbeke 43 37
    166 168 Angelo Van Slycke - Zomergem 43 36
    167 169 Niels De Smet - Pittem 43 36
    168 163 Andy de Langhe - Brakel 42 37
    169 171 Kjani Ponchaut - Brakel 41 36
    170 173 Gunther Van Den Berghe - Merelbeke 41 35
    171 174 Franky Vandekerckhove - Meulebeke 41 35
    172 176 Frans Ornelis - Waregem 41 34
    173 175 Wim Vermeer - Oudenaarde 40 34
    174 180 Jens De Maertelaire - Dikkelvenne 39 32
    175 182 Geert Verstraeten - Zingem 39 31
    176 158 Bert Cauwenberg - Vrasene 38 38
    177 161 Christophe Van Der Beken - Ronse 38 38
    178 181 Andy Van Hecke - Zwalm 37 31
    179 172 Laurens Roos - Ronse 36 36
    180 179 Sven Collyns - Geraardsbergen 36 33
    181 177 Jan Bauters - Brakel 34 34
    182 178 Eddy Brootcoorens - Lede 33 33
    183 183 Wout Pattyn - Kortrijk 33 29

    18-02-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST SPEELDAG 30 (1-40)
    Klassering Lidnr. Naam - woonplaats Punten
    1 49 Rudy De Clercq - Oudenaarde 10
    2 130 Willy De Couvreur - Brakel 10
    3 131 Roland Van Den Broecke - Oudenaarde 10
    4 163 Stephan Vandenberghe - Brakel 10
    5 8 Luc Wachtelaer - Wetteren 9
    6 27 Peter Bruyneel - Horebeke 9
    7 46 Yves Mejor - Oudenaarde 9
    8 51 Jan De Wulf - Drongen 9
    9 66 Adrien Putman - Oudenaarde 9
    10 72 Antoine Walraed - Moortsele 9
    11 75 Dirk Devriese - Zingem 9
    12 100 Yenti De Vogelaere - Leupegem 9
    13 109 Eddy Anno - Zingem 9
    14 139 Jurgen De Geyter - Zottegem 9
    15 142 Humphrey Bauters - Berchem 9
    16 154 Tom Limpens - Oudenhove 9
    17 157 Frank Vaneeckhout - Avelgem 9
    18 161 Keegan Dhondt - Eine 9
    19 173 Henk Sante - Gavere 9
    20 14 Thomas Pister - Oostende 8
    21 15 Filip Lemarcq - Geraardsbergen 8
    22 20 Willy Vandekerckhove - Meulebeke 8
    23 22 Peter Ketsman - Oudenaarde 8
    24 41 Luc Declercq - Kluisbergen 8
    25 45 Pieter Danneels - Deinze 8
    26 47 Jo De Tandt - Oudenaarde 8
    27 48 Guy Schietecatte - Oudenaarde 8
    28 52 Joël Martens - Gavere 8
    29 54 Clement Heyse - Oudenaarde 8
    30 77 Marc Anno - Oudenaarde 8
    31 82 Joeri Devreese - Landegem 8
    32 83 Jeroen Baert - Oudenaarde 8
    33 89 Marc Truyen - Zwalm 8
    34 101 Dirk Goeman - Oudenaarde 8
    35 102 Peter Browaeys - Oudenaarde 8
    36 103 Janik De Poortere - Oudenaarde 8
    37 108 Dirk Verleye - Waregem 8
    38 117 Jean-Bernard Devriese - Oudenaarde 8
    39 122 Jean-Pierre De Keyzer - Heestert 8
    40 140 Geert Verstraeten - Zingem 8

    17-02-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST SPEELDAG 30 (41-80)
    Klassering Lidnr. Naam - woonplaats Punten
    41 148 Joren Pede - Zottegem 8
    42 150 Marc Claeys - Zomergem 8
    43 152 Luc Coppens - Erpe-Mere 8
    44 153 Arthur Van Loo - Evergem 8
    45 168 Patrick Bogaert - Ichtegem 8
    46 172 Bart De Brouwer - Berlare 8
    47 182 Mario De Smet - Asper 8
    48 189 Joran Noterman - Elst 8
    49 1 Anthony Van Der Eecken - Hillegem 7
    50 3 Andy Ponchaut - Brakel 7
    51 6 Johan Verleye - Waregem 7
    52 13 Willy Persoons - Kluisbergen 7
    53 16 Andy Anno - Zingem 7
    54 19 Kenny Van Nieuwenhove - Elst 7
    55 23 Sven De Smet - Zottegem 7
    56 26 Benjamin Vekeman - Hemelveerdegem 7
    57 34 Jo Gyselinck - Maarkedal 7
    58 36 Luc Maes - Nazareth 7
    59 38 Stijn De Bleeker - Kluisbergen 7
    60 39 Gert Vander Haeghen - Oudenaarde 7
    61 42 Gino Viaene - Oudenaarde 7
    62 44 Eddy De Schamphelaere - Baaigem 7
    63 53 Robert De Moor - Dikkelvenne 7
    64 57 Philippe Laemont - Zomergem 7
    65 58 Frank Gheysen - Wortegem-Petegem 7
    66 61 Bert Schietecatte - Oudenaarde 7
    67 63 Franky Devriese - Asper 7
    68 64 René Bogaert - Gavere 7
    69 65 Koen de Loof - Oudenaarde 7
    70 69 Frank Spiessens - Vichte 7
    71 70 Etienne Staelens - De Pinte 7
    72 73 Redgy Taildeman - Zottegem 7
    73 78 Ghislain Rigolle - Oudenaarde 7
    74 80 Anicq Vanheuverswyn - Ename 7
    75 81 Lieven Van Der Linden - Zottegem 7
    76 84 Angelo Van Slycke - Zomergem 7
    77 85 Mario Van Schorisse - Horebeke 7
    78 91 Erwin Merchiers - Elst 7
    79 97 Niels De Smet - Pittem 7
    80 98 Frans Ornelis - Waregem 7

    16-02-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST SPEELDAG 30 (81-120)
    Klassering Lidnr. Naam - woonplaats Punten
    81 104 Jurgen Lataer - Oudenaarde 7
    82 105 Franjo Roman - Maarkedal 7
    83 110 Peter Lodens - Oudenaarde 7
    84 118 Michel Wangermez - Brakel 7
    85 119 Pascal Vilyn - Oudenaarde 7
    86 120 Patrick Haezebaut - Zottegem 7
    87 121 Luc Vander Putten - Geraardsbergen 7
    88 125 Kurt Dhont - Asper 7
    89 129 Matthias Lecluyse - Deinze 7
    90 149 Martin Schiettecatte - Nukerke 7
    91 155 Joris Holvoet - Kruisem 7
    92 165 Yvan Duprez - Gavere 7
    93 166 Guy Caluwe - Waregem 7
    94 171 Guido Polfliet - Zwalm 7
    95 180 Jen Bogaert - Asper 7
    96 181 Jens De Maertelaire - Dikkelvenne 7
    97 190 Jempy Van Audenhove - Lierde 7
    98 192 Giovanni Desmet -Zulte 7
    99 2 Wim Vermeer - Oudenaarde 6
    100 10 Marc Lycke - Oostkamp 6
    101 12 Bert De Bleeker - Kluisbergen 6
    102 17 Steven Raevens - Kluisbergen 6
    103 18 Mario Manhaeghe - Wortegem-Petegem 6
    104 24 Patrick Reynaert - Oudenaarde 6
    105 28 Eddy Lampe - Oudenaarde 6
    106 29 Nico Beyens - Gent 6
    107 30 Michel Roman - Kluisbergen 6
    108 31 Stefan Dubus - Ronse 6
    109 33 Luc Pacque - Lembeke 6
    110 62 Geert Roos - Ronse 6
    111 67 Eddy Dhondt - Oudenaarde 6
    112 68 Danny Roos - Michelbeke 6
    113 74 Adelin De Meulemeester - Oudenaarde 6
    114 76 Johan Herman - Oudenaarde 6
    115 86 Luc Dekens - Oudenaarde 6
    116 93 Jos Lenaerts - Tessenderlo 6
    117 96 Gunther Van Den Berghe - Merelbeke 6
    118 99 Andy Van Hecke - Zwalm 6
    119 106 Pieter De Coker - Nazareth 6
    120 111 Hans Dupont - Zottegem 6

    15-02-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST SPEELDAG 30 (121-160)
    Klassering Lidnr. Naam - woonplaats Punten
    121 116 Filip Hellebaut - Nederzwalm 6
    122 124 Steven D'heuvaert - gavere 6
    123 133 Bram Forment - Kluisbergen 6
    124 134 Johan Dhaene - Evergem 6
    125 136 Franky Vandekerckhove - Meulebeke 6
    126 137 Erik Laurier - Ronse 6
    127 141 Ulrich Maheur - Zulte 6
    128 144 Luc Loquet - Kluisbergen 6
    129 151 John Laroye - Harelbeke 6
    130 162 Jacques Van De Sype - Dikkelvenne 6
    131 164 Marc Wostyn - Deinze 6
    132 174 Patrick De Smet - Zwalm 6
    133 187 Eddy De Rycke - Ename 6
    134 188 Andy Dhaenens - Hansbeke 6
    135 4 Stefaan Devisscher - Gavere 5
    136 5 Luc Van Damme - Zingem 5
    137 11 Wouter Beulque - Deerlijk 5
    138 21 Bruno Lataer - Nederbrakel 5
    139 25 Wilfried Aernoudt - Snellegem 5
    140 32 Kurt Cauwenbergh - Leest 5
    141 35 Xavier Hanssens - Oudenaarde 5
    142 40 Andy de Langhe - Brakel 5
    143 55 Jelle Seys - Wervik 5
    144 59 David Kerkhove - Waregem 5
    145 60 Bart D'Haeze - Maarkedal 5
    146 71 Luka Dejonghe - Eine 5
    147 90 Jonathan Forè - Eeklo 5
    148 94 Luc Vekeman - Zwalm 5
    149 95 Johan Vercruyssen - Oudenaarde 5
    150 107 Kjani Ponchaut - Brakel 5
    151 112 Marc Degroote - Kruisem 5
    152 113 Tyben D'haeze - Maarkedal 5
    153 126 Gio Martens - Ename 5
    154 135 Wim Van Bellingen - Gavere 5
    155 146 Guy De Potter - Zwalm 5
    156 156 Gino Goossens - Steenhuize 5
    157 158 Johan Cottenier - Otegem 5
    158 159 Ronny Crombez - Zwalm 5
    159 160 Kevin Eggermont - Zwevegem 5
    160 175 Steven Vandenbroucke - Waarmaarde 5

    14-02-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST SPEELDAG 30 (161- 183)
    Klassering Lidnr. Naam - woonplaats Punten
    161 176 Pascal Van De Velde - Zwalm 5
    162 178 Luc Anno - Asper 5
    163 7 Jan t'Kindt - Eine 4
    164 37 Paul Coppens - St.Blasius Boekel 4
    165 87 Yves Pyck - Aalst 4
    166 114 Gentil Dossche - Dendermonde 4
    167 127 Wouter Vandenbergh - Ename 4
    168 128 Robin Collyns - Geraardsbergen 4
    169 132 Wout Pattyn - Kortrijk 4
    170 138 Frederik Bouten - Langemark 4
    171 145 Nico Devos - Brakel 4
    172 147 Gino Baert - Haasdonk 4
    173 169 Philip Ceuterick - Zwalm 4
    174 170 Jozef De Turck - Oudenaarde 4
    175 184 Davy Standaert - Steenhuize 4
    176 79 Emiel De Wreede - Beveren 3
    177 88 Sven Collyns - Geraardsbergen 3
    178 115 Luc De Bruyne - Boechout 2
    179 50 Eddy Brootcoorens - Lede 0
    180 123 Jan Bauters - Brakel 0
    181 143 Bert Cauwenberg - Vrasene 0
    182 177 Christophe Van Der Beken - Ronse 0
    183 179 Laurens Roos - Ronse 0

    13-02-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPEELDAG 30 : LIJST 1 en 2
    LIJST 1 :

    Speeldag 30: 30 ap - 1 mei

    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

    Antwerp - Union

     2  X  2  X  2  1  2    X  2  X  2  2  2  1  1  2  2  2

    Anderlecht - Club

     2  1  1  1  2  1  2  X    X  1  1  1  1  X  2  2  X  1  X

    Charleroi - Gent

     2  1  X  2  2  1  1  2    2  1  2  1  2  X  X  2  X  1  2

    Ronse - Gent

     2  1  X  1  2  2  2  2    2  2  1  2  2  2  2  2  1  2  2

    Merelbeke - Harelbeke

     X  1  1  1  X  2  1  1    X  1  1  1  1  1  1  2  1  1  1

    Ninove - Lokeren

     1  X  1  X  1  2  X  1    X  1  2  1  1  1  1  1  2  1  1

    Oudenaarde - Petegem

     1  X  1  1  2  1  X  1    2  2  1  2  1  2  2  1  1  2  2

    Ardennen - Drongen

     2  1  1  1  X  1  1  1    X  1  1  1  1  1  1  2  1  1  X

    Borsbeke - Sottegem

     1  1  X  2  X  1  2  X    X  2  2  1  X  1  1  1  X  1  2

    Wortegem - Zingem

     2  1  1  2  1  1  X  1    1  1  1  1  2  X  1  2  1  1  1

    Elene-Gr B - Horebeke

     1  2  1  X  X  2  1  1    2  1  1  1  2  2  X  1  1  1  2

    Zegelsem - Volkegem B

     1  1  1  1  2  1  1  1    1  X  2  1  1  1  1  1  1  1  1

     Reserve :

                                           

    SE Winkel - Tessenderlo

     1  1  1  1  1  1  1  1    X  1  1  1  2  2  2  1  X  1  2

    Heist - Knokke

     2  2  2  2  1  2  2  2    2  2  1  2  1  2  2  1  2  X  2

     Aantal juist

     

    LIJST 2 :

    Speeldag 30: 30 ap - 1 mei

    21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

    Antwerp - Union

     1  2  1  2  2  2  1  2  1  2  2  2  1  2  2  2  2  2  1  1

    Anderlecht - Club

     1  2  1  2  X  2  1  X  2  2  2  1  2  2  1  2  2  X  2  2

    Charleroi - Gent

     1  2  2  1  2  1  2  X  1  X  1  X  X  1  2  X  X  2  2  X

    Ronse - Gent

     1  2  2  2  1  2  2  2  X  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2

    Merelbeke - Harelbeke

     1  1  1  1  2  1  1  X  1  1  1  1  1  1  1  1  X  1  2  X

    Ninove - Lokeren

     1  1  X  2  1  1  1  1  1  1  2  X  2  1  2  X  X  1  1  1

    Oudenaarde - Petegem

     X  1  2  1  1  2  2  2  1  2  X  2  1  1  2  2  2  2  2  1

    Ardennen - Drongen

     1  1  1  1  2  1  1  1  1  2  1  2  1  X  2  1  X  1  2  X

    Borsbeke - Sottegem

     2  2  1  X  2  1  1  X  2  X  2  2  X  2  2  1  X  1  1  1

    Wortegem - Zingem

     1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  2  1  X

    Elene-Gr B - Horebeke

     X  1  1  1  X  1  2  1  2  2  2  2  1  2  1  2  2  1  2  2

    Zegelsem - Volkegem B

     1  1  1  1  2  1  1  1  X  1  1  1  1  1  1  1  1  2  1  2

     Reserve :

                                           

    SE Winkel - Tessenderlo

     X  1  1  2  1  1  1  1  1  2  2  1  2  2  1  1  X  1  2  2

    Heist - Knokke

     X  2  1  2  2  2  1  2  1  2  1  2  X  1  2  2  2  2  2  X

     Aantal juist

     5  8  7  6  5  7  9  6  6  6  6  5  6  7  5  7  4  7  7  5


    12-02-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPEELDAG 30 : LIJST 3 en 4
    LIJST 3 :

    Speeldag 30: 30 ap - 1 mei

    41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60

    Antwerp - Union

     2  X    1  1  2  X  2  X    X  X  1  1  1    2  X  2  1

    Anderlecht - Club

     2  1    1  2  1  2  2  X    X  2  1  2  2    2  2  1  2

    Charleroi - Gent

     2  2    2  1  2  1  1  1    2  2  2  2  1    1  1  1  1

    Ronse - Gent

     2  2    2  2  2  2  2  2    2  2  2  2  2    2  2  2  2

    Merelbeke - Harelbeke

     1  1    1  1  1  1  1  1    2  1  1  1  1    1  2  2  1

    Ninove - Lokeren

     1  1    2  1  1  1  1  1    1  2  2  1  2    2  1  1  2

    Oudenaarde - Petegem

     2  1    1  1  1  1  1  2    2  2  2  2  2    1  2  1  2

    Ardennen - Drongen

     1  1    1  1  1  1  1  1    1  1  1  1  2    1  1  2  1

    Borsbeke - Sottegem

     X  2    2  1  2  X  X  1    2  2  2  2  2    2  2  1  2

    Wortegem - Zingem

     1  2    1  1  1  X  1  1    1  1  1  1  1    1  1  2  1

    Elene-Gr B - Horebeke

     2  1    1  2  2  2  2  2    2  2  2  2  2    2  2  1  2

    Zegelsem - Volkegem B

     1  2    1  X  1  1  1  1    1  1  1  1  1    1  1  1  2

     Reserve :

                                           

    SE Winkel - Tessenderlo

     1  1    1  1  2  1  1  1    1  2  2  1  1    1  1  1  2

    Heist - Knokke

     1  1    2  2  2  1  X  1    2  2  1  2  2    1  1  2  X

     Aantal juist

     8  7    7  8  9  8  8  10  0  9  8  7  8  5    7  7  5  5

    LIJST 4 :

    Speeldag 30: 30 ap - 1 mei

    61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80

    Antwerp - Union

     X  2  2  X  2  X  2  X  X  2  X  1  2  2  2  1  2  1  2  2

    Anderlecht - Club

     2  1  2  X  2  X  2  2  2  2  1  X  2  2  2  X  X  1  1  1

    Charleroi - Gent

     1  X  1  1  1  X  1  2  1  2  1  2  2  2  2  X  2  X  2  1

    Ronse - Gent

     2  2  2  2  2  2  2  1  2  2  2  2  2  1  2  2  2  2  1  2

    Merelbeke - Harelbeke

     1  1  1  1  1  1  1  1  2  1  2  1  1  1  1  X  1  1  X  1

    Ninove - Lokeren

     2  2  1  1  1  1  1  2  X  1  2  2  1  1  1  1  1  1  X  1

    Oudenaarde - Petegem

     1  2  2  2  2  2  2  1  1  2  2  1  2  1  2  2  2  1  1  2

    Ardennen - Drongen

     X  1  1  1  1  1  2  1  1  2  2  1  2  1  1  1  1  1  1  1

    Borsbeke - Sottegem

     1  X  2  2  2  X  X  2  2  2  1  2  X  2  1  2  2  X  X  1

    Wortegem - Zingem

     1  1  1  2  1  1  1  1  1  1  1  1  1  2  1  1  1  1  2  1

    Elene-Gr B - Horebeke

     2  2  2  1  2  2  2  1  2  2  2  2  2  1  2  X  1  X  1  X

    Zegelsem - Volkegem B

     2  1  1  1  1  1  1  X  1  1  2  1  1  1  1  1  1  1  X  1

     Reserve :

                                           

    SE Winkel - Tessenderlo

     1  2  1  2  1  X  1  1  1  1  X  2  1  1  1  X  1  1  X  1

    Heist - Knokke

     X  2  2  1  1  2  1  2  X  X  X  2  X  1  2  X  1  2  1  2

     Aantal juist

     7  6  7  7  7  9  6  6  7  7  5  9  7  6  9  6  8  7  3  7



    11-02-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPEELDAG 30 : LIJST 5 en 6
    LIJST 5 :

    Speeldag 30: 30 ap - 1 mei

    81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

    Antwerp - Union

     2  1  2  1  2  1  2  1  1  2  2    2  2  X  X  2  X  X  X

    Anderlecht - Club

     1  2  X  2  X  1  2  2  2  2  X    X  2  2  2  2  X  2  2

    Charleroi - Gent

     1  1  1  2  2  1  2  1  2  1  1    X  1  1  1  2  1  2  2

    Ronse - Gent

     1  2  2  2  2  2  1  1  2  2  2    2  2  2  2  2  2  1  2

    Merelbeke - Harelbeke

     1  1  1  1  1  1  1  2  1  1  1    1  1  2  1  2  1  2  1

    Ninove - Lokeren

     1  1  1  2  2  2  1  2  1  2  1    X  2  X  2  1  X  1  X

    Oudenaarde - Petegem

     2  1  2  1  2  2  2  2  2  2  2    X  2  2  1  1  2  2  2

    Ardennen - Drongen

     1  1  X  1  2  2  2  1  1  X  2    X  2  1  1  1  1  1  1

    Borsbeke - Sottegem

     1  2  1  1  1  1  2  2  1  X  1    X  1  2  2  2  X  2  1

    Wortegem - Zingem

     1  1  1  2  1  1  2  X  1  1  1    1  1  X  2  1  1  1  1

    Elene-Gr B - Horebeke

     2  2  2  1  1  2  1  2  2  2  1    2  1  2  1  1  1  1  2

    Zegelsem - Volkegem B

     1  1  1  1  1  1  1  1  2  1  1    1  1  1  1  1  1  1  1

     Reserve :

                                           

    SE Winkel - Tessenderlo

     2  1  1  2  1  X  1  1  1  1  1    X  2  2  1  1  1  2  1

    Heist - Knokke

     1  2  2  1  2  X  2  X  1  2  1    2  2  X  2  2  2  1  1

     Aantal juist

     7  8  8  7  7  6  4  3  8  5  7    6  5  5  6  7  7  6  9

    LIJST 6 :

    Speeldag 30: 30 ap - 1 mei

    101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120

    Antwerp - Union

     2  2  2  1  2  2  2  X  2  1  1  1  1  2  2  1  X  2  2  2

    Anderlecht - Club

     1  1  X  1  2  1  1  2  X  2  1  2  2  1  2  X  2  X  1  2

    Charleroi - Gent

     2  2  2  2  1  2  1  X  2  1  2  1  1  2  1  1  X  2  1  1

    Ronse - Gent

     1  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  X  1  2  2  2  2  2

    Merelbeke - Harelbeke

     1  1  2  1  1  1  1  1  1  1  2  2  1  1  X  X  1  X  1  1

    Ninove - Lokeren

     1  2  2  2  X  X  X  1  1  2  2  1  X  X  2  1  1  1  2  1

    Oudenaarde - Petegem

     1  1  1  2  2  2  2  1  2  1  2  2  2  2  X  2  2  2  2  2

    Ardennen - Drongen

     1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  2  1  1  2  1  1  X  1  1

    Borsbeke - Sottegem

     1  2  2  2  1  2  2  X  1  2  2  2  1  2  X  X  X  1  1  1

    Wortegem - Zingem

     1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1

    Elene-Gr B - Horebeke

     1  2  2  2  2  X  2  1  1  2  2  2  1  1  1  1  2  2  2  1

    Zegelsem - Volkegem B

     1  1  1  1  1  1  2  1  1  1  1  1  X  X  1  1  1  X  1  1

     Reserve :

                                           

    SE Winkel - Tessenderlo

     1  2  X  1  1  2  1  1  1  1  2  1  2  1  1  1  1  X  1  1

    Heist - Knokke

     1  1  2  1  1  1  2  2  2  1  1  1  X  2  X  1  2  1  1  2

     Aantal juist

     8  8  8  7  7  6  5  8  9  7  6  5  5  4  2  6  8  7  7  7


    10-02-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPEELDAG 30 : LIJST 7 en 8
    LIJST 7 :

    Speeldag 30: 30 ap - 1 mei

    121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140

    Antwerp - Union

     2  2    1  2  2  1  X  1  X  X  1  1  1  1  2  1  X  2  1

    Anderlecht - Club

     1  X    2  1  2  1  1  2  2  X  2  2  2  1  2  1  1  2  X

    Charleroi - Gent

     2  1    2  2  2  1  X  2  2  2  X  1  1  2  2  1  2  2  2

    Ronse - Gent

     2  2    2  2  2  2  1  2  2  2  1  2  2  2  2  2  2  2  2

    Merelbeke - Harelbeke

     X  1    1  1  2  X  1  1  1  X  X  2  1  2  2  1  X  1  X

    Ninove - Lokeren

     1  1    X  1  1  X  1  1  1  1  1  1  X  1  2  1  X  2  1

    Oudenaarde - Petegem

     X  2    2  2  1  2  2  1  1  2  2  1  X  2  2  2  2  1  2

    Ardennen - Drongen

     1  1    1  1  X  X  2  2  1  1  1  1  1  2  1  2  2  1  1

    Borsbeke - Sottegem

     X  X    X  X  X  1  1  2  2  1  1  1  2  1  2  2  1  1  1

    Wortegem - Zingem

     1  1    1  1  2  1  2  1  1  1  X  2  1  2  1  1  2  1  1

    Elene-Gr B - Horebeke

     2  2    X  1  2  2  1  2  2  2  1  1  2  1  2  2  1  2  2

    Zegelsem - Volkegem B

     1  1    1  1  2  -  2  2  1  1  1  1  1  1  1  1  X  1  2

     Reserve :

                                           

    SE Winkel - Tessenderlo

     1  1    1  X  1  1 1  2  X  1  2  1  1  1  2  1  2  1  2

    Heist - Knokke

     2  2    2  1  1  1  X  2  X  1  1  1  2  2  2  2  2  2  1

     Aantal juist

     7  8  0  6  7  5  4  4  7  10  10  4  6  6  5  6  6  4  9  8

    LIJST 8 :

    Speeldag 30: 30 ap - 1 mei

    141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160

    Antwerp - Union

     1  X    2  1  2  2  X  2  X  X  1  2  X  1  X  2  1  2  2

    Anderlecht - Club

     1  X    2  2  1  2  X  1  2  X  2  1  1  2  1  X  2  2  1

    Charleroi - Gent

     2  2    X  1  2  1  1  2  1  1  1  2  2  2  X  1  2  1  X

    Ronse - Gent

     2  2    2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2

    Merelbeke - Harelbeke

     1  1    1  2  1  X  1  2  1  X  1  1  1  X  2  X  1  1  2

    Ninove - Lokeren

     2  1    1  2  X  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  2  1  2

    Oudenaarde - Petegem

     2  2    2  2  2  2  X  2  2  2  2  2  2  2  2  1  2  2  2

    Ardennen - Drongen

     1  2    2  1  2  X  1  1  1  X  1  X  1  2  1  1  X  X  1

    Borsbeke - Sottegem

     2  2    1  X  X  2  1  2  2  X  1  1  X  1  X  1  2  X  2

    Wortegem - Zingem

     1  1    1  1  1  1  X  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1

    Elene-Gr B - Horebeke

     1  2    1  1  1  X  X  2  2  1  2  2  2  2  2  2  1  1  2

    Zegelsem - Volkegem B

     1  1    1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  X  1  1  1  1

     Reserve :

                                           

    SE Winkel - Tessenderlo

     2  1    1  1  1  1  X  1  1  1  1  2  1  1  1  1  1  1  X

    Heist - Knokke

     2  2    2  X  2  X  2  X  2  2  2  2  1  2  2  2  2  2  2

     Aantal juist

     6  9  0  6  4  5  4  8  7  8  6  8  8  9  7  5  9  5  5  5


    09-02-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPEELDAG 30 : LIJST 9 en 10
    LIJST 9 :

    Speeldag 30: 30 ap - 1 mei

    161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180

    Antwerp - Union

     1  2  1  2  2  X    2  1  2  2  X  X  1  1  2    2    1

    Anderlecht - Club

     1  2  X  X  1  2    2  2  X  2  2  1  2  2  2    X    2

    Charleroi - Gent

     2  2  2  2  2  2    2  1  1  2  2  2  2  1  2    X    1

    Ronse - Gent

     2  2  2  2  2  1    1  2  2  2  2  1  2  2  2    2    2

    Merelbeke - Harelbeke

     1  1  1  1  1  2    1  X  X  1  1  1  2  2  1    X    1

    Ninove - Lokeren

     1  1  1  2  1  2    1  2  X  1  X  1  1  2  2    X    2

    Oudenaarde - Petegem

     2  2  2  X  2  2    1  2  X  2  X  1  X  1  2    2    1

    Ardennen - Drongen

     1  X  1  2  1  1    1  X  X  2  1  1  X  1  2    2    2

    Borsbeke - Sottegem

     1  X  1  X  2  1    1  2  2  1  1  1  1  1  X    1    1

    Wortegem - Zingem

     1  1  1  1  1  1    1  1  1  1  1  2  1  2  1    1    1

    Elene-Gr B - Horebeke

     2  X  2  1  1  2    1  2  2  1  1  2  1  1  1    1    2

    Zegelsem - Volkegem B

     1  1  1  1  1  1    1  1  X  1  1  1  1  1  1    1    1

     Reserve :

                                           

    SE Winkel - Tessenderlo

     1  X  1  2  1  2    1  1  X  1  2  1  1  2  1    1    1

    Heist - Knokke

     1  1  X  2  1  2    2  2  X  X  2  1  1  2  2    2    1

     Aantal juist

     9  6  10  6  7  7    8  4  4  7  8  9  6  5  5  0  5  0  7

    LIJST 10 :

    Speeldag 30: 30 ap - 1 mei

    181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200

    Antwerp - Union

     2  X    2      1  2  2  1    1                

    Anderlecht - Club

     1  2    2      2  2  X  1    2                

    Charleroi - Gent

     1  1    1      1  2  2  1    X                

    Ronse - Gent

     2  2    2      2  1  2  1    2                

    Merelbeke - Harelbeke

     1  1    2      1  1  2  1    1                

    Ninove - Lokeren

     1  1    X      X  2  1  1    1                

    Oudenaarde - Petegem

     1  1    2      2  1  1  1    X                

    Ardennen - Drongen

     1  1    1      1  2  1  1    1                

    Borsbeke - Sottegem

     1  X    X      X  1  2  1    1                

    Wortegem - Zingem

     1  1    1      1  1  1  1    X                

    Elene-Gr B - Horebeke

     1  1    X      2  1  2  1    2                

    Zegelsem - Volkegem B

     2  1    1      1  1  X  1    1                

     Reserve :

                                           

    SE Winkel - Tessenderlo

     1  X    2      1  X  X  1    1                

    Heist - Knokke

     1  X    2      1  1  X  1    1                

     Aantal juist

     7  8    4      6  6  8  7    7                


    08-02-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST SPEELDAG 29 (1-40)
    Klassering Lidnr. Naam - woonplaats Punten
    1 32 Kurt Cauwenbergh - Leest 8
    2 12 Bert De Bleeker - Kluisbergen 7
    3 18 Mario Manhaeghe - Wortegem-Petegem 7
    4 38 Stijn De Bleeker - Kluisbergen 7
    5 47 Jo De Tandt - Oudenaarde 7
    6 69 Frank Spiessens - Vichte 7
    7 7 Jan t'Kindt - Eine 6
    8 11 Wouter Beulque - Deerlijk 6
    9 22 Peter Ketsman - Oudenaarde 6
    10 24 Patrick Reynaert - Oudenaarde 6
    11 45 Pieter Danneels - Deinze 6
    12 70 Etienne Staelens - De Pinte 6
    13 74 Adelin De Meulemeester - Oudenaarde 6
    14 78 Ghislain Rigolle - Oudenaarde 6
    15 89 Marc Truyen - Zwalm 6
    16 94 Luc Vekeman - Zwalm 6
    17 96 Gunther Van Den Berghe - Merelbeke 6
    18 112 Marc Degroote - Kruisem 6
    19 117 Jean-Bernard Devriese - Oudenaarde 6
    20 124 Steven D'heuvaert - gavere 6
    21 125 Kurt Dhont - Asper 6
    22 128 Robin Collyns - Geraardsbergen 6
    23 129 Matthias Lecluyse - Deinze 6
    24 144 Luc Loquet - Kluisbergen 6
    25 153 Arthur Van Loo - Evergem 6
    26 176 Pascal Van De Velde - Zwalm 6
    27 1 Anthony Van Der Eecken - Hillegem 5
    28 8 Luc Wachtelaer - Wetteren 5
    29 17 Steven Raevens - Kluisbergen 5
    30 26 Benjamin Vekeman - Hemelveerdegem 5
    31 42 Gino Viaene - Oudenaarde 5
    32 49 Rudy De Clercq - Oudenaarde 5
    33 57 Philippe Laemont - Zomergem 5
    34 64 René Bogaert - Gavere 5
    35 66 Adrien Putman - Oudenaarde 5
    36 67 Eddy Dhondt - Oudenaarde 5
    37 68 Danny Roos - Michelbeke 5
    38 71 Luka Dejonghe - Eine 5
    39 72 Antoine Walraed - Moortsele 5
    40 75 Dirk Devriese - Zingem 5

    07-02-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST SPEELDAG 29 (41-80)
    Klassering Lidnr. Naam - woonplaats Punten
    41 77 Marc Anno - Oudenaarde 5
    42 79 Emiel De Wreede - Beveren 5
    43 82 Joeri Devreese - Landegem 5
    44 87 Yves Pyck - Aalst 5
    45 104 Jurgen Lataer - Oudenaarde 5
    46 105 Franjo Roman - Maarkedal 5
    47 107 Kjani Ponchaut - Brakel 5
    48 109 Eddy Anno - Zingem 5
    49 110 Peter Lodens - Oudenaarde 5
    50 115 Luc De Bruyne - Boechout 5
    51 116 Filip Hellebaut - Nederzwalm 5
    52 119 Pascal Vilyn - Oudenaarde 5
    53 122 Jean-Pierre De Keyzer - Heestert 5
    54 126 Gio Martens - Ename 5
    55 133 Bram Forment - Kluisbergen 5
    56 137 Erik Laurier - Ronse 5
    57 145 Nico Devos - Brakel 5
    58 154 Tom Limpens - Oudenhove 5
    59 165 Yvan Duprez - Gavere 5
    60 166 Guy Caluwe - Waregem 5
    61 171 Guido Polfliet - Zwalm 5
    62 173 Henk Sante - Gavere 5
    63 177 Christophe Van Der Beken - Ronse 5
    64 3 Andy Ponchaut - Brakel 4
    65 5 Luc Van Damme - Zingem 4
    66 6 Johan Verleye - Waregem 4
    67 13 Willy Persoons - Kluisbergen 4
    68 15 Filip Lemarcq - Geraardsbergen 4
    69 19 Kenny Van Nieuwenhove - Elst 4
    70 20 Willy Vandekerckhove - Meulebeke 4
    71 28 Eddy Lampe - Oudenaarde 4
    72 29 Nico Beyens - Gent 4
    73 30 Michel Roman - Kluisbergen 4
    74 34 Jo Gyselinck - Maarkedal 4
    75 35 Xavier Hanssens - Oudenaarde 4
    76 37 Paul Coppens - St.Blasius Boekel 4
    77 41 Luc Declercq - Kluisbergen 4
    78 44 Eddy De Schamphelaere - Baaigem 4
    79 46 Yves Mejor - Oudenaarde 4
    80 48 Guy Schietecatte - Oudenaarde 4

    06-02-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST SPEELDAG 29 (81-120)
    Klassering Lidnr. Naam - woonplaats Punten
    81 53 Robert De Moor - Dikkelvenne 4
    82 60 Bart D'Haeze - Maarkedal 4
    83 61 Bert Schietecatte - Oudenaarde 4
    84 63 Franky Devriese - Asper 4
    85 65 Koen de Loof - Oudenaarde 4
    86 76 Johan Herman - Oudenaarde 4
    87 80 Anicq Vanheuverswyn - Ename 4
    88 81 Lieven Van Der Linden - Zottegem 4
    89 83 Jeroen Baert - Oudenaarde 4
    90 84 Angelo Van Slycke - Zomergem 4
    91 85 Mario Van Schorisse - Horebeke 4
    92 88 Sven Collyns - Geraardsbergen 4
    93 90 Jonathan Forè - Eeklo 4
    94 93 Jos Lenaerts - Tessenderlo 4
    95 95 Johan Vercruyssen - Oudenaarde 4
    96 99 Andy Van Hecke - Zwalm 4
    97 100 Yenti De Vogelaere - Leupegem 4
    98 101 Dirk Goeman - Oudenaarde 4
    99 102 Peter Browaeys - Oudenaarde 4
    100 103 Janik De Poortere - Oudenaarde 4
    101 108 Dirk Verleye - Waregem 4
    102 118 Michel Wangermez - Brakel 4
    103 120 Patrick Haezebaut - Zottegem 4
    104 127 Wouter Vandenbergh - Ename 4
    105 131 Roland Van Den Broecke - Oudenaarde 4
    106 132 Wout Pattyn - Kortrijk 4
    107 136 Franky Vandekerckhove - Meulebeke 4
    108 139 Jurgen De Geyter - Zottegem 4
    109 141 Ulrich Maheur - Zulte 4
    110 142 Humphrey Bauters - Berchem 4
    111 146 Guy De Potter - Zwalm 4
    112 147 Gino Baert - Haasdonk 4
    113 148 Joren Pede - Zottegem 4
    114 149 Martin Schiettecatte - Nukerke 4
    115 151 John Laroye - Harelbeke 4
    116 152 Luc Coppens - Erpe-Mere 4
    117 157 Frank Vaneeckhout - Avelgem 4
    118 158 Johan Cottenier - Otegem 4
    119 161 Keegan Dhondt - Eine 4
    120 164 Marc Wostyn - Deinze 4

    05-02-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST SPEELDAG 29 (121-160)
    Klassering Lidnr. Naam - woonplaats Punten
    121 170 Jozef De Turck - Oudenaarde 4
    122 174 Patrick De Smet - Zwalm 4
    123 175 Steven Vandenbroucke - Waarmaarde 4
    124 178 Luc Anno - Asper 4
    125 180 Jen Bogaert - Asper 4
    126 182 Mario De Smet - Asper 4
    127 184 Davy Standaert - Steenhuize 4
    128 188 Andy Dhaenens - Hansbeke 4
    129 190 Jempy Van Audenhove - Lierde 4
    130 192 Giovanni Desmet - Zulte 4
    131 2 Wim Vermeer - Oudenaarde 3
    132 4 Stefaan Devisscher - Gavere 3
    133 10 Marc Lycke - Oostkamp 3
    134 16 Andy Anno - Zingem 3
    135 23 Sven De Smet - Zottegem 3
    136 27 Peter Bruyneel - Horebeke 3
    137 31 Stefan Dubus - Ronse 3
    138 33 Luc Pacque - Lembeke 3
    139 36 Luc Maes - Nazareth 3
    140 39 Gert Vander Haeghen - Oudenaarde 3
    141 40 Andy de Langhe - Brakel 3
    142 54 Clement Heyse - Oudenaarde 3
    143 55 Jelle Seys - Wervik 3
    144 59 David Kerkhove - Waregem 3
    145 62 Geert Roos - Ronse 3
    146 73 Redgy Taildeman - Zottegem 3
    147 91 Erwin Merchiers - Elst 3
    148 97 Niels De Smet - Pittem 3
    149 98 Frans Ornelis - Waregem 3
    150 113 Tyben D'haeze - Maarkedal 3
    151 114 Gentil Dossche - Dendermonde 3
    152 121 Luc Vander Putten - Geraardsbergen 3
    153 134 Johan Dhaene - Evergem 3
    154 135 Wim Van Bellingen - Gavere 3
    155 150 Marc Claeys - Zomergem 3
    156 155 Joris Holvoet - Kruisem 3
    157 156 Gino Goossens - Steenhuize 3
    158 162 Jacques Van De Sype - Dikkelvenne 3
    159 163 Stephan Vandenberghe - Brakel 3
    160 168 Patrick Bogaert - Ichtegem 3

    04-02-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST SPEELDAG 29 (161- 183)
    Klassering Lidnr. Naam - woonplaats Punten
    161 172 Bart De Brouwer - Berlare 3
    162 187 Eddy De Rycke - Ename 3
    163 14 Thomas Pister - Oostende 2
    164 25 Wilfried Aernoudt - Snellegem 2
    165 51 Jan De Wulf - Drongen 2
    166 52 Joël Martens - Gavere 2
    167 58 Frank Gheysen - Wortegem-Petegem 2
    168 86 Luc Dekens - Oudenaarde 2
    169 111 Hans Dupont - Zottegem 2
    170 130 Willy De Couvreur - Brakel 2
    171 138 Frederik Bouten - Langemark 2
    172 159 Ronny Crombez - Zwalm 2
    173 160 Kevin Eggermont - Zwevegem 2
    174 169 Philip Ceuterick - Zwalm 2
    175 21 Bruno Lataer - Nederbrakel 1
    176 50 Eddy Brootcoorens - Lede 0
    177 106 Pieter De Coker - Nazareth 0
    178 123 Jan Bauters - Brakel 0
    179 140 Geert Verstraeten - Zingem 0
    180 143 Bert Cauwenberg - Vrasene 0
    181 179 Laurens Roos - Ronse 0
    182 181 Jens De Maertelaire - Dikkelvenne 0
    183 189 Joran Noterman - Elst 0

    03-02-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.STAND DERDE PERIODE - NEGEN WEKEN (1-40)
    Klassering vorige week Naam - woonplaats Punten Punten
    deze week Klassering   deze week vorige week
    1 1 Steven D'heuvaert - gavere 54 48
    2 2 Marc Degroote - Kruisem 53 47
    3 6 Antoine Walraed - Moortsele 51 46
    4 9 Peter Ketsman - Oudenaarde 51 45
    5 11 Matthias Lecluyse - Deinze 51 45
    6 3 Eddy De Schamphelaere - Baaigem 50 46
    7 4 Yves Mejor - Oudenaarde 50 46
    8 5 Bert Schietecatte - Oudenaarde 50 46
    9 7 Humphrey Bauters - Berchem 50 46
    10 8 Luc Coppens - Erpe-Mere 50 46
    11 10 Paul Coppens - St.Blasius Boekel 49 45
    12 13 Marc Anno - Oudenaarde 49 44
    13 15 Guy Caluwe - Waregem 49 44
    14 16 Jan t'Kindt - Eine 49 43
    15 21 Marc Truyen - Zwalm 49 43
    16 19 Luka Dejonghe - Eine 48 43
    17 20 Dirk Devriese - Zingem 48 43
    18 12 Stefaan Devisscher - Gavere 47 44
    19 14 Jacques Van De Sype - Dikkelvenne 47 44
    20 17 Xavier Hanssens - Oudenaarde 47