ONZE PRONOSTIEK :
We zijn opnieuw van start gegaan
met het dertiende seizoen van
'onze pronostiek'.
Onze ledenlijst is compleet.
Voor het eerst zijn we met 180 
leden. SUCCES IEDEREEN !

SEIZOENSRECORD :
Het seizoensrecord staat
op elf punten. Dit werd behaald
op de tweede speeldag door 
Patrick Reynaert uit 
Oudenaarde.

Alweer heeft ons een lid verlaten ....
Luc De Bleeker, lidnummer 12 en eindwinnaar
van het seizoen 2016-2017, is overleden sinds 
12 mei 2020. Luc is de broer van 
Wim De Bleeker (Wim Vermeer)
en de papa van ons lid Stijn. Zijn jongste zoon
Bert heeft het lidnummer 12 overgenomen.
Foto

SEIZOEN 12 :
Het twaalfde seizoen van 'onze pronostiek'
liep niet zoals het moest. Het vervelende coronavirus 
legde de voetbalcompetities stil en hierdoor kwam er al
na 25 speeldagen een einde aan ons pronostiekseizoen.
Benjamin Vekeman uit Hemelveerdegem verzamelde,
met 154 juiste prognoses, het meeste aantal punten.

PERIODETITELS :
Peter Lodens uit Oudenaarde werd de winnaar van de 
eerste periode.
Peter Ketsman uit Oudenaarde werd de winnaar van de 
tweede periode.
In de derde periode is er, na het vroegtijdig 
stopzetten, geen winnaar.

SEIZOENSRECORD :
Het seizoensrecord in het seizoen
2019-2020 was 12/12. 
Dit staat op naam van Jean-Pierre De Keyzer 
uit Heestert op de derde speeldag.

Foto

Onze pronostiek onder toeziend oog
van Patrick De Poortere.
Patrick zorgt voor het mailen, invullen,
verbeteren en de rangschikking.
Foto

Wim Vermeer zorgt voor de wekelijkse samenstelling.
Foto
Foto

Winnaar seizoen 2019-2020:
Benjamin Vekeman - Hemelveerdegem
Foto

Winnaar seizoen 2018-2019:
Jurgen De Geyter - Zottegem
Foto

Winnaar seizoen 2017-2018:
Koen De Loof - Oudenaarde
Foto

Winnaar seizoen 2016-2017 :
Luc De Bleeker - Kluisbergen
Foto

Winnaar seizoen 2015-2016 :
Benjamin Vekeman - Brakel
Foto

Winnaar seizoen 2014-2015 :
Franky Devrieze - Asper
Foto

Winnaar seizoen 2013-2014 :
Luc Vekeman - Zwalm
Foto

Winnaar seizoen 2012-2013 :  
Wim De Bleeker - Oudenaarde

Foto

Winnaar seizoen 2011-2012 : 
Matthias Lecluyse - Deinze

Foto

Winnaar seizoen 2010-2011 :
Koen De Loof - Kruishoutem
Foto

Winnaars seizoen 2009-2010 :
Erwin Merchiers - Brakel en Benji Vekeman - Brakel
Foto
Foto
Foto

Winnaar seizoen 2008-2009 :
Marc Truyen - Zwalm
Foto

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Inhoud blog
  • WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'
  • Reglement
  • PUNTENLIJST WEEK 9 (1-40)
  • PUNTENLIJST WEEK 9 (41-80)
  • PUNTENLIJST WEEK 9 (81-120)
  • PUNTENLIJST WEEK 9 (121-160)
  • PUNTENLIJST WEEK 9 (161-178)
  • De stand na negen speeldagen (1-40)
  • De stand na negen speeldagen (41-80)
  • De stand na negen speeldagen (81-120)
  • De stand na negen speeldagen (121-160)
  • De stand na negen speeldagen (161-178)
  • SPEELDAG 9 : LIJST 1 en 2
  • SPEELDAG 9 : LIJST 3 en 4
  • SPEELDAG 9 : LIJST 5 en 6
  • SPEELDAG 9 : LIJST 7 en 8
  • SPEELDAG 9 : LIJST 9
  • PUNTENLIJST WEEK 8 (1-40)
  • PUNTENLIJST WEEK 8 (41-80)
  • PUNTENLIJST WEEK 8 (81-120)
  • PUNTENLIJST WEEK 8 (121-160)
  • PUNTENLIJST WEEK 8 (161-180)
  • De stand na acht speeldagen (1-40)
  • De stand na acht speeldagen (41-80)
  • De stand na acht speeldagen (81-120)
  • De stand na acht speeldagen (121-160)
  • De stand na acht speeldagen (161-180)
  • SPEELDAG 8 : LIJST 1 en 2
  • SPEELDAG 8 : LIJST 3 en 4
  • SPEELDAG 8 : LIJST 5 en 6
  • SPEELDAG 8 : LIJST 7 en 8
  • SPEELDAG 8 : LIJST 9
  • PUNTENLIJST WEEK 7 (1-40)
  • PUNTENLIJST WEEK 7 (41-80)
  • PUNTENLIJST WEEK 7 (81-120)

    Hoofdpunten blog wimvermeer
  • Welkom op het blog van Wim Vermeer ... Veel kijkplezier !
  • Kalender Jupiler Pro League - Seizoen 2020-2021
  • Kalender KSV Oudenaarde - Tweede Amateurklasse
  • Nederland - Eredivisie seizoen 2020-2021
  • Champions League 2020-2021
  • Europa League 2020-2021
  • Voorronde Champions League/Europa League 2020-2021
  • UEFA Nations League - speeldag 5 en 6
  • UEFA Nations League - speeldag 3 en 4
  • UEFA Nations League - speeldag 1 en 2

    Nieuws Sporza
  • VIDEO: Herbekijk Extra Time met Losada, Vidarsson, Vandenbempt en Joos
  • QUIZ: Geen 1e keuze in de NBA draft, maar wel MVP
  • Avondje wereldrecords: Cheptegei pakt WR op 10.000m, Gidey op 5.000m
  • Naser nog niet verlost van dopingaanklacht, AIU gaat in beroep
  • F1 en raceklasse voor vrouwen gaan samenwerken: "Altijd uiteindelijke doel"
  • AlphaTauri trakteert met donuts op iconische Bosporusbrug in Istanbul
  • Hamilton kan dit weekend de 7 titels van Schumacher evenaren: "Ergens lijken ze op elkaar"
  • Hamilton relativeert geruchten over exit: "Ik wil verder met Mercedes"
  • Geen Rally van Spa meer in 2020: "Ontzettend ontgoocheld"
  • Mogen tennissers Australië wel binnen voor de Australian Open?
    Nieuws VRT NWS
  • President Trump zet licht op groen voor machtsoverdracht
  • Vaccins en geneesmiddelen: waar staan we in de strijd tegen corona? "Pano" zocht het uit
  • "Over 5 jaar" met Dominique Leroy (ex-Proximus): "Ik kan mezelf nog altijd recht in de ogen kijken"
  • President Trump blijft zich verzetten tegen nederlaag: hij ontslaat topman en vecht (tevergeefs) resultaat Michigan aan
  • IN KAART: Welke regio's in Europa zijn rood, oranje en groen?
  • Welke winkels en diensten mogen openblijven? Ontdek hier de lijst
  • Vijftien transmigranten gered uit koelcontainer in haven van Zeebrugge
  • China lanceert Chang'e 5-sonde om maanrotsen te gaan halen
  • Nederlandse politicus Thierry Baudet trekt zich terug als lijsttrekker van Forum voor Democratie
  • Nog niet het moment voor versoepelingen, zeggen experten: "Situatie te delicaat" en "Cijfers moeten verder naar beneden" 
    WELKOM BIJ 'ONZE PRONOSTIEK'
    'ONZE PRONOSTIEK': Dit voetbalseizoen spelen we onze pronostiek voor het dertiende jaar op rij. Verbeteren, invullen en mailen Patrick De Poortere. Samensteller Wim Vermeer. VEEL SUCCES IEDEREEN !
    21-11-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WELKOM bij 'Mijn Pronostiek'


    WEEK 9 :   
    1 winnaar met 9 punten : 
    Luc Vander Putten - Geraardsbergen

     De stand na negen weken 
    4 leiders met 56 punten 
     Eddy Lampe - Oudenaarde 
    Willy Vandekerckhove - Meulebeke 
    Guy Schietecatte - Oudenaarde 
    Luc Maes - Nazareth




    www.liefmans.be 

    De Rycke en zonen

    Legen Heirweg 20

    9890 Gavere 

    09/384.23.64

    www.derycke-zonen.be 

    NV Tuinmachines Lasseel Eddy

     Legen Heirweg 61

    9890 Asper (industriezone)

    09/384.74.16    Eddy.lasseel@skynet.be 

               

    De pronostiek van www.bloggen.be/wimvermeer

                             

    Onze pronostiek wordt samengesteld met nationaal en provinciaal voetbal. Meestal zijn 
     de eerste vier wedstrijden duels uit eerste klasse a en b. Dan volgen duels uit de  
    eerste amateurklasse, tweede amateurklasse a en derde amateurklasse a.  
    De laatste vier wedstrijden zijn telkens duels uit het provinciaal voetbal in   
    Oost-Vlaanderen. Bijna altijd met één wedstrijd uit eerste provinciale, één uit  
    tweede provinciale b, één uit derde provinciale c en één uit vierde provinciale b of c.   
    De reservewedstrijden kunnen uit alle reeksen komen zelfs uit het provinciaal  
    voetbal van West-Vlaanderen.


    Seizoen 13 van 'mijn pronostiek' :
    We zijn gestart op zaterdag 12 september 2020, 
    het einde is op zondag 29 april 2021 voorzien of toch iets later ?

    Tot wanneer de wedstrijden vanaf eerste amateur tot vierde provinciale
    niet gespeeld worden, gaan we enkel verder met voetbal uit de Jupiler Pro League, de Proximus League
    en ook met een miniem aantal wedstrijden uit het buitenland.
    Alle wedstrijden van eerste amateur tot vierde provinciale werden voor onbepaalde tijd stopgezet.
    In het geval van uitgestelde wedstrijden worden deze vervangen door de reservewedstrijden.

    De lijsten van speeldag 9 en 10 zullen pas op zaterdagnamiddag zichtbaar geplaatst worden.
    Dit is de negende pronostiek van dit seizoen :

    WEEK 09 - 21 en 22 november

      .

    Standard - Eupen   (2 - 2)

    X

    Oostende - Antwerp    (1 - 1) 

    X

    Waasland-Beveren - Cercle Brugge   (0 - 2) 

    2

    Club Brugge - KV Kortrijk   (1 - 0)

       1   

    Beerschot - Anderlecht   (2 - 1)

    1

    Zulte Waregem - KV Mechelen   (1 - 2)

    2

    Deinze - Lommel    (1 - 1) 

    X

    Groningen - Vitesse   (1 - 1)

    X

    Twente - PSV   (1 - 1)

    X

    Tottenham - Manchester City   (2 - 0) 

    1

    Athletico Madrid - Barcelona   (1 - 0) 

    1

    Villarreal - Real Madrid   (1 - 1) 

    X

    Reserve :

        

    Schalke 04 - Wolfsburg   (0 - 2) 

    2

    Hellas Verona - Sassuolo   (0 - 2)
      2  

    LIDNUMMER

     


    WEEK 10 - 28 en 29 november

      .

    Sint-Truiden - Waasland-Beveren


    Cercle Brugge - RC Genk


    Moeskroen - Club Brugge


    KV Mechelen - Beerschot

          

    AA Gent - Zulte Waregem


    Anderlecht - Standard


    Lierse Kempenzonen - Westerlo


    Heracles Almelo - AZ


    Feyenoord - Utrecht


    Chelsea - Tottenham


    Sassuolo - Inter Milan


    Valencia - Atletico Madrid


    Reserve :

        

    Borussia Dortmund - FC Köln


    Paris Saint-Germain - Bordeaux
           

    LIDNUMMER

     


    WEEK 11 - 5 en 6 december

      .

    Waasland-Beveren - Moeskroen


    Oud-Heverlee Leuven - Cercle Brugge


    Club Brugge - Sint-Truiden


    RC Genk - Antwerp

          

    Standard - KV Mechelen


    Westerlo - Lommel


    Union - Lierse Kempenzonen


    Heerenveen - PSV


    Lille - Monaco


    Sevilla - Real Madrid


    AS Roma - Sassuolo of Tottenham - Arsenal


    Bayern München - RB Leipzig


    Reserve :

        

    RKC Waalwijk - VVV-Venlo


    Juventus - Torino
           

    LIDNUMMER

     



    WIJ ONTHOUDEN OOK IN DIT SEIZOEN :

    * Pronostiek steeds doorsturen voor zaterdagmiddag 12 uur.

    Pronostiek niet doorsturen = geen punten
    5 keer niet doorgestuurd = nieuw lid.

    * Vermeld steeds jullie lidnummer .... lidnummer vergeten ....
    klik rechts bovenaan op ledenlijst.

    * Op zondagavond kennen we steeds de weekwinnaars.

    Nog vragen mail ons gerust :

    pronostiekvoetbal@telenet.be of wimvermeer40@gmail.com

    Veel succes !


    20-11-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Reglement
    REGLEMENT :

    De pronostiek wordt wekelijks per e-mail naar alle leden verstuurd en leden mailen ons terug voor zaterdagmiddag 12 uur.
    Gelieve dit uur te respecteren a.u.b. !
    Elk lid heeft een lidnummer en gelieve telkens dat nummer te vermelden bij het doorsturen van de pronostiek.

    Er wordt slechts één lid per e-mailadres en gezin toegelaten, elk lid heeft dus een eigen e-mailadres !

    De pronostiek is volledig gratis doch gelieve hem wekelijks door te sturen.
    Wanneer dit niet gebeurt zal de pronostiek dus ook niet ingevuld worden met als gevolg dat er geen punten bijkomen 
    tellende voor het periode/eindklassement. Indien je vijf keer de pronostiek niet ingevuld hebt word je geschrapt van de ledenlijst
    en zal je plaats door één van de reservekandidaten ingenomen worden.

    Wanneer er een afgelasting is zal de eerste reservewedstrijd meetellen, bij een tweede afgelasting de 
    tweede reservewedstrijd. Wanneer er minder dan zes wedstrijden gespeeld werden door afgelastingen gaat de pronostiek niet door.

    Bij de periodestand zorgen onze sponsors voor een periodegeschenk.
    Wanneer iemand winnaar is van de eerste periode en hij wint ook de daarop volgende periode zal het geschenk
    naar de tweede geklasseerde gaan. Dit om zoveel mogelijk leden een kans op een prijsje te bieden.


    Via de site wordt een algemeen- en periodeklassement bijgehouden.
    Pronostieken enkel mailen aan pronostiekvoetbal@telenet.be

    VEEL SUCCES !

    Wim en Patrick.


    10-09-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST WEEK 9 (1-40)
    Klassering Lidnr. Naam - woonplaats Punten
    1 121 Luc Vander Putten - Geraardsbergen 9
    2 31 Stefan Dubus - Ronse 7
    3 36 Luc Maes - Nazareth 7
    4 47 Jo De Tandt - Oudenaarde 7
    5 137 Erik Laurier - Ronse 7
    6 148 Joren Pede - Zottegem 7
    7 171 Guido Polfliet - Zwalm 7
    8 10 Marc Lycke - Oostkamp 6
    9 69 Frank Spiessens - Vichte 6
    10 113 Tyben D'haeze - Maarkedal 6
    11 120 Patrick Haezebaut - Zottegem 6
    12 122 Jean-Pierre De Keyzer - Heestert 6
    13 134 Johan Dhaene - Evergem 6
    14 142 Humphrey Bauters - Berchem 6
    15 144 Luc Loquet - Kluisbergen 6
    16 174 Patrick De Smet - Zwalm 6
    17 12 Bert De Bleeker - Kluisbergen 5
    18 20 Willy Vandekerckhove - Meulebeke 5
    19 22 Peter Ketsman - Oudenaarde 5
    20 32 Kurt Cauwenbergh - Leest 5
    21 40 Andy de Langhe - Brakel 5
    22 48 Guy Schietecatte - Oudenaarde 5
    23 52 Joël Martens - Gavere 5
    24 54 Clement Heyse - Oudenaarde 5
    25 56 Nico Melkebeke - Zwalm 5
    26 58 Frank Gheysen - Wortegem-Petegem 5
    27 60 Bart D'Haeze - Maarkedal 5
    28 63 Franky Devriese - Asper 5
    29 66 Adrien Putman - Oudenaarde 5
    30 67 Eddy Dhondt - Oudenaarde 5
    31 74 Adelin De Meulemeester - Oudenaarde 5
    32 80 Anicq Vanheuverswyn - Ename 5
    33 83 Jeroen Baert - Oudenaarde 5
    34 91 Erwin Merchiers - Elst 5
    35 93 Jos Lenaerts - Tessenderlo 5
    36 97 Niels De Smet - Pittem 5
    37 100 Yenti De Vogelaere - Leupegem 5
    38 106 Pieter De Coker - Nazareth 5
    39 107 Kjani Ponchaut - Brakel 5
    40 123 Jan Bauters - Brakel 5

    09-09-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST WEEK 9 (41-80)
    41 125 Kurt Dhont - Asper 5
    42 151 John Laroye - Harelbeke 5
    43 152 Luc Coppens Erpe-Mere 5
    44 169 Philip Ceuterick - Zwalm 5
    45 173 Henk Sante - Gavere 5
    46 178 Luc Anno - Asper 5
    47 180 Jen Bogaert - Asper 5
    48 2 Wim Vermeer - Oudenaarde 4
    49 4 Stefaan Devisscher - Gavere 4
    50 5 Luc Van Damme - Zingem 4
    51 7 Jan t'Kindt - Eine 4
    52 9 Benny Van Strijthem - Middelkerke 4
    53 11 Wouter Beulque - Deerlijk 4
    54 13 Willy Persoons - Kluisbergen 4
    55 16 Andy Anno - Zingem 4
    56 18 Mario Manhaeghe - Wortegem-Petegem 4
    57 21 Jurgen Vilyn - Oudenaarde 4
    58 24 Patrick Reynaert - Oudenaarde 4
    59 26 Benjamin Vekeman - Hemelveerdegem 4
    60 29 Nico Beyens - Gent 4
    61 30 Michel Roman - Kluisbergen 4
    62 33 Luc Pacque - Lembeke 4
    63 43 Jordy Goebeert - Ronse 4
    64 46 Yves Mejor - Oudenaarde 4
    65 50 William Vermeulen - Oudenaarde 4
    66 57 Philippe Laemont - Zomergem 4
    67 65 Koen de Loof - Oudenaarde 4
    68 68 Danny Roos - Michelbeke 4
    69 70 Etienne Staelens - De Pinte 4
    70 73 Redgy Taildeman - Zottegem 4
    71 77 Marc Anno - Oudenaarde 4
    72 78 Ghislain Rigolle - Oudenaarde 4
    73 81 Lieven Van Der Linden - Zottegem 4
    74 86 Luc Dekens - Oudenaarde 4
    75 87 Yves Pyck - Aalst 4
    76 88 Sven Collyns - Geraardsbergen 4
    77 90 Jonathan Forè - Eeklo 4
    78 98 Frans Ornelis - Waregem 4
    79 99 Andy Van Hecke - Zwalm 4
    80 104 Jurgen Lataer - Oudenaarde 4

    08-09-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST WEEK 9 (81-120)
    81 108 Dirk Verleye - Waregem 4
    82 109 Eddy Anno - Zingem 4
    83 110 Peter Lodens - Oudenaarde 4
    84 111 Hans Dupont - Zottegem 4
    85 115 Luc De Bruyne - Boechout 4
    86 118 Michel Wangermez - Brakel 4
    87 124 Kurt Pacque - Boekhoute 4
    88 127 Wouter Vandenbergh - Ename 4
    89 129 Matthias Lecluyse - Deinze 4
    90 130 Willy De Couvreur - Brakel 4
    91 146 Guy De Potter - Zwalm 4
    92 149 Martin Schiettecatte - Nukerke 4
    93 153 Arthur Van Loo - Evergem 4
    94 155 Giovanni Desmet - Zulte 4
    95 158 Johan Cottenier - Otegem 4
    96 162 Jacques Van De Sype - Dikkelvenne 4
    97 170 Jozef De Turck - Oudenaarde 4
    98 172 Bart De Brouwer - Berlare 4
    99 175 Steven Vandenbroucke - Waarmaarde 4
    100 176 Pascal Van De Velde - Zwalm 4
    101 1 Remi Eeckhout - Horebeke 3
    102 8 Luc Wachtelaer - Wetteren 3
    103 17 Steven Raevens - Kluisbergen 3
    104 25 Wilfried Aernoudt - Snellegem 3
    105 27 Peter Bruyneel - Horebeke 3
    106 34 Alex Melis - Beveren-Waas 3
    107 39 Gert Vander Haeghen - Oudenaarde 3
    108 42 Gino Viaene - Oudenaarde 3
    109 44 Eddy De Schamphelaere - Baaigem 3
    110 45 Pieter Danneels - Deinze 3
    111 51 Jan De Wulf - Drongen 3
    112 53 Robert De Moor - Dikkelvenne 3
    113 55 Jelle Seys - Wervik 3
    114 62 Geert Roos - Ronse 3
    115 64 René Bogaert - Gavere 3
    116 71 Luka Dejonghe - Eine 3
    117 75 Elias Wangermez - Brakel 3
    118 79 Emiel De Wreede - Beveren 3
    119 84 Angelo Van Slycke - Zomergem 3
    120 85 Mario Van Schorisse - Horebeke 3

    07-09-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST WEEK 9 (121-160)
    121 92 Rudy De Backer - Brakel 3
    122 96 Gunther Van Den Berghe - Merelbeke 3
    123 102 Peter Browaeys - Oudenaarde 3
    124 103 Janik De Poortere - Oudenaarde 3
    125 105 Franjo Roman - Maarkedal 3
    126 112 Marc Degroote - Kruisem 3
    127 117 Jean-Bernard Devrieze - Oudenaarde 3
    128 119 Pascal Vilyn - Oudenaarde 3
    129 131 Roland Van Den Broecke - Oudenaarde 3
    130 132 Wouter Leyman - Nederename 3
    131 133 Bramme Forment - Kluisbergen 3
    132 135 Wim Van Bellingen - Gavere 3
    133 138 Frederik Bouten - Langemark 3
    134 139 Jurgen De Geyter - Zottegem 3
    135 140 Geert Verstraeten - Zingem 3
    136 141 Ulrich Maheur - Zulte 3
    137 145 Nico De Vos - Brakel 3
    138 147 Gino Baert - Haasdonk 3
    139 150 Marc Claeys - Zomergem 3
    140 164 Marc Wostyn - Deinze 3
    141 165 Yvan Duprez - Gavere 3
    142 166 Guy Caluwe - Waregem 3
    143 168 Patrick Bogaert - Ichtegem 3
    144 177 Christophe Van Der Beken - Ronse 3
    145 179 Laurens Roos - Ronse 3
    146 3 Andy Ponchaut - Brakel 2
    147 14 Thomas Pister - Oostende 2
    148 19 Kenny Van Nieuwenhove - Elst 2
    149 23 Sven De Smet - Zottegem 2
    150 28 Eddy Lampe - Oudenaarde 2
    151 35 Xavier Hanssens - Oudenaarde 2
    152 37 Paul Coppens - St.Blasius Boekel 2
    153 38 Stijn De Bleeker - Kluisbergen 2
    154 41 Luc Declercq - Kluisbergen 2
    155 72 Antoine Walraed - Moortsele 2
    156 76 Johan Herman - Oudenaarde 2
    157 95 Johan Vercruyssen - Oudenaarde 2
    158 101 Dirk Goeman - Oudenaarde 2
    159 116 Filip Hellebaut - Nederzwalm 2
    160 128 Robin Collyns - Geraardsbergen 2

    06-09-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST WEEK 9 (161-178)
    161 136 Franky Vandekerckhove - Meulebeke 2
    162 143 Bert Cauwenberg - Vrasene 2
    163 154 Tom Limpens - Oudenhove 2
    164 157 Frank Vaneeckhout - Avelgem 2
    165 159 Ronny Crombez - Zwalm 2
    166 160 Kevin Eggermont - Zwevegem 2
    167 163 Stephan Vandenberghe - Brakel 2
    168 6 Johan Verleye - Waregem 1
    169 49 Rudy De Clercq - Oudenaarde 1
    170 61 Bert Schietecatte - Oudenaarde 1
    171 82 Joeri Devreese - Landegem 1
    172 89 Marc Truyen - Zwalm 1
    173 94 Luc Vekeman - Zwalm 1
    174 114 Gentil Dossche - Dendermonde 1
    175 126 Gio Martens - Ename 1
    176 156 Gino Goossens - Steenhuize 1
    177 161 Keegan Dhondt - Eine 1
    178 59 David Kerkhove - Waregem 0

    05-09-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De stand na negen speeldagen (1-40)
    Klassering Klassering Naam - woonplaats Punten Punten
    deze week vorige week   deze week vorige week
    1 1 Eddy Lampe - Oudenaarde 56 54
    2 4 Willy Vandekerckhove - Meulebeke 56 51
    3 8 Guy Schietecatte - Oudenaarde 56 51
    4 12 Luc Maes - Nazareth 56 49
    5 3 Jurgen De Geyter - Zottegem 55 52
    6 6 Patrick Reynaert - Oudenaarde 55 51
    7 7 Michel Roman - Kluisbergen 55 51
    8 2 Dirk Goeman - Oudenaarde 54 52
    9 13 Erwin Merchiers - Elst 54 49
    10 5 Sven De Smet - Zottegem 53 51
    11 10 Wim Vermeer - Oudenaarde 53 49
    12 11 Benjamin Vekeman - Hemelveerdegem 53 49
    13 9 Stijn De Bleeker - Kluisbergen 52 50
    14 16 Ulrich Maheur - Zulte 52 49
    15 18 Andy Anno - Zingem 52 48
    16 19 Philippe Laemont - Zomergem 52 48
    17 20 Koen de Loof - Oudenaarde 52 48
    18 27 Adelin De Meulemeester - Oudenaarde 52 47
    19 39 Jo De Tandt - Oudenaarde 52 45
    20 80 Luc Vander Putten - Geraardsbergen 52 43
    21 15 Johan Vercruyssen - Oudenaarde 51 49
    22 17 Bert Cauwenberg - Vrasene 51 49
    23 22 Luc Van Damme - Zingem 51 47
    24 24 Jordy Goebeert - Ronse 51 47
    25 32 Jos Lenaerts - Tessenderlo 51 46
    26 45 Patrick Haezebaut - Zottegem 51 45
    27 46 Jean-Pierre De Keyzer - Heestert 51 45
    28 14 Luc Vekeman - Zwalm 50 49
    29 21 Stephan Vandenberghe - Brakel 50 48
    30 23 Peter Bruyneel - Horebeke 50 47
    31 25 René Bogaert - Gavere 50 47
    32 33 Eddy Anno - Zingem 50 46
    33 36 Bert De Bleeker - Kluisbergen 50 45
    34 51 Marc Lycke - Oostkamp 50 44
    35 58 Humphrey Bauters - Berchem 50 44
    36 81 Erik Laurier - Ronse 50 43
    37 26 Antoine Walraed - Moortsele 49 47
    38 29 Franky Vandekerckhove - Meulebeke 49 47
    39 35 Wouter Beulque - Deerlijk 49 45
    40 37 Willy Persoons - Kluisbergen 49 45

    04-09-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De stand na negen speeldagen (41-80)
    41 41 Andy Van Hecke - Zwalm 49 45
    42 42 Peter Lodens - Oudenaarde 49 45
    43 48 Giovanni Desmet - Zulte 49 45
    44 49 Jacques Van De Sype - Dikkelvenne 49 45
    45 50 Bart De Brouwer - Berlare 49 45
    46 64 Luc Anno - Asper 49 44
    47 28 Joeri Devreese - Landegem 48 47
    48 30 Keegan Dhondt - Eine 48 47
    49 31 Johan Herman - Oudenaarde 48 46
    50 34 Luc Wachtelaer - Wetteren 48 45
    51 40 Gunther Van Den Berghe - Merelbeke 48 45
    52 43 Marc Degroote - Kruisem 48 45
    53 47 Geert Verstraeten - Zingem 48 45
    54 59 Guy De Potter - Zwalm 48 44
    55 79 Niels De Smet - Pittem 48 43
    56 38 Kenny Van Nieuwenhove - Elst 47 45
    57 53 Geert Roos - Ronse 47 44
    58 54 Mario Van Schorisse - Horebeke 47 44
    59 55 Peter Browaeys - Oudenaarde 47 44
    60 56 Roland Van Den Broecke - Oudenaarde 47 44
    61 57 Bramme Forment - Kluisbergen 47 44
    62 62 Patrick Bogaert - Ichtegem 47 44
    63 63 Christophe Van Der Beken - Ronse 47 44
    64 65 Jan t'Kindt - Eine 47 43
    65 66 Mario Manhaeghe - Wortegem-Petegem 47 43
    66 67 Nico Beyens - Gent 47 43
    67 71 William Vermeulen - Oudenaarde 47 43
    68 74 Danny Roos - Michelbeke 47 43
    69 75 Redgy Taildeman - Zottegem 47 43
    70 76 Marc Anno - Oudenaarde 47 43
    71 77 Yves Pyck - Aalst 47 43
    72 78 Jonathan Forè - Eeklo 47 43
    73 82 Johan Cottenier - Otegem 47 43
    74 84 Kurt Cauwenbergh - Leest 47 42
    75 86 Joël Martens - Gavere 47 42
    76 88 Bart D'Haeze - Maarkedal 47 42
    77 89 Franky Devriese - Asper 47 42
    78 90 Eddy Dhondt - Oudenaarde 47 42
    79 93 Yenti De Vogelaere - Leupegem 47 42
    80 108 Johan Dhaene - Evergem 47 41

    03-09-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De stand na negen speeldagen (81-120)
    81 111 Patrick De Smet - Zwalm 47 41
    82 114 Stefan Dubus - Ronse 47 40
    83 44 Gentil Dossche - Dendermonde 46 45
    84 52 Paul Coppens - St.Blasius Boekel 46 44
    85 60 Frank Vaneeckhout - Avelgem 46 44
    86 61 Ronny Crombez - Zwalm 46 44
    87 68 Gert Vander Haeghen - Oudenaarde 46 43
    88 70 Eddy De Schamphelaere - Baaigem 46 43
    89 72 Robert De Moor - Dikkelvenne 46 43
    90 73 Jelle Seys - Wervik 46 43
    91 85 Yves Mejor - Oudenaarde 46 42
    92 91 Ghislain Rigolle - Oudenaarde 46 42
    93 95 Hans Dupont - Zottegem 46 42
    94 96 Kurt Pacque - Boekhoute 46 42
    95 97 Wouter Vandenbergh - Ename 46 42
    96 99 Martin Schiettecatte - Nukerke 46 42
    97 102 Clement Heyse - Oudenaarde 46 41
    98 112 Jen Bogaert - Asper 46 41
    99 69 Luc Declercq - Kluisbergen 45 43
    100 83 Kevin Eggermont - Zwevegem 45 43
    101 94 Franjo Roman - Maarkedal 45 42
    102 98 Wim Van Bellingen - Gavere 45 42
    103 105 Jurgen Lataer - Oudenaarde 45 41
    104 110 Arthur Van Loo - Evergem 45 41
    105 115 Andy de Langhe - Brakel 45 40
    106 117 Jeroen Baert - Oudenaarde 45 40
    107 120 Pieter De Coker - Nazareth 45 40
    108 125 Tyben D'haeze - Maarkedal 45 39
    109 128 Luc Loquet - Kluisbergen 45 39
    110 100 Tom Limpens - Oudenhove 44 42
    111 103 Luka Dejonghe - Eine 44 41
    112 104 Elias Wangermez - Brakel 44 41
    113 109 Gino Baert - Haasdonk 44 41
    114 118 Sven Collyns - Geraardsbergen 44 40
    115 119 Frans Ornelis - Waregem 44 40
    116 122 Nico Melkebeke - Zwalm 44 39
    117 124 Adrien Putman - Oudenaarde 44 39
    118 126 Kurt Dhont - Asper 44 39
    119 130 John Laroye - Harelbeke 44 39
    120 131 Luc Coppens Erpe-Mere 44 39

    02-09-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De stand na negen speeldagen (121-160)
    121 133 Henk Sante - Gavere 44 39
    122 155 Guido Polfliet - Zwalm 44 37
    123 92 Marc Truyen - Zwalm 43 42
    124 101 Gino Goossens - Steenhuize 43 42
    125 106 Filip Hellebaut - Nederzwalm 43 41
    126 113 Steven Raevens - Kluisbergen 43 40
    127 116 Emiel De Wreede - Beveren 43 40
    128 121 Benny Van Strijthem - Middelkerke 43 39
    129 141 Jan Bauters - Brakel 43 38
    130 87 David Kerkhove - Waregem 42 42
    131 107 Gio Martens - Ename 42 41
    132 127 Frederik Bouten - Langemark 42 39
    133 129 Marc Claeys - Zomergem 42 39
    134 132 Guy Caluwe - Waregem 42 39
    135 134 Laurens Roos - Ronse 42 39
    136 135 Stefaan Devisscher - Gavere 42 38
    137 138 Luc Dekens - Oudenaarde 42 38
    138 139 Michel Wangermez - Brakel 42 38
    139 144 Pascal Van De Velde - Zwalm 42 38
    140 150 Anicq Vanheuverswyn - Ename 42 37
    141 140 Pascal Vilyn - Oudenaarde 41 38
    142 142 Nico De Vos - Brakel 41 38
    143 143 Marc Wostyn - Deinze 41 38
    144 151 Lieven Van Der Linden - Zottegem 41 37
    145 152 Luc De Bruyne - Boechout 41 37
    146 153 Willy De Couvreur - Brakel 41 37
    147 165 Frank Spiessens - Vichte 41 35
    148 123 Bert Schietecatte - Oudenaarde 40 39
    149 136 Thomas Pister - Oostende 40 38
    150 145 Remi Eeckhout - Horebeke 40 37
    151 147 Wilfried Aernoudt - Snellegem 40 37
    152 148 Gino Viaene - Oudenaarde 40 37
    153 149 Jan De Wulf - Drongen 40 37
    154 154 Yvan Duprez - Gavere 40 37
    155 157 Etienne Staelens - De Pinte 40 36
    156 159 Jozef De Turck - Oudenaarde 40 36
    157 160 Steven Vandenbroucke - Waarmaarde 40 36
    158 164 Frank Gheysen - Wortegem-Petegem 40 35
    159 172 Joren Pede - Zottegem 40 33
    160 137 Rudy De Clercq - Oudenaarde 39 38

    01-09-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De stand na negen speeldagen (161-178)
    161 158 Janik De Poortere - Oudenaarde 39 36
    162 161 Luc Pacque - Lembeke 39 35
    163 168 Kjani Ponchaut - Brakel 39 34
    164 171 Philip Ceuterick - Zwalm 39 34
    165 146 Johan Verleye - Waregem 38 37
    166 156 Xavier Hanssens - Oudenaarde 38 36
    167 162 Alex Melis - Beveren-Waas 38 35
    168 163 Pieter Danneels - Deinze 38 35
    169 166 Jurgen Vilyn - Oudenaarde 38 34
    170 170 Matthias Lecluyse - Deinze 38 34
    171 167 Rudy De Backer - Brakel 37 34
    172 173 Peter Ketsman - Oudenaarde 37 32
    173 169 Robin Collyns - Geraardsbergen 36 34
    174 175 Dirk Verleye - Waregem 36 32
    175 174 Angelo Van Slycke - Zomergem 35 32
    176 176 Jean-Bernard Devrieze - Oudenaarde 35 32
    177 177 Wouter Leyman - Nederename 33 30
    178 178 Andy Ponchaut - Brakel 31 29

    30-08-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPEELDAG 9 : LIJST 1 en 2
    LIJST 1 :

    Speeldag 9: 21 en 22 nov

    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

    Standard - Eupen

     1  1  1  1  1  1  1  1  1  2  1  1  1    1  1  1  1  1

    Oostende - Antwerp

     2  2  2  2  2  2  2  1  X  X  2  2  X  1    2  2  2  2  2

    Waasl Bev - Cercle

     2  X  1  2  X  X  2  2  2  2  2  2  2  2    1  2  1  2  2

    Cl Brugge - Kortrijk

     1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  X    1  1  1  1  1

    Beerschot - Anderlecht

     X  2  X  2  2  2  2  X  2  2  1  2  X  X    1  1  1  2  1

    Z Waregem - Mechelen

     2  X  X  X  2  1  1  1  X  1  2  2  1  1    1  1  X  1  X

    Deinze - Lommel

     1  1  1  X  2  1  1  1  1  2  1  1  1  2    1  1  1  1  1

    Groningen - Vitesse

     1  2  2  X  2  1  X  2  1  2  2  2  2  1    1  2  2  2  2

    Twente - PSV

     2  X  2  2  1  2  2  1  2  X  1  2  X  2    1  2  2  1  2

    Tottenham - Man City

     2  1  2  2  1  X  2  2  1  1  2  1  2  X    1  2  1  2  1

    At Madrid - Barcelona

     X  1  1  2  1  2  1  X  X  1  2  1  2  1    1  2  1  2  1

    Villarreal - R Madrid

     1  2  2  2  2  2  2  X  2  1  2  2  1  2    1  2  2  2  2

     Reserve :

                                           

    Schalke - Wolfsburg

     1  2  X  1  2  1  2  2  1  2  X  2  1  1    1  1  2  2  2

    Verona - Sassuolo

     1  2  X  2  2  1  X  2  1  2  2  2  1  1    1  1  X  2  2

     Aantal juist

     3  4  2  4  4  1  4  3  4  6  4  5  4  2  0  4  3  4  2  5

    LIJST 2 :

    Speeldag 9: 21 en 22 nov

    21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

    Standard - Eupen

     1  2  1  1  1  1  1  1  1  1  X  1  1  1  1  1  1  1  1  1

    Oostende - Antwerp

     2  1  2  1  2  2  2  2  1  2  2  1  2  2  1  2  2  2  1  2

    Waasl Bev - Cercle

     2  2  1  1  2  2  2  2  2  X  2  1  X  1  2  2  1  1  1  1

    Cl Brugge - Kortrijk

     1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  2  1  1  1  1  1  1  1  1

    Beerschot - Anderlecht

     1  1  2  1  2  1  2  X  X  X  2  1  2  1  2  1  X  2  X  1

    Z Waregem - Mechelen

     1  2  1  1  1  1  1  1  1  2  2  2  X  X  1  1  1  1  2  2

    Deinze - Lommel

     1  1  1  1  1  1  1  1  1  X  2  2  X  1  1  X  1  1  2  X

    Groningen - Vitesse

     2  2  1  2  X  2  2  2  2  2  2  X  1  X  2  2  2  2  1  1

    Twente - PSV

     2  1  X  2  2  2  2  2  2  2  X  1  X  2  2  1  X  2  2  2

    Tottenham - Man City

     2  1  2  1  2  1  2  X  2  1  1  1  1  2  2  1  X  2  2  2

    At Madrid - Barcelona

     1  2  2  1  X  2  1  X  1  2  1  1  2  X  2  1  X  1  1  1

    Villarreal - R Madrid

     2  2  2  2  2  2  2  2  X  2  2  2  2  2  2  X  2  2  2  2

     Reserve :

                                           

    Schalke - Wolfsburg

     2  1  1  2  1  2  2  2  2  2  1  2  1  X  1  2  2  2  1  X

    Verona - Sassuolo

     X  1  1  1  2  2  2  1  1  X  1  2  1  1  1  X  2  2  1  X

     Aantal juist

     4  5  2  4  3  4  3  2  4  4  7  5  4  3  2  7  2  2  3  5


    29-08-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPEELDAG 9 : LIJST 3 en 4
    LIJST 3 :

    Speeldag 9: 21 en 22 nov

    41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60

    Standard - Eupen

     1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  2  1  1  1  1  1  1  X    1

    Oostende - Antwerp

     X  1  X  2  2  2  X  2  X  1  2  X  2  X  X  X  2  X    2

    Waasl Bev - Cercle

     1  1  2  X  2  2  1  2  X  1  2  2  2  2  1  2  1  2    2

    Cl Brugge - Kortrijk

     1  2  1  1  1  1  1  1  X  1  X  1  1  1  1  1  1  1    1

    Beerschot - Anderlecht

     2  2  2  2  X  2  1  X  X  1  1  1  2  X  1  1  1  1    1

    Z Waregem - Mechelen

     1  2  X  1  1  2  1  1  1  1  2  1  1  1  1  1  1  X    1

    Deinze - Lommel

     1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  2  1  1    2

    Groningen - Vitesse

     1  2  2  2  2  2  X  2  1  2  1  1  2  2  1  2  2  2    2

    Twente - PSV

     2  1  2  2  2  1  2  1  2  2  2  X  2  X  2  2  1  2    2

    Tottenham - Man City

     X  1  2  1  2  2  1  1  X  1  2  X  X  X  2  2  1  X    1

    At Madrid - Barcelona

     2  2  2  1  1  1  1  1  2  1  2  2  2  1  2  1  1  X    1

    Villarreal - R Madrid

     2  X  X  2  1  1  X  X  2  2  2  2  X  2  2  2  1  2    2

     Reserve :

                                           

    Schalke - Wolfsburg

     1  2  2  1  X  2  X  1  2  2  2  1  2  2  1  1  X  1    2

    Verona - Sassuolo

     1  2  X  1  2  1  1  X  2  1  1  1  1  2  X  1  X  1    1

     Aantal juist

     2 3

    LIJST 4 :

    Speeldag 9: 21 en 22 nov

    61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80

    Standard - Eupen

     1  1  1  1  1  1  1  1  X  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1

    Oostende - Antwerp

     2  2  2  1  2  X  1  2  X  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  X

    Waasl Bev - Cercle

     X  2  2  1  2  X  2  2  1  1  2  1  2  1  2  X  2  X  X  2

    Cl Brugge - Kortrijk

     1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1

    Beerschot - Anderlecht

     X  2  1  1  X  1  1  2  1  X  2  2  1  1  2  X  1  1  X  2

    Z Waregem - Mechelen

     1  X  1  1  1  1  X  2  1  1  2  1  2  2  X  X  2  1  1  1

    Deinze - Lommel

     1  2  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  X  1  1  1  1  1

    Groningen - Vitesse

     2  X  2  2  2  X  X  2  2  2  2  2  2  1  2  X  1  2  2  2

    Twente - PSV

     2  2  2  2  2  2  2  1  2  2  2  2  2  X  2  2  2  X  2  X

    Tottenham - Man City

     2  2  1  2  1  X  X  2  1  1  2  1  X  X  X  X  2  2  X  X

    At Madrid - Barcelona

     X  2  1  1  1  1  1  1  1  1  2  2  X  1  2  2  X  1  1  1

    Villarreal - R Madrid

     2  2  2  2  1  1  1  2  2  X  1  2  2  1  2  2  2  2  X  1

     Reserve :

                                           

    Schalke - Wolfsburg

     X  1  2  1  2  1  2  1  2  2  1  1  2  1  1  1  2  1  2  2

    Verona - Sassuolo

     2  1  2  1  2  1  2  2  X  1  1  X  2  1  2  1  1  X  X  2

     Aantal juist

     1  3  5  3  4  5  5  4  6  4  3  2  4  5  3  2  4  4  3  5


    28-08-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPEELDAG 9 : LIJST 5 en 6
    LIJST 5 :

    Speeldag 9: 21 en 22 nov

    81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

    Standard - Eupen

     1  1  1  2  1  1  1  1  2  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1

    Oostende - Antwerp

     1  1  X  1  2  2  2  1  1  2  X  2  2  2  2  2  X  2  2  2

    Waasl Bev - Cercle

     2  1  2  2  2  2  2  2  1  2  2  2  2  1  1  1  2  2  2  1

    Cl Brugge - Kortrijk

     1  1  1  1  1  1  1  1  X  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1

    Beerschot - Anderlecht

     1  2  1  2  2  2  2  X  X  1  1  2  X  2  X  1  X  1  X  1

    Z Waregem - Mechelen

     1  1  1  1  X  1  2  2  1  X  X  1  X  1  1  1  1  1  X  2

    Deinze - Lommel

     1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  2  X  1  1  1  1  X  1  X

    Groningen - Vitesse

     1  1  2  2  X  X  2  2  2  2  2  1  2  2  2  2  1  2  2  2

    Twente - PSV

     1  2  1  1  1  X  2  2  X  2  1  2  2  2  2  2  2  2  X  2

    Tottenham - Man City

     2  2  2  2  2  2  1  2  2  2  2  2  1  2  2  2  1  2  2  X

    At Madrid - Barcelona

     1  2  1  1  2  2  2  1  X  1  1  1  1  2  1  1  1  X  1  1

    Villarreal - R Madrid

     2  2  1  2  2  1  2  2  1  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2

     Reserve :

                                           

    Schalke - Wolfsburg

     2  1  1  2  2  X  1  X  2  1  2  1  2  2  2  2  1  1  2  2

    Verona - Sassuolo

     2  1  2  1  X  X  1  2  1  1  1  1  2  2  1  1  1  1  2  1

     Aantal juist

     4  1  5  3  3  4  4  4  1  4  5  3  5  1  2  3  5  4  4  5

    LIJST 6 :

    Speeldag 9: 21 en 22 nov

    101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120

    Standard - Eupen

     1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1

    Oostende - Antwerp

     1  1  2  2  2  2  2  2  2  1  1  2  2  2  2  1  X  2  1  X

    Waasl Bev - Cercle

     2  2  2  2  1  2  2  X  2  2  1  2  X  1  X  2  1  2  X  2

    Cl Brugge - Kortrijk

     1  2  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1

    Beerschot - Anderlecht

     2  2  X  1  1  1  1  X  2  1  2  1  1  2  1  2  X  2  2  1

    Z Waregem - Mechelen

     1  1  1  1  1  X  2  1  2  1  2  1  1  X  1  1  X  X  1  1

    Deinze - Lommel

     1  2  1  1  1  X  1  1  2  1  2  1  1  1  2  1  1  1  1  1

    Groningen - Vitesse

     1  1  X  1  1  2  X  X  2  2  2  1  2  1  X  2  1  1  X  2

    Twente - PSV

     2  2  2  X  2  2  2  2  2  2  2  2  X  2  2  2  X  X  2  2

    Tottenham - Man City

     2  1  2  2  1  2  2  1  2  2  1  2  1  2  X  2  2  X  1  1

    At Madrid - Barcelona

     2  1  X  X  X  1  2  1  1  1  1  2  1  2  1  2  X  1  2  1

    Villarreal - R Madrid

     2  2  2  2  2  2  2  2  1  2  2  2  X  2  2  2  2  2  2  1

     Reserve :

                                           

    Schalke - Wolfsburg

     1  2  2  1  1  2  1  2  2  2  1  2  2  1  2  1  X  X  1  2

    Verona - Sassuolo

     1  1  X  1  1  1  2  1  X  1  2  2  X  2  X  2  1  X  1  2

     Aantal juist

     2  3  3  4  3  5  5  4  4  4  4  3  6  1  4  2  3  4  3  6


    27-08-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPEELDAG 9 : LIJST 7 en 8
    LIJST 7 :

    Speeldag 9: 21 en 22 nov

    121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140

    Standard - Eupen

     1  1  1  2  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1

    Oostende - Antwerp

     X  X  1  X  1  2  1  2  1  2  2  2  2  X  2  2  X  2  2  2

    Waasl Bev - Cercle

     2  2  2  1  2  X  X  X  2  2  X  2  2  1  1  2  2  2  2  2

    Cl Brugge - Kortrijk

     1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1

    Beerschot - Anderlecht

     X  1  1  2  1  X  2  2  2  1  X  2  X  1  1  2  X  2  1  X

    Z Waregem - Mechelen

     2  1  1  X  2  X  1  X  1  X  1  2  2  2  1  1  1  2  1  X

    Deinze - Lommel

     X  1  1  2  1  1  1  1  1  1  X  1  1  1  1  1  X  1  1  1

    Groningen - Vitesse

     2  2  2  X  1  2  X  2  X  1  1  2  1  2  1  2  X  1  2  1

    Twente - PSV

     X  X  2  2  1  2  2  2  2  2  2  2  2  X  2  2  1  2  2  X

    Tottenham - Man City

     1  2  1  1  2  2  X  2  X  2  2  2  X  X  2  2  2  2  2  2

    At Madrid - Barcelona

     1  1  1  2  1  X  1  1  1  1  2  X  X  1  1  2  1  X  2  2

    Villarreal - R Madrid

     X  2  1  1  1  2  X  2  2  2  X  2  1  2  2  2  X  2  2  2

     Reserve :

                                           

    Schalke - Wolfsburg

     2  X  2  1  2  2  X  1  2  X  1  1  1  2  1  1  2  1  2  2

    Verona - Sassuolo

     2  1  2  X  2  2  X  2  1  X  X  2  1  X  1  2  X  2  2  1

     Aantal juist

     9  6  5  4  5  1  4  2  4  4  3  3  3  6  3  2  7  3  3  3

    LIJST 8 :

    Speeldag 9: 21 en 22 nov

    141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160

    Standard - Eupen

     1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1

    Oostende - Antwerp

     2  X  2  2  1  2  2  1  2  2  X  1  2  2  1  2  2  2  2  2

    Waasl Bev - Cercle

     2  2  1  2  X  2  1  1  2  2  2  2  2  1  2  X  1  2  1  X

    Cl Brugge - Kortrijk

     1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1

    Beerschot - Anderlecht

     2  1  2  1  X  2  1  1  1  X  1  1  1  X  X  2  1  1  X  2

    Z Waregem - Mechelen

     2  2  1  X  1  2  X  2  1  1  X  1  X  1  X  X  1  X  1  1

    Deinze - Lommel

     1  1  1  1  2  2  1  X  1  1  2  1  1  1  1  1  1  1  X  1

    Groningen - Vitesse

     2  2  1  2  2  2  2  X  2  2  2  2  2  2  2  2  1  2  2  X

    Twente - PSV

     2  2  2  X  2  X  2  X  2  1  X  2  2  2  2  2  2  2  2  2

    Tottenham - Man City

     2  2  2  1  2  2  X  1  2  2  X  1  X  X  1  2  X  X  X  X

    At Madrid - Barcelona

     2  1  1  1  1  X  1  X  1  1  X  1  1  1  1  X  2  1  2  X

    Villarreal - R Madrid

     2  2  2  2  X  2  1  1  2  2  1  1  1  2  2  2  2  2  X  2

     Reserve :

                                           

    Schalke - Wolfsburg

     1  1  2  2  2  2  2  2  2  2  2  X  2  1  2  2  2  X  2  2

    Verona - Sassuolo

     2  2  1  1  1  2  1  X  2  1  2  X  1  1  1  1  1  1  2  X

     Aantal juist

     3  6  2  6  3  4  3  7  4  3  5  5  4  2  4  1  2  4  2  2



    26-08-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPEELDAG 9 : LIJST 9
    LIJST 9 :

    Speeldag 9: 21 en 22 nov

    161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180

    Standard - Eupen

     1  1  1  1  1  1    1  1  X  1  1  X  1  1  1  1  1  1  1

    Oostende - Antwerp

     1  X  2  1  1  2    1  2  1  1  2  1  2  X  2  2  2  2  X

    Waasl Bev - Cercle

     1  2  X  2  2  2    1  2  2  2  1  2  X  X  2  X  2  2  1

    Cl Brugge - Kortrijk

     1  1  1  1  1  1    1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1

    Beerschot - Anderlecht

     2  X  2  2  X  2    1  1  2  1  X  2  1  X  1  2  2  2  1

    Z Waregem - Mechelen

     1  1  X  1  1  1    1  X  1  2  X  1  X  2  1  X  2  2  1

    Deinze - Lommel

     1  1  1  1  1  1    1  1  1  1  X  1  X  1  1  1  X  1  1

    Groningen - Vitesse

     2  2  1  2  X  2    1  2  1  X  X  2  1  1  2  X  2  1  2

    Twente - PSV

     2  2  2  2  2  2    1  2  2  X  2  2  2  2  2  1  2  2  X

    Tottenham - Man City

     2  X  X  2  2  2    1  X  2  1  1  1  1  X  2  X  X  2  2

    At Madrid - Barcelona

     2  1  1  1  2  1    X  1  1  2  X  1  1  1  1  1  1  2  1

    Villarreal - R Madrid

     2  2  1  2  2  2    1  X  1  1  2  2  X  2  2  2  2  2  2

     Reserve :

                                           

    Schalke - Wolfsburg

     1  2  2  1  2  2    1  2  X  2  1  2  1  X  1  2  X  1  1

    Verona - Sassuolo

     1  X  1  1  X  1    1  X  1  1  1  1  X  1  2  X  X  2  1

     Aantal juist

     1  4  2  3  3  3  0  3  5  4  7  4  5  6  4  4  3  5  3  5



    25-08-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST WEEK 8 (1-40)
    Klassering Lidnr. Naam - woonplaats Punten
    1 172 Bart De Brouwer - Berlare 10
    2 61 Bert Schietecatte - Oudenaarde 9
    3 95 Johan Vercruyssen - Oudenaarde 9
    4 99 Andy Van Hecke - Zwalm 9
    5 103 Janik De Poortere - Oudenaarde 9
    6 12 Bert De Bleeker - Kluisbergen 8
    7 25 Wilfried Aernoudt - Snellegem 8
    8 28 Eddy Lampe - Oudenaarde 8
    9 30 Michel Roman - Kluisbergen 8
    10 37 Paul Coppens - St.Blasius Boekel 8
    11 43 Jordy Goebeert - Ronse 8
    12 55 Jelle Seys - Wervik 8
    13 73 Redgy Taildeman - Zottegem 8
    14 76 Johan Herman - Oudenaarde 8
    15 90 Jonathan Forè - Eeklo 8
    16 91 Erwin Merchiers - Elst 8
    17 106 Pieter De Coker - Nazareth 8
    18 121 Luc Vander Putten - Geraardsbergen 8
    19 126 Gio Martens - Ename 8
    20 155 Giovanni Desmet - Zulte 8
    21 174 Patrick De Smet - Zwalm 8
    22 10 Marc Lycke - Oostkamp 7
    23 20 Willy Vandekerckhove - Meulebeke 7
    24 21 Jurgen Vilyn - Oudenaarde 7
    25 27 Peter Bruyneel - Horebeke 7
    26 32 Kurt Cauwenbergh - Leest 7
    27 40 Andy de Langhe - Brakel 7
    28 44 Eddy De Schamphelaere - Baaigem 7
    29 47 Jo De Tandt - Oudenaarde 7
    30 48 Guy Schietecatte - Oudenaarde 7
    31 53 Robert De Moor - Dikkelvenne 7
    32 54 Clement Heyse - Oudenaarde 7
    33 66 Adrien Putman - Oudenaarde 7
    34 72 Antoine Walraed - Moortsele 7
    35 75 Elias Wangermez - Brakel 7
    36 77 Marc Anno - Oudenaarde 7
    37 93 Jos Lenaerts - Tessenderlo 7
    38 101 Dirk Goeman - Oudenaarde 7
    39 112 Marc Degroote - Kruisem 7
    40 115 Luc De Bruyne - Boechout 7

    24-08-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST WEEK 8 (41-80)
    41 116 Filip Hellebaut - Nederzwalm 7
    42 120 Patrick Haezebaut - Zottegem 7
    43 136 Franky Vandekerckhove - Meulebeke 7
    44 142 Humphrey Bauters - Berchem 7
    45 145 Nico De Vos - Brakel 7
    46 147 Gino Baert - Haasdonk 7
    47 152 Luc Coppens Erpe-Mere 7
    48 154 Tom Limpens - Oudenhove 7
    49 160 Kevin Eggermont - Zwevegem 7
    50 161 Keegan Dhondt - Eine 7
    51 165 Yvan Duprez - Gavere 7
    52 179 Laurens Roos - Ronse 7
    53 2 Wim Vermeer - Oudenaarde 6
    54 3 Andy Ponchaut - Brakel 6
    55 5 Luc Van Damme - Zingem 6
    56 11 Wouter Beulque - Deerlijk 6
    57 13 Willy Persoons - Kluisbergen 6
    58 23 Sven De Smet - Zottegem 6
    59 24 Patrick Reynaert - Oudenaarde 6
    60 26 Benjamin Vekeman - Hemelveerdegem 6
    61 29 Nico Beyens - Gent 6
    62 38 Stijn De Bleeker - Kluisbergen 6
    63 41 Luc Declercq - Kluisbergen 6
    64 49 Rudy De Clercq - Oudenaarde 6
    65 52 Joël Martens - Gavere 6
    66 56 Nico Melkebeke - Zwalm 6
    67 57 Philippe Laemont - Zomergem 6
    68 58 Frank Gheysen - Wortegem-Petegem 6
    69 63 Franky Devriese - Asper 6
    70 64 René Bogaert - Gavere 6
    71 65 Koen de Loof - Oudenaarde 6
    72 70 Etienne Staelens - De Pinte 6
    73 74 Adelin De Meulemeester - Oudenaarde 6
    74 78 Ghislain Rigolle - Oudenaarde 6
    75 79 Emiel De Wreede - Beveren 6
    76 83 Jeroen Baert - Oudenaarde 6
    77 87 Yves Pyck - Aalst 6
    78 88 Sven Collyns - Geraardsbergen 6
    79 89 Marc Truyen - Zwalm 6
    80 94 Luc Vekeman - Zwalm 6

    23-08-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST WEEK 8 (81-120)
    81 97 Niels De Smet - Pittem 6
    82 98 Frans Ornelis - Waregem 6
    83 100 Yenti De Vogelaere - Leupegem 6
    84 102 Peter Browaeys - Oudenaarde 6
    85 105 Franjo Roman - Maarkedal 6
    86 108 Dirk Verleye - Waregem 6
    87 109 Eddy Anno - Zingem 6
    88 113 Tyben D'haeze - Maarkedal 6
    89 117 Jean-Bernard Devrieze - Oudenaarde 6
    90 122 Jean-Pierre De Keyzer - Heestert 6
    91 124 Kurt Pacque - Boekhoute 6
    92 127 Wouter Vandenbergh - Ename 6
    93 130 Willy De Couvreur - Brakel 6
    94 138 Frederik Bouten - Langemark 6
    95 139 Jurgen De Geyter - Zottegem 6
    96 140 Geert Verstraeten - Zingem 6
    97 144 Luc Loquet - Kluisbergen 6
    98 146 Guy De Potter - Zwalm 6
    99 148 Joren Pede - Zottegem 6
    100 149 Martin Schiettecatte - Nukerke 6
    101 150 Marc Claeys - Zomergem 6
    102 151 John Laroye - Harelbeke 6
    103 157 Frank Vaneeckhout - Avelgem 6
    104 159 Ronny Crombez - Zwalm 6
    105 162 Jacques Van De Sype - Dikkelvenne 6
    106 163 Stephan Vandenberghe - Brakel 6
    107 164 Marc Wostyn - Deinze 6
    108 166 Guy Caluwe - Waregem 6
    109 177 Christophe Van Der Beken - Ronse 6
    110 178 Luc Anno - Asper 6
    111 4 Stefaan Devisscher - Gavere 5
    112 7 Jan t'Kindt - Eine 5
    113 8 Luc Wachtelaer - Wetteren 5
    114 9 Benny Van Strijthem - Middelkerke 5
    115 14 Thomas Pister - Oostende 5
    116 16 Andy Anno - Zingem 5
    117 17 Steven Raevens - Kluisbergen 5
    118 18 Mario Manhaeghe - Wortegem-Petegem 5
    119 31 Stefan Dubus - Ronse 5
    120 39 Gert Vander Haeghen - Oudenaarde 5

    22-08-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST WEEK 8 (121-160)
    121 42 Gino Viaene - Oudenaarde 5
    122 46 Yves Mejor - Oudenaarde 5
    123 50 William Vermeulen - Oudenaarde 5
    124 62 Geert Roos - Ronse 5
    125 67 Eddy Dhondt - Oudenaarde 5
    126 68 Danny Roos - Michelbeke 5
    127 71 Luka Dejonghe - Eine 5
    128 80 Anicq Vanheuverswyn - Ename 5
    129 82 Joeri Devreese - Landegem 5
    130 85 Mario Van Schorisse - Horebeke 5
    131 92 Rudy De Backer - Brakel 5
    132 107 Kjani Ponchaut - Brakel 5
    133 114 Gentil Dossche - Dendermonde 5
    134 123 Jan Bauters - Brakel 5
    135 128 Robin Collyns - Geraardsbergen 5
    136 129 Matthias Lecluyse - Deinze 5
    137 131 Roland Van Den Broecke - Oudenaarde 5
    138 134 Johan Dhaene - Evergem 5
    139 135 Wim Van Bellingen - Gavere 5
    140 137 Erik Laurier - Ronse 5
    141 143 Bert Cauwenberg - Vrasene 5
    142 153 Arthur Van Loo - Evergem 5
    143 158 Johan Cottenier - Otegem 5
    144 169 Philip Ceuterick - Zwalm 5
    145 170 Jozef De Turck - Oudenaarde 5
    146 171 Guido Polfliet - Zwalm 5
    147 175 Steven Vandenbroucke - Waarmaarde 5
    148 176 Pascal Van De Velde - Zwalm 5
    149 1 Remi Eeckhout - Horebeke 4
    150 6 Johan Verleye - Waregem 4
    151 19 Kenny Van Nieuwenhove - Elst 4
    152 22 Peter Ketsman - Oudenaarde 4
    153 34 Alex Melis - Beveren-Waas 4
    154 35 Xavier Hanssens - Oudenaarde 4
    155 36 Luc Maes - Nazareth 4
    156 51 Jan De Wulf - Drongen 4
    157 59 David Kerkhove - Waregem 4
    158 60 Bart D'Haeze - Maarkedal 4
    159 96 Gunther Van Den Berghe - Merelbeke 4
    160 104 Jurgen Lataer - Oudenaarde 4

    21-08-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PUNTENLIJST WEEK 8 (161-180)
    161 110 Peter Lodens - Oudenaarde 4
    162 118 Michel Wangermez - Brakel 4
    163 119 Pascal Vilyn - Oudenaarde 4
    164 125 Kurt Dhont - Asper 4
    165 133 Bramme Forment - Kluisbergen 4
    166 141 Ulrich Maheur - Zulte 4
    167 156 Gino Goossens - Steenhuize 4
    168 168 Patrick Bogaert - Ichtegem 4
    169 173 Henk Sante - Gavere 4
    170 180 Jen Bogaert - Asper 4
    171 33 Luc Pacque - Lembeke 3
    172 45 Pieter Danneels - Deinze 3
    173 69 Frank Spiessens - Vichte 3
    174 81 Lieven Van Der Linden - Zottegem 3
    175 86 Luc Dekens - Oudenaarde 3
    176 111 Hans Dupont - Zottegem 3
    177 15 Serge Depaepe - Michelbeke 0
    178 84 Angelo Van Slycke - Zomergem 0
    179 132 Wouter Leyman - Nederename 0
    180 167 Walter Ghezels - Zingem 0

    20-08-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De stand na acht speeldagen (1-40)
    Klassering Klassering Naam - woonplaats Punten Punten
    deze week vorige week   deze week vorige week
    1 1 Eddy Lampe - Oudenaarde 54 46
    2 2 Jurgen De Geyter - Zottegem 52 46
    3 6 Dirk Goeman - Oudenaarde 52 45
    4 3 Sven De Smet - Zottegem 51 45
    5 4 Patrick Reynaert - Oudenaarde 51 45
    6 8 Willy Vandekerckhove - Meulebeke 51 44
    7 10 Guy Schietecatte - Oudenaarde 51 44
    8 15 Michel Roman - Kluisbergen 51 43
    9 9 Stijn De Bleeker - Kluisbergen 50 44
    10 5 Luc Maes - Nazareth 49 45
    11 7 Ulrich Maheur - Zulte 49 45
    12 11 Bert Cauwenberg - Vrasene 49 44
    13 12 Wim Vermeer - Oudenaarde 49 43
    14 14 Benjamin Vekeman - Hemelveerdegem 49 43
    15 16 Luc Vekeman - Zwalm 49 43
    16 25 Erwin Merchiers - Elst 49 41
    17 31 Johan Vercruyssen - Oudenaarde 49 40
    18 13 Andy Anno - Zingem 48 43
    19 17 Philippe Laemont - Zomergem 48 42
    20 18 Koen de Loof - Oudenaarde 48 42
    21 20 Stephan Vandenberghe - Brakel 48 42
    22 19 Joeri Devreese - Landegem 47 42
    23 21 Luc Van Damme - Zingem 47 41
    24 23 René Bogaert - Gavere 47 41
    25 24 Adelin De Meulemeester - Oudenaarde 47 41
    26 29 Peter Bruyneel - Horebeke 47 40
    27 30 Antoine Walraed - Moortsele 47 40
    28 35 Franky Vandekerckhove - Meulebeke 47 40
    29 36 Keegan Dhondt - Eine 47 40
    30 40 Jordy Goebeert - Ronse 47 39
    31 32 Eddy Anno - Zingem 46 40
    32 43 Jos Lenaerts - Tessenderlo 46 39
    33 57 Johan Herman - Oudenaarde 46 38
    34 22 Kenny Van Nieuwenhove - Elst 45 41
    35 26 Gunther Van Den Berghe - Merelbeke 45 41
    36 27 Peter Lodens - Oudenaarde 45 41
    37 28 Luc Wachtelaer - Wetteren 45 40
    38 33 Gentil Dossche - Dendermonde 45 40
    39 38 Wouter Beulque - Deerlijk 45 39
    40 39 Willy Persoons - Kluisbergen 45 39

    19-08-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De stand na acht speeldagen (41-80)
    41 45 Jean-Pierre De Keyzer - Heestert 45 39
    42 47 Geert Verstraeten - Zingem 45 39
    43 48 Jacques Van De Sype - Dikkelvenne 45 39
    44 52 Jo De Tandt - Oudenaarde 45 38
    45 59 Marc Degroote - Kruisem 45 38
    46 60 Patrick Haezebaut - Zottegem 45 38
    47 70 Bert De Bleeker - Kluisbergen 45 37
    48 80 Giovanni Desmet - Zulte 45 37
    49 91 Andy Van Hecke - Zwalm 45 36
    50 110 Bart De Brouwer - Berlare 45 35
    51 34 Bramme Forment - Kluisbergen 44 40
    52 37 Patrick Bogaert - Ichtegem 44 40
    53 41 Geert Roos - Ronse 44 39
    54 42 Mario Van Schorisse - Horebeke 44 39
    55 46 Roland Van Den Broecke - Oudenaarde 44 39
    56 58 Peter Browaeys - Oudenaarde 44 38
    57 62 Guy De Potter - Zwalm 44 38
    58 64 Frank Vaneeckhout - Avelgem 44 38
    59 66 Ronny Crombez - Zwalm 44 38
    60 67 Christophe Van Der Beken - Ronse 44 38
    61 68 Luc Anno - Asper 44 38
    62 69 Marc Lycke - Oostkamp 44 37
    63 79 Humphrey Bauters - Berchem 44 37
    64 82 Paul Coppens - St.Blasius Boekel 44 36
    65 49 Jan t'Kindt - Eine 43 38
    66 50 Mario Manhaeghe - Wortegem-Petegem 43 38
    67 51 Gert Vander Haeghen - Oudenaarde 43 38
    68 53 William Vermeulen - Oudenaarde 43 38
    69 56 Danny Roos - Michelbeke 43 38
    70 61 Erik Laurier - Ronse 43 38
    71 65 Johan Cottenier - Otegem 43 38
    72 71 Nico Beyens - Gent 43 37
    73 72 Luc Declercq - Kluisbergen 43 37
    74 75 Yves Pyck - Aalst 43 37
    75 76 Niels De Smet - Pittem 43 37
    76 83 Eddy De Schamphelaere - Baaigem 43 36
    77 85 Robert De Moor - Dikkelvenne 43 36
    78 88 Marc Anno - Oudenaarde 43 36
    79 99 Kevin Eggermont - Zwevegem 43 36
    80 103 Jelle Seys - Wervik 43 35

    18-08-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De stand na acht speeldagen (81-120)
    81 104 Redgy Taildeman - Zottegem 43 35
    82 106 Jonathan Forè - Eeklo 43 35
    83 107 Luc Vander Putten - Geraardsbergen 43 35
    84 44 Hans Dupont - Zottegem 42 39
    85 54 David Kerkhove - Waregem 42 38
    86 55 Bart D'Haeze - Maarkedal 42 38
    87 63 Gino Goossens - Steenhuize 42 38
    88 73 Yves Mejor - Oudenaarde 42 37
    89 74 Eddy Dhondt - Oudenaarde 42 37
    90 78 Wim Van Bellingen - Gavere 42 37
    91 84 Joël Martens - Gavere 42 36
    92 86 Franky Devriese - Asper 42 36
    93 89 Ghislain Rigolle - Oudenaarde 42 36
    94 90 Marc Truyen - Zwalm 42 36
    95 92 Yenti De Vogelaere - Leupegem 42 36
    96 93 Franjo Roman - Maarkedal 42 36
    97 94 Kurt Pacque - Boekhoute 42 36
    98 95 Wouter Vandenbergh - Ename 42 36
    99 97 Martin Schiettecatte - Nukerke 42 36
    100 102 Kurt Cauwenbergh - Leest 42 35
    101 109 Tom Limpens - Oudenhove 42 35
    102 77 Jurgen Lataer - Oudenaarde 41 37
    103 81 Jen Bogaert - Asper 41 37
    104 87 Luka Dejonghe - Eine 41 36
    105 96 Johan Dhaene - Evergem 41 36
    106 98 Arthur Van Loo - Evergem 41 36
    107 113 Clement Heyse - Oudenaarde 41 34
    108 114 Elias Wangermez - Brakel 41 34
    109 120 Filip Hellebaut - Nederzwalm 41 34
    110 123 Gino Baert - Haasdonk 41 34
    111 133 Gio Martens - Ename 41 33
    112 139 Patrick De Smet - Zwalm 41 33
    113 100 Steven Raevens - Kluisbergen 40 35
    114 101 Stefan Dubus - Ronse 40 35
    115 115 Emiel De Wreede - Beveren 40 34
    116 117 Jeroen Baert - Oudenaarde 40 34
    117 118 Sven Collyns - Geraardsbergen 40 34
    118 119 Frans Ornelis - Waregem 40 34
    119 128 Andy de Langhe - Brakel 40 33
    120 150 Pieter De Coker - Nazareth 40 32

    17-08-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De stand na acht speeldagen (121-160)
    121 108 Kurt Dhont - Asper 39 35
    122 111 Henk Sante - Gavere 39 35
    123 112 Benny Van Strijthem - Middelkerke 39 34
    124 130 Nico Melkebeke - Zwalm 39 33
    125 131 Tyben D'haeze - Maarkedal 39 33
    126 134 Frederik Bouten - Langemark 39 33
    127 135 Luc Loquet - Kluisbergen 39 33
    128 136 Marc Claeys - Zomergem 39 33
    129 137 John Laroye - Harelbeke 39 33
    130 138 Guy Caluwe - Waregem 39 33
    131 146 Adrien Putman - Oudenaarde 39 32
    132 151 Luc Coppens Erpe-Mere 39 32
    133 154 Laurens Roos - Ronse 39 32
    134 160 Bert Schietecatte - Oudenaarde 39 30
    135 105 Luc Dekens - Oudenaarde 38 35
    136 121 Michel Wangermez - Brakel 38 34
    137 122 Pascal Vilyn - Oudenaarde 38 34
    138 125 Stefaan Devisscher - Gavere 38 33
    139 127 Thomas Pister - Oostende 38 33
    140 132 Jan Bauters - Brakel 38 33
    141 140 Pascal Van De Velde - Zwalm 38 33
    142 145 Rudy De Clercq - Oudenaarde 38 32
    143 152 Marc Wostyn - Deinze 38 32
    144 157 Nico De Vos - Brakel 38 31
    145 116 Lieven Van Der Linden - Zottegem 37 34
    146 124 Remi Eeckhout - Horebeke 37 33
    147 126 Johan Verleye - Waregem 37 33
    148 129 Jan De Wulf - Drongen 37 33
    149 143 Gino Viaene - Oudenaarde 37 32
    150 148 Anicq Vanheuverswyn - Ename 37 32
    151 153 Guido Polfliet - Zwalm 37 32
    152 156 Willy De Couvreur - Brakel 37 31
    153 162 Luc De Bruyne - Boechout 37 30
    154 164 Yvan Duprez - Gavere 37 30
    155 165 Wilfried Aernoudt - Snellegem 37 29
    156 142 Xavier Hanssens - Oudenaarde 36 32
    157 158 Jozef De Turck - Oudenaarde 36 31
    158 159 Steven Vandenbroucke - Waarmaarde 36 31
    159 161 Etienne Staelens - De Pinte 36 30
    160 175 Janik De Poortere - Oudenaarde 36 27

    16-08-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De stand na acht speeldagen (161-180)
    161 141 Luc Pacque - Lembeke 35 32
    162 144 Pieter Danneels - Deinze 35 32
    163 147 Frank Spiessens - Vichte 35 32
    164 155 Alex Melis - Beveren-Waas 35 31
    165 166 Frank Gheysen - Wortegem-Petegem 35 29
    166 167 Rudy De Backer - Brakel 34 29
    167 168 Kjani Ponchaut - Brakel 34 29
    168 169 Robin Collyns - Geraardsbergen 34 29
    169 170 Matthias Lecluyse - Deinze 34 29
    170 171 Philip Ceuterick - Zwalm 34 29
    171 174 Jurgen Vilyn - Oudenaarde 34 27
    172 176 Joren Pede - Zottegem 33 27
    173 149 Angelo Van Slycke - Zomergem 32 32
    174 172 Peter Ketsman - Oudenaarde 32 28
    175 177 Dirk Verleye - Waregem 32 26
    176 178 Jean-Bernard Devrieze - Oudenaarde 32 26
    177 163 Wouter Leyman - Nederename 30 30
    178 179 Andy Ponchaut - Brakel 29 23
    179 173 Walter Ghezels - Zingem 28 28
    180 180 Serge Depaepe - Michelbeke 18 18

    15-08-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPEELDAG 8 : LIJST 1 en 2
    LIJST 1 :

    Speeldag 8 : 7 en 8 nov

    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

    Kortrijk - Beerschot

     1  2  X  2  2  1  2  1  2  2  2  2  1  1    1  2  2  2  2

    St Truiden - Genk

     1  2  X  1  2  2  X  2  X  X  1  2  2  1    X  2  2  X  2

    Antwerp - Standard

     X  1  1  X  1  1  1  1  1  1  1  1  1  X    1  1  1  1  2

    Oostende - Cl Brugge

     2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2    2  2  2  2  2

    Gent - Anderlecht

     2  2  2  2  2  2  1  2  2  X  1  2  2  X    1  1  1  2  2

    Union - Deinze

     1  1  X  1  1  X  1  1  1  1  1  1  1  1    1  2  2  1  1

    Utrecht - Ajax

     X  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  1    2  2  2  2  2

    Feyenoord - Groningen

     1  1  1  X  1  1  1  X  1  1  1  1  1  1    1  1  1  1  1

    Dortmund - München

     X  X  2  2  2  X  2  2  2  X  2  2  2  1    2  2  1  1  2

    Man City - Liverpool

     1  X  1  2  2  1  1  1  2  2  2  X  1  1    1  2  X  1  2

    Atalanta - Inter

     1  2  X  2  1  2  2  2  2  X  2  2  2  1    1  2  2  2  1

    Bordeaux - M'pellier

     1  1  1  X  1  1  1  1  1  2  2  2  1  1    1  1  1  1  2

     Reserve :

                                           

    Mainz - Schalke

     1  2  X  1  2  1  1  1  2  X  1  1  1  1    2  2  X  2  2

    Leicester - W'hampton

     1  1  1  2  2  1  1  1  1  X  1  1  1  1    1  1  1  1  1

     Aantal juist

     4  6  6  5  6  4  5  5  5  7  6  8  6  5  0  5  5  5  4  7

    LIJST 2 :

    Speeldag 8 : 7 en 8 nov

    21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

    Kortrijk - Beerschot

     2  2  1  2  2  1  2  2  1  X  1  2  1  2  1  2  X  1  2  1

    St Truiden - Genk

     2  1  X  2  2  2  2  2  1  2  X  1  1  1  1  X  2  2  2  1

    Antwerp - Standard

     1  1  X  1  1  1  1  X  1  1  2  X  1  1  1  1  1  1  1  X

    Oostende - Cl Brugge

     2  1  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  X  2  2  2  2  2

    Gent - Anderlecht

     1  1  2  1  2  1  X  X  1  1  X  X  1  2  2  2  X  2  1  1

    Union - Deinze

     1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  2  1  1  1  1  1  1  1  2  1

    Utrecht - Ajax

     2  2  2  2  2  2  2  2  1  2  2  2  X  2  2  2  2  2  2  2

    Feyenoord - Groningen

     1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  X  1  1  1  1  X  1  1  1

    Dortmund - München

     2  2  2  2  2  2  2  X  2  2  2  2  X  X  2  X  2  2  2  2

    Man City - Liverpool

     2  2  1  1  X  1  1  X  1  X  1  X  1  2  2  2  X  1  2  1

    Atalanta - Inter

     2  1  2  2  2  2  1  2  X  2  2  1  1  2  2  2  2  2  2  1

    Bordeaux - M'pellier

     2  1  1  1  2  1  1  1  2  1  1  1  1  X  1  1  X  1  1  2

     Reserve :

                                           

    Mainz - Schalke

     2  2  1  2  1  1  1  2  1  1  2  1  2  X  2  1  2  1  1  X

    Leicester - W'hampton

     2  1  1  1  1  1  1  1  1  X  X  X  1  1  1  1  X  1  1  1

     Aantal juist

     7  4  6  6  8  6  7  8  6  8  5  7  3  4  4  4  8  6  5  7



    14-08-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPEELDAG 8 : LIJST 3 en 4
    LIJST 3 :

    Speeldag 8 : 7 en 8 nov

    41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60

    Kortrijk - Beerschot

     1  1  X  1  1  2  2  1  X  1  2  1  2  2  X  2  X  1  1  2

    St Truiden - Genk

     X  1  X  2  1  1  2  2  1  2  2  2  2  1  2  2  2  X  2  X

    Antwerp - Standard

     X  1  1  1  1  1  1  X  X  1  1  1  1  1  X  1  1  X  1  1

    Oostende - Cl Brugge

     2  2  2  2  1  2  2  2  1  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2

    Gent - Anderlecht

     2  2  1  1  1  2  1  X  2  1  1  1  2  X  1  X  1  X  2  1

    Union - Deinze

     2  1  1  1  1  1  1  1  1  1  2  1  1  1  1  1  1  1  1  1

    Utrecht - Ajax

     2  2  2  2  1  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  1  2

    Feyenoord - Groningen

     1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  2  1

    Dortmund - München

     2  2  2  2  2  2  2  X  X  X  1  2  2  2  2  1  1  2  X  X

    Man City - Liverpool

     X  2  X  X  2  1  2  1  1  1  1  2  1  X  2  2  2  1  1  1

    Atalanta - Inter

     2  1  X  2  1  1  X  2  X  1  2  2  2  2  1  2  2  2  2  2

    Bordeaux - M'pellier

     X  1  1  1  X  1  1  1  X  1  1  1  2  1  1  1  1  1  2  1

     Reserve :

                                           

    Mainz - Schalke

     X  1  2  1  1  2  1  1  2  1  1  2  2  2  1  2  1  2  1  1

    Leicester - W'hampton

     1  1  2  1  X  1  1  X  2  1  1  1  1  1  1  1  1  1  2  1

     Aantal juist

     6  5  8  7  3  5  7  7  6  5  4  6  7  7  8  6  6  6  4  4

    LIJST 4 :

    Speeldag 8 : 7 en 8 nov

    61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80

    Kortrijk - Beerschot

     X  2  2  1  2  1  2  2  X  2  2  1  2  1  2  1  2  1  2  1

    St Truiden - Genk

     2  1  2  2  2  2  1  2  1  2  1  2  X  2  2  2  2  2  X  2

    Antwerp - Standard

     1  1  1  X  1  X  1  X  1  1  X  X  1  1  1  1  X  1  1  1

    Oostende - Cl Brugge

     2  2  2  X  2  2  2  2  2  2  1  2  2  2  2  2  2  2  2  X

    Gent - Anderlecht

     X  2  2  1  2  2  1  2  1  2  2  1  X  1  2  X  2  1  2  2

    Union - Deinze

     1  1  1  1  1  1  1  X  X  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1

    Utrecht - Ajax

     2  2  2  2  2  2  2  2  1  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2

    Feyenoord - Groningen

     1  X  1  1  1  1  1  1  X  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1

    Dortmund - München

     2  2  2  2  2  X  2  1  X  2  2  2  2  1  2  2  2  1  2  X

    Man City - Liverpool

     X  X  2  1  1  X  1  1  X  2  2  2  1  X  X  X  1  1  2  1

    Atalanta - Inter

     1  2  2  2  2  1  1  2  2  1  2  2  X  1  2  2  2  X  X  X

    Bordeaux - M'pellier

     1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  X  1  2  1  X  1  1  1  X  X

     Reserve :

                                           

    Mainz - Schalke

     1  2  2  2  2  X  1  2  2  2  X  2  2  1  2  1  2  X  X  2

    Leicester - W'hampton

     1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  2  2  1  1  1  1  1  1  1  1

     Aantal juist

     9  5  6  6  6  7  5  5  3  6  5  7  8  6  7  8  7  6  6  5



    13-08-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPEELDAG 8 : LIJST 5 en 6
    LIJST 5 :

    Speeldag 8 : 7 en 8 nov

    81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

    Kortrijk - Beerschot

     1  1  2    2  1  2  1  1  X  2  1  X  1  X  1  2  2  2  2

    St Truiden - Genk

     1  1  2    X  1  2  2  1  2  2  2  2  2  2  1  2  X  2  2

    Antwerp - Standard

     1  1  X    1  X  1  X  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  X  1

    Oostende - Cl Brugge

     1  2  1    2  X  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2

    Gent - Anderlecht

     2  1  2    1  2  2  1  1  X  1  2  1  2  X  1  2  1  X  1

    Union - Deinze

     1  1  1    1  X  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1

    Utrecht - Ajax

     1  2  2    2  2  2  2  2  2  2  X  2  2  2  2  2  2  2  2

    Feyenoord - Groningen

     1  1  1    1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1

    Dortmund - München

     2  2  2    2  X  2  1  X  2  2  1  2  2  2  1  2  2  X  2

    Man City - Liverpool

     1  1  1    1  1  2  1  X  1  X  2  1  2  1  1  2  X  X  1

    Atalanta - Inter

     1  1  2    1  2  2  2  X  2  1  2  2  2  2  1  2  2  2  1

    Bordeaux - M'pellier

     1  1  1    1  1  1  1  X  1  2  2  1  1  2  1  1  1  2  1

     Reserve :

                                           

    Mainz - Schalke

     1  1  1    2  2  2  2  1  1  2  2  1  2  2  1  1  2  2  1

    Leicester - W'hampton

     1  1  1    1  2  1  X  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1

     Aantal juist


    LIJST 6 :

    Speeldag 8 : 7 en 8 nov

    101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120

    Kortrijk - Beerschot

     1  2  X  1  1  X  2  1  2  1  2  2  2  2  1  X  X  2  2  2

    St Truiden - Genk

     2  2  2  X  1  2  2  X  2  1  1  2  2  1  2  2  X  X  1  2

    Antwerp - Standard

     1  1  1  1  1  1  2  1  1  1  1  X  1  1  1  1  1  1  1  1

    Oostende - Cl Brugge

     2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  1  2  2  2  2  2  2  2  2  2

    Gent - Anderlecht

     X  2  X  X  1  X  2  1  2  1  2  1  1  2  X  2  1  2  X  X

    Union - Deinze

     1  1  1  1  1  1  X  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1

    Utrecht - Ajax

     2  2  2  1  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2  2

    Feyenoord - Groningen

     1  1  1  X  1  1  1  1  1  1  1  X  1  1  1  1  1  1  X  1

    Dortmund - München

     2  2  2  2  2  2  2  2  2  1  1  2  2  2  X  2  X  X  1  2

    Man City - Liverpool

     1  1  X  1  1  2  1  1  2  1  1  2  2  1  X  1  1  1  2  1

    Atalanta - Inter

     2  2  2  2  X  2  2  X  2  2  2  2  2  2  2  2  X  2  1  1

    Bordeaux - M'pellier

     1  1  1  1  1  1  1  X  X  1  1  2  1  1  1  1  1  X  1  1

     Reserve :

                                           

    Mainz - Schalke

     1  2  1  1  1  2  2  X  2  1  2  1  1  X  2  2  X  X  2  2

    Leicester - W'hampton

     1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  1  X  1  1  1  X  1  1

     Aantal juist

     7  6  9  4  6  8  5  6  6  4  3  7  6  5  7  7  6  4  4  7





    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto



    Archief per maand
  • 11-2020
  • 09-2019
  • 08-2019
  • 07-2019
  • 06-2019
  • 05-2019
  • 04-2019
  • 03-2019
  • 02-2019


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!