Hallo Vrienden,xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Hierbij had ik toch een klein overzicht willen geven van onze ploegen die momenteel uitkomen in provinciale afdeling. Er is een ploeg die speelt in afdeling 3 en een ploeg die uitkomt in afdeling 5.
PC DE VRIENDEN 1 die momenteel uitkomt in afdeling 3 moest op week 17 de verplaatsing maken naar SPEM 3. Voor mij natuurlijk een speciale ontmoeting aangezien mijn vader kapitein is in SPEM 3.
Maar PC DE VRIENDEN kon deze ontmoeting toch winnend afsluiten met 3/6.
Dit brengt deze ploeg op heden op een knappe 3de plaats in het klassement met 13 punten op 17, wat toch wel een zeer knap resultaat is.
Hopelijk kunnen ze het seizoen mooi afsluiten door op de laatste week nog een overwinning te behalen.
PC DE VRIENDEN 2 die momenteel uitkomt in afdeling 5 mochten op week 17 de ploeg van LE DOMAINE ontvangen in onze lokalen. Deze ploeg heeft het dit seizoen vrij moeilijk, het is voor hen ook aanpassen van terreinen mits deze ploeg vorig seizoen hun wedstrijden speelden op de terreinen van LOT.
Ze speelden een prima wedstrijd maar moesten toch nipt het onderspit delven met 3/6.
Deze ploeg staat op heden op een laatste plaats in het klassement maar ik ben er van overtuigd dat ze volgend jaar een beter jaar zullen spelen wanneer ze de terreinen al beter kennen.
KOMAAN PC DE VRIENDEN
|