Medialand dankt volgende bronnen voor het medianieuws dat je op deze blog kan lezen:
Allemaal Digitaal.be De Morgen De Standaard De Redactie.be Gazet Van Antwerpen Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad Radiovisie.be Showbizzsite.be Zangtalent.be De Telegraaf Algemeen Dagblad VTM VT4 Eén 2BE RTL Nu.nl MSN Entertainment Metro Nieuws Vandaag.be Clint.be Bruno.nl Scarlet Gossip Nieuws.be Tv Facts.nl The top of music Showbizznieuws
Medialand
Medialand:Al het medianieuws op één website! tv,radio,film,muziek,showbizz,fashion en lifestylenieuws én Dance4U.be!
08-07-2010
Don Johnson vangt miljoenen voor Nash Bridges
De makers van de Amerikaanse politieserie Nash Bridges moeten hoofdrolspeler Don Johnson een bedrag van 23,2 miljoen dollar (omgerekend ruim 18 miljoen euro) betalen. Dat heeft een jury in de staat Californië woensdag (plaatselijke tijd) bepaald. Johnson had meer dan 100 miljoen dollar geëist.De 60-jarige acteur spande vorig jaar een proces aan tegen productiebedrijf Rysher Entertainment omdat hij meende recht te hebben op een deel van de winst. Hij is voor de helft eigenaar van de auteursrechten op Nash Bridges, een politieserie die tussen 1996 en 2001 op de Amerikaanse televisie te zien was.Het bedrijf voerde aan dat Johnson als acteur en producent al 40 miljoen dollar heeft verdiend aan de serie, die bovendien verliesgevend zou zijn geweest. De jury besliste evenwel in het voordeel van de acteur, die vooral in de jaren tachtig furore maakte in de hitserie Miami Vice.
DJ Tiësto is springlevend. Geruchten dat hij het leven heeft gelaten bij een auto-ongeluk in Amerika zijn niet waar. "Tiësto is alive", meldt de dj via Twitter. "Het is fijn om te weten dat mensen geven om mijn leven. Iedereen bedankt voor alle steun. Het is fijn om in leven te zijn en om zoveel liefde van jullie te krijgen." Vandaag meldde de website recentissuetoday.com dat Tiësto om het leven is gekomen bij een ongeval op een snelweg in Californië. De schrijver van het stuk meldt heel gedetailleerd wat er zou zijn gebeurd. De Nederlandse dj zou de macht over het stuur zijn kwijtgeraakt, mogelijk doordat hij met te veel alcohol op achter het stuur was gestapt en veel te hard reed. Na een voorwerp te hebben geraakt zou hij meerdere keren over de kop zijn geslagen. De 41-jarige Tiësto, die eigenlijk Tijs Verwest heet, zou op slag zijn overleden. De auto was van een vriend. Over de uitvaart van dj Tiësto was nog niets bekendgemaakt, stelt de website, maar zijn kist zou vanwege zware verwondingen aan zijn hoofd vermoedelijk dicht blijven. Bizar genoeg is het niet de eerste keer dat een dergelijk bericht de ronde doet. In 2006 circuleerde ook al een bericht op internet dat de Nederlanderwas omgekomen bij een ongeval. Dit bericht komt voor een groot deel overeen met het bericht dat woensdag op recentissuetoday.com verscheen.
De Australische Dannii Minogue, de jongere zus van Kylie, is bevallen van een zoontje. Het jongetje dat de naam Ethan Edward Smith kreeg, is het eerste kind voor de 38-jarige Dannii Minogue en haar vriend Kris Smith (32). De geboorte dateert van 5 juli, moeder en kind stellen het heel goed en de vader is apetrots meldt de woordvoerder van het koppel.Dannii Minogue zit in de jury van de Britse talentenshow X-factor, ze wordt op dit ogenblik vervangen door Pussycat Doll-zangeres Nicole Scherzinger. Vlak voor de bevalling schreef Minogue nog op Twitter dat ze er naar uitkijkt haar taak als jurylid terug op te nemen in het najaar.
Angelina Jolie (35) onthulde tijdens het promoten van haar nieuwe film Salt in Cancun in Mexico tijdens het promoten van haar nieuwe film Salt in Mexico een nieuwe mysterieuze tatoeage op haar voorarm. Het kunstwerk bestaat uit twee kronkels rond een bestaande tatoeage van een Romeins getal.De actrice liet eerder al 'XIII' tatoeëren voor zij er 'V MCMXL' aan liet toevoegen, wat een referentie is naar de speech van Winston Chruchill van in 1940, waarin hij zei: "Ik heb niets te bieden buiten hard werk, bloed, zweet en tranen." Er werd al heel wat afgespeculeerd over de betekenis van de nieuwe symbolen, met op kop de suggestie dat het een Tibetaanse hoofdkronkel zou zijn, die de betekenis van de nummertatoeage benadrukt, zo meldt de New York Daily News.Angelina is al lang een grote fan van 'body art' en begon haar collectie als tiener. Ze vierde haar Cambodjaanse burgerschap door een Bengaalse tijger te laten tatoeëren en voegde daar later nog een Boeddhistische Pali bezwering, een Latijnse zin, een Arabisch script en de lengtegraad en breedtegraad van de plaats waar elk van haar zes kinderen werden geboren, aan toe.
Victoria heeft zoveel ervaring met media, dat ze precies weet wanneer ze haar zonnebril en beste glimlach op moet zetten. Dit keer had ze echter niet helemaal in de gaten dat ze werd gefotografeerd. De vrouw van David Beckham stond zwaar vermoeid voorover gebogen in een lift op het vliegveld in Frankrijk. Vics was volgens bronnen in Daily Mail niet uitgeput door haar zware leven, maar door het weekend dat ze heeft doorgebracht met vrienden en familie in een kasteel in Zuid Frankrijk. De Beckhams vierden daar dat ze elf jaar gelukkig zijn getrouwd en dat vonden ze duidelijk een feestje waard.Victoria zou zich zo beroerd hebben gevoeld de volgende dag dat ze er over heeft gedacht haar vlucht af te zeggen, maar wilde zakenrelaties uiteindelijk niet teleurstellen en toog toch naar het vliegveld. Kijk naar de foto's.
Lindsay Lohan verdwijnt voor negentig dagen achter de tralies. Dat heeft de rechter besloten.
De actrice moest dinsdag vanwege diverse incidenten voor de rechter verschijnen. Haar vader en jongere zus waren ook bij de uitspraak aanwezig.Na haar celstraf zal ze gedurende negentig dagen behandeld worden aan haar drugsverslaving.De 24-jarige actrice kreeg van de rechter eerder een proeftijd opgelegd nadat ze in de afgelopen jaren meerdere keren werd gearresteerd wegensrijden onder invloed. Naast het gebruik van alcohol werd Lohan enkele malen opgepakt wegens het bezit van cocaïne.De actrice werd veroordeeld tot een proeftijd van drie jaar, maar vroeg later een verlenging aan omdat ze de verplichte cursus over alcohol niet op tijd af kon ronden.
De nieuwe James Bondfilm wordt defintief niet gemaakt. Dat meldden diverse Amerikaanse websites. Studio MGM, de producent van de film, verkeert in grote financiële problemen. Het was al lange tijd onzeker wanneer de opnames van de nieuwe Bondfilm zouden beginnen. Maar nu melden betrouwbare bronnen binnen het bedrijf dat het project definitief is 'doodverklaard'. De nieuwe 007 zou worden geregisseerd door Sam Mendes (Revolutionary Road). Een andere titel die in grote problemen verkeert door de problemen van MGM, is The Hobbit, de langverwachte opvolger van de drie Lord of the Rings-films. Het is volstrekt onduidelijk of, en zo ja wanneer nu een nieuwe James Bondfilm wordt gemaakt. Eerst zal het nagenoeg failliete MGM een nieuwe financier of koper moeten vinden. Het laatste avontuur van 007, Quantum of Solace, kwam uit in 2008.
Eén van Scarlett Johanssons meest opvallende kenmerken was altijd haar imposante voorgevel, maar op de foto's voor een Spaanse modeketen lijkt daar bijna niets van over... Op de foto's voor het merk Mango lijkt Scarlett in niets op haarzelf. Zowel haar gezicht als lichaam lijken ineens op dat van een twaalfjarige puber, en in Amerikaanse media wordt gespeculeerd dat de actrice óf hevig is gephotoshopt, óf wel heel erg is afgevallen.Kijk hier naar de 'herboren' Scarlett.
Staatsveiligheid & Scientology Badpakken-special: Kim Engelbosch (met poster!) Help, mijn man is een veertigplusser! Iets oudere singles: dat is een gevaarlijke soort. Het beste metalfestival ter wereld, van a tot z. Lucien Devriese, mecanicien van Armstrong, LeMond en Merckx, laat in zn gereedschapskist kijken. Dertien jaar Badpakken-special in 3D! Vier strandredders met meer dan een halve eeuw ervaring rond één tafel: Die eerste monokini in Blankenberge: wat een memorabele dag! Zijne Purperen Hoog nu ja heid: van genie tot geldwolf. Onderzoekster Tanya Luhrmann observeerde haar studenten met hun iPod: Ik was verbaasd hoe vaak ze hem streelden! De vergeten geschiedenis van de mulatjes van Belgisch Congo.
Te land, ter Zee en in de Lucht, De Juiste Prijs: VTM slaat druk aan het recycleren, en dat is niet uit ecologische motieven.
Werner De Smedt wordt voor de eerste keer vader. Julie Bafort, de vrouw van de 39-jarige acteur, is zwanger. Het kindje wordt begin februari verwacht. 'In november vorig jaar werd ik 32 en mijn biologische klok is beginnen tikken', vertelt Julie. 'Het was nu of nooit. We hebben veel gepraat en zijn er uiteindelijk voor gegaan. Het was van de eerste keer prijs.''Sinds ik Julie ken, heeft het altijd wel latent in mijn hoofd gezeten dat zij wel eens de vrouw zou kunnen zijn waarmee ik ooit aan kinderen zou beginnen', aldus Werner De Smedt. 'Ook deze keer heeft ze mijn angst voor het vaderschap kunnen omzetten in enthousiasme. Het is één van de redenen waarom ik haar zo graag zie.'Julie heeft al twee zoontjes, Lowie en Emile, uit een vorige relatie.
Deze winter zal Steph Goossens voor de laatste keer te zien zijn als Cois Pelckmans in Thuis op Eén. Vanaf oktober gaat Goossens aan de slag voor VT4, waar hij een van de gezichten wordt van het nieuwe dagelijkse magazine 'Vlaanderen vandaag'. 'Ik wil eerst en vooral graag mijn collega's uit Thuis, het publiek en Eén bedanken, die Cois, samen met mij, doorheen de jaren hebben gevormd. Het toenmalige TV1 heeft me veertien jaar geleden via de talentenjacht U hoort nog van ons opgevist en ik denk dat ik die titel serieus op mijn krachten heb genomen', zegt Goossens.Hij voegt eraan toe dat zijn overstap ingegeven is door gezonde nieuwsgierigheid en werklust: 'Ik ben 44 jaar en het zou bizar zijn dan al geen andere ambities meer te koesteren. Hier sneuvelt vandaag dus geen deel van het huishoudelijk servies. Integendeel: wij blijven met z'n allen ook in de toekomst graag een taske koffie drinken.''Ik ga nu even vakantie houden net zoals de rest van mijn collega's en als het televisiejaar eind van deze zomer weer begint, vlieg ik er naar eigen goeddunken en best vermogen met alle plezier weer in.' VT4 krijgt er dit najaar met Steph Goossens een opvallend nieuw Vlaams tv-gezicht bij. Als entertainer, auteur en acteur zal Steph meewerken aan de nieuwe koers van VT4. 'De veelzijdigheid, creativiteit en toegankelijkheid van Steph maakten de afgelopen jaren bij Eén veel indruk bij een breed publiek', zegt VT4-netmanager Kristine Willems. bron:de standaard
Zangeres-model Cheryl Cole is in het ziekenhuis opgenomen met malaria, na een vakantie in Tanzania. Cole zakte zaterdag tijdens een fotoshoot in elkaar. Toen ging men er nog van uit dat ze aan oververmoeidheid leed en werd ze naar huis gestuurd. Toen de toestand van de 27-jarige de volgende dagen sterk achteruitging, en ze thuis steeds harder begon te zweten en beven, namen dokters bijkomende tests af. Vervolgens werd Cole meteen in het ziekenhuis opgenomen.Onderzoeksresultaten bevestigden dat de Britse inderdaad aan de tropsiche infectieziekte lijdt. Ze zal een aantal dagen in het ziekenhuis moeten blijven, daarna wachten haar 'enkele weken' om te herstellen. Indien malaria niet tijdig wordt behandeld, kan malaria ernstige neveneffecten hebben en zelfs dodelijk zijn.
De acteur moet voor de rechter verschijnen om tegen drie mensen te getuigen die ervan worden beschuldigd dat ze zijn naam hebben misbruikt voor een modelabel, meldt PerezHilton.com. Helaas voor George lijkt de rechter de zaak te verwarren met een fandag voor de acteur. Niet alleen heeft Pietro Caccialanza laten weten er alles aan te doen om George's veiligheid te garanderen, ook heeft hij de fans een kans beloofd om 'extra dicht in de buurt van hun held' in de buurt te komen. George zal vast niet kunnen wachten tot het 16 juli is...
Prince is één van de artiesten die al sinds het begin van de 'internethype' hard vecht tegen het verspreiden van muziek via de digitale snelweg. Zo diende hij in 2007 een aanklacht in tegen YouTube, omdat ze kijkers wel kunnen beschermen tegen porno en materiaal dat interessant is voor pedofielen, maar weigeren illegale muziekbestanden te filteren. Ook nu een groot deel van de muziekminnende massa zijn muziek via internet koopt, is Prince niet van plan te buigen, ookal zijn oude albums van de ster hier en daar gewoon te verkrijgen. Sterker nog, hij denkt dat het binnenkort weer helemaal uit is om je muziek via internet te kopen, meldt Daily Star. "Internet is over. Ik zie niet in waarom ik mijn nieuwe albums aan iTunes of een ander bedrijf moet geven. Ze betalen me niet vooruit en ze worden boos als ze het niet kunnen krijgen." "Internet is als MTV. Er was een tijd dat dat hip was en ineens was het helemaal 'uit'. Al die computers en digitale speeltjes zijn helemaal niet goed voor je. Ze vullen je brein met getallen en dat kan nooit goed voor je zijn."
Johnny was door een Japans bedrijf gevraagd om de hoofdrol te spelen in een reclame voor een drankje. Hij zou daar bijna vijf miljoen euro voor krijgen. De acteur kreeg echter ook de kans om op te treden met zijn favoriete band Babybird en de keus was snel gemaakt, meldt DigitalSpy. Volgens vrienden wil Johnny al zo lang super graag met deze band spelen, dat hij geen moment hoefde te twijfelen tussen het geld en de band. De omgeving van de acteur vindt het een logische keuze: "Als je zo veel geld verdient als Johnny, doe je alleen nog dingen die je écht wil doen".