Medialand dankt volgende bronnen voor het medianieuws dat je op deze blog kan lezen:
Allemaal Digitaal.be De Morgen De Standaard De Redactie.be Gazet Van Antwerpen Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad Radiovisie.be Showbizzsite.be Zangtalent.be De Telegraaf Algemeen Dagblad VTM VT4 Eén 2BE RTL Nu.nl MSN Entertainment Metro Nieuws Vandaag.be Clint.be Bruno.nl Scarlet Gossip Nieuws.be Tv Facts.nl The top of music Showbizznieuws
Medialand
Medialand:Al het medianieuws op één website! tv,radio,film,muziek,showbizz,fashion en lifestylenieuws én Dance4U.be!
01-06-2010
Megan Fox showt buikspieren
Megan Fox showt tijdens een dagje uit met lover Brian Austin Green haar zeer gespierde buik.De actrice, die veel aandacht krijgt door haar uiterlijk, genoot met Brian op het strand in Hawaii. Terwijl ze een duik namen in zee, legden aanwezige fotografen de behoorlijk getrainde buik van Megan vast. De rest van haar lichaam is echter niet zo rond als in eerdere tijden. Megan lijkt flink wat gewicht te zijn kwijt geraakt. Het is te hopen dat het hier stopt. Recentelijk werd bekend dat de actrice zich heeft teruggetrokken uit Transformers 3, omdat ze de beledigingen van regisseur Michael Bay zat zou zijn. Kijk naar de foto's.
Victoria Beckham laat de reünie van de Spice Girls mogelijk aan zich voorbijgaan. "De meisjes zijn erg enthousiast. Ze proberen Posh aan boord te krijgen, maar dat is lastig", vertelt een bron aan de Britse krant Daily Mirror. "Ze denkt met nostalgie terug aan die goede oude tijd, maar is verdergegaan. Zij stort zich tegenwoordig in de mode." Melanie 'Scary' Brown, Melanie 'Sporty' Chisholm, Emma 'Baby' Bunton en Geri 'Ginger' Halliwell zouden een aantal weken geleden hebben gedineerd om de plannen te bespreken. Hun comeback bestaat volgens Daily Mirror uit een nieuw studioalbum, een dvd, merchandising en een tournee. De comeback staat gepland na de musical over de meidengroep. Wanneer 'Viva Forever' op de planken verschijnt, is nog niet bekend. De Spice Girls waren in de jaren negentig zeer populair, ruim 55 miljoen cd's gingen over de toonbank. De dames kwamen in 2007 al bij elkaar voor een reünie, het eerste optreden was in 38 seconden uitverkocht.
Er staat vanavond veel op het spel bij Mijn restaurant!. De verrassende vrijgeleide voor Karel en Ken heeft ervoor gezorgd dat de restaurants met de meest gereputeerde chefs om het tweede finaleticket strijden. Hoe verhouden hun kansen zich? Genk:Plus: In al hun enthousiasme weten deze jongelui te charmeren. Het leest bijna als een sprookje. Lucie, de vriendin van de eenvoudige elektricien Jimmy, droomde van een eigen restaurant. Dus schoolde Jimmy zich in een mum van tijd om tot maître, en hoe! Min: Kan je het deze jongelui wel aandoen om nu al de verantwoordelijkheid van een eigen zaak te torsen? Te jong, te onervaren, klinkt het. Nieuwpoort:Plus: Alle recensenten waren het er roerend over eens: Kristof heeft talent. Silke wordt wel eens verweten te stil te zijn maar dat lijkt net de juiste persoonlijkheid te zijn om naast haar expressieve kok een restaurant in goeie banen te leiden.Min: De manier waarop Kristof afwasser Pipo een bolwassing gaf, kon niet door de beugel. Silke wordt steevast in beeld gebracht als afwezige gastvrouw.
Matthijs van Nieuwkerk wil tv-carrière in Vlaanderen
Matthijs van Nieuwkerk (49) wil op de Vlaamse televisie een lokale versie van De Wereld Draait Door gaan maken. Hij is bereid om daarvoor een poosje in Antwerpen te gaan wonen. Zodat ik daar de media kan volgen en veel nieuwe mensen leer kennen, legt de presen- tator uit in De Morgen.Woestijnvis is sterk geïnteresseerd in een Vlaamse De Wereld Draait Door. Ik ga hem meteen bellen, zegt creatief directeur Olivier Goris in de krant.Goris vervolgt: We hebben zeer fijne ervaringen met Matthijs toen hij deelnam aan De slimste mens. Voor én achter de schermen is dat een uiterst enthousiasmerende man. Bovendien geeft de confrontatie van die Nederlandse directheid met Vlamingen vaak vuurwerk. Ja, hier zit muziek in.Van Nieuwkerk heeft al een ultieme Vlaamse uitzending in gedachten. Tafeldame is Goedele Liekens. Verder Tom Barman, Kim Clijsters en Herman Van Rompuy over de poëzie van Jotie t Hooft. Met de hele familie Pfaff bespreken we de toekomst van België. Dan Jan Mulder, Pol Van Himst en Rob Rensenbrink over de gouden jaren van Anderlecht. En muziek van Triggerfinger en Sela Sue.
Homer Simpson is uitgeroepen tot het beste film- en televisiepersonage van de afgelopen twintig jaar. De sukkelige pater familias van het cartoongezin 'The Simpsons' passeerde in een poll van Entertainment Weekly zelfs tovenaarsleerling Harry Potter. Veel kijkers herkennen iets van zichzelf in de geelhoofdige antiheld. Net als Homer ,,worden we allen gedreven door verlangens waar we niet aan kunnen toegeven,'' zegt bedenken Matt Groening. ,,Homer werpt zich echter onmiddelijk op elke impulsieve gedachte die bij hem opkomt.'' Iets wat miljoenen eigenlijk zouden willen. Harry Potter, een bedenksel van schrijfster JK Rowling, kwam op nummer twee van de poll. Buffy the Vampire Slayer, een bloedvergietende tiener op vampierenjacht, bezet de derde plaats. Op plek vier en vijf staan respectievelijk de weekhartige maffiabaas Toni Soprano en, de meest gewilde kamergenoot ooit, Rachel uit de hitserie 'Friends'.
De veelbesproken tweede film van 'Sex and the City' heeft tijdens het openingsweekend in de Verenigde Staten moeten onderdoen voor 'Shrek forever after'.Hoewel 'Shrek' vorige week al in première ging, bracht de animatiefilm dit weekend toch nog 35 miljoen euro op. Dat is maar liefst 9 miljoen meer dan 'Sex and the city 2'. De tweede film zou het beduidend slechter doen dan de eerste 'Sex and the city'. Ook de kritieken na de première waren niet mals. In de opvolger van 'Sex and the city' vraagt hoofdpersonage Carrie zich na twee jaar huwelijk met Mr. Big af waar de 'vonk' is gebleven. Tijdens een tripje met haar modebewuste vriendinnen loopt Carrie op de koop toe haar ex-vriend Aiden tegen het lijf. Die plotse ontmoeting zet het liefdesleven van de New Yorkse voor de zoveelste keer op z'n kop.
De missie van Dina Tersago is nog niet volbracht: de engel met de laarsjes wil nog minstens tien boeren aan een lief helpen. Laat er geen twijfel over bestaan: ook na vijf seizoenen zit er nog rek in Boer zkt vrouw. Presentatrice Dina Tersago is de eerste om dat te bevestigen. 'We dachten dat we alle vrijgezelle boeren gebeld hadden voor dit programma, maar het tegendeel is waar. We hebben de statistieken opgevraagd: het aantal boeren daalt en het aantal boeren dat alleen is, stijgt. Amper één boer op de tien is zeker van opvolging.' Ook Dina beseft dat ze de liefde niet kan forceren. 'Ik heb geen toverstok, hè? Ik kan alleen de deur van de boerderij openzetten en zeggen: Allez, hier is ze dan. Komt er geen blijvende relatie van, dan hebben de boeren toch iets geleerd. Het gebeurt regelmatig dat ze na hun deelname worden aangesproken: Ken ik u niet van 'Boer zkt vrouw'? Zo ontstaan er ook relaties, hè?' Dina is met ons benieuwd naar de reacties voor Gert Van Loon, de Vlaamse boer die in het Amerikaanse Michigan woont. 'Gert is een toffe gast en heeft met zijn ouders de American Dream waargemaakt. Ik was onder de indruk, hoor: hij woont daar prachtig. Ik heb al voorgesteld om op zijn huis te passen.'In de aflevering van vanavond stellen de tien boeren zichzelf voor. Dames krijgen drie weken de tijd om te reageren. In het najaar begint Boer zkt vrouw dan echt.
Marcel Vanthilt opent vanavond de deuren van zijn nieuwe villaop Eén. Dit jaar ontvangt de vrolijke presentator zijn gasten zowaar in een botsautokraam, de winnende inzending uit een ontwerpwedstrijd. In de eerste aflevering heeft Vanthilt meteen de twee populairste zangers van het moment te gast: Tom Dice en Tom Waes. Villa Vanthilt staat eerst vijf weken in Hasselt. Na een maand vakantie trekt Vanthilt met zijn botsautohuis naar Kortrijk. Eén 22.15-23.05 uur
Katy Perry heeft tegenover haar platenmaatschappij gedreigd om zwanger te worden. De zangeres vindt dat haar een te grote druk wordt opgelegd om haar tweede album te promoten.Met het dreigement hoopt de zangeres haar schema iets te verlichten."Ik heb ze gezegd dat ik niet met me laat sollen", zei de zangeres volgens het Britse tabloid The Sun."En als ze me onder druk blijven zetten, word ik gewoon zwanger." De 25-jarige zangeres is verloofd met de 34-jarige komiek Russell Brand."Ik heb de macht om onbeschermde seks te hebben", zei Perrry dreigend. De zangeres beloofde haar fans dat haar komende concerttoer nog 'ranziger' zou zijn dan haar vorige. "Misschien laat ik jullie wel mijn jarretel zien."
Zangeres Celine Dion is zwanger van een tweeling. De 42-jarige zangeres heeft zes IVF-behandelingen moeten ondergaan voordat het haar lukte in verwachting te raken. Dit bevestigd de woordvoerder van de zangeres tegenover het Amerikaanse tijdschrift People. De zangeres zocht haar heil daarnaast ook in de acupunctuur.We zijn extatisch, zo reageert haar man René Angelil op het blije nieuws. Celine hoopt op een gezonde zwangerschap. Ze hoopte op één baby en het is een dubbele zegen dat we er twee krijgen!De Canadese zangeres, moeder van de 9-jarige René-Charles is inmiddels al 14 weken zwanger. Ze hoort volgende maand van welk geslacht haar ongeboren kinderen zijn.
Ashton Kutcher houdt van naakte zaterdagen met Demi Moore. De acteur heeft nog steeds ruzie met zijn verbouwende buurman. En wie een reactie plaatst op zijn Facebook-pagina, krijgt altijd hoogstpersoonlijk een reply van hem. Dat en meer verklapt de 32-jarige Amerikaan exclusief aan NU.nl in Los Angeles, waar hij zijn nieuwe actiecomedy Killers promoot, met daarin ook Katherine Heigl.Er wordt vaak gedacht dat ik daar mijn mensen wel voor heb, begint hij over zijn aanwezigheid op Facebook.
De werknemers van Forest Lawn Cemetery in Glendale is gezegd dat ze de fans moeten weghouden bij het mausoleum omdat ze de rust zouden verstoren. Zijn fans waren van plan om zich op Michaels sterfdatum (25 juni) bij zijn laatste rustplaats te verzamelen om hem gezamelijk te herdenken en vrezen dan ook dat de bijeenkomst niet door mag gaan. De directeur van de begraafplaats heeft aan TMZ.com laten weten dat ze rekening houden met het feit dat honderden fans van over de hele wereld op 25 juni willen langskomen, en zullen op die dag waarschijnlijk coulant zijn.
Tom Cruise heeft de leden van Black Eyed Peas donderdagavond verrast door tijdens een optreden in Londen een nummer mee te zingen. Zangeres Fergie had de acteur stiekem uitgenodigd om bij het laatste liedje van het concert het podium te betreden.
"Wees geen watje", zou de zangeres tegen de 42-jarige acteur hebben gezegd. "Je moet tijdens het laatste nummer op het podium komen", schrijft de Britse krant Daily Mail over de uitnodiging. De krant plaatste foto's en een video-opname van het gastoptreden. Cruise en de Black Eyed Peas kennen elkaar van de film 'Knight and Day'. De band maakte een nummer voor de soundtrack van de nieuwe Tom Cruise-film.
Gary Coleman, het ex-kindsterretje dat bekendheid verwierf als Arnold Jackson uit 'Diff'rent Strokes', is na een hersenbloeding overleden in het ziekenhuis. Op vraag van zijn echtgenote werd de kunstmatige beademing stopgezet. Dat meldt TMZ.Eerder op de dag raakte bekend dat de 42-jarige man buiten bewustzijn was en kunstmatig in leven werd gehouden.
De Amerikaanse acteur Dennis Hopper, bekend van de film 'Easy Rider', is overleden. Hij vocht sinds oktober 2009 tegen prostaatkanker, maar hij was te zwak voor een chemokuur. Daarna ging het steil bergaf. De filmster kon maar moeilijk praten en woog nog slechts 45 kilo. Hopper werd 74.Dennis Lee Hopper werd op 17 mei 1936 geboren in Dodge City (Kansas). Een bijrol in de film 'Rebel without a cause' met James Dean in 1955 betekende het startschot van zijn carrière. Het opstandige gedrag in de film werd de basis voor zijn eigen film 'Easy Rider', die hij schreef met medehoofdrolspeler Peter Fonda. Hopper kreeg er een Gouden Palm voor in Cannes en werd genomineerd voor een Oscar. bron:vandaag.be
Duitsland heeft de editie 2010 van het Eurosongfestival gewonnen. De 19-jarige Lena heeft onze Oosterburen de zege bezorgd met het nummer 'Satellite'. Tom Dice en zijn gitaar belandden op een fraaie zesde plaats, het beste Vlaamse resultaat ooit.'Me and my guitar' kon op veel bijval rekenen van heel wat landen. Dice stond bij het begin van de puntenverdeling aan de leiding. Lena verzamelde met het liedje 'Satellite' 246 punten. Het is de tweede overwinning voor Duitsland, nadat Nicole in 28 jaar geleden won met 'Ein Bischen Frieden'.Turkije werd tweede met MaNga (We could be the Same) en Roemenië derde (162 punten) met Paula Seling & Ovi (Playing with fire). De show werd afgetrapt door Alexander Rybak met het liedje 'Fairytale' waarmee hij vorig jaar het festival won. Azerbeidzjan had de eer om als eerste kandidaat het festival te openen.
Single Borsato en Meeuwis direct op eerste plaats in Nederland
De nieuwe single 'Schouder aan Schouder' is deze week op de eerste plaats van de Single Top 100 binnengekomen. Marco Borsato is erg blij dat het nummer goed is ontvangen. "En nu staan we op de eerste plek in de hitlijst! Het is mijn vijftiende nummer 1-hit, mijn tiende op een rij. Het is bijna onvoorstelbaar!", laat de 43-jarige zanger weten. Borsato noemt de topnotering niet alleen een mooie bekroning van de muzikale samenwerking met Guus Meeuwis, maar ook van hun vriendschap. Het lied is volgens de zanger niet bedoeld als WK-nummer, maar hij kan zich goed voorstellen 'dat je kijkend naar het WK 'Schouder aan Schouder' meezingt'. "We hebben samen gezongen bij de concerten in Eindhoven in 2009. Dat beviel bijzonder goed", zei Meeuwis eerder. Hij begon meteen daarna met schrijven voor het duet. "Er zijn wat dingen tussendoor gekomen, maar daarna hebben we het weer opgepakt." bron:rtl
Gary Coleman, het ex-kindsterretje dat bekendheid verwierf als Arnold Jackson uit 'Diff'rent Strokes', is buiten bewustzijn en wordt kunstmatig in leven gehouden. Dat meldt de Amerikaanse zender ABC News.Coleman zou volgens zijn schoonbroer een hoofdwonde hebben opgelopen bij een val in de Amerikaanse staat Utah.De 42-jarige Amerikaanse acteur werd woensdagmiddag overgebracht naar het ziekenhuis en opgenomen op de dienst intensieve zorgen. Donderdag ging zijn toestand snel achteruit en onderging hij een ingreep.Gary Coleman is in 2007 getrouwd met Shannon Price. bron:vandaag.be